Στέφανος Γιωτάκης

Στο 1.95 και... φύγαμε για πλέι οφ!

Παρασκευή, 10 Μαΐου 2024 - 00:55

Σε ένα διπλό και ένα ποντάρισμα τερμάτων κατέληξα στο πρόγραμμα της Παρασκευής.

Ξεκινώ με την... αγαπημένη Β' Ολλανδίας και το συνδυαστικό διπλό της Μπρέντα στην έδρα της Ος στην τελευταία αγωνιστική καθώς οι γηπεδούχοι απογοήτευσαν και φέτος έχοντας παγιωθεί εδώ και αρκετές εβδομάδες στον... πάτο του βαθμολογικού πίνακα. Οι φιλοξενούμενοι από την άλλη, κλειδώνουν μια θέση στα πλέι οφ με διπλό με νίκη, αδιαφορώντας για τα αποτελέσματα άλλων ομάδων. Το διπλό προσφέρεται σε “διαβασμένη” τιμή αλλά με συνδυαστικό οver 1,5 όπως συνηθίζουν και δύο ομάδες, συναντάται στο 1.95.

* Ισχύουν όροι & προϋποθέσεις
21+ | Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

Συνεχίζω με πλέι οφ Βελγίου και το... φεστιβάλ τερμάτων στην αδιάφορη βαθμολογικά αναμέτρηση της Σταντάρ με τη Βέστερλο. Και οι δύο ομάδες έχουν... ξεμείνει απο κίνητρο στα τελευταία ματς και περιμένω έτσι το σκορ να... ξεφύγει στην αναμέτρηση όπως αμφότεροι συνηθίζουν εσχάτως. Οι γηπεδούχοι μετρούν τρία over 3.5 στις πέντε τελευταίες αγωνιστικές, ενώ οι φιλοξενούμενοι προέρχονται από τέσσερα over 3,5 στα πέντε τελευταία ματς. Οι δύο ομάδες κοντραρίστηκαν πριν περίπου δύο εβδομάδες και το σκορ... ξέφυγε 3-3! Το οver 1.5 ημίχρονο πληρώνει στο 2.32.

ΕΚΤΙΜΗΣΕΙΣ:

Ος – Μπρέντα 2 & Over 1,5 1.95
Σταντάρ Λ. - Βέστερλο Over 1.5 ημ. 2.32

Παρακολουθείστε στο tostoixima.gr τα livescores ποδοσφαίρου, προγνωστικά ποδοσφαίρου και λεπτομέρειες για τα γεγονότα των αγώνων μέσα από την ματιά του Στέφανου Γιωτάκη. Δείτε τις αναμετρήσεις της ημέρας στο κουπόνι ποδοσφαίρου του ΠΑΜΕΣΤΟΙΧΗΜΑ και ενημερωθείτε για όλα τα αθλητικά νέα από την Ελλάδα και τον κόσμο μέσα από την καθημερινή ροή αθλητικών ειδήσεων του tostoixima.gr