Site Logo

Το καλύτερο ΣΤΟΙΧΗΜΑ κάθε μέρα !

Facebook    Twitter    Google Plus    RSS Feed 

Ελληνικά
English
 
 
Live scores:
newspaper tostoixima
Newspaper cover page thumbnail Newspaper cover page thumbnail

Αφιέρωμα Champions League 2019-20: Αγωνιστικό Πρόγραμμα

6ος ΟΜΙΛΟΣ
17/9/2019
19:55ΙΝΤΕΡ - ΣΛΑΒΙΑ ΠΡΑΓΑΣ1-1 (Ημ. 0-0
7ος ΟΜΙΛΟΣ
17/9/2019
19:55ΛΥΩΝ - ΖΕΝΙΤ1-1 (Ημ. 0-1
5ος ΟΜΙΛΟΣ
17/9/2019
22:00ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΓΚΕΝΚ6-2 (Ημ. 5-1
22:00ΝΑΠΟΛΙ - ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ2-0 (Ημ. 0-0
6ος ΟΜΙΛΟΣ
17/9/2019
22:00ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ0-0 (Ημ. 0-0
7ος ΟΜΙΛΟΣ
17/9/2019
22:00ΜΠΕΝΦΙΚΑ - ΛΕΙΨΙΑ1-2 (Ημ. 0-0
8ος ΟΜΙΛΟΣ
17/9/2019
22:00ΤΣΕΛΣΙ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ0-1 (Ημ. 0-0
22:00ΑΓΙΑΞ - ΛΙΛ3-0 (Ημ. 1-0
1ος ΟΜΙΛΟΣ
18/9/2019
19:55ΚΛΑΜΠ ΜΠΡΙΖ - ΓΑΛΑΤΑΣΑΡΑΪ0-0 (Ημ. 0-0
2ος ΟΜΙΛΟΣ
18/9/2019
19:55ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΤΟΤΕΝΑΜ2-2 (Ημ. 1-2
1ος ΟΜΙΛΟΣ
18/9/2019
22:00ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝ. - ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ3-0 (Ημ. 1-0
22:00ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ3-0 (Ημ. 2-0
3ος ΟΜΙΛΟΣ
18/9/2019
22:00ΣΑΧΤΑΡ ΝΤΟΝΕΤΣΚ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ0-3 (Ημ. 0-2
22:00ΝΤΙΝΑΜΟ ΖΑΓΚΡΕΜΠ - ΑΤΑΛΑΝΤΑ4-0 (Ημ. 3-0
4ος ΟΜΙΛΟΣ
18/9/2019
22:00ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ2-2 (Ημ. 0-0
22:00ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ - ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΜΟΣΧΑΣ1-2 (Ημ. 1-2
1ος ΟΜΙΛΟΣ
1/10/2019
19:55ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΚΛΑΜΠ ΜΠΡΙΖ2-2 (Ημ. 0-2
3ος ΟΜΙΛΟΣ
1/10/2019
19:55ΑΤΑΛΑΝΤΑ - ΣΑΧΤΑΡ ΝΤΟΝΕΤΣΚ1-2 (Ημ. 1-1
1ος ΟΜΙΛΟΣ
1/10/2019
22:00ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ - ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ3-0 (Ημ. 1-0
2ος ΟΜΙΛΟΣ
1/10/2019
22:00ΤΟΤΕΝΑΜ - ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝ.2-7 (Ημ. 1-2
22:00ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ3-1 (Ημ. 0-1
3ος ΟΜΙΛΟΣ
1/10/2019
22:00ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ - ΝΤΙΝΑΜΟ ΖΑΓΚΡΕΜΠ2-0 (Ημ. 0-0
4ος ΟΜΙΛΟΣ
1/10/2019
22:00ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΜΟΣΧΑΣ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ0-2 (Ημ. 0-0
22:00ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ - ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ3-0 (Ημ. 1-0
5ος ΟΜΙΛΟΣ
2/10/2019
19:55ΓΚΕΝΚ - ΝΑΠΟΛΙ0-0 (Ημ. 0-0
6ος ΟΜΙΛΟΣ
2/10/2019
19:55ΣΛΑΒΙΑ ΠΡΑΓΑΣ - ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ0-2 (Ημ. 0-1
5ος ΟΜΙΛΟΣ
2/10/2019
22:00ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ - ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ4-3 (Ημ. 3-1
6ος ΟΜΙΛΟΣ
2/10/2019
22:00ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΙΝΤΕΡ2-1 (Ημ. 0-1
7ος ΟΜΙΛΟΣ
2/10/2019
22:00ΛΕΙΨΙΑ - ΛΥΩΝ0-2 (Ημ. 0-1
22:00ΖΕΝΙΤ - ΜΠΕΝΦΙΚΑ3-1 (Ημ. 1-0
8ος ΟΜΙΛΟΣ
2/10/2019
22:00ΛΙΛ - ΤΣΕΛΣΙ1-2 (Ημ. 1-1
22:00ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΑΓΙΑΞ0-3 (Ημ. 0-2
3ος ΟΜΙΛΟΣ
22/10/2019
19:55ΣΑΧΤΑΡ ΝΤΟΝΕΤΣΚ - ΝΤΙΝΑΜΟ ΖΑΓΚΡΕΜΠ2-2 (Ημ. 1-1
4ος ΟΜΙΛΟΣ
22/10/2019
19:55ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ1-0 (Ημ. 0-0
1ος ΟΜΙΛΟΣ
22/10/2019
22:00ΚΛΑΜΠ ΜΠΡΙΖ - ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ0-5 (Ημ. 0-1
22:00ΓΑΛΑΤΑΣΑΡΑΪ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ0-1 (Ημ. 0-1
2ος ΟΜΙΛΟΣ
22/10/2019
22:00ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝ.2-3 (Ημ. 1-1
22:00ΤΟΤΕΝΑΜ - ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ5-0 (Ημ. 3-0
3ος ΟΜΙΛΟΣ
22/10/2019
22:00ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ - ΑΤΑΛΑΝΤΑ5-1 (Ημ. 2-1
4ος ΟΜΙΛΟΣ
22/10/2019
22:00ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ - ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΜΟΣΧΑΣ2-1 (Ημ. 0-1
7ος ΟΜΙΛΟΣ
23/10/2019
19:55ΛΕΙΨΙΑ - ΖΕΝΙΤ2-1 (Ημ. 0-1
8ος ΟΜΙΛΟΣ
23/10/2019
19:55ΑΓΙΑΞ - ΤΣΕΛΣΙ0-1 (Ημ. 0-0
5ος ΟΜΙΛΟΣ
23/10/2019
22:00ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΝΑΠΟΛΙ2-3 (Ημ. 1-1
22:00ΓΚΕΝΚ - ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ1-4 (Ημ. 0-1
6ος ΟΜΙΛΟΣ
23/10/2019
22:00ΣΛΑΒΙΑ ΠΡΑΓΑΣ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ1-2 (Ημ. 0-1
22:00ΙΝΤΕΡ - ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ2-0 (Ημ. 1-0
7ος ΟΜΙΛΟΣ
23/10/2019
22:00ΜΠΕΝΦΙΚΑ - ΛΥΩΝ2-1 (Ημ. 1-0
8ος ΟΜΙΛΟΣ
23/10/2019
22:00ΛΙΛ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ1-1 (Ημ. 0-0
6ος ΟΜΙΛΟΣ
5/11/2019
19:55ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΣΛΑΒΙΑ ΠΡΑΓΑΣ0-0 (Ημ. 0-0
7ος ΟΜΙΛΟΣ
5/11/2019
19:55ΖΕΝΙΤ - ΛΕΙΨΙΑ0-2 (Ημ. 0-1
5ος ΟΜΙΛΟΣ
5/11/2019
22:00ΝΑΠΟΛΙ - ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ1-1 (Ημ. 1-1
22:00ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ - ΓΚΕΝΚ2-1 (Ημ. 1-1
6ος ΟΜΙΛΟΣ
5/11/2019
22:00ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ - ΙΝΤΕΡ3-2 (Ημ. 0-2
7ος ΟΜΙΛΟΣ
5/11/2019
22:00ΛΥΩΝ - ΜΠΕΝΦΙΚΑ3-1 (Ημ. 2-0
8ος ΟΜΙΛΟΣ
5/11/2019
22:00ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΛΙΛ4-1 (Ημ. 0-1
22:00ΤΣΕΛΣΙ - ΑΓΙΑΞ4-4 (Ημ. 1-3
2ος ΟΜΙΛΟΣ
6/11/2019
19:55ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ2-0 (Ημ. 0-0
4ος ΟΜΙΛΟΣ
6/11/2019
19:55ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΜΟΣΧΑΣ - ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ1-2 (Ημ. 1-1
1ος ΟΜΙΛΟΣ
6/11/2019
22:00ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΓΑΛΑΤΑΣΑΡΑΪ6-0 (Ημ. 4-0
22:00ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ - ΚΛΑΜΠ ΜΠΡΙΖ1-0 (Ημ. 1-0
2ος ΟΜΙΛΟΣ
6/11/2019
22:00ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΤΟΤΕΝΑΜ0-4 (Ημ. 0-1
3ος ΟΜΙΛΟΣ
6/11/2019
22:00ΝΤΙΝΑΜΟ ΖΑΓΚΡΕΜΠ - ΣΑΧΤΑΡ ΝΤΟΝΕΤΣΚ3-3 (Ημ. 1-1
22:00ΑΤΑΛΑΝΤΑ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ1-1 (Ημ. 0-1
4ος ΟΜΙΛΟΣ
6/11/2019
22:00ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ2-1 (Ημ. 1-0
1ος ΟΜΙΛΟΣ
26/11/2019
19:55ΓΑΛΑΤΑΣΑΡΑΪ - ΚΛΑΜΠ ΜΠΡΙΖ1-1 (Ημ. 1-0
4ος ΟΜΙΛΟΣ
26/11/2019
19:55ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΜΟΣΧΑΣ - ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ0-2 (Ημ. 0-1
1ος ΟΜΙΛΟΣ
26/11/2019
22:00ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ2-2 (Ημ. 1-0
2ος ΟΜΙΛΟΣ
26/11/2019
22:00ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝ.0-6 (Ημ. 0-1
22:00ΤΟΤΕΝΑΜ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ4-2 (Ημ. 1-2
3ος ΟΜΙΛΟΣ
26/11/2019
22:00ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ - ΣΑΧΤΑΡ ΝΤΟΝΕΤΣΚ1-1 (Ημ. 0-0
22:00ΑΤΑΛΑΝΤΑ - ΝΤΙΝΑΜΟ ΖΑΓΚΡΕΜΠ2-0 (Ημ. 1-0
4ος ΟΜΙΛΟΣ
26/11/2019
22:00ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ1-0 (Ημ. 1-0
7ος ΟΜΙΛΟΣ
27/11/2019
19:55ΖΕΝΙΤ - ΛΥΩΝ2-0 (Ημ. 1-0
8ος ΟΜΙΛΟΣ
27/11/2019
19:55ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΤΣΕΛΣΙ2-2 (Ημ. 1-1
5ος ΟΜΙΛΟΣ
27/11/2019
22:00ΓΚΕΝΚ - ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ1-4 (Ημ. 0-2
22:00ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ - ΝΑΠΟΛΙ1-1 (Ημ. 0-1
6ος ΟΜΙΛΟΣ
27/11/2019
22:00ΣΛΑΒΙΑ ΠΡΑΓΑΣ - ΙΝΤΕΡ1-3 (Ημ. 1-1
22:00ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ3-1 (Ημ. 2-0
7ος ΟΜΙΛΟΣ
27/11/2019
22:00ΛΕΙΨΙΑ - ΜΠΕΝΦΙΚΑ2-2 (Ημ. 0-1
8ος ΟΜΙΛΟΣ
27/11/2019
22:00ΛΙΛ - ΑΓΙΑΞ0-2 (Ημ. 0-1
5ος ΟΜΙΛΟΣ
10/12/2019
19:55ΝΑΠΟΛΙ - ΓΚΕΝΚ4-0 (Ημ. 3-0
19:55ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ0-2 (Ημ. 0-0
6ος ΟΜΙΛΟΣ
10/12/2019
22:00ΙΝΤΕΡ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ1-2 (Ημ. 1-1
22:00ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ - ΣΛΑΒΙΑ ΠΡΑΓΑΣ2-1 (Ημ. 1-1
7ος ΟΜΙΛΟΣ
10/12/2019
22:00ΜΠΕΝΦΙΚΑ - ΖΕΝΙΤ3-0 (Ημ. 0-0
8ος ΟΜΙΛΟΣ
10/12/2019
22:00ΛΥΩΝ - ΛΕΙΨΙΑ2-2 (Ημ. 0-2
22:00ΤΣΕΛΣΙ - ΛΙΛ2-1 (Ημ. 2-0
22:00ΑΓΙΑΞ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ0-1 (Ημ. 0-1
3ος ΟΜΙΛΟΣ
11/12/2019
19:55ΣΑΧΤΑΡ ΝΤΟΝΕΤΣΚ - ΑΤΑΛΑΝΤΑ0-3 (Ημ. 0-0
19:55ΝΤΙΝΑΜΟ ΖΑΓΚΡΕΜΠ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ1-4 (Ημ. 1-1
1ος ΟΜΙΛΟΣ
11/12/2019
22:00ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ - ΓΑΛΑΤΑΣΑΡΑΪ5-0 (Ημ. 2-0
22:00ΚΛΑΜΠ ΜΠΡΙΖ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ1-3 (Ημ. 0-0
2ος ΟΜΙΛΟΣ
11/12/2019
22:00ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝ. - ΤΟΤΕΝΑΜ3-1 (Ημ. 2-1
22:00ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ1-0 (Ημ. 0-0
4ος ΟΜΙΛΟΣ
11/12/2019
22:00ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ - ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ0-2 (Ημ. 0-0
22:00ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΜΟΣΧΑΣ2-0 (Ημ. 1-0
ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16
18/2/2020
22:00ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ1-0 (Ημ. 1-0
22:00ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ - ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ2-1 (Ημ. 0-0
19/2/2020
22:00ΑΤΑΛΑΝΤΑ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ4-1 (Ημ. 2-0
22:00ΤΟΤΕΝΑΜ - ΛΕΙΨΙΑ0-1 (Ημ. 0-0
25/2/2020
22:00ΝΑΠΟΛΙ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ1-1 (Ημ. 1-0
22:00ΤΣΕΛΣΙ - ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝ.0-3 (Ημ. 0-0
26/2/2020
22:00ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ1-2 (Ημ. 0-0
22:00ΛΥΩΝ - ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ1-0 (Ημ. 1-0
10/3/2020
22:00ΒΑΛΕΝΘΙΑ - ΑΤΑΛΑΝΤΑ3-4 (Ημ. 1-2
22:00ΛΕΙΨΙΑ - ΤΟΤΕΝΑΜ3-0 (Ημ. 2-0
11/3/2020
22:00ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ2-3 (Ημ. 1-0
22:00ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ - ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ2-0 (Ημ. 2-0
7/8/2020
22:00ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ - ΛΥΩΝ2-1 (Ημ. 1-1
22:00ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ2-1 (Ημ. 1-1
8/8/2020
22:00ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΝΑΠΟΛΙ3-1 (Ημ. 3-1
22:00ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝ. - ΤΣΕΛΣΙ4-1 (Ημ. 2-1
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
12/8/2020
22:00ΑΤΑΛΑΝΤΑ - ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ1-2 (Ημ. 1-0
13/8/2020
22:00ΛΕΙΨΙΑ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ2-1 (Ημ. 0-0
14/8/2020
22:00ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝ.2-8 (Ημ. 1-4
15/8/2020
22:00ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ - ΛΥΩΝ1-3 (Ημ. 0-1
ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
18/8/2020
22:00ΛΕΙΨΙΑ - ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ0-3 (Ημ. 0-2
19/8/2020
22:00ΛΥΩΝ - ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝ.0-3 (Ημ. 0-2
ΤΕΛΙΚΟΣ
23/8/2020
22:00ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ - ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝ.0-1 (Ημ. 0-0

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

24/09, 00:16,  Ο… παλιός είναι αλλιώς!  
23/09, 20:36,  Ντε Μπουρ στην Ολλανδία!   (Ποδόσφαιρο)
23/09, 18:59,  Χειρουργήθηκε ο Σταφυλίδης   (Ποδόσφαιρο)
23/09, 17:47,  Μίλαν: Με κορωνοϊό ο Ντουάρτε   (Ποδόσφαιρο)
23/09, 16:58,  Στη Γουλβς ο Σεμέδο   (Ποδόσφαιρο)
23/09, 15:45,  Διάφορα μέτωπα!   (Μπάσκετ)
23/09, 15:21,  Χωρίς τον κόουτς η Βάσκο   (Ποδόσφαιρο)
23/09, 14:12,  Δοκιμασία για Κορίνθιανς   (Ποδόσφαιρο)
23/09, 14:08,  Για νίκη-βάλσαμο η Ιντερ Τούρκου   (Ποδόσφαιρο)
23/09, 13:26,  Τα φώτα στο «Κινγκσπάουερ»   (Ποδόσφαιρο)
23/09, 13:10,  Ο άσος της Ιντερνασιονάλ   (Ποδόσφαιρο)
23/09, 13:03,  Στον ΟΦΗ ο Λυμπεράκης   (Ελληνικά)
23/09, 12:28,  Ολα για όλα ο Απόλλων!  
23/09, 12:14,  Αργεί η έλευση του Αντονίτο   (Ελληνικά)
23/09, 11:20,  Ρίσκο με Φερεντσβάρος!  
23/09, 11:13,  Όλα «ανοιχτά»  
23/09, 11:05,  Έχει τον τρόπο ο Ολυμπιακός!  
23/09, 00:29,  Μπορεί να προκριθεί!  
22/09, 20:43,  Φαβορί η Κάλι   (Ποδόσφαιρο)
22/09, 18:07,  Υψηλές τιμές στο Λιμπερταδόρες   (Ποδόσφαιρο)
22/09, 17:55,  Ανώτερος ο Ηρακλής   (Μπάσκετ)
22/09, 16:22,  Ξεκαθάρισμα λογαριασμών   (Ποδόσφαιρο)
22/09, 15:44,  Προελαύνει η Κουϊάμπα   (Ποδόσφαιρο)
22/09, 15:09,  Πήρε Γιάννου ο ΟΦΗ   (Ελληνικά)
22/09, 14:28,  Κατήφεια στη Σούντσβαλ   (Ποδόσφαιρο)
22/09, 14:09,  «Νερατζούρο» ο Βιδάλ   (Ποδόσφαιρο)
22/09, 13:57,  Μάχες στο Λιγκ Καπ   (Ποδόσφαιρο)
22/09, 13:28,  Ψάχνει σερί η Τρέντσιν   (Ποδόσφαιρο)
22/09, 13:19,  Δράση στο Λιγκ Τρόφι   (Ποδόσφαιρο)
22/09, 12:41,  Στη Nova ο Παναθηναϊκός   (Ελληνικά)
22/09, 12:06,  Κι επίσημα Τσόλακ και Ουαγκέ   (Ελληνικά)
22/09, 11:20,  Πήρε Λάμερς η Αταλάντα   (Ποδόσφαιρο)
22/09, 10:55,  Υπόσχονται γκολ!   (Ποδόσφαιρο)
22/09, 10:35,  Πιο έμπειρη η Σλάβια  
22/09, 10:19,  «Γκρεμίστηκε» η Σάλτσμπουργκ!  
22/09, 10:04,  Δοκιμασία στην Ρωσία!  

FOLLOW US