Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
08/05/2021 | 03:00 | DYUSSH Stolin - Nadezhda | 3-0 | - |
08/05/2021 | 03:00 | FK Viliya - Smolevichi-Sti | 0-5 | - |
08/05/2021 | 03:00 | Stroitel Kapyl - Viktoriya Maryina Horka | 0-0 | 0-0 |
08/05/2021 | 03:00 | Ivatsevichi - Ivanovo | 3-0 | - |
08/05/2021 | 03:00 | Zhlobin - Svetlogorsk | 2-2 | 0-0 |
08/05/2021 | 03:00 | Berezino - Falko | 0-4 | - |
08/05/2021 | 03:00 | Lyuban' - Kletsk | 2-5 | - |
08/05/2021 | 03:00 | Grodnensky - Chayka Zelva | 1-0 | 0-0 |
08/05/2021 | 03:00 | Oshmyany - Smena Vawkavysk | 1-0 | - |
08/05/2021 | 03:00 | Brestzhilstroy - Niva | 2-0 | - |
08/05/2021 | 03:00 | Krupki - Livadija | 2-1 | - |
08/05/2021 | 03:00 | Molodechno-DYuSSh 4 - Kolos Cherven | 5-0 | - |
08/05/2021 | 03:00 | Dinamo Malorita - Euroexport | 8-0 | - |
08/05/2021 | 03:00 | Leskhoz - Vertykal | 4-3 | 0-0 |
08/05/2021 | 03:00 | Gorki - Krasnopole | 1-0 | - |
08/05/2021 | 03:00 | Granit - DYuSSh-3 Pinsk | 1-4 | - |
08/05/2021 | 03:00 | Drogichin - Krechet | 0-1 | - |
08/05/2021 | 03:00 | Gorodok lions - FC Chashniki | 7-0 | - |
08/05/2021 | 03:00 | Miory - Lepel | 0-3 | - |
08/05/2021 | 03:00 | Senno - Polotsk | 4-2 | - |
08/05/2021 | 03:00 | Montazhnik - Bumprom | 2-1 | - |
09/05/2021 | 03:00 | Ostrovets FC - Slonim City | 11-0 | - |
09/05/2021 | 03:00 | Belaya Rus - Neman Mosty | 1-1 | 0-0 |
09/05/2021 | 03:00 | Svislach - HCS-Olympia | 0-5 | - |
09/05/2021 | 03:00 | BC Maxline - Mozyr NPZ | 6-0 | - |
09/05/2021 | 03:00 | Schuchin - Tsementnik | 1-2 | 0-0 |
09/05/2021 | 03:00 | Postavy - FK Glubokoe | 2-1 | - |
09/05/2021 | 03:00 | Kobrin - Pruzhany | 5-1 | - |
09/05/2021 | 03:00 | Niva Tolochin - AviaDor Orsha | 3-1 | 0-0 |
09/05/2021 | 03:00 | Luninets - Novaya Pripyat | 5-2 | - |
09/05/2021 | 03:00 | Energosbyt-BSATU - Partizan Salihorsk | 0-2 | - |
09/05/2021 | 03:00 | Prodcenter - Gazovik | 0-2 | - |
09/05/2021 | 03:00 | Starye Dorogi - Veras | 5-3 | 0-0 |
09/05/2021 | 03:00 | Uzda - Urozhaynaya | 4-2 | - |
21/05/2022 | 17:00 | BGU Minsk - Spartak Slutsk | 3-0 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
22/05/2021 | 03:00 | Falko - Molodechno-DYuSSh 4 | 2-7 | - |
22/05/2021 | 03:00 | Kletsk - Kronon | 0-3 | - |
22/05/2021 | 03:00 | Stroitel Kapyl - BGU Minsk | 2-1 | - |
22/05/2021 | 03:00 | Dinamo Malorita - Brestzhilstroy | 4-2 | 0-0 |
22/05/2021 | 03:00 | SMI Autotrans - Smolevichi-Sti | 1-3 | - |
22/05/2021 | 03:00 | Lepel - Niva Tolochin | 3-1 | 0-0 |
22/05/2021 | 03:00 | DYuSSh-3 Pinsk - Luninets | 5-0 | - |
22/05/2021 | 03:00 | Osipovichy - Gorki | 2-1 | - |
22/05/2021 | 03:00 | Svetlogorsk - BC Maxline | 1-3 | - |
22/05/2021 | 03:00 | Postavy - Gazovik | 0-1 | - |
22/05/2021 | 03:00 | Kobrin - Krechet | 3-2 | - |
23/05/2021 | 03:00 | Uzda - Krupki | 5-1 | - |
23/05/2021 | 03:00 | Spartak - Kostyukovichy | 1-2 | 0-0 |
23/05/2021 | 03:00 | HCS-Olympia - Ostrovets FC | 0-2 | - |
23/05/2021 | 03:00 | Partizan Salihorsk - Starye Dorogi | 5-1 | - |
23/05/2021 | 03:00 | Neman Mosty - Tsementnik | 3-5 | 0-0 |
23/05/2021 | 03:00 | Leskhoz - Montazhnik | 4-1 | - |
23/05/2021 | 03:00 | Gorodok lions - Senno | 0-1 | - |
23/05/2021 | 03:00 | DYUSSH Stolin - Ivatsevichi | 2-8 | - |
23/05/2021 | 03:00 | Oshmyany - Grodnensky | 1-2 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
29/05/2021 | 13:00 | BC Maxline - Βόλνα Πινσκ | 2-4 | 0-1 |
29/05/2021 | 13:00 | Senno - Λοκομοτίβ Γκόμελ | 1-6 | 1-1 |
29/05/2021 | 15:00 | Gazovik - Ναφτάν | 1-8 | 0-5 |
29/05/2021 | 16:00 | Ostrovets FC - Baranovichi | 1-1 | 0-0 |
29/05/2021 | 16:00 | Ivatsevichi - Αρσεναλ Ντζερζίνσκ | 0-5 | 0-2 |
29/05/2021 | 16:00 | Kobrin - Belshina | 0-3 | 0-2 |
29/05/2021 | 17:00 | Dinamo Malorita - Kostyukovichy | 11-0 | 5-0 |
29/05/2021 | 17:00 | DYuSSh-3 Pinsk - Slonim | 3-2 | 2-2 |
29/05/2021 | 17:30 | Kronon - Ντνιέπρ Μογκίλεφ | 1-4 | 0-2 |
30/05/2021 | 13:00 | Tsementnik - Partizan Salihorsk | 0-3 | 0-1 |
30/05/2021 | 14:00 | Stroitel Kapyl - Όρσχα | 0-4 | 0-1 |
30/05/2021 | 14:00 | Lepel - Smolevichi-Sti | 0-1 | 0-1 |
30/05/2021 | 14:00 | Osipovichy - Molodechno-DYuSSh 4 | 1-2 | 1-1 |
30/05/2021 | 15:00 | Grodnensky - Lida | 1-6 | 0-3 |
16/06/2021 | 18:00 | Leskhoz - Uzda | 1-1 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
22/06/2021 | 18:00 | Κρούμκασι - Νέμαν Γκρόντνο | 1-1 | 1-0 |
22/06/2021 | 18:30 | Baranovichi - Μπάτε Μπορίσοφ | 1-6 | 1-0 |
22/06/2021 | 18:45 | Βόλνα Πινσκ - Σλάβια Μοζίρ | 0-1 | 0-1 |
22/06/2021 | 19:00 | Όρσχα - Γκόμελ | 2-6 | 1-1 |
22/06/2021 | 19:15 | Molodechno-DYuSSh 4 - FC Energetik-Bgu Minsk | 0-4 | 0-1 |
22/06/2021 | 19:30 | Αρσεναλ Ντζερζίνσκ - Σμόργκον | 2-1 | 0-0 |
22/06/2021 | 20:00 | Ντνιέπρ Μογκίλεφ - Μινσκ | 2-1 | 1-0 |
23/06/2021 | 17:45 | Dinamo Malorita - Σλατσκ | 1-2 | 0-1 |
23/06/2021 | 18:00 | Belshina - Ρουχ Μπρεστ | 1-3 | 1-2 |
23/06/2021 | 18:30 | Λοκομοτίβ Γκόμελ - Ισλόχ | 3-3 | 1-1 |
23/06/2021 | 18:45 | Smolevichi-Sti - Βίτεμπσκ | 1-3 | 1-0 |
23/06/2021 | 19:00 | Lida - Ντιναμό Μινσκ | 0-3 | 0-0 |
23/06/2021 | 19:30 | Partizan Salihorsk - Σπούτνικ | 2-2 | 1-0 |
10/07/2021 | 16:30 | Ναφτάν - Ντιναμό Μπρεστ | 2-2 | 2-0 |
10/07/2021 | 18:30 | DYuSSh-3 Pinsk - Torpedo Zhodino | 0-2 | 0-2 |
19/07/2021 | 18:30 | Uzda - Σαχτάρ Σόλιγκορσκ | 0-3 | 0-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
07/08/2021 | 15:00 | FC Energetik-Bgu Minsk - Νέμαν Γκρόντνο | 0-4 | 0-2 |
07/08/2021 | 17:00 | Σπούτνικ - Ντνιέπρ Μογκίλεφ | - | - |
07/08/2021 | 17:00 | Σλατσκ - Ντιναμό Μινσκ | 0-4 | 0-2 |
07/08/2021 | 19:00 | Βίτεμπσκ - Αρσεναλ Ντζερζίνσκ | 0-0 | 0-0 |
08/08/2021 | 15:30 | Σλάβια Μοζίρ - Μπάτε Μπορίσοφ | 1-2 | 0-1 |
08/08/2021 | 18:00 | Torpedo Zhodino - Λοκομοτίβ Γκόμελ | 0-0 | 0-0 |
08/08/2021 | 20:00 | Ντιναμό Μπρεστ - Ρουχ Μπρεστ | 2-0 | 1-0 |
09/08/2021 | 19:00 | Σαχτάρ Σόλιγκορσκ - Γκόμελ | 1-2 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
06/03/2022 | 13:00 | Ντιναμό Μινσκ - Γκόμελ | 1-1 | 0-0 |
06/03/2022 | 15:00 | Βίτεμπσκ - Ντιναμό Μπρεστ | 2-0 | 1-0 |
07/03/2022 | 15:00 | Νέμαν Γκρόντνο - Ντνιέπρ Μογκίλεφ | 3-0 | 1-0 |
09/03/2022 | 15:30 | Μπάτε Μπορίσοφ - Torpedo Zhodino | 1-1 | 0-1 |
12/03/2022 | 14:00 | Γκόμελ - Ντιναμό Μινσκ | 3-1 | 2-1 |
12/03/2022 | 18:00 | Ντιναμό Μπρεστ - Βίτεμπσκ | 1-0 | 0-0 |
13/03/2022 | 12:00 | Ντνιέπρ Μογκίλεφ - Νέμαν Γκρόντνο | 0-0 | 0-0 |
13/03/2022 | 18:00 | Torpedo Zhodino - Μπάτε Μπορίσοφ | 0-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
06/04/2022 | 17:00 | Νέμαν Γκρόντνο - Μπάτε Μπορίσοφ | 2-1 | 0-1 |
07/04/2022 | 17:00 | Γκόμελ - Βίτεμπσκ | 2-0 | 1-0 |
27/04/2022 | 17:00 | Βίτεμπσκ - Γκόμελ | 1-0 | 0-0 |
27/04/2022 | 19:30 | Μπάτε Μπορίσοφ - Νέμαν Γκρόντνο | 2-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
21/05/2022 | 19:00 | Μπάτε Μπορίσοφ - Γκόμελ | 1-2 | 1-0 |