betsson
Καρμιώτισσα Πολεμιδιών Καρμιώτισσα Πολεμιδιών
03/12/2023 - 16:30
1 - 1

Τελικό
AEZ Ζακακίου AEZ Ζακακίου

ΡΟΗ ΑΓΩΝΑ

ΛΗΞΗ ΑΓΩΝΑ
90'+  
Dion Malone
90'+  
Dion Malone
88'  

N. Foor

D. Theodorou

85'  

M. Slogar

T. Iosifidis

81'  

K. Loukili

K. Rossi

81'  
Delmiro
69'  

V. Matongo

R. Yusuf

61'  

Andreas Neofytou

J. Suk

58'  
Dion Malone
56'  
V. Matongo
46'  

Alastair David Reynolds

A. Frangos

46'  

V. Pastellis

K. Antoniou

46'  

Kenny Rocha Santos

G. Chatzivasilis

ΗΜΙΧΡΟΝΟ 1-0
34'  
A. Katsantonis
10'  
K. Loukili
ΕΝΑΡΞΗ ΑΓΩΝΑ

ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ

Καρμιώτισσα Πολεμιδιών
4-2-3-1
22
Giannis Anestis
15
S. Panteli
25
Lars Nieuwpoort
4
Dion Malone
24
Răzvan Grădinaru
16
S. Tsoukalas
8
Andreas Neofytou
7
A. Doumbia
10
N. Foor
11
K. Loukili
70
A. Katsantonis
30
N. Diguiny
11
M. Slogar
10
A. Sarfo
18
V. Matongo
20
Alastair David Reynolds
15
Kenny Rocha Santos
2
V. Pastellis
6
Evagoras Antoniou
13
Delmiro
27
J. Ruiz
99
Yigal Becker
AEZ Ζακακίου
4-2-3-1
Καρμιώτισσα Πολεμιδιών 4-2-3-1
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
C. Charalambous
ΑΡΧΙΚΗ ΕΝΔΕΚΑΔΑ
22 Giannis Anestis (GK)
15 S. Panteli
25 Lars Nieuwpoort
4 Dion Malone
24 Răzvan Grădinaru
16 S. Tsoukalas
8 Andreas Neofytou
7 A. Doumbia
10 N. Foor
11 K. Loukili
70 A. Katsantonis
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
88 J. Suk
33 Daniel Antosch (GK)
1 Alexander Matija Špoljarić (GK)
2
28 A. Angeli
13 K. Michail
19 D. Theodorou
20 K. Rossi
75 N. Mattheou
81 Stavrou Dimitris
AEZ Ζακακίου 4-2-3-1
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
L. Louka
ΑΡΧΙΚΗ ΕΝΔΕΚΑΔΑ
99 Yigal Becker (GK)
2 V. Pastellis
6 Evagoras Antoniou
13 Delmiro
27 J. Ruiz
20 Alastair David Reynolds
15 Kenny Rocha Santos
11 M. Slogar
10 A. Sarfo
18 V. Matongo
30 N. Diguiny
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
5 K. Antoniou
23 A. Frangos
26 G. Chatzivasilis
1 Bojan Milosavljević (GK)
28 Neofytos Stylianou (GK)
24 Antonis Eleftheriou
8 F. Mabani
21 Konstantinos Michailidis
29 M. Sifneos
90 Theodoros Iosifidis
92 R. Yusuf
88

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ


				
                
Σουτ εντός εστίας
4
1
Σουτ εκτός εστίας
2
3
Συνολικά σουτ
9
5
Επεμβάσεις
3
1
Fouls
15
19
Κόρνερ
4
1
Κίτρινες κάρτες
3
1
Κόκκινες κάρτες
1
0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - 1. Division: Championship Round

ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
Θέση Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/- Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/- Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/-
1 ΑΠΟΕΛ ΑΠΟΕΛ 60 27 18 6 3 54 16 38 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
2 Άρης Λεμεσού Άρης Λεμεσού 56 27 18 2 7 54 23 31 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0
3 ΑΕΚ Λάρνακας ΑΕΚ Λάρνακας 55 27 16 7 4 45 26 19 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1
4 Ομόνοια Ομόνοια 52 27 15 7 5 51 31 20 0 0 0 0 0 0 1 0 0 2 1 1
5 Πάφος Πάφος 50 27 15 5 7 48 21 27 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0
6 Ανόρθωση Αμμοχώστου Ανόρθωση Αμμοχώστου 48 27 14 6 7 38 23 15 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
UEFA Champions League Qualifiers
UEFA Conference League Qualifiers

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - 1. Division: Regular Season

ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
Θέση Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/- Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/- Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/-
1 ΑΠΟΕΛ ΑΠΟΕΛ 59 26 18 5 3 54 16 38 11 2 0 34 6 28 7 3 3 20 10 10
2 Άρης Λεμεσού Άρης Λεμεσού 56 26 18 2 6 53 21 32 11 1 1 26 5 21 7 1 5 27 16 11
3 ΑΕΚ Λάρνακας ΑΕΚ Λάρνακας 52 26 15 7 4 44 26 18 9 2 2 28 16 12 6 5 2 16 10 6
4 Πάφος Πάφος 50 26 15 5 6 48 20 28 8 3 2 24 8 16 7 2 4 24 12 12
5 Ομόνοια Ομόνοια 49 26 14 7 5 49 30 19 9 3 1 32 13 19 5 4 4 17 17 0
6 Ανόρθωση Αμμοχώστου Ανόρθωση Αμμοχώστου 47 26 14 5 7 38 23 15 6 5 2 19 13 6 8 0 5 19 10 9
7 Απόλλων Λεμεσού Απόλλων Λεμεσού 38 26 10 8 8 37 27 10 3 4 6 11 13 -2 7 4 2 26 14 12
8 Νέα Σαλαμίνα Νέα Σαλαμίνα 36 26 10 6 10 34 39 -5 5 2 6 15 20 -5 5 4 4 19 19 0
9 ΑΕΛ Λεμεσού ΑΕΛ Λεμεσού 30 26 9 3 14 34 45 -11 5 3 5 20 23 -3 4 0 9 14 22 -8
10 Εθνικός Άχνας Εθνικός Άχνας 26 26 6 8 12 39 56 -17 5 3 5 22 24 -2 1 5 7 17 32 -15
11 Καρμιώτισσα Πολεμιδιών Καρμιώτισσα Πολεμιδιών 20 26 5 5 16 31 53 -22 3 4 6 21 24 -3 2 1 10 10 29 -19
12 AEZ Ζακακίου AEZ Ζακακίου 16 26 2 10 14 28 59 -31 1 5 7 13 32 -19 1 5 7 15 27 -12
13 Οθέλλος Αθηαίνου Οθέλλος Αθηαίνου 15 26 3 6 17 20 52 -32 2 2 9 7 23 -16 1 4 8 13 29 -16
14 Δόξα Κατωκοπιάς Δόξα Κατωκοπιάς 12 26 3 3 20 14 56 -42 2 1 10 7 24 -17 1 2 10 7 32 -25
Playoff
Playout

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - 1. Division: Relegation Round

ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
Θέση Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/- Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/- Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/-
1 Απόλλων Λεμεσού Απόλλων Λεμεσού 38 27 10 8 9 37 28 9 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0
2 Νέα Σαλαμίνα Νέα Σαλαμίνα 37 27 10 7 10 35 40 -5 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
3 ΑΕΛ Λεμεσού ΑΕΛ Λεμεσού 33 27 10 3 14 36 46 -10 1 0 0 2 1 1 0 0 0 0 0 0
4 Εθνικός Άχνας Εθνικός Άχνας 29 27 7 8 12 41 57 -16 1 0 0 2 1 1 0 0 0 0 0 0
5 Καρμιώτισσα Πολεμιδιών Καρμιώτισσα Πολεμιδιών 20 27 5 5 17 32 55 -23 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 2 -1
6 AEZ Ζακακίου AEZ Ζακακίου 16 27 2 10 15 29 61 -32 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 2 -1
7 Οθέλλος Αθηαίνου Οθέλλος Αθηαίνου 16 27 3 7 17 21 53 -32 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 1 0
8 Δόξα Κατωκοπιάς Δόξα Κατωκοπιάς 15 27 4 3 10 15 56 -41 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1
Relegation