Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
10/09/2022 | 20:00 | UD Ourense - Rápido Bouzas | 1-1 | 1-0 |
11/09/2022 | 13:00 | Βιλάλμπες - Εστραντένσε | 2-0 | 1-0 |
11/09/2022 | 13:00 | CA Αρτέισο - Celta de Vigo III | 2-2 | 1-1 |
11/09/2022 | 18:00 | Paiosaco - Ντεπορτίβο Λα Κορούνια Β | 0-1 | 0-0 |
11/09/2022 | 18:30 | Alondras - Silva | 2-4 | 2-2 |
11/09/2022 | 19:00 | Barco - Αρόσα | 0-1 | 0-0 |
11/09/2022 | 19:00 | Σομόζας - Arzúa | 3-1 | 0-0 |
11/09/2022 | 19:30 | Choco - Viveiro | 5-1 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
17/09/2022 | 20:00 | Rápido Bouzas - Σομόζας | 0-0 | 0-0 |
17/09/2022 | 21:30 | Αρόσα - Paiosaco | 1-0 | 0-0 |
18/09/2022 | 13:00 | Viveiro - UD Ourense | 1-2 | 0-1 |
18/09/2022 | 13:00 | Ντεπορτίβο Λα Κορούνια Β - Alondras | 1-1 | 0-1 |
18/09/2022 | 13:15 | Silva - CA Αρτέισο | 4-2 | 2-2 |
18/09/2022 | 17:30 | Celta de Vigo III - Choco | 6-2 | 2-2 |
18/09/2022 | 18:00 | Arzúa - Βιλάλμπες | 2-0 | 1-0 |
18/09/2022 | 19:30 | Εστραντένσε - Barco | 3-1 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
24/09/2022 | 18:30 | Alondras - CA Αρτέισο | 2-0 | 1-0 |
25/09/2022 | 13:00 | Ντεπορτίβο Λα Κορούνια Β - Αρόσα | 2-1 | 1-1 |
25/09/2022 | 13:00 | Βιλάλμπες - Rápido Bouzas | 2-2 | 1-1 |
25/09/2022 | 13:00 | Σομόζας - Viveiro | 2-0 | 2-0 |
25/09/2022 | 18:00 | Choco - Silva | 0-0 | 0-0 |
25/09/2022 | 18:00 | UD Ourense - Celta de Vigo III | 2-1 | 1-0 |
25/09/2022 | 18:30 | Paiosaco - Εστραντένσε | 0-3 | 0-1 |
25/09/2022 | 18:30 | Barco - Arzúa | 0-1 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
01/10/2022 | 19:30 | Εστραντένσε - Ντεπορτίβο Λα Κορούνια Β | 2-2 | 2-0 |
01/10/2022 | 20:30 | Rápido Bouzas - Barco | 0-3 | 0-1 |
02/10/2022 | 13:00 | Viveiro - Βιλάλμπες | 0-1 | 0-0 |
02/10/2022 | 13:00 | CA Αρτέισο - Choco | 2-0 | 1-0 |
02/10/2022 | 13:15 | Silva - UD Ourense | 0-0 | 0-0 |
02/10/2022 | 14:00 | Celta de Vigo III - Σομόζας | 0-0 | 0-0 |
02/10/2022 | 18:00 | Αρόσα - Alondras | 0-0 | 0-0 |
02/10/2022 | 18:00 | Arzúa - Paiosaco | 1-2 | 0-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
15/10/2022 | 18:00 | Ντεπορτίβο Λα Κορούνια Β - Arzúa | 4-0 | 2-0 |
15/10/2022 | 18:30 | Alondras - Choco | 2-1 | 0-0 |
16/10/2022 | 13:00 | Σομόζας - Silva | 2-2 | 1-1 |
16/10/2022 | 13:00 | UD Ourense - CA Αρτέισο | 5-1 | 2-1 |
16/10/2022 | 13:00 | Βιλάλμπες - Celta de Vigo III | 1-1 | 0-1 |
16/10/2022 | 19:30 | Αρόσα - Εστραντένσε | 3-0 | 2-0 |
16/10/2022 | 19:30 | Paiosaco - Rápido Bouzas | 0-1 | 0-0 |
16/10/2022 | 20:00 | Barco - Viveiro | 1-3 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
22/10/2022 | 17:30 | Celta de Vigo III - Barco | 1-1 | 0-0 |
22/10/2022 | 20:30 | Rápido Bouzas - Ντεπορτίβο Λα Κορούνια Β | 0-0 | 0-0 |
23/10/2022 | 13:00 | CA Αρτέισο - Σομόζας | 2-0 | 1-0 |
23/10/2022 | 13:00 | Viveiro - Paiosaco | 2-0 | 2-0 |
23/10/2022 | 13:00 | Choco - UD Ourense | 2-1 | 0-1 |
23/10/2022 | 13:15 | Silva - Βιλάλμπες | 0-1 | 0-0 |
23/10/2022 | 18:00 | Εστραντένσε - Alondras | 0-0 | 0-0 |
23/10/2022 | 18:00 | Arzúa - Αρόσα | 0-3 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
29/10/2022 | 18:15 | Barco - Silva | 3-0 | 1-0 |
29/10/2022 | 21:00 | Αρόσα - Rápido Bouzas | 0-0 | 0-0 |
30/10/2022 | 13:00 | Βιλάλμπες - CA Αρτέισο | 3-0 | 2-0 |
30/10/2022 | 13:00 | Εστραντένσε - Arzúa | 2-1 | 1-1 |
30/10/2022 | 13:00 | Ντεπορτίβο Λα Κορούνια Β - Viveiro | 6-0 | 3-0 |
30/10/2022 | 18:00 | Paiosaco - Celta de Vigo III | 0-0 | 0-0 |
30/10/2022 | 18:00 | Σομόζας - Choco | 2-0 | 0-0 |
30/10/2022 | 18:00 | Alondras - UD Ourense | 0-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
05/11/2022 | 20:00 | UD Ourense - Σομόζας | 3-0 | 1-0 |
05/11/2022 | 20:30 | Rápido Bouzas - Εστραντένσε | 1-0 | 0-0 |
06/11/2022 | 13:00 | CA Αρτέισο - Barco | 1-1 | 0-1 |
06/11/2022 | 13:00 | Viveiro - Αρόσα | 3-1 | 1-1 |
06/11/2022 | 13:15 | Silva - Paiosaco | 1-1 | 1-1 |
06/11/2022 | 17:00 | Celta de Vigo III - Ντεπορτίβο Λα Κορούνια Β | 1-2 | 1-1 |
06/11/2022 | 18:00 | Arzúa - Alondras | 2-1 | 1-1 |
06/11/2022 | 18:00 | Choco - Βιλάλμπες | 0-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
19/11/2022 | 17:30 | Alondras - Σομόζας | 1-1 | 0-0 |
19/11/2022 | 19:00 | Paiosaco - CA Αρτέισο | 1-2 | 0-0 |
20/11/2022 | 13:00 | Εστραντένσε - Viveiro | 1-0 | 0-0 |
20/11/2022 | 13:00 | Ντεπορτίβο Λα Κορούνια Β - Silva | 3-2 | 2-1 |
20/11/2022 | 13:00 | Βιλάλμπες - UD Ourense | 5-1 | 1-0 |
20/11/2022 | 18:00 | Arzúa - Rápido Bouzas | 1-4 | 0-2 |
20/11/2022 | 18:00 | Αρόσα - Celta de Vigo III | 2-1 | 0-0 |
20/11/2022 | 18:00 | Barco - Choco | 1-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
26/11/2022 | 20:30 | Rápido Bouzas - Alondras | 0-2 | 0-0 |
27/11/2022 | 13:00 | Celta de Vigo III - Εστραντένσε | 3-0 | 1-0 |
27/11/2022 | 13:00 | CA Αρτέισο - Ντεπορτίβο Λα Κορούνια Β | 1-2 | 0-1 |
27/11/2022 | 13:00 | Viveiro - Arzúa | 2-0 | 2-0 |
27/11/2022 | 13:15 | Silva - Αρόσα | 1-1 | 1-0 |
27/11/2022 | 17:30 | UD Ourense - Barco | 2-2 | 0-1 |
27/11/2022 | 18:00 | Choco - Paiosaco | 1-3 | 1-3 |
27/11/2022 | 18:00 | Σομόζας - Βιλάλμπες | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
03/12/2022 | 13:00 | Ντεπορτίβο Λα Κορούνια Β - Choco | 3-1 | 1-0 |
03/12/2022 | 17:30 | Alondras - Βιλάλμπες | 1-1 | 0-0 |
03/12/2022 | 18:00 | Arzúa - Celta de Vigo III | 1-0 | 1-0 |
03/12/2022 | 19:00 | Εστραντένσε - Silva | 3-1 | 2-0 |
03/12/2022 | 20:30 | Rápido Bouzas - Viveiro | 1-1 | 1-0 |
04/12/2022 | 18:00 | Paiosaco - UD Ourense | 0-0 | 0-0 |
04/12/2022 | 18:00 | Αρόσα - CA Αρτέισο | 3-1 | 1-0 |
04/12/2022 | 18:00 | Barco - Σομόζας | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
08/12/2022 | 13:00 | Viveiro - Alondras | 2-0 | 2-0 |
08/12/2022 | 13:00 | Celta de Vigo III - Rápido Bouzas | 1-2 | 1-1 |
08/12/2022 | 13:00 | Βιλάλμπες - Barco | 0-0 | 0-0 |
08/12/2022 | 13:15 | Silva - Arzúa | 3-0 | 1-0 |
08/12/2022 | 18:00 | CA Αρτέισο - Εστραντένσε | 1-1 | 1-1 |
08/12/2022 | 18:00 | Choco - Αρόσα | 1-1 | 0-1 |
08/12/2022 | 18:00 | UD Ourense - Ντεπορτίβο Λα Κορούνια Β | 2-2 | 0-2 |
08/12/2022 | 18:00 | Σομόζας - Paiosaco | 3-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
11/12/2022 | 13:00 | Viveiro - Celta de Vigo III | 0-0 | 0-0 |
11/12/2022 | 13:00 | Ντεπορτίβο Λα Κορούνια Β - Σομόζας | 0-1 | 0-1 |
11/12/2022 | 17:30 | Alondras - Barco | 3-0 | 0-0 |
11/12/2022 | 18:00 | Rápido Bouzas - Silva | 2-1 | 0-0 |
11/12/2022 | 18:00 | Arzúa - CA Αρτέισο | 2-1 | 0-1 |
11/12/2022 | 18:00 | Εστραντένσε - Choco | 1-0 | 0-0 |
11/12/2022 | 18:00 | Αρόσα - UD Ourense | 0-0 | 0-0 |
11/12/2022 | 18:00 | Paiosaco - Βιλάλμπες | 1-2 | 0-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
17/12/2022 | 17:00 | Silva - Viveiro | 0-0 | 0-0 |
17/12/2022 | 17:00 | Βιλάλμπες - Ντεπορτίβο Λα Κορούνια Β | 0-0 | 0-0 |
17/12/2022 | 17:30 | Alondras - Celta de Vigo III | 0-1 | 0-0 |
17/12/2022 | 18:00 | CA Αρτέισο - Rápido Bouzas | 3-3 | 2-1 |
17/12/2022 | 18:00 | Choco - Arzúa | 1-1 | 1-0 |
17/12/2022 | 18:00 | Σομόζας - Αρόσα | 3-4 | 3-1 |
17/12/2022 | 18:15 | Barco - Paiosaco | 2-1 | 0-1 |
17/12/2022 | 20:00 | UD Ourense - Εστραντένσε | 1-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
07/01/2023 | 18:00 | Ντεπορτίβο Λα Κορούνια Β - Barco | 4-1 | 3-1 |
07/01/2023 | 20:30 | Rápido Bouzas - Choco | 1-1 | 0-1 |
08/01/2023 | 13:00 | Viveiro - CA Αρτέισο | 1-1 | 1-1 |
08/01/2023 | 13:15 | Εστραντένσε - Σομόζας | 0-1 | 0-1 |
08/01/2023 | 17:00 | Celta de Vigo III - Silva | 6-0 | 3-0 |
08/01/2023 | 18:00 | Arzúa - UD Ourense | 1-0 | 0-0 |
08/01/2023 | 18:00 | Αρόσα - Βιλάλμπες | 1-1 | 0-0 |
08/01/2023 | 18:00 | Paiosaco - Alondras | 2-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
14/01/2023 | 20:30 | Rápido Bouzas - UD Ourense | 0-0 | 0-0 |
15/01/2023 | 13:00 | Ντεπορτίβο Λα Κορούνια Β - Paiosaco | 2-0 | 1-0 |
15/01/2023 | 13:00 | Viveiro - Choco | 1-1 | 0-0 |
15/01/2023 | 13:15 | Silva - Alondras | 1-0 | 1-0 |
15/01/2023 | 16:45 | Celta de Vigo III - CA Αρτέισο | 0-0 | 0-0 |
15/01/2023 | 18:00 | Αρόσα - Barco | 2-1 | 0-1 |
15/01/2023 | 18:00 | Εστραντένσε - Βιλάλμπες | 3-1 | 2-0 |
15/01/2023 | 18:00 | Arzúa - Σομόζας | 3-1 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
22/01/2023 | 13:00 | CA Αρτέισο - Silva | 1-1 | 1-0 |
22/01/2023 | 13:00 | Βιλάλμπες - Arzúa | 1-1 | 1-1 |
22/01/2023 | 17:30 | Alondras - Ντεπορτίβο Λα Κορούνια Β | 1-0 | 1-0 |
22/01/2023 | 18:00 | UD Ourense - Viveiro | 1-1 | 0-1 |
22/01/2023 | 18:00 | Paiosaco - Αρόσα | 0-1 | 0-0 |
22/01/2023 | 18:00 | Choco - Celta de Vigo III | 2-3 | 2-2 |
22/01/2023 | 18:00 | Σομόζας - Rápido Bouzas | 1-1 | 0-0 |
22/01/2023 | 18:15 | Barco - Εστραντένσε | 2-1 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
28/01/2023 | 18:00 | Rápido Bouzas - Βιλάλμπες | 1-0 | 0-0 |
29/01/2023 | 13:00 | CA Αρτέισο - Alondras | 1-0 | 0-0 |
29/01/2023 | 13:00 | Viveiro - Σομόζας | 1-0 | 1-0 |
29/01/2023 | 13:15 | Silva - Choco | 1-3 | 0-1 |
29/01/2023 | 16:45 | Celta de Vigo III - UD Ourense | 1-0 | 0-0 |
29/01/2023 | 18:00 | Αρόσα - Ντεπορτίβο Λα Κορούνια Β | 0-0 | 0-0 |
29/01/2023 | 18:00 | Εστραντένσε - Paiosaco | 2-3 | 0-2 |
29/01/2023 | 18:00 | Arzúa - Barco | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
04/02/2023 | 17:15 | Ντεπορτίβο Λα Κορούνια Β - Εστραντένσε | 3-0 | 2-0 |
05/02/2023 | 13:00 | Βιλάλμπες - Viveiro | 0-1 | 0-1 |
05/02/2023 | 18:00 | UD Ourense - Silva | 3-2 | 1-1 |
05/02/2023 | 18:00 | Alondras - Αρόσα | 0-2 | 0-1 |
05/02/2023 | 18:00 | Paiosaco - Arzúa | 3-2 | 1-0 |
05/02/2023 | 18:00 | Choco - CA Αρτέισο | 0-1 | 0-1 |
05/02/2023 | 18:00 | Σομόζας - Celta de Vigo III | 0-3 | 0-2 |
05/02/2023 | 18:15 | Barco - Rápido Bouzas | 0-3 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
11/02/2023 | 17:00 | Celta de Vigo III - Βιλάλμπες | 2-2 | 1-0 |
11/02/2023 | 18:30 | CA Αρτέισο - UD Ourense | 1-2 | 1-0 |
11/02/2023 | 19:00 | Εστραντένσε - Αρόσα | 1-1 | 1-0 |
11/02/2023 | 19:30 | Rápido Bouzas - Paiosaco | 1-0 | 0-0 |
11/02/2023 | 19:30 | Choco - Alondras | 2-2 | 0-1 |
12/02/2023 | 13:00 | Viveiro - Barco | 0-0 | 0-0 |
12/02/2023 | 13:15 | Silva - Σομόζας | 3-1 | 0-0 |
12/02/2023 | 18:00 | Arzúa - Ντεπορτίβο Λα Κορούνια Β | 0-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
18/02/2023 | 17:30 | UD Ourense - Choco | 2-1 | 2-0 |
18/02/2023 | 17:30 | Βιλάλμπες - Silva | 2-0 | 1-0 |
18/02/2023 | 18:00 | Σομόζας - CA Αρτέισο | 0-1 | 0-0 |
18/02/2023 | 18:00 | Alondras - Εστραντένσε | 1-2 | 0-2 |
18/02/2023 | 18:15 | Barco - Celta de Vigo III | 1-0 | 1-0 |
19/02/2023 | 17:30 | Ντεπορτίβο Λα Κορούνια Β - Rápido Bouzas | 0-0 | 0-0 |
19/02/2023 | 18:00 | Paiosaco - Viveiro | 2-1 | 1-1 |
19/02/2023 | 18:00 | Αρόσα - Arzúa | 1-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
25/02/2023 | 18:30 | CA Αρτέισο - Βιλάλμπες | 2-1 | 0-0 |
25/02/2023 | 19:30 | Rápido Bouzas - Αρόσα | 1-1 | 1-0 |
25/02/2023 | 19:30 | Choco - Σομόζας | 1-2 | 1-0 |
26/02/2023 | 13:00 | Celta de Vigo III - Paiosaco | 5-1 | 2-0 |
26/02/2023 | 13:00 | Viveiro - Ντεπορτίβο Λα Κορούνια Β | 1-1 | 0-1 |
26/02/2023 | 13:15 | Silva - Barco | 2-0 | 1-0 |
26/02/2023 | 18:00 | UD Ourense - Alondras | 0-2 | 0-0 |
26/02/2023 | 18:00 | Arzúa - Εστραντένσε | 1-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
04/03/2023 | 17:45 | Βιλάλμπες - Choco | 2-0 | 1-0 |
04/03/2023 | 18:30 | Ντεπορτίβο Λα Κορούνια Β - Celta de Vigo III | 2-1 | 0-0 |
04/03/2023 | 20:00 | Αρόσα - Viveiro | 1-0 | 1-0 |
05/03/2023 | 18:00 | Σομόζας - UD Ourense | 1-0 | 0-0 |
05/03/2023 | 18:00 | Paiosaco - Silva | 2-0 | 2-0 |
05/03/2023 | 18:15 | Barco - CA Αρτέισο | 1-2 | 1-0 |
05/03/2023 | 18:30 | Alondras - Arzúa | 3-1 | 2-1 |
05/03/2023 | 18:30 | Εστραντένσε - Rápido Bouzas | 1-3 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
11/03/2023 | 18:30 | CA Αρτέισο - Paiosaco | 1-2 | 0-1 |
11/03/2023 | 19:30 | Rápido Bouzas - Arzúa | 3-2 | 1-2 |
12/03/2023 | 13:00 | Celta de Vigo III - Αρόσα | 2-1 | 1-1 |
12/03/2023 | 13:00 | Viveiro - Εστραντένσε | 2-0 | 1-0 |
12/03/2023 | 13:15 | Silva - Ντεπορτίβο Λα Κορούνια Β | 1-0 | 0-0 |
12/03/2023 | 18:00 | UD Ourense - Βιλάλμπες | 0-0 | 0-0 |
12/03/2023 | 18:00 | Σομόζας - Alondras | 0-1 | 0-1 |
12/03/2023 | 18:30 | Choco - Barco | 0-2 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
18/03/2023 | 18:15 | Ντεπορτίβο Λα Κορούνια Β - CA Αρτέισο | 1-0 | 0-0 |
18/03/2023 | 19:00 | Alondras - Rápido Bouzas | 1-1 | 0-1 |
18/03/2023 | 19:30 | Paiosaco - Choco | 1-0 | 1-0 |
19/03/2023 | 13:00 | Βιλάλμπες - Σομόζας | 1-0 | 0-0 |
19/03/2023 | 18:00 | Αρόσα - Silva | 2-0 | 0-0 |
19/03/2023 | 18:00 | Arzúa - Viveiro | 0-0 | 0-0 |
19/03/2023 | 18:30 | Barco - UD Ourense | 0-1 | 0-1 |
19/03/2023 | 19:00 | Εστραντένσε - Celta de Vigo III | 2-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
25/03/2023 | 17:00 | Silva - Εστραντένσε | 1-2 | 0-0 |
26/03/2023 | 13:00 | Celta de Vigo III - Arzúa | 3-1 | 1-1 |
26/03/2023 | 13:00 | Viveiro - Rápido Bouzas | 0-0 | 0-0 |
26/03/2023 | 13:00 | CA Αρτέισο - Αρόσα | 2-2 | 1-0 |
26/03/2023 | 13:30 | Βιλάλμπες - Alondras | 1-1 | 1-0 |
26/03/2023 | 18:30 | UD Ourense - Paiosaco | 2-0 | 1-0 |
26/03/2023 | 18:30 | Choco - Ντεπορτίβο Λα Κορούνια Β | 0-1 | 0-0 |
26/03/2023 | 19:00 | Σομόζας - Barco | 2-1 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
01/04/2023 | 19:15 | Rápido Bouzas - Celta de Vigo III | 1-0 | 1-0 |
01/04/2023 | 19:30 | Barco - Βιλάλμπες | 1-0 | 1-0 |
01/04/2023 | 21:00 | Αρόσα - Choco | 1-0 | 1-0 |
02/04/2023 | 13:00 | Ντεπορτίβο Λα Κορούνια Β - UD Ourense | 1-1 | 0-0 |
02/04/2023 | 18:00 | Paiosaco - Σομόζας | 0-2 | 0-1 |
02/04/2023 | 18:00 | Arzúa - Silva | 0-1 | 0-0 |
02/04/2023 | 19:00 | Εστραντένσε - CA Αρτέισο | 0-1 | 0-1 |
02/04/2023 | 20:00 | Alondras - Viveiro | 3-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
06/04/2023 | 13:00 | Βιλάλμπες - Paiosaco | 2-2 | 2-1 |
06/04/2023 | 14:00 | Celta de Vigo III - Viveiro | 2-3 | 1-1 |
06/04/2023 | 19:00 | Choco - Εστραντένσε | 0-1 | 0-1 |
06/04/2023 | 19:15 | Silva - Rápido Bouzas | 1-2 | 0-1 |
07/04/2023 | 19:00 | Barco - Alondras | 1-2 | 0-0 |
09/04/2023 | 13:00 | CA Αρτέισο - Arzúa | 1-0 | 0-0 |
09/04/2023 | 19:00 | Σομόζας - Ντεπορτίβο Λα Κορούνια Β | 0-2 | 0-1 |
09/04/2023 | 19:00 | UD Ourense - Αρόσα | 2-3 | 0-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
16/04/2023 | 13:00 | Celta de Vigo III - Alondras | 4-3 | 1-2 |
16/04/2023 | 13:00 | Rápido Bouzas - CA Αρτέισο | 1-0 | 0-0 |
16/04/2023 | 13:00 | Αρόσα - Σομόζας | 4-2 | 2-0 |
16/04/2023 | 13:00 | Paiosaco - Barco | 2-0 | 0-0 |
16/04/2023 | 13:00 | Εστραντένσε - UD Ourense | 0-0 | 0-0 |
16/04/2023 | 13:00 | Viveiro - Silva | 1-2 | 1-1 |
16/04/2023 | 13:00 | Arzúa - Choco | 3-1 | 1-1 |
16/04/2023 | 13:00 | Ντεπορτίβο Λα Κορούνια Β - Βιλάλμπες | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
22/04/2023 | 20:00 | Choco - Rápido Bouzas | 1-3 | 1-2 |
23/04/2023 | 18:00 | UD Ourense - Arzúa | 3-0 | 2-0 |
23/04/2023 | 18:00 | Silva - Celta de Vigo III | 3-1 | 0-1 |
23/04/2023 | 18:00 | CA Αρτέισο - Viveiro | 3-1 | 2-1 |
23/04/2023 | 18:00 | Βιλάλμπες - Αρόσα | 2-1 | 1-0 |
23/04/2023 | 18:00 | Alondras - Paiosaco | 0-1 | 0-1 |
23/04/2023 | 18:00 | Σομόζας - Εστραντένσε | 2-1 | 1-1 |
23/04/2023 | 18:00 | Barco - Ντεπορτίβο Λα Κορούνια Β | 0-1 | 0-0 |