Μάκης Κασσαλιάς

Με τα τέρματα στο Μπράντφορντ

Τρίτη, 19 Μαρτίου 2024 - 14:21

Λιτό το πρόγραμμα της Τρίτης και θα ποντάρω μόνο στο αγγλικό ματς της Λιγκ2

Στην αγαπημένη Λιγκ2, θα ποντάρω το γκολ-γκολ στο Μπράντφορντ-Νοτς Κάουντι, αλλά καθώς η απόδοση είναι χαμηλή θα το συνδυάσω με την επίτευξη έστω ενός γκολ στο πρώτο ημίχρονο (από οποιαδήποτε ομάδα). Σε δύσκολη θέση οι γηπεδούχοι μετά από δύο απανωτές ήττες (ενώ είχε προηγηθεί σερί 4-2-0) που τους απομάκρυναν και πάλι από τις θέσεις πλέι οφ, στο πιο πρόσφατο διασύρθηκαν με 1-5 από την πρωτοπόρο Μάνσφιλντ. Στην Νοτς Κάουντι το κυρίαρχο συναίσθημα είναι απογοήτευση, σε μία σεζόν που εξελίσσεται απρόσμενα άσχημα. Πληρώνοντας κυρίως τις κακές εκτός έδρας επιδόσεις και την ευάλωτη άμυνα, η παλαιότερη ομάδα του κόσμου έχει κατρακυλήσει στο δεύτερο μισό της κατάταξης παρότι διαθέτει την δεύτερη πιο παραγωγική επίθεση! Το σενάριο τερμάτων φαντάζει πολύ πιθανό.

* Ισχύουν όροι & προϋποθέσεις
21+ | Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΠΡΟΤΑΣΗ

Μπράντφορντ-Νοτς Κάουντι G&over 0,5 γκολ ημιχρόνου 1,95

Παρακολουθείστε στο tostoixima.gr τα livescores ποδοσφαίρου, προγνωστικά ποδοσφαίρου και λεπτομέρειες για τα γεγονότα των αγώνων μέσα από την ματιά του Μάκη Κασσαλία. Δείτε τις αναμετρήσεις της ημέρας στο κουπόνι ποδοσφαίρου του ΠΑΜΕΣΤΟΙΧΗΜΑ και ενημερωθείτε για όλα τα αθλητικά νέα από την Ελλάδα και τον κόσμο μέσα από την καθημερινή ροή αθλητικών ειδήσεων του tostoixima.gr