Στέφανος Γιωτάκης

Με Ολλανδία στο 2.25 και ρίσκο σε γκολ

Κυριακή, 10 Σεπτεμβρίου 2023 - 00:44

Σε ένα συνδυαστικό διπλό και ένα ποντάρισμα τερμάτων κατέληξα στο πρόγραμμα της Κυριακής.

Ξεκινώ με τα προκριματικά του ευρωπαϊκού πρωταθλήματος και το διπλό της Ολλανδίας στην έδρα της Ιρλανδίας. Αλλαγή κλίματος στην Ολλανδία. Η άνετη νίκη επί της Ελλάδας όπου “καθάρισε” στο πρώτο ημίχρονο σκοράροντας τρεις φορές επανέφερε την χαμένη αυτοπεποίθηση στις τάξεις της και την ξανάέβαλε στο κόλπο της πρόκρισης. Οι Ιρλανδοί δεν έχουν πείσει στα πρώτα ματς και δύσκολα θα αναστατώσουν το φαβορί. Το διπλό προσφέρεται στο 1.70 και μπορεί να συνδυαστεί με ποντάρισμα τερμάτων. Με under 3,5 συναντάται στο 2.30.

* Ισχύουν όροι & προϋποθέσεις
21+ | Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

Τέλος, θα κλείσω με το 0-1 γκολ της αναμέτρησης της Κλαμπ ντε Ρεγκάτας – Βοτόρια Μπάια. Οι γηπεδούχοι προέρχονται από σπουδαίο διπλό στην έδρα της Βίλα Νόβα και μπήκαν στο κόλπο για την τετράδα. Παραδοσιακά αρέσκονται στα χαμηλά σκορ και μετρούν under στα πέντε απο τα έξι τελευταία ματς. Και οι φιλοξενούμενοι είναι... κολλημένοι με τα χαμηλά σκορ και έχουν κρατήσει απαραβίαστη την εστία τους στα πέντε απο τα έξι τελευταία ματς.

ΕΚΤΙΜΗΣΕΙΣ:
Ιρλανδία – Ολλανδία 2 & Under 3,5 2.25
Κλαμπ ντε Ρεγκάτας – Βιτόρια Μπάια 0-1 γκολ 2.35

Παρακολουθείστε στο tostoixima.gr τα livescores ποδοσφαίρου, προγνωστικά ποδοσφαίρου και λεπτομέρειες για τα γεγονότα των αγώνων μέσα από την ματιά του Στέφανου Γιωτάκη. Δείτε τις αναμετρήσεις της ημέρας στο κουπόνι ποδοσφαίρου του ΠΑΜΕΣΤΟΙΧΗΜΑ και ενημερωθείτε για όλα τα αθλητικά νέα από την Ελλάδα και τον κόσμο μέσα από την καθημερινή ροή αθλητικών ειδήσεων του tostoixima.gr