betsson
Δόξα Κατωκοπιάς Δόξα Κατωκοπιάς
02/03/2024 - 18:00
1 - 4

Τελικό
Καρμιώτισσα Πολεμιδιών Καρμιώτισσα Πολεμιδιών

ΡΟΗ ΑΓΩΝΑ

ΛΗΞΗ ΑΓΩΝΑ
90'+  
A. Katsantonis
89'  

A. Doumbia

N. Mattheou

89'  

H. Oueslati

P. Psychas

89'  

Răzvan Grădinaru

S. Panteli

83'  
B. Alceus
79'  

O. Hani

B. Alceus

77'  

D. Theodorou

Andreas Neofytou

68'  

K. Rossi

Stephanos Charalambous

68'  

K. Provydakis

B. Sadik

66'  
A. Katsantonis
61'  
A. Katsantonis
52'  
A. Doumbia
51'  

D. Trajchevski

G. Fofana

ΗΜΙΧΡΟΝΟ 1-0
36'  
A. Puric
36'  
Dion Malone
8'  
A. Nabi
2'  
S. Tsoukalas
ΕΝΑΡΞΗ ΑΓΩΝΑ

ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ

Δόξα Κατωκοπιάς
4-3-3
61
A. Antoniou
24
K. Provydakis
23
M. Antoniadis
77
A. Puric
5
S. Thandi
10
A. Nabi
8
D. Trajchevski
19
Dimitar Velkovski
88
E. Asante
7
N. Trujic
99
O. Hani
7
A. Doumbia
20
K. Rossi
70
A. Katsantonis
19
D. Theodorou
77
H. Oueslati
16
S. Tsoukalas
24
Răzvan Grădinaru
96
Aleksandr Pavlovets
4
Dion Malone
71
B. Kovacevic
1
Alexander Matija Špoljarić
Καρμιώτισσα Πολεμιδιών
4-3-3
Δόξα Κατωκοπιάς 4-3-3
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
G. Petrakis
ΑΡΧΙΚΗ ΕΝΔΕΚΑΔΑ
61 A. Antoniou (GK)
24 K. Provydakis
23 M. Antoniadis
77 A. Puric
5 S. Thandi
10 A. Nabi
8 D. Trajchevski
19 Dimitar Velkovski
88 E. Asante
7 N. Trujic
99 O. Hani
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
6 G. Fofana
98 Panagiotis Kyriakou (GK)
32 E. Kyriakou
40 Charis Kyriakou
3 K. Adénon
70 Mesca
21 B. Alceus
9 B. Sadik
13
Καρμιώτισσα Πολεμιδιών 4-3-3
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
C. Charalambous
ΑΡΧΙΚΗ ΕΝΔΕΚΑΔΑ
1 Alexander Matija Špoljarić (GK)
24 Răzvan Grădinaru
96 Aleksandr Pavlovets
4 Dion Malone
71 B. Kovacevic
19 D. Theodorou
77 H. Oueslati
16 S. Tsoukalas
7 A. Doumbia
20 K. Rossi
70 A. Katsantonis
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
18 (GK)
33 Daniel Antosch (GK)
2
15 S. Panteli
28 A. Angeli
8 Andreas Neofytou
13 K. Michail
23 Stephanos Charalambous
75 N. Mattheou
98 P. Psychas

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ


				
                
Σουτ εντός εστίας
4
5
Σουτ εκτός εστίας
8
6
Συνολικά σουτ
14
13
Επεμβάσεις
2
2
Fouls
9
10
Κόρνερ
4
7
Οφσάιντ
2
2
Κίτρινες κάρτες
2
2
Κόκκινες κάρτες
-
-

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - 1. Division: Championship Round

ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
Θέση Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/- Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/- Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/-
1 ΑΠΟΕΛ ΑΠΟΕΛ 69 33 21 6 6 60 22 38 1 0 2 1 3 -2 2 1 1 5 3 2
2 ΑΕΚ Λάρνακας ΑΕΚ Λάρνακας 68 33 20 8 5 53 29 24 1 1 1 5 3 2 4 0 0 4 0 4
3 Ομόνοια Ομόνοια 65 33 19 8 6 60 34 26 2 1 1 6 3 3 3 0 0 5 1 4
4 Άρης Λεμεσού Άρης Λεμεσού 61 33 19 4 10 58 31 27 1 1 2 4 5 -1 0 1 2 1 5 -4
5 Πάφος Πάφος 57 33 17 6 10 53 30 23 1 0 2 1 3 -2 1 1 2 4 7 -3
6 Ανόρθωση Αμμοχώστου Ανόρθωση Αμμοχώστου 52 33 15 7 11 44 32 12 0 1 3 2 6 -4 1 1 1 4 3 1
UEFA Champions League Qualifiers
UEFA Conference League Qualifiers

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - 1. Division: Regular Season

ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
Θέση Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/- Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/- Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/-
1 ΑΠΟΕΛ ΑΠΟΕΛ 59 26 18 5 3 54 16 38 11 2 0 34 6 28 7 3 3 20 10 10
2 Άρης Λεμεσού Άρης Λεμεσού 56 26 18 2 6 53 21 32 11 1 1 26 5 21 7 1 5 27 16 11
3 ΑΕΚ Λάρνακας ΑΕΚ Λάρνακας 52 26 15 7 4 44 26 18 9 2 2 28 16 12 6 5 2 16 10 6
4 Πάφος Πάφος 50 26 15 5 6 48 20 28 8 3 2 24 8 16 7 2 4 24 12 12
5 Ομόνοια Ομόνοια 49 26 14 7 5 49 30 19 9 3 1 32 13 19 5 4 4 17 17 0
6 Ανόρθωση Αμμοχώστου Ανόρθωση Αμμοχώστου 47 26 14 5 7 38 23 15 6 5 2 19 13 6 8 0 5 19 10 9
7 Απόλλων Λεμεσού Απόλλων Λεμεσού 38 26 10 8 8 37 27 10 3 4 6 11 13 -2 7 4 2 26 14 12
8 Νέα Σαλαμίνα Νέα Σαλαμίνα 36 26 10 6 10 34 39 -5 5 2 6 15 20 -5 5 4 4 19 19 0
9 ΑΕΛ Λεμεσού ΑΕΛ Λεμεσού 30 26 9 3 14 34 45 -11 5 3 5 20 23 -3 4 0 9 14 22 -8
10 Εθνικός Άχνας Εθνικός Άχνας 26 26 6 8 12 39 56 -17 5 3 5 22 24 -2 1 5 7 17 32 -15
11 Καρμιώτισσα Πολεμιδιών Καρμιώτισσα Πολεμιδιών 20 26 5 5 16 31 53 -22 3 4 6 21 24 -3 2 1 10 10 29 -19
12 AEZ Ζακακίου AEZ Ζακακίου 16 26 2 10 14 28 59 -31 1 5 7 13 32 -19 1 5 7 15 27 -12
13 Οθέλλος Αθηαίνου Οθέλλος Αθηαίνου 15 26 3 6 17 20 52 -32 2 2 9 7 23 -16 1 4 8 13 29 -16
14 Δόξα Κατωκοπιάς Δόξα Κατωκοπιάς 12 26 3 3 20 14 56 -42 2 1 10 7 24 -17 1 2 10 7 32 -25
Playoff
Playout

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - 1. Division: Relegation Round

ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
Θέση Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/- Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/- Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/-
1 Απόλλων Λεμεσού Απόλλων Λεμεσού 55 35 15 10 10 48 32 16 2 1 1 5 3 2 3 1 1 6 2 4
2 ΑΕΛ Λεμεσού ΑΕΛ Λεμεσού 47 35 13 8 14 49 53 -4 3 2 0 8 5 3 1 3 0 7 3 4
3 Εθνικός Άχνας Εθνικός Άχνας 46 35 12 10 13 60 66 -6 4 0 1 13 6 7 2 2 0 8 4 4
4 Νέα Σαλαμίνα Νέα Σαλαμίνα 44 35 12 8 15 42 52 -10 0 2 3 2 7 -5 2 0 2 6 6 0
5 Καρμιώτισσα Πολεμιδιών Καρμιώτισσα Πολεμιδιών 35 35 9 8 18 43 62 -19 1 3 1 3 5 -2 3 0 1 9 4 5
6 Δόξα Κατωκοπιάς Δόξα Κατωκοπιάς 25 35 7 4 24 22 67 -45 1 0 3 3 8 -5 3 1 1 5 3 2
7 Οθέλλος Αθηαίνου Οθέλλος Αθηαίνου 23 35 5 8 22 33 65 -32 0 1 3 4 7 -3 2 1 2 9 6 3
8 AEZ Ζακακίου AEZ Ζακακίου 17 35 2 11 22 33 83 -50 0 0 4 1 13 -12 0 1 4 4 11 -7
Relegation