ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Ελβετία - Nationalliga A Women - 2021

Πρωτάθλημα (12/08/2021 - 14/05/2022) - 10 ομάδες
Επιλογή σεζόν
Κανονική Περίοδος - 1η αγωνιστική 12 - 22/08/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/08/2021 20:30 Zürich W Zürich W - Σερβέτ Σενουά (Γ) Σερβέτ Σενουά (Γ) 2-1 -
21/08/2021 17:00 Young Boys W Young Boys W - Basel W Basel W 1-0 -
21/08/2021 18:00 St. Gallen W St. Gallen W - Aarau Aarau 5-0 -
22/08/2021 15:00 Yverdon Yverdon - Grasshopper W Grasshopper W 0-5 -
22/08/2021 16:00 Luzern W Luzern W - Lugano W Lugano W 5-1 -
Κανονική Περίοδος - 2η αγωνιστική 28 - 29/08/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
28/08/2021 17:00 Σερβέτ Σενουά (Γ) Σερβέτ Σενουά (Γ) - Lugano W Lugano W 3-1 -
28/08/2021 19:00 Grasshopper W Grasshopper W - St. Gallen W St. Gallen W 0-0 -
28/08/2021 19:30 Aarau Aarau - Luzern W Luzern W 1-1 -
28/08/2021 19:30 Zürich W Zürich W - Young Boys W Young Boys W 7-0 -
29/08/2021 15:00 Basel W Basel W - Yverdon Yverdon 3-1 -
Κανονική Περίοδος - 3η αγωνιστική 11 - 12/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/09/2021 16:00 Lugano W Lugano W - Aarau Aarau 0-0 -
11/09/2021 17:00 Luzern W Luzern W - Grasshopper W Grasshopper W 2-4 -
11/09/2021 18:00 St. Gallen W St. Gallen W - Basel W Basel W 2-2 -
11/09/2021 21:00 Yverdon Yverdon - Zürich W Zürich W 1-8 -
12/09/2021 14:30 Young Boys W Young Boys W - Σερβέτ Σενουά (Γ) Σερβέτ Σενουά (Γ) 0-3 -
Κανονική Περίοδος - 4η αγωνιστική 25/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
25/09/2021 17:00 Young Boys W Young Boys W - Yverdon Yverdon 2-1 -
25/09/2021 17:00 Σερβέτ Σενουά (Γ) Σερβέτ Σενουά (Γ) - Aarau Aarau 2-0 -
25/09/2021 18:00 Basel W Basel W - Luzern W Luzern W 1-0 -
25/09/2021 19:00 Grasshopper W Grasshopper W - Lugano W Lugano W 2-0 -
25/09/2021 19:30 Zürich W Zürich W - St. Gallen W St. Gallen W 1-0 -
Κανονική Περίοδος - 5η αγωνιστική 02 - 03/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
02/10/2021 15:00 Luzern W Luzern W - Zürich W Zürich W 2-3 -
02/10/2021 17:00 St. Gallen W St. Gallen W - Young Boys W Young Boys W 1-0 -
02/10/2021 19:15 Yverdon Yverdon - Σερβέτ Σενουά (Γ) Σερβέτ Σενουά (Γ) 1-4 -
03/10/2021 13:30 Lugano W Lugano W - Basel W Basel W 0-3 -
03/10/2021 17:30 Aarau Aarau - Grasshopper W Grasshopper W 0-2 -
Κανονική Περίοδος - 6η αγωνιστική 15 - 17/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/10/2021 21:00 Yverdon Yverdon - St. Gallen W St. Gallen W 0-4 -
16/10/2021 17:00 Zürich W Zürich W - Lugano W Lugano W 7-0 -
16/10/2021 19:30 Young Boys W Young Boys W - Luzern W Luzern W 2-2 -
16/10/2021 20:30 Basel W Basel W - Aarau Aarau 1-0 -
17/10/2021 16:00 Σερβέτ Σενουά (Γ) Σερβέτ Σενουά (Γ) - Grasshopper W Grasshopper W 0-2 -
Κανονική Περίοδος - 7η αγωνιστική 30 - 31/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/10/2021 16:00 Lugano W Lugano W - Young Boys W Young Boys W 0-2 -
30/10/2021 17:00 St. Gallen W St. Gallen W - Σερβέτ Σενουά (Γ) Σερβέτ Σενουά (Γ) 0-3 -
30/10/2021 17:00 Luzern W Luzern W - Yverdon Yverdon 2-1 -
30/10/2021 19:30 Aarau Aarau - Zürich W Zürich W 2-1 -
31/10/2021 17:00 Grasshopper W Grasshopper W - Basel W Basel W 2-4 -
Κανονική Περίοδος - 8η αγωνιστική 13 - 14/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
13/11/2021 16:00 St. Gallen W St. Gallen W - Luzern W Luzern W 4-0 -
13/11/2021 17:00 Zürich W Zürich W - Grasshopper W Grasshopper W 2-0 -
13/11/2021 17:00 Yverdon Yverdon - Lugano W Lugano W 2-0 -
14/11/2021 15:00 Young Boys W Young Boys W - Aarau Aarau 2-3 -
14/11/2021 16:00 Σερβέτ Σενουά (Γ) Σερβέτ Σενουά (Γ) - Basel W Basel W 3-0 -
Κανονική Περίοδος - 9η αγωνιστική 20/11 - 05/12/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
20/11/2021 19:00 Grasshopper W Grasshopper W - Young Boys W Young Boys W 8-0 -
04/12/2021 16:00 Lugano W Lugano W - St. Gallen W St. Gallen W 0-4 0-2
04/12/2021 17:00 Luzern W Luzern W - Σερβέτ Σενουά (Γ) Σερβέτ Σενουά (Γ) 0-1 0-1
04/12/2021 19:30 Aarau Aarau - Yverdon Yverdon 3-0 1-0
05/12/2021 15:00 Basel W Basel W - Zürich W Zürich W 3-3 2-2
Κανονική Περίοδος - 10η αγωνιστική 05 - 06/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/02/2022 17:00 Lugano W Lugano W - Luzern W Luzern W 0-4 0-1
05/02/2022 18:00 Basel W Basel W - Young Boys W Young Boys W 3-1 0-0
05/02/2022 19:00 Grasshopper W Grasshopper W - Yverdon Yverdon 5-0 2-0
05/02/2022 19:30 Aarau Aarau - St. Gallen W St. Gallen W 1-3 1-1
06/02/2022 17:00 Σερβέτ Σενουά (Γ) Σερβέτ Σενουά (Γ) - Zürich W Zürich W 1-1 0-0
Κανονική Περίοδος - 11η αγωνιστική 12 - 13/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/02/2022 17:00 Luzern W Luzern W - Aarau Aarau 3-1 -
12/02/2022 17:00 Lugano W Lugano W - Σερβέτ Σενουά (Γ) Σερβέτ Σενουά (Γ) 0-3 -
12/02/2022 17:00 Young Boys W Young Boys W - Zürich W Zürich W 0-5 -
12/02/2022 18:00 St. Gallen W St. Gallen W - Grasshopper W Grasshopper W 2-0 -
13/02/2022 17:00 Yverdon Yverdon - Basel W Basel W 0-4 0-1
Κανονική Περίοδος - 12η αγωνιστική 05/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/03/2022 17:30 Zürich W Zürich W - Yverdon Yverdon 6-0 3-0
05/03/2022 18:00 Basel W Basel W - St. Gallen W St. Gallen W 1-2 1-1
05/03/2022 19:00 Σερβέτ Σενουά (Γ) Σερβέτ Σενουά (Γ) - Young Boys W Young Boys W 2-1 2-0
05/03/2022 19:30 Aarau Aarau - Lugano W Lugano W 1-1 0-0
05/03/2022 20:00 Grasshopper W Grasshopper W - Luzern W Luzern W 4-2 0-1
Κανονική Περίοδος - 13η αγωνιστική 12/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/03/2022 17:00 Luzern W Luzern W - Basel W Basel W 1-3 0-2
12/03/2022 17:00 Lugano W Lugano W - Grasshopper W Grasshopper W 0-3 0-1
12/03/2022 18:00 St. Gallen W St. Gallen W - Zürich W Zürich W 1-3 1-1
12/03/2022 19:00 Yverdon Yverdon - Young Boys W Young Boys W 1-3 0-3
12/03/2022 19:30 Aarau Aarau - Σερβέτ Σενουά (Γ) Σερβέτ Σενουά (Γ) 1-2 0-0
Κανονική Περίοδος - 14η αγωνιστική 19 - 20/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/03/2022 17:00 Zürich W Zürich W - Luzern W Luzern W 4-0 3-0
19/03/2022 17:00 Young Boys W Young Boys W - St. Gallen W St. Gallen W 0-2 0-2
19/03/2022 19:00 Σερβέτ Σενουά (Γ) Σερβέτ Σενουά (Γ) - Yverdon Yverdon 6-0 2-0
19/03/2022 20:00 Grasshopper W Grasshopper W - Aarau Aarau 3-0 3-0
20/03/2022 15:00 Basel W Basel W - Lugano W Lugano W 2-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 15η αγωνιστική 26/03 - 20/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/03/2022 17:00 Luzern W Luzern W - Young Boys W Young Boys W 3-0 1-0
26/03/2022 19:30 Aarau Aarau - Basel W Basel W 0-3 0-0
20/04/2022 20:00 Lugano W Lugano W - Zürich W Zürich W 0-6 0-4
20/04/2022 20:00 St. Gallen W St. Gallen W - Yverdon Yverdon 3-1 3-1
20/04/2022 21:00 Grasshopper W Grasshopper W - Σερβέτ Σενουά (Γ) Σερβέτ Σενουά (Γ) 0-2 0-2
Κανονική Περίοδος - 16η αγωνιστική 02 - 27/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
02/04/2022 17:00 Zürich W Zürich W - Aarau Aarau 4-1 4-1
02/04/2022 17:00 Young Boys W Young Boys W - Lugano W Lugano W 3-0 3-0
02/04/2022 19:00 Σερβέτ Σενουά (Γ) Σερβέτ Σενουά (Γ) - St. Gallen W St. Gallen W 5-0 4-0
02/04/2022 21:00 Yverdon Yverdon - Luzern W Luzern W 0-3 0-1
27/04/2022 21:00 Basel W Basel W - Grasshopper W Grasshopper W 7-0 5-0
Κανονική Περίοδος - 17η αγωνιστική 16/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
16/04/2022 17:00 Lugano W Lugano W - Yverdon Yverdon 0-1 0-1
16/04/2022 17:00 Luzern W Luzern W - St. Gallen W St. Gallen W 2-1 2-1
16/04/2022 17:00 Aarau Aarau - Young Boys W Young Boys W 2-3 1-0
16/04/2022 18:00 Basel W Basel W - Σερβέτ Σενουά (Γ) Σερβέτ Σενουά (Γ) 0-2 0-1
16/04/2022 18:00 Grasshopper W Grasshopper W - Zürich W Zürich W 1-0 1-0
Κανονική Περίοδος - 18η αγωνιστική 24/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
24/04/2022 15:00 Young Boys W Young Boys W - Grasshopper W Grasshopper W 1-8 1-3
24/04/2022 15:00 St. Gallen W St. Gallen W - Lugano W Lugano W 3-0 1-0
24/04/2022 15:00 Σερβέτ Σενουά (Γ) Σερβέτ Σενουά (Γ) - Luzern W Luzern W 1-0 1-0
24/04/2022 15:00 Yverdon Yverdon - Aarau Aarau 0-2 0-0
24/04/2022 15:00 Zürich W Zürich W - Basel W Basel W 2-0 0-0
Προημιτελικοί 07 - 14/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
07/05/2022 16:30 Young Boys W Young Boys W - Zürich W Zürich W 1-2 1-0
07/05/2022 17:00 Aarau Aarau - Σερβέτ Σενουά (Γ) Σερβέτ Σενουά (Γ) 0-1 0-1
07/05/2022 19:00 Luzern W Luzern W - Grasshopper W Grasshopper W 2-5 2-4
08/05/2022 17:00 St. Gallen W St. Gallen W - Basel W Basel W 0-3 0-0
14/05/2022 15:30 Zürich W Zürich W - Young Boys W Young Boys W 7-0 1-0
14/05/2022 19:00 Basel W Basel W - St. Gallen W St. Gallen W 4-1 0-1
14/05/2022 19:00 Σερβέτ Σενουά (Γ) Σερβέτ Σενουά (Γ) - Aarau Aarau 4-0 2-0
14/05/2022 20:00 Grasshopper W Grasshopper W - Luzern W Luzern W 3-3 1-2
Top