betsson
ΑΕΛ Λεμεσού ΑΕΛ Λεμεσού
04/12/2023 - 19:00
0 - 4

Τελικό
Άρης Λεμεσού Άρης Λεμεσού

ΡΟΗ ΑΓΩΝΑ

ΛΗΞΗ ΑΓΩΝΑ
88'  
V. Nikolic
85'  

S. Srnic

E. Silvestros

78'  

M. Mayambela

Andreas Dimitriou

78'  

L. Bengtsson

M. Stepinski

70'  

S. Medojevic

Vasilios Papafotis

68'  

A. Shumansky

Matija Špoljarić

68'  

A. Moucketou-Moussounda

Ismael Yandal

67'  

A. Kokorin

Zakaria Sawo

66'  
A. Kokorin
58'  
A. Shumansky
52'  
L. Bengtsson
46'  

J. Mendoza

Y. Gerolemou

46'  

Petar Filipovic

F. Cernych

46'  

E. Andreou

A. Makris

ΗΜΙΧΡΟΝΟ 0-2
45'+  
M. Mayambela
45'  
E. Henty
39'  
A. Kokorin
27'  
M. Brown
ΕΝΑΡΞΗ ΑΓΩΝΑ

ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ

ΑΕΛ Λεμεσού
3-4-3
16
Miguel Oliveira
23
Petar Filipovic
5
Hugo Basto
91
Sébastien Dewaest
21
G. Marsh
6
S. Medojevic
10
J. Mendoza
66
Djalma Silva
7
E. Andreou
19
E. Henty
14
S. Srnic
88
A. Shumansky
9
A. Kokorin
21
M. Mayambela
8
M. Brown
22
V. Nikolic
7
L. Bengtsson
19
M. Sane
5
A. Moucketou-Moussounda
31
Franz Brorsson
3
Caju
1
Vaná
Άρης Λεμεσού
4-4-2
ΑΕΛ Λεμεσού 3-4-3
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
T. Koskela
ΑΡΧΙΚΗ ΕΝΔΕΚΑΔΑ
16 Miguel Oliveira (GK)
23 Petar Filipovic
5 Hugo Basto
91 Sébastien Dewaest
21 G. Marsh
6 S. Medojevic
10 J. Mendoza
66 Djalma Silva
7 E. Andreou
19 E. Henty
14 S. Srnic
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
71 Y. Gerolemou
11 F. Cernych
33 A. Makris
1 Muriel (GK)
32 Michalis Kyriakou (GK)
4 Konstantinos Sotiriou
8 Vasilios Papafotis
22 E. Sylvestros
80 V. Continella
17 A. Mendes Moreira
77 Kah Fabrice
Άρης Λεμεσού 4-4-2
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
Aleksey Shpilevskiy
ΑΡΧΙΚΗ ΕΝΔΕΚΑΔΑ
1 Vaná (GK)
19 M. Sane
5 A. Moucketou-Moussounda
31 Franz Brorsson
3 Caju
21 M. Mayambela
8 M. Brown
22 V. Nikolic
7 L. Bengtsson
88 A. Shumansky
9 A. Kokorin
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
91 Mislav Zadro (GK)
90 Ellinas Sofroniou (GK)
4 Ismael Yandal
12 Andreas Dimitriou
10 Matija Špoljarić
23 Karol Struski
11 M. Stepinski
14 Y. Gomis
27 Zakaria Sawo
66 J. Montnor

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ


				
                
Σουτ εντός εστίας
1
11
Σουτ εκτός εστίας
2
7
Συνολικά σουτ
3
19
Fouls
7
15
Κόρνερ
2
9
Κίτρινες κάρτες
0
3
Κόκκινες κάρτες
1
0
Αποκρούσεις
7
1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - 1. Division: Championship Round

ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
Θέση Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/- Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/- Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/-
1 ΑΕΚ Λάρνακας ΑΕΚ Λάρνακας 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ΑΠΟΕΛ ΑΠΟΕΛ 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Anorthosis Anorthosis 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Άρης Λεμεσού Άρης Λεμεσού 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Ομόνοια Ομόνοια 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Πάφος Πάφος 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
UEFA Champions League Qualifiers
UEFA Conference League Qualifiers

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - 1. Division: Regular Season

ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
Θέση Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/- Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/- Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/-
1 ΑΠΟΕΛ ΑΠΟΕΛ 59 26 18 5 3 54 16 38 11 2 0 34 6 28 7 3 3 20 10 10
2 Άρης Λεμεσού Άρης Λεμεσού 56 26 18 2 6 53 21 32 11 1 1 26 5 21 7 1 5 27 16 11
3 ΑΕΚ Λάρνακας ΑΕΚ Λάρνακας 52 26 15 7 4 44 26 18 9 2 2 28 16 12 6 5 2 16 10 6
4 Πάφος Πάφος 50 26 15 5 6 48 20 28 8 3 2 24 8 16 7 2 4 24 12 12
5 Ομόνοια Ομόνοια 49 26 14 7 5 49 30 19 9 3 1 32 13 19 5 4 4 17 17 0
6 Anorthosis Anorthosis 44 25 13 5 7 36 23 13 6 5 2 19 13 6 7 0 5 17 10 7
7 Απόλλων Λεμεσού Απόλλων Λεμεσού 38 26 10 8 8 37 27 10 3 4 6 11 13 -2 7 4 2 26 14 12
8 Νέα Σαλαμίνα Νέα Σαλαμίνα 36 26 10 6 10 34 39 -5 5 2 6 15 20 -5 5 4 4 19 19 0
9 ΑΕΛ Λεμεσού ΑΕΛ Λεμεσού 30 26 9 3 14 34 45 -11 5 3 5 20 23 -3 4 0 9 14 22 -8
10 Εθνικός Άχνας Εθνικός Άχνας 26 26 6 8 12 39 56 -17 5 3 5 22 24 -2 1 5 7 17 32 -15
11 Καρμιώτισσα Πολεμιδιών Καρμιώτισσα Πολεμιδιών 20 26 5 5 16 31 53 -22 3 4 6 21 24 -3 2 1 10 10 29 -19
12 AE Zakakiou AE Zakakiou 16 25 2 10 13 28 57 -29 1 5 6 13 30 -17 1 5 7 15 27 -12
13 Οθέλλος Αθηαίνου Οθέλλος Αθηαίνου 15 26 3 6 17 20 52 -32 2 2 9 7 23 -16 1 4 8 13 29 -16
14 Δόξα Κατωκοπιάς Δόξα Κατωκοπιάς 12 26 3 3 20 14 56 -42 2 1 10 7 24 -17 1 2 10 7 32 -25
Playoff
Playout

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - 1. Division: Relegation Round

ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
Θέση Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/- Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/- Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/-
1 AE Zakakiou AE Zakakiou 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ΑΕΛ Λεμεσού ΑΕΛ Λεμεσού 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Απόλλων Λεμεσού Απόλλων Λεμεσού 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Δόξα Κατωκοπιάς Δόξα Κατωκοπιάς 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Εθνικός Άχνας Εθνικός Άχνας 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Καρμιώτισσα Πολεμιδιών Καρμιώτισσα Πολεμιδιών 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Νέα Σαλαμίνα Νέα Σαλαμίνα 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Οθέλλος Αθηαίνου Οθέλλος Αθηαίνου 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Relegation