Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
07/08/2015 | 20:00 | Ροσκίλντε - Rishøj | 2-1 | - |
07/08/2015 | 20:00 | Kolding B - Sydvest | 0-2 | - |
07/08/2015 | 20:00 | Kalundborg - Γκρέβε Φόντμπολντ | 0-3 | - |
08/08/2015 | 14:00 | B 1909 - Tarup-Paarup | 2-1 | - |
08/08/2015 | 14:30 | Marstal / Rise - Βαρντέ | 3-2 | - |
08/08/2015 | 15:00 | Sønderborg - Τάαστρουπ | 3-2 | - |
09/08/2015 | 14:00 | Ουρεσκολέρνες - Tuse | 2-2 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
15/08/2015 | 14:00 | Γκρέβε Φόντμπολντ - Sønderborg | 4-0 | - |
15/08/2015 | 15:00 | Τάαστρουπ - Ουρεσκολέρνες | 0-2 | - |
15/08/2015 | 15:30 | Sydvest - Marstal / Rise | 5-2 | - |
15/08/2015 | 16:00 | Βαρντέ - Kalundborg | 2-1 | - |
15/08/2015 | 16:00 | Tarup-Paarup - Ροσκίλντε | 0-2 | - |
15/08/2015 | 16:00 | Rishøj - Kolding B | 0-4 | - |
15/08/2015 | 16:00 | Tuse - B 1909 | 3-1 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
21/08/2015 | 19:30 | Ουρεσκολέρνες - Γκρέβε Φόντμπολντ | 3-1 | - |
22/08/2015 | 15:00 | Sønderborg - Βαρντέ | 4-1 | - |
22/08/2015 | 16:00 | Kolding B - Ροσκίλντε | 1-2 | - |
22/08/2015 | 16:00 | Tuse - Tarup-Paarup | 2-1 | - |
23/08/2015 | 14:00 | Marstal / Rise - Rishøj | 2-0 | - |
23/08/2015 | 14:00 | Kalundborg - Sydvest | 3-1 | - |
23/08/2015 | 16:00 | B 1909 - Τάαστρουπ | 2-0 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
28/08/2015 | 19:00 | Τάαστρουπ - Tuse | 0-1 | - |
29/08/2015 | 14:00 | Γκρέβε Φόντμπολντ - B 1909 | 3-1 | - |
29/08/2015 | 14:30 | Ροσκίλντε - Marstal / Rise | 5-0 | - |
29/08/2015 | 16:00 | Βαρντέ - Ουρεσκολέρνες | 1-3 | - |
29/08/2015 | 16:00 | Rishøj - Kalundborg | 2-3 | - |
29/08/2015 | 16:00 | Tarup-Paarup - Kolding B | 1-1 | - |
29/08/2015 | 16:30 | Sydvest - Sønderborg | 3-2 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
04/09/2015 | 19:00 | Ουρεσκολέρνες - Sydvest | 0-1 | - |
05/09/2015 | 14:00 | B 1909 - Βαρντέ | 0-1 | - |
05/09/2015 | 15:00 | Τάαστρουπ - Tarup-Paarup | 2-2 | - |
05/09/2015 | 15:00 | Sønderborg - Rishøj | 3-1 | - |
05/09/2015 | 16:00 | Tuse - Γκρέβε Φόντμπολντ | 0-2 | - |
06/09/2015 | 13:00 | Marstal / Rise - Kolding B | 2-2 | - |
06/09/2015 | 14:00 | Kalundborg - Ροσκίλντε | 3-2 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
12/09/2015 | 14:00 | Γκρέβε Φόντμπολντ - Τάαστρουπ | 0-3 | - |
12/09/2015 | 14:30 | Ροσκίλντε - Sønderborg | 3-1 | - |
12/09/2015 | 15:30 | Sydvest - B 1909 | 1-2 | - |
12/09/2015 | 16:00 | Kolding B - Kalundborg | 0-3 | - |
12/09/2015 | 16:00 | Βαρντέ - Tuse | 2-1 | - |
12/09/2015 | 16:00 | Tarup-Paarup - Marstal / Rise | 4-2 | - |
12/09/2015 | 16:00 | Rishøj - Ουρεσκολέρνες | 3-2 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
19/09/2015 | 12:30 | Sønderborg - Kolding B | 3-1 | - |
19/09/2015 | 14:00 | Ουρεσκολέρνες - Ροσκίλντε | 1-3 | - |
19/09/2015 | 14:00 | B 1909 - Rishøj | 1-0 | - |
19/09/2015 | 14:00 | Γκρέβε Φόντμπολντ - Tarup-Paarup | 4-4 | - |
19/09/2015 | 15:00 | Τάαστρουπ - Βαρντέ | 1-0 | - |
19/09/2015 | 16:00 | Tuse - Sydvest | 2-4 | - |
20/09/2015 | 14:00 | Kalundborg - Marstal / Rise | 3-0 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
26/09/2015 | 14:30 | Ροσκίλντε - B 1909 | 2-0 | - |
26/09/2015 | 16:00 | Βαρντέ - Γκρέβε Φόντμπολντ | 1-3 | - |
26/09/2015 | 16:00 | Rishøj - Tuse | 2-1 | - |
26/09/2015 | 16:00 | Tarup-Paarup - Kalundborg | 0-1 | - |
26/09/2015 | 16:30 | Sydvest - Τάαστρουπ | 3-1 | - |
26/09/2015 | 16:30 | Kolding B - Ουρεσκολέρνες | 6-1 | - |
27/09/2015 | 14:00 | Marstal / Rise - Sønderborg | 2-2 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
03/10/2015 | 14:00 | Ουρεσκολέρνες - Marstal / Rise | 1-2 | - |
03/10/2015 | 14:00 | B 1909 - Kolding B | 1-1 | - |
03/10/2015 | 14:00 | Γκρέβε Φόντμπολντ - Sydvest | 4-5 | - |
03/10/2015 | 15:00 | Τάαστρουπ - Rishøj | 1-2 | - |
03/10/2015 | 15:00 | Sønderborg - Kalundborg | 3-1 | - |
03/10/2015 | 16:00 | Tuse - Ροσκίλντε | 1-2 | - |
03/10/2015 | 16:00 | Βαρντέ - Tarup-Paarup | 4-2 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
10/10/2015 | 14:00 | Tarup-Paarup - Sønderborg | 0-2 | - |
10/10/2015 | 14:30 | Ροσκίλντε - Τάαστρουπ | 3-0 | - |
10/10/2015 | 16:00 | Rishøj - Γκρέβε Φόντμπολντ | 0-2 | - |
10/10/2015 | 16:30 | Kolding B - Tuse | 4-1 | - |
10/10/2015 | 16:30 | Sydvest - Βαρντέ | 5-0 | - |
11/10/2015 | 14:00 | Marstal / Rise - B 1909 | 1-1 | - |
11/10/2015 | 14:00 | Kalundborg - Ουρεσκολέρνες | 4-2 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
17/10/2015 | 14:00 | B 1909 - Kalundborg | 3-2 | - |
17/10/2015 | 14:00 | Γκρέβε Φόντμπολντ - Ροσκίλντε | 5-3 | - |
17/10/2015 | 15:00 | Τάαστρουπ - Kolding B | 3-3 | - |
17/10/2015 | 15:30 | Sydvest - Tarup-Paarup | 3-1 | - |
17/10/2015 | 16:00 | Βαρντέ - Rishøj | 1-4 | - |
17/10/2015 | 16:00 | Tuse - Marstal / Rise | 1-1 | - |
18/10/2015 | 14:00 | Ουρεσκολέρνες - Sønderborg | 5-2 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
24/10/2015 | 14:00 | Ουρεσκολέρνες - Tarup-Paarup | 0-2 | - |
24/10/2015 | 14:00 | Sønderborg - B 1909 | 2-1 | - |
24/10/2015 | 14:30 | Ροσκίλντε - Βαρντέ | 1-2 | - |
24/10/2015 | 16:00 | Kolding B - Γκρέβε Φόντμπολντ | 2-2 | - |
24/10/2015 | 16:00 | Rishøj - Sydvest | 2-2 | - |
25/10/2015 | 13:00 | Marstal / Rise - Τάαστρουπ | 1-2 | - |
25/10/2015 | 13:00 | Kalundborg - Tuse | 3-1 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
31/10/2015 | 14:00 | Γκρέβε Φόντμπολντ - Marstal / Rise | 1-1 | - |
31/10/2015 | 14:00 | B 1909 - Ουρεσκολέρνες | 1-0 | - |
31/10/2015 | 14:00 | Tarup-Paarup - Rishøj | 5-0 | - |
31/10/2015 | 15:00 | Τάαστρουπ - Kalundborg | 2-1 | - |
31/10/2015 | 15:30 | Sydvest - Ροσκίλντε | 3-0 | - |
31/10/2015 | 15:45 | Βαρντέ - Kolding B | 1-2 | - |
31/10/2015 | 15:45 | Tuse - Sønderborg | 2-3 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
28/03/2016 | 15:00 | Tarup-Paarup - B 1909 | 2-1 | - |
28/03/2016 | 16:00 | Τάαστρουπ - Sønderborg | 5-3 | - |
28/03/2016 | 16:30 | Βαρντέ - Marstal / Rise | 1-0 | - |
28/03/2016 | 17:00 | Rishøj - Ροσκίλντε | 3-1 | - |
28/03/2016 | 17:00 | Sydvest - Kolding B | 0-2 | - |
28/03/2016 | 17:00 | Γκρέβε Φόντμπολντ - Kalundborg | 2-0 | - |
28/03/2016 | 17:00 | Tuse - Ουρεσκολέρνες | 2-1 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
02/04/2016 | 14:00 | Ουρεσκολέρνες - Τάαστρουπ | 3-1 | - |
02/04/2016 | 14:30 | Ροσκίλντε - Tarup-Paarup | 5-3 | - |
02/04/2016 | 15:45 | Marstal / Rise - Sydvest | 0-3 | - |
02/04/2016 | 16:00 | Kolding B - Rishøj | 2-1 | - |
02/04/2016 | 16:00 | B 1909 - Tuse | 0-2 | - |
02/04/2016 | 16:00 | Sønderborg - Γκρέβε Φόντμπολντ | 2-3 | - |
03/04/2016 | 14:00 | Kalundborg - Βαρντέ | 1-2 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
09/04/2016 | 14:00 | Γκρέβε Φόντμπολντ - Ουρεσκολέρνες | 4-1 | - |
09/04/2016 | 14:00 | Tarup-Paarup - Tuse | 3-1 | - |
09/04/2016 | 14:30 | Ροσκίλντε - Kolding B | 3-1 | - |
09/04/2016 | 15:00 | Τάαστρουπ - B 1909 | 3-0 | - |
09/04/2016 | 16:00 | Βαρντέ - Sønderborg | 4-1 | - |
09/04/2016 | 16:00 | Rishøj - Marstal / Rise | 1-0 | - |
09/04/2016 | 16:30 | Sydvest - Kalundborg | 3-1 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
15/04/2016 | 19:30 | Ουρεσκολέρνες - Βαρντέ | 0-4 | - |
16/04/2016 | 15:00 | Sønderborg - Sydvest | 1-2 | - |
16/04/2016 | 16:00 | Tuse - Τάαστρουπ | 1-2 | - |
16/04/2016 | 16:00 | B 1909 - Γκρέβε Φόντμπολντ | 0-3 | - |
16/04/2016 | 16:30 | Kolding B - Tarup-Paarup | 0-5 | - |
17/04/2016 | 14:00 | Kalundborg - Rishøj | 2-2 | - |
17/04/2016 | 15:45 | Marstal / Rise - Ροσκίλντε | 0-4 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
22/04/2016 | 14:00 | Tarup-Paarup - Τάαστρουπ | 4-1 | - |
23/04/2016 | 14:00 | Γκρέβε Φόντμπολντ - Tuse | 1-0 | - |
23/04/2016 | 14:30 | Ροσκίλντε - Kalundborg | 6-1 | - |
23/04/2016 | 16:00 | Rishøj - Sønderborg | 1-1 | - |
23/04/2016 | 16:00 | Kolding B - Marstal / Rise | 3-2 | - |
23/04/2016 | 16:00 | Βαρντέ - B 1909 | 1-2 | - |
23/04/2016 | 16:30 | Sydvest - Ουρεσκολέρνες | 5-0 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
29/04/2016 | 19:30 | Τάαστρουπ - Γκρέβε Φόντμπολντ | 2-4 | - |
29/04/2016 | 19:45 | Ουρεσκολέρνες - Rishøj | 3-0 | - |
30/04/2016 | 15:00 | Sønderborg - Ροσκίλντε | 2-2 | - |
30/04/2016 | 16:00 | Tuse - Βαρντέ | 3-2 | - |
30/04/2016 | 16:00 | B 1909 - Sydvest | 1-3 | - |
01/05/2016 | 14:00 | Kalundborg - Kolding B | 1-5 | - |
01/05/2016 | 15:45 | Marstal / Rise - Tarup-Paarup | 1-3 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
07/05/2016 | 14:00 | Tarup-Paarup - Γκρέβε Φόντμπολντ | 0-2 | - |
07/05/2016 | 14:30 | Ροσκίλντε - Ουρεσκολέρνες | 3-2 | - |
07/05/2016 | 16:00 | Rishøj - B 1909 | 1-0 | - |
07/05/2016 | 16:00 | Βαρντέ - Τάαστρουπ | 3-0 | - |
07/05/2016 | 16:00 | Kolding B - Sønderborg | 2-4 | - |
07/05/2016 | 16:30 | Sydvest - Tuse | 2-0 | - |
08/05/2016 | 15:45 | Marstal / Rise - Kalundborg | 0-2 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
13/05/2016 | 19:45 | Ουρεσκολέρνες - Kolding B | 5-0 | - |
14/05/2016 | 14:00 | Γκρέβε Φόντμπολντ - Βαρντέ | 2-0 | - |
14/05/2016 | 15:00 | Τάαστρουπ - Sydvest | 1-1 | - |
14/05/2016 | 16:00 | Sønderborg - Marstal / Rise | 3-0 | - |
14/05/2016 | 16:00 | Tuse - Rishøj | 0-3 | - |
14/05/2016 | 16:00 | B 1909 - Ροσκίλντε | 1-5 | - |
15/05/2016 | 20:00 | Kalundborg - Tarup-Paarup | 0-5 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
20/05/2016 | 20:00 | Kolding B - B 1909 | 1-1 | - |
21/05/2016 | 14:00 | Tarup-Paarup - Βαρντέ | 0-1 | - |
21/05/2016 | 14:30 | Ροσκίλντε - Tuse | 4-4 | - |
21/05/2016 | 16:00 | Rishøj - Τάαστρουπ | 2-1 | - |
21/05/2016 | 16:30 | Sydvest - Γκρέβε Φόντμπολντ | 3-2 | - |
22/05/2016 | 14:00 | Kalundborg - Sønderborg | 2-2 | - |
22/05/2016 | 15:45 | Marstal / Rise - Ουρεσκολέρνες | 1-3 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
27/05/2016 | 19:45 | Ουρεσκολέρνες - Kalundborg | 4-1 | - |
28/05/2016 | 14:00 | Γκρέβε Φόντμπολντ - Rishøj | 2-0 | - |
28/05/2016 | 15:00 | Sønderborg - Tarup-Paarup | 0-1 | - |
28/05/2016 | 15:00 | Τάαστρουπ - Ροσκίλντε | 0-7 | - |
28/05/2016 | 16:00 | Tuse - Kolding B | 0-4 | - |
28/05/2016 | 16:00 | B 1909 - Marstal / Rise | 0-1 | - |
28/05/2016 | 16:00 | Βαρντέ - Sydvest | 0-2 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
03/06/2016 | 20:00 | Kalundborg - B 1909 | 1-1 | - |
04/06/2016 | 14:00 | Tarup-Paarup - Sydvest | 1-3 | - |
04/06/2016 | 14:30 | Ροσκίλντε - Γκρέβε Φόντμπολντ | 2-2 | - |
04/06/2016 | 15:00 | Sønderborg - Ουρεσκολέρνες | 2-1 | - |
04/06/2016 | 16:00 | Rishøj - Βαρντέ | 3-0 | - |
04/06/2016 | 16:00 | Kolding B - Τάαστρουπ | 1-2 | - |
05/06/2016 | 15:45 | Marstal / Rise - Tuse | 1-0 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
10/06/2016 | 19:45 | Tarup-Paarup - Ουρεσκολέρνες | 1-0 | - |
11/06/2016 | 14:00 | Γκρέβε Φόντμπολντ - Kolding B | 3-1 | - |
11/06/2016 | 15:00 | Τάαστρουπ - Marstal / Rise | 2-1 | - |
11/06/2016 | 16:00 | Tuse - Kalundborg | 2-1 | - |
11/06/2016 | 16:00 | B 1909 - Sønderborg | 2-2 | - |
11/06/2016 | 16:00 | Βαρντέ - Ροσκίλντε | 1-3 | - |
11/06/2016 | 16:30 | Sydvest - Rishøj | 3-2 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
18/06/2016 | 16:00 | Ουρεσκολέρνες - B 1909 | - | - |
18/06/2016 | 16:00 | Sønderborg - Tuse | - | - |
18/06/2016 | 16:00 | Kalundborg - Τάαστρουπ | - | - |
18/06/2016 | 16:00 | Marstal / Rise - Γκρέβε Φόντμπολντ | - | - |
18/06/2016 | 16:00 | Kolding B - Βαρντέ | - | - |
18/06/2016 | 16:00 | Ροσκίλντε - Sydvest | - | - |
18/06/2016 | 16:00 | Rishøj - Tarup-Paarup | - | - |