Persha Liga 2013

Ουκρανία - Persha Liga - 2013

Πρωτάθλημα (14/07/2013 - 31/05/2014) - 16 ομάδες
Επιλογή σεζόν
Κανονική Περίοδος - 1η αγωνιστική 14/07/2013
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
14/07/2013 16:00 Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ - UkrAhroKom UkrAhroKom 4-2 2-2
14/07/2013 18:00 Poltava Poltava - Νίβα Τέρνοπιλ Νίβα Τέρνοπιλ 1-2 1-1
14/07/2013 18:00 Σαμί Σαμί - Kobra Kobra 2-0 1-0
14/07/2013 18:00 Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ - Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II 0-0 0-0
14/07/2013 18:00 Zirka Zirka - Μικολάιβ Μικολάιβ 2-1 1-1
14/07/2013 18:30 Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 0-0 0-0
14/07/2013 19:00 Stal Alchevsk Stal Alchevsk - Tytan Armyansk Tytan Armyansk 2-0 0-0
14/07/2013 19:00 Ολεξάντρια Ολεξάντρια - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 4-3 3-2
Κανονική Περίοδος - 2η αγωνιστική 19 - 20/07/2013
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/07/2013 18:00 Νίβα Τέρνοπιλ Νίβα Τέρνοπιλ - Μικολάιβ Μικολάιβ 2-3 1-3
20/07/2013 17:00 Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II - Ολεξάντρια Ολεξάντρια 0-0 0-0
20/07/2013 18:00 Poltava Poltava - Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ 2-1 1-1
20/07/2013 18:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Zirka Zirka 4-0 1-0
20/07/2013 18:00 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ 2-1 1-0
20/07/2013 18:00 UkrAhroKom UkrAhroKom - Σαμί Σαμί 0-0 0-0
20/07/2013 19:00 Tytan Armyansk Tytan Armyansk - Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι 1-0 1-0
20/07/2013 19:00 Kobra Kobra - Stal Alchevsk Stal Alchevsk 0-2 0-1
Κανονική Περίοδος - 3η αγωνιστική 26 - 27/07/2013
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/07/2013 17:00 Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι - Kobra Kobra 1-1 0-0
27/07/2013 17:30 Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ - Νίβα Τέρνοπιλ Νίβα Τέρνοπιλ 0-1 0-1
27/07/2013 18:00 Σαμί Σαμί - Poltava Poltava 3-1 1-1
27/07/2013 18:00 Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ - Tytan Armyansk Tytan Armyansk 3-1 1-0
27/07/2013 18:00 Zirka Zirka - Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II 1-0 0-0
27/07/2013 18:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 1-1 0-1
27/07/2013 19:00 Stal Alchevsk Stal Alchevsk - UkrAhroKom UkrAhroKom 2-0 0-0
27/07/2013 19:00 Ολεξάντρια Ολεξάντρια - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 3-0 2-0
Κανονική Περίοδος - 4η αγωνιστική 02 - 04/08/2013
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
02/08/2013 17:00 Νίβα Τέρνοπιλ Νίβα Τέρνοπιλ - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 2-2 1-0
03/08/2013 17:00 Poltava Poltava - Stal Alchevsk Stal Alchevsk 3-0 2-0
03/08/2013 17:30 Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ - Σαμί Σαμί 3-0 1-0
03/08/2013 17:30 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Zirka Zirka 2-1 1-1
03/08/2013 17:30 Tytan Armyansk Tytan Armyansk - Ολεξάντρια Ολεξάντρια 0-0 0-0
03/08/2013 18:00 Kobra Kobra - Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ 1-0 1-0
03/08/2013 18:00 UkrAhroKom UkrAhroKom - Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι 0-0 0-0
04/08/2013 16:00 Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II - Μικολάιβ Μικολάιβ 1-2 0-0
Κανονική Περίοδος - 5η αγωνιστική 11/08/2013
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/08/2013 16:00 Zirka Zirka - Tytan Armyansk Tytan Armyansk 2-2 0-1
11/08/2013 18:00 Σαμί Σαμί - Νίβα Τέρνοπιλ Νίβα Τέρνοπιλ 3-0 2-0
11/08/2013 18:00 Stal Alchevsk Stal Alchevsk - Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ 1-1 0-0
11/08/2013 18:00 Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι - Poltava Poltava 2-0 1-0
11/08/2013 18:00 Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ - UkrAhroKom UkrAhroKom 3-0 1-0
11/08/2013 18:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 0-0 0-0
11/08/2013 18:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II 0-0 0-0
11/08/2013 19:00 Ολεξάντρια Ολεξάντρια - Kobra Kobra 2-0 1-0
Κανονική Περίοδος - 6η αγωνιστική 16 - 17/08/2013
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
16/08/2013 17:00 Σαμί Σαμί - Stal Alchevsk Stal Alchevsk 1-3 0-1
17/08/2013 17:00 Poltava Poltava - Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ 3-1 0-0
17/08/2013 17:00 Tytan Armyansk Tytan Armyansk - Μικολάιβ Μικολάιβ 4-3 1-2
17/08/2013 17:30 Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ - Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι 3-2 2-2
17/08/2013 17:30 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 2-0 1-0
17/08/2013 18:00 UkrAhroKom UkrAhroKom - Ολεξάντρια Ολεξάντρια 2-2 1-1
17/08/2013 18:00 Νίβα Τέρνοπιλ Νίβα Τέρνοπιλ - Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II 0-0 0-0
17/08/2013 19:00 Kobra Kobra - Zirka Zirka 2-4 2-2
Κανονική Περίοδος - 7η αγωνιστική 24/08/2013
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
24/08/2013 17:00 Zirka Zirka - UkrAhroKom UkrAhroKom 0-2 0-2
24/08/2013 17:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Kobra Kobra 4-1 3-0
24/08/2013 17:00 Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 1-1 0-1
24/08/2013 18:00 Stal Alchevsk Stal Alchevsk - Νίβα Τέρνοπιλ Νίβα Τέρνοπιλ 1-0 1-0
24/08/2013 18:00 Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι - Σαμί Σαμί 2-1 1-0
24/08/2013 18:00 Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ - Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ 1-2 1-1
24/08/2013 18:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Tytan Armyansk Tytan Armyansk 2-1 1-1
24/08/2013 19:00 Ολεξάντρια Ολεξάντρια - Poltava Poltava 1-0 1-0
Κανονική Περίοδος - 8η αγωνιστική 30/08 - 01/09/2013
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/08/2013 17:00 Νίβα Τέρνοπιλ Νίβα Τέρνοπιλ - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 1-2 0-1
31/08/2013 16:00 Poltava Poltava - Zirka Zirka 0-0 0-0
31/08/2013 17:00 Tytan Armyansk Tytan Armyansk - Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II 1-0 0-0
31/08/2013 18:00 Stal Alchevsk Stal Alchevsk - Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι 3-0 -
31/08/2013 18:00 Kobra Kobra - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 3-2 0-0
31/08/2013 18:00 UkrAhroKom UkrAhroKom - Μικολάιβ Μικολάιβ 2-0 1-0
31/08/2013 19:00 Σαμί Σαμί - Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ 1-0 0-0
01/09/2013 17:00 Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ - Ολεξάντρια Ολεξάντρια 2-2 1-2
Κανονική Περίοδος - 9η αγωνιστική 07/09 - 20/11/2013
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
07/09/2013 16:00 Zirka Zirka - Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ 1-3 0-2
07/09/2013 16:45 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Tytan Armyansk Tytan Armyansk 1-0 0-0
07/09/2013 17:00 Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ - Stal Alchevsk Stal Alchevsk 0-2 0-2
07/09/2013 17:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Poltava Poltava 1-2 1-1
07/09/2013 18:30 Ολεξάντρια Ολεξάντρια - Σαμί Σαμί 1-2 1-1
08/09/2013 17:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - UkrAhroKom UkrAhroKom 1-0 1-0
23/10/2013 13:30 Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II - Kobra Kobra 3-0 2-0
20/11/2013 14:00 Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι - Νίβα Τέρνοπιλ Νίβα Τέρνοπιλ 0-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 10η αγωνιστική 13 - 15/09/2013
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
13/09/2013 17:00 Stal Alchevsk Stal Alchevsk - Ολεξάντρια Ολεξάντρια 1-3 1-1
14/09/2013 16:00 Poltava Poltava - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 1-2 0-1
14/09/2013 16:00 Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ - Μικολάιβ Μικολάιβ 1-0 1-0
14/09/2013 16:00 Kobra Kobra - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 1-0 0-0
14/09/2013 17:00 Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι - Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ 1-0 0-0
14/09/2013 17:00 UkrAhroKom UkrAhroKom - Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II 1-1 0-0
14/09/2013 19:00 Σαμί Σαμί - Zirka Zirka 2-0 0-0
15/09/2013 17:00 Νίβα Τέρνοπιλ Νίβα Τέρνοπιλ - Tytan Armyansk Tytan Armyansk 2-2 0-2
Κανονική Περίοδος - 11η αγωνιστική 20 - 22/09/2013
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
20/09/2013 17:00 Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ - Νίβα Τέρνοπιλ Νίβα Τέρνοπιλ 1-0 0-0
20/09/2013 17:00 Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II - Poltava Poltava 1-2 1-0
21/09/2013 16:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Σαμί Σαμί 1-1 0-1
21/09/2013 16:00 Zirka Zirka - Stal Alchevsk Stal Alchevsk 1-0 0-0
21/09/2013 16:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ 2-2 1-0
21/09/2013 18:00 Ολεξάντρια Ολεξάντρια - Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι 2-1 1-1
22/09/2013 15:00 Tytan Armyansk Tytan Armyansk - Kobra Kobra 2-2 0-0
22/09/2013 16:00 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - UkrAhroKom UkrAhroKom 0-1 0-0
Κανονική Περίοδος - 12η αγωνιστική 29 - 30/09/2013
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/09/2013 13:30 Stal Alchevsk Stal Alchevsk - Μικολάιβ Μικολάιβ 1-0 1-0
29/09/2013 15:00 Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ - Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II 3-1 1-0
29/09/2013 16:00 Poltava Poltava - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 1-1 0-1
29/09/2013 16:00 Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι - Zirka Zirka 0-1 0-1
29/09/2013 17:00 Σαμί Σαμί - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 0-2 0-0
29/09/2013 17:00 Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ - Ολεξάντρια Ολεξάντρια 2-0 1-0
29/09/2013 19:00 Νίβα Τέρνοπιλ Νίβα Τέρνοπιλ - Kobra Kobra 1-1 1-0
30/09/2013 16:00 UkrAhroKom UkrAhroKom - Tytan Armyansk Tytan Armyansk 0-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 13η αγωνιστική 04 - 05/10/2013
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/10/2013 17:00 Ολεξάντρια Ολεξάντρια - Νίβα Τέρνοπιλ Νίβα Τέρνοπιλ 1-1 1-1
05/10/2013 13:00 Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II - Σαμί Σαμί 0-2 0-0
05/10/2013 15:00 Zirka Zirka - Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ 0-0 0-0
05/10/2013 15:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Stal Alchevsk Stal Alchevsk 3-0 1-0
05/10/2013 15:00 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ 0-2 0-1
05/10/2013 15:00 Tytan Armyansk Tytan Armyansk - Poltava Poltava 0-1 0-1
05/10/2013 15:00 Kobra Kobra - UkrAhroKom UkrAhroKom 0-0 0-0
05/10/2013 16:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι 1-2 0-0
Κανονική Περίοδος - 14η αγωνιστική 11/10/2013 - 30/04/2014
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/10/2013 16:00 Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 0-1 0-1
12/10/2013 15:00 Poltava Poltava - Kobra Kobra 0-1 0-0
12/10/2013 15:00 Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ - Tytan Armyansk Tytan Armyansk 1-1 0-0
12/10/2013 16:00 Ολεξάντρια Ολεξάντρια - Zirka Zirka 0-0 0-0
12/10/2013 17:00 Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ - Μικολάιβ Μικολάιβ 1-0 0-0
12/10/2013 18:00 Σαμί Σαμί - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 1-1 0-1
13/10/2013 17:00 Νίβα Τέρνοπιλ Νίβα Τέρνοπιλ - UkrAhroKom UkrAhroKom 2-0 1-0
30/04/2014 15:00 Stal Alchevsk Stal Alchevsk - Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II 1-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 15η αγωνιστική 18 - 20/10/2013
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/10/2013 14:30 Kobra Kobra - Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ 1-1 1-1
19/10/2013 13:30 Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II - Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι 1-2 0-1
19/10/2013 14:00 Tytan Armyansk Tytan Armyansk - Σαμί Σαμί 1-0 0-0
19/10/2013 15:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Ολεξάντρια Ολεξάντρια 1-2 1-2
19/10/2013 15:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ 2-1 0-1
19/10/2013 15:00 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Stal Alchevsk Stal Alchevsk 0-2 0-0
19/10/2013 17:00 UkrAhroKom UkrAhroKom - Poltava Poltava 2-1 0-0
20/10/2013 13:30 Zirka Zirka - Νίβα Τέρνοπιλ Νίβα Τέρνοπιλ 1-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 16η αγωνιστική 25 - 27/10/2013
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
25/10/2013 15:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Zirka Zirka 2-1 1-1
25/10/2013 19:00 Νίβα Τέρνοπιλ Νίβα Τέρνοπιλ - Poltava Poltava 3-0 -
26/10/2013 14:00 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι 0-1 0-1
26/10/2013 14:00 Tytan Armyansk Tytan Armyansk - Stal Alchevsk Stal Alchevsk 2-0 2-0
26/10/2013 15:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Ολεξάντρια Ολεξάντρια 1-1 1-1
26/10/2013 16:00 UkrAhroKom UkrAhroKom - Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ 0-1 0-0
27/10/2013 12:30 Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II - Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ 0-1 0-0
27/10/2013 13:00 Kobra Kobra - Σαμί Σαμί 1-1 0-1
Κανονική Περίοδος - 17η αγωνιστική 01 - 03/11/2013
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
01/11/2013 17:00 Stal Alchevsk Stal Alchevsk - Kobra Kobra 3-1 0-0
02/11/2013 14:00 Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι - Tytan Armyansk Tytan Armyansk 2-0 1-0
02/11/2013 14:00 Zirka Zirka - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 2-1 1-1
02/11/2013 15:00 Ολεξάντρια Ολεξάντρια - Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II 1-0 0-0
03/11/2013 13:30 Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ - Poltava Poltava 3-1 1-0
03/11/2013 14:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Νίβα Τέρνοπιλ Νίβα Τέρνοπιλ 1-4 1-1
03/11/2013 15:00 Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 1-0 0-0
03/11/2013 16:00 Σαμί Σαμί - UkrAhroKom UkrAhroKom 0-1 0-0
Κανονική Περίοδος - 18η αγωνιστική 09 - 10/11/2013
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
09/11/2013 13:30 Poltava Poltava - Σαμί Σαμί 1-1 0-1
09/11/2013 13:30 Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II - Zirka Zirka 1-0 1-0
09/11/2013 13:30 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Ολεξάντρια Ολεξάντρια 2-2 1-1
09/11/2013 13:30 Tytan Armyansk Tytan Armyansk - Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ 0-1 0-1
09/11/2013 13:30 UkrAhroKom UkrAhroKom - Stal Alchevsk Stal Alchevsk 2-1 1-1
09/11/2013 14:00 Kobra Kobra - Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι 0-0 0-0
09/11/2013 15:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Μικολάιβ Μικολάιβ 1-2 0-2
10/11/2013 13:30 Νίβα Τέρνοπιλ Νίβα Τέρνοπιλ - Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ 0-1 0-1
Κανονική Περίοδος - 19η αγωνιστική 16 - 30/11/2013
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
16/11/2013 13:30 Σαμί Σαμί - Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ 0-1 0-0
16/11/2013 13:30 Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ - Kobra Kobra 1-0 0-0
16/11/2013 14:00 Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι - UkrAhroKom UkrAhroKom 2-0 2-0
16/11/2013 15:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Νίβα Τέρνοπιλ Νίβα Τέρνοπιλ 1-2 0-1
16/11/2013 16:00 Stal Alchevsk Stal Alchevsk - Poltava Poltava 2-1 0-0
17/11/2013 13:30 Zirka Zirka - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 1-1 0-0
17/11/2013 16:00 Ολεξάντρια Ολεξάντρια - Tytan Armyansk Tytan Armyansk 2-0 0-0
30/11/2013 13:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II 3-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 20η αγωνιστική 23 - 25/11/2013
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
23/11/2013 13:00 Tytan Armyansk Tytan Armyansk - Zirka Zirka 1-0 0-0
23/11/2013 13:30 Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ - Stal Alchevsk Stal Alchevsk 1-0 0-0
23/11/2013 13:30 Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 1-0 0-0
23/11/2013 13:30 Kobra Kobra - Ολεξάντρια Ολεξάντρια 0-0 0-0
23/11/2013 14:00 UkrAhroKom UkrAhroKom - Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ 1-0 0-0
23/11/2013 15:00 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Μικολάιβ Μικολάιβ 3-1 3-0
24/11/2013 13:30 Poltava Poltava - Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι 2-0 1-0
25/11/2013 18:00 Νίβα Τέρνοπιλ Νίβα Τέρνοπιλ - Σαμί Σαμί 2-0 1-0
Κανονική Περίοδος - 21η αγωνιστική 28 - 30/03/2014
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
28/03/2014 17:00 Ολεξάντρια Ολεξάντρια - UkrAhroKom UkrAhroKom 2-1 1-0
29/03/2014 15:00 Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ - Poltava Poltava 1-2 1-1
29/03/2014 15:00 Zirka Zirka - Kobra Kobra 0-0 0-0
29/03/2014 15:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Tytan Armyansk Tytan Armyansk 2-1 1-0
29/03/2014 16:00 Stal Alchevsk Stal Alchevsk - Σαμί Σαμί 5-0 1-0
29/03/2014 16:00 Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι - Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ 1-1 0-1
29/03/2014 16:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 0-0 0-0
30/03/2014 14:00 Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II - Νίβα Τέρνοπιλ Νίβα Τέρνοπιλ 0-1 0-0
Κανονική Περίοδος - 22η αγωνιστική 04 - 05/04/2014
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/04/2014 17:00 Νίβα Τέρνοπιλ Νίβα Τέρνοπιλ - Stal Alchevsk Stal Alchevsk 2-0 1-0
05/04/2014 14:00 Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ - Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ 1-0 0-0
05/04/2014 14:00 Σαμί Σαμί - Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι 3-1 1-0
05/04/2014 14:00 Tytan Armyansk Tytan Armyansk - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 0-2 0-2
05/04/2014 15:00 Poltava Poltava - Ολεξάντρια Ολεξάντρια 1-0 1-0
05/04/2014 15:00 Kobra Kobra - Μικολάιβ Μικολάιβ 2-1 2-0
05/04/2014 16:00 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II 0-1 0-0
05/04/2014 17:00 UkrAhroKom UkrAhroKom - Zirka Zirka 1-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 23η αγωνιστική 12 - 13/04/2014
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/04/2014 14:00 Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II - Tytan Armyansk Tytan Armyansk 6-0 2-0
12/04/2014 15:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - UkrAhroKom UkrAhroKom 2-1 1-0
12/04/2014 16:00 Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι - Stal Alchevsk Stal Alchevsk 2-0 1-0
12/04/2014 16:00 Zirka Zirka - Poltava Poltava 2-0 1-0
12/04/2014 16:00 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Νίβα Τέρνοπιλ Νίβα Τέρνοπιλ 0-0 0-0
12/04/2014 17:00 Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ - Σαμί Σαμί 4-0 2-0
12/04/2014 17:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Kobra Kobra 0-1 0-1
13/04/2014 14:00 Ολεξάντρια Ολεξάντρια - Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ 0-1 0-0
Κανονική Περίοδος - 24η αγωνιστική 17 - 18/04/2014
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
17/04/2014 19:00 Νίβα Τέρνοπιλ Νίβα Τέρνοπιλ - Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι 1-0 0-0
18/04/2014 15:00 Poltava Poltava - Μικολάιβ Μικολάιβ 2-0 0-0
18/04/2014 16:00 Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ - Zirka Zirka 1-2 0-1
18/04/2014 16:00 Tytan Armyansk Tytan Armyansk - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 4-2 3-0
18/04/2014 17:00 Σαμί Σαμί - Ολεξάντρια Ολεξάντρια 2-0 0-0
18/04/2014 17:00 Stal Alchevsk Stal Alchevsk - Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ 3-2 2-2
18/04/2014 17:00 Kobra Kobra - Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II 3-1 0-0
18/04/2014 17:00 UkrAhroKom UkrAhroKom - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 3-0 1-0
Κανονική Περίοδος - 25η αγωνιστική 25/04 - 27/05/2014
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
25/04/2014 16:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ 1-1 1-1
25/04/2014 16:00 Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II - UkrAhroKom UkrAhroKom 1-1 1-1
25/04/2014 18:30 Ολεξάντρια Ολεξάντρια - Stal Alchevsk Stal Alchevsk 3-0 1-0
26/04/2014 16:00 Zirka Zirka - Σαμί Σαμί 0-1 0-1
26/04/2014 16:15 Tytan Armyansk Tytan Armyansk - Νίβα Τέρνοπιλ Νίβα Τέρνοπιλ 1-0 1-0
26/04/2014 17:00 Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ - Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι 3-0 0-0
26/04/2014 17:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Poltava Poltava 1-3 1-1
27/05/2014 17:00 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Kobra Kobra 0-0 -
Κανονική Περίοδος - 26η αγωνιστική 03 - 04/05/2014
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
03/05/2014 14:00 Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 1-0 0-0
03/05/2014 17:00 Σαμί Σαμί - Μικολάιβ Μικολάιβ 0-1 0-0
03/05/2014 17:00 Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι - Ολεξάντρια Ολεξάντρια 1-3 1-3
03/05/2014 17:00 Kobra Kobra - Tytan Armyansk Tytan Armyansk 0-0 0-0
03/05/2014 17:00 UkrAhroKom UkrAhroKom - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 0-0 0-0
04/05/2014 16:30 Poltava Poltava - Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II 2-1 1-1
04/05/2014 17:00 Stal Alchevsk Stal Alchevsk - Zirka Zirka 1-2 0-0
04/05/2014 17:00 Νίβα Τέρνοπιλ Νίβα Τέρνοπιλ - Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ 0-1 0-0
Κανονική Περίοδος - 27η αγωνιστική 09 - 27/05/2014
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
09/05/2014 16:00 Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II - Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ 2-1 1-1
11/05/2014 16:00 Tytan Armyansk Tytan Armyansk - UkrAhroKom UkrAhroKom 1-0 0-0
11/05/2014 17:00 Zirka Zirka - Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι 5-1 1-0
11/05/2014 17:30 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Σαμί Σαμί 1-0 1-0
11/05/2014 18:30 Ολεξάντρια Ολεξάντρια - Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ 0-1 0-0
12/05/2014 16:00 Kobra Kobra - Νίβα Τέρνοπιλ Νίβα Τέρνοπιλ 3-0 -
13/05/2014 15:00 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Poltava Poltava 0-0 -
27/05/2014 17:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Stal Alchevsk Stal Alchevsk 0-2 0-2
Κανονική Περίοδος - 28η αγωνιστική 16 - 18/05/2014
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
16/05/2014 17:00 Σαμί Σαμί - Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II 0-4 0-3
17/05/2014 17:00 Poltava Poltava - Tytan Armyansk Tytan Armyansk 3-1 3-1
17/05/2014 18:00 Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ - Zirka Zirka 2-4 2-3
18/05/2014 12:00 Stal Alchevsk Stal Alchevsk - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 2-2 2-0
18/05/2014 15:00 Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 1-3 1-3
18/05/2014 17:00 Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι - Μικολάιβ Μικολάιβ 2-0 0-0
18/05/2014 17:00 Νίβα Τέρνοπιλ Νίβα Τέρνοπιλ - Ολεξάντρια Ολεξάντρια 2-4 1-2
18/05/2014 18:00 UkrAhroKom UkrAhroKom - Kobra Kobra 3-1 0-1
Κανονική Περίοδος - 29η αγωνιστική 22 - 23/05/2014
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
22/05/2014 01:00 Tytan Armyansk Tytan Armyansk - Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ 3-0 -
22/05/2014 16:00 Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II - Stal Alchevsk Stal Alchevsk 1-1 0-0
22/05/2014 17:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ 0-1 0-1
22/05/2014 17:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι 2-0 1-0
22/05/2014 17:00 Kobra Kobra - Poltava Poltava 0-0 0-0
22/05/2014 19:00 Zirka Zirka - Ολεξάντρια Ολεξάντρια 1-1 0-0
23/05/2014 13:00 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Σαμί Σαμί 0-0 -
23/05/2014 18:00 UkrAhroKom UkrAhroKom - Νίβα Τέρνοπιλ Νίβα Τέρνοπιλ 0-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 30η αγωνιστική 29 - 31/05/2014
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/05/2014 19:00 Νίβα Τέρνοπιλ Νίβα Τέρνοπιλ - Zirka Zirka 2-2 1-1
30/05/2014 14:00 Ολιμπίκ Ντόνετσκ Ολιμπίκ Ντόνετσκ - Kobra Kobra 1-3 0-3
30/05/2014 18:00 Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι - Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II 0-1 0-0
31/05/2014 01:00 Stal Alchevsk Stal Alchevsk - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 0-0 -
31/05/2014 16:00 Poltava Poltava - UkrAhroKom UkrAhroKom 0-1 0-1
31/05/2014 16:00 Σαμί Σαμί - Tytan Armyansk Tytan Armyansk 2-2 1-0
31/05/2014 16:00 Ολεξάντρια Ολεξάντρια - Μικολάιβ Μικολάιβ 5-0 1-0
31/05/2014 18:00 Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 0-1 0-1
Top