Ο Παίκτης

Πληρώνει η Μίντιλαντ!

Παρασκευή, 9 Ιουνίου 2023 - 15:17

Βίμποργκ και Μίντιλαντ διεκδικούν το τελευταίο Ευρωπαϊκό εισιτήριο στην Δανία, σε νοκ άουτ ματς στο γήπεδο της πρώτης και το διπλό αξίζει το ρίσκο λόγω  φόρμας και προϊστορίας...

Βίμποργκ και Μίντιλαντ διεκδικούν το τελευταίο εισιτήριο για την Ευρώπη στο πρωτάθλημα της Δανίας και συγκεκριμένα μια θέση στον δεύτερο προκριματικό γύρο του επόμενου Κόνφερενς Λιγκ.

* Ισχύουν όροι & προϋποθέσεις
21+ | Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

Ο αγώνας είναι νοκ άουτ με παράταση και πέναλτι και θα διεξαχθεί στο γήπεδο της Βίμποργκ. Η τελευταία τερμάτισε 4η στον όμιλο των ομάδων 1-6 ενώ η Μίντιλαντ πήρε την 1η θέση στον όμιλο των θέσεων 7-12.

Θα ρισκάρω στο διπλό της Μίντιλαντ λόγω φόρμας και προϊστορίας. Η ομάδα του Τόμας Τόμασμπεργκ μετρά πέντε νίκες, μία ισοπαλία και μία μόλις ήττα στα έξι τελευταία της ματς από την 1η Μαΐου 2023 και μετά ενώ η Βίμποργκ έχει μία νίκη, δύο ισοπαλίες και δύο ήττες σε πέντε ματς από τις 7/5 και μετά.

Υπέρ του διπλού συνηγορεί και η παράδοση. Η Μίντιλαντ έχει τρεις νίκες και μία ισοπαλία στα τελευταία τέσσερα παιχνίδια της με την Βίμποργκ από τις 31 Ιουλίου 2021 και μετά.

Στο πιο πρόσφατο από αυτά στις 20 Φεβρουαρίου 2023, Βίμποργκ – Μίντιλαντ 0-4. Το διπλό προσφέρεται σε πολύ ψηλή απόδοση και αν μη τι άλλο αξίζει το ρίσκο!