Persha Liga 2012

Ουκρανία - Persha Liga - 2012

Πρωτάθλημα (13/07/2012 - 08/06/2013) - 18 ομάδες
Επιλογή σεζόν
Κανονική Περίοδος - 1η αγωνιστική 13 - 14/07/2012
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
13/07/2012 21:00 Σαμί Σαμί - Obolon' Obolon' 0-0 0-0
14/07/2012 17:30 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Zirka Zirka 0-2 0-1
14/07/2012 18:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Kobra Kobra 0-2 0-1
14/07/2012 18:00 Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ - Odesa Odesa 1-0 1-0
14/07/2012 19:00 Krymteplitsia Krymteplitsia - Arsenal Bila Tserkva Arsenal Bila Tserkva 1-0 1-0
14/07/2012 19:00 Sevastopol Sevastopol - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 2-2 1-0
14/07/2012 19:00 Ολεξάντρια Ολεξάντρια - Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II 3-1 3-0
14/07/2012 19:00 Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι - Poltava Poltava 2-0 2-0
14/07/2012 19:00 Stal Alchevsk Stal Alchevsk - Tytan Armyansk Tytan Armyansk 2-0 2-0
Κανονική Περίοδος - 2η αγωνιστική 20 - 21/07/2012
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
20/07/2012 18:30 Zirka Zirka - Σαμί Σαμί 4-0 1-0
21/07/2012 18:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Krymteplitsia Krymteplitsia 1-1 0-1
21/07/2012 18:00 Arsenal Bila Tserkva Arsenal Bila Tserkva - Sevastopol Sevastopol 2-1 0-0
21/07/2012 18:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Ολεξάντρια Ολεξάντρια 2-3 1-3
21/07/2012 18:00 Odesa Odesa - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 1-1 1-0
21/07/2012 18:00 Poltava Poltava - Stal Alchevsk Stal Alchevsk 0-2 0-1
21/07/2012 18:00 Kobra Kobra - Tytan Armyansk Tytan Armyansk 2-0 0-0
21/07/2012 19:00 Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II - Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ 1-2 1-0
21/07/2012 19:00 Obolon' Obolon' - Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι 1-1 0-1
Κανονική Περίοδος - 3η αγωνιστική 27 - 28/07/2012
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
27/07/2012 20:45 Sevastopol Sevastopol - Μικολάιβ Μικολάιβ 0-0 0-0
28/07/2012 17:00 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II 2-0 0-0
28/07/2012 18:00 Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 0-0 0-0
28/07/2012 18:00 Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι - Zirka Zirka 1-0 0-0
28/07/2012 18:00 Tytan Armyansk Tytan Armyansk - Poltava Poltava 1-2 1-1
28/07/2012 19:00 Krymteplitsia Krymteplitsia - Kobra Kobra 1-0 0-0
28/07/2012 19:00 Stal Alchevsk Stal Alchevsk - Obolon' Obolon' 1-0 1-0
28/07/2012 20:00 Ολεξάντρια Ολεξάντρια - Arsenal Bila Tserkva Arsenal Bila Tserkva 0-0 0-0
28/07/2012 20:00 Σαμί Σαμί - Odesa Odesa 1-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 4η αγωνιστική 03 - 04/08/2012
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
03/08/2012 18:00 Zirka Zirka - Stal Alchevsk Stal Alchevsk 1-0 0-0
04/08/2012 18:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Ολεξάντρια Ολεξάντρια 1-0 0-0
04/08/2012 18:00 Arsenal Bila Tserkva Arsenal Bila Tserkva - Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ 2-0 1-0
04/08/2012 18:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 0-3 0-2
04/08/2012 18:00 Kobra Kobra - Poltava Poltava 0-0 0-0
04/08/2012 18:15 Odesa Odesa - Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι 0-0 0-0
04/08/2012 19:00 Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II - Σαμί Σαμί 1-3 1-1
04/08/2012 19:00 Obolon' Obolon' - Tytan Armyansk Tytan Armyansk 1-2 1-1
04/08/2012 20:00 Krymteplitsia Krymteplitsia - Sevastopol Sevastopol 0-4 0-2
Κανονική Περίοδος - 5η αγωνιστική 10 - 11/08/2012
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
10/08/2012 18:30 Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι - Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II 0-2 0-1
11/08/2012 18:00 Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ - Μικολάιβ Μικολάιβ 2-0 1-0
11/08/2012 18:00 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Arsenal Bila Tserkva Arsenal Bila Tserkva 2-1 0-1
11/08/2012 18:00 Tytan Armyansk Tytan Armyansk - Zirka Zirka 0-0 0-0
11/08/2012 18:00 Poltava Poltava - Obolon' Obolon' 0-1 0-0
11/08/2012 19:00 Ολεξάντρια Ολεξάντρια - Krymteplitsia Krymteplitsia 1-0 1-0
11/08/2012 19:00 Stal Alchevsk Stal Alchevsk - Odesa Odesa 1-0 0-0
11/08/2012 20:00 Sevastopol Sevastopol - Kobra Kobra 0-0 0-0
11/08/2012 20:00 Σαμί Σαμί - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 0-1 0-1
Κανονική Περίοδος - 6η αγωνιστική 17 - 18/08/2012
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
17/08/2012 20:45 Sevastopol Sevastopol - Ολεξάντρια Ολεξάντρια 3-0 2-0
18/08/2012 15:00 Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II - Stal Alchevsk Stal Alchevsk 0-0 0-0
18/08/2012 17:00 Zirka Zirka - Poltava Poltava 1-1 0-1
18/08/2012 17:30 Μικολάιβ Μικολάιβ - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 2-0 0-0
18/08/2012 17:30 Odesa Odesa - Tytan Armyansk Tytan Armyansk 1-0 1-0
18/08/2012 17:30 Kobra Kobra - Obolon' Obolon' 2-1 0-0
18/08/2012 18:00 Arsenal Bila Tserkva Arsenal Bila Tserkva - Σαμί Σαμί 1-2 0-2
18/08/2012 18:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι 2-1 0-1
18/08/2012 19:00 Krymteplitsia Krymteplitsia - Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ 0-1 0-0
Κανονική Περίοδος - 7η αγωνιστική 26 - 27/08/2012
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/08/2012 16:00 Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ - Sevastopol Sevastopol 1-3 1-0
26/08/2012 16:00 Tytan Armyansk Tytan Armyansk - Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II 2-4 1-3
26/08/2012 17:00 Poltava Poltava - Odesa Odesa 2-1 0-0
26/08/2012 17:30 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Krymteplitsia Krymteplitsia 1-0 1-0
26/08/2012 17:30 Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι - Arsenal Bila Tserkva Arsenal Bila Tserkva 2-0 1-0
26/08/2012 17:30 Obolon' Obolon' - Zirka Zirka 2-1 1-0
26/08/2012 18:00 Stal Alchevsk Stal Alchevsk - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 3-1 1-0
26/08/2012 20:00 Σαμί Σαμί - Μικολάιβ Μικολάιβ 0-2 0-0
27/08/2012 19:30 Ολεξάντρια Ολεξάντρια - Kobra Kobra 0-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 8η αγωνιστική 31/08 - 01/09/2012
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
31/08/2012 16:30 Krymteplitsia Krymteplitsia - Σαμί Σαμί 2-0 1-0
01/09/2012 15:00 Arsenal Bila Tserkva Arsenal Bila Tserkva - Stal Alchevsk Stal Alchevsk 0-3 0-1
01/09/2012 16:00 Odesa Odesa - Obolon' Obolon' 1-3 0-1
01/09/2012 17:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι 0-0 0-0
01/09/2012 17:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Tytan Armyansk Tytan Armyansk 0-0 0-0
01/09/2012 17:00 Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II - Poltava Poltava 1-3 0-2
01/09/2012 19:00 Sevastopol Sevastopol - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 1-0 0-0
01/09/2012 19:00 Ολεξάντρια Ολεξάντρια - Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ 2-1 1-1
01/09/2012 19:00 Kobra Kobra - Zirka Zirka 0-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 9η αγωνιστική 05/09 - 31/10/2012
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/09/2012 18:00 Stal Alchevsk Stal Alchevsk - Μικολάιβ Μικολάιβ 0-1 0-1
06/09/2012 16:00 Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ - Kobra Kobra 0-0 0-0
06/09/2012 16:30 Zirka Zirka - Odesa Odesa 4-1 2-0
06/09/2012 17:00 Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι - Krymteplitsia Krymteplitsia 2-1 1-0
06/09/2012 17:00 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Ολεξάντρια Ολεξάντρια 0-0 0-0
06/09/2012 17:00 Tytan Armyansk Tytan Armyansk - Arsenal Bila Tserkva Arsenal Bila Tserkva 0-1 0-1
06/09/2012 17:00 Poltava Poltava - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 0-0 0-0
06/09/2012 19:00 Σαμί Σαμί - Sevastopol Sevastopol 1-0 1-0
31/10/2012 18:00 Obolon' Obolon' - Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II 1-2 1-2
Κανονική Περίοδος - 10η αγωνιστική 12 - 13/09/2012
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/09/2012 16:00 Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 0-2 0-0
12/09/2012 17:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Tytan Armyansk Tytan Armyansk 0-2 0-0
12/09/2012 17:00 Arsenal Bila Tserkva Arsenal Bila Tserkva - Poltava Poltava 1-4 0-2
12/09/2012 18:00 Ολεξάντρια Ολεξάντρια - Σαμί Σαμί 2-0 0-0
12/09/2012 18:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Obolon' Obolon' 0-0 0-0
12/09/2012 18:00 Kobra Kobra - Odesa Odesa 3-0 2-0
12/09/2012 19:00 Sevastopol Sevastopol - Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι 3-0 3-0
12/09/2012 19:30 Krymteplitsia Krymteplitsia - Stal Alchevsk Stal Alchevsk 1-3 1-0
13/09/2012 14:30 Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II - Zirka Zirka 1-2 0-0
Κανονική Περίοδος - 11η αγωνιστική 17 - 18/09/2012
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
17/09/2012 16:00 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Kobra Kobra 1-0 0-0
17/09/2012 16:30 Poltava Poltava - Μικολάιβ Μικολάιβ 5-0 2-0
17/09/2012 16:30 Tytan Armyansk Tytan Armyansk - Krymteplitsia Krymteplitsia 2-1 1-1
17/09/2012 16:30 Odesa Odesa - Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II 1-0 0-0
17/09/2012 18:00 Obolon' Obolon' - Arsenal Bila Tserkva Arsenal Bila Tserkva 1-0 1-0
17/09/2012 19:00 Stal Alchevsk Stal Alchevsk - Sevastopol Sevastopol 2-2 1-0
17/09/2012 19:00 Σαμί Σαμί - Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ 0-0 0-0
18/09/2012 16:00 Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι - Ολεξάντρια Ολεξάντρια 1-1 1-1
18/09/2012 16:00 Zirka Zirka - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 1-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 12η αγωνιστική 29/09/2012
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/09/2012 15:00 Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ - Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι 2-0 1-0
29/09/2012 15:00 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Σαμί Σαμί 1-1 1-1
29/09/2012 16:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Obolon' Obolon' 1-1 0-1
29/09/2012 16:00 Arsenal Bila Tserkva Arsenal Bila Tserkva - Zirka Zirka 1-2 1-1
29/09/2012 17:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Odesa Odesa 1-0 0-0
29/09/2012 17:00 Kobra Kobra - Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II 2-0 1-0
29/09/2012 18:00 Krymteplitsia Krymteplitsia - Poltava Poltava 1-1 0-1
29/09/2012 18:00 Sevastopol Sevastopol - Tytan Armyansk Tytan Armyansk 2-1 1-1
29/09/2012 18:00 Ολεξάντρια Ολεξάντρια - Stal Alchevsk Stal Alchevsk 1-0 1-0
Κανονική Περίοδος - 13η αγωνιστική 05 - 06/10/2012
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/10/2012 15:00 Zirka Zirka - Μικολάιβ Μικολάιβ 0-1 0-0
05/10/2012 15:00 Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 0-2 0-2
05/10/2012 16:00 Poltava Poltava - Sevastopol Sevastopol 1-2 0-2
05/10/2012 16:00 Tytan Armyansk Tytan Armyansk - Ολεξάντρια Ολεξάντρια 0-0 0-0
05/10/2012 16:00 Odesa Odesa - Arsenal Bila Tserkva Arsenal Bila Tserkva 1-0 0-0
05/10/2012 17:00 Stal Alchevsk Stal Alchevsk - Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ 1-0 1-0
05/10/2012 18:00 Obolon' Obolon' - Krymteplitsia Krymteplitsia 1-1 0-0
05/10/2012 18:00 Σαμί Σαμί - Kobra Kobra 0-0 0-0
06/10/2012 15:00 Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 1-1 0-1
Κανονική Περίοδος - 14η αγωνιστική 10/10/2012
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
10/10/2012 14:30 Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ - Tytan Armyansk Tytan Armyansk 0-2 0-0
10/10/2012 15:00 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Stal Alchevsk Stal Alchevsk 0-2 0-1
10/10/2012 15:30 Arsenal Bila Tserkva Arsenal Bila Tserkva - Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II 1-0 1-0
10/10/2012 16:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Odesa Odesa 4-2 2-2
10/10/2012 16:30 Σαμί Σαμί - Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι 2-1 2-0
10/10/2012 17:00 Kobra Kobra - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 0-1 0-1
10/10/2012 18:00 Krymteplitsia Krymteplitsia - Zirka Zirka 0-2 0-0
10/10/2012 18:00 Ολεξάντρια Ολεξάντρια - Poltava Poltava 2-1 1-1
10/10/2012 19:00 Sevastopol Sevastopol - Obolon' Obolon' 2-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 15η αγωνιστική 15/10/2012
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/10/2012 15:00 Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II - Μικολάιβ Μικολάιβ 1-2 0-2
15/10/2012 15:00 Zirka Zirka - Sevastopol Sevastopol 1-1 0-1
15/10/2012 15:00 Tytan Armyansk Tytan Armyansk - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 1-3 1-3
15/10/2012 15:00 Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι - Kobra Kobra 1-1 1-1
15/10/2012 15:30 Poltava Poltava - Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ 1-0 0-0
15/10/2012 16:00 Odesa Odesa - Krymteplitsia Krymteplitsia 0-2 0-1
15/10/2012 17:30 Obolon' Obolon' - Ολεξάντρια Ολεξάντρια 1-3 1-2
15/10/2012 18:00 Stal Alchevsk Stal Alchevsk - Σαμί Σαμί 3-1 0-0
15/10/2012 18:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Arsenal Bila Tserkva Arsenal Bila Tserkva 0-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 16η αγωνιστική 19 - 21/10/2012
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/10/2012 15:00 Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι - Stal Alchevsk Stal Alchevsk 3-0 1-0
20/10/2012 15:00 Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ - Obolon' Obolon' 1-1 0-1
20/10/2012 15:00 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Poltava Poltava 0-1 0-0
20/10/2012 15:30 Μικολάιβ Μικολάιβ - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 0-2 0-1
20/10/2012 16:00 Ολεξάντρια Ολεξάντρια - Zirka Zirka 1-1 1-0
20/10/2012 16:00 Σαμί Σαμί - Tytan Armyansk Tytan Armyansk 0-0 0-0
20/10/2012 16:00 Kobra Kobra - Arsenal Bila Tserkva Arsenal Bila Tserkva 0-0 0-0
20/10/2012 17:00 Krymteplitsia Krymteplitsia - Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II 3-1 1-0
21/10/2012 17:00 Sevastopol Sevastopol - Odesa Odesa 6-0 3-0
Κανονική Περίοδος - 17η αγωνιστική 26 - 27/10/2012
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/10/2012 15:00 Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II - Sevastopol Sevastopol 2-4 1-2
26/10/2012 15:30 Odesa Odesa - Ολεξάντρια Ολεξάντρια 0-1 0-1
26/10/2012 16:30 Obolon' Obolon' - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 1-1 0-0
27/10/2012 14:30 Poltava Poltava - Σαμί Σαμί 1-1 1-0
27/10/2012 15:00 Arsenal Bila Tserkva Arsenal Bila Tserkva - Μικολάιβ Μικολάιβ 1-3 1-1
27/10/2012 15:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Krymteplitsia Krymteplitsia 1-0 0-0
27/10/2012 15:00 Zirka Zirka - Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ 1-2 1-1
27/10/2012 15:00 Tytan Armyansk Tytan Armyansk - Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι 1-3 0-1
27/10/2012 17:00 Stal Alchevsk Stal Alchevsk - Kobra Kobra 1-1 0-0
Κανονική Περίοδος - 18η αγωνιστική 02 - 05/11/2012
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
02/11/2012 14:00 Odesa Odesa - Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ 0-4 0-1
03/11/2012 13:00 Poltava Poltava - Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι 2-3 1-2
03/11/2012 13:00 Tytan Armyansk Tytan Armyansk - Stal Alchevsk Stal Alchevsk 1-2 1-0
03/11/2012 14:00 Arsenal Bila Tserkva Arsenal Bila Tserkva - Krymteplitsia Krymteplitsia 1-3 1-1
03/11/2012 16:00 Kobra Kobra - Μικολάιβ Μικολάιβ 2-2 1-0
04/11/2012 14:00 Zirka Zirka - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 1-1 0-1
04/11/2012 14:00 Obolon' Obolon' - Σαμί Σαμί 1-0 1-0
04/11/2012 15:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Sevastopol Sevastopol 2-1 2-0
05/11/2012 17:30 Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II - Ολεξάντρια Ολεξάντρια 1-2 1-0
Κανονική Περίοδος - 19η αγωνιστική 09 - 10/11/2012
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
09/11/2012 14:00 Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ - Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II 1-0 0-0
09/11/2012 16:30 Σαμί Σαμί - Zirka Zirka 1-0 1-0
09/11/2012 18:00 Sevastopol Sevastopol - Arsenal Bila Tserkva Arsenal Bila Tserkva 3-0 3-0
10/11/2012 13:00 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Odesa Odesa 4-0 2-0
10/11/2012 13:00 Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι - Obolon' Obolon' 3-0 -
10/11/2012 13:00 Tytan Armyansk Tytan Armyansk - Kobra Kobra 1-0 0-0
10/11/2012 14:00 Stal Alchevsk Stal Alchevsk - Poltava Poltava 3-3 2-1
10/11/2012 16:00 Krymteplitsia Krymteplitsia - Μικολάιβ Μικολάιβ 2-0 0-0
10/11/2012 16:00 Ολεξάντρια Ολεξάντρια - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 1-1 0-1
Κανονική Περίοδος - 20η αγωνιστική 16 - 18/11/2012
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
16/11/2012 17:00 Obolon' Obolon' - Stal Alchevsk Stal Alchevsk 2-3 2-0
17/11/2012 13:00 Odesa Odesa - Σαμί Σαμί 1-3 1-3
17/11/2012 13:00 Zirka Zirka - Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι 3-1 2-1
17/11/2012 13:00 Poltava Poltava - Tytan Armyansk Tytan Armyansk 0-1 0-1
17/11/2012 14:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Sevastopol Sevastopol 0-3 -
17/11/2012 14:00 Arsenal Bila Tserkva Arsenal Bila Tserkva - Ολεξάντρια Ολεξάντρια 1-4 0-3
17/11/2012 15:00 Kobra Kobra - Krymteplitsia Krymteplitsia 2-0 1-0
17/11/2012 15:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ 3-0 0-0
18/11/2012 14:00 Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 0-2 0-1
Κανονική Περίοδος - 21η αγωνιστική 23 - 24/11/2012
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
23/11/2012 13:00 Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ - Arsenal Bila Tserkva Arsenal Bila Tserkva 4-1 0-0
23/11/2012 17:00 Stal Alchevsk Stal Alchevsk - Zirka Zirka 3-1 1-1
24/11/2012 13:00 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 0-0 0-0
24/11/2012 13:00 Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι - Odesa Odesa 1-0 0-0
24/11/2012 13:00 Tytan Armyansk Tytan Armyansk - Obolon' Obolon' 3-0 2-0
24/11/2012 13:00 Poltava Poltava - Kobra Kobra 0-0 0-0
24/11/2012 15:00 Ολεξάντρια Ολεξάντρια - Μικολάιβ Μικολάιβ 1-1 1-0
24/11/2012 15:00 Sevastopol Sevastopol - Krymteplitsia Krymteplitsia 5-2 3-0
24/11/2012 15:00 Σαμί Σαμί - Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II 1-1 1-1
Κανονική Περίοδος - 22η αγωνιστική 23/03 - 16/05/2013
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
23/03/2013 17:00 Krymteplitsia Krymteplitsia - Ολεξάντρια Ολεξάντρια 0-0 0-0
24/03/2013 14:00 Odesa Odesa - Stal Alchevsk Stal Alchevsk 1-2 0-0
24/03/2013 17:00 Obolon' Obolon' - Poltava Poltava 0-0 -
31/03/2013 15:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Σαμί Σαμί 1-0 0-0
09/04/2013 14:00 Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II - Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι 1-1 1-1
17/04/2013 16:30 Zirka Zirka - Tytan Armyansk Tytan Armyansk 1-1 1-0
15/05/2013 17:30 Arsenal Bila Tserkva Arsenal Bila Tserkva - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 0-4 0-2
15/05/2013 18:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ 2-0 1-0
16/05/2013 18:00 Kobra Kobra - Sevastopol Sevastopol 1-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 23η αγωνιστική 29/03 - 16/05/2013
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/03/2013 17:00 Ολεξάντρια Ολεξάντρια - Sevastopol Sevastopol 1-4 1-1
30/03/2013 01:00 Obolon' Obolon' - Kobra Kobra 0-0 -
30/03/2013 14:00 Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ - Krymteplitsia Krymteplitsia 0-3 0-1
30/03/2013 14:00 Poltava Poltava - Zirka Zirka 1-0 1-0
30/03/2013 15:00 Tytan Armyansk Tytan Armyansk - Odesa Odesa 1-0 1-0
17/04/2013 18:00 Σαμί Σαμί - Arsenal Bila Tserkva Arsenal Bila Tserkva 3-1 2-1
23/04/2013 17:00 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Μικολάιβ Μικολάιβ 0-1 0-0
23/04/2013 17:00 Stal Alchevsk Stal Alchevsk - Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II 4-0 3-0
16/05/2013 17:30 Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 2-1 0-0
Κανονική Περίοδος - 24η αγωνιστική 05 - 07/04/2013
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/04/2013 14:00 Arsenal Bila Tserkva Arsenal Bila Tserkva - Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι 3-4 2-1
05/04/2013 14:00 Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II - Tytan Armyansk Tytan Armyansk 1-3 0-1
05/04/2013 17:00 Sevastopol Sevastopol - Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ 3-0 0-0
06/04/2013 01:00 Zirka Zirka - Obolon' Obolon' 0-0 -
06/04/2013 14:00 Odesa Odesa - Poltava Poltava 1-0 0-0
06/04/2013 15:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Stal Alchevsk Stal Alchevsk 1-2 0-0
06/04/2013 17:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Σαμί Σαμί 1-0 0-0
06/04/2013 18:00 Krymteplitsia Krymteplitsia - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 0-1 0-0
07/04/2013 15:00 Kobra Kobra - Ολεξάντρια Ολεξάντρια 2-0 1-0
Κανονική Περίοδος - 25η αγωνιστική 12 - 14/04/2013
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/04/2013 16:30 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Sevastopol Sevastopol 0-1 0-0
13/04/2013 01:00 Obolon' Obolon' - Odesa Odesa 0-0 -
13/04/2013 13:00 Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ - Ολεξάντρια Ολεξάντρια 1-4 0-2
13/04/2013 13:30 Zirka Zirka - Kobra Kobra 1-0 0-0
13/04/2013 15:00 Σαμί Σαμί - Krymteplitsia Krymteplitsia 1-0 0-0
13/04/2013 15:00 Tytan Armyansk Tytan Armyansk - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 3-2 1-0
13/04/2013 15:00 Poltava Poltava - Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II 1-1 0-0
13/04/2013 16:00 Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι - Μικολάιβ Μικολάιβ 4-0 2-0
14/04/2013 13:30 Stal Alchevsk Stal Alchevsk - Arsenal Bila Tserkva Arsenal Bila Tserkva 2-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 26η αγωνιστική 19 - 21/04/2013
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/04/2013 17:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Stal Alchevsk Stal Alchevsk 3-2 1-1
19/04/2013 17:00 Ολεξάντρια Ολεξάντρια - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 2-1 1-0
20/04/2013 01:00 Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II - Obolon' Obolon' 0-0 -
20/04/2013 15:00 Kobra Kobra - Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ 1-2 1-1
20/04/2013 16:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Poltava Poltava 2-2 1-1
20/04/2013 18:00 Krymteplitsia Krymteplitsia - Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι 0-0 0-0
21/04/2013 14:00 Odesa Odesa - Zirka Zirka 0-3 0-2
21/04/2013 16:00 Sevastopol Sevastopol - Σαμί Σαμί 5-1 1-0
21/04/2013 16:30 Arsenal Bila Tserkva Arsenal Bila Tserkva - Tytan Armyansk Tytan Armyansk 1-1 0-0
Κανονική Περίοδος - 27η αγωνιστική 26 - 27/04/2013
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/04/2013 16:00 Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι - Sevastopol Sevastopol 1-1 1-0
27/04/2013 01:00 Obolon' Obolon' - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 0-0 -
27/04/2013 13:00 Odesa Odesa - Kobra Kobra 3-2 1-0
27/04/2013 16:00 Tytan Armyansk Tytan Armyansk - Μικολάιβ Μικολάιβ 2-2 1-0
27/04/2013 16:30 Poltava Poltava - Arsenal Bila Tserkva Arsenal Bila Tserkva 0-0 0-0
27/04/2013 17:00 Stal Alchevsk Stal Alchevsk - Krymteplitsia Krymteplitsia 4-0 4-0
27/04/2013 17:00 Σαμί Σαμί - Ολεξάντρια Ολεξάντρια 2-1 1-1
27/04/2013 17:00 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ 1-0 1-0
27/04/2013 17:00 Zirka Zirka - Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II 2-2 1-1
Κανονική Περίοδος - 28η αγωνιστική 02/05/2013
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
02/05/2013 01:00 Arsenal Bila Tserkva Arsenal Bila Tserkva - Obolon' Obolon' 0-0 -
02/05/2013 16:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Zirka Zirka 0-1 0-1
02/05/2013 17:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Poltava Poltava 0-0 0-0
02/05/2013 17:00 Ολεξάντρια Ολεξάντρια - Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι 0-1 0-0
02/05/2013 17:00 Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ - Σαμί Σαμί 1-0 0-0
02/05/2013 17:00 Kobra Kobra - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 2-2 2-2
02/05/2013 17:00 Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II - Odesa Odesa 3-0 0-0
02/05/2013 19:00 Krymteplitsia Krymteplitsia - Tytan Armyansk Tytan Armyansk 0-3 0-1
02/05/2013 19:30 Sevastopol Sevastopol - Stal Alchevsk Stal Alchevsk 2-0 1-0
Κανονική Περίοδος - 29η αγωνιστική 07 - 29/05/2013
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
07/05/2013 01:00 Obolon' Obolon' - Μικολάιβ Μικολάιβ 0-0 -
07/05/2013 16:30 Poltava Poltava - Krymteplitsia Krymteplitsia 1-1 1-0
07/05/2013 17:00 Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι - Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ 0-1 0-1
07/05/2013 17:00 Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II - Kobra Kobra 0-2 0-2
07/05/2013 17:30 Stal Alchevsk Stal Alchevsk - Ολεξάντρια Ολεξάντρια 2-4 1-2
07/05/2013 17:30 Odesa Odesa - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 0-1 0-0
07/05/2013 18:00 Σαμί Σαμί - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 2-0 1-0
07/05/2013 18:00 Zirka Zirka - Arsenal Bila Tserkva Arsenal Bila Tserkva 6-2 1-0
29/05/2013 17:00 Tytan Armyansk Tytan Armyansk - Sevastopol Sevastopol 1-1 0-1
Κανονική Περίοδος - 30η αγωνιστική 11 - 12/05/2013
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/05/2013 16:00 Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ - Stal Alchevsk Stal Alchevsk 0-1 0-1
11/05/2013 17:00 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι 1-0 0-0
11/05/2013 17:00 Arsenal Bila Tserkva Arsenal Bila Tserkva - Odesa Odesa 1-3 0-2
11/05/2013 18:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Zirka Zirka 2-2 1-2
12/05/2013 01:00 Krymteplitsia Krymteplitsia - Obolon' Obolon' 0-0 -
12/05/2013 16:00 Sevastopol Sevastopol - Poltava Poltava 3-0 1-0
12/05/2013 17:00 Ολεξάντρια Ολεξάντρια - Tytan Armyansk Tytan Armyansk 0-3 0-0
12/05/2013 17:00 Kobra Kobra - Σαμί Σαμί 0-1 0-0
12/05/2013 17:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II 0-1 0-0
Κανονική Περίοδος - 31η αγωνιστική 18 - 20/05/2013
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/05/2013 18:00 Odesa Odesa - Μικολάιβ Μικολάιβ 1-2 0-0
19/05/2013 01:00 Obolon' Obolon' - Sevastopol Sevastopol 0-0 -
19/05/2013 17:00 Poltava Poltava - Ολεξάντρια Ολεξάντρια 1-0 1-0
19/05/2013 17:00 Tytan Armyansk Tytan Armyansk - Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ 2-0 2-0
19/05/2013 18:00 Zirka Zirka - Krymteplitsia Krymteplitsia 1-1 1-1
19/05/2013 18:00 Stal Alchevsk Stal Alchevsk - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 2-1 0-1
19/05/2013 18:00 Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II - Arsenal Bila Tserkva Arsenal Bila Tserkva 1-0 0-0
20/05/2013 17:30 Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι - Σαμί Σαμί 1-0 1-0
20/05/2013 18:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Kobra Kobra 0-2 0-1
Κανονική Περίοδος - 32η αγωνιστική 25 - 26/05/2013
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
25/05/2013 18:00 Sevastopol Sevastopol - Zirka Zirka 2-0 2-0
25/05/2013 18:00 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Tytan Armyansk Tytan Armyansk 1-0 1-0
26/05/2013 01:00 Ολεξάντρια Ολεξάντρια - Obolon' Obolon' 0-0 -
26/05/2013 15:00 Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ - Poltava Poltava 3-0 1-0
26/05/2013 18:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II 2-0 1-0
26/05/2013 18:00 Σαμί Σαμί - Stal Alchevsk Stal Alchevsk 2-0 2-0
26/05/2013 18:00 Arsenal Bila Tserkva Arsenal Bila Tserkva - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 1-5 0-0
26/05/2013 19:00 Krymteplitsia Krymteplitsia - Odesa Odesa 1-1 0-0
26/05/2013 19:00 Kobra Kobra - Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι 0-2 0-1
Κανονική Περίοδος - 33η αγωνιστική 31/05 - 02/06/2013
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
31/05/2013 18:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Μικολάιβ Μικολάιβ 3-1 2-1
01/06/2013 01:00 Obolon' Obolon' - Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ 0-0 -
01/06/2013 18:00 Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II - Krymteplitsia Krymteplitsia 2-1 2-1
01/06/2013 18:00 Odesa Odesa - Sevastopol Sevastopol 0-1 0-0
01/06/2013 18:00 Zirka Zirka - Ολεξάντρια Ολεξάντρια 1-4 1-3
01/06/2013 18:00 Stal Alchevsk Stal Alchevsk - Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι 1-1 0-1
01/06/2013 18:00 Arsenal Bila Tserkva Arsenal Bila Tserkva - Kobra Kobra 0-3 0-1
02/06/2013 16:00 Poltava Poltava - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 1-0 0-0
02/06/2013 17:00 Tytan Armyansk Tytan Armyansk - Σαμί Σαμί 2-2 2-1
Κανονική Περίοδος - 34η αγωνιστική 07 - 08/06/2013
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
07/06/2013 18:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Arsenal Bila Tserkva Arsenal Bila Tserkva 8-0 3-0
08/06/2013 01:00 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Obolon' Obolon' 0-0 -
08/06/2013 18:00 Krymteplitsia Krymteplitsia - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 1-2 0-0
08/06/2013 18:00 Sevastopol Sevastopol - Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II 0-0 0-0
08/06/2013 18:00 Ολεξάντρια Ολεξάντρια - Odesa Odesa 4-1 2-0
08/06/2013 18:00 Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ - Zirka Zirka 4-0 1-0
08/06/2013 18:00 Σαμί Σαμί - Poltava Poltava 1-0 0-0
08/06/2013 18:00 Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι - Tytan Armyansk Tytan Armyansk 5-2 4-1
08/06/2013 18:00 Kobra Kobra - Stal Alchevsk Stal Alchevsk 1-1 1-1
Top