betsson
ΑΠΟΕΛ ΑΠΟΕΛ
03/03/2024 - 17:00
1 - 0

Τελικό
Πάφος Πάφος

ΡΟΗ ΑΓΩΝΑ

ΛΗΞΗ ΑΓΩΝΑ
90'+  
M. Melluso
88'  

Jordan Ikoko

P. Twumasi

81'  

M. Name

M. Abdusalamov

73'  

Marquinhos

G. Efrem

73'  

Kingsley Sarfo

G. Satsias

68'  

D. Ndongala

Wilson Eduardo

67'  

Bruno Souza

Jajá

60'  
G. Kvilitaia
57'  

A. Donis

G. Kvilitaia

57'  

L. Villafáñez

S. Mehri

56'  
Pêpê Rodrigues
46'  

Adrian Rus

J. Kvída

46'  

P. Bockaj

O. Valakari

ΗΜΙΧΡΟΝΟ 1-0
41'  
Adrian Rus
8'  
D. Ndongala
ΕΝΑΡΞΗ ΑΓΩΝΑ

ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ

ΑΠΟΕΛ
4-1-4-1
27
Vid Belec
14
Issam Chebake
16
Mateo Sušić
5
L. Dvali
6
Jefte
44
Kingsley Sarfo
77
D. Ndongala
20
Dalcio
10
L. Villafáñez
36
Marquinhos
99
A. Donis
19
A. Contreras
22
M. Tankovic
88
Pêpê Rodrigues
7
Bruno Souza
25
M. Name
17
Adrian Rus
13
Jordan Ikoko
3
M. Melluso
5
David Goldar
12
P. Bockaj
1
Ivica Ivušić
Πάφος
4-2-3-1
ΑΠΟΕΛ 4-1-4-1
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
Sá Pinto
ΑΡΧΙΚΗ ΕΝΔΕΚΑΔΑ
27 Vid Belec (GK)
14 Issam Chebake
16 Mateo Sušić
5 L. Dvali
6 Jefte
44 Kingsley Sarfo
77 D. Ndongala
20 Dalcio
10 L. Villafáñez
36 Marquinhos
99 A. Donis
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
88 S. Mehri
11 G. Kvilitaia
22 Andreas Nikolas Christodoulou (GK)
2 Cipriano
4 A. Karamanolis
8 Fawaz Abdullahi
7 G. Efrem
18 G. Satsias
35 P. Polycarpou
9 Wilson Eduardo
12 Gabriel Maioli
21 Tomané
Πάφος 4-2-3-1
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
Carcedo
ΑΡΧΙΚΗ ΕΝΔΕΚΑΔΑ
1 Ivica Ivušić (GK)
13 Jordan Ikoko
3 M. Melluso
5 David Goldar
12 P. Bockaj
25 M. Name
17 Adrian Rus
22 M. Tankovic
88 Pêpê Rodrigues
7 Bruno Souza
19 A. Contreras
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
4 J. Kvída
24 O. Valakari
40 Renato Josipović (GK)
23 Alexandros Michael
8 M. Kane
27 P. Twumasi
30 Vlad Dragomir
34 Diogo Dall'Igna
18 M. Abdusalamov
20 Jajá

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ


				
                
Σουτ εντός εστίας
2
4
Σουτ εκτός εστίας
2
3
Συνολικά σουτ
5
12
Επεμβάσεις
1
5
Fouls
11
17
Κόρνερ
3
4
Κίτρινες κάρτες
1
3
Κόκκινες κάρτες
-
-
Αποκρούσεις
3
1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - 1. Division: Championship Round

ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
Θέση Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/- Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/- Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/-
1 ΑΠΟΕΛ ΑΠΟΕΛ 66 32 20 6 6 58 22 36 1 0 2 1 3 -2 1 1 1 3 3 0
2 ΑΕΚ Λάρνακας ΑΕΚ Λάρνακας 65 32 19 8 5 52 29 23 1 1 1 5 3 2 3 0 0 3 0 3
3 Ομόνοια Ομόνοια 62 32 18 8 6 58 34 24 2 1 1 6 3 3 2 0 0 3 1 2
4 Άρης Λεμεσού Άρης Λεμεσού 61 32 19 4 9 58 30 28 1 1 1 4 4 0 0 1 2 1 5 -4
5 Πάφος Πάφος 57 32 17 6 9 53 28 25 1 0 1 1 1 0 1 1 2 4 7 -3
6 Ανόρθωση Αμμοχώστου Ανόρθωση Αμμοχώστου 52 32 15 7 10 44 30 14 0 1 2 2 4 -2 1 1 1 4 3 1
UEFA Champions League Qualifiers
UEFA Conference League Qualifiers

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - 1. Division: Regular Season

ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
Θέση Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/- Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/- Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/-
1 ΑΠΟΕΛ ΑΠΟΕΛ 59 26 18 5 3 54 16 38 11 2 0 34 6 28 7 3 3 20 10 10
2 Άρης Λεμεσού Άρης Λεμεσού 56 26 18 2 6 53 21 32 11 1 1 26 5 21 7 1 5 27 16 11
3 ΑΕΚ Λάρνακας ΑΕΚ Λάρνακας 52 26 15 7 4 44 26 18 9 2 2 28 16 12 6 5 2 16 10 6
4 Πάφος Πάφος 50 26 15 5 6 48 20 28 8 3 2 24 8 16 7 2 4 24 12 12
5 Ομόνοια Ομόνοια 49 26 14 7 5 49 30 19 9 3 1 32 13 19 5 4 4 17 17 0
6 Ανόρθωση Αμμοχώστου Ανόρθωση Αμμοχώστου 47 26 14 5 7 38 23 15 6 5 2 19 13 6 8 0 5 19 10 9
7 Απόλλων Λεμεσού Απόλλων Λεμεσού 38 26 10 8 8 37 27 10 3 4 6 11 13 -2 7 4 2 26 14 12
8 Νέα Σαλαμίνα Νέα Σαλαμίνα 36 26 10 6 10 34 39 -5 5 2 6 15 20 -5 5 4 4 19 19 0
9 ΑΕΛ Λεμεσού ΑΕΛ Λεμεσού 30 26 9 3 14 34 45 -11 5 3 5 20 23 -3 4 0 9 14 22 -8
10 Εθνικός Άχνας Εθνικός Άχνας 26 26 6 8 12 39 56 -17 5 3 5 22 24 -2 1 5 7 17 32 -15
11 Καρμιώτισσα Πολεμιδιών Καρμιώτισσα Πολεμιδιών 20 26 5 5 16 31 53 -22 3 4 6 21 24 -3 2 1 10 10 29 -19
12 AEZ Ζακακίου AEZ Ζακακίου 16 26 2 10 14 28 59 -31 1 5 7 13 32 -19 1 5 7 15 27 -12
13 Οθέλλος Αθηαίνου Οθέλλος Αθηαίνου 15 26 3 6 17 20 52 -32 2 2 9 7 23 -16 1 4 8 13 29 -16
14 Δόξα Κατωκοπιάς Δόξα Κατωκοπιάς 12 26 3 3 20 14 56 -42 2 1 10 7 24 -17 1 2 10 7 32 -25
Playoff
Playout

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - 1. Division: Relegation Round

ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
Θέση Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/- Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/- Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/-
1 Απόλλων Λεμεσού Απόλλων Λεμεσού 52 34 14 10 10 46 32 14 2 1 1 5 3 2 2 1 1 4 2 2
2 ΑΕΛ Λεμεσού ΑΕΛ Λεμεσού 47 35 13 8 14 49 53 -4 3 2 0 8 5 3 1 3 0 7 3 4
3 Νέα Σαλαμίνα Νέα Σαλαμίνα 44 34 12 8 14 42 50 -8 0 2 2 2 5 -3 2 0 2 6 6 0
4 Εθνικός Άχνας Εθνικός Άχνας 43 34 11 10 13 54 64 -10 3 0 1 7 4 3 2 2 0 8 4 4
5 Καρμιώτισσα Πολεμιδιών Καρμιώτισσα Πολεμιδιών 32 34 8 8 18 41 61 -20 0 3 1 1 4 -3 3 0 1 9 4 5
6 Δόξα Κατωκοπιάς Δόξα Κατωκοπιάς 25 34 7 4 23 21 65 -44 1 0 3 3 8 -5 3 1 0 4 1 3
7 Οθέλλος Αθηαίνου Οθέλλος Αθηαίνου 23 35 5 8 22 33 65 -32 0 1 3 4 7 -3 2 1 2 9 6 3
8 AEZ Ζακακίου AEZ Ζακακίου 17 34 2 11 21 31 77 -46 0 0 4 1 13 -12 0 1 3 2 5 -3
Relegation