Στράτος Διακουμόπουλος

Γκολ στην Χαλάστρα, κόρνερ στο Νέο Φάληρο!

Τετάρτη, 3 Απριλίου 2024 - 01:48

Τα γκολ στην Χαλάστρα και τα κόρνερ στο Νέο Φάληρο αποτελούν τα σημεία που θα μας οδηγήσουν ξανά στο ταμείο.

Για το πρωτάθλημα της Β’ Εθνικής, ο Καμπανιακός υποδέχεται τον Αιολικό. Ο Καμπανιακός εξαπολύει αντεπίθεση για την παραμονή στην κατηγορία και εκεί που θεωρείτο ξεγραμμένος, έχει πλέον αποκτήσει δυναμική και ρεαλιστικές ελπίδες για τη σωτηρία. Η ομάδα της Χαλάστρας πρόσθεσε στο ενεργητικό της ένα ακόμα σπουδαίο διπλό στην Καρδίτσα. Ο Αιολικός δεν μπόρεσε να σταθεί ανταγωνιστικά κόντρα στον ΠΑΟΚ Β’, το σκορ (2-1) κολακεύει την προσπάθεια των νησιωτών που ηττήθηκαν χωρίς ιδιαίτερη αντίσταση στην Θεσσαλονίκη. Μόνο ένας πόντος ενεργητικό σε πέντε ματς για τους «μπλε», που σήμερα παίζουν το τελευταίο χαρτί για τη σωτηρία. Μπορπούν να σκοράρουν και οι δύο ομάδες!

* Ισχύουν όροι & προϋποθέσεις
21+ | Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

Για το πρωτάθλημα της Σούπερ Λίγκα, ο Ολυμπιακός υποδέχεται τον Άρη. Ο Ολυμπιακός προέρχεται από δύο μαζεμένες ήττες στα πλέι οφ κόντρα σε Παναθηναϊκό και ΑΕΚ και μονομιάς βρέθηκε πολύ πίσω στην κούρσα για τον τίτλο. Οφείλει να τρέξει νικηφόρο σερί για να ελπίζει, ενώ θέλει να ρεφάρει την ατυχή ήττα στην «Αγιά-Σοφιά». Ο Άρης πάτησε γκάζι στο δεύτερο ημίχρονο και κέρδισε εύκολα την Λαμία. Δεν έχει στόχο στα πλέι οφ πέρα από το να διατηρηθεί σε καλή κατάσταση για τον τελικό Κυπέλλου με τον Παναθηναϊκό Αναμένουμε… σφυροκόπημα και πολλά κερδισμένα κόρνερ από τους «ερυθρόλευκους»!

ΠΡΟΤΑΣΗ

Καμπανιακός-Αιολικός Γκολ-γκολ (2.10)

Ολυμπιακός-Άρης Ο Ολυμπιακός πάνω από 5,5 κόρνερ (1.90)

Παρακολουθείστε στο tostoixima.gr τα livescores ποδοσφαίρου, προγνωστικά ποδοσφαίρου και λεπτομέρειες για τα γεγονότα των αγώνων μέσα από την ματιά του Στράτου Διακουμόπουλου. Δείτε τις αναμετρήσεις της ημέρας στο κουπόνι ποδοσφαίρου του ΠΑΜΕΣΤΟΙΧΗΜΑ και ενημερωθείτε για όλα τα αθλητικά νέα από την Ελλάδα και τον κόσμο μέσα από την καθημερινή ροή αθλητικών ειδήσεων του tostoixima.gr