Persha Liga 2011

Ουκρανία - Persha Liga - 2011

Πρωτάθλημα (16/07/2011 - 30/05/2012) - 18 ομάδες
Επιλογή σεζόν
Κανονική Περίοδος - 1η αγωνιστική 16 - 17/07/2011
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
16/07/2011 18:00 Zirka Zirka - Hoverla Hoverla 0-1 0-1
16/07/2011 18:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Arsenal Bila Tserkva Arsenal Bila Tserkva 1-2 0-0
16/07/2011 18:00 Νίβα Βιννίτσα Νίβα Βιννίτσα - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 0-1 0-0
16/07/2011 18:00 Odesa Odesa - Enerhetyk Enerhetyk 2-2 2-0
16/07/2011 18:00 Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι - Kobra Kobra 1-1 1-1
16/07/2011 19:00 Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II - Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ 2-1 2-1
16/07/2011 19:00 Μέταλουρ Ζαπόριτζια Μέταλουρ Ζαπόριτζια - Tytan Armyansk Tytan Armyansk 5-1 3-1
17/07/2011 14:00 Lviv Lviv - Stal Alchevsk Stal Alchevsk 2-3 2-1
17/07/2011 20:00 Krymteplitsia Krymteplitsia - Sevastopol Sevastopol 0-2 0-0
Κανονική Περίοδος - 2η αγωνιστική 22 - 24/07/2011
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
22/07/2011 18:00 Enerhetyk Enerhetyk - Μέταλουρ Ζαπόριτζια Μέταλουρ Ζαπόριτζια 0-4 0-1
23/07/2011 18:00 Arsenal Bila Tserkva Arsenal Bila Tserkva - Νίβα Βιννίτσα Νίβα Βιννίτσα 2-0 1-0
23/07/2011 18:00 Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ - Lviv Lviv 4-0 1-0
23/07/2011 18:00 Tytan Armyansk Tytan Armyansk - Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι 1-0 0-0
23/07/2011 18:00 Kobra Kobra - Krymteplitsia Krymteplitsia 2-2 0-1
23/07/2011 18:00 Hoverla Hoverla - Sevastopol Sevastopol 1-0 1-0
23/07/2011 19:00 Zirka Zirka - Μικολάιβ Μικολάιβ 2-1 1-1
23/07/2011 19:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II 3-0 1-0
24/07/2011 18:00 Stal Alchevsk Stal Alchevsk - Odesa Odesa 2-1 0-0
Κανονική Περίοδος - 3η αγωνιστική 30/07 - 01/08/2011
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/07/2011 18:00 Νίβα Βιννίτσα Νίβα Βιννίτσα - Zirka Zirka 1-1 0-1
30/07/2011 18:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Hoverla Hoverla 0-1 0-0
30/07/2011 18:00 Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II - Arsenal Bila Tserkva Arsenal Bila Tserkva 0-2 0-2
30/07/2011 19:00 Odesa Odesa - Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ 1-1 0-0
30/07/2011 19:00 Μέταλουρ Ζαπόριτζια Μέταλουρ Ζαπόριτζια - Stal Alchevsk Stal Alchevsk 3-0 2-0
30/07/2011 19:00 Sevastopol Sevastopol - Kobra Kobra 1-0 0-0
30/07/2011 19:30 Krymteplitsia Krymteplitsia - Tytan Armyansk Tytan Armyansk 2-1 1-1
01/08/2011 16:00 Lviv Lviv - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 0-2 0-0
01/08/2011 18:30 Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι - Enerhetyk Enerhetyk 2-0 1-0
Κανονική Περίοδος - 4η αγωνιστική 05 - 06/08/2011
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/08/2011 17:30 Enerhetyk Enerhetyk - Krymteplitsia Krymteplitsia 0-2 0-0
06/08/2011 17:30 Zirka Zirka - Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II 3-2 1-1
06/08/2011 18:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Νίβα Βιννίτσα Νίβα Βιννίτσα 0-1 0-0
06/08/2011 18:00 Arsenal Bila Tserkva Arsenal Bila Tserkva - Lviv Lviv 2-0 0-0
06/08/2011 18:00 Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ - Μέταλουρ Ζαπόριτζια Μέταλουρ Ζαπόριτζια 1-2 0-0
06/08/2011 18:00 Tytan Armyansk Tytan Armyansk - Sevastopol Sevastopol 0-2 0-0
06/08/2011 18:00 Hoverla Hoverla - Kobra Kobra 2-0 1-0
06/08/2011 19:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Odesa Odesa 3-1 2-1
06/08/2011 19:00 Stal Alchevsk Stal Alchevsk - Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι 2-2 1-2
Κανονική Περίοδος - 5η αγωνιστική 12 - 14/08/2011
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/08/2011 17:30 Kobra Kobra - Tytan Armyansk Tytan Armyansk 2-1 1-1
12/08/2011 18:00 Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II - Μικολάιβ Μικολάιβ 1-0 1-0
12/08/2011 19:00 Sevastopol Sevastopol - Enerhetyk Enerhetyk 2-1 1-0
13/08/2011 17:00 Νίβα Βιννίτσα Νίβα Βιννίτσα - Hoverla Hoverla 0-1 0-1
13/08/2011 18:30 Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι - Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ 1-0 0-0
13/08/2011 19:00 Odesa Odesa - Arsenal Bila Tserkva Arsenal Bila Tserkva 1-0 0-0
13/08/2011 19:00 Μέταλουρ Ζαπόριτζια Μέταλουρ Ζαπόριτζια - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 2-1 2-1
13/08/2011 19:00 Krymteplitsia Krymteplitsia - Stal Alchevsk Stal Alchevsk 4-1 2-1
14/08/2011 15:00 Lviv Lviv - Zirka Zirka 1-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 6η αγωνιστική 21/08/2011
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
21/08/2011 16:30 Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ - Krymteplitsia Krymteplitsia 1-0 1-0
21/08/2011 17:00 Νίβα Βιννίτσα Νίβα Βιννίτσα - Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II 1-2 1-2
21/08/2011 17:00 Arsenal Bila Tserkva Arsenal Bila Tserkva - Μέταλουρ Ζαπόριτζια Μέταλουρ Ζαπόριτζια 2-1 1-1
21/08/2011 17:00 Enerhetyk Enerhetyk - Kobra Kobra 0-3 0-0
21/08/2011 17:00 Hoverla Hoverla - Tytan Armyansk Tytan Armyansk 3-1 3-1
21/08/2011 17:30 Zirka Zirka - Odesa Odesa 2-3 0-1
21/08/2011 17:30 Μικολάιβ Μικολάιβ - Lviv Lviv 3-0 1-0
21/08/2011 18:00 Stal Alchevsk Stal Alchevsk - Sevastopol Sevastopol 0-0 0-0
21/08/2011 19:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι 1-1 1-0
Κανονική Περίοδος - 7η αγωνιστική 25 - 26/08/2011
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
25/08/2011 18:00 Odesa Odesa - Μικολάιβ Μικολάιβ 3-0 2-0
26/08/2011 17:00 Lviv Lviv - Νίβα Βιννίτσα Νίβα Βιννίτσα 1-1 0-1
26/08/2011 17:00 Kobra Kobra - Stal Alchevsk Stal Alchevsk 4-0 2-0
26/08/2011 17:00 Tytan Armyansk Tytan Armyansk - Enerhetyk Enerhetyk 3-0 2-0
26/08/2011 18:00 Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II - Hoverla Hoverla 0-2 0-1
26/08/2011 18:00 Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι - Arsenal Bila Tserkva Arsenal Bila Tserkva 0-0 0-0
26/08/2011 19:00 Μέταλουρ Ζαπόριτζια Μέταλουρ Ζαπόριτζια - Zirka Zirka 4-1 2-1
26/08/2011 19:00 Krymteplitsia Krymteplitsia - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 3-2 1-1
26/08/2011 19:00 Sevastopol Sevastopol - Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ 0-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 8η αγωνιστική 31/08/2011
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
31/08/2011 16:30 Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ - Kobra Kobra 1-1 1-1
31/08/2011 17:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Μέταλουρ Ζαπόριτζια Μέταλουρ Ζαπόριτζια 1-2 1-1
31/08/2011 17:00 Arsenal Bila Tserkva Arsenal Bila Tserkva - Krymteplitsia Krymteplitsia 0-0 0-0
31/08/2011 17:30 Zirka Zirka - Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι 1-0 1-0
31/08/2011 17:30 Νίβα Βιννίτσα Νίβα Βιννίτσα - Odesa Odesa 0-0 0-0
31/08/2011 18:00 Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II - Lviv Lviv 5-0 3-0
31/08/2011 18:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Sevastopol Sevastopol 3-1 2-1
31/08/2011 18:00 Stal Alchevsk Stal Alchevsk - Tytan Armyansk Tytan Armyansk 2-2 1-1
31/08/2011 18:00 Hoverla Hoverla - Enerhetyk Enerhetyk 2-1 1-0
Κανονική Περίοδος - 9η αγωνιστική 04 - 05/09/2011
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/09/2011 17:00 Lviv Lviv - Hoverla Hoverla 1-0 1-0
05/09/2011 16:30 Kobra Kobra - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 0-0 0-0
05/09/2011 17:00 Tytan Armyansk Tytan Armyansk - Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ 3-1 1-1
05/09/2011 17:30 Enerhetyk Enerhetyk - Stal Alchevsk Stal Alchevsk 3-0 1-0
05/09/2011 18:00 Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι - Μικολάιβ Μικολάιβ 1-0 0-0
05/09/2011 18:00 Odesa Odesa - Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II 4-0 1-0
05/09/2011 19:00 Krymteplitsia Krymteplitsia - Zirka Zirka 2-0 1-0
05/09/2011 19:00 Μέταλουρ Ζαπόριτζια Μέταλουρ Ζαπόριτζια - Νίβα Βιννίτσα Νίβα Βιννίτσα 1-0 1-0
05/09/2011 19:00 Sevastopol Sevastopol - Arsenal Bila Tserkva Arsenal Bila Tserkva 1-1 0-0
Κανονική Περίοδος - 10η αγωνιστική 09 - 12/09/2011
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
09/09/2011 17:00 Hoverla Hoverla - Stal Alchevsk Stal Alchevsk 1-0 1-0
10/09/2011 16:00 Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ - Enerhetyk Enerhetyk 3-2 0-1
10/09/2011 17:00 Zirka Zirka - Sevastopol Sevastopol 0-1 0-1
10/09/2011 17:00 Arsenal Bila Tserkva Arsenal Bila Tserkva - Kobra Kobra 1-1 1-1
11/09/2011 15:00 Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II - Μέταλουρ Ζαπόριτζια Μέταλουρ Ζαπόριτζια 1-0 1-0
11/09/2011 16:00 Νίβα Βιννίτσα Νίβα Βιννίτσα - Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι 0-2 0-1
11/09/2011 17:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Krymteplitsia Krymteplitsia 3-2 1-1
11/09/2011 17:00 Lviv Lviv - Odesa Odesa 1-4 0-3
12/09/2011 18:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Tytan Armyansk Tytan Armyansk 1-1 1-0
Κανονική Περίοδος - 11η αγωνιστική 15/09 - 13/10/2011
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/09/2011 18:00 Odesa Odesa - Hoverla Hoverla 0-1 0-0
16/09/2011 16:30 Enerhetyk Enerhetyk - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 0-2 0-1
16/09/2011 19:00 Sevastopol Sevastopol - Μικολάιβ Μικολάιβ 3-0 2-0
17/09/2011 16:00 Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι - Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II 2-1 2-0
17/09/2011 16:00 Tytan Armyansk Tytan Armyansk - Arsenal Bila Tserkva Arsenal Bila Tserkva 0-2 0-1
17/09/2011 16:30 Kobra Kobra - Zirka Zirka 3-2 2-1
17/09/2011 17:00 Stal Alchevsk Stal Alchevsk - Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ 2-0 0-0
17/09/2011 18:00 Krymteplitsia Krymteplitsia - Νίβα Βιννίτσα Νίβα Βιννίτσα 2-0 1-0
13/10/2011 19:00 Μέταλουρ Ζαπόριτζια Μέταλουρ Ζαπόριτζια - Lviv Lviv 4-0 3-0
Κανονική Περίοδος - 12η αγωνιστική 24 - 25/09/2011
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
24/09/2011 15:00 Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II - Krymteplitsia Krymteplitsia 0-2 0-1
24/09/2011 16:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Stal Alchevsk Stal Alchevsk 3-4 2-3
25/09/2011 15:30 Zirka Zirka - Tytan Armyansk Tytan Armyansk 4-1 3-0
25/09/2011 16:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Kobra Kobra 2-0 0-0
25/09/2011 16:00 Νίβα Βιννίτσα Νίβα Βιννίτσα - Sevastopol Sevastopol 0-0 0-0
25/09/2011 16:00 Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ - Hoverla Hoverla 0-1 0-1
25/09/2011 16:30 Arsenal Bila Tserkva Arsenal Bila Tserkva - Enerhetyk Enerhetyk 1-2 1-0
25/09/2011 17:00 Lviv Lviv - Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι 1-2 0-0
25/09/2011 18:00 Odesa Odesa - Μέταλουρ Ζαπόριτζια Μέταλουρ Ζαπόριτζια 0-1 0-1
Κανονική Περίοδος - 13η αγωνιστική 30/09/2011
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/09/2011 16:00 Tytan Armyansk Tytan Armyansk - Μικολάιβ Μικολάιβ 0-0 0-0
30/09/2011 16:00 Kobra Kobra - Νίβα Βιννίτσα Νίβα Βιννίτσα 2-1 1-0
30/09/2011 16:00 Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι - Odesa Odesa 1-0 1-0
30/09/2011 16:00 Stal Alchevsk Stal Alchevsk - Arsenal Bila Tserkva Arsenal Bila Tserkva 3-2 2-1
30/09/2011 16:00 Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 2-1 2-0
30/09/2011 16:30 Enerhetyk Enerhetyk - Zirka Zirka 1-0 0-0
30/09/2011 18:00 Krymteplitsia Krymteplitsia - Lviv Lviv 2-1 1-0
30/09/2011 19:00 Sevastopol Sevastopol - Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II 1-0 0-0
30/09/2011 19:00 Μέταλουρ Ζαπόριτζια Μέταλουρ Ζαπόριτζια - Hoverla Hoverla 1-1 0-1
Κανονική Περίοδος - 14η αγωνιστική 05/10/2011
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/10/2011 15:00 Lviv Lviv - Sevastopol Sevastopol 0-2 0-1
05/10/2011 15:30 Zirka Zirka - Stal Alchevsk Stal Alchevsk 0-1 0-0
05/10/2011 16:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Enerhetyk Enerhetyk 2-0 0-0
05/10/2011 16:00 Νίβα Βιννίτσα Νίβα Βιννίτσα - Tytan Armyansk Tytan Armyansk 0-1 0-0
05/10/2011 16:00 Arsenal Bila Tserkva Arsenal Bila Tserkva - Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ 1-0 0-0
05/10/2011 16:00 Hoverla Hoverla - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 1-0 1-0
05/10/2011 18:00 Odesa Odesa - Krymteplitsia Krymteplitsia 1-1 1-0
05/10/2011 18:30 Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II - Kobra Kobra 2-1 0-0
05/10/2011 19:00 Μέταλουρ Ζαπόριτζια Μέταλουρ Ζαπόριτζια - Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι 3-2 3-0
Κανονική Περίοδος - 15η αγωνιστική 10/10/2011
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
10/10/2011 15:00 Tytan Armyansk Tytan Armyansk - Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II 1-1 0-0
10/10/2011 15:30 Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ - Zirka Zirka 1-1 0-0
10/10/2011 15:30 Kobra Kobra - Lviv Lviv 2-0 1-0
10/10/2011 16:00 Stal Alchevsk Stal Alchevsk - Μικολάιβ Μικολάιβ 2-2 1-1
10/10/2011 16:00 Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι - Hoverla Hoverla 2-2 1-2
10/10/2011 16:30 Enerhetyk Enerhetyk - Νίβα Βιννίτσα Νίβα Βιννίτσα 0-0 0-0
10/10/2011 17:30 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Arsenal Bila Tserkva Arsenal Bila Tserkva 1-2 1-2
10/10/2011 18:00 Krymteplitsia Krymteplitsia - Μέταλουρ Ζαπόριτζια Μέταλουρ Ζαπόριτζια 0-0 0-0
10/10/2011 19:00 Sevastopol Sevastopol - Odesa Odesa 1-0 1-0
Κανονική Περίοδος - 16η αγωνιστική 15 - 16/10/2011
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/10/2011 15:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ 1-2 0-0
15/10/2011 15:00 Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι - Krymteplitsia Krymteplitsia 0-1 0-1
15/10/2011 15:00 Hoverla Hoverla - Arsenal Bila Tserkva Arsenal Bila Tserkva 5-0 4-0
15/10/2011 15:30 Zirka Zirka - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 1-1 0-0
15/10/2011 18:00 Odesa Odesa - Kobra Kobra 1-3 1-1
16/10/2011 14:00 Lviv Lviv - Tytan Armyansk Tytan Armyansk 1-3 0-0
16/10/2011 15:00 Νίβα Βιννίτσα Νίβα Βιννίτσα - Stal Alchevsk Stal Alchevsk 0-3 -
16/10/2011 15:00 Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II - Enerhetyk Enerhetyk 3-1 1-1
16/10/2011 18:00 Μέταλουρ Ζαπόριτζια Μέταλουρ Ζαπόριτζια - Sevastopol Sevastopol 1-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 17η αγωνιστική 21 - 22/10/2011
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
21/10/2011 15:30 Enerhetyk Enerhetyk - Lviv Lviv 1-0 0-0
22/10/2011 15:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Μικολάιβ Μικολάιβ 3-0 0-0
22/10/2011 15:00 Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ - Νίβα Βιννίτσα Νίβα Βιννίτσα 0-0 0-0
22/10/2011 15:00 Tytan Armyansk Tytan Armyansk - Odesa Odesa 1-0 0-0
22/10/2011 15:00 Kobra Kobra - Μέταλουρ Ζαπόριτζια Μέταλουρ Ζαπόριτζια 0-1 0-0
22/10/2011 15:30 Arsenal Bila Tserkva Arsenal Bila Tserkva - Zirka Zirka 2-1 1-0
22/10/2011 16:00 Stal Alchevsk Stal Alchevsk - Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II 0-2 0-1
22/10/2011 18:00 Sevastopol Sevastopol - Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι 0-0 0-0
22/10/2011 18:00 Krymteplitsia Krymteplitsia - Hoverla Hoverla 1-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 18η αγωνιστική 28 - 30/10/2011
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
28/10/2011 16:00 Hoverla Hoverla - Zirka Zirka 2-0 0-0
28/10/2011 16:30 Enerhetyk Enerhetyk - Odesa Odesa 0-1 0-1
29/10/2011 15:30 Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ - Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II 1-0 0-0
29/10/2011 16:00 Stal Alchevsk Stal Alchevsk - Lviv Lviv 2-0 2-0
29/10/2011 16:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Νίβα Βιννίτσα Νίβα Βιννίτσα 0-4 0-1
29/10/2011 16:00 Arsenal Bila Tserkva Arsenal Bila Tserkva - Μικολάιβ Μικολάιβ 5-0 4-0
29/10/2011 18:00 Sevastopol Sevastopol - Krymteplitsia Krymteplitsia 1-1 0-1
30/10/2011 14:00 Kobra Kobra - Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι 0-2 0-0
30/10/2011 14:00 Tytan Armyansk Tytan Armyansk - Μέταλουρ Ζαπόριτζια Μέταλουρ Ζαπόριτζια 0-2 0-1
Κανονική Περίοδος - 19η αγωνιστική 05 - 06/11/2011
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/11/2011 14:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Zirka Zirka 3-1 1-1
05/11/2011 14:00 Νίβα Βιννίτσα Νίβα Βιννίτσα - Arsenal Bila Tserkva Arsenal Bila Tserkva 0-2 0-0
05/11/2011 14:00 Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 1-0 0-0
05/11/2011 14:00 Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι - Tytan Armyansk Tytan Armyansk 3-1 1-0
05/11/2011 15:00 Odesa Odesa - Stal Alchevsk Stal Alchevsk 1-2 0-1
05/11/2011 16:00 Μέταλουρ Ζαπόριτζια Μέταλουρ Ζαπόριτζια - Enerhetyk Enerhetyk 4-0 0-0
05/11/2011 16:00 Sevastopol Sevastopol - Hoverla Hoverla 2-1 2-1
05/11/2011 17:00 Krymteplitsia Krymteplitsia - Kobra Kobra 4-3 1-3
06/11/2011 14:00 Lviv Lviv - Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ 0-4 0-1
Κανονική Περίοδος - 20η αγωνιστική 11 - 12/11/2011
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/11/2011 13:30 Kobra Kobra - Sevastopol Sevastopol 3-2 1-1
11/11/2011 14:00 Enerhetyk Enerhetyk - Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι 0-0 0-0
12/11/2011 13:00 Stal Alchevsk Stal Alchevsk - Μέταλουρ Ζαπόριτζια Μέταλουρ Ζαπόριτζια 1-1 0-1
12/11/2011 14:00 Zirka Zirka - Νίβα Βιννίτσα Νίβα Βιννίτσα 3-0 2-0
12/11/2011 14:00 Tytan Armyansk Tytan Armyansk - Krymteplitsia Krymteplitsia 1-2 0-1
12/11/2011 14:00 Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ - Odesa Odesa 1-0 0-0
12/11/2011 14:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Lviv Lviv 2-1 0-1
12/11/2011 14:00 Arsenal Bila Tserkva Arsenal Bila Tserkva - Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II 1-0 0-0
12/11/2011 14:00 Hoverla Hoverla - Μικολάιβ Μικολάιβ 3-0 1-0
Κανονική Περίοδος - 21η αγωνιστική 16 - 20/11/2011
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
16/11/2011 13:30 Kobra Kobra - Hoverla Hoverla 2-3 0-2
18/11/2011 15:00 Odesa Odesa - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 1-1 1-0
18/11/2011 18:00 Sevastopol Sevastopol - Tytan Armyansk Tytan Armyansk 2-0 1-0
19/11/2011 13:30 Νίβα Βιννίτσα Νίβα Βιννίτσα - Μικολάιβ Μικολάιβ 0-1 0-0
19/11/2011 14:00 Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι - Stal Alchevsk Stal Alchevsk 1-0 1-0
19/11/2011 16:00 Μέταλουρ Ζαπόριτζια Μέταλουρ Ζαπόριτζια - Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ 3-2 1-1
19/11/2011 16:00 Krymteplitsia Krymteplitsia - Enerhetyk Enerhetyk 2-2 1-2
20/11/2011 14:00 Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II - Zirka Zirka 2-2 2-2
20/11/2011 14:00 Lviv Lviv - Arsenal Bila Tserkva Arsenal Bila Tserkva 1-4 1-1
Κανονική Περίοδος - 22η αγωνιστική 24/03 - 24/04/2012
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
24/03/2012 13:00 Hoverla Hoverla - Νίβα Βιννίτσα Νίβα Βιννίτσα 2-0 0-0
24/03/2012 14:00 Zirka Zirka - Lviv Lviv 4-1 2-0
24/03/2012 14:00 Tytan Armyansk Tytan Armyansk - Kobra Kobra 0-0 0-0
24/03/2012 15:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II 1-2 1-2
24/03/2012 15:00 Enerhetyk Enerhetyk - Sevastopol Sevastopol 1-5 0-2
24/03/2012 15:00 Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ - Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι 0-1 0-1
24/03/2012 15:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Μέταλουρ Ζαπόριτζια Μέταλουρ Ζαπόριτζια 1-1 0-0
24/03/2012 15:00 Arsenal Bila Tserkva Arsenal Bila Tserkva - Odesa Odesa 0-0 0-0
24/04/2012 17:00 Stal Alchevsk Stal Alchevsk - Krymteplitsia Krymteplitsia 2-3 2-2
Κανονική Περίοδος - 23η αγωνιστική 29 - 30/03/2012
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/03/2012 17:00 Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 0-0 0-0
29/03/2012 17:00 Kobra Kobra - Enerhetyk Enerhetyk 3-0 1-0
29/03/2012 17:00 Tytan Armyansk Tytan Armyansk - Hoverla Hoverla 0-2 0-2
29/03/2012 18:00 Lviv Lviv - Μικολάιβ Μικολάιβ 2-1 2-0
29/03/2012 19:00 Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II - Νίβα Βιννίτσα Νίβα Βιννίτσα 0-0 0-0
29/03/2012 19:00 Μέταλουρ Ζαπόριτζια Μέταλουρ Ζαπόριτζια - Arsenal Bila Tserkva Arsenal Bila Tserkva 5-2 2-1
29/03/2012 19:00 Krymteplitsia Krymteplitsia - Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ 3-0 2-0
29/03/2012 20:00 Sevastopol Sevastopol - Stal Alchevsk Stal Alchevsk 2-1 1-0
30/03/2012 16:30 Odesa Odesa - Zirka Zirka 1-3 0-1
Κανονική Περίοδος - 24η αγωνιστική 03/04/2012
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
03/04/2012 16:00 Zirka Zirka - Μέταλουρ Ζαπόριτζια Μέταλουρ Ζαπόριτζια 4-0 2-0
03/04/2012 16:00 Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ - Sevastopol Sevastopol 1-4 0-1
03/04/2012 16:00 Arsenal Bila Tserkva Arsenal Bila Tserkva - Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι 1-0 1-0
03/04/2012 16:00 Hoverla Hoverla - Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II 1-0 0-0
03/04/2012 16:30 Enerhetyk Enerhetyk - Tytan Armyansk Tytan Armyansk 0-2 0-0
03/04/2012 17:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Odesa Odesa 0-0 0-0
03/04/2012 17:00 Νίβα Βιννίτσα Νίβα Βιννίτσα - Lviv Lviv 1-1 1-0
03/04/2012 17:00 Stal Alchevsk Stal Alchevsk - Kobra Kobra 0-0 0-0
03/04/2012 17:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Krymteplitsia Krymteplitsia 1-1 0-1
Κανονική Περίοδος - 25η αγωνιστική 07 - 09/04/2012
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
07/04/2012 17:00 Μέταλουρ Ζαπόριτζια Μέταλουρ Ζαπόριτζια - Μικολάιβ Μικολάιβ 1-0 1-0
08/04/2012 13:00 Sevastopol Sevastopol - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 3-1 1-1
08/04/2012 15:00 Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι - Zirka Zirka 3-2 2-1
08/04/2012 15:00 Enerhetyk Enerhetyk - Hoverla Hoverla 1-3 1-2
08/04/2012 16:00 Kobra Kobra - Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ 2-1 1-0
08/04/2012 16:00 Tytan Armyansk Tytan Armyansk - Stal Alchevsk Stal Alchevsk 2-1 1-0
08/04/2012 16:30 Odesa Odesa - Νίβα Βιννίτσα Νίβα Βιννίτσα 0-1 0-0
08/04/2012 18:00 Krymteplitsia Krymteplitsia - Arsenal Bila Tserkva Arsenal Bila Tserkva 1-2 0-2
09/04/2012 17:00 Lviv Lviv - Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II 0-1 0-0
Κανονική Περίοδος - 26η αγωνιστική 13 - 16/04/2012
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
13/04/2012 16:00 Stal Alchevsk Stal Alchevsk - Enerhetyk Enerhetyk 3-0 1-0
13/04/2012 17:00 Hoverla Hoverla - Lviv Lviv 4-0 3-0
14/04/2012 14:00 Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II - Odesa Odesa 0-0 0-0
14/04/2012 15:00 Zirka Zirka - Krymteplitsia Krymteplitsia 0-1 0-1
14/04/2012 16:00 Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ - Tytan Armyansk Tytan Armyansk 3-0 1-0
14/04/2012 16:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Kobra Kobra 1-2 0-1
14/04/2012 16:00 Arsenal Bila Tserkva Arsenal Bila Tserkva - Sevastopol Sevastopol 0-1 0-1
14/04/2012 17:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι 1-2 0-1
16/04/2012 17:00 Νίβα Βιννίτσα Νίβα Βιννίτσα - Μέταλουρ Ζαπόριτζια Μέταλουρ Ζαπόριτζια 1-4 0-3
Κανονική Περίοδος - 27η αγωνιστική 20 - 21/04/2012
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
20/04/2012 17:00 Stal Alchevsk Stal Alchevsk - Hoverla Hoverla 3-2 2-1
20/04/2012 18:00 Krymteplitsia Krymteplitsia - Μικολάιβ Μικολάιβ 2-1 0-1
21/04/2012 15:00 Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι - Νίβα Βιννίτσα Νίβα Βιννίτσα 1-1 1-1
21/04/2012 15:00 Enerhetyk Enerhetyk - Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ 3-2 1-2
21/04/2012 16:00 Kobra Kobra - Arsenal Bila Tserkva Arsenal Bila Tserkva 2-2 2-1
21/04/2012 16:00 Tytan Armyansk Tytan Armyansk - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 1-4 0-2
21/04/2012 16:30 Odesa Odesa - Lviv Lviv 2-3 1-1
21/04/2012 17:00 Sevastopol Sevastopol - Zirka Zirka 2-0 0-0
21/04/2012 18:00 Μέταλουρ Ζαπόριτζια Μέταλουρ Ζαπόριτζια - Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II 2-1 1-0
Κανονική Περίοδος - 28η αγωνιστική 27 - 28/04/2012
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
27/04/2012 17:00 Zirka Zirka - Kobra Kobra 2-1 2-1
27/04/2012 17:00 Hoverla Hoverla - Odesa Odesa 6-0 3-0
27/04/2012 19:15 Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II - Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι 3-0 1-0
28/04/2012 16:00 Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ - Stal Alchevsk Stal Alchevsk 1-0 0-0
28/04/2012 16:00 Arsenal Bila Tserkva Arsenal Bila Tserkva - Tytan Armyansk Tytan Armyansk 2-1 1-1
28/04/2012 17:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Sevastopol Sevastopol 0-1 0-0
28/04/2012 17:00 Νίβα Βιννίτσα Νίβα Βιννίτσα - Krymteplitsia Krymteplitsia 0-0 0-0
28/04/2012 17:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Enerhetyk Enerhetyk 3-0 -
28/04/2012 19:00 Lviv Lviv - Μέταλουρ Ζαπόριτζια Μέταλουρ Ζαπόριτζια 1-5 1-2
Κανονική Περίοδος - 29η αγωνιστική 02 - 03/05/2012
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
02/05/2012 15:00 Enerhetyk Enerhetyk - Arsenal Bila Tserkva Arsenal Bila Tserkva 2-3 0-2
02/05/2012 15:00 Stal Alchevsk Stal Alchevsk - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 3-0 1-0
02/05/2012 15:00 Hoverla Hoverla - Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ 4-1 0-0
02/05/2012 16:00 Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι - Lviv Lviv 0-0 0-0
02/05/2012 16:00 Sevastopol Sevastopol - Νίβα Βιννίτσα Νίβα Βιννίτσα 5-1 2-1
02/05/2012 17:00 Tytan Armyansk Tytan Armyansk - Zirka Zirka 0-2 0-1
03/05/2012 17:00 Krymteplitsia Krymteplitsia - Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II 0-0 0-0
03/05/2012 17:00 Kobra Kobra - Μικολάιβ Μικολάιβ 4-2 3-0
03/05/2012 18:00 Μέταλουρ Ζαπόριτζια Μέταλουρ Ζαπόριτζια - Odesa Odesa 3-0 1-0
Κανονική Περίοδος - 30η αγωνιστική 08 - 09/05/2012
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/05/2012 17:00 Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II - Sevastopol Sevastopol 2-3 2-2
09/05/2012 16:00 Zirka Zirka - Enerhetyk Enerhetyk 4-1 1-0
09/05/2012 16:30 Hoverla Hoverla - Μέταλουρ Ζαπόριτζια Μέταλουρ Ζαπόριτζια 1-0 1-0
09/05/2012 17:00 Odesa Odesa - Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι 1-1 0-0
09/05/2012 17:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ 0-1 0-1
09/05/2012 17:00 Arsenal Bila Tserkva Arsenal Bila Tserkva - Stal Alchevsk Stal Alchevsk 3-2 2-1
09/05/2012 18:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Tytan Armyansk Tytan Armyansk 2-0 0-0
09/05/2012 18:00 Νίβα Βιννίτσα Νίβα Βιννίτσα - Kobra Kobra 1-0 1-0
09/05/2012 18:00 Lviv Lviv - Krymteplitsia Krymteplitsia 1-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 31η αγωνιστική 15/05/2012
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/05/2012 16:30 Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ - Arsenal Bila Tserkva Arsenal Bila Tserkva 2-2 0-1
15/05/2012 17:00 Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι - Μέταλουρ Ζαπόριτζια Μέταλουρ Ζαπόριτζια 3-2 2-2
15/05/2012 17:00 Tytan Armyansk Tytan Armyansk - Νίβα Βιννίτσα Νίβα Βιννίτσα 0-1 0-1
15/05/2012 17:30 Kobra Kobra - Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II 1-2 0-0
15/05/2012 17:30 Enerhetyk Enerhetyk - Μικολάιβ Μικολάιβ 1-2 0-2
15/05/2012 18:00 Stal Alchevsk Stal Alchevsk - Zirka Zirka 1-1 0-1
15/05/2012 18:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Hoverla Hoverla 0-2 0-1
15/05/2012 19:00 Krymteplitsia Krymteplitsia - Odesa Odesa 4-1 1-0
15/05/2012 19:00 Sevastopol Sevastopol - Lviv Lviv 4-0 3-0
Κανονική Περίοδος - 32η αγωνιστική 19 - 20/05/2012
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/05/2012 17:00 Μέταλουρ Ζαπόριτζια Μέταλουρ Ζαπόριτζια - Krymteplitsia Krymteplitsia 4-0 2-0
20/05/2012 17:00 Zirka Zirka - Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ 2-0 0-0
20/05/2012 17:00 Lviv Lviv - Kobra Kobra 1-3 1-1
20/05/2012 17:00 Odesa Odesa - Sevastopol Sevastopol 1-3 1-1
20/05/2012 17:00 Hoverla Hoverla - Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι 2-0 2-0
20/05/2012 18:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Stal Alchevsk Stal Alchevsk 1-2 1-1
20/05/2012 18:00 Νίβα Βιννίτσα Νίβα Βιννίτσα - Enerhetyk Enerhetyk 4-1 2-0
20/05/2012 18:00 Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II - Tytan Armyansk Tytan Armyansk 2-0 1-0
20/05/2012 18:00 Arsenal Bila Tserkva Arsenal Bila Tserkva - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 0-2 0-0
Κανονική Περίοδος - 33η αγωνιστική 24 - 26/05/2012
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
24/05/2012 19:00 Sevastopol Sevastopol - Μέταλουρ Ζαπόριτζια Μέταλουρ Ζαπόριτζια 2-1 1-0
25/05/2012 18:00 Krymteplitsia Krymteplitsia - Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι 0-1 0-1
25/05/2012 18:00 Kobra Kobra - Odesa Odesa 1-1 1-0
25/05/2012 18:00 Enerhetyk Enerhetyk - Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II 0-3 -
25/05/2012 18:00 Stal Alchevsk Stal Alchevsk - Νίβα Βιννίτσα Νίβα Βιννίτσα 0-0 0-0
25/05/2012 18:00 Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ - Μικολάιβ Μικολάιβ 0-0 0-0
25/05/2012 18:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Zirka Zirka 5-1 2-0
25/05/2012 18:00 Arsenal Bila Tserkva Arsenal Bila Tserkva - Hoverla Hoverla 0-0 0-0
26/05/2012 17:00 Tytan Armyansk Tytan Armyansk - Lviv Lviv 2-0 1-0
Κανονική Περίοδος - 34η αγωνιστική 30/05/2012
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/05/2012 18:00 Zirka Zirka - Arsenal Bila Tserkva Arsenal Bila Tserkva 3-0 0-0
30/05/2012 18:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 2-0 1-0
30/05/2012 18:00 Νίβα Βιννίτσα Νίβα Βιννίτσα - Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ 1-0 0-0
30/05/2012 18:00 Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II - Stal Alchevsk Stal Alchevsk 1-3 0-1
30/05/2012 18:00 Lviv Lviv - Enerhetyk Enerhetyk 0-0 -
30/05/2012 18:00 Odesa Odesa - Tytan Armyansk Tytan Armyansk 5-2 2-0
30/05/2012 18:00 Μέταλουρ Ζαπόριτζια Μέταλουρ Ζαπόριτζια - Kobra Kobra 4-2 4-1
30/05/2012 18:00 Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι - Sevastopol Sevastopol 1-1 0-1
30/05/2012 18:00 Hoverla Hoverla - Krymteplitsia Krymteplitsia 4-0 2-0
Top