Premiership 2019

Βόρεια Ιρλανδία - Πρέμιερσιπ - 2019

Πρωτάθλημα (09/08/2019 - 21/03/2020) - 12 ομάδες
Επιλογή σεζόν
Κανονική Περίοδος - 1η αγωνιστική 09 - 10/08/2019
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
09/08/2019 21:45 Γκλεναβόν Γκλεναβόν - Γκλεντόραν Γκλεντόραν 1-1 1-1
10/08/2019 17:00 Κολερέιν Κολερέιν - Κλίφτονβιλ Κλίφτονβιλ 1-1 0-0
10/08/2019 17:00 Λαρν Λαρν - Γουόρενποϊντ Τάουν Γουόρενποϊντ Τάουν 6-0 2-0
10/08/2019 17:00 Ντάνγκανον Ντάνγκανον - Μπαλιμένα Μπαλιμένα 2-2 0-1
10/08/2019 17:00 Κρουσέιντερς Κρουσέιντερς - Κάρικ Ρέιντζερς Κάρικ Ρέιντζερς 3-0 2-0
Κανονική Περίοδος - 2η αγωνιστική 13/08 - 26/11/2019
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
13/08/2019 21:45 Γκλεντόραν Γκλεντόραν - Κολερέιν Κολερέιν 2-2 0-0
13/08/2019 21:45 Κάρικ Ρέιντζερς Κάρικ Ρέιντζερς - Λαρν Λαρν 1-2 1-1
13/08/2019 21:45 Κλίφτονβιλ Κλίφτονβιλ - Γκλεναβόν Γκλεναβόν 3-1 3-0
13/08/2019 21:45 Κρουσέιντερς Κρουσέιντερς - Γουόρενποϊντ Τάουν Γουόρενποϊντ Τάουν 4-0 1-0
26/11/2019 21:45 Μπαλιμένα Μπαλιμένα - Λίνφιλντ Λίνφιλντ 1-2 1-2
Κανονική Περίοδος - 3η αγωνιστική 17/08/2019
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
17/08/2019 17:00 Γκλεναβόν Γκλεναβόν - Γουόρενποϊντ Τάουν Γουόρενποϊντ Τάουν 2-0 2-0
17/08/2019 17:00 Ντάνγκανον Ντάνγκανον - Γκλεντόραν Γκλεντόραν 3-1 1-0
17/08/2019 17:00 Λίνφιλντ Λίνφιλντ - Κολερέιν Κολερέιν 2-4 0-2
17/08/2019 17:00 Λαρν Λαρν - Μπαλιμένα Μπαλιμένα 2-4 1-2
17/08/2019 17:00 Κλίφτονβιλ Κλίφτονβιλ - Κρουσέιντερς Κρουσέιντερς 0-2 0-0
Κανονική Περίοδος - 4η αγωνιστική 24/08 - 22/10/2019
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
24/08/2019 17:00 Ντάνγκανον Ντάνγκανον - Γκλεναβόν Γκλεναβόν 2-1 2-0
24/08/2019 17:00 Κάρικ Ρέιντζερς Κάρικ Ρέιντζερς - Κλίφτονβιλ Κλίφτονβιλ 0-1 0-0
24/08/2019 17:00 Κρουσέιντερς Κρουσέιντερς - Λαρν Λαρν 2-2 1-1
24/08/2019 17:00 Μπαλιμένα Μπαλιμένα - Γκλεντόραν Γκλεντόραν 1-2 0-0
24/08/2019 17:00 Κολερέιν Κολερέιν - Ινστιτούτ Ινστιτούτ 0-0 0-0
22/10/2019 21:45 Λίνφιλντ Λίνφιλντ - Γουόρενποϊντ Τάουν Γουόρενποϊντ Τάουν 7-0 3-0
Κανονική Περίοδος - 5η αγωνιστική 30/08/2019 - 28/01/2020
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/08/2019 21:45 Κάρικ Ρέιντζερς Κάρικ Ρέιντζερς - Μπαλιμένα Μπαλιμένα 0-1 0-0
30/08/2019 22:00 Γκλεναβόν Γκλεναβόν - Κολερέιν Κολερέιν 0-4 0-1
31/08/2019 17:00 Κρουσέιντερς Κρουσέιντερς - Ντάνγκανον Ντάνγκανον 3-0 2-0
31/08/2019 17:00 Γουόρενποϊντ Τάουν Γουόρενποϊντ Τάουν - Κλίφτονβιλ Κλίφτονβιλ 1-5 0-1
02/09/2019 21:45 Γκλεντόραν Γκλεντόραν - Ινστιτούτ Ινστιτούτ 4-0 2-0
28/01/2020 21:45 Λαρν Λαρν - Λίνφιλντ Λίνφιλντ 3-1 2-1
Κανονική Περίοδος - 6η αγωνιστική 07/09 - 10/12/2019
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
07/09/2019 17:00 Κλίφτονβιλ Κλίφτονβιλ - Λίνφιλντ Λίνφιλντ 0-1 0-0
07/09/2019 17:00 Μπαλιμένα Μπαλιμένα - Γουόρενποϊντ Τάουν Γουόρενποϊντ Τάουν 4-0 1-0
07/09/2019 17:00 Γκλεντόραν Γκλεντόραν - Λαρν Λαρν 2-1 1-1
07/09/2019 17:00 Κολερέιν Κολερέιν - Ντάνγκανον Ντάνγκανον 5-0 0-0
07/09/2019 17:00 Ινστιτούτ Ινστιτούτ - Κρουσέιντερς Κρουσέιντερς 0-6 0-2
10/12/2019 21:45 Γκλεναβόν Γκλεναβόν - Κάρικ Ρέιντζερς Κάρικ Ρέιντζερς 1-0 1-0
Κανονική Περίοδος - 7η αγωνιστική 14/09/2019
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
14/09/2019 17:00 Γουόρενποϊντ Τάουν Γουόρενποϊντ Τάουν - Κάρικ Ρέιντζερς Κάρικ Ρέιντζερς 0-3 0-2
14/09/2019 17:00 Κρουσέιντερς Κρουσέιντερς - Γκλεναβόν Γκλεναβόν 3-2 1-1
14/09/2019 17:00 Μπαλιμένα Μπαλιμένα - Κολερέιν Κολερέιν 1-1 1-1
14/09/2019 17:00 Λίνφιλντ Λίνφιλντ - Γκλεντόραν Γκλεντόραν 1-0 0-0
14/09/2019 17:00 Ντάνγκανον Ντάνγκανον - Κλίφτονβιλ Κλίφτονβιλ 0-4 0-1
Κανονική Περίοδος - 8η αγωνιστική 21 - 23/09/2019
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
21/09/2019 17:00 Κολερέιν Κολερέιν - Κρουσέιντερς Κρουσέιντερς 4-2 2-1
21/09/2019 17:00 Λαρν Λαρν - Ντάνγκανον Ντάνγκανον 0-0 0-0
21/09/2019 17:00 Γκλεντόραν Γκλεντόραν - Γουόρενποϊντ Τάουν Γουόρενποϊντ Τάουν 2-1 1-0
21/09/2019 17:00 Γκλεναβόν Γκλεναβόν - Μπαλιμένα Μπαλιμένα 3-1 1-1
23/09/2019 21:45 Κάρικ Ρέιντζερς Κάρικ Ρέιντζερς - Λίνφιλντ Λίνφιλντ 0-3 0-1
Κανονική Περίοδος - 9η αγωνιστική 28/09/2019
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
28/09/2019 17:00 Κρουσέιντερς Κρουσέιντερς - Γκλεντόραν Γκλεντόραν 5-2 1-0
28/09/2019 17:00 Κολερέιν Κολερέιν - Λαρν Λαρν 0-0 0-0
28/09/2019 17:00 Λίνφιλντ Λίνφιλντ - Γκλεναβόν Γκλεναβόν 7-0 4-0
28/09/2019 17:00 Ντάνγκανον Ντάνγκανον - Κάρικ Ρέιντζερς Κάρικ Ρέιντζερς 2-1 2-0
28/09/2019 17:00 Μπαλιμένα Μπαλιμένα - Κλίφτονβιλ Κλίφτονβιλ 2-1 0-1
28/09/2019 17:00 Γουόρενποϊντ Τάουν Γουόρενποϊντ Τάουν - Ινστιτούτ Ινστιτούτ 1-3 1-3
Κανονική Περίοδος - 10η αγωνιστική 04 - 05/10/2019
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/10/2019 21:45 Γκλεντόραν Γκλεντόραν - Κλίφτονβιλ Κλίφτονβιλ 0-1 0-0
04/10/2019 21:45 Λαρν Λαρν - Γκλεναβόν Γκλεναβόν 6-0 3-0
04/10/2019 21:45 Κρουσέιντερς Κρουσέιντερς - Λίνφιλντ Λίνφιλντ 1-0 0-0
05/10/2019 17:00 Γουόρενποϊντ Τάουν Γουόρενποϊντ Τάουν - Ντάνγκανον Ντάνγκανον 4-3 0-2
05/10/2019 17:00 Κάρικ Ρέιντζερς Κάρικ Ρέιντζερς - Κολερέιν Κολερέιν 1-4 1-2
Κανονική Περίοδος - 11η αγωνιστική 12/10/2019
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/10/2019 17:00 Μπαλιμένα Μπαλιμένα - Κρουσέιντερς Κρουσέιντερς 1-1 0-0
12/10/2019 17:00 Κλίφτονβιλ Κλίφτονβιλ - Λαρν Λαρν 1-0 0-0
12/10/2019 17:00 Γκλεντόραν Γκλεντόραν - Κάρικ Ρέιντζερς Κάρικ Ρέιντζερς 3-1 1-1
12/10/2019 17:00 Κολερέιν Κολερέιν - Γουόρενποϊντ Τάουν Γουόρενποϊντ Τάουν 3-0 2-0
12/10/2019 17:00 Ντάνγκανον Ντάνγκανον - Λίνφιλντ Λίνφιλντ 1-4 0-4
Κανονική Περίοδος - 12η αγωνιστική 18 - 19/10/2019
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/10/2019 21:45 Λαρν Λαρν - Γκλεντόραν Γκλεντόραν 2-3 1-2
19/10/2019 17:00 Γουόρενποϊντ Τάουν Γουόρενποϊντ Τάουν - Γκλεναβόν Γκλεναβόν 1-3 0-0
19/10/2019 17:00 Κάρικ Ρέιντζερς Κάρικ Ρέιντζερς - Ντάνγκανον Ντάνγκανον 1-0 1-0
19/10/2019 17:00 Κρουσέιντερς Κρουσέιντερς - Κολερέιν Κολερέιν 0-2 0-1
19/10/2019 17:00 Λίνφιλντ Λίνφιλντ - Μπαλιμένα Μπαλιμένα 2-1 2-0
Κανονική Περίοδος - 13η αγωνιστική 25 - 26/10/2019
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
25/10/2019 21:45 Γκλεντόραν Γκλεντόραν - Μπαλιμένα Μπαλιμένα 3-1 0-1
26/10/2019 17:00 Κάρικ Ρέιντζερς Κάρικ Ρέιντζερς - Γουόρενποϊντ Τάουν Γουόρενποϊντ Τάουν 1-0 0-0
26/10/2019 17:00 Κολερέιν Κολερέιν - Λίνφιλντ Λίνφιλντ 1-0 0-0
26/10/2019 17:00 Κλίφτονβιλ Κλίφτονβιλ - Ντάνγκανον Ντάνγκανον 5-0 0-0
26/10/2019 19:00 Γκλεναβόν Γκλεναβόν - Κρουσέιντερς Κρουσέιντερς 2-2 0-1
Κανονική Περίοδος - 14η αγωνιστική 02/11/2019
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
02/11/2019 17:00 Λίνφιλντ Λίνφιλντ - Κάρικ Ρέιντζερς Κάρικ Ρέιντζερς 2-0 1-0
02/11/2019 17:00 Μπαλιμένα Μπαλιμένα - Λαρν Λαρν 0-3 0-2
02/11/2019 17:00 Γκλεναβόν Γκλεναβόν - Κλίφτονβιλ Κλίφτονβιλ 1-2 1-1
02/11/2019 17:00 Γουόρενποϊντ Τάουν Γουόρενποϊντ Τάουν - Γκλεντόραν Γκλεντόραν 0-4 0-4
02/11/2019 17:00 Ντάνγκανον Ντάνγκανον - Κολερέιν Κολερέιν 0-2 0-1
02/11/2019 17:00 Κρουσέιντερς Κρουσέιντερς - Ινστιτούτ Ινστιτούτ 1-1 1-1
Κανονική Περίοδος - 15η αγωνιστική 09/11/2019 - 04/02/2020
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
09/11/2019 17:00 Μπαλιμένα Μπαλιμένα - Κάρικ Ρέιντζερς Κάρικ Ρέιντζερς 1-2 1-2
09/11/2019 17:00 Κολερέιν Κολερέιν - Γκλεναβόν Γκλεναβόν 4-0 2-0
09/11/2019 17:00 Κλίφτονβιλ Κλίφτονβιλ - Γουόρενποϊντ Τάουν Γουόρενποϊντ Τάουν 4-0 3-0
09/11/2019 17:00 Ινστιτούτ Ινστιτούτ - Γκλεντόραν Γκλεντόραν 1-1 1-1
11/11/2019 21:45 Λαρν Λαρν - Κρουσέιντερς Κρουσέιντερς 0-0 0-0
04/02/2020 21:45 Λίνφιλντ Λίνφιλντ - Ντάνγκανον Ντάνγκανον 2-1 1-1
Κανονική Περίοδος - 16η αγωνιστική 15/11/2019 - 28/01/2020
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/11/2019 21:45 Κάρικ Ρέιντζερς Κάρικ Ρέιντζερς - Κρουσέιντερς Κρουσέιντερς 1-3 1-0
16/11/2019 17:00 Κλίφτονβιλ Κλίφτονβιλ - Μπαλιμένα Μπαλιμένα 1-0 0-0
16/11/2019 17:00 Γουόρενποϊντ Τάουν Γουόρενποϊντ Τάουν - Κολερέιν Κολερέιν 3-1 0-0
16/11/2019 17:00 Ντάνγκανον Ντάνγκανον - Λαρν Λαρν 0-1 0-0
28/01/2020 21:45 Γκλεντόραν Γκλεντόραν - Γκλεναβόν Γκλεναβόν 4-0 3-0
Κανονική Περίοδος - 17η αγωνιστική 22 - 23/11/2019
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
22/11/2019 21:45 Γκλεναβόν Γκλεναβόν - Λίνφιλντ Λίνφιλντ 1-0 1-0
23/11/2019 17:00 Γκλεντόραν Γκλεντόραν - Ντάνγκανον Ντάνγκανον 6-1 2-1
23/11/2019 17:00 Λαρν Λαρν - Κλίφτονβιλ Κλίφτονβιλ 1-1 1-1
23/11/2019 17:00 Γουόρενποϊντ Τάουν Γουόρενποϊντ Τάουν - Κρουσέιντερς Κρουσέιντερς 0-1 0-1
23/11/2019 17:00 Κολερέιν Κολερέιν - Κάρικ Ρέιντζερς Κάρικ Ρέιντζερς 3-2 1-2
Κανονική Περίοδος - 18η αγωνιστική 30/11/2019
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/11/2019 15:00 Ινστιτούτ Ινστιτούτ - Κολερέιν Κολερέιν 2-0 2-0
30/11/2019 17:00 Ντάνγκανον Ντάνγκανον - Κρουσέιντερς Κρουσέιντερς 1-6 1-1
30/11/2019 17:00 Γουόρενποϊντ Τάουν Γουόρενποϊντ Τάουν - Μπαλιμένα Μπαλιμένα 2-1 2-1
30/11/2019 17:00 Λίνφιλντ Λίνφιλντ - Λαρν Λαρν 1-0 0-0
30/11/2019 17:00 Κάρικ Ρέιντζερς Κάρικ Ρέιντζερς - Γκλεναβόν Γκλεναβόν 6-2 2-1
30/11/2019 17:00 Κλίφτονβιλ Κλίφτονβιλ - Γκλεντόραν Γκλεντόραν 0-2 0-1
Κανονική Περίοδος - 19η αγωνιστική 07/12/2019
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
07/12/2019 17:00 Λίνφιλντ Λίνφιλντ - Κλίφτονβιλ Κλίφτονβιλ 1-0 0-0
07/12/2019 17:00 Κρουσέιντερς Κρουσέιντερς - Μπαλιμένα Μπαλιμένα 0-1 0-0
07/12/2019 17:00 Κολερέιν Κολερέιν - Γκλεντόραν Γκλεντόραν 2-2 0-2
07/12/2019 17:00 Ντάνγκανον Ντάνγκανον - Γουόρενποϊντ Τάουν Γουόρενποϊντ Τάουν 3-1 1-1
07/12/2019 17:00 Γκλεναβόν Γκλεναβόν - Λαρν Λαρν 1-3 0-2
Κανονική Περίοδος - 20η αγωνιστική 14/12/2019 - 04/02/2020
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
14/12/2019 17:00 Γκλεντόραν Γκλεντόραν - Κρουσέιντερς Κρουσέιντερς 1-1 0-0
14/12/2019 17:00 Λαρν Λαρν - Κολερέιν Κολερέιν 2-2 1-2
14/12/2019 17:00 Γουόρενποϊντ Τάουν Γουόρενποϊντ Τάουν - Λίνφιλντ Λίνφιλντ 0-2 0-1
14/12/2019 17:00 Μπαλιμένα Μπαλιμένα - Ντάνγκανον Ντάνγκανον 3-2 1-1
04/02/2020 21:45 Κλίφτονβιλ Κλίφτονβιλ - Κάρικ Ρέιντζερς Κάρικ Ρέιντζερς 3-1 2-0
Κανονική Περίοδος - 21η αγωνιστική 20 - 21/12/2019
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
20/12/2019 21:45 Μπαλιμένα Μπαλιμένα - Γκλεναβόν Γκλεναβόν 2-1 0-0
21/12/2019 17:00 Λίνφιλντ Λίνφιλντ - Κρουσέιντερς Κρουσέιντερς 1-1 0-1
21/12/2019 17:00 Κλίφτονβιλ Κλίφτονβιλ - Κολερέιν Κολερέιν 1-0 0-0
21/12/2019 17:00 Γουόρενποϊντ Τάουν Γουόρενποϊντ Τάουν - Λαρν Λαρν 0-2 0-0
21/12/2019 17:00 Κάρικ Ρέιντζερς Κάρικ Ρέιντζερς - Γκλεντόραν Γκλεντόραν 0-1 0-0
Κανονική Περίοδος - 22η αγωνιστική 26/12/2019
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/12/2019 17:00 Γκλεναβόν Γκλεναβόν - Ντάνγκανον Ντάνγκανον 5-0 2-0
26/12/2019 17:00 Κολερέιν Κολερέιν - Μπαλιμένα Μπαλιμένα 2-0 2-0
26/12/2019 17:00 Λαρν Λαρν - Κάρικ Ρέιντζερς Κάρικ Ρέιντζερς 0-0 0-0
26/12/2019 17:00 Κρουσέιντερς Κρουσέιντερς - Κλίφτονβιλ Κλίφτονβιλ 1-2 1-1
26/12/2019 17:00 Γκλεντόραν Γκλεντόραν - Λίνφιλντ Λίνφιλντ 3-0 1-0
26/12/2019 17:00 Ινστιτούτ Ινστιτούτ - Γουόρενποϊντ Τάουν Γουόρενποϊντ Τάουν 0-1 0-0
Κανονική Περίοδος - 23η αγωνιστική 28/12/2019
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
28/12/2019 17:00 Γκλεναβόν Γκλεναβόν - Γουόρενποϊντ Τάουν Γουόρενποϊντ Τάουν 1-1 0-1
28/12/2019 17:00 Κρουσέιντερς Κρουσέιντερς - Ντάνγκανον Ντάνγκανον 5-0 3-0
28/12/2019 17:00 Λαρν Λαρν - Κλίφτονβιλ Κλίφτονβιλ 1-2 1-1
28/12/2019 17:00 Κολερέιν Κολερέιν - Λίνφιλντ Λίνφιλντ 1-1 0-1
28/12/2019 17:00 Γκλεντόραν Γκλεντόραν - Μπαλιμένα Μπαλιμένα 2-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 24η αγωνιστική 01/01/2020
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
01/01/2020 17:00 Ντάνγκανον Ντάνγκανον - Γκλεντόραν Γκλεντόραν 0-2 0-1
01/01/2020 17:00 Μπαλιμένα Μπαλιμένα - Λαρν Λαρν 2-3 0-1
01/01/2020 17:00 Κλίφτονβιλ Κλίφτονβιλ - Γκλεναβόν Γκλεναβόν 1-0 1-0
01/01/2020 17:00 Γουόρενποϊντ Τάουν Γουόρενποϊντ Τάουν - Κρουσέιντερς Κρουσέιντερς 0-4 0-2
01/01/2020 17:00 Κάρικ Ρέιντζερς Κάρικ Ρέιντζερς - Κολερέιν Κολερέιν 0-2 0-1
Κανονική Περίοδος - 25η αγωνιστική 10/01 - 03/03/2020
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
10/01/2020 21:45 Κολερέιν Κολερέιν - Κρουσέιντερς Κρουσέιντερς 0-1 0-1
10/01/2020 21:45 Λαρν Λαρν - Κάρικ Ρέιντζερς Κάρικ Ρέιντζερς 4-0 3-0
11/01/2020 17:00 Γκλεντόραν Γκλεντόραν - Γουόρενποϊντ Τάουν Γουόρενποϊντ Τάουν 2-1 0-0
13/01/2020 21:45 Κλίφτονβιλ Κλίφτονβιλ - Λίνφιλντ Λίνφιλντ 1-2 1-1
03/03/2020 21:45 Ντάνγκανον Ντάνγκανον - Μπαλιμένα Μπαλιμένα 1-0 1-0
Κανονική Περίοδος - 26η αγωνιστική 18/01/2020
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/01/2020 17:00 Γουόρενποϊντ Τάουν Γουόρενποϊντ Τάουν - Κολερέιν Κολερέιν 0-4 0-1
18/01/2020 17:00 Κάρικ Ρέιντζερς Κάρικ Ρέιντζερς - Κλίφτονβιλ Κλίφτονβιλ 1-0 0-0
18/01/2020 17:00 Λίνφιλντ Λίνφιλντ - Ντάνγκανον Ντάνγκανον 0-0 0-0
18/01/2020 17:00 Κρουσέιντερς Κρουσέιντερς - Λαρν Λαρν 3-0 3-0
18/01/2020 17:00 Μπαλιμένα Μπαλιμένα - Γκλεναβόν Γκλεναβόν 0-3 0-1
18/01/2020 17:00 Ινστιτούτ Ινστιτούτ - Γκλεντόραν Γκλεντόραν 0-2 0-2
Κανονική Περίοδος - 27η αγωνιστική 25 - 27/01/2020
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
25/01/2020 17:00 Κρουσέιντερς Κρουσέιντερς - Μπαλιμένα Μπαλιμένα 2-0 0-0
25/01/2020 17:00 Κάρικ Ρέιντζερς Κάρικ Ρέιντζερς - Γουόρενποϊντ Τάουν Γουόρενποϊντ Τάουν 1-2 1-0
25/01/2020 17:00 Λίνφιλντ Λίνφιλντ - Γκλεναβόν Γκλεναβόν 8-1 5-1
25/01/2020 19:30 Λαρν Λαρν - Γκλεντόραν Γκλεντόραν 2-1 0-0
27/01/2020 21:45 Κολερέιν Κολερέιν - Κλίφτονβιλ Κλίφτονβιλ 1-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 28η αγωνιστική 08/02/2020
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/02/2020 17:00 Μπαλιμένα Μπαλιμένα - Κάρικ Ρέιντζερς Κάρικ Ρέιντζερς 0-2 0-1
08/02/2020 17:00 Γκλεντόραν Γκλεντόραν - Κολερέιν Κολερέιν 0-1 0-0
08/02/2020 17:00 Γκλεναβόν Γκλεναβόν - Κρουσέιντερς Κρουσέιντερς 2-1 0-1
08/02/2020 17:00 Γουόρενποϊντ Τάουν Γουόρενποϊντ Τάουν - Λίνφιλντ Λίνφιλντ 1-2 0-1
08/02/2020 17:00 Κλίφτονβιλ Κλίφτονβιλ - Ντάνγκανον Ντάνγκανον 1-1 1-1
Κανονική Περίοδος - 29η αγωνιστική 14/02 - 03/03/2020
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
14/02/2020 21:45 Γκλεντόραν Γκλεντόραν - Κάρικ Ρέιντζερς Κάρικ Ρέιντζερς 0-0 0-0
14/02/2020 21:45 Μπαλιμένα Μπαλιμένα - Λίνφιλντ Λίνφιλντ 1-4 1-2
14/02/2020 21:45 Ντάνγκανον Ντάνγκανον - Λαρν Λαρν 0-2 0-1
14/02/2020 21:45 Γουόρενποϊντ Τάουν Γουόρενποϊντ Τάουν - Ινστιτούτ Ινστιτούτ 2-2 1-1
03/03/2020 21:45 Κολερέιν Κολερέιν - Γκλεναβόν Γκλεναβόν 2-1 2-0
03/03/2020 21:45 Κρουσέιντερς Κρουσέιντερς - Κλίφτονβιλ Κλίφτονβιλ 0-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 30η αγωνιστική 21 - 22/02/2020
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
21/02/2020 21:45 Λίνφιλντ Λίνφιλντ - Κρουσέιντερς Κρουσέιντερς 4-0 1-0
22/02/2020 15:00 Ινστιτούτ Ινστιτούτ - Κολερέιν Κολερέιν 0-4 0-2
22/02/2020 17:00 Κάρικ Ρέιντζερς Κάρικ Ρέιντζερς - Ντάνγκανον Ντάνγκανον 1-2 0-1
22/02/2020 17:00 Κλίφτονβιλ Κλίφτονβιλ - Μπαλιμένα Μπαλιμένα 1-1 0-1
22/02/2020 17:00 Λαρν Λαρν - Γουόρενποϊντ Τάουν Γουόρενποϊντ Τάουν 1-0 0-0
22/02/2020 17:00 Γκλεναβόν Γκλεναβόν - Γκλεντόραν Γκλεντόραν 2-2 1-1
Κανονική Περίοδος - 31η αγωνιστική 07/03/2020
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
07/03/2020 17:00 Κάρικ Ρέιντζερς Κάρικ Ρέιντζερς - Λίνφιλντ Λίνφιλντ 0-2 0-1
07/03/2020 17:00 Ντάνγκανον Ντάνγκανον - Γουόρενποϊντ Τάουν Γουόρενποϊντ Τάουν 4-4 1-1
07/03/2020 17:00 Μπαλιμένα Μπαλιμένα - Κολερέιν Κολερέιν 0-2 0-1
07/03/2020 17:00 Γκλεντόραν Γκλεντόραν - Κλίφτονβιλ Κλίφτονβιλ 0-2 0-0
07/03/2020 17:00 Κρουσέιντερς Κρουσέιντερς - Ινστιτούτ Ινστιτούτ 2-1 0-1
07/03/2020 19:30 Λαρν Λαρν - Γκλεναβόν Γκλεναβόν 1-0 1-0
Κανονική Περίοδος - 32η αγωνιστική 14/03/2020
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
14/03/2020 02:00 Κρουσέιντερς Κρουσέιντερς - Γκλεντόραν Γκλεντόραν - -
14/03/2020 02:00 Γουόρενποϊντ Τάουν Γουόρενποϊντ Τάουν - Μπαλιμένα Μπαλιμένα - -
14/03/2020 02:00 Λίνφιλντ Λίνφιλντ - Λαρν Λαρν - -
14/03/2020 02:00 Γκλεναβόν Γκλεναβόν - Κάρικ Ρέιντζερς Κάρικ Ρέιντζερς - -
14/03/2020 02:00 Κολερέιν Κολερέιν - Ντάνγκανον Ντάνγκανον - -
Κανονική Περίοδος - 33η αγωνιστική 20 - 21/03/2020
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
20/03/2020 02:00 Γκλεντόραν Γκλεντόραν - Λίνφιλντ Λίνφιλντ - -
21/03/2020 02:00 Λαρν Λαρν - Κολερέιν Κολερέιν - -
21/03/2020 02:00 Ντάνγκανον Ντάνγκανον - Γκλεναβόν Γκλεναβόν - -
21/03/2020 02:00 Κάρικ Ρέιντζερς Κάρικ Ρέιντζερς - Κρουσέιντερς Κρουσέιντερς - -
21/03/2020 02:00 Κλίφτονβιλ Κλίφτονβιλ - Γουόρενποϊντ Τάουν Γουόρενποϊντ Τάουν - -
Top