betsson
Ουνίρεα '04 Σλομποζία Ουνίρεα '04 Σλομποζία
02/12/2023 - 11:30
2 - 1

Τελικό
Σεαλαούλ Πιάτρα Νεάμτ Σεαλαούλ Πιάτρα Νεάμτ

ΡΟΗ ΑΓΩΝΑ

ΛΗΞΗ ΑΓΩΝΑ
90'+  
90'+  
88'  
87'  
80'  

M. Onisa

V. Petra

80'  

T. Oltean

C. Copot Barb

76'  

C. Toma

M. Şandru

73'  

C. Afalna

M. Zukanovic

66'  
64'  

A. Llullaku

P. Petre

56'  

F. Ibrian

S. Cojocari

56'  

A. Dorobantu

M. Aioanei

47'  
46'  

S. Ekollo

C. Atanase

ΗΜΙΧΡΟΝΟ 1-0
36'  
17'  
A. Dorobantu
16'  

S. Visinar

T. Oltean

ΕΝΑΡΞΗ ΑΓΩΝΑ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - Liga II: Regular Season

ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
Θέση Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/- Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/- Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/-
1 Βιτορούλ Σέλιμπαρ Βιτορούλ Σέλιμπαρ 35 16 10 5 1 20 8 12 5 1 1 12 7 5 5 4 0 8 1 7
2 Χιουνεντοάρα Χιουνεντοάρα 34 16 10 4 2 26 11 15 6 2 1 17 6 11 4 2 1 9 5 4
3 Ουνίρεα '04 Σλομποζία Ουνίρεα '04 Σλομποζία 34 16 10 4 2 17 6 11 5 1 1 10 4 6 5 3 1 7 2 5
4 Μιοβένι Μιοβένι 29 16 8 5 3 18 8 10 4 3 2 12 7 5 4 2 1 6 1 5
5 Γκλόρια Μπουζάου Γκλόρια Μπουζάου 28 16 8 4 4 24 18 6 3 2 2 9 10 -1 5 2 2 15 8 7
6 Σεαλαούλ Πιάτρα Νεάμτ Σεαλαούλ Πιάτρα Νεάμτ 25 16 7 4 5 24 15 9 4 2 1 12 2 10 3 2 4 12 13 -1
7 Μιερκιουρέα Κιούτς Μιερκιουρέα Κιούτς 25 16 7 4 5 15 13 2 5 2 2 10 7 3 2 2 3 5 6 -1
8 Βιτορούλ Παντούρι Βιτορούλ Παντούρι 23 16 5 8 3 15 16 -1 3 4 2 8 10 -2 2 4 1 7 6 1
9 Ρεσίτα Ρεσίτα 23 16 6 5 5 26 24 2 5 3 1 18 8 10 1 2 4 8 16 -8
10 Τσιντία Ταργκοβίστε Τσιντία Ταργκοβίστε 22 16 5 7 4 20 11 9 3 4 2 14 7 7 2 3 2 6 4 2
11 CSA Στεάουα CSA Στεάουα 22 16 5 7 4 30 21 9 3 3 1 10 6 4 2 4 3 20 15 5
12 Κονκόρντια Κονκόρντια 22 16 5 7 4 22 14 8 3 2 3 4 4 0 2 5 1 18 10 8
13 Σλατίνα Σλατίνα 20 16 5 5 6 14 17 -3 3 2 2 7 4 3 2 3 4 7 13 -6
14 Μεταλογκλόμπους Μεταλογκλόμπους 19 16 4 7 5 15 20 -5 2 4 2 10 10 0 2 3 3 5 10 -5
15 Ντουμπραβίτα Ντουμπραβίτα 19 16 5 4 7 16 19 -3 2 4 2 10 6 4 3 0 5 6 13 -7
16 Άργκες Άργκες 18 16 4 6 6 15 14 1 2 3 2 5 4 1 2 3 4 10 10 0
17 Γιουνιρέα Ντέι Γιουνιρέα Ντέι 13 16 4 1 11 11 28 -17 2 1 5 7 15 -8 2 0 6 4 13 -9
18 Τουνάρι Τουνάρι 12 16 2 6 8 14 30 -16 1 4 4 5 10 -5 1 2 4 9 20 -11
19 Αλεξάνδρεια Αλεξάνδρεια 8 16 2 2 12 9 24 -15 0 1 6 3 13 -10 2 1 6 6 11 -5
20 Προγκρεσούλ Σπαρτάκ Προγκρεσούλ Σπαρτάκ 1 16 0 1 15 9 43 -34 0 0 9 7 30 -23 0 1 6 2 13 -11
Promotion Group
Playout