betsson
Σουντ Αμέρικα

Σουντ Αμέρικα

  • Ν
  • Ι
  • Ν
  • Η
  • Η
13/04/2024 - 22:00
Τελικό
1 - 2
Κλαμπ Οριεντάλ

Κλαμπ Οριεντάλ

  • Ι
  • Ν
  • Ι
  • Ν
  • Ν
ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΕΙΣ
ΑΓΩΝΕΣ
OVER/UNDER
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΠΟΔΟΣΕΙΣ - ΟΠΑΠ

1 X 2 U 1,5 O 1,5 U 2,5 O 2,5 U 3,5 O 3,5 G NG 1X 12 X2 0-1 2-3 4-6 7+

ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΕΙΣ

Ημερομηνία Αγωνιστική Αγώνας Διοργάνωση
16/10/2023 17
Σουντ Αμέρικα
1 - 1
Κλαμπ Οριεντάλ
2η Κατηγορία
27/05/2023 4
Κλαμπ Οριεντάλ
3 - 1
Σουντ Αμέρικα
2η Κατηγορία
04/03/2023 1
Κλαμπ Οριεντάλ
1 - 0
Σουντ Αμέρικα
2η Κατηγορία
13/10/2018 24
Σουντ Αμέρικα
0 - 1
Κλαμπ Οριεντάλ
2η Κατηγορία
19/05/2018 11
Κλαμπ Οριεντάλ
1 - 2
Σουντ Αμέρικα
2η Κατηγορία

ΑΓΩΝΕΣ

Δ/Α Αγώνας
ΟΥΡ2 / 2
Σουντ Αμέρικα
2 - 1
Albion
ΟΥΡ2 / 1
Κολόν
2 - 2
Σουντ Αμέρικα
ΟΥΡ2 / 7
Σουντ Αμέρικα
1 - 0
Λα Λούζ
ΟΥΡ2 / 6
Γιουβεντούτ Ντε Λας Πιέδρας
2 - 0
Σουντ Αμέρικα
ΟΥΡ2 / 5
Σουντ Αμέρικα
1 - 2
Κλαμπ Οριεντάλ
Δ/Α Αγώνας
ΟΥΡ2 / 2
Κούπερ
1 - 1
Κλαμπ Οριεντάλ
ΟΥΡ2 / 1
Κλαμπ Οριεντάλ
2 - 1
Τακουαρέμπο
ΟΥΡ2 / 7
Τακουαρέμπο
2 - 2
Κλαμπ Οριεντάλ
ΟΥΡ2 / 6
Κλαμπ Οριεντάλ
3 - 2
Ουρουγουάη Μοντεβιδέο
ΟΥΡ2 / 1
Κλαμπ Οριεντάλ
2 - 0
Albion

UNDER/OVER

1.5 2.5 3.5
ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ
Ομάδα Αγώνες Over Under Αγώνες Over Under Αγώνες Over Under
Σουντ Αμέρικα 4 2 2 2 1 1 2 1 1
Κλαμπ Οριεντάλ 3 2 1 1 0 1 2 2 0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - Group A

ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
Θέση Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/- Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/- Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/-
1 Γιουβεντούτ Ντε Λας Πιέδρας Γιουβεντούτ Ντε Λας Πιέδρας 13 6 4 1 1 10 6 4 2 0 1 6 4 2 2 1 0 4 2 2
2 Albion Albion 11 6 3 2 1 7 3 4 1 2 0 4 1 3 2 0 1 3 2 1
3 Τακουαρέμπο Τακουαρέμπο 11 6 3 2 1 8 5 3 1 1 1 4 5 -1 2 1 0 4 0 4
4 Κλαμπ Οριεντάλ Κλαμπ Οριεντάλ 10 6 3 1 2 11 10 1 2 0 1 5 3 2 1 1 1 6 7 -1
5 Ουρουγουάη Μοντεβιδέο Ουρουγουάη Μοντεβιδέο 6 6 2 0 4 7 8 -1 1 0 2 2 3 -1 1 0 2 5 5 0
6 Λα Λούζ Λα Λούζ 6 6 2 0 4 2 5 -3 1 0 2 1 3 -2 1 0 2 1 2 -1
7 Σουντ Αμέρικα Σουντ Αμέρικα 3 6 1 0 5 2 10 -8 1 0 2 2 4 -2 0 0 3 0 6 -6

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - Group B

ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
Θέση Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/- Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/- Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/-
1 Τόρκε Τόρκε 14 6 4 2 0 9 2 7 2 1 0 5 1 4 2 1 0 4 1 3
2 Ατλέτικο Ρεντίστας Ατλέτικο Ρεντίστας 10 6 3 1 2 4 3 1 2 0 1 2 1 1 1 1 1 2 2 0
3 Πλάζα Κολονία Πλάζα Κολονία 8 6 2 2 2 7 8 -1 1 0 2 2 4 -2 1 2 0 5 4 1
4 Κολόν Κολόν 8 6 2 2 2 5 7 -2 1 1 1 3 3 0 1 1 1 2 4 -2
5 Σερίτο Σερίτο 7 6 1 4 1 4 4 0 0 3 0 2 2 0 1 1 1 2 2 0
6 Κούπερ Κούπερ 5 6 1 2 3 6 8 -2 1 1 1 4 4 0 0 1 2 2 4 -2
7 Ατένας Ατένας 3 6 0 3 3 3 6 -3 0 2 1 2 3 -1 0 1 2 1 3 -2

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - Segunda División: 2nd Phase

ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
Θέση Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/- Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/- Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/-
1 Τόρκε Τόρκε 20 8 6 2 0 12 3 9 1 0 0 2 1 1 1 0 0 1 0 1
2 Γιουβεντούτ Ντε Λας Πιέδρας Γιουβεντούτ Ντε Λας Πιέδρας 17 8 5 2 1 13 8 5 0 1 0 1 1 0 1 0 0 2 1 1
3 Albion Albion 14 8 4 2 2 9 5 4 1 0 0 1 0 1 0 0 1 1 2 -1
4 Κλαμπ Οριεντάλ Κλαμπ Οριεντάλ 14 8 4 2 2 14 12 2 1 0 0 2 1 1 0 1 0 1 1 0
5 Πλάζα Κολονία Πλάζα Κολονία 14 8 4 2 2 9 8 1 1 0 0 1 0 1 1 0 0 1 0 1
6 Τακουαρέμπο Τακουαρέμπο 11 8 3 2 3 9 8 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 1 1 2 -1
7 Σερίτο Σερίτο 11 8 2 5 1 5 4 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1
8 Ατλέτικο Ρεντίστας Ατλέτικο Ρεντίστας 11 8 3 2 3 5 5 0 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 1 0
9 Κολόν Κολόν 10 8 2 4 2 7 9 -2 0 1 0 2 2 0 0 1 0 0 0 0
10 Κούπερ Κούπερ 7 8 1 4 3 7 9 -2 0 1 0 1 1 0 0 1 0 0 0 0
11 Σουντ Αμέρικα Σουντ Αμέρικα 7 8 2 1 5 6 13 -7 1 0 0 2 1 1 0 1 0 2 2 0
12 Ουρουγουάη Μοντεβιδέο Ουρουγουάη Μοντεβιδέο 6 8 2 0 6 9 12 -3 0 0 1 1 2 -1 0 0 1 1 2 -1
13 Λα Λούζ Λα Λούζ 6 8 2 0 6 2 7 -5 0 0 1 0 1 -1 0 0 1 0 1 -1
14 Ατένας Ατένας 4 8 0 4 4 3 7 -4 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 1 -1