Γκιμαράες Γκιμαράες
10/08/2022 - 19:00
1 - 0

Τελικό
Χάιντουκ Χάιντουκ

ΡΟΗ ΑΓΩΝΑ

ΛΗΞΗ ΑΓΩΝΑ
90'  
S. Biuk
89'  

Miguel Magalhães

Mikel Villanueva

86'  

Dino Mikanović

G. Lovrencsics

85'  

Josip Vuković

J. Atanasov

81'  

R. Ogawa

N. Luz

77'  
T. Silva
77'  
T. Silva
74'  

E. Sahiti

Chidozie Awaziem

69'  

Anderson

André Silva

69'  

Indio

N. Janvier

62'  

D. Colina

S. Biuk

59'  
Toni Borevković
57'  
D. Colina
46'  

Antoñín Cortés

Jota II

46'  

Stefan Simić

Toni Borevković

ΗΜΙΧΡΟΝΟ 1-0
45'+  
T. Silva
45'  
Josip Vuković
45'  
Bruno Varela
42'  
A. Fonseca Amaro
40'  
Stefan Simić
37'  
M. Livaja
5'  
Anderson
ΕΝΑΡΞΗ ΑΓΩΝΑ

ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ

Γκιμαράες
4-3-3
14
Bruno Varela
2
Miguel Magalhães
13
A. Fonseca Amaro
6
A. Mumin
25
R. Ogawa
70
A. Almeida
23
Indio
10
T. Silva
7
R. Lameiras
33
Anderson
38
Antoñín Cortés
10
M. Livaja
77
E. Sahiti
23
Filip Krovinović
3
D. Colina
4
Josip Vuković
14
L. Grgic
24
Dino Mikanović
8
Stefan Simić
19
J. Elez
17
Dario Melnjak
91
Lovre Kalinić
Χάιντουκ
4-2-3-1
Γκιμαράες 4-3-3
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
João Filipe
ΑΡΧΙΚΗ ΕΝΔΕΚΑΔΑ
14 Bruno Varela (GK)
2 Miguel Magalhães
13 A. Fonseca Amaro
6 A. Mumin
25 R. Ogawa
70 A. Almeida
23 Indio
10 T. Silva
7 R. Lameiras
33 Anderson
38 Antoñín Cortés
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
53 Pedro Rafael Oliveira (GK)
63 Celton Biai (GK)
5 Helder Sa
3 Mikel Villanueva
72 Afonso Freitas
20 N. Luz
80 Daniel Silva
22 Ibrahima Bamba
98 N. Janvier
11 Jota II
17 André Silva
Χάιντουκ 4-2-3-1
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
V. Dambrauskas
ΑΡΧΙΚΗ ΕΝΔΕΚΑΔΑ
91 Lovre Kalinić (GK)
24 Dino Mikanović
8 Stefan Simić
19 J. Elez
17 Dario Melnjak
4 Josip Vuković
14 L. Grgic
77 E. Sahiti
23 Filip Krovinović
3 D. Colina
10 M. Livaja
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
1 Danijel Subašić (GK)
30 Karlo Sentić (GK)
5 Toni Borevković
15 Kristian Dimitrov
25 Chidozie Awaziem
26 G. Lovrencsics
20 J. Atanasov
22 Ivan Krolo
88 I. Cubelic
27 S. Biuk
18 I. Saric
29 J. Mlakar

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ


				
                
Κόρνερ
5
2
Κίτρινες κάρτες
3
6

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - Group A

ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
Θέση Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/- Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/- Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/-
1 Μπασακσεχίρ Μπασακσεχίρ 6 2 2 0 0 7 0 7 1 0 0 3 0 3 1 0 0 4 0 4
2 Χαρτς Χαρτς 3 2 1 0 1 2 4 -2 0 0 1 0 4 -4 1 0 0 2 0 2
3 Ρίγας Σκόλα Ρίγας Σκόλα 1 2 0 1 1 1 3 -2 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 1 1 0
4 Φιορεντίνα Φιορεντίνα 1 2 0 1 1 1 4 -3 0 1 0 1 1 0 0 0 1 0 3 -3
Promotion - Europa Conference League (Play Offs: 1/8-finals)
Promotion - Europa Conference League (Play Offs: 1/16-finals)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - Group B

ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
Θέση Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/- Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/- Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/-
1 Γουέστ Χαμ Γουέστ Χαμ 6 2 2 0 0 6 3 3 1 0 0 3 1 2 1 0 0 3 2 1
2 Άντερλεχτ Άντερλεχτ 4 2 1 1 0 1 0 1 1 0 0 1 0 1 0 1 0 0 0 0
3 Στεάουα Βουκουρεστίου Στεάουα Βουκουρεστίου 1 2 0 1 1 1 3 -2 0 1 0 0 0 0 0 0 1 1 3 -2
4 Σίλκεμποργκ Σίλκεμποργκ 0 2 0 0 2 2 4 -2 0 0 1 2 3 -1 0 0 1 0 1 -1
Promotion - Europa Conference League (Play Offs: 1/8-finals)
Promotion - Europa Conference League (Play Offs: 1/16-finals)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - Group C

ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
Θέση Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/- Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/- Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/-
1 Βιγιαρεάλ Βιγιαρεάλ 6 2 2 0 0 6 4 2 1 0 0 4 3 1 1 0 0 2 1 1
2 Λεχ Πόζναν Λεχ Πόζναν 3 2 1 0 1 7 5 2 1 0 0 4 1 3 0 0 1 3 4 -1
3 Χαποέλ Μπιρ-Σίβα Χαποέλ Μπιρ-Σίβα 1 2 0 1 1 1 2 -1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 0 0
4 Αούστρια Βιέννης Αούστρια Βιέννης 1 2 0 1 1 1 4 -3 0 1 0 0 0 0 0 0 1 1 4 -3
Promotion - Europa Conference League (Play Offs: 1/8-finals)
Promotion - Europa Conference League (Play Offs: 1/16-finals)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - Group D

ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
Θέση Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/- Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/- Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/-
1 Κολωνία Κολωνία 4 2 1 1 0 5 3 2 1 0 0 4 2 2 0 1 0 1 1 0
2 Νις Νις 2 2 0 2 0 2 2 0 0 1 0 1 1 0 0 1 0 1 1 0
3 Παρτιζάν Παρτιζάν 2 2 0 2 0 4 4 0 0 1 0 1 1 0 0 1 0 3 3 0
4 Σλοβάτσκο Σλοβάτσκο 1 2 0 1 1 5 7 -2 0 1 0 3 3 0 0 0 1 2 4 -2
Promotion - Europa Conference League (Play Offs: 1/8-finals)
Promotion - Europa Conference League (Play Offs: 1/16-finals)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - Group E

ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
Θέση Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/- Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/- Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/-
1 Άλκμααρ Άλκμααρ 6 2 2 0 0 5 1 4 1 0 0 4 1 3 1 0 0 1 0 1
2 Ντνίπρο-1 Ντνίπρο-1 3 2 1 0 1 3 2 1 0 0 1 0 1 -1 1 0 0 3 1 2
3 Απόλλων Λεμεσού Απόλλων Λεμεσού 1 2 0 1 1 1 3 -2 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 0 0
4 Βαντούζ Βαντούζ 1 2 0 1 1 1 4 -3 0 1 0 0 0 0 0 0 1 1 4 -3
Promotion - Europa Conference League (Play Offs: 1/8-finals)
Promotion - Europa Conference League (Play Offs: 1/16-finals)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - Group F

ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
Θέση Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/- Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/- Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/-
1 Γάνδη Γάνδη 4 2 1 1 0 3 0 3 1 0 0 3 0 3 0 1 0 0 0 0
2 Τζουγκάρντεν Τζουγκάρντεν 4 2 1 1 0 3 2 1 1 0 0 3 2 1 0 1 0 0 0 0
3 Μόλντε Μόλντε 1 2 0 1 1 2 3 -1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 2 3 -1
4 Σάμροκ Ρόβερς Σάμροκ Ρόβερς 1 2 0 1 1 0 3 -3 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 3 -3
Promotion - Europa Conference League (Play Offs: 1/8-finals)
Promotion - Europa Conference League (Play Offs: 1/16-finals)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - Group G

ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
Θέση Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/- Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/- Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/-
1 Σλάβια Πράγας Σλάβια Πράγας 4 2 1 1 0 4 3 1 1 0 0 3 2 1 0 1 0 1 1 0
2 Σίβασπορ Σίβασπορ 4 2 1 1 0 2 1 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 1 0 1
3 Κλουζ Κλουζ 1 2 0 1 1 1 2 -1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 1 0
4 Μπαλκανί Μπαλκανί 1 2 0 1 1 3 4 -1 0 1 0 1 1 0 0 0 1 2 3 -1
Promotion - Europa Conference League (Play Offs: 1/8-finals)
Promotion - Europa Conference League (Play Offs: 1/16-finals)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - Group H

ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
Θέση Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/- Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/- Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/-
1 Βασιλεία Βασιλεία 6 2 2 0 0 4 1 3 1 0 0 3 1 2 1 0 0 1 0 1
2 Πιούνικ Ερεβάν Πιούνικ Ερεβάν 3 2 1 0 1 3 3 0 1 0 0 2 0 2 0 0 1 1 3 -2
3 Ζαλγκίρις Βίλνιους Ζαλγκίρις Βίλνιους 1 2 0 1 1 0 1 -1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 0 0
4 Σλόβαν Μπρατισλάβας Σλόβαν Μπρατισλάβας 1 2 0 1 1 0 2 -2 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 2 -2
Promotion - Europa Conference League (Play Offs: 1/8-finals)
Promotion - Europa Conference League (Play Offs: 1/16-finals)
Top