Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
26/07/2022 | 19:00 | LKP Μότορ Λούμπλιν - Σλασκ Βρότσλαβ ΙΙ | 4-2 | 2-2 |
26/07/2022 | 20:20 | Ρουχ Χορζόφ - Ζνιτσζ Προυσζκόβ | 2-0 | 1-0 |
27/07/2022 | 17:00 | Λέχια ΙΙ Πόζνα - Πογκόν Σιέντλτσε | 2-3 | 0-0 |
27/07/2022 | 18:00 | Γκαρπάρνια Κρακοβίας - Ολίμπια Ελμπλάκ | 1-1 | 0-0 |
27/07/2022 | 18:00 | Βίγκρι Σουβάλκι - 1925 Καλίζ | 0-4 | 0-3 |
27/07/2022 | 19:00 | Ραντούνια Στέζικα - Βίσλα Πούλαβι | 3-2 | 2-1 |
27/07/2022 | 19:00 | ΓΚΣ Γιάστρεμπι - Sokół Ostróda | 4-1 | 2-0 |
27/07/2022 | 19:00 | Πολκοβίτσε - Μπελτσάτοφ | - | - |
27/07/2022 | 20:00 | Σταλ Ρζέσζοβ - Pogoń Grod. Mazowiecki | 1-0 | 0-0 |
27/07/2022 | 20:30 | Χονισάνσκα Χονίτσε - Χούντικ Κρακοβίας | 3-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
30/08/2022 | 17:15 | Λέγκια Βαρσοβίας ΙΙ - Βίσλα Κρακοβίας | 0-5 | 0-1 |
30/08/2022 | 17:30 | Μεκάνικ Ραντόμσκο - Ραντόμιακ | 0-3 | 0-2 |
30/08/2022 | 17:30 | Λέχια Ζιελόνα Γκόρα - Ποντμπεσκίτζιε | 2-1 | 1-0 |
30/08/2022 | 17:30 | Σταλ Στάλοβα Βόλα - Πουσζκά Νιεπολομίσε | 1-2 | 0-0 |
30/08/2022 | 17:30 | Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα - Τσελμιάνκα | 3-0 | 2-0 |
30/08/2022 | 18:00 | Βίκιελετς - Ζαγκλέμπιε Σόσνοβιετς | 1-2 | 0-1 |
30/08/2022 | 18:30 | Στάρτ Γέλοβα - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν | 0-4 | 0-4 |
30/08/2022 | 20:00 | Bałtyk Gdynia - Ολίμπια Ελμπλάκ | 0-3 | 0-2 |
30/08/2022 | 20:00 | Σταλ Ρζέσζοβ - Κορόνα Κίελτσε | 3-3 | 3-3 |
30/08/2022 | 20:45 | Στομίλ Ολστζίν - Σχρόμπρι Γκλογκόβ | 1-3 | 0-1 |
30/08/2022 | 21:30 | Νιετσιέτζα - Λέγκια Βαρσοβίας | 2-3 | 0-1 |
31/08/2022 | 17:00 | Ρουχ Βισόκιε Μαζοβιέκι - Σλασκ Βρότσλαβ | 0-4 | 0-1 |
31/08/2022 | 17:00 | Πογκόν Σεσίν II - Κατόβιτσε | 0-2 | 0-1 |
31/08/2022 | 17:00 | Σρόντα Βιελκοπόλσκα - LKP Μότορ Λούμπλιν | 0-2 | 0-2 |
31/08/2022 | 17:00 | Βιεκζίστα Κράκοου - Ραντούνια Στέζικα | 0-2 | 0-1 |
31/08/2022 | 17:00 | Πογκόν Σιέντλτσε - Χονισάνσκα Χονίτσε | 3-1 | 2-1 |
31/08/2022 | 17:30 | SKRA Τσεστόκοβα - Βίσλα Πλοκ | 1-3 | 0-2 |
31/08/2022 | 17:30 | Λάγκοου - Κρακοβία | 1-3 | 1-1 |
31/08/2022 | 19:00 | ΓΚΣ Γιάστρεμπι - Βάρτα Πόζναν | 0-2 | 0-2 |
31/08/2022 | 19:00 | Πολκοβίτσε - Σαντέτσια | 1-3 | 0-1 |
31/08/2022 | 19:15 | 1925 Καλίζ - Βίτζεβ Λοτζ | 5-5 | 3-1 |
31/08/2022 | 20:00 | Ζάβιστζα - Τίτσι 71 | 2-1 | 1-1 |
31/08/2022 | 20:05 | Ρεζοβια - Μιέντζ Λέγκνικα | 1-0 | 1-0 |
31/08/2022 | 21:30 | LKS Λoτζ - Σταλ Μίελετς | 2-2 | 1-1 |
01/09/2022 | 17:30 | Λέχια Ντζιερζονιόβ - Πιάστ Γκλίβιτσε | 1-2 | 0-1 |
01/09/2022 | 19:00 | Όντρα Οπόλε - Γιαγκελόνια | 0-1 | 0-0 |
01/09/2022 | 20:29 | Άρκα Γκντίνια 1929 - Γκόρνικ Λέτζνα | 0-0 | 0-0 |
01/09/2022 | 21:30 | Ρουχ Χορζόφ - Γκόρνικ Ζάμπρζε | 0-1 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
12/10/2022 | 15:30 | Λέχια Ζιελόνα Γκόρα - Γιαγκελόνια | 3-1 | 2-1 |
18/10/2022 | 15:15 | Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα - Πογκόν Στσζέτσιν | 3-3 | 0-0 |
18/10/2022 | 15:30 | Ζαγκλέμπιε Σόσνοβιετς - Ράκοβ | 0-1 | 0-0 |
18/10/2022 | 18:30 | Σταλ Μίελετς - Πιάστ Γκλίβιτσε | 0-3 | 0-0 |
18/10/2022 | 19:30 | 1925 Καλίζ - Ολίμπια Ελμπλάκ | 2-0 | 1-0 |
18/10/2022 | 20:15 | Γκόρνικ Λέτζνα - Κορόνα Κίελτσε | 1-0 | 0-0 |
18/10/2022 | 21:30 | Βίσλα Πλοκ - Λέγκια Βαρσοβίας | 0-3 | 0-1 |
19/10/2022 | 15:00 | Ραντούνια Στέζικα - Λέχια Γκντανσκ | 1-4 | 1-2 |
19/10/2022 | 18:30 | Ρεζοβια - Κρακοβία | 4-3 | 2-3 |
19/10/2022 | 19:00 | Σαντέτσια - Βάρτα Πόζναν | 2-1 | 1-0 |
19/10/2022 | 19:00 | LKP Μότορ Λούμπλιν - Ζαγκλέμπιε Λούμπιν | 1-0 | 0-0 |
19/10/2022 | 20:15 | Βίσλα Κρακοβίας - Πουσζκά Νιεπολομίσε | 2-2 | 1-1 |
19/10/2022 | 21:30 | Λεχ Πόζναν - Σλασκ Βρότσλαβ | 1-3 | 1-1 |
20/10/2022 | 15:30 | Πογκόν Σιέντλτσε - Σχρόμπρι Γκλογκόβ | 3-1 | 2-0 |
20/10/2022 | 18:30 | Ζάβιστζα - Ραντόμιακ | 1-3 | 1-1 |
20/10/2022 | 21:30 | Κατόβιτσε - Γκόρνικ Ζάμπρζε | 1-2 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
08/11/2022 | 15:30 | 1925 Καλίζ - Γκόρνικ Ζάμπρζε | 3-3 | 1-0 |
08/11/2022 | 18:30 | Γκόρνικ Λέτζνα - Πιάστ Γκλίβιτσε | 1-0 | 0-0 |
08/11/2022 | 21:30 | Λέχια Γκντανσκ - Λέγκια Βαρσοβίας | 2-2 | 1-0 |
09/11/2022 | 15:30 | LKP Μότορ Λούμπλιν - Βίσλα Κρακοβίας | 1-0 | 0-0 |
09/11/2022 | 18:30 | Πογκόν Στσζέτσιν - Ράκοβ | 0-1 | 0-0 |
09/11/2022 | 21:30 | Σαντέτσια - Σλασκ Βρότσλαβ | 2-2 | - |
10/11/2022 | 13:00 | Λέχια Ζιελόνα Γκόρα - Ραντόμιακ | 0-0 | 0-0 |
10/11/2022 | 18:30 | Πογκόν Σιέντλτσε - Ρεζοβια | 1-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
28/02/2023 | 14:00 | Λέχια Ζιελόνα Γκόρα - Λέγκια Βαρσοβίας | 0-3 | 0-2 |
28/02/2023 | 18:30 | Πογκόν Σιέντλτσε - Γκόρνικ Λέτζνα | 0-1 | 0-0 |
01/03/2023 | 18:30 | 1925 Καλίζ - Σλασκ Βρότσλαβ | 3-0 | 3-0 |
01/03/2023 | 21:30 | LKP Μότορ Λούμπλιν - Ράκοβ | 0-3 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
04/04/2023 | 21:30 | 1925 Καλίζ - Λέγκια Βαρσοβίας | 0-1 | 0-1 |
05/04/2023 | 21:30 | Γκόρνικ Λέτζνα - Ράκοβ | 0-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
02/05/2023 | 17:00 | Λέγκια Βαρσοβίας - Ράκοβ | 0-0 | 0-0 |
Κρίνονται τρία εισιτήρια πρόκρισης στα προημιτελικά του Κυπέλλου Πολωνίας και το στοιχηματικό ενδιαφέρον είναι μεγάλο στις αναμετρήσεις που συμπεριλαμβάνονται στο κουπόνι.
Oι δύο ομάδες θα διεκδικήσουν το εισιτήριο για τους 16 της διοργάνωσης, όμως τα αμυντικά προβλήματα θα παίξουν σημαντικό ρόλο.
Οι δύο καλύτερες ομάδες της κατηγορίας κοντράρονται στον τελικό και περιμένουμε μια οριακή αναμέτρηση που δύσκολα θα… ξεφύγει στο σκορ.