Persha Liga 2015

Ουκρανία - Persha Liga - 2015

Πρωτάθλημα (26/07/2015 - 01/06/2016) - 16 ομάδες
Επιλογή σεζόν
Κανονική Περίοδος - 1η αγωνιστική 26/07/2015
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/07/2015 17:00 Poltava Poltava - Σαμί Σαμί 2-2 1-0
26/07/2015 17:30 Μάριουπολ Μάριουπολ - Κρίβμπας Κρίβμπας 2-1 1-1
26/07/2015 18:00 Νίβα Τέρνοπιλ Νίβα Τέρνοπιλ - Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ 0-0 0-0
26/07/2015 18:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 2-1 0-0
26/07/2015 18:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ 1-1 0-0
26/07/2015 18:00 Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II - Ternopil' Ternopil' 2-1 1-0
26/07/2015 18:00 Kobra Kobra - Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro 1-1 0-1
26/07/2015 18:00 Zirka Zirka - Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου 1-2 0-0
Κανονική Περίοδος - 2η αγωνιστική 01 - 02/08/2015
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
01/08/2015 17:30 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Κρίβμπας Κρίβμπας 0-1 0-1
01/08/2015 18:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 0-1 0-0
01/08/2015 18:00 Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ - Zirka Zirka 1-1 0-1
01/08/2015 18:00 Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro - Νίβα Τέρνοπιλ Νίβα Τέρνοπιλ 3-1 0-0
01/08/2015 18:00 Σαμί Σαμί - Kobra Kobra 0-0 0-0
01/08/2015 18:00 Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ - Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II 1-2 0-1
01/08/2015 19:00 Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου - Μάριουπολ Μάριουπολ 0-2 0-1
02/08/2015 18:00 Ternopil' Ternopil' - Poltava Poltava 1-1 1-1
Κανονική Περίοδος - 3η αγωνιστική 08/08/2015
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/08/2015 17:30 Μάριουπολ Μάριουπολ - Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ 0-0 0-0
08/08/2015 18:00 Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II - Μικολάιβ Μικολάιβ 0-0 0-0
08/08/2015 18:00 Poltava Poltava - Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ 0-1 0-0
08/08/2015 18:00 Νίβα Τέρνοπιλ Νίβα Τέρνοπιλ - Σαμί Σαμί 0-4 0-1
08/08/2015 18:00 Zirka Zirka - Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro 2-0 0-0
08/08/2015 18:00 Κρίβμπας Κρίβμπας - Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου 2-1 0-0
08/08/2015 18:30 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 4-2 0-0
08/08/2015 19:00 Kobra Kobra - Ternopil' Ternopil' 3-0 1-0
Κανονική Περίοδος - 4η αγωνιστική 15/08 - 14/10/2015
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/08/2015 17:30 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου 1-2 1-2
15/08/2015 18:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Poltava Poltava 1-1 1-1
15/08/2015 18:00 Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro - Μάριουπολ Μάριουπολ 3-2 1-2
15/08/2015 18:00 Σαμί Σαμί - Zirka Zirka 0-1 0-0
15/08/2015 18:00 Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ - Kobra Kobra 0-1 0-1
15/08/2015 18:30 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II 1-0 1-0
16/08/2015 18:00 Ternopil' Ternopil' - Νίβα Τέρνοπιλ Νίβα Τέρνοπιλ 1-0 0-0
14/10/2015 15:00 Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ - Κρίβμπας Κρίβμπας 1-0 1-0
Κανονική Περίοδος - 5η αγωνιστική 26/08 - 30/09/2015
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/08/2015 17:00 Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 2-1 0-0
26/08/2015 17:00 Poltava Poltava - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 3-1 2-0
26/08/2015 17:00 Zirka Zirka - Ternopil' Ternopil' 6-0 1-0
26/08/2015 17:30 Κρίβμπας Κρίβμπας - Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro 2-1 1-1
26/08/2015 18:00 Νίβα Τέρνοπιλ Νίβα Τέρνοπιλ - Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ 2-0 0-0
26/08/2015 19:00 Kobra Kobra - Μικολάιβ Μικολάιβ 2-2 1-2
26/08/2015 19:00 Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου - Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ 1-0 0-0
30/09/2015 17:30 Μάριουπολ Μάριουπολ - Σαμί Σαμί 1-1 0-0
Κανονική Περίοδος - 6η αγωνιστική 30/08/2015
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/08/2015 17:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Νίβα Τέρνοπιλ Νίβα Τέρνοπιλ 3-0 0-0
30/08/2015 17:00 Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II - Poltava Poltava 2-1 1-1
30/08/2015 17:00 Σαμί Σαμί - Κρίβμπας Κρίβμπας 2-2 1-0
30/08/2015 17:00 Ternopil' Ternopil' - Μάριουπολ Μάριουπολ 1-1 1-0
30/08/2015 17:00 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ 2-1 0-0
30/08/2015 18:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Kobra Kobra 0-1 0-0
30/08/2015 18:00 Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro - Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου 4-0 2-0
30/08/2015 18:00 Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ - Zirka Zirka 1-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 7η αγωνιστική 05 - 23/09/2015
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/09/2015 17:00 Poltava Poltava - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 0-1 0-1
05/09/2015 17:00 Zirka Zirka - Μικολάιβ Μικολάιβ 2-1 0-0
05/09/2015 17:00 Κρίβμπας Κρίβμπας - Ternopil' Ternopil' 1-1 0-0
05/09/2015 17:00 Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου - Σαμί Σαμί 4-2 1-1
05/09/2015 17:00 Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ - Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro 0-1 0-0
06/09/2015 17:00 Νίβα Τέρνοπιλ Νίβα Τέρνοπιλ - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 0-1 0-1
06/09/2015 19:00 Kobra Kobra - Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II 1-1 1-1
23/09/2015 17:30 Μάριουπολ Μάριουπολ - Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ 0-1 0-1
Κανονική Περίοδος - 8η αγωνιστική 12 - 14/09/2015
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/09/2015 17:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Zirka Zirka 2-3 1-1
12/09/2015 17:00 Poltava Poltava - Kobra Kobra 0-0 0-0
12/09/2015 17:00 Σαμί Σαμί - Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ 0-1 0-0
12/09/2015 17:00 Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ - Κρίβμπας Κρίβμπας 1-1 0-1
12/09/2015 17:00 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro 1-1 0-1
13/09/2015 16:00 Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II - Νίβα Τέρνοπιλ Νίβα Τέρνοπιλ 1-0 1-0
13/09/2015 17:00 Ternopil' Ternopil' - Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου 0-2 0-1
14/09/2015 16:30 Μικολάιβ Μικολάιβ - Μάριουπολ Μάριουπολ 4-0 1-0
Κανονική Περίοδος - 9η αγωνιστική 18 - 19/09/2015
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/09/2015 16:00 Zirka Zirka - Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II 2-1 1-0
18/09/2015 18:00 Kobra Kobra - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 2-0 2-0
19/09/2015 16:00 Νίβα Τέρνοπιλ Νίβα Τέρνοπιλ - Poltava Poltava 0-1 0-1
19/09/2015 16:00 Κρίβμπας Κρίβμπας - Μικολάιβ Μικολάιβ 3-0 1-0
19/09/2015 16:00 Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ - Ternopil' Ternopil' 1-3 0-1
19/09/2015 16:00 Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro - Σαμί Σαμί 2-0 0-0
19/09/2015 17:00 Μάριουπολ Μάριουπολ - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 1-1 1-1
19/09/2015 17:00 Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου - Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ 0-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 10η αγωνιστική 27 - 28/09/2015
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
27/09/2015 14:00 Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II - Μάριουπολ Μάριουπολ 1-0 1-0
27/09/2015 16:00 Poltava Poltava - Zirka Zirka 1-0 0-0
27/09/2015 16:00 Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ - Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ 0-2 0-1
27/09/2015 16:00 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Σαμί Σαμί 3-0 2-0
27/09/2015 16:30 Μικολάιβ Μικολάιβ - Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου 2-2 1-1
27/09/2015 16:30 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Κρίβμπας Κρίβμπας 2-3 1-1
27/09/2015 17:00 Ternopil' Ternopil' - Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro 1-0 0-0
28/09/2015 18:00 Kobra Kobra - Νίβα Τέρνοπιλ Νίβα Τέρνοπιλ 3-0 -
Κανονική Περίοδος - 11η αγωνιστική 03 - 04/10/2015
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
03/10/2015 14:00 Μάριουπολ Μάριουπολ - Poltava Poltava 2-1 1-0
03/10/2015 15:00 Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 3-0 2-0
03/10/2015 15:00 Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ - Μικολάιβ Μικολάιβ 3-1 1-0
03/10/2015 15:00 Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro - Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ 2-0 0-0
03/10/2015 16:00 Νίβα Τέρνοπιλ Νίβα Τέρνοπιλ - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 0-1 0-0
03/10/2015 16:00 Zirka Zirka - Kobra Kobra 4-0 0-0
03/10/2015 16:00 Κρίβμπας Κρίβμπας - Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II 2-0 2-0
04/10/2015 16:00 Σαμί Σαμί - Ternopil' Ternopil' 4-1 2-1
Κανονική Περίοδος - 12η αγωνιστική 10/10 - 11/11/2015
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
10/10/2015 15:00 Poltava Poltava - Κρίβμπας Κρίβμπας 0-0 0-0
10/10/2015 15:30 Μικολάιβ Μικολάιβ - Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro 1-0 0-0
10/10/2015 16:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ 0-2 0-0
10/10/2015 16:00 Νίβα Τέρνοπιλ Νίβα Τέρνοπιλ - Zirka Zirka 0-1 0-0
10/10/2015 16:00 Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ - Σαμί Σαμί 4-1 2-0
10/10/2015 16:00 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Ternopil' Ternopil' 2-0 1-0
11/10/2015 15:00 Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II - Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου 1-3 0-1
11/11/2015 15:00 Kobra Kobra - Μάριουπολ Μάριουπολ 0-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 13η αγωνιστική 17 - 18/10/2015
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
17/10/2015 15:00 Zirka Zirka - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 5-1 2-0
17/10/2015 15:00 Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 1-0 1-0
17/10/2015 15:30 Σαμί Σαμί - Μικολάιβ Μικολάιβ 2-1 1-0
17/10/2015 16:00 Ternopil' Ternopil' - Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ 0-2 0-2
17/10/2015 17:00 Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου - Poltava Poltava 3-1 1-0
17/10/2015 18:00 Μάριουπολ Μάριουπολ - Νίβα Τέρνοπιλ Νίβα Τέρνοπιλ 1-0 1-0
18/10/2015 15:00 Κρίβμπας Κρίβμπας - Kobra Kobra 1-1 1-1
18/10/2015 15:00 Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ - Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II 0-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 14η αγωνιστική 22 - 23/10/2015
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
22/10/2015 15:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Ternopil' Ternopil' 3-0 1-0
22/10/2015 15:00 Poltava Poltava - Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ 1-0 0-0
22/10/2015 16:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Σαμί Σαμί 0-0 0-0
22/10/2015 16:00 Kobra Kobra - Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου 1-2 1-1
22/10/2015 16:00 Νίβα Τέρνοπιλ Νίβα Τέρνοπιλ - Κρίβμπας Κρίβμπας 0-1 0-1
22/10/2015 17:30 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ 1-1 1-1
22/10/2015 18:00 Zirka Zirka - Μάριουπολ Μάριουπολ 0-0 0-0
23/10/2015 14:00 Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II - Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro 2-2 1-0
Κανονική Περίοδος - 15η αγωνιστική 31/10 - 01/11/2015
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
31/10/2015 14:00 Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro - Poltava Poltava 2-1 1-1
31/10/2015 15:00 Σαμί Σαμί - Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II 2-1 2-0
01/11/2015 14:00 Μάριουπολ Μάριουπολ - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 1-1 1-0
01/11/2015 14:00 Κρίβμπας Κρίβμπας - Zirka Zirka 0-0 0-0
01/11/2015 14:00 Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ - Kobra Kobra 1-1 1-1
01/11/2015 14:00 Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ - Μικολάιβ Μικολάιβ 0-1 0-0
01/11/2015 15:00 Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου - Νίβα Τέρνοπιλ Νίβα Τέρνοπιλ 2-2 2-1
01/11/2015 15:00 Ternopil' Ternopil' - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 1-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 16η αγωνιστική 07/11/2015
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
07/11/2015 14:00 Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ - Νίβα Τέρνοπιλ Νίβα Τέρνοπιλ 1-3 0-0
07/11/2015 14:00 Κρίβμπας Κρίβμπας - Μάριουπολ Μάριουπολ 1-2 0-1
07/11/2015 14:00 Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου - Zirka Zirka 1-2 0-2
07/11/2015 14:00 Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro - Kobra Kobra 1-1 1-0
07/11/2015 14:00 Σαμί Σαμί - Poltava Poltava 1-3 0-1
07/11/2015 14:00 Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 1-2 0-1
07/11/2015 14:00 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Μικολάιβ Μικολάιβ 0-2 0-1
07/11/2015 15:00 Ternopil' Ternopil' - Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II 1-0 1-0
Κανονική Περίοδος - 17η αγωνιστική 13 - 16/11/2015
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
13/11/2015 14:00 Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II - Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ 3-1 1-1
14/11/2015 13:00 Poltava Poltava - Ternopil' Ternopil' 1-0 1-0
14/11/2015 13:00 Κρίβμπας Κρίβμπας - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 1-1 1-0
14/11/2015 14:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Μικολάιβ Μικολάιβ 0-0 0-0
14/11/2015 14:00 Zirka Zirka - Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ 1-3 0-1
15/11/2015 14:00 Νίβα Τέρνοπιλ Νίβα Τέρνοπιλ - Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro 1-1 1-1
15/11/2015 15:00 Kobra Kobra - Σαμί Σαμί 3-2 1-0
16/11/2015 14:00 Μάριουπολ Μάριουπολ - Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου 1-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 18η αγωνιστική 20 - 22/11/2015
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
20/11/2015 13:30 Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ - Poltava Poltava 2-1 1-0
21/11/2015 13:00 Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ - Μάριουπολ Μάριουπολ 1-1 1-1
21/11/2015 13:00 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 2-3 1-1
21/11/2015 13:30 Μικολάιβ Μικολάιβ - Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II 0-0 0-0
21/11/2015 13:30 Σαμί Σαμί - Νίβα Τέρνοπιλ Νίβα Τέρνοπιλ 1-1 1-0
21/11/2015 14:00 Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro - Zirka Zirka 2-2 0-0
21/11/2015 14:00 Ternopil' Ternopil' - Kobra Kobra 0-1 0-0
22/11/2015 13:00 Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου - Κρίβμπας Κρίβμπας 2-3 2-1
Κανονική Περίοδος - 19η αγωνιστική 26/03/2016
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/03/2016 01:00 Νίβα Τέρνοπιλ Νίβα Τέρνοπιλ - Ternopil' Ternopil' 0-0 -
26/03/2016 14:00 Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 0-0 0-0
26/03/2016 15:00 Poltava Poltava - Μικολάιβ Μικολάιβ 1-0 0-0
26/03/2016 15:00 Kobra Kobra - Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ 0-1 0-0
26/03/2016 15:00 Zirka Zirka - Σαμί Σαμί 2-0 1-0
26/03/2016 15:00 Μάριουπολ Μάριουπολ - Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro 1-1 0-1
26/03/2016 15:00 Κρίβμπας Κρίβμπας - Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ 3-1 2-1
26/03/2016 15:00 Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 1-1 0-0
Κανονική Περίοδος - 20η αγωνιστική 02 - 03/04/2016
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
02/04/2016 01:00 Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ - Νίβα Τέρνοπιλ Νίβα Τέρνοπιλ 0-0 -
02/04/2016 13:00 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II 1-0 0-0
02/04/2016 14:00 Σαμί Σαμί - Μάριουπολ Μάριουπολ 0-1 0-1
02/04/2016 15:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Poltava Poltava 1-1 1-1
02/04/2016 15:00 Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro - Κρίβμπας Κρίβμπας 2-1 1-0
02/04/2016 16:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Kobra Kobra 0-2 0-1
02/04/2016 16:00 Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ - Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου 1-2 0-0
03/04/2016 17:00 Ternopil' Ternopil' - Zirka Zirka 1-2 1-1
Κανονική Περίοδος - 21η αγωνιστική 09/04/2016
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
09/04/2016 01:00 Νίβα Τέρνοπιλ Νίβα Τέρνοπιλ - Μικολάιβ Μικολάιβ 0-0 -
09/04/2016 14:00 Μάριουπολ Μάριουπολ - Ternopil' Ternopil' 0-0 0-0
09/04/2016 15:00 Poltava Poltava - Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II 2-0 1-0
09/04/2016 15:00 Κρίβμπας Κρίβμπας - Σαμί Σαμί 2-0 0-0
09/04/2016 15:00 Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου - Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro 1-0 0-0
09/04/2016 16:00 Kobra Kobra - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 0-2 0-2
09/04/2016 16:00 Zirka Zirka - Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ 1-0 0-0
09/04/2016 16:00 Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 0-1 0-1
Κανονική Περίοδος - 22η αγωνιστική 16 - 17/04/2016
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
16/04/2016 01:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Νίβα Τέρνοπιλ Νίβα Τέρνοπιλ 0-0 -
16/04/2016 15:00 Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II - Kobra Kobra 0-0 0-0
16/04/2016 16:00 Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro - Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ 3-0 1-0
16/04/2016 16:00 Σαμί Σαμί - Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου 2-0 0-0
16/04/2016 16:00 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Poltava Poltava 0-0 0-0
16/04/2016 17:00 Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ - Μάριουπολ Μάριουπολ 0-1 0-0
16/04/2016 17:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Zirka Zirka 0-2 0-1
17/04/2016 14:00 Ternopil' Ternopil' - Κρίβμπας Κρίβμπας 0-3 0-2
Κανονική Περίοδος - 23η αγωνιστική 23/04/2016
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
23/04/2016 01:00 Νίβα Τέρνοπιλ Νίβα Τέρνοπιλ - Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II 0-0 -
23/04/2016 15:00 Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου - Ternopil' Ternopil' 3-2 2-0
23/04/2016 15:00 Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 2-0 1-0
23/04/2016 16:00 Κρίβμπας Κρίβμπας - Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ 0-0 0-0
23/04/2016 16:30 Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ - Σαμί Σαμί 3-0 1-0
23/04/2016 17:00 Kobra Kobra - Poltava Poltava 1-0 1-0
23/04/2016 17:00 Zirka Zirka - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 1-0 1-0
23/04/2016 17:00 Μάριουπολ Μάριουπολ - Μικολάιβ Μικολάιβ 0-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 24η αγωνιστική 29 - 30/04/2016
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/04/2016 16:00 Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II - Zirka Zirka 0-1 0-0
29/04/2016 17:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Κρίβμπας Κρίβμπας 0-3 0-1
29/04/2016 17:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Μάριουπολ Μάριουπολ 1-0 1-0
29/04/2016 17:00 Ternopil' Ternopil' - Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ 1-1 0-1
29/04/2016 17:00 Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ - Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου 0-2 0-1
29/04/2016 17:30 Σαμί Σαμί - Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro 0-1 0-1
30/04/2016 01:00 Poltava Poltava - Νίβα Τέρνοπιλ Νίβα Τέρνοπιλ 0-0 -
30/04/2016 16:00 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Kobra Kobra 0-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 25η αγωνιστική 06 - 07/05/2016
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
06/05/2016 16:00 Μάριουπολ Μάριουπολ - Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II 4-2 1-0
06/05/2016 17:00 Κρίβμπας Κρίβμπας - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 0-3 0-2
06/05/2016 17:30 Zirka Zirka - Poltava Poltava 2-0 1-0
06/05/2016 17:30 Σαμί Σαμί - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 3-2 1-1
06/05/2016 19:00 Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου - Μικολάιβ Μικολάιβ 0-0 0-0
07/05/2016 01:00 Νίβα Τέρνοπιλ Νίβα Τέρνοπιλ - Kobra Kobra 0-0 -
07/05/2016 15:00 Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro - Ternopil' Ternopil' 2-0 0-0
07/05/2016 16:30 Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ - Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ 0-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 26η αγωνιστική 10 - 11/05/2016
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
10/05/2016 18:00 Kobra Kobra - Zirka Zirka 1-1 1-0
11/05/2016 01:00 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Νίβα Τέρνοπιλ Νίβα Τέρνοπιλ 0-0 -
11/05/2016 17:00 Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II - Κρίβμπας Κρίβμπας 0-0 0-0
11/05/2016 17:00 Poltava Poltava - Μάριουπολ Μάριουπολ 1-2 1-0
11/05/2016 17:30 Μικολάιβ Μικολάιβ - Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ 2-0 2-0
11/05/2016 17:30 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου 1-1 1-1
11/05/2016 18:00 Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ - Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro 3-1 1-1
11/05/2016 19:00 Ternopil' Ternopil' - Σαμί Σαμί 0-1 0-1
Κανονική Περίοδος - 27η αγωνιστική 15/05/2016
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/05/2016 01:00 Zirka Zirka - Νίβα Τέρνοπιλ Νίβα Τέρνοπιλ 0-0 -
15/05/2016 16:00 Ternopil' Ternopil' - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 1-1 1-0
15/05/2016 16:30 Κρίβμπας Κρίβμπας - Poltava Poltava 0-0 0-0
15/05/2016 16:30 Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 2-0 1-0
15/05/2016 17:00 Μάριουπολ Μάριουπολ - Kobra Kobra 3-1 1-0
15/05/2016 17:00 Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro - Μικολάιβ Μικολάιβ 0-2 0-1
15/05/2016 17:00 Σαμί Σαμί - Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ 0-4 0-1
15/05/2016 19:00 Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου - Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II 2-0 2-0
Κανονική Περίοδος - 28η αγωνιστική 20 - 21/05/2016
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
20/05/2016 01:00 Νίβα Τέρνοπιλ Νίβα Τέρνοπιλ - Μάριουπολ Μάριουπολ 0-0 -
20/05/2016 17:00 Poltava Poltava - Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου 1-2 0-2
20/05/2016 18:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Σαμί Σαμί 3-1 3-0
20/05/2016 18:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro 0-1 0-0
20/05/2016 18:00 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Zirka Zirka 0-2 0-0
21/05/2016 16:00 Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II - Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ 1-1 1-0
21/05/2016 18:00 Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ - Ternopil' Ternopil' 1-1 0-0
21/05/2016 18:30 Kobra Kobra - Κρίβμπας Κρίβμπας 2-1 0-0
Κανονική Περίοδος - 29η αγωνιστική 27/05/2016
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
27/05/2016 01:00 Κρίβμπας Κρίβμπας - Νίβα Τέρνοπιλ Νίβα Τέρνοπιλ 0-0 -
27/05/2016 17:00 Μάριουπολ Μάριουπολ - Zirka Zirka 3-0 1-0
27/05/2016 17:00 Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου - Kobra Kobra 1-2 0-1
27/05/2016 17:00 Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ - Poltava Poltava 3-4 1-4
27/05/2016 17:00 Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro - Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II 3-1 0-1
27/05/2016 17:00 Σαμί Σαμί - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 3-2 2-1
27/05/2016 17:00 Ternopil' Ternopil' - Μικολάιβ Μικολάιβ 0-1 0-0
27/05/2016 17:00 Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 3-1 3-0
Κανονική Περίοδος - 30η αγωνιστική 01/06/2016
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
01/06/2016 01:00 Νίβα Τέρνοπιλ Νίβα Τέρνοπιλ - Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου 0-0 -
01/06/2016 18:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ 3-1 2-1
01/06/2016 18:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Ternopil' Ternopil' 2-0 0-0
01/06/2016 18:00 Dynamo Kyiv II Dynamo Kyiv II - Σαμί Σαμί 4-1 1-0
01/06/2016 18:00 Poltava Poltava - Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro 0-2 0-0
01/06/2016 18:00 Kobra Kobra - Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ 2-0 1-0
01/06/2016 18:00 Zirka Zirka - Κρίβμπας Κρίβμπας 2-1 2-1
01/06/2016 18:00 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Μάριουπολ Μάριουπολ 1-2 0-0
Top