ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Αίγυπτος - Second League - Group A - 2021

Πρωτάθλημα (02/10/2021 - 28/05/2022) - 16 ομάδες
Επιλογή σεζόν
Γρκουπ Α - 1η αγωνιστική 02/10 - 28/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
02/10/2021 03:00 Telephonaat Beni Suef Telephonaat Beni Suef - El Badari El Badari 0-1 -
02/10/2021 03:00 Mallawi Mallawi - Fayoum Fayoum 2-1 -
02/10/2021 03:00 Asyut Petrol Asyut Petrol - Aluminium Nag Hammadi Aluminium Nag Hammadi 0-0 -
02/10/2021 03:00 Beni Suef Beni Suef - Kima Aswan Kima Aswan 2-2 -
02/10/2021 03:00 Tamya Tamya - Media Media 2-0 -
02/10/2021 03:00 Ασουάν Ασουάν - Sohag Sohag 2-1 -
02/10/2021 03:00 Qena Qena - El Minya El Minya 0-3 -
28/11/2021 14:30 Ντάιρουτ Ντάιρουτ - El Madina El Monowara El Madina El Monowara 1-0 -
Γρκουπ Α - 2η αγωνιστική 09/10 - 28/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
09/10/2021 15:30 El Madina El Monowara El Madina El Monowara - Telephonaat Beni Suef Telephonaat Beni Suef 1-1 -
09/10/2021 15:30 El Minya El Minya - Ασουάν Ασουάν 2-0 -
09/10/2021 15:30 Sohag Sohag - Tamya Tamya 1-0 -
09/10/2021 15:30 Media Media - Beni Suef Beni Suef 1-3 -
09/10/2021 15:30 Kima Aswan Kima Aswan - Asyut Petrol Asyut Petrol 1-1 -
09/10/2021 15:30 Aluminium Nag Hammadi Aluminium Nag Hammadi - Mallawi Mallawi 2-1 -
09/10/2021 15:30 Fayoum Fayoum - Ντάιρουτ Ντάιρουτ 1-0 -
28/11/2021 14:30 El Badari El Badari - Qena Qena 2-4 -
Γρκουπ Α - 3η αγωνιστική 16/10 - 27/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
16/10/2021 15:30 Ασουάν Ασουάν - El Badari El Badari 4-1 -
16/10/2021 15:30 Qena Qena - Telephonaat Beni Suef Telephonaat Beni Suef 0-0 -
16/10/2021 15:30 Aluminium Nag Hammadi Aluminium Nag Hammadi - Ντάιρουτ Ντάιρουτ 1-1 -
16/10/2021 15:30 Mallawi Mallawi - Kima Aswan Kima Aswan 1-2 -
16/10/2021 15:30 Asyut Petrol Asyut Petrol - Media Media 2-0 -
16/10/2021 15:30 Fayoum Fayoum - El Madina El Monowara El Madina El Monowara 1-1 -
26/11/2021 14:30 Tamya Tamya - El Minya El Minya 0-0 -
27/11/2021 14:30 Beni Suef Beni Suef - Sohag Sohag 1-0 -
Γρκουπ Α - 4η αγωνιστική 23 - 24/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
23/10/2021 15:30 El Madina El Monowara El Madina El Monowara - Qena Qena 2-3 -
23/10/2021 15:30 Telephonaat Beni Suef Telephonaat Beni Suef - Ασουάν Ασουάν 0-1 -
23/10/2021 15:30 El Minya El Minya - Beni Suef Beni Suef 3-1 -
23/10/2021 15:30 Sohag Sohag - Asyut Petrol Asyut Petrol 0-0 -
23/10/2021 15:30 Media Media - Mallawi Mallawi 2-0 -
23/10/2021 15:30 Kima Aswan Kima Aswan - Ντάιρουτ Ντάιρουτ 1-0 -
23/10/2021 15:30 Aluminium Nag Hammadi Aluminium Nag Hammadi - Fayoum Fayoum 3-0 -
24/10/2021 15:30 El Badari El Badari - Tamya Tamya 2-0 -
Γρκουπ Α - 5η αγωνιστική 29 - 30/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/10/2021 15:30 Tamya Tamya - Telephonaat Beni Suef Telephonaat Beni Suef 3-1 -
30/10/2021 15:30 Beni Suef Beni Suef - El Badari El Badari 1-1 -
30/10/2021 15:30 Ασουάν Ασουάν - Qena Qena 1-0 -
30/10/2021 15:30 Fayoum Fayoum - Kima Aswan Kima Aswan 2-2 -
30/10/2021 15:30 Media Media - Ντάιρουτ Ντάιρουτ 0-1 -
30/10/2021 15:30 Mallawi Mallawi - Sohag Sohag 2-2 -
30/10/2021 15:30 Asyut Petrol Asyut Petrol - El Minya El Minya 1-2 -
30/10/2021 15:30 Aluminium Nag Hammadi Aluminium Nag Hammadi - El Madina El Monowara El Madina El Monowara 1-1 -
Γρκουπ Α - 6η αγωνιστική 06 - 07/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
06/11/2021 14:30 El Madina El Monowara El Madina El Monowara - Ασουάν Ασουάν 0-1 -
06/11/2021 14:30 Qena Qena - Tamya Tamya 1-2 -
06/11/2021 14:30 Telephonaat Beni Suef Telephonaat Beni Suef - Beni Suef Beni Suef 0-0 -
06/11/2021 14:30 El Minya El Minya - Mallawi Mallawi 0-0 -
06/11/2021 14:30 Sohag Sohag - Ντάιρουτ Ντάιρουτ 1-1 -
06/11/2021 14:30 Media Media - Fayoum Fayoum 0-0 -
06/11/2021 14:30 Kima Aswan Kima Aswan - Aluminium Nag Hammadi Aluminium Nag Hammadi 3-2 -
07/11/2021 14:30 El Badari El Badari - Asyut Petrol Asyut Petrol 0-5 -
Γρκουπ Α - 7η αγωνιστική 13 - 14/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
13/11/2021 14:30 Mallawi Mallawi - El Badari El Badari 1-0 -
13/11/2021 14:30 Asyut Petrol Asyut Petrol - Telephonaat Beni Suef Telephonaat Beni Suef 2-1 -
13/11/2021 14:30 Beni Suef Beni Suef - Qena Qena 2-2 -
13/11/2021 14:30 Tamya Tamya - Ασουάν Ασουάν 0-1 -
13/11/2021 14:30 Aluminium Nag Hammadi Aluminium Nag Hammadi - Media Media 2-0 -
13/11/2021 14:30 Fayoum Fayoum - Sohag Sohag 1-0 -
13/11/2021 14:30 Kima Aswan Kima Aswan - El Madina El Monowara El Madina El Monowara 2-1 -
14/11/2021 14:30 Ντάιρουτ Ντάιρουτ - El Minya El Minya 1-1 -
Γρκουπ Α - 8η αγωνιστική 20 - 21/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
20/11/2021 14:30 El Madina El Monowara El Madina El Monowara - Tamya Tamya 2-0 -
20/11/2021 14:30 Ασουάν Ασουάν - Beni Suef Beni Suef 2-2 -
20/11/2021 14:30 Qena Qena - Asyut Petrol Asyut Petrol 1-1 -
20/11/2021 14:30 Telephonaat Beni Suef Telephonaat Beni Suef - Mallawi Mallawi 2-1 -
20/11/2021 14:30 El Minya El Minya - Fayoum Fayoum 0-1 -
20/11/2021 14:30 Sohag Sohag - Aluminium Nag Hammadi Aluminium Nag Hammadi 0-0 -
20/11/2021 14:30 Media Media - Kima Aswan Kima Aswan 0-0 -
21/11/2021 14:30 El Badari El Badari - Ντάιρουτ Ντάιρουτ 1-2 -
Γρκουπ Α - 9η αγωνιστική 04 - 05/12/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/12/2021 14:30 Fayoum Fayoum - El Badari El Badari 1-1 -
04/12/2021 14:30 Mallawi Mallawi - Qena Qena 1-0 -
04/12/2021 14:30 Asyut Petrol Asyut Petrol - Ασουάν Ασουάν 0-0 -
04/12/2021 14:30 Beni Suef Beni Suef - Tamya Tamya 0-0 -
04/12/2021 14:30 Kima Aswan Kima Aswan - Sohag Sohag 1-0 -
04/12/2021 14:30 Aluminium Nag Hammadi Aluminium Nag Hammadi - El Minya El Minya 1-2 -
04/12/2021 14:30 Media Media - El Madina El Monowara El Madina El Monowara 0-3 -
05/12/2021 14:30 Ντάιρουτ Ντάιρουτ - Telephonaat Beni Suef Telephonaat Beni Suef 1-1 -
Γρκουπ Α - 10η αγωνιστική 10 - 12/12/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
10/12/2021 14:30 Tamya Tamya - Asyut Petrol Asyut Petrol 1-2 1-1
11/12/2021 14:30 Telephonaat Beni Suef Telephonaat Beni Suef - Fayoum Fayoum 1-2 0-1
11/12/2021 14:30 Qena Qena - Ντάιρουτ Ντάιρουτ 0-2 -
11/12/2021 14:30 Sohag Sohag - Media Media 1-1 -
11/12/2021 14:30 El Minya El Minya - Kima Aswan Kima Aswan 0-1 0-0
11/12/2021 14:30 El Madina El Monowara El Madina El Monowara - Beni Suef Beni Suef 1-2 1-0
12/12/2021 14:30 El Badari El Badari - Aluminium Nag Hammadi Aluminium Nag Hammadi 0-2 -
12/12/2021 14:30 Ασουάν Ασουάν - Mallawi Mallawi 4-1 -
Γρκουπ Α - 11η αγωνιστική 18 - 19/12/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/12/2021 14:30 Kima Aswan Kima Aswan - El Badari El Badari 3-1 1-0
18/12/2021 14:30 Aluminium Nag Hammadi Aluminium Nag Hammadi - Telephonaat Beni Suef Telephonaat Beni Suef 3-0 2-0
18/12/2021 14:30 Fayoum Fayoum - Qena Qena 1-0 0-0
18/12/2021 14:30 Mallawi Mallawi - Tamya Tamya 1-1 0-1
18/12/2021 14:30 Asyut Petrol Asyut Petrol - Beni Suef Beni Suef 1-0 0-0
18/12/2021 14:30 Media Media - El Minya El Minya 2-2 0-0
18/12/2021 14:30 Sohag Sohag - El Madina El Monowara El Madina El Monowara 2-1 0-0
19/12/2021 14:30 Ντάιρουτ Ντάιρουτ - Ασουάν Ασουάν 1-1 0-0
Γρκουπ Α - 12η αγωνιστική 25 - 27/12/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
25/12/2021 14:30 El Madina El Monowara El Madina El Monowara - Asyut Petrol Asyut Petrol 1-0 0-0
25/12/2021 14:30 Beni Suef Beni Suef - Mallawi Mallawi 1-0 1-0
25/12/2021 14:30 Ασουάν Ασουάν - Fayoum Fayoum 2-1 1-0
25/12/2021 14:30 Qena Qena - Aluminium Nag Hammadi Aluminium Nag Hammadi 1-1 1-0
25/12/2021 14:30 Telephonaat Beni Suef Telephonaat Beni Suef - Kima Aswan Kima Aswan 0-0 0-0
25/12/2021 14:30 El Minya El Minya - Sohag Sohag 1-1 0-1
26/12/2021 14:30 El Badari El Badari - Media Media 0-1 0-0
27/12/2021 14:30 Tamya Tamya - Ντάιρουτ Ντάιρουτ 3-0 0-0
Γρκουπ Α - 13η αγωνιστική 01 - 03/01/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
01/01/2022 14:30 Sohag Sohag - El Badari El Badari 1-0 0-0
01/01/2022 14:30 Media Media - Telephonaat Beni Suef Telephonaat Beni Suef 1-0 0-0
01/01/2022 14:30 Aluminium Nag Hammadi Aluminium Nag Hammadi - Ασουάν Ασουάν 1-3 0-0
01/01/2022 14:30 Fayoum Fayoum - Tamya Tamya 1-1 0-1
01/01/2022 14:30 Mallawi Mallawi - Asyut Petrol Asyut Petrol 1-1 0-0
01/01/2022 14:30 El Minya El Minya - El Madina El Monowara El Madina El Monowara 1-0 1-0
02/01/2022 14:30 Ντάιρουτ Ντάιρουτ - Beni Suef Beni Suef 2-1 0-0
03/01/2022 14:30 Kima Aswan Kima Aswan - Qena Qena 4-0 2-0
Γρκουπ Α - 14η αγωνιστική 08 - 09/01/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/01/2022 14:30 Mallawi Mallawi - El Madina El Monowara El Madina El Monowara 0-0 0-0
08/01/2022 14:30 Asyut Petrol Asyut Petrol - Ντάιρουτ Ντάιρουτ 4-1 3-1
08/01/2022 14:30 Beni Suef Beni Suef - Fayoum Fayoum 0-1 0-0
08/01/2022 14:30 Ασουάν Ασουάν - Kima Aswan Kima Aswan 1-0 0-0
08/01/2022 14:30 Qena Qena - Media Media 3-0 1-0
08/01/2022 14:30 Telephonaat Beni Suef Telephonaat Beni Suef - Sohag Sohag 1-0 1-0
09/01/2022 14:30 Tamya Tamya - Aluminium Nag Hammadi Aluminium Nag Hammadi 1-1 1-1
09/01/2022 14:30 El Badari El Badari - El Minya El Minya 0-3 0-3
Γρκουπ Α - 15η αγωνιστική 15 - 16/01/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/01/2022 14:30 El Madina El Monowara El Madina El Monowara - El Badari El Badari 2-1 0-0
15/01/2022 14:30 El Minya El Minya - Telephonaat Beni Suef Telephonaat Beni Suef 2-1 1-0
15/01/2022 14:30 Sohag Sohag - Qena Qena 2-1 1-1
15/01/2022 14:30 Media Media - Ασουάν Ασουάν 1-0 0-0
15/01/2022 14:30 Kima Aswan Kima Aswan - Tamya Tamya 0-1 0-1
15/01/2022 14:30 Aluminium Nag Hammadi Aluminium Nag Hammadi - Beni Suef Beni Suef 2-1 2-0
15/01/2022 14:30 Fayoum Fayoum - Asyut Petrol Asyut Petrol 0-3 0-0
16/01/2022 14:30 Ντάιρουτ Ντάιρουτ - Mallawi Mallawi 0-0 0-0
Γρκουπ Α - 16η αγωνιστική 29 - 30/01/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/01/2022 14:30 El Madina El Monowara El Madina El Monowara - Ντάιρουτ Ντάιρουτ 3-0 0-0
29/01/2022 14:30 El Minya El Minya - Qena Qena 3-0 1-0
29/01/2022 14:30 Sohag Sohag - Ασουάν Ασουάν 0-0 0-0
29/01/2022 14:30 Media Media - Tamya Tamya 2-1 2-1
29/01/2022 14:30 Kima Aswan Kima Aswan - Beni Suef Beni Suef 1-0 1-0
29/01/2022 14:30 Aluminium Nag Hammadi Aluminium Nag Hammadi - Asyut Petrol Asyut Petrol 0-0 0-0
29/01/2022 14:30 Fayoum Fayoum - Mallawi Mallawi 1-0 0-0
30/01/2022 14:30 El Badari El Badari - Telephonaat Beni Suef Telephonaat Beni Suef 0-1 -
Γρκουπ Α - 17η αγωνιστική 05 - 06/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/02/2022 14:30 Qena Qena - El Badari El Badari 1-0 1-0
05/02/2022 14:30 Mallawi Mallawi - Aluminium Nag Hammadi Aluminium Nag Hammadi 1-2 1-1
05/02/2022 14:30 Asyut Petrol Asyut Petrol - Kima Aswan Kima Aswan 3-1 1-0
05/02/2022 14:30 Beni Suef Beni Suef - Media Media 0-0 0-0
05/02/2022 14:30 Tamya Tamya - Sohag Sohag 2-1 1-0
05/02/2022 14:30 Ασουάν Ασουάν - El Minya El Minya 2-1 0-1
05/02/2022 14:30 Telephonaat Beni Suef Telephonaat Beni Suef - El Madina El Monowara El Madina El Monowara 2-0 2-0
06/02/2022 14:30 Ντάιρουτ Ντάιρουτ - Fayoum Fayoum 0-1 0-0
Γρκουπ Α - 18η αγωνιστική 12 - 13/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/02/2022 14:30 Sohag Sohag - Beni Suef Beni Suef 1-1 -
12/02/2022 14:30 El Minya El Minya - Tamya Tamya 3-2 1-1
12/02/2022 14:30 Telephonaat Beni Suef Telephonaat Beni Suef - Qena Qena 1-1 1-1
12/02/2022 14:30 Media Media - Asyut Petrol Asyut Petrol 0-0 0-0
12/02/2022 14:30 Kima Aswan Kima Aswan - Mallawi Mallawi 1-1 0-1
12/02/2022 14:30 El Madina El Monowara El Madina El Monowara - Fayoum Fayoum 2-1 -
13/02/2022 14:30 El Badari El Badari - Ασουάν Ασουάν 0-2 0-0
13/02/2022 14:30 Ντάιρουτ Ντάιρουτ - Aluminium Nag Hammadi Aluminium Nag Hammadi 0-2 0-0
Γρκουπ Α - 19η αγωνιστική 19 - 20/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/02/2022 15:00 Tamya Tamya - El Badari El Badari 3-1 1-0
19/02/2022 15:00 Ασουάν Ασουάν - Telephonaat Beni Suef Telephonaat Beni Suef 2-0 1-0
19/02/2022 15:00 Fayoum Fayoum - Aluminium Nag Hammadi Aluminium Nag Hammadi 0-1 0-1
19/02/2022 15:00 Mallawi Mallawi - Media Media 1-1 1-1
19/02/2022 15:00 Asyut Petrol Asyut Petrol - Sohag Sohag 1-1 0-0
19/02/2022 15:00 Beni Suef Beni Suef - El Minya El Minya 2-1 -
19/02/2022 15:00 Qena Qena - El Madina El Monowara El Madina El Monowara 1-1 0-1
20/02/2022 15:00 Ντάιρουτ Ντάιρουτ - Kima Aswan Kima Aswan 1-3 1-0
Γρκουπ Α - 20η αγωνιστική 26 - 27/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/02/2022 15:00 Qena Qena - Ασουάν Ασουάν 2-4 0-1
26/02/2022 15:00 Telephonaat Beni Suef Telephonaat Beni Suef - Tamya Tamya 2-1 2-1
26/02/2022 15:00 El Minya El Minya - Asyut Petrol Asyut Petrol 0-0 0-0
26/02/2022 15:00 Sohag Sohag - Mallawi Mallawi 3-1 2-0
26/02/2022 15:00 Kima Aswan Kima Aswan - Fayoum Fayoum 2-1 1-0
26/02/2022 15:00 El Madina El Monowara El Madina El Monowara - Aluminium Nag Hammadi Aluminium Nag Hammadi 1-1 1-1
27/02/2022 15:00 El Badari El Badari - Beni Suef Beni Suef 1-1 0-0
27/02/2022 15:00 Ντάιρουτ Ντάιρουτ - Media Media 0-0 0-0
Γρκουπ Α - 21η αγωνιστική 05 - 06/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/03/2022 15:00 Asyut Petrol Asyut Petrol - El Badari El Badari 6-1 3-1
05/03/2022 15:00 Beni Suef Beni Suef - Telephonaat Beni Suef Telephonaat Beni Suef 1-2 -
05/03/2022 15:00 Tamya Tamya - Qena Qena 2-0 0-0
05/03/2022 15:00 Aluminium Nag Hammadi Aluminium Nag Hammadi - Kima Aswan Kima Aswan 1-1 0-1
05/03/2022 15:00 Fayoum Fayoum - Media Media 0-0 0-0
05/03/2022 15:00 Mallawi Mallawi - El Minya El Minya 1-1 1-1
05/03/2022 15:00 Ασουάν Ασουάν - El Madina El Monowara El Madina El Monowara 2-0 -
06/03/2022 15:00 Ντάιρουτ Ντάιρουτ - Sohag Sohag 2-0 1-0
Γρκουπ Α - 22η αγωνιστική 10 - 18/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
10/03/2022 15:00 Ασουάν Ασουάν - Tamya Tamya 2-0 -
12/03/2022 15:00 Qena Qena - Beni Suef Beni Suef 2-2 -
12/03/2022 15:00 Telephonaat Beni Suef Telephonaat Beni Suef - Asyut Petrol Asyut Petrol 2-3 0-1
12/03/2022 15:00 Sohag Sohag - Fayoum Fayoum 1-1 -
12/03/2022 15:00 Media Media - Aluminium Nag Hammadi Aluminium Nag Hammadi 0-0 0-0
13/03/2022 15:00 El Badari El Badari - Mallawi Mallawi 2-2 -
15/03/2022 15:00 El Madina El Monowara El Madina El Monowara - Kima Aswan Kima Aswan 1-0 0-0
18/03/2022 15:00 El Minya El Minya - Ντάιρουτ Ντάιρουτ 0-0 0-0
Γρκουπ Α - 23η αγωνιστική 18 - 23/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/03/2022 15:00 Beni Suef Beni Suef - Ασουάν Ασουάν 1-4 0-3
19/03/2022 15:00 Asyut Petrol Asyut Petrol - Qena Qena 3-1 -
19/03/2022 15:00 Mallawi Mallawi - Telephonaat Beni Suef Telephonaat Beni Suef 1-2 -
19/03/2022 15:00 Aluminium Nag Hammadi Aluminium Nag Hammadi - Sohag Sohag 3-2 -
20/03/2022 15:00 Tamya Tamya - El Madina El Monowara El Madina El Monowara 2-2 -
20/03/2022 15:00 Kima Aswan Kima Aswan - Media Media 2-1 -
22/03/2022 15:00 Fayoum Fayoum - El Minya El Minya 1-2 0-1
23/03/2022 15:00 Ντάιρουτ Ντάιρουτ - El Badari El Badari 0-1 -
Γρκουπ Α - 24η αγωνιστική 26 - 27/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/03/2022 15:00 Qena Qena - Mallawi Mallawi 1-2 1-1
26/03/2022 15:00 Ασουάν Ασουάν - Asyut Petrol Asyut Petrol 2-1 -
26/03/2022 15:00 Tamya Tamya - Beni Suef Beni Suef 3-1 1-0
26/03/2022 15:00 Sohag Sohag - Kima Aswan Kima Aswan 0-2 -
26/03/2022 15:00 El Minya El Minya - Aluminium Nag Hammadi Aluminium Nag Hammadi 1-4 1-1
26/03/2022 15:00 El Madina El Monowara El Madina El Monowara - Media Media 0-0 0-0
27/03/2022 15:00 El Badari El Badari - Fayoum Fayoum 1-1 -
27/03/2022 15:00 Telephonaat Beni Suef Telephonaat Beni Suef - Ντάιρουτ Ντάιρουτ 1-2 1-0
Γρκουπ Α - 25η αγωνιστική 30 - 31/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/03/2022 16:00 Ντάιρουτ Ντάιρουτ - Qena Qena 2-1 -
30/03/2022 16:00 Beni Suef Beni Suef - El Madina El Monowara El Madina El Monowara 2-2 -
31/03/2022 16:00 Aluminium Nag Hammadi Aluminium Nag Hammadi - El Badari El Badari 3-0 -
31/03/2022 16:00 Fayoum Fayoum - Telephonaat Beni Suef Telephonaat Beni Suef 0-1 -
31/03/2022 16:00 Mallawi Mallawi - Ασουάν Ασουάν 2-2 -
31/03/2022 16:00 Asyut Petrol Asyut Petrol - Tamya Tamya 1-0 1-0
31/03/2022 16:00 Media Media - Sohag Sohag 3-1 1-1
31/03/2022 16:00 Kima Aswan Kima Aswan - El Minya El Minya 1-1 0-0
Γρκουπ Α - 26η αγωνιστική 09 - 13/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
09/05/2022 17:00 Beni Suef Beni Suef - Asyut Petrol Asyut Petrol 2-1 -
10/05/2022 17:00 El Badari El Badari - Kima Aswan Kima Aswan 0-0 0-0
10/05/2022 17:00 Telephonaat Beni Suef Telephonaat Beni Suef - Aluminium Nag Hammadi Aluminium Nag Hammadi 2-1 -
10/05/2022 17:00 Qena Qena - Fayoum Fayoum 3-3 1-2
10/05/2022 17:00 Ασουάν Ασουάν - Ντάιρουτ Ντάιρουτ 1-0 -
10/05/2022 17:00 Tamya Tamya - Mallawi Mallawi 0-1 0-0
10/05/2022 17:00 El Madina El Monowara El Madina El Monowara - Sohag Sohag 1-2 0-1
13/05/2022 17:00 El Minya El Minya - Media Media 0-0 0-0
Γρκουπ Α - 27η αγωνιστική 14 - 17/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
14/05/2022 17:00 Asyut Petrol Asyut Petrol - El Madina El Monowara El Madina El Monowara 1-0 0-0
14/05/2022 17:00 Mallawi Mallawi - Beni Suef Beni Suef 1-0 1-0
14/05/2022 17:00 Fayoum Fayoum - Ασουάν Ασουάν 1-3 1-1
14/05/2022 17:00 Aluminium Nag Hammadi Aluminium Nag Hammadi - Qena Qena 7-0 -
14/05/2022 17:00 Kima Aswan Kima Aswan - Telephonaat Beni Suef Telephonaat Beni Suef 1-1 0-0
15/05/2022 17:00 Ντάιρουτ Ντάιρουτ - Tamya Tamya 1-3 0-2
17/05/2022 17:00 Media Media - El Badari El Badari - -
17/05/2022 17:00 Sohag Sohag - El Minya El Minya - -
Γρκουπ Α - 28η αγωνιστική 21/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
21/05/2022 17:00 El Badari El Badari - Sohag Sohag - -
21/05/2022 17:00 Telephonaat Beni Suef Telephonaat Beni Suef - Media Media - -
21/05/2022 17:00 Ασουάν Ασουάν - Aluminium Nag Hammadi Aluminium Nag Hammadi - -
21/05/2022 17:00 Tamya Tamya - Fayoum Fayoum - -
21/05/2022 17:00 Beni Suef Beni Suef - Ντάιρουτ Ντάιρουτ - -
21/05/2022 17:00 Asyut Petrol Asyut Petrol - Mallawi Mallawi - -
21/05/2022 17:00 El Madina El Monowara El Madina El Monowara - El Minya El Minya - -
21/05/2022 17:00 Qena Qena - Kima Aswan Kima Aswan - -
Γρκουπ Α - 29η αγωνιστική 28/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
28/05/2022 17:00 El Minya El Minya - El Badari El Badari - -
28/05/2022 17:00 Sohag Sohag - Telephonaat Beni Suef Telephonaat Beni Suef - -
28/05/2022 17:00 Media Media - Qena Qena - -
28/05/2022 17:00 Kima Aswan Kima Aswan - Ασουάν Ασουάν - -
28/05/2022 17:00 Aluminium Nag Hammadi Aluminium Nag Hammadi - Tamya Tamya - -
28/05/2022 17:00 Fayoum Fayoum - Beni Suef Beni Suef - -
28/05/2022 17:00 Ντάιρουτ Ντάιρουτ - Asyut Petrol Asyut Petrol - -
28/05/2022 17:00 El Madina El Monowara El Madina El Monowara - Mallawi Mallawi - -
Γρκουπ Α - 30η αγωνιστική 04/06/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/06/2022 17:00 Mallawi Mallawi - Ντάιρουτ Ντάιρουτ - -
04/06/2022 17:00 Asyut Petrol Asyut Petrol - Fayoum Fayoum - -
04/06/2022 17:00 Beni Suef Beni Suef - Aluminium Nag Hammadi Aluminium Nag Hammadi - -
04/06/2022 17:00 Tamya Tamya - Kima Aswan Kima Aswan - -
04/06/2022 17:00 Ασουάν Ασουάν - Media Media - -
04/06/2022 17:00 Qena Qena - Sohag Sohag - -
04/06/2022 17:00 Telephonaat Beni Suef Telephonaat Beni Suef - El Minya El Minya - -
04/06/2022 17:00 El Badari El Badari - El Madina El Monowara El Madina El Monowara - -
Top