Λαβράκιας

Από ημίχρονο και... Over!

Τρίτη, 7 Μαΐου 2024 - 17:39

Για τον επαναληπτικό ημιτελικό του Τσάμπιονς Λιγκ, η Παρί φιλοξενεί την Ντόρτμουντ.

Οι Παριζιάνοι ψάχνουν την ανατροπή μετά το 1-0 με το οποίο ηττήθηκαν στην Γερμανία.

* Ισχύουν όροι & προϋποθέσεις
21+ | Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

Η παρέα του Μπαπέ είχε πολλές καλές στιγμές στο παιχνίδι αλλά δεν κατάφερε να σκοράρει, κάτι που λογικά μπορεί να πετύχει εντός, κόντρα σε μια Ντόρτμουντ που δεν είναι και βράχος στην άμυνα.

Ο άσος έχει τον πρώτο λόγο για εμφάνιση αλλά επειδή είναι σε χαμηλές τιμές, μπορεί να συνδυαστεί με το Over καθώς δύσκολα δεύτερο ματς μεταξύ των δυο αυτών ομάδων να πάει σε χαμηλό σκορ.

Για κάποιον που θέλει να ρισκάρει ακόμα περισσότερο, η νίκη από το πρώτο ημίχρονο μαζί με το over είναι σε απόδοση 2.65 από την Betshop.