Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
20/07/2019 | 16:00 | Λέτζιον Ντιναμό Μαχατσκαλά - Ντιναμό Μακατσκάλα | 3-0 | 2-0 |
20/07/2019 | 16:00 | Στρογκίνο - Ροντίνα | 2-3 | 0-1 |
20/07/2019 | 18:00 | Κουμπάν Χόλντινγκ Παβλόφσκαγια - SKA Ροστόβ | 2-0 | 0-0 |
20/07/2019 | 18:00 | PFC Κουμπάν - Ντρούζχμπα Μαικόπ | 1-3 | 0-2 |
21/07/2019 | 17:00 | Κολόμνα - Σατούρν | 2-1 | 2-1 |
07/08/2022 | 16:00 | Khimik Vurnary - Lada Dimitrovgrad | 2-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
28/07/2019 | 13:00 | Βόλγκαρ Ουλιάνοφσκ - Khimik Vurnary | 6-1 | 5-0 |
28/07/2019 | 14:30 | Ντιναμό Μπαρναούλ - Νοβοσιμπίρσκ | 2-1 | 0-0 |
28/07/2019 | 15:00 | Ζβέζντα Περμ - Ζενίτ Ιζχεβσκ | 6-0 | 3-0 |
28/07/2019 | 15:00 | Τσελιαμπίνσκ - Τιουμέν | 0-1 | 0-0 |
28/07/2019 | 16:00 | Ροντίνα - Veles | 0-2 | 0-1 |
28/07/2019 | 16:00 | Σαλούτ-Ενερτζία Μπελγκόροντ - Μέταλουργκ Λύπετσκ | 3-2 | 1-2 |
28/07/2019 | 16:00 | Pskov 747 - Λούκι Ενέργκια | 0-1 | 0-1 |
28/07/2019 | 17:00 | Ντιναμό Μπριάνσκ - Καλούγκα | 0-1 | 0-0 |
28/07/2019 | 17:00 | Άκρον Τολγιάτι - Σοκόλ Σάρατοφ | 3-1 | 0-0 |
28/07/2019 | 17:00 | Μπιολόγκ - Κουμπάν Χόλντινγκ Παβλόφσκαγια | 3-1 | 2-0 |
28/07/2019 | 18:00 | Τορπέντο Βλάντιμιρ - Μουρόμ | 0-1 | 0-0 |
28/07/2019 | 18:30 | Ντρούζχμπα Μαικόπ - Chernomorets | 0-1 | 0-0 |
27/07/2022 | 18:00 | Ολίμπ-Ντολγκοπρούντνι - Zorkiy | 0-4 | 0-0 |
10/08/2022 | 18:00 | Elektron VN - Λένινγκραντ | 0-1 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
04/08/2019 | 16:00 | Νόστα Νοβοτρόιτσκ - Τιουμέν | 0-1 | 0-1 |
04/08/2019 | 17:00 | Άκρον Τολγιάτι - Βόλγκαρ Ουλιάνοφσκ | 3-0 | 1-0 |
05/08/2019 | 17:00 | Zorkiy - Ριαζάν | 1-3 | 0-2 |
05/08/2019 | 18:30 | Chernomorets - Μπιολόγκ | 4-2 | 1-2 |
05/08/2019 | 18:30 | Λούκι Ενέργκια - Λένινγκραντ | 2-2 | 1-0 |
05/08/2019 | 18:30 | Καλούγκα - Σαλούτ-Ενερτζία Μπελγκόροντ | 6-6 | 2-1 |
09/08/2019 | 16:00 | Ίρτις Ομσκ - Ντιναμό Μπαρναούλ | 3-0 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
21/08/2019 | 18:00 | Veles - Τορπέντο Μόσχας | 5-5 | 1-1 |
21/08/2019 | 18:30 | Καμάζ - Νεφτεχιμικ | 2-0 | 0-0 |
03/09/2019 | 17:00 | Τιουμέν - Γενισέι Κρανσογιάρσκ | 0-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
25/09/2019 | 18:00 | FC Τσάικα - Ούφα | 0-1 | 0-1 |
25/09/2019 | 19:00 | Νίζνι Νοβγκόροντ - Κράσνονταρ | 1-0 | 0-0 |
25/09/2019 | 19:00 | Κίμκι - Ρούμπιν Καζάν | 3-0 | 1-0 |
25/09/2019 | 19:30 | Τορπέντο Μόσχας - Κρίλια Σοβέτοβ Σαμάρα | 2-0 | 2-0 |
25/09/2019 | 21:30 | Βάλτικα Κάλινιγκραντ - Λοκομοτίβ Μόσχας | 2-2 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
30/10/2019 | 16:00 | Ουράλ - Άρσεναλ Τούλα | 4-4 | 2-2 |
30/10/2019 | 18:00 | ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Ούφα | 1-0 | 0-0 |
30/10/2019 | 18:00 | Νίζνι Νοβγκόροντ - Σινίκ Γιάροσλαβλ | 4-4 | 0-2 |
31/10/2019 | 15:00 | Όρενμπουργκ - Κίμκι | 1-2 | 0-2 |
31/10/2019 | 18:30 | Τορπέντο Μόσχας - Βάλτικα Κάλινιγκραντ | 1-0 | 0-0 |
31/10/2019 | 18:30 | Σπαρτάκ Μόσχας - Ροστόφ | 2-1 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
04/03/2020 | 17:00 | Αχμάτ Γκρόζνι - Ζενίτ Αγ. Πετρούπολης | 1-2 | 0-0 |
04/03/2020 | 18:30 | Σπαρτάκ Μόσχας - ΤΣΣΚΑ Μόσχας | 3-2 | 2-2 |
05/03/2020 | 18:30 | Κίμκι - Τορπέντο Μόσχας | 5-1 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
19/07/2020 | 13:00 | Ουράλ - Κίμκι | 1-3 | 0-3 |
19/07/2020 | 18:30 | Ζενίτ Αγ. Πετρούπολης - Σπαρτάκ Μόσχας | 2-1 | 2-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
25/07/2020 | 17:00 | Ζενίτ Αγ. Πετρούπολης - Κίμκι | 1-0 | 0-0 |