Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
26/08/2023 | 21:00 | Perwez - Arquet | 3-1 | - |
26/08/2023 | 21:00 | Rapid Symphorinois - Ostiches | 1-1 | - |
27/08/2023 | 16:00 | Braine - Couvin-Mariembourg | 3-0 | - |
27/08/2023 | 16:00 | RAS Jodoigne - Entité Manageoise | 0-0 | - |
27/08/2023 | 16:00 | Jeunesse Tamines - Aische | 1-2 | - |
30/08/2023 | 19:00 | RAS Monceau - Flénu | 4-1 | - |
30/08/2023 | 21:00 | Wallonne Ciney - Ονχαγιέ | 0-3 | - |
30/08/2023 | 21:00 | Crossing Schaerbeek - Belœil | 4-1 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
02/09/2023 | 21:00 | Arquet - RAS Jodoigne | 3-1 | - |
02/09/2023 | 21:00 | Aische - Perwez | 1-0 | - |
02/09/2023 | 21:00 | Ονχαγιέ - Braine | 3-0 | - |
03/09/2023 | 16:00 | Flénu - Wallonne Ciney | 2-3 | - |
03/09/2023 | 16:00 | Belœil - RAS Monceau | 0-0 | - |
03/09/2023 | 16:00 | Couvin-Mariembourg - Crossing Schaerbeek | 1-7 | - |
03/09/2023 | 16:00 | Entité Manageoise - Rapid Symphorinois | 3-2 | - |
03/09/2023 | 16:00 | Ostiches - Jeunesse Tamines | 2-0 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
09/09/2023 | 21:00 | Perwez - Flénu | 1-0 | - |
09/09/2023 | 21:00 | Arquet - Aische | 0-1 | - |
09/09/2023 | 21:00 | Rapid Symphorinois - Couvin-Mariembourg | 2-0 | - |
10/09/2023 | 16:00 | Braine - Wallonne Ciney | 3-2 | - |
10/09/2023 | 16:00 | RAS Jodoigne - Belœil | 1-4 | - |
10/09/2023 | 16:00 | Jeunesse Tamines - Entité Manageoise | 1-2 | - |
10/09/2023 | 16:00 | RAS Monceau - Ostiches | 0-3 | - |
13/09/2023 | 21:00 | Crossing Schaerbeek - Ονχαγιέ | 0-4 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
16/09/2023 | 21:00 | Ονχαγιέ - RAS Jodoigne | 2-0 | - |
16/09/2023 | 21:00 | Wallonne Ciney - Rapid Symphorinois | 3-1 | - |
17/09/2023 | 16:00 | Couvin-Mariembourg - RAS Monceau | 1-5 | - |
17/09/2023 | 16:00 | Entité Manageoise - Perwez | 4-2 | - |
17/09/2023 | 16:00 | Flénu - Arquet | 1-0 | - |
17/09/2023 | 16:00 | Ostiches - Aische | 0-0 | - |
17/09/2023 | 16:00 | Braine - Crossing Schaerbeek | 0-1 | - |
17/09/2023 | 16:00 | Belœil - Jeunesse Tamines | 1-1 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
23/09/2023 | 21:00 | Arquet - Belœil | 3-2 | - |
23/09/2023 | 21:00 | Rapid Symphorinois - Ονχαγιέ | 0-1 | - |
23/09/2023 | 21:00 | Aische - Entité Manageoise | 1-6 | - |
23/09/2023 | 21:00 | Perwez - Ostiches | 1-2 | - |
24/09/2023 | 16:00 | RAS Jodoigne - Couvin-Mariembourg | 5-1 | - |
24/09/2023 | 16:00 | Jeunesse Tamines - Flénu | 5-0 | - |
24/09/2023 | 16:00 | RAS Monceau - Braine | 3-0 | - |
24/09/2023 | 16:00 | Crossing Schaerbeek - Wallonne Ciney | 4-1 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
30/09/2023 | 21:00 | Ονχαγιέ - Perwez | 3-0 | - |
30/09/2023 | 21:00 | Wallonne Ciney - RAS Monceau | 1-3 | - |
01/10/2023 | 16:00 | Couvin-Mariembourg - Aische | 1-7 | - |
01/10/2023 | 16:00 | Entité Manageoise - Arquet | 1-1 | - |
01/10/2023 | 16:00 | Braine - Jeunesse Tamines | 1-2 | - |
01/10/2023 | 16:00 | Belœil - Rapid Symphorinois | 1-3 | - |
01/10/2023 | 16:00 | Flénu - Crossing Schaerbeek | 0-0 | - |
01/10/2023 | 16:00 | Ostiches - RAS Jodoigne | 0-0 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
07/10/2023 | 21:00 | Perwez - Belœil | 3-2 | - |
07/10/2023 | 21:00 | Rapid Symphorinois - Braine | 1-0 | - |
07/10/2023 | 21:00 | Aische - Flénu | 0-1 | - |
07/10/2023 | 21:00 | Arquet - Crossing Schaerbeek | 0-0 | - |
08/10/2023 | 16:00 | RAS Jodoigne - Wallonne Ciney | 3-1 | - |
08/10/2023 | 16:00 | Jeunesse Tamines - Couvin-Mariembourg | 5-1 | - |
08/10/2023 | 16:00 | RAS Monceau - Ονχαγιέ | 0-0 | - |
08/10/2023 | 16:00 | Ostiches - Entité Manageoise | 1-0 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
14/10/2023 | 21:00 | Rapid Symphorinois - RAS Monceau | 0-0 | - |
14/10/2023 | 21:00 | Ονχαγιέ - Jeunesse Tamines | 2-0 | - |
14/10/2023 | 21:00 | Wallonne Ciney - Arquet | 1-1 | - |
15/10/2023 | 16:00 | Couvin-Mariembourg - Perwez | 1-3 | - |
15/10/2023 | 16:00 | Entité Manageoise - Flénu | 2-1 | - |
15/10/2023 | 16:00 | Braine - RAS Jodoigne | 2-0 | - |
15/10/2023 | 16:00 | Belœil - Aische | 3-2 | - |
15/10/2023 | 16:00 | Crossing Schaerbeek - Ostiches | 0-1 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
21/10/2023 | 21:00 | Perwez - RAS Monceau | 3-0 | - |
21/10/2023 | 21:00 | Arquet - Ονχαγιέ | 1-1 | - |
21/10/2023 | 21:00 | Aische - Wallonne Ciney | 2-2 | - |
22/10/2023 | 15:00 | Flénu - Couvin-Mariembourg | 7-0 | - |
22/10/2023 | 16:00 | Entité Manageoise - Belœil | 2-2 | - |
22/10/2023 | 16:00 | Ostiches - Braine | 1-0 | - |
22/10/2023 | 16:00 | RAS Jodoigne - Rapid Symphorinois | 1-0 | - |
22/10/2023 | 16:00 | Jeunesse Tamines - Crossing Schaerbeek | 0-3 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
28/10/2023 | 21:00 | Wallonne Ciney - Jeunesse Tamines | 2-0 | - |
29/10/2023 | 16:00 | Couvin-Mariembourg - Entité Manageoise | 2-5 | - |
29/10/2023 | 16:00 | Braine - Arquet | 0-0 | - |
29/10/2023 | 16:00 | RAS Monceau - RAS Jodoigne | 0-0 | - |
29/10/2023 | 16:00 | Ονχαγιέ - Ostiches | 3-0 | - |
29/10/2023 | 16:00 | Belœil - Flénu | 3-1 | - |
29/10/2023 | 16:00 | Rapid Symphorinois - Perwez | 0-2 | - |
29/10/2023 | 16:00 | Crossing Schaerbeek - Aische | 2-0 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
04/11/2023 | 21:00 | Arquet - Rapid Symphorinois | 5-3 | - |
04/11/2023 | 21:00 | Aische - Ονχαγιέ | 0-1 | - |
04/11/2023 | 21:00 | Perwez - Crossing Schaerbeek | 1-3 | - |
05/11/2023 | 15:30 | Entité Manageoise - RAS Monceau | 0-0 | - |
05/11/2023 | 15:30 | Flénu - Braine | 2-1 | - |
05/11/2023 | 15:30 | Jeunesse Tamines - RAS Jodoigne | 1-1 | - |
05/11/2023 | 15:30 | Belœil - Wallonne Ciney | 2-3 | - |
05/11/2023 | 16:00 | Ostiches - Couvin-Mariembourg | 5-0 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
11/11/2023 | 21:00 | Rapid Symphorinois - Jeunesse Tamines | 5-0 | - |
11/11/2023 | 21:00 | Ονχαγιέ - Flénu | 0-0 | - |
11/11/2023 | 21:00 | Wallonne Ciney - Ostiches | 0-0 | - |
12/11/2023 | 15:30 | Couvin-Mariembourg - Belœil | 0-5 | - |
12/11/2023 | 15:30 | RAS Monceau - Arquet | 4-1 | - |
12/11/2023 | 16:00 | Braine - Aische | 1-0 | - |
12/11/2023 | 16:00 | RAS Jodoigne - Perwez | 0-3 | - |
12/11/2023 | 16:00 | Crossing Schaerbeek - Entité Manageoise | 1-1 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
18/11/2023 | 21:00 | Perwez - Wallonne Ciney | 0-5 | - |
18/11/2023 | 21:00 | Arquet - Couvin-Mariembourg | 6-0 | - |
18/11/2023 | 21:00 | Aische - RAS Jodoigne | 1-2 | - |
19/11/2023 | 15:30 | Entité Manageoise - Braine | 2-0 | - |
19/11/2023 | 15:30 | Jeunesse Tamines - RAS Monceau | 3-1 | - |
19/11/2023 | 15:30 | Belœil - Ονχαγιέ | 1-3 | - |
19/11/2023 | 15:30 | Flénu - Ostiches | 0-1 | - |
19/11/2023 | 16:00 | Crossing Schaerbeek - Rapid Symphorinois | 2-2 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
24/11/2023 | 21:00 | Rapid Symphorinois - Flénu | 1-0 | - |
25/11/2023 | 21:00 | Ονχαγιέ - Entité Manageoise | 0-1 | - |
25/11/2023 | 21:00 | Wallonne Ciney - Couvin-Mariembourg | 10-0 | - |
26/11/2023 | 15:30 | Jeunesse Tamines - Arquet | 5-4 | - |
26/11/2023 | 15:30 | RAS Monceau - Aische | 0-1 | - |
26/11/2023 | 16:00 | Ostiches - Belœil | 3-0 | - |
26/11/2023 | 16:00 | Braine - Perwez | 1-1 | - |
26/11/2023 | 16:00 | RAS Jodoigne - Crossing Schaerbeek | 0-2 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
02/12/2023 | 21:00 | Perwez - Jeunesse Tamines | 2-0 | - |
02/12/2023 | 21:00 | Arquet - Ostiches | 0-3 | - |
02/12/2023 | 21:00 | Aische - Rapid Symphorinois | 1-1 | - |
03/12/2023 | 15:30 | Couvin-Mariembourg - Ονχαγιέ | 0-7 | - |
03/12/2023 | 15:30 | Entité Manageoise - Wallonne Ciney | 4-0 | - |
03/12/2023 | 16:00 | Crossing Schaerbeek - RAS Monceau | 3-1 | - |
23/12/2023 | 15:30 | Flénu - RAS Jodoigne | 0-2 | - |
23/12/2023 | 15:30 | Belœil - Braine | 1-0 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
09/12/2023 | 21:00 | Wallonne Ciney - Aische | 1-0 | - |
09/12/2023 | 21:00 | Ονχαγιέ - Crossing Schaerbeek | 1-1 | - |
10/12/2023 | 15:30 | Couvin-Mariembourg - Jeunesse Tamines | 0-9 | - |
10/12/2023 | 15:30 | Flénu - Entité Manageoise | 0-3 | - |
10/12/2023 | 15:30 | RAS Monceau - Belœil | 4-0 | - |
10/12/2023 | 16:00 | Braine - Rapid Symphorinois | 1-0 | - |
10/12/2023 | 16:00 | RAS Jodoigne - Arquet | 0-1 | - |
10/12/2023 | 16:00 | Ostiches - Perwez | 0-0 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
16/12/2023 | 21:00 | Arquet - Wallonne Ciney | 2-4 | - |
16/12/2023 | 21:00 | Rapid Symphorinois - RAS Jodoigne | 2-2 | - |
16/12/2023 | 21:00 | Aische - Couvin-Mariembourg | 13-1 | - |
16/12/2023 | 21:00 | Ονχαγιέ - RAS Monceau | 4-2 | - |
17/12/2023 | 15:30 | Entité Manageoise - Ostiches | 3-0 | - |
17/12/2023 | 15:30 | Jeunesse Tamines - Braine | 1-0 | - |
17/12/2023 | 15:30 | Belœil - Perwez | 0-1 | - |
17/12/2023 | 16:00 | Crossing Schaerbeek - Flénu | 2-0 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
13/01/2024 | 21:00 | Perwez - Aische | 2-3 | - |
13/01/2024 | 21:00 | Rapid Symphorinois - Arquet | 1-2 | - |
13/01/2024 | 21:00 | Wallonne Ciney - Belœil | 2-1 | - |
14/01/2024 | 15:30 | Couvin-Mariembourg - Flénu | 2-8 | - |
14/01/2024 | 15:30 | RAS Monceau - Entité Manageoise | 0-3 | - |
14/01/2024 | 16:00 | Ostiches - Crossing Schaerbeek | 3-0 | - |
14/01/2024 | 16:00 | Braine - Ονχαγιέ | 1-2 | - |
14/01/2024 | 16:00 | RAS Jodoigne - Jeunesse Tamines | 2-1 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
27/01/2024 | 21:00 | Aische - Belœil | 2-0 | - |
28/01/2024 | 15:30 | Couvin-Mariembourg - Arquet | 3-1 | - |
28/01/2024 | 15:30 | Perwez - Entité Manageoise | 2-1 | - |
28/01/2024 | 15:30 | RAS Jodoigne - Ονχαγιέ | 1-2 | - |
28/01/2024 | 15:30 | RAS Monceau - Jeunesse Tamines | 1-0 | - |
28/01/2024 | 15:30 | Rapid Symphorinois - Crossing Schaerbeek | 0-3 | - |
28/01/2024 | 15:30 | Wallonne Ciney - Braine | 2-1 | - |
28/01/2024 | 15:30 | Ostiches - Flénu | 2-1 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
03/02/2024 | 21:00 | Arquet - RAS Monceau | 1-2 | - |
04/02/2024 | 15:30 | Entité Manageoise - RAS Jodoigne | 3-1 | - |
04/02/2024 | 15:30 | Ονχαγιέ - Wallonne Ciney | 4-1 | - |
04/02/2024 | 15:30 | Flénu - Perwez | 4-0 | - |
04/02/2024 | 15:30 | Belœil - Couvin-Mariembourg | 4-1 | - |
04/02/2024 | 15:30 | Crossing Schaerbeek - Braine | 2-1 | - |
04/02/2024 | 15:30 | Aische - Ostiches | 1-1 | - |
04/02/2024 | 15:30 | Jeunesse Tamines - Rapid Symphorinois | 1-0 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
10/02/2024 | 21:00 | Arquet - Perwez | 1-2 | - |
10/02/2024 | 21:00 | Ονχαγιέ - Rapid Symphorinois | 4-0 | - |
11/02/2024 | 16:00 | Entité Manageoise - Couvin-Mariembourg | 4-0 | - |
11/02/2024 | 16:00 | Flénu - Aische | 1-1 | - |
11/02/2024 | 16:00 | Braine - RAS Monceau | 2-1 | - |
11/02/2024 | 16:00 | Jeunesse Tamines - Wallonne Ciney | 1-3 | - |
11/02/2024 | 16:00 | Belœil - Ostiches | 2-2 | - |
11/02/2024 | 16:00 | Crossing Schaerbeek - RAS Jodoigne | 2-0 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
17/02/2024 | 21:00 | Perwez - Ονχαγιέ | 1-3 | - |
17/02/2024 | 21:00 | Aische - Jeunesse Tamines | 2-0 | - |
17/02/2024 | 21:00 | Wallonne Ciney - Entité Manageoise | 2-4 | - |
18/02/2024 | 16:00 | Couvin-Mariembourg - Rapid Symphorinois | 0-4 | - |
18/02/2024 | 16:00 | Flénu - Belœil | 0-1 | - |
18/02/2024 | 16:00 | Ostiches - Arquet | 1-1 | - |
18/02/2024 | 16:00 | RAS Jodoigne - Braine | 1-1 | - |
18/02/2024 | 16:00 | RAS Monceau - Crossing Schaerbeek | 2-1 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
21/02/2024 | 21:30 | Crossing Schaerbeek - Perwez | 3-1 | - |
24/02/2024 | 21:00 | Arquet - Flénu | 4-1 | - |
24/02/2024 | 21:00 | Ονχαγιέ - Couvin-Mariembourg | 4-0 | - |
24/02/2024 | 21:00 | Rapid Symphorinois - Wallonne Ciney | 2-4 | - |
25/02/2024 | 16:00 | Entité Manageoise - Aische | 0-2 | - |
25/02/2024 | 16:00 | RAS Jodoigne - RAS Monceau | 0-0 | - |
25/02/2024 | 16:00 | Jeunesse Tamines - Belœil | 1-0 | - |
25/02/2024 | 16:00 | Braine - Ostiches | 2-0 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
09/03/2024 | 20:30 | Ostiches - Ονχαγιέ | 1-1 | - |
09/03/2024 | 21:00 | Perwez - Braine | 0-0 | - |
09/03/2024 | 21:00 | Aische - Arquet | 1-0 | - |
09/03/2024 | 21:00 | Wallonne Ciney - Crossing Schaerbeek | 1-1 | - |
10/03/2024 | 16:00 | Couvin-Mariembourg - RAS Jodoigne | 1-5 | - |
10/03/2024 | 16:00 | Flénu - Jeunesse Tamines | 2-0 | - |
10/03/2024 | 16:00 | RAS Monceau - Rapid Symphorinois | 1-3 | - |
10/03/2024 | 16:00 | Belœil - Entité Manageoise | 1-0 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
16/03/2024 | 21:00 | Arquet - Entité Manageoise | 2-2 | - |
16/03/2024 | 21:00 | Rapid Symphorinois - Belœil | 1-4 | - |
16/03/2024 | 21:00 | Ονχαγιέ - Aische | 1-0 | - |
17/03/2024 | 16:00 | Braine - Flénu | 2-1 | - |
17/03/2024 | 16:00 | RAS Jodoigne - Ostiches | 1-3 | - |
17/03/2024 | 16:00 | Jeunesse Tamines - Perwez | 1-0 | - |
17/03/2024 | 16:00 | RAS Monceau - Wallonne Ciney | 1-1 | - |
17/03/2024 | 16:00 | Crossing Schaerbeek - Couvin-Mariembourg | 5-0 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
23/03/2024 | 21:00 | Perwez - Rapid Symphorinois | 3-1 | - |
23/03/2024 | 21:00 | Wallonne Ciney - RAS Jodoigne | 2-1 | - |
23/03/2024 | 21:00 | Aische - Crossing Schaerbeek | 2-2 | - |
24/03/2024 | 16:00 | Couvin-Mariembourg - Braine | 0-6 | - |
24/03/2024 | 16:00 | Entité Manageoise - Jeunesse Tamines | 5-1 | - |
24/03/2024 | 16:00 | Flénu - Ονχαγιέ | 1-2 | - |
24/03/2024 | 16:00 | Belœil - Arquet | 2-1 | - |
24/03/2024 | 16:00 | Ostiches - RAS Monceau | 3-1 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
06/04/2024 | 21:00 | Rapid Symphorinois - Aische | 1-1 | - |
06/04/2024 | 21:00 | Ονχαγιέ - Belœil | 6-0 | - |
06/04/2024 | 21:00 | Wallonne Ciney - Perwez | 3-1 | - |
07/04/2024 | 16:00 | Braine - Entité Manageoise | 2-0 | - |
07/04/2024 | 16:00 | RAS Monceau - Couvin-Mariembourg | 4-0 | - |
07/04/2024 | 16:00 | Jeunesse Tamines - Ostiches | 2-3 | - |
07/04/2024 | 16:00 | Crossing Schaerbeek - Arquet | 3-1 | - |
07/04/2024 | 17:00 | RAS Jodoigne - Flénu | 2-3 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
13/04/2024 | 21:00 | Perwez - RAS Jodoigne | 0-2 | - |
13/04/2024 | 21:00 | Arquet - Jeunesse Tamines | 3-0 | - |
13/04/2024 | 21:00 | Aische - Braine | 0-1 | - |
14/04/2024 | 16:00 | Flénu - RAS Monceau | 1-0 | - |
14/04/2024 | 16:00 | Belœil - Crossing Schaerbeek | 1-2 | - |
14/04/2024 | 16:00 | Couvin-Mariembourg - Wallonne Ciney | 4-6 | - |
14/04/2024 | 16:00 | Entité Manageoise - Ονχαγιέ | 0-1 | - |
14/04/2024 | 16:00 | Ostiches - Rapid Symphorinois | 2-3 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
21/04/2024 | 16:00 | Couvin-Mariembourg - Ostiches | 0-9 | - |
21/04/2024 | 16:00 | Braine - Belœil | 0-0 | - |
21/04/2024 | 16:00 | RAS Jodoigne - Aische | 2-1 | - |
21/04/2024 | 16:00 | RAS Monceau - Perwez | 1-0 | - |
21/04/2024 | 16:00 | Crossing Schaerbeek - Jeunesse Tamines | 6-3 | - |
21/04/2024 | 16:00 | Ονχαγιέ - Arquet | 2-5 | - |
21/04/2024 | 16:00 | Wallonne Ciney - Flénu | 2-4 | - |
21/04/2024 | 16:00 | Rapid Symphorinois - Entité Manageoise | 0-1 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
27/04/2024 | 21:00 | Aische - RAS Monceau | 6-2 | - |
28/04/2024 | 16:00 | Flénu - Rapid Symphorinois | 3-1 | - |
28/04/2024 | 16:00 | Ostiches - Wallonne Ciney | 6-1 | - |
28/04/2024 | 16:00 | Perwez - Couvin-Mariembourg | 5-0 | - |
28/04/2024 | 16:00 | Arquet - Braine | 1-4 | - |
28/04/2024 | 16:00 | Jeunesse Tamines - Ονχαγιέ | 0-0 | - |
28/04/2024 | 16:00 | Belœil - RAS Jodoigne | 0-1 | - |
28/04/2024 | 16:00 | Entité Manageoise - Crossing Schaerbeek | 3-0 | - |