Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
09/10/2023 | 03:00 | Γιονγκ Χόλαντ - Jong Colombia | 1-2 | - |
10/10/2023 | 03:00 | Centro Dominguito - Centro Barber | 2-0 | - |
10/10/2023 | 03:00 | SV SUBT - UNDEBA | 1-4 | - |
12/10/2023 | 03:00 | Σκερπενχέουβελ - Ίντερ Βίλεμσταντ | 1-1 | - |
12/10/2023 | 03:00 | Atlétiko Saliña - Victory Boys | 1-3 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
15/10/2023 | 02:00 | Centro Barber - Γιονγκ Χόλαντ | 0-7 | - |
15/10/2023 | 04:15 | UNDEBA - Centro Dominguito | 1-1 | - |
16/10/2023 | 00:30 | Jong Colombia - Atlétiko Saliña | 3-0 | - |
16/10/2023 | 02:45 | Victory Boys - Σκερπενχέουβελ | 1-1 | 0-0 |
17/10/2023 | 03:00 | Ίντερ Βίλεμσταντ - SV SUBT | 1-0 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
21/10/2023 | 03:00 | Σκερπενχέουβελ - Centro Barber | 2-0 | 2-0 |
22/10/2023 | 02:00 | SV SUBT - Γιονγκ Χόλαντ | 1-2 | - |
22/10/2023 | 04:15 | Centro Dominguito - Jong Colombia | 2-4 | 0-3 |
23/10/2023 | 00:30 | Victory Boys - Ίντερ Βίλεμσταντ | 1-2 | - |
23/10/2023 | 02:45 | Atlétiko Saliña - UNDEBA | 1-2 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
28/10/2023 | 03:00 | Ίντερ Βίλεμσταντ - Γιονγκ Χόλαντ | 4-2 | 2-1 |
29/10/2023 | 03:00 | Victory Boys - Centro Dominguito | 0-2 | - |
29/10/2023 | 03:15 | Jong Colombia - Σκερπενχέουβελ | 0-1 | 0-0 |
29/10/2023 | 23:30 | Atlétiko Saliña - UNDEBA | 4-2 | - |
30/10/2023 | 01:45 | UNDEBA - Centro Barber | 0-2 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
04/11/2023 | 02:00 | Centro Dominguito - Atlétiko Saliña | 1-1 | - |
05/11/2023 | 01:00 | UNDEBA - Jong Colombia | 1-5 | - |
05/11/2023 | 03:15 | SV SUBT - Σκερπενχέουβελ | 0-2 | 0-2 |
05/11/2023 | 23:30 | Centro Barber - Ίντερ Βίλεμσταντ | 1-3 | 1-3 |
06/11/2023 | 01:45 | Γιονγκ Χόλαντ - Victory Boys | 2-2 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
11/11/2023 | 02:00 | Jong Colombia - SV SUBT | 0-1 | - |
12/11/2023 | 01:00 | Ίντερ Βίλεμσταντ - UNDEBA | 4-0 | - |
12/11/2023 | 03:15 | Victory Boys - Centro Barber | 1-0 | 1-0 |
12/11/2023 | 23:30 | Atlétiko Saliña - Γιονγκ Χόλαντ | 0-2 | - |
13/11/2023 | 01:45 | Σκερπενχέουβελ - Centro Dominguito | 2-1 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
18/11/2023 | 02:00 | UNDEBA - Victory Boys | 0-3 | - |
19/11/2023 | 01:00 | Ίντερ Βίλεμσταντ - Jong Colombia | 1-3 | 0-1 |
19/11/2023 | 03:15 | Centro Barber - Atlétiko Saliña | 3-0 | - |
19/11/2023 | 23:30 | Centro Dominguito - SV SUBT | 2-1 | 1-0 |
20/11/2023 | 01:45 | Γιονγκ Χόλαντ - Σκερπενχέουβελ | 0-1 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
25/11/2023 | 02:00 | SV SUBT - Victory Boys | 2-2 | 2-1 |
26/11/2023 | 01:00 | Σκερπενχέουβελ - Atlétiko Saliña | 1-0 | - |
26/11/2023 | 03:15 | Γιονγκ Χόλαντ - UNDEBA | 8-2 | 2-1 |
26/11/2023 | 23:30 | Centro Barber - Jong Colombia | 2-5 | - |
27/11/2023 | 01:45 | Centro Dominguito - Ίντερ Βίλεμσταντ | 1-0 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
02/12/2023 | 02:00 | Γιονγκ Χόλαντ - Centro Dominguito | 0-2 | 0-0 |
03/12/2023 | 01:00 | Jong Colombia - Victory Boys | 1-1 | 1-0 |
03/12/2023 | 03:15 | Ίντερ Βίλεμσταντ - Atlétiko Saliña | 2-1 | 2-1 |
03/12/2023 | 23:30 | UNDEBA - Σκερπενχέουβελ | 1-1 | - |
04/12/2023 | 01:45 | Centro Barber - SV SUBT | 1-3 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
09/12/2023 | 02:00 | Jong Colombia - Γιονγκ Χόλαντ | 2-1 | - |
10/12/2023 | 01:00 | Centro Barber - Centro Dominguito | 2-2 | - |
10/12/2023 | 03:15 | Ίντερ Βίλεμσταντ - Σκερπενχέουβελ | 1-1 | - |
10/12/2023 | 23:30 | UNDEBA - SV SUBT | 2-3 | - |
11/12/2023 | 01:45 | Victory Boys - Atlétiko Saliña | 1-2 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
16/12/2023 | 02:00 | Γιονγκ Χόλαντ - Centro Barber | 5-0 | 2-0 |
17/12/2023 | 01:00 | Centro Dominguito - UNDEBA | 2-2 | 0-0 |
17/12/2023 | 03:15 | Atlétiko Saliña - Jong Colombia | 1-8 | 0-5 |
17/12/2023 | 23:30 | Σκερπενχέουβελ - Victory Boys | 2-2 | - |
18/12/2023 | 01:45 | SV SUBT - Ίντερ Βίλεμσταντ | 0-3 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
13/01/2024 | 02:00 | Centro Barber - Σκερπενχέουβελ | 0-3 | - |
14/01/2024 | 01:00 | Γιονγκ Χόλαντ - SV SUBT | 2-0 | 1-0 |
14/01/2024 | 03:15 | Ίντερ Βίλεμσταντ - Victory Boys | 0-1 | 0-0 |
14/01/2024 | 23:30 | Jong Colombia - Centro Dominguito | 1-3 | - |
15/01/2024 | 01:45 | UNDEBA - Atlétiko Saliña | 4-2 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
20/01/2024 | 02:00 | SV SUBT - Atlétiko Saliña | 3-2 | 1-2 |
21/01/2024 | 01:00 | Centro Barber - UNDEBA | 3-4 | 3-1 |
21/01/2024 | 03:15 | Centro Dominguito - Victory Boys | 1-0 | 0-0 |
21/01/2024 | 23:30 | Σκερπενχέουβελ - Jong Colombia | 1-1 | - |
22/01/2024 | 01:45 | Γιονγκ Χόλαντ - Ίντερ Βίλεμσταντ | 1-0 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
17/02/2024 | 02:00 | Jong Colombia - UNDEBA | 3-0 | 2-0 |
18/02/2024 | 01:00 | Σκερπενχέουβελ - SV SUBT | 2-3 | - |
18/02/2024 | 03:15 | Atlétiko Saliña - Centro Dominguito | 2-2 | 1-1 |
18/02/2024 | 23:30 | Ίντερ Βίλεμσταντ - Centro Barber | 2-1 | - |
19/02/2024 | 01:45 | Victory Boys - Γιονγκ Χόλαντ | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
24/02/2024 | 02:00 | Centro Dominguito - Σκερπενχέουβελ | 1-1 | 1-1 |
25/02/2024 | 01:00 | Γιονγκ Χόλαντ - Atlétiko Saliña | - | - |
25/02/2024 | 03:15 | UNDEBA - Ίντερ Βίλεμσταντ | - | - |
25/02/2024 | 23:30 | Centro Barber - Victory Boys | - | - |
26/02/2024 | 01:45 | SV SUBT - Jong Colombia | - | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
02/03/2024 | 02:00 | Jong Colombia - Ίντερ Βίλεμσταντ | - | - |
03/03/2024 | 01:00 | Victory Boys - UNDEBA | - | - |
03/03/2024 | 03:15 | Σκερπενχέουβελ - Γιονγκ Χόλαντ | - | - |
03/03/2024 | 23:30 | Atlétiko Saliña - Centro Barber | - | - |
04/03/2024 | 01:45 | SV SUBT - Centro Dominguito | - | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
09/03/2024 | 02:00 | Victory Boys - SV SUBT | - | - |
10/03/2024 | 01:00 | Ίντερ Βίλεμσταντ - Centro Dominguito | - | - |
10/03/2024 | 03:15 | Jong Colombia - Centro Barber | - | - |
10/03/2024 | 23:30 | Atlétiko Saliña - Σκερπενχέουβελ | - | - |
11/03/2024 | 01:45 | UNDEBA - Γιονγκ Χόλαντ | - | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
16/03/2024 | 02:00 | Atlétiko Saliña - Ίντερ Βίλεμσταντ | - | - |
17/03/2024 | 01:00 | Victory Boys - Jong Colombia | - | - |
17/03/2024 | 03:15 | SV SUBT - Centro Barber | - | - |
17/03/2024 | 23:30 | Centro Dominguito - Γιονγκ Χόλαντ | - | - |
18/03/2024 | 01:45 | Σκερπενχέουβελ - UNDEBA | - | - |