betsson
AEZ Ζακακίου AEZ Ζακακίου
03/03/2024 - 19:00
0 - 1

Τελικό
Εθνικός Άχνας Εθνικός Άχνας

ΡΟΗ ΑΓΩΝΑ

ΛΗΞΗ ΑΓΩΝΑ
90'+  
Petros Ioannou
86'  

Ismael Yandal

M. Slogar

85'  

Marios Ilia

N. Ioannidis

85'  
Constantinos Panagi
82'  

Kenny Rocha Santos

M. Sifneos

76'  

P. Lipski

Petros Ioannou

76'  

M. Stylianou

Stefan Spirovski

73'  

K. Antoniou

Alkiviadis Christofi

73'  

Antonis Eleftheriou

J. Ruiz

68'  

M. Pechlivanis

Lucas Bijker

68'  

D. Drazic

D. Becker

65'  
E. Cabrera
ΗΜΙΧΡΟΝΟ 0-0
37'  
K. Ristevski
ΕΝΑΡΞΗ ΑΓΩΝΑ

ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ

AEZ Ζακακίου
4-4-1-1
1
Bojan Milosavljević
6
Evagoras Antoniou
20
Alastair David Reynolds
4
Ismael Yandal
24
Antonis Eleftheriou
18
V. Matongo
15
Kenny Rocha Santos
10
A. Sarfo
17
Y. Castro
52
E. Sabo
30
N. Diguiny
70
Marios Ilia
30
E. Cabrera
71
D. Drazic
28
M. Stylianou
5
Manuel De Iriondo
8
P. Lipski
10
M. Pechlivanis
3
K. Ristevski
12
E. Lomotey
23
P. Artymatas
79
Constantinos Panagi
Εθνικός Άχνας
3-4-3
AEZ Ζακακίου 4-4-1-1
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
J. Puncheon
ΑΡΧΙΚΗ ΕΝΔΕΚΑΔΑ
1 Bojan Milosavljević (GK)
6 Evagoras Antoniou
20 Alastair David Reynolds
4 Ismael Yandal
24 Antonis Eleftheriou
18 V. Matongo
15 Kenny Rocha Santos
10 A. Sarfo
17 Y. Castro
52 E. Sabo
30 N. Diguiny
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
99 Yigal Becker (GK)
28 Neofytos Stylianou (GK)
5 K. Antoniou
14 Alkiviadis Christofi
22 A. Diomandé
27 J. Ruiz
33 A. Christou
11 M. Slogar
77 Clé
29 M. Sifneos
92 R. Yusuf
90 Theodoros Iosifidis
Εθνικός Άχνας 3-4-3
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
M. Satsias
ΑΡΧΙΚΗ ΕΝΔΕΚΑΔΑ
79 Constantinos Panagi (GK)
3 K. Ristevski
12 E. Lomotey
23 P. Artymatas
28 M. Stylianou
5 Manuel De Iriondo
8 P. Lipski
10 M. Pechlivanis
70 Marios Ilia
30 E. Cabrera
71 D. Drazic
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
1 M. Bogatinov (GK)
21 Thomas Nikolaou
16 Lucas Bijker
22 Petros Ioannou
4 Stefan Spirovski
7 Konstantinos Ilia
14 N. Mezquida
24 D. Becker
80
77 D. Christofi
29 N. Ioannidis

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ


				
                
Σουτ εντός εστίας
1
5
Σουτ εκτός εστίας
4
3
Συνολικά σουτ
6
11
Επεμβάσεις
1
3
Fouls
7
10
Κόρνερ
4
6
Κίτρινες κάρτες
0
3
Κόκκινες κάρτες
-
-
Αποκρούσεις
3
1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - 1. Division: Championship Round

ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
Θέση Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/- Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/- Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/-
1 ΑΠΟΕΛ ΑΠΟΕΛ 69 33 21 6 6 60 22 38 1 0 2 1 3 -2 2 1 1 5 3 2
2 ΑΕΚ Λάρνακας ΑΕΚ Λάρνακας 68 33 20 8 5 53 29 24 1 1 1 5 3 2 4 0 0 4 0 4
3 Ομόνοια Ομόνοια 65 33 19 8 6 60 34 26 2 1 1 6 3 3 3 0 0 5 1 4
4 Άρης Λεμεσού Άρης Λεμεσού 61 33 19 4 10 58 31 27 1 1 2 4 5 -1 0 1 2 1 5 -4
5 Πάφος Πάφος 57 33 17 6 10 53 30 23 1 0 2 1 3 -2 1 1 2 4 7 -3
6 Ανόρθωση Αμμοχώστου Ανόρθωση Αμμοχώστου 52 33 15 7 11 44 32 12 0 1 3 2 6 -4 1 1 1 4 3 1
UEFA Champions League Qualifiers
UEFA Conference League Qualifiers

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - 1. Division: Regular Season

ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
Θέση Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/- Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/- Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/-
1 ΑΠΟΕΛ ΑΠΟΕΛ 59 26 18 5 3 54 16 38 11 2 0 34 6 28 7 3 3 20 10 10
2 Άρης Λεμεσού Άρης Λεμεσού 56 26 18 2 6 53 21 32 11 1 1 26 5 21 7 1 5 27 16 11
3 ΑΕΚ Λάρνακας ΑΕΚ Λάρνακας 52 26 15 7 4 44 26 18 9 2 2 28 16 12 6 5 2 16 10 6
4 Πάφος Πάφος 50 26 15 5 6 48 20 28 8 3 2 24 8 16 7 2 4 24 12 12
5 Ομόνοια Ομόνοια 49 26 14 7 5 49 30 19 9 3 1 32 13 19 5 4 4 17 17 0
6 Ανόρθωση Αμμοχώστου Ανόρθωση Αμμοχώστου 47 26 14 5 7 38 23 15 6 5 2 19 13 6 8 0 5 19 10 9
7 Απόλλων Λεμεσού Απόλλων Λεμεσού 38 26 10 8 8 37 27 10 3 4 6 11 13 -2 7 4 2 26 14 12
8 Νέα Σαλαμίνα Νέα Σαλαμίνα 36 26 10 6 10 34 39 -5 5 2 6 15 20 -5 5 4 4 19 19 0
9 ΑΕΛ Λεμεσού ΑΕΛ Λεμεσού 30 26 9 3 14 34 45 -11 5 3 5 20 23 -3 4 0 9 14 22 -8
10 Εθνικός Άχνας Εθνικός Άχνας 26 26 6 8 12 39 56 -17 5 3 5 22 24 -2 1 5 7 17 32 -15
11 Καρμιώτισσα Πολεμιδιών Καρμιώτισσα Πολεμιδιών 20 26 5 5 16 31 53 -22 3 4 6 21 24 -3 2 1 10 10 29 -19
12 AEZ Ζακακίου AEZ Ζακακίου 16 26 2 10 14 28 59 -31 1 5 7 13 32 -19 1 5 7 15 27 -12
13 Οθέλλος Αθηαίνου Οθέλλος Αθηαίνου 15 26 3 6 17 20 52 -32 2 2 9 7 23 -16 1 4 8 13 29 -16
14 Δόξα Κατωκοπιάς Δόξα Κατωκοπιάς 12 26 3 3 20 14 56 -42 2 1 10 7 24 -17 1 2 10 7 32 -25
Playoff
Playout

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - 1. Division: Relegation Round

ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
Θέση Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/- Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/- Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/-
1 Απόλλων Λεμεσού Απόλλων Λεμεσού 55 35 15 10 10 48 32 16 2 1 1 5 3 2 3 1 1 6 2 4
2 ΑΕΛ Λεμεσού ΑΕΛ Λεμεσού 47 35 13 8 14 49 53 -4 3 2 0 8 5 3 1 3 0 7 3 4
3 Εθνικός Άχνας Εθνικός Άχνας 46 35 12 10 13 60 66 -6 4 0 1 13 6 7 2 2 0 8 4 4
4 Νέα Σαλαμίνα Νέα Σαλαμίνα 44 35 12 8 15 42 52 -10 0 2 3 2 7 -5 2 0 2 6 6 0
5 Καρμιώτισσα Πολεμιδιών Καρμιώτισσα Πολεμιδιών 35 35 9 8 18 43 62 -19 1 3 1 3 5 -2 3 0 1 9 4 5
6 Δόξα Κατωκοπιάς Δόξα Κατωκοπιάς 25 35 7 4 24 22 67 -45 1 0 3 3 8 -5 3 1 1 5 3 2
7 Οθέλλος Αθηαίνου Οθέλλος Αθηαίνου 23 35 5 8 22 33 65 -32 0 1 3 4 7 -3 2 1 2 9 6 3
8 AEZ Ζακακίου AEZ Ζακακίου 17 35 2 11 22 33 83 -50 0 0 4 1 13 -12 0 1 4 4 11 -7
Relegation