Μπαλαντέρ

Η ασφάλεια που δίνουν τα παιχνίδια σε Λεωφόρο και Βικελίδης

Τετάρτη, 3 Μαΐου 2023 - 11:10

Τα Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ και Άρης - Βόλος έχουν λεπτομέρειες που οδηγούν και σε ανάλογες προτάσεις

Καλημέρα σας, εδώ είμαστε αφού η Super League παίζει συνέχεια κι έχει μπροστά της την πλέον κομβική αγωνιστική.

Αφού τα πράγματα δεν ξεκαθάρισαν την περασμένη Κυριακή, Παναθηναϊκός και ΑΕΚ συνεχίζουν το θρίλερ. Ίσως να ξεκαθαρίσουν απόψε τα πράγματα.

Ο Παναθηναϊκός υποδέχεται τον λαβωμένο ΠΑΟΚ. Και μπορεί να πάρει τη νίκη που θέλει τόσο πολύ. Οι φιλοξενούμενοι έχουν δεχθεί γκολ σε όλα τα ματς των playoffs.

Παράλληλα απουσιάζουν και σημαντικοί παίκτες για την αμυντική τους λειτουργία. Ο Παναθηναϊκός θα παίξει πιο ελεύθερα από ότι στο ντέρμπι με την ΑΕΚ. Και μπορεί να πάρει τη νίκη που σε συνδυασμό με under 3,5 γκολ είναι στο 1.91.

Super League Playoffs με ενισχυμένη απόδοση στο τελικό αποτέλεσμα

Ο Άρης υποδέχεται τον Βόλο και θέλει να πάρει και μαθηματικά την 5η θέση που δίνει το τελευταίο ευρωπαϊκό εισιτήριο. Ο Βόλος έχει κατεβάσει ρολά αλλά στο συγκεκριμένο ματς δεν θα γίνει σάκος του μποξ, όπως έγινε με τον Ολυμπιακό.

Πάμε με το 2-3 γκολ που είναι στο υψηλό 2.02 και είναι μια τιμή πρόκληση για το ματς.

Δεν θα αφήσω έτσι το ΑΕΚ - Ολυμπιακός αν και είναι το μεγάλο ντέρμπι. Όλα μπορούν να συμβούν στο ματς παρά το γεγονός πως οι γηπεδούχοι είναι πιο ομάδα και το μεγάλο φαβορί. Θα πω ωστόσο ένα. Οι τιμές που δίνονται είναι πρόκληση για τον Ολυμπιακό.