betsson
Νέα Σαλαμίνα Νέα Σαλαμίνα
03/12/2023 - 19:00
0 - 2

Τελικό
Πάφος Πάφος

ΡΟΗ ΑΓΩΝΑ

ΛΗΞΗ ΑΓΩΝΑ
90'+  
C. C. Dos Santos N.
84'  
83'  

F. Durmishaj

G. Papageorgiou

83'  

L. Narsingh

O. Koroma

81'  
Jairo
79'  

O. Valakari

P. Twumasi

79'  

M. Tankovic

Bruno Souza

79'  

Vlad Dragomir

M. Abdusalamov

74'  

Pa Konate

R. Ofori

73'  
David Goldar
71'  
Ακύρωση γκολ, προηγήθηκε οφσάιντ
69'  

P. Bockaj

B. Tavares

64'  

A. Katsiaris

Miguelito

64'  

V. Fernandez

K. Koné

62'  
Ακύρωση γκολ
58'  
M. Tankovic
50'  
Daniel Celea
ΗΜΙΧΡΟΝΟ 0-0
27'  

Pêpê Rodrigues

P. Pelagio

20'  
D. Dorregaray
ΕΝΑΡΞΗ ΑΓΩΝΑ

ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ

Νέα Σαλαμίνα
4-3-3
30
Tasos Kissas
24
Serge Leuko
78
A. Diakite
5
Daniel Celea
4
Pa Konate
7
L. Narsingh
18
Carlitos
80
A. Katsiaris
10
V. Fernandez
22
D. Dorregaray
9
F. Durmishaj
22
M. Tankovic
10
Jairo
24
O. Valakari
30
Vlad Dragomir
25
M. Name
88
Pêpê Rodrigues
13
Jordan Ikoko
4
J. Kvída
5
David Goldar
12
P. Bockaj
1
Ivica Ivušić
Πάφος
4-3-3
Νέα Σαλαμίνα 4-3-3
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
C. Christodoulou
ΑΡΧΙΚΗ ΕΝΔΕΚΑΔΑ
30 Tasos Kissas (GK)
24 Serge Leuko
78 A. Diakite
5 Daniel Celea
4 Pa Konate
7 L. Narsingh
18 Carlitos
80 A. Katsiaris
10 V. Fernandez
22 D. Dorregaray
9 F. Durmishaj
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
98 G. Kalanides (GK)
26 Michalis Christodoulou
3 G. Katsikas
44 Giorgos Viktoros
37 R. Ofori
8 Miguelito
11 Nemanja Kuzmanović
20 G. Papageorgiou
77 Edson Silva
19 K. Koné
99 O. Koroma
21 Dimitrios Spyridakis
Πάφος 4-3-3
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
Carcedo
ΑΡΧΙΚΗ ΕΝΔΕΚΑΔΑ
1 Ivica Ivušić (GK)
13 Jordan Ikoko
4 J. Kvída
5 David Goldar
12 P. Bockaj
30 Vlad Dragomir
25 M. Name
88 Pêpê Rodrigues
22 M. Tankovic
10 Jairo
24 O. Valakari
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
60 P. Pelagio
49 B. Tavares
40 Renato Josipović (GK)
14 Marios Dimitriou
17 Adrian Rus
23 Alexandros Michael
34 Diogo Dall'Igna
7 Bruno Souza
18 M. Abdusalamov
27 P. Twumasi

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ


				
                
Σουτ εντός εστίας
1
8
Σουτ εκτός εστίας
3
7
Συνολικά σουτ
4
17
Fouls
10
11
Κόρνερ
2
6
Οφσάιντ
5
1
Κίτρινες κάρτες
4
1
Αποκρούσεις
5
1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - 1. Division: Championship Round

ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
Θέση Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/- Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/- Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/-
1 ΑΠΟΕΛ ΑΠΟΕΛ 60 27 18 6 3 54 16 38 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
2 Άρης Λεμεσού Άρης Λεμεσού 56 27 18 2 7 54 23 31 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0
3 ΑΕΚ Λάρνακας ΑΕΚ Λάρνακας 55 27 16 7 4 45 26 19 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1
4 Ομόνοια Ομόνοια 52 27 15 7 5 51 31 20 0 0 0 0 0 0 1 0 0 2 1 1
5 Πάφος Πάφος 50 27 15 5 7 48 21 27 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0
6 Ανόρθωση Αμμοχώστου Ανόρθωση Αμμοχώστου 48 27 14 6 7 38 23 15 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
UEFA Champions League Qualifiers
UEFA Conference League Qualifiers

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - 1. Division: Regular Season

ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
Θέση Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/- Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/- Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/-
1 ΑΠΟΕΛ ΑΠΟΕΛ 59 26 18 5 3 54 16 38 11 2 0 34 6 28 7 3 3 20 10 10
2 Άρης Λεμεσού Άρης Λεμεσού 56 26 18 2 6 53 21 32 11 1 1 26 5 21 7 1 5 27 16 11
3 ΑΕΚ Λάρνακας ΑΕΚ Λάρνακας 52 26 15 7 4 44 26 18 9 2 2 28 16 12 6 5 2 16 10 6
4 Πάφος Πάφος 50 26 15 5 6 48 20 28 8 3 2 24 8 16 7 2 4 24 12 12
5 Ομόνοια Ομόνοια 49 26 14 7 5 49 30 19 9 3 1 32 13 19 5 4 4 17 17 0
6 Ανόρθωση Αμμοχώστου Ανόρθωση Αμμοχώστου 47 26 14 5 7 38 23 15 6 5 2 19 13 6 8 0 5 19 10 9
7 Απόλλων Λεμεσού Απόλλων Λεμεσού 38 26 10 8 8 37 27 10 3 4 6 11 13 -2 7 4 2 26 14 12
8 Νέα Σαλαμίνα Νέα Σαλαμίνα 36 26 10 6 10 34 39 -5 5 2 6 15 20 -5 5 4 4 19 19 0
9 ΑΕΛ Λεμεσού ΑΕΛ Λεμεσού 30 26 9 3 14 34 45 -11 5 3 5 20 23 -3 4 0 9 14 22 -8
10 Εθνικός Άχνας Εθνικός Άχνας 26 26 6 8 12 39 56 -17 5 3 5 22 24 -2 1 5 7 17 32 -15
11 Καρμιώτισσα Πολεμιδιών Καρμιώτισσα Πολεμιδιών 20 26 5 5 16 31 53 -22 3 4 6 21 24 -3 2 1 10 10 29 -19
12 AEZ Ζακακίου AEZ Ζακακίου 16 26 2 10 14 28 59 -31 1 5 7 13 32 -19 1 5 7 15 27 -12
13 Οθέλλος Αθηαίνου Οθέλλος Αθηαίνου 15 26 3 6 17 20 52 -32 2 2 9 7 23 -16 1 4 8 13 29 -16
14 Δόξα Κατωκοπιάς Δόξα Κατωκοπιάς 12 26 3 3 20 14 56 -42 2 1 10 7 24 -17 1 2 10 7 32 -25
Playoff
Playout

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - 1. Division: Relegation Round

ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
Θέση Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/- Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/- Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/-
1 Απόλλων Λεμεσού Απόλλων Λεμεσού 38 27 10 8 9 37 28 9 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0
2 Νέα Σαλαμίνα Νέα Σαλαμίνα 37 27 10 7 10 35 40 -5 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
3 ΑΕΛ Λεμεσού ΑΕΛ Λεμεσού 33 27 10 3 14 36 46 -10 1 0 0 2 1 1 0 0 0 0 0 0
4 Εθνικός Άχνας Εθνικός Άχνας 29 27 7 8 12 41 57 -16 1 0 0 2 1 1 0 0 0 0 0 0
5 Καρμιώτισσα Πολεμιδιών Καρμιώτισσα Πολεμιδιών 20 27 5 5 17 32 55 -23 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 2 -1
6 AEZ Ζακακίου AEZ Ζακακίου 16 27 2 10 15 29 61 -32 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 2 -1
7 Οθέλλος Αθηαίνου Οθέλλος Αθηαίνου 16 27 3 7 17 21 53 -32 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 1 0
8 Δόξα Κατωκοπιάς Δόξα Κατωκοπιάς 15 27 4 3 10 15 56 -41 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1
Relegation