Α' Αυστραλίας: Μπρισμπέιν Ρόαρ-Μακάρθουρ, ας... βρέξει γκολ!

Κωδικός ΟΠΑΠ: 964

Απόσταση: 954 χλμ.

Με το Bet Builder στο Pamestoixima.gr φτιάχνεις το δελτίο που σου ταιριάζει!

Μπρισμπέιν Ρόαρ

Μετά από τέσσερις συνεχόμενες ήττες (μεταξύ των οποίων το ασύλληπτο 8-1 από την Μέλμπουρν Σίτι!), η Μπρισμπέιν Ρόαρ υπέταξε την Νιούκαστλ Τζετς (3-2). Στο δεύτερο ματς με νέο τεχνικό τον Μπεν Καν βρέθηκε δύο φορές πίσω στο σκορ, αλλά έδειξε χαρακτήρα επιτυγχάνοντας ανατροπή στα τελευταία λεπτά. Over τα 10/11 πιο πρόσφατα. Αμφίβολος ο βασικός μέσος Μπερένγκουερ (2 γκολ), νοκ άουτ οι αμυντικοί Μπράουν, Νέβιλ, Μπουρκ και οι Χόουρ (εξτρέμ), Μπρόουνλι (φορ).

Νάπολι - Φιορεντίνα με ενισχυμένη απόδοση στο τελικό αποτέλεσμα

Μακάρθουρ FC

Με χατ τρικ του Μεξικανού Ντάβιλα η Μακάρθουρ έσωσε στις καθυστερήσεις ένα βαθμό απέναντι στην Γουέστερν Γιουν. (3-3), τρίτη κολλητή ισοπαλία και διατηρείται στα όρια των θέσεων πλέι οφ έχοντας συμπληρώσει έξι αγωνιστικές δίχως τρίποντο (0-3-3). Μετράει πέντε διαδοχικά γκολ-γκολ, έχει σκοράρει στα 18/20 φετινά ματς σε όλες τις διοργανώσεις, δέχεται γκολ στα 9/10 πιο πρόσφατα. Νοκ άουτ οι μπακ Χόβαρ, ΜακΓκίνγκ, Μιλάρ και οι μέσοι Μπακούς, Ντε Σίλβα, Μ’Μομπούα.

2 3.75 2.95 2.75 1.37 1.77 1.9 1.37 2.77 1.31 1.2 1.67
Μπρισμπέιν Ρόαρ - Μακάρθουρ FC / Εκτίμηση

Φρένο στην κατηφόρα έβαλε η Μπρισμπέιν Ρόαρ, σερί ισοπαλιών τρέχει η Μακάρθουρ. Θα ρισκάρουμε τον συνδυασμό γκολ-γκολ και over 3,5 (2,07).