Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
12/09/2020 | 19:15 | Λεγκανές - Λας Πάλμας | 1-0 | 0-0 |
12/09/2020 | 22:00 | Εσπανιόλ - Αλμπαθέτε | 3-0 | 2-0 |
13/09/2020 | 13:00 | Οβιέδο - Καρταγένα | 0-0 | 0-0 |
13/09/2020 | 17:00 | Μαγιόρκα - Βαγιεκάνο | 0-1 | 0-0 |
13/09/2020 | 19:15 | Μιράντες - Αλκορκόν | 0-0 | 0-0 |
13/09/2020 | 19:15 | Φουενλαμπράδα - Λούγκο | 2-0 | 0-0 |
13/09/2020 | 22:00 | Τενερίφη - Μάλαγα | 2-0 | 1-0 |
04/11/2020 | 20:00 | Σαραγόσα - Χιρόνα | 2-2 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
19/09/2020 | 17:00 | Μιράντες - Οβιέδο | 1-1 | 0-0 |
19/09/2020 | 19:15 | Αλκορκόν - Τενερίφη | 2-0 | 0-0 |
19/09/2020 | 19:15 | Καστεγιόν - Μάλαγα | 0-1 | 0-1 |
20/09/2020 | 13:00 | Λούγκο - Λεγκανές | 2-1 | 0-1 |
20/09/2020 | 17:00 | Εσπανιόλ - Μαγιόρκα | 0-0 | 0-0 |
20/09/2020 | 19:15 | Καρταγένα - Σπόρτινγκ Χιχόν | 0-1 | 0-0 |
20/09/2020 | 19:15 | Αλμπαθέτε - Πονφεραντίνα | 0-2 | 0-1 |
20/09/2020 | 21:30 | Λας Πάλμας - Φουενλαμπράδα | 3-3 | 1-0 |
09/12/2020 | 20:00 | Αλμερία - Σαραγόσα | 1-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
26/09/2020 | 17:00 | Σαραγόσα - Λας Πάλμας | 2-2 | 1-1 |
26/09/2020 | 19:15 | Μάλαγα - Αλκορκόν | 1-0 | 1-0 |
26/09/2020 | 19:15 | Σπόρτινγκ Χιχόν - Χιρόνα | 2-0 | 0-0 |
26/09/2020 | 19:15 | UD Λογκρόνες - Καστεγιόν | 1-1 | 0-0 |
27/09/2020 | 13:00 | Λούγκο - Αλμερία | 0-2 | 0-2 |
27/09/2020 | 19:15 | Τενερίφη - Μιράντες | 1-2 | 1-1 |
27/09/2020 | 19:15 | Οβιέδο - Εσπανιόλ | 0-2 | 0-0 |
27/09/2020 | 21:30 | Λεγκανές - Καρταγένα | 3-1 | 3-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
03/10/2020 | 17:00 | Μιράντες - Πονφεραντίνα | 0-1 | 0-0 |
03/10/2020 | 17:00 | Αλκορκόν - Σαραγόσα | 0-0 | 0-0 |
03/10/2020 | 19:15 | Μαγιόρκα - Τενερίφη | 2-0 | 1-0 |
03/10/2020 | 19:15 | Αλμπαθέτε - Οβιέδο | 1-1 | 0-1 |
03/10/2020 | 22:00 | Βαγιεκάνο - Μάλαγα | 4-0 | 2-0 |
04/10/2020 | 13:00 | Χιρόνα - Φουενλαμπράδα | 0-1 | 0-1 |
04/10/2020 | 19:15 | Αλμερία - Σπόρτινγκ Χιχόν | 0-1 | 0-0 |
04/10/2020 | 21:30 | Καρταγένα - Λούγκο | 2-1 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
10/10/2020 | 17:00 | Εσπανιόλ - Αλκορκόν | 1-0 | 0-0 |
10/10/2020 | 19:30 | Τενερίφη - Βαγιεκάνο | 1-0 | 0-0 |
11/10/2020 | 17:00 | Μάλαγα - Λας Πάλμας | 0-0 | 0-0 |
11/10/2020 | 17:00 | Λεγκανές - Χιρόνα | 0-1 | 0-1 |
11/10/2020 | 19:00 | Σαραγόσα - Αλμπαθέτε | 1-0 | 0-0 |
11/10/2020 | 19:30 | Πονφεραντίνα - Καρταγένα | 0-2 | 0-0 |
11/10/2020 | 22:00 | Οβιέδο - Σπόρτινγκ Χιχόν | 1-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
17/10/2020 | 17:00 | Αλμπαθέτε - Σαμπαντέλ | 3-0 | 1-0 |
17/10/2020 | 19:15 | Λας Πάλμας - Αλμερία | 2-0 | 1-0 |
17/10/2020 | 19:15 | Καρταγένα - Φουενλαμπράδα | 1-1 | 0-0 |
18/10/2020 | 17:00 | Βαγιεκάνο - Εσπανιόλ | 1-0 | 0-0 |
18/10/2020 | 19:15 | Σαραγόσα - Μάλαγα | 1-2 | 0-2 |
18/10/2020 | 21:30 | Χιρόνα - Οβιέδο | 1-0 | 0-0 |
18/10/2020 | 22:00 | Σπόρτινγκ Χιχόν - Τενερίφη | 1-1 | 0-0 |
05/11/2020 | 20:00 | Αλκορκόν - Πονφεραντίνα | 0-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
21/10/2020 | 17:30 | Εσπανιόλ - Μιράντες | 2-0 | 2-0 |
21/10/2020 | 20:00 | Λούγκο - Χιρόνα | 3-0 | 0-0 |
21/10/2020 | 20:00 | Πονφεραντίνα - Τενερίφη | 1-0 | 1-0 |
21/10/2020 | 22:30 | Αλμερία - Καρταγένα | 1-1 | 0-1 |
22/10/2020 | 17:30 | Λεγκανές - Σαραγόσα | 1-0 | 0-0 |
22/10/2020 | 22:30 | Μάλαγα - Σπόρτινγκ Χιχόν | 1-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
24/10/2020 | 19:15 | Καρταγένα - Λας Πάλμας | 3-0 | 2-0 |
24/10/2020 | 21:30 | Αλμερία - Φουενλαμπράδα | 3-0 | 1-0 |
25/10/2020 | 17:00 | Σπόρτινγκ Χιχόν - Πονφεραντίνα | 2-1 | 0-1 |
25/10/2020 | 19:15 | Λεγκανές - Οβιέδο | 2-1 | 0-0 |
25/10/2020 | 19:15 | Τενερίφη - Εσπανιόλ | 0-0 | 0-0 |
25/10/2020 | 21:30 | Μάλαγα - Μιράντες | 1-1 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
27/10/2020 | 20:00 | Χιρόνα - Καρταγένα | 2-1 | 1-1 |
28/10/2020 | 20:00 | Εσπανιόλ - Πονφεραντίνα | 2-0 | 1-0 |
28/10/2020 | 20:00 | Αλμπαθέτε - Λας Πάλμας | 1-1 | 1-0 |
29/10/2020 | 17:30 | Αλκορκόν - Σπόρτινγκ Χιχόν | 1-2 | 0-0 |
29/10/2020 | 20:00 | Τενερίφη - Λούγκο | 1-1 | 1-0 |
29/10/2020 | 20:00 | Μιράντες - Σαραγόσα | 1-0 | 0-0 |
29/10/2020 | 20:00 | Μαγιόρκα - Μάλαγα | 3-1 | 1-0 |
29/10/2020 | 22:30 | Βαγιεκάνο - Φουενλαμπράδα | 2-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
31/10/2020 | 17:00 | Καρταγένα - Αλμπαθέτε | 3-1 | 3-0 |
31/10/2020 | 19:15 | Λας Πάλμας - Οβιέδο | 1-2 | 0-2 |
01/11/2020 | 15:00 | Λεγκανές - Μιράντες | 1-0 | 0-0 |
01/11/2020 | 17:00 | Σαραγόσα - Μαγιόρκα | 0-0 | 0-0 |
01/11/2020 | 19:15 | Φουενλαμπράδα - Τενερίφη | 1-1 | 1-0 |
01/11/2020 | 19:15 | Πονφεραντίνα - Σαμπαντέλ | 0-3 | 0-1 |
01/11/2020 | 22:00 | Αλμερία - Χιρόνα | 0-0 | 0-0 |
02/11/2020 | 22:00 | Μάλαγα - Εσπανιόλ | 0-3 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
06/11/2020 | 22:00 | Αλμπαθέτε - Λεγκανές | 0-0 | 0-0 |
07/11/2020 | 19:15 | Μιράντες - Σπόρτινγκ Χιχόν | 1-0 | 1-0 |
08/11/2020 | 17:00 | Αλκορκόν - Φουενλαμπράδα | 0-3 | 0-1 |
08/11/2020 | 17:00 | Βαγιεκάνο - Αλμερία | 0-1 | 0-0 |
08/11/2020 | 19:15 | Οβιέδο - Καστεγιόν | 4-0 | 1-0 |
08/11/2020 | 21:30 | Τενερίφη - Σαραγόσα | 1-0 | 1-0 |
09/11/2020 | 22:00 | Χιρόνα - Λας Πάλμας | 1-1 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
13/11/2020 | 22:00 | Σαραγόσα - Οβιέδο | 1-2 | 1-1 |
14/11/2020 | 17:15 | Αλμερία - Μιράντες | 2-1 | 2-1 |
14/11/2020 | 19:30 | Χιρόνα - Μαγιόρκα | 0-1 | 0-1 |
14/11/2020 | 19:30 | Λούγκο - Αλμπαθέτε | 1-0 | 0-0 |
15/11/2020 | 15:00 | Λεγκανές - Αλκορκόν | 1-0 | 0-0 |
15/11/2020 | 17:15 | Πονφεραντίνα - Μάλαγα | 1-1 | 0-1 |
15/11/2020 | 19:30 | UD Λογκρόνες - Σαμπαντέλ | 1-0 | 0-0 |
15/11/2020 | 19:30 | Καστεγιόν - Καρταγένα | 2-1 | 0-0 |
15/11/2020 | 23:00 | Λας Πάλμας - Τενερίφη | 1-0 | 0-0 |
16/11/2020 | 22:00 | Σπόρτινγκ Χιχόν - Βαγιεκάνο | 1-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
20/11/2020 | 20:00 | Αλκορκόν - Λούγκο | 1-0 | 0-0 |
20/11/2020 | 22:00 | Εσπανιόλ - Χιρόνα | 1-2 | 1-0 |
21/11/2020 | 15:00 | Μάλαγα - Λεγκανές | 1-2 | 0-1 |
21/11/2020 | 17:00 | Μιράντες - Καρταγένα | 4-1 | 1-0 |
21/11/2020 | 21:30 | Οβιέδο - Φουενλαμπράδα | 1-1 | 1-0 |
22/11/2020 | 17:00 | Μαγιόρκα - Σπόρτινγκ Χιχόν | 0-0 | 0-0 |
22/11/2020 | 22:00 | Πονφεραντίνα - Σαραγόσα | 2-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
24/11/2020 | 20:00 | Χιρόνα - Μάλαγα | 0-1 | 0-1 |
24/11/2020 | 20:00 | Καστεγιόν - Αλκορκόν | 0-2 | 0-2 |
24/11/2020 | 22:30 | Λούγκο - Οβιέδο | 0-0 | 0-0 |
25/11/2020 | 20:00 | Λας Πάλμας - Μιράντες | 0-2 | 0-1 |
25/11/2020 | 20:00 | Σαραγόσα - Βαγιεκάνο | 1-2 | 1-0 |
25/11/2020 | 22:30 | Φουενλαμπράδα - Πονφεραντίνα | 1-1 | 0-0 |
26/11/2020 | 20:00 | UD Λογκρόνες - Αλμπαθέτε | 2-0 | 1-0 |
26/11/2020 | 20:00 | Λεγκανές - Εσπανιόλ | 2-0 | 1-0 |
26/11/2020 | 22:30 | Αλμερία - Τενερίφη | 2-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
27/11/2020 | 20:00 | Αλκορκόν - Χιρόνα | 1-0 | 0-0 |
27/11/2020 | 22:00 | Μάλαγα - Λούγκο | 2-2 | 0-2 |
28/11/2020 | 17:00 | Σαμπαντέλ - Φουενλαμπράδα | 1-2 | 1-1 |
29/11/2020 | 15:00 | Αλμπαθέτε - Τενερίφη | 0-2 | 0-0 |
29/11/2020 | 17:00 | Εσπανιόλ - Σαραγόσα | 2-0 | 0-0 |
29/11/2020 | 19:15 | Πονφεραντίνα - Λεγκανές | 3-2 | 2-2 |
29/11/2020 | 22:00 | Λας Πάλμας - Σπόρτινγκ Χιχόν | 3-2 | 0-2 |
30/11/2020 | 22:00 | Οβιέδο - Αλμερία | 1-2 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
01/12/2020 | 20:00 | Φουενλαμπράδα - Μάλαγα | 0-2 | 0-1 |
01/12/2020 | 22:30 | Χιρόνα - Μιράντες | 1-0 | 1-0 |
02/12/2020 | 20:00 | Λεγκανές - Βαγιεκάνο | 1-0 | 1-0 |
02/12/2020 | 20:00 | Καρταγένα - Εσπανιόλ | 1-3 | 0-0 |
02/12/2020 | 22:30 | Λούγκο - Λας Πάλμας | 1-1 | 1-1 |
03/12/2020 | 20:00 | Οβιέδο - Αλκορκόν | 1-1 | 0-0 |
03/12/2020 | 20:00 | Αλμερία - Μαγιόρκα | 0-1 | 0-0 |
03/12/2020 | 22:30 | Σπόρτινγκ Χιχόν - Αλμπαθέτε | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
05/12/2020 | 17:00 | Πονφεραντίνα - Λας Πάλμας | 0-0 | 0-0 |
05/12/2020 | 19:15 | Μιράντες - Λούγκο | 0-0 | 0-0 |
05/12/2020 | 21:30 | Μάλαγα - Καρταγένα | 1-2 | 1-1 |
06/12/2020 | 15:00 | Αλκορκόν - Αλμερία | 0-1 | 0-0 |
06/12/2020 | 17:00 | Εσπανιόλ - Σπόρτινγκ Χιχόν | 2-0 | 0-0 |
06/12/2020 | 22:00 | Σαραγόσα - Φουενλαμπράδα | 1-0 | 0-0 |
07/12/2020 | 20:00 | Τενερίφη - Λεγκανές | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
11/12/2020 | 20:00 | Λούγκο - Πονφεραντίνα | 1-0 | 0-0 |
11/12/2020 | 22:00 | Οβιέδο - Τενερίφη | 4-2 | 2-1 |
12/12/2020 | 17:00 | Λεγκανές - Μαγιόρκα | 0-1 | 0-0 |
12/12/2020 | 19:15 | Καστεγιόν - Αλμπαθέτε | 3-0 | 1-0 |
12/12/2020 | 21:30 | Φουενλαμπράδα - Μιράντες | 0-1 | 0-0 |
13/12/2020 | 17:00 | Αλμερία - Μάλαγα | 3-1 | 1-1 |
13/12/2020 | 19:15 | Λας Πάλμας - Αλκορκόν | 0-0 | 0-0 |
13/12/2020 | 22:00 | Σπόρτινγκ Χιχόν - Σαραγόσα | 1-0 | 0-0 |
14/12/2020 | 20:00 | Χιρόνα - Βαγιεκάνο | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
18/12/2020 | 20:00 | Πονφεραντίνα - Οβιέδο | 1-0 | 1-0 |
19/12/2020 | 17:00 | Σαμπαντέλ - Καστεγιόν | 1-1 | 0-1 |
19/12/2020 | 22:00 | Σαραγόσα - Λούγκο | 1-0 | 0-0 |
20/12/2020 | 15:00 | Αλκορκόν - Καρταγένα | 2-1 | 2-0 |
20/12/2020 | 17:00 | Εσπανιόλ - Αλμερία | 2-1 | 1-0 |
20/12/2020 | 19:15 | Βαγιεκάνο - Λας Πάλμας | 2-0 | 0-0 |
21/12/2020 | 20:00 | Μιράντες - Αλμπαθέτε | 0-2 | 0-2 |
21/12/2020 | 22:00 | Σπόρτινγκ Χιχόν - Λεγκανές | 1-1 | 0-0 |
21/12/2020 | 22:30 | Τενερίφη - Χιρόνα | 2-0 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
02/01/2021 | 15:00 | Φουενλαμπράδα - Λεγκανές | 0-0 | 0-0 |
02/01/2021 | 17:00 | Βαγιεκάνο - Αλκορκόν | 2-1 | 1-0 |
02/01/2021 | 21:30 | Καρταγένα - Σαραγόσα | 1-1 | 0-0 |
03/01/2021 | 17:00 | Λας Πάλμας - Εσπανιόλ | 1-0 | 1-0 |
03/01/2021 | 19:15 | Αλμπαθέτε - Μάλαγα | 1-1 | 0-0 |
03/01/2021 | 21:30 | Αλμερία - Πονφεραντίνα | 3-1 | 3-0 |
04/01/2021 | 22:00 | Λούγκο - Σπόρτινγκ Χιχόν | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
09/01/2021 | 19:15 | Μάλαγα - Οβιέδο | 1-1 | 1-0 |
10/01/2021 | 17:00 | Μαγιόρκα - Λας Πάλμας | 0-1 | 0-1 |
10/01/2021 | 19:15 | Τενερίφη - Καρταγένα | 3-0 | 1-0 |
11/01/2021 | 20:00 | Πονφεραντίνα - Χιρόνα | 1-1 | 0-1 |
11/01/2021 | 21:30 | Σπόρτινγκ Χιχόν - Φουενλαμπράδα | 2-1 | 1-0 |
11/01/2021 | 22:30 | Σαμπαντέλ - Λούγκο | 1-1 | 1-0 |
19/01/2021 | 20:00 | Μιράντες - Βαγιεκάνο | 0-2 | 0-2 |
26/01/2021 | 20:00 | Αλκορκόν - Αλμπαθέτε | 1-2 | 1-1 |
17/02/2021 | 20:00 | Λεγκανές - Αλμερία | 2-1 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
22/01/2021 | 20:00 | Φουενλαμπράδα - Αλκορκόν | 0-0 | 0-0 |
22/01/2021 | 22:00 | Αλμπαθέτε - Σαραγόσα | 1-0 | 1-0 |
23/01/2021 | 17:00 | Βαγιεκάνο - Μαγιόρκα | 1-3 | 1-3 |
23/01/2021 | 19:15 | Λούγκο - Τενερίφη | 2-0 | 1-0 |
23/01/2021 | 19:15 | Χιρόνα - Εσπανιόλ | 1-0 | 1-0 |
23/01/2021 | 21:30 | Μάλαγα - Πονφεραντίνα | 0-2 | 0-1 |
24/01/2021 | 21:30 | Λας Πάλμας - Λεγκανές | 2-1 | 0-0 |
25/01/2021 | 22:00 | Καρταγένα - Μιράντες | 0-2 | 0-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
29/01/2021 | 22:00 | Σαραγόσα - Πονφεραντίνα | 1-0 | 1-0 |
30/01/2021 | 17:00 | Οβιέδο - Αλμπαθέτε | 0-1 | 0-0 |
30/01/2021 | 19:15 | Αλκορκόν - Μάλαγα | 0-1 | 0-0 |
30/01/2021 | 21:30 | Μαγιόρκα - Χιρόνα | 1-0 | 0-0 |
31/01/2021 | 15:00 | Σπόρτινγκ Χιχόν - Καρταγένα | 0-0 | 0-0 |
31/01/2021 | 17:00 | Εσπανιόλ - Βαγιεκάνο | 2-3 | 2-0 |
31/01/2021 | 19:15 | Μιράντες - Λας Πάλμας | 2-0 | 1-0 |
31/01/2021 | 21:30 | Τενερίφη - Φουενλαμπράδα | 1-1 | 0-1 |
01/02/2021 | 20:00 | Λεγκανές - Λούγκο | 3-2 | 2-1 |
01/02/2021 | 22:00 | Σαμπαντέλ - UD Λογκρόνες | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
06/02/2021 | 17:00 | Καρταγένα - Οβιέδο | 2-0 | 1-0 |
06/02/2021 | 21:30 | Φουενλαμπράδα - Αλμερία | 1-1 | 0-0 |
07/02/2021 | 15:00 | Χιρόνα - Λεγκανές | 0-2 | 0-0 |
07/02/2021 | 17:00 | Μάλαγα - Σαραγόσα | 1-2 | 0-2 |
07/02/2021 | 19:15 | Βαγιεκάνο - Τενερίφη | 0-1 | 0-0 |
08/02/2021 | 20:00 | Πονφεραντίνα - Αλκορκόν | 2-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
13/02/2021 | 19:15 | Μιράντες - Χιρόνα | 3-3 | 2-1 |
13/02/2021 | 21:30 | Τενερίφη - Πονφεραντίνα | 1-0 | 0-0 |
14/02/2021 | 15:00 | Μαγιόρκα - Εσπανιόλ | 1-2 | 0-1 |
14/02/2021 | 17:00 | Αλμερία - Λας Πάλμας | 3-1 | 1-0 |
14/02/2021 | 19:15 | Λεγκανές - Αλμπαθέτε | 3-1 | 2-0 |
14/02/2021 | 22:00 | Σπόρτινγκ Χιχόν - Μάλαγα | 1-0 | 0-0 |
15/02/2021 | 22:00 | Οβιέδο - Λούγκο | 3-1 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
19/02/2021 | 22:00 | Πονφεραντίνα - Μιράντες | 1-0 | 0-0 |
20/02/2021 | 19:15 | Αλμπαθέτε - Σπόρτινγκ Χιχόν | 0-1 | 0-1 |
20/02/2021 | 21:30 | Λας Πάλμας - Καρταγένα | 2-0 | 2-0 |
21/02/2021 | 15:00 | Λεγκανές - Τενερίφη | 1-0 | 0-0 |
21/02/2021 | 17:00 | Μαγιόρκα - Αλμερία | 2-0 | 1-0 |
21/02/2021 | 22:00 | Μάλαγα - Βαγιεκάνο | 2-0 | 2-0 |
22/02/2021 | 20:00 | Φουενλαμπράδα - Οβιέδο | 2-2 | 0-1 |
22/02/2021 | 22:00 | Σαραγόσα - Αλκορκόν | 0-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
26/02/2021 | 20:00 | Σαμπαντέλ - Αλμπαθέτε | 0-0 | 0-0 |
26/02/2021 | 22:00 | Καρταγένα - Λεγκανές | 1-0 | 0-0 |
27/02/2021 | 19:15 | Αλμερία - Λούγκο | 4-1 | 1-1 |
28/02/2021 | 15:00 | Φουενλαμπράδα - Χιρόνα | 1-1 | 0-1 |
28/02/2021 | 17:00 | Σπόρτινγκ Χιχόν - Εσπανιόλ | 1-1 | 1-1 |
28/02/2021 | 19:15 | Τενερίφη - Αλκορκόν | 3-1 | 0-0 |
28/02/2021 | 22:00 | Οβιέδο - Σαραγόσα | 1-0 | 0-0 |
01/03/2021 | 20:00 | Μιράντες - Μάλαγα | 1-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
05/03/2021 | 22:00 | Εσπανιόλ - Οβιέδο | 1-1 | 1-0 |
06/03/2021 | 17:00 | Σαραγόσα - Τενερίφη | 1-0 | 1-0 |
06/03/2021 | 19:15 | Λας Πάλμας - Βαγιεκάνο | 1-1 | 0-1 |
06/03/2021 | 21:30 | Αλμπαθέτε - UD Λογκρόνες | 1-1 | 0-0 |
07/03/2021 | 17:00 | Πονφεραντίνα - Σπόρτινγκ Χιχόν | 2-2 | 0-1 |
07/03/2021 | 22:00 | Χιρόνα - Αλμερία | 0-1 | 0-0 |
08/03/2021 | 20:00 | Αλκορκόν - Μιράντες | 4-0 | 0-0 |
08/03/2021 | 22:00 | Λούγκο - Φουενλαμπράδα | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
12/03/2021 | 20:00 | Καρταγένα - Πονφεραντίνα | 1-1 | 1-0 |
12/03/2021 | 22:00 | Βαγιεκάνο - Σαραγόσα | 3-2 | 1-2 |
13/03/2021 | 17:00 | Φουενλαμπράδα - Λας Πάλμας | 1-2 | 1-1 |
13/03/2021 | 19:15 | Χιρόνα - Λούγκο | 1-1 | 0-1 |
13/03/2021 | 21:30 | Καστεγιόν - Σαμπαντέλ | 2-1 | 1-0 |
13/03/2021 | 22:00 | Μιράντες - Εσπανιόλ | 2-2 | 1-1 |
14/03/2021 | 17:00 | Σπόρτινγκ Χιχόν - Μαγιόρκα | 2-0 | 1-0 |
14/03/2021 | 19:15 | Τενερίφη - Αλμπαθέτε | 2-0 | 0-0 |
14/03/2021 | 21:30 | Οβιέδο - Λεγκανές | 1-3 | 0-1 |
15/03/2021 | 20:00 | Αλμερία - Αλκορκόν | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
19/03/2021 | 22:00 | Λας Πάλμας - Χιρόνα | 1-2 | 1-0 |
20/03/2021 | 21:30 | Λεγκανές - Φουενλαμπράδα | 0-2 | 0-0 |
21/03/2021 | 15:00 | Πονφεραντίνα - Αλμερία | 2-1 | 0-1 |
21/03/2021 | 17:00 | Μάλαγα - Τενερίφη | 1-1 | 1-0 |
21/03/2021 | 21:30 | Αλκορκόν - Βαγιεκάνο | 0-3 | 0-2 |
22/03/2021 | 20:00 | Αλμπαθέτε - Καρταγένα | 2-0 | 1-0 |
22/03/2021 | 22:00 | Σαραγόσα - Μιράντες | 1-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
26/03/2021 | 20:00 | Σπόρτινγκ Χιχόν - Αλκορκόν | 0-0 | 0-0 |
27/03/2021 | 17:00 | Οβιέδο - Πονφεραντίνα | 1-1 | 1-1 |
27/03/2021 | 19:15 | Αλμερία - Λεγκανές | 1-1 | 0-0 |
27/03/2021 | 21:30 | Καρταγένα - Μάλαγα | 1-1 | 1-0 |
28/03/2021 | 15:00 | Λούγκο - Σαμπαντέλ | 0-1 | 0-1 |
28/03/2021 | 22:30 | Τενερίφη - Λας Πάλμας | 1-1 | 1-1 |
14/04/2021 | 20:00 | Βαγιεκάνο - Μιράντες | 0-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
30/03/2021 | 20:00 | Αλκορκόν - Οβιέδο | 1-1 | 1-0 |
30/03/2021 | 20:30 | Μάλαγα - Αλμερία | 0-3 | 0-2 |
30/03/2021 | 22:30 | Βαγιεκάνο - Σπόρτινγκ Χιχόν | 0-1 | 0-1 |
31/03/2021 | 20:00 | Αλμπαθέτε - Καστεγιόν | 0-1 | 0-0 |
01/04/2021 | 20:00 | Μαγιόρκα - Λεγκανές | 1-0 | 1-0 |
01/04/2021 | 22:00 | Λας Πάλμας - Λούγκο | 6-1 | 3-1 |
01/04/2021 | 22:30 | Σαραγόσα - Καρταγένα | 0-0 | 0-0 |
21/04/2021 | 20:00 | Μιράντες - Τενερίφη | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
02/04/2021 | 22:00 | Αλμερία - Βαγιεκάνο | 0-1 | 0-0 |
03/04/2021 | 17:00 | Χιρόνα - Πονφεραντίνα | 3-1 | 1-0 |
03/04/2021 | 19:15 | Καστεγιόν - Οβιέδο | 1-0 | 0-0 |
04/04/2021 | 15:00 | Σπόρτινγκ Χιχόν - Μιράντες | 1-2 | 0-0 |
04/04/2021 | 17:00 | Αλμπαθέτε - Εσπανιόλ | 0-3 | 0-1 |
04/04/2021 | 19:15 | Λούγκο - Μάλαγα | 0-1 | 0-0 |
04/04/2021 | 21:30 | Λας Πάλμας - Μαγιόρκα | 1-1 | 0-1 |
05/04/2021 | 20:00 | Καρταγένα - Αλκορκόν | 2-1 | 2-0 |
05/04/2021 | 22:00 | Φουενλαμπράδα - Σαραγόσα | 0-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
09/04/2021 | 22:00 | Τενερίφη - Σπόρτινγκ Χιχόν | 1-0 | 0-0 |
10/04/2021 | 15:00 | Πονφεραντίνα - Φουενλαμπράδα | 0-0 | 0-0 |
10/04/2021 | 17:00 | Οβιέδο - Λας Πάλμας | 0-0 | 0-0 |
10/04/2021 | 19:15 | Βαγιεκάνο - Χιρόνα | 2-1 | 1-1 |
11/04/2021 | 15:00 | Μάλαγα - Αλμπαθέτε | 2-0 | 1-0 |
11/04/2021 | 17:00 | Σαραγόσα - Αλμερία | 2-1 | 1-1 |
11/04/2021 | 22:00 | Εσπανιόλ - Λεγκανές | 2-1 | 1-0 |
12/04/2021 | 22:00 | Αλκορκόν - Καστεγιόν | 2-1 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
16/04/2021 | 20:00 | Φουενλαμπράδα - Σαμπαντέλ | 2-2 | 0-1 |
16/04/2021 | 22:00 | Χιρόνα - Σαραγόσα | 3-0 | 1-0 |
17/04/2021 | 15:00 | Λούγκο - Αλκορκόν | 1-3 | 0-1 |
17/04/2021 | 19:15 | Λας Πάλμας - Μάλαγα | 1-1 | 0-0 |
17/04/2021 | 19:15 | Σπόρτινγκ Χιχόν - Οβιέδο | 0-1 | 0-1 |
18/04/2021 | 15:00 | Αλμπαθέτε - Μιράντες | 1-0 | 0-0 |
18/04/2021 | 19:15 | Καρταγένα - Τενερίφη | 0-0 | 0-0 |
19/04/2021 | 20:00 | Λεγκανές - Πονφεραντίνα | 1-1 | 1-0 |
19/04/2021 | 22:00 | Αλμερία - Εσπανιόλ | 1-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
23/04/2021 | 22:00 | Σαραγόσα - Σπόρτινγκ Χιχόν | 0-0 | 0-0 |
24/04/2021 | 17:00 | Μάλαγα - Φουενλαμπράδα | 0-1 | 0-1 |
24/04/2021 | 19:15 | Εσπανιόλ - Λας Πάλμας | 4-0 | 3-0 |
24/04/2021 | 21:30 | Πονφεραντίνα - Λούγκο | 2-0 | 1-0 |
25/04/2021 | 15:00 | Οβιέδο - Χιρόνα | 0-1 | 0-0 |
25/04/2021 | 17:00 | Μιράντες - Αλμερία | 1-1 | 1-1 |
25/04/2021 | 19:15 | Αλκορκόν - Λεγκανές | 1-2 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
30/04/2021 | 22:00 | Λούγκο - Σαραγόσα | 2-2 | 1-0 |
01/05/2021 | 17:00 | Χιρόνα - Τενερίφη | 1-0 | 1-0 |
01/05/2021 | 19:15 | Αλμερία - Οβιέδο | 2-2 | 2-0 |
02/05/2021 | 15:00 | Φουενλαμπράδα - Καρταγένα | 2-1 | 1-0 |
02/05/2021 | 17:00 | Εσπανιόλ - Μάλαγα | 3-0 | 2-0 |
02/05/2021 | 19:15 | Λεγκανές - Σπόρτινγκ Χιχόν | 0-0 | 0-0 |
02/05/2021 | 19:15 | Καστεγιόν - UD Λογκρόνες | 0-0 | 0-0 |
02/05/2021 | 21:30 | Λας Πάλμας - Πονφεραντίνα | 2-0 | 1-0 |
03/05/2021 | 22:00 | Αλμπαθέτε - Αλκορκόν | 0-1 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
07/05/2021 | 22:00 | Τενερίφη - Αλμερία | 0-1 | 0-0 |
08/05/2021 | 19:15 | Πονφεραντίνα - Αλμπαθέτε | 0-1 | 0-1 |
08/05/2021 | 19:15 | Σαραγόσα - Εσπανιόλ | 0-0 | 0-0 |
08/05/2021 | 21:30 | Αλκορκόν - Λας Πάλμας | 0-0 | 0-0 |
08/05/2021 | 22:00 | Μάλαγα - Μαγιόρκα | 1-1 | 1-1 |
09/05/2021 | 15:00 | Μιράντες - Φουενλαμπράδα | 2-1 | 1-1 |
09/05/2021 | 19:15 | Καρταγένα - Καστεγιόν | 1-0 | 0-0 |
10/05/2021 | 20:00 | Βαγιεκάνο - Λεγκανές | 1-1 | 0-1 |
10/05/2021 | 22:00 | Σπόρτινγκ Χιχόν - Λούγκο | 1-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
14/05/2021 | 22:00 | Εσπανιόλ - Καρταγένα | 0-2 | 0-1 |
15/05/2021 | 19:30 | Λούγκο - Μιράντες | 2-1 | 0-1 |
15/05/2021 | 22:00 | Λας Πάλμας - Σαραγόσα | 0-2 | 0-1 |
16/05/2021 | 17:00 | Φουενλαμπράδα - Βαγιεκάνο | 1-2 | 0-2 |
17/05/2021 | 20:00 | Οβιέδο - Μάλαγα | 1-0 | 0-0 |
17/05/2021 | 22:00 | Χιρόνα - Σπόρτινγκ Χιχόν | 1-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
18/05/2021 | 20:00 | Καρταγένα - Αλμερία | 3-2 | 1-1 |
18/05/2021 | 22:30 | Πονφεραντίνα - Εσπανιόλ | 1-4 | 0-2 |
18/05/2021 | 22:30 | Αλμπαθέτε - Λούγκο | 1-1 | 1-1 |
19/05/2021 | 22:30 | Μιράντες - Λεγκανές | 0-0 | 0-0 |
19/05/2021 | 22:30 | Τενερίφη - Μαγιόρκα | 0-1 | 0-1 |
20/05/2021 | 20:00 | Σπόρτινγκ Χιχόν - Λας Πάλμας | 1-0 | 0-0 |
20/05/2021 | 20:00 | Μάλαγα - Χιρόνα | 0-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
23/05/2021 | 19:15 | Εσπανιόλ - Τενερίφη | 1-1 | 0-1 |
23/05/2021 | 19:15 | Μαγιόρκα - Σαραγόσα | 2-1 | 0-1 |
24/05/2021 | 19:30 | Οβιέδο - Μιράντες | 1-1 | 1-0 |
24/05/2021 | 22:00 | Φουενλαμπράδα - Σπόρτινγκ Χιχόν | 0-0 | 0-0 |
24/05/2021 | 22:00 | Λεγκανές - Μάλαγα | 1-0 | 0-0 |
24/05/2021 | 22:00 | Λούγκο - Καρταγένα | 2-1 | 1-0 |
24/05/2021 | 22:00 | Χιρόνα - Αλκορκόν | 1-0 | 0-0 |
24/05/2021 | 22:00 | Λας Πάλμας - Αλμπαθέτε | 3-2 | 2-0 |
24/05/2021 | 22:00 | Σαμπαντέλ - Πονφεραντίνα | 2-0 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
29/05/2021 | 19:30 | Τενερίφη - Οβιέδο | 2-2 | 0-1 |
30/05/2021 | 22:00 | Σαραγόσα - Λεγκανές | 0-5 | 0-3 |
30/05/2021 | 22:00 | Καρταγένα - Χιρόνα | 1-1 | 0-0 |
30/05/2021 | 22:00 | Σπόρτινγκ Χιχόν - Αλμερία | 0-2 | 0-0 |
30/05/2021 | 22:00 | Μάλαγα - Καστεγιόν | 3-0 | 1-0 |
30/05/2021 | 22:00 | Αλκορκόν - Εσπανιόλ | 1-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
02/06/2021 | 22:00 | Χιρόνα - Αλμερία | 3-0 | 2-0 |
03/06/2021 | 22:00 | Βαγιεκάνο - Λεγκανές | 3-0 | 0-0 |
05/06/2021 | 22:00 | Αλμερία - Χιρόνα | 0-0 | 0-0 |
06/06/2021 | 22:00 | Λεγκανές - Βαγιεκάνο | 1-2 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
13/06/2021 | 22:00 | Βαγιεκάνο - Χιρόνα | 1-2 | 1-1 |
20/06/2021 | 22:00 | Χιρόνα - Βαγιεκάνο | 0-2 | 0-2 |
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για την τελευταία αγωνιστική στο πρωτάθλημα της Segunda Division
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος και για τα 11 ματς της 41ης αγωνιστικής στη Segunda Division
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τις δύο αναμετρήσεις, οι οποίες ρίχνουν την αυλαία της 40ης αγωνιστικής στην Segunda Division
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τις τρεις αναμετρήσεις που διεξαχθούν σήμερα (19/5) στο πλαίσιο της 40ης αγωνιστικής στη Segunda Division
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τα πέντε παιχνίδια που θα διεξαχθούν στο πλαίσιο της 40ης αγωνιστικής στη Segunda Division
Ανάλυση και προγνωστικό στοιχήματος για την αναμέτρηση που ανοίγει την αυλαία της 40ης αγωνιστικής στη Segunda Division
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τις πέντε αναμετρήσεις της Segunda Division αναφορικά με την 39η αγωνιστική
Αναλυσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τις πέντε αναμετρήσεις που θα διεξαχθούν στο πλαίσιο της 39ης αγωνιστικής στη Segunda Division
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τις έξι αναμετρήσεις που θα διεξαχθούν στο πλαίσιο τις 38ης αγωνιστικής στη Segunda Division
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τις τέσσερις αναμετρήσεις που θα διεξαχθούν στο πλαίσιο της 38ης αγωνιστικής στη Segunda Division
Ανάλυση και προγνωστικό στοιχήματος για την αναμέτρηση που ανοίγει την αυλαία την 38η αγωνιστική στην Segunda Division
Ανάλυση και προγνωστικό στοιχήματος για την αναμέτρηση που ρίχνει την αυλαία της 37ης αγωνιστικής στη Segunda Division
Αναλύσεις και προτάσεις για τα έξι παιχνίδια που θα διεξαχθούν στο πλαίσιο της 37ης αγωνιστικής στη Segunda Division
Αναλύσεις και προτάσεις για τις τρεις αναμετρήσεις που θα διεξαχθούν στο πλαίσιο της 37ης αγωνιστικής στη Segunda Division
Ανάλυση και προγνωστικό στοιχήματος για την αναμέτρηση που ολοκληρώνει την 36η αγωνιστική στην Segunda Division.
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τις πέντε αναμετρήσεις που θα διεξαχθούν στο πλαίσιο της 36ης αγωνιστικής στη Segunda Division
Ανάλυση και προγνωστικό στοιχήματος για την αναμέτρηση που ολοκληρώνει την 35η αγωνιστική στην Segunda Division
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τις έξι αναμετρήσεις της Segunda Division.
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τις τρεις αναμετρήσεις που θα διεξαχθούν στο πλαίσιο της 35ης αγωνιστικής στη La Liga.
Ανάλυση και προγνωστικό στοιχήματος για την αναμέτρηση η οποία ολοκληρώνει την 34η αγωνιστική της Segunda Division
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τις έξι αναμετρήσεις της Segunda Division, οι οποίες θα διεξαχθούν στο πλαίσιο της 34ης αγωνιστικής.
Αναλύσεις και προτάσεις των δύο αναμετρήσεων της 34ης αγωνιστικής στη Segunda Division
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τις δύο αναμετρήσεις που ανοίγουν την αυλαία της 34ης αγωνιστικής στη Segunda Division
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τις 4 αναμετρήσεις που θα διεξαχθούν στο πλαίσιο της 33ης αγωνιστικής της Segunda Division
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τις έξι αναμετρήσεις που θα διεξαχθούν σήμερα (30/3) στο πλαίσιο της 33ης αγωνιστικής στη Segunda Division.
Ανάλυση και προγνωστικό στοιχήματος για την αναμέτρηση που ανοίγει την αυλαία της 33ης αγωνιστικής στη Segunda Division
Δυάδα από την La Liga, η οποία έχει να κάνει με τα παιχνίδια Μιραντές - Σαραγόσα, Σανταντέρ - Ελντένσε
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τις έξι αναμετρήσεις που θα διεξαχθούν απόψε στο πλαίσιο της 32ης αγωνιστικής της Segunda Division.
Δύο επιλογές με μεγάλες αποδόσεις που έχουν να κάνουν με τα ματς Βιγιαρεάλ Β'-Λεγανές, Εσπανιόλ - Τενερίφη
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τις τέσσερις αναμετρήσεις της Segunda Division, οι οποίες ανοίγουν και την 32η αγωνιστική.
Ανάλυση και προγνωστικό στοιχήματος για την αναμέτρηση η οποία ρίχνει την αυλαία της 31ης αγωνιστικής στην Segunda Division.
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τις τέσσερις αναμετρήσεις που θα διεξαχθούν στο πλαίσιο της 31ης αγωνιστικής στη Segunda Division.
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τα πέντε παιχνίδια της 31ης αγωνιστικής στη Segunda Division.
Ανάλυση και προγνωστικό στοιχήματος για την αναμέτρηση που θα ρίξει την αυλαία της 30ης αγωνιστικής στην Segunda Division.
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τις πέντε αναμετρήσεις που θα διεξαχθούν στο πλαίσιο τις 30ης αγωνιστικής στην Segunda Division.
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τα τέσσερα παιχνίδια που θα διεξαχθούν στο πλαίσιο της 30ης αγωνιστικής στη Segunda Division.
Ανάλυση και προγνωστικό στοιχήματος για την αναμέτρηση, η οποία ρίχνει την αυλαία στην 29η αγωνιστική της Segunda Division.
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τα 4 παιχνίδια που θα διεξαχθούν στο πλαίσιο της 29ης αγωνιστικής στη Segunda Division.
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τις πέντε αναμετρήσεις που θα διεξαχθούν στο πλαίσιο της 29ης αγωνιστικής στην Segunda Division
Ανάλυση και προγνωστικό στοιχήματος για το Μιραντές - Ουέσκα που ρίχνει την αυλαία της 28ης αγωνιστικής στην Segunda Division.
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τα πέντε παιχνίδια της Segunda Division που θα διεξαχθούν στο πλαίσιο της 28ης αγωνιστικής.
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τις τρεις αναμετρήσεις της Segunda Division που θα διεξαχθούν στο πλαίσιο της 28ης αγωνιστικής.
Ανάλυση και προγνωστικό στοιχήματος για την αναμέτρηση που ανοίγει την αυλαία της 28ης αγωνιστικής στην Segunda Division
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τα πέντε παιχνίδια που θα διεξαχθούν σήμερα Κυριακή (18/2) στο πλαίσιο της 27ης αγωνιστικής στην Segunda Division.
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τα τέσσερα παιχνίδια της Segunda Division που θα διεξαχθούν στο πλαίσιο της 27ης αγωνιστικής.
Ανάλυση και προγνωστικό στοιχήματος για την αναμέτρηση που ανοίγει την αυλαία της 27ης αγωνιστικής στην Segunda Division
Ανάλυση και προγνωστικό στοιχήματος για την αναμέτρηση που ρίχνει την αυλαία της 26ης αγωνιστικής στην Segunda Division.
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τις πέντε αναμετρήσεις της Segunda Division που θα διεξαχθούν σήμερα Κυριακή (11/2) στο πλαίσιο της 26ης αγωνιστικής στην Segunda Division.
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τις τέσσερις αναμετρήσεις της Segunda Division που θα διεξαχθούν σήμερα Σάββατο (10/2).
Ανάλυση και προγνωστικό στοιχήματος για το παιχνίδι που ρίχνει την αυλαία της 25ης αγωνιστικής στην Segunda Division.