Στέφανος Γιωτάκης

Επιστροφή και... γκολ!

Σάββατο, 25 Μαΐου 2024 - 00:28

Σε ένα… φεστιβάλ τερμάτων και έναν άσο… ελπίδας κατέληξα στο τελευταίο “γεμάτο” Σάββατο της σεζόν.

Ξεκινώ με τα πλέι οφ ανόδου στη Β’ Ολλανδίας και τον άσο της Μπρέντα επί της Εμεν. Η Εμεν κατάφερε να απαντήσει στον πρώτο αγώνα με γκολ στα τελευταία λεπτά και απέκτησε έτσι οριακό προβάδισμα για την πρόκριση στην τελική φάση. Η ισοπαλία πιστοποίησε την βελτίωση των τελευταίων εβδομάδων καθώς “τρέχει” ένα αήττητο επτά αγώνων και εκτιμώ πως έχει τον πρώτο λόγο επί της Μπρέντα. Οι φιλοξενούμενοι δεν πείθουν εκτός έδρας όπως μαρτυρούν και οι αριθμοί και ο άσος έχει τύχη σε τιμές αουτσάιντερ. Με draw no bet προσφέρεται στο 1.90.

* Ισχύουν όροι & προϋποθέσεις
21+ | Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

Στο γειτονικό Βέλγιο, ποντάρω στο… φεστιβάλ τερμάτων της Μαλίν με τη Σταντάρ Λιέγης σε αναμέτρηση για την τελευταία αγωνιστική των πλέι οφ 7-12. Και οι δύο ομάδες έχουν… ξεμείνει απο καιρό από στόχους και περιμένω ένα ματς χωρίς σκοπιμότητες που μπορεί να ξεφύγει στο σκορ. Οι γηπεδούχοι έχουν επαληθεύσει το γκολ/γκολ με over και στα πέντε τελευταία εντός έδρας ματς ενώ οι φιλοξενούμενοι μετρούν τέσσερα over 3,5 στα έξι τελευταία ματς. Το over 3,5 πληρώνει στο 2.32.

EKTIMHΣΕΙΣ:

Εμεν – Μπρέντα 1 DNB 1.90
Μαλιν – Σταντάρ Λ. Over 3.5 2.30

Παρακολουθείστε στο tostoixima.gr τα livescores ποδοσφαίρου, προγνωστικά ποδοσφαίρου και λεπτομέρειες για τα γεγονότα των αγώνων μέσα από την ματιά του Στέφανου Γιωτάκη. Δείτε τις αναμετρήσεις της ημέρας στο κουπόνι ποδοσφαίρου του ΠΑΜΕΣΤΟΙΧΗΜΑ και ενημερωθείτε για όλα τα αθλητικά νέα από την Ελλάδα και τον κόσμο μέσα από την καθημερινή ροή αθλητικών ειδήσεων του tostoixima.gr