Persha Liga 2016

Ουκρανία - Persha Liga - 2016

Πρωτάθλημα (24/07/2016 - 02/06/2017) - 18 ομάδες
Επιλογή σεζόν
Κανονική Περίοδος - 1η αγωνιστική 24/07/2016
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
24/07/2016 16:00 Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv - Σαμί Σαμί 1-1 0-0
24/07/2016 17:00 Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι - Veres Rivne Veres Rivne 0-1 0-0
24/07/2016 18:00 Poltava Poltava - Ινγκουλέτς Ινγκουλέτς 2-1 1-1
24/07/2016 18:00 Μάριουπολ Μάριουπολ - Skala Stryi Skala Stryi 2-1 1-0
24/07/2016 18:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ 0-2 0-2
24/07/2016 18:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 1-1 0-0
24/07/2016 18:00 Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro - Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 0-0 0-0
24/07/2016 19:00 Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου - Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ 2-1 1-0
24/07/2016 19:00 Kobra Kobra - Ternopil' Ternopil' 4-1 1-0
Κανονική Περίοδος - 2η αγωνιστική 30 - 31/07/2016
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/07/2016 16:00 Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv - Poltava Poltava 0-1 0-1
30/07/2016 17:00 Skala Stryi Skala Stryi - Μικολάιβ Μικολάιβ 0-0 0-0
30/07/2016 18:00 Ινγκουλέτς Ινγκουλέτς - Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου 0-1 0-0
30/07/2016 18:00 Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ - Μάριουπολ Μάριουπολ 1-3 0-2
30/07/2016 18:00 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro 0-1 0-1
30/07/2016 18:00 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka - Kobra Kobra 1-3 0-3
30/07/2016 18:00 Σαμί Σαμί - Veres Rivne Veres Rivne 0-2 0-1
30/07/2016 18:30 Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 1-0 1-0
31/07/2016 18:00 Ternopil' Ternopil' - Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι 0-2 0-0
Κανονική Περίοδος - 3η αγωνιστική 05 - 06/08/2016
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/08/2016 18:00 Poltava Poltava - Σαμί Σαμί 0-2 0-0
05/08/2016 18:00 Μάριουπολ Μάριουπολ - Ινγκουλέτς Ινγκουλέτς 1-0 0-0
05/08/2016 18:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ 0-1 0-0
05/08/2016 18:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Skala Stryi Skala Stryi 1-2 1-1
05/08/2016 18:00 Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro - Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ 1-0 1-0
05/08/2016 18:00 Veres Rivne Veres Rivne - Ternopil' Ternopil' 4-2 1-0
05/08/2016 19:00 Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου - Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv 0-1 0-0
05/08/2016 19:00 Kobra Kobra - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 0-0 0-0
06/08/2016 18:00 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka - Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι 3-1 0-0
Κανονική Περίοδος - 4η αγωνιστική 14/08/2016
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
14/08/2016 17:00 Skala Stryi Skala Stryi - Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro 0-0 0-0
14/08/2016 17:30 Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv - Μάριουπολ Μάριουπολ 0-3 0-1
14/08/2016 17:30 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι 1-1 0-0
14/08/2016 17:45 Poltava Poltava - Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου 1-1 0-0
14/08/2016 18:00 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka - Veres Rivne Veres Rivne 2-1 2-0
14/08/2016 18:00 Ινγκουλέτς Ινγκουλέτς - Μικολάιβ Μικολάιβ 1-0 1-0
14/08/2016 18:00 Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 0-1 0-1
14/08/2016 18:00 Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ - Kobra Kobra 1-1 0-0
14/08/2016 18:00 Σαμί Σαμί - Ternopil' Ternopil' 1-1 1-0
Κανονική Περίοδος - 5η αγωνιστική 19 - 20/08/2016
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/08/2016 18:00 Μάριουπολ Μάριουπολ - Poltava Poltava 3-1 1-0
19/08/2016 18:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Ινγκουλέτς Ινγκουλέτς 3-1 1-1
19/08/2016 18:00 Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro - Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ 2-2 1-0
19/08/2016 18:00 Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι - Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ 0-1 0-1
19/08/2016 18:00 Ternopil' Ternopil' - Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 0-2 0-1
19/08/2016 19:00 Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου - Σαμί Σαμί 3-2 1-2
20/08/2016 17:30 Μικολάιβ Μικολάιβ - Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv 2-1 0-0
20/08/2016 18:00 Kobra Kobra - Skala Stryi Skala Stryi 1-0 0-0
20/08/2016 18:00 Veres Rivne Veres Rivne - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 3-0 2-0
Κανονική Περίοδος - 6η αγωνιστική 26 - 27/08/2016
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/08/2016 17:00 Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 2-1 1-0
26/08/2016 17:00 Poltava Poltava - Μικολάιβ Μικολάιβ 0-2 0-0
26/08/2016 17:00 Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου - Μάριουπολ Μάριουπολ 1-2 0-1
26/08/2016 17:00 Σαμί Σαμί - Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 1-2 0-1
26/08/2016 17:30 Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ - Kobra Kobra 0-2 0-0
26/08/2016 17:30 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Ternopil' Ternopil' 2-0 0-0
26/08/2016 18:00 Ινγκουλέτς Ινγκουλέτς - Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro 1-1 1-1
26/08/2016 18:00 Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ - Veres Rivne Veres Rivne 0-0 0-0
27/08/2016 17:00 Skala Stryi Skala Stryi - Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι 0-3 0-2
Κανονική Περίοδος - 7η αγωνιστική 02 - 04/09/2016
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
02/09/2016 19:00 Kobra Kobra - Ινγκουλέτς Ινγκουλέτς 1-0 1-0
03/09/2016 17:00 Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro - Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv 1-0 0-0
03/09/2016 17:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Poltava Poltava 3-1 1-1
03/09/2016 17:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου 1-0 0-0
03/09/2016 17:00 Μάριουπολ Μάριουπολ - Σαμί Σαμί 5-1 3-1
03/09/2016 17:00 Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι - Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ 2-0 0-0
03/09/2016 17:00 Veres Rivne Veres Rivne - Skala Stryi Skala Stryi 2-1 0-0
03/09/2016 17:00 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 2-2 0-2
04/09/2016 17:00 Ternopil' Ternopil' - Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ 0-2 0-2
Κανονική Περίοδος - 8η αγωνιστική 08 - 09/09/2016
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/09/2016 17:00 Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv - Kobra Kobra 1-0 1-0
08/09/2016 17:00 Poltava Poltava - Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro 3-1 1-1
08/09/2016 17:00 Μάριουπολ Μάριουπολ - Μικολάιβ Μικολάιβ 2-0 1-0
08/09/2016 17:00 Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ - Veres Rivne Veres Rivne 1-6 0-1
08/09/2016 17:00 Skala Stryi Skala Stryi - Ternopil' Ternopil' 1-0 0-0
08/09/2016 17:30 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Σαμί Σαμί 0-2 0-0
08/09/2016 18:00 Ινγκουλέτς Ινγκουλέτς - Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι 1-1 0-0
08/09/2016 18:30 Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 0-3 0-1
09/09/2016 17:00 Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ - Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 0-4 0-2
Κανονική Περίοδος - 9η αγωνιστική 13/09/2016
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
13/09/2016 16:00 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka - Skala Stryi Skala Stryi 0-1 0-1
13/09/2016 17:00 Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι - Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv 0-2 0-2
13/09/2016 17:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Μάριουπολ Μάριουπολ 1-1 0-0
13/09/2016 17:00 Veres Rivne Veres Rivne - Ινγκουλέτς Ινγκουλέτς 4-0 4-0
13/09/2016 17:30 Ternopil' Ternopil' - Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ 1-1 0-0
13/09/2016 17:30 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ 0-2 0-0
13/09/2016 18:00 Kobra Kobra - Poltava Poltava 1-0 1-0
13/09/2016 18:30 Μικολάιβ Μικολάιβ - Σαμί Σαμί 4-0 2-0
13/09/2016 18:30 Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro - Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου 1-0 1-0
Κανονική Περίοδος - 10η αγωνιστική 18/09 - 13/10/2016
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/09/2016 14:00 Μάριουπολ Μάριουπολ - Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro 2-0 1-0
18/09/2016 16:00 Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv - Veres Rivne Veres Rivne 0-0 0-0
18/09/2016 16:30 Poltava Poltava - Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι 2-1 0-1
18/09/2016 16:30 Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ - Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 0-0 0-0
18/09/2016 16:30 Σαμί Σαμί - Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ 0-0 0-0
18/09/2016 17:00 Ινγκουλέτς Ινγκουλέτς - Ternopil' Ternopil' 3-0 3-0
18/09/2016 17:00 Skala Stryi Skala Stryi - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 0-1 0-1
18/09/2016 18:00 Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου - Kobra Kobra 3-0 1-0
13/10/2016 18:30 Μικολάιβ Μικολάιβ - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 0-3 0-2
Κανονική Περίοδος - 11η αγωνιστική 24 - 26/09/2016
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
24/09/2016 15:00 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ 0-1 0-0
25/09/2016 15:00 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka - Ινγκουλέτς Ινγκουλέτς 2-2 1-2
25/09/2016 16:00 Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro - Μικολάιβ Μικολάιβ 0-0 0-0
25/09/2016 16:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Σαμί Σαμί 4-0 2-0
25/09/2016 16:30 Ternopil' Ternopil' - Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv 2-1 0-1
25/09/2016 16:30 Veres Rivne Veres Rivne - Poltava Poltava 2-2 2-1
25/09/2016 16:30 Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ - Skala Stryi Skala Stryi 3-0 1-0
25/09/2016 17:00 Kobra Kobra - Μάριουπολ Μάριουπολ 0-2 0-1
26/09/2016 17:00 Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι - Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου 0-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 12η αγωνιστική 01 - 02/10/2016
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
01/10/2016 14:00 Μάριουπολ Μάριουπολ - Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι 1-0 0-0
01/10/2016 15:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro 1-1 1-1
01/10/2016 15:30 Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ - Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ 2-5 0-0
01/10/2016 16:00 Poltava Poltava - Ternopil' Ternopil' 3-1 2-1
01/10/2016 16:00 Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου - Veres Rivne Veres Rivne 0-0 0-0
01/10/2016 16:00 Σαμί Σαμί - Skala Stryi Skala Stryi 2-1 1-1
01/10/2016 18:00 Ινγκουλέτς Ινγκουλέτς - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 2-3 0-1
02/10/2016 15:00 Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv - Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 3-3 1-1
02/10/2016 18:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Kobra Kobra 0-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 13η αγωνιστική 08 - 09/10/2016
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/10/2016 15:00 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka - Poltava Poltava 1-0 1-0
08/10/2016 15:00 Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro - Σαμί Σαμί 0-2 0-1
08/10/2016 16:00 Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ - Ινγκουλέτς Ινγκουλέτς 1-0 1-0
08/10/2016 16:00 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv 0-2 0-1
08/10/2016 16:00 Veres Rivne Veres Rivne - Μάριουπολ Μάριουπολ 3-1 0-0
08/10/2016 16:00 Skala Stryi Skala Stryi - Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ 3-2 3-1
09/10/2016 16:00 Ternopil' Ternopil' - Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου 0-0 0-0
09/10/2016 16:00 Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι - Μικολάιβ Μικολάιβ 2-0 0-0
09/10/2016 16:00 Kobra Kobra - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 1-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 14η αγωνιστική 15 - 17/10/2016
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/10/2016 14:00 Μάριουπολ Μάριουπολ - Ternopil' Ternopil' 3-0 -
15/10/2016 15:00 Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv - Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ 1-2 0-1
15/10/2016 15:00 Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου - Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 2-1 1-0
15/10/2016 15:00 Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro - Kobra Kobra 1-0 0-0
15/10/2016 16:00 Poltava Poltava - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 0-1 0-0
15/10/2016 18:00 Ινγκουλέτς Ινγκουλέτς - Skala Stryi Skala Stryi 1-0 0-0
16/10/2016 15:00 Σαμί Σαμί - Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ 1-1 1-0
16/10/2016 17:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Veres Rivne Veres Rivne 1-2 1-0
17/10/2016 18:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι 3-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 15η αγωνιστική 21/10/2016 - 12/03/2017
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
21/10/2016 14:00 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka - Μάριουπολ Μάριουπολ 0-1 0-0
21/10/2016 17:30 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου 3-1 0-1
22/10/2016 15:00 Skala Stryi Skala Stryi - Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv 1-1 1-1
22/10/2016 15:00 Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ - Poltava Poltava 0-1 0-1
22/10/2016 15:00 Ternopil' Ternopil' - Μικολάιβ Μικολάιβ 2-1 0-1
22/10/2016 15:00 Kobra Kobra - Σαμί Σαμί 1-0 1-0
22/10/2016 15:00 Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ - Ινγκουλέτς Ινγκουλέτς 3-1 1-0
23/10/2016 15:00 Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι - Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro 0-0 0-0
12/03/2017 14:00 Veres Rivne Veres Rivne - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 2-0 1-0
Κανονική Περίοδος - 16η αγωνιστική 29 - 30/10/2016
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/10/2016 15:00 Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv - Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ 2-0 1-0
29/10/2016 16:00 Kobra Kobra - Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι 1-0 1-0
30/10/2016 14:00 Poltava Poltava - Skala Stryi Skala Stryi 2-1 1-0
30/10/2016 14:00 Μάριουπολ Μάριουπολ - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 0-0 0-0
30/10/2016 14:00 Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro - Veres Rivne Veres Rivne 3-0 2-0
30/10/2016 14:00 Σαμί Σαμί - Ινγκουλέτς Ινγκουλέτς 1-1 1-1
30/10/2016 15:00 Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου - Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ 1-2 1-2
30/10/2016 15:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Ternopil' Ternopil' 2-1 0-0
30/10/2016 18:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 1-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 17η αγωνιστική 05/11/2016
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/11/2016 14:00 Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ - Μάριουπολ Μάριουπολ 3-1 0-1
05/11/2016 14:00 Ινγκουλέτς Ινγκουλέτς - Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv 2-1 0-1
05/11/2016 14:00 Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ - Poltava Poltava 4-0 2-0
05/11/2016 14:00 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 1-0 0-0
05/11/2016 14:00 Veres Rivne Veres Rivne - Kobra Kobra 2-1 2-0
05/11/2016 14:00 Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι - Σαμί Σαμί 1-0 1-0
05/11/2016 14:30 Skala Stryi Skala Stryi - Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου 2-2 1-1
05/11/2016 15:00 Ternopil' Ternopil' - Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro 1-1 0-1
05/11/2016 17:30 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Μικολάιβ Μικολάιβ 2-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 18η αγωνιστική 09/11/2016
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
09/11/2016 14:00 Σαμί Σαμί - Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv 1-1 0-0
09/11/2016 14:00 Ινγκουλέτς Ινγκουλέτς - Poltava Poltava 1-0 0-0
09/11/2016 14:00 Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ - Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου 0-2 0-2
09/11/2016 14:00 Skala Stryi Skala Stryi - Μάριουπολ Μάριουπολ 0-1 0-1
09/11/2016 14:00 Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ - Μικολάιβ Μικολάιβ 3-1 1-0
09/11/2016 14:00 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka - Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro 2-1 0-0
09/11/2016 14:00 Veres Rivne Veres Rivne - Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι 5-1 3-0
09/11/2016 17:00 Ternopil' Ternopil' - Kobra Kobra 0-1 0-1
09/11/2016 17:30 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 1-0 1-0
Κανονική Περίοδος - 19η αγωνιστική 13/11/2016 - 18/04/2017
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
13/11/2016 13:00 Poltava Poltava - Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv 0-1 0-0
13/11/2016 14:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ 2-0 1-0
13/11/2016 14:00 Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 1-0 1-0
13/11/2016 14:00 Veres Rivne Veres Rivne - Σαμί Σαμί 2-1 0-1
13/11/2016 14:30 Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου - Ινγκουλέτς Ινγκουλέτς 4-1 0-0
13/11/2016 15:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Skala Stryi Skala Stryi 2-0 1-0
14/11/2016 14:00 Μάριουπολ Μάριουπολ - Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ 3-1 0-1
14/11/2016 14:00 Kobra Kobra - Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 0-0 0-0
18/04/2017 17:30 Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι - Ternopil' Ternopil' 4-0 2-0
Κανονική Περίοδος - 20η αγωνιστική 18 - 20/11/2016
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/11/2016 17:00 Ternopil' Ternopil' - Veres Rivne Veres Rivne 0-1 0-1
19/11/2016 13:00 Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ - Μικολάιβ Μικολάιβ 3-1 2-0
19/11/2016 13:00 Skala Stryi Skala Stryi - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 0-0 0-0
19/11/2016 13:00 Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ - Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro 1-1 1-1
19/11/2016 14:00 Σαμί Σαμί - Poltava Poltava 1-3 0-0
19/11/2016 14:00 Ινγκουλέτς Ινγκουλέτς - Μάριουπολ Μάριουπολ 1-1 0-0
19/11/2016 15:00 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Kobra Kobra 1-1 0-0
19/11/2016 18:00 Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv - Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου 2-1 2-0
20/11/2016 14:00 Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι - Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 2-3 0-3
Κανονική Περίοδος - 21η αγωνιστική 18 - 19/03/2017
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/03/2017 14:00 Veres Rivne Veres Rivne - Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 2-3 1-1
18/03/2017 14:00 Μάριουπολ Μάριουπολ - Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv 0-0 0-0
18/03/2017 14:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Ινγκουλέτς Ινγκουλέτς 1-0 1-0
18/03/2017 14:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ 3-2 3-0
18/03/2017 15:00 Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου - Poltava Poltava 0-1 0-0
18/03/2017 15:00 Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro - Skala Stryi Skala Stryi 2-1 1-1
18/03/2017 17:00 Kobra Kobra - Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ 0-1 0-1
19/03/2017 15:00 Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 0-0 0-0
19/03/2017 16:00 Ternopil' Ternopil' - Σαμί Σαμί 2-2 1-1
Κανονική Περίοδος - 22η αγωνιστική 25 - 26/03/2017
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
25/03/2017 14:00 Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv - Μικολάιβ Μικολάιβ 1-0 0-0
25/03/2017 14:00 Poltava Poltava - Μάριουπολ Μάριουπολ 0-2 0-0
25/03/2017 14:00 Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ - Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro 5-2 4-2
25/03/2017 15:00 Ινγκουλέτς Ινγκουλέτς - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 1-3 0-2
25/03/2017 15:00 Skala Stryi Skala Stryi - Kobra Kobra 0-1 0-1
25/03/2017 15:00 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Veres Rivne Veres Rivne 1-0 1-0
25/03/2017 15:00 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka - Ternopil' Ternopil' 4-1 3-1
25/03/2017 16:00 Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ - Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι 0-0 0-0
26/03/2017 16:00 Σαμί Σαμί - Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου 1-1 1-0
Κανονική Περίοδος - 23η αγωνιστική 31/03 - 02/04/2017
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
31/03/2017 17:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Poltava Poltava 0-1 0-0
01/04/2017 14:00 Μάριουπολ Μάριουπολ - Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου 3-0 1-0
01/04/2017 14:00 Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro - Ινγκουλέτς Ινγκουλέτς 0-2 0-1
01/04/2017 15:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv 0-0 0-0
01/04/2017 15:00 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka - Σαμί Σαμί 0-0 0-0
01/04/2017 17:00 Kobra Kobra - Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ 0-1 0-0
02/04/2017 15:00 Veres Rivne Veres Rivne - Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ 0-2 0-1
02/04/2017 15:00 Ternopil' Ternopil' - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 0-1 0-0
02/04/2017 16:00 Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι - Skala Stryi Skala Stryi 1-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 24η αγωνιστική 07 - 09/04/2017
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
07/04/2017 16:00 Ινγκουλέτς Ινγκουλέτς - Kobra Kobra 0-0 0-0
07/04/2017 19:00 Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου - Μικολάιβ Μικολάιβ 2-0 1-0
08/04/2017 14:00 Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv - Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro 0-0 0-0
08/04/2017 14:00 Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ - Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι 0-0 0-0
08/04/2017 15:00 Σαμί Σαμί - Μάριουπολ Μάριουπολ 0-2 0-0
08/04/2017 15:00 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 0-1 0-1
08/04/2017 17:00 Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ - Ternopil' Ternopil' 2-0 2-0
09/04/2017 14:00 Poltava Poltava - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 1-1 1-0
09/04/2017 16:00 Skala Stryi Skala Stryi - Veres Rivne Veres Rivne 0-3 0-3
Κανονική Περίοδος - 25η αγωνιστική 14 - 15/04/2017
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
14/04/2017 14:00 Ternopil' Ternopil' - Skala Stryi Skala Stryi 1-0 0-0
14/04/2017 16:00 Σαμί Σαμί - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 0-0 0-0
14/04/2017 16:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου 1-2 1-0
14/04/2017 16:00 Veres Rivne Veres Rivne - Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ 4-2 3-0
14/04/2017 17:00 Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro - Poltava Poltava 0-1 0-0
14/04/2017 17:00 Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι - Ινγκουλέτς Ινγκουλέτς 0-1 0-1
14/04/2017 18:00 Kobra Kobra - Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv 1-0 0-0
15/04/2017 16:00 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka - Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ 0-1 0-1
15/04/2017 17:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Μάριουπολ Μάριουπολ 1-2 0-1
Κανονική Περίοδος - 26η αγωνιστική 21 - 23/04/2017
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
21/04/2017 19:00 Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου - Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro 0-1 0-1
22/04/2017 14:00 Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv - Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι 0-1 0-0
22/04/2017 14:00 Μάριουπολ Μάριουπολ - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 1-0 0-0
22/04/2017 15:00 Σαμί Σαμί - Μικολάιβ Μικολάιβ 1-2 0-2
22/04/2017 15:00 Poltava Poltava - Kobra Kobra 1-2 0-1
22/04/2017 16:00 Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ - Ternopil' Ternopil' 2-0 2-0
22/04/2017 17:00 Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 2-0 1-0
23/04/2017 16:00 Ινγκουλέτς Ινγκουλέτς - Veres Rivne Veres Rivne 1-2 1-1
23/04/2017 16:00 Skala Stryi Skala Stryi - Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 1-2 0-1
Κανονική Περίοδος - 27η αγωνιστική 28 - 30/04/2017
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
28/04/2017 18:00 Kobra Kobra - Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου 0-0 0-0
28/04/2017 18:00 Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro - Μάριουπολ Μάριουπολ 1-2 0-2
29/04/2017 14:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Μικολάιβ Μικολάιβ 1-0 0-0
29/04/2017 16:00 Veres Rivne Veres Rivne - Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv 2-0 0-0
29/04/2017 16:00 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Skala Stryi Skala Stryi 2-0 1-0
29/04/2017 16:30 Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι - Poltava Poltava 0-2 0-2
29/04/2017 17:00 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka - Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ 1-3 1-1
29/04/2017 17:00 Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ - Σαμί Σαμί 0-0 0-0
30/04/2017 14:00 Ternopil' Ternopil' - Ινγκουλέτς Ινγκουλέτς 0-2 0-1
Κανονική Περίοδος - 28η αγωνιστική 03 - 04/05/2017
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
03/05/2017 15:00 Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv - Ternopil' Ternopil' 4-0 2-0
03/05/2017 15:00 Poltava Poltava - Veres Rivne Veres Rivne 0-1 0-1
03/05/2017 16:00 Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 1-1 1-0
03/05/2017 17:00 Μάριουπολ Μάριουπολ - Kobra Kobra 2-0 0-0
03/05/2017 17:00 Σαμί Σαμί - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 1-2 0-1
03/05/2017 18:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro 0-0 0-0
03/05/2017 19:00 Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου - Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι 1-0 0-0
04/05/2017 16:00 Ινγκουλέτς Ινγκουλέτς - Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 0-0 0-0
04/05/2017 17:00 Skala Stryi Skala Stryi - Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ 2-5 1-4
Κανονική Περίοδος - 29η αγωνιστική 08 - 09/05/2017
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/05/2017 15:00 Ternopil' Ternopil' - Poltava Poltava 0-1 0-1
08/05/2017 16:00 Veres Rivne Veres Rivne - Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου 1-1 1-0
08/05/2017 16:00 Skala Stryi Skala Stryi - Σαμί Σαμί 0-4 0-1
08/05/2017 17:00 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka - Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv 1-1 1-0
08/05/2017 17:00 Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι - Μάριουπολ Μάριουπολ 0-2 0-1
08/05/2017 17:00 Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 1-0 0-0
08/05/2017 18:00 Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ - Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ 2-0 1-0
08/05/2017 18:30 Kobra Kobra - Μικολάιβ Μικολάιβ 2-0 1-0
09/05/2017 17:00 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Ινγκουλέτς Ινγκουλέτς 1-1 1-1
Κανονική Περίοδος - 30η αγωνιστική 12 - 13/05/2017
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/05/2017 17:30 Poltava Poltava - Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 0-2 0-0
13/05/2017 14:00 Μάριουπολ Μάριουπολ - Veres Rivne Veres Rivne 1-1 0-0
13/05/2017 15:00 Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 0-3 0-1
13/05/2017 17:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Kobra Kobra 1-1 0-1
13/05/2017 17:00 Σαμί Σαμί - Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro 1-0 0-0
13/05/2017 17:00 Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ - Skala Stryi Skala Stryi 3-0 1-0
13/05/2017 18:00 Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου - Ternopil' Ternopil' 2-0 1-0
13/05/2017 18:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι 3-1 1-0
13/05/2017 19:00 Ινγκουλέτς Ινγκουλέτς - Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ 1-2 1-1
Κανονική Περίοδος - 31η αγωνιστική 17/05/2017
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
17/05/2017 17:00 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Poltava Poltava 1-0 0-0
17/05/2017 17:00 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka - Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου 2-0 1-0
17/05/2017 17:00 Kobra Kobra - Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro 2-1 1-0
17/05/2017 17:00 Skala Stryi Skala Stryi - Ινγκουλέτς Ινγκουλέτς 0-1 0-0
17/05/2017 17:00 Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ - Σαμί Σαμί 1-0 1-0
17/05/2017 17:30 Veres Rivne Veres Rivne - Μικολάιβ Μικολάιβ 3-1 0-0
17/05/2017 18:00 Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ - Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv 5-1 2-0
17/05/2017 18:00 Ternopil' Ternopil' - Μάριουπολ Μάριουπολ 0-1 0-0
17/05/2017 18:00 Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 2-2 2-0
Κανονική Περίοδος - 32η αγωνιστική 21 - 22/05/2017
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
21/05/2017 14:00 Μάριουπολ Μάριουπολ - Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 3-1 2-1
21/05/2017 15:00 Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv - Skala Stryi Skala Stryi 5-4 1-3
21/05/2017 16:00 Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 1-2 1-0
21/05/2017 17:00 Poltava Poltava - Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ 0-1 0-0
21/05/2017 17:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Veres Rivne Veres Rivne 2-0 2-0
21/05/2017 17:00 Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro - Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι 2-0 1-0
21/05/2017 17:00 Σαμί Σαμί - Kobra Kobra 0-0 0-0
21/05/2017 18:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Ternopil' Ternopil' 7-1 3-0
22/05/2017 19:00 Ινγκουλέτς Ινγκουλέτς - Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ 2-0 1-0
Κανονική Περίοδος - 33η αγωνιστική 27/05/2017
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
27/05/2017 17:00 Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ - Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv 1-0 0-0
27/05/2017 17:00 Skala Stryi Skala Stryi - Poltava Poltava 3-1 0-0
27/05/2017 17:00 Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ - Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου 2-2 1-0
27/05/2017 17:00 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Μάριουπολ Μάριουπολ 2-1 1-0
27/05/2017 17:00 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka - Μικολάιβ Μικολάιβ 5-3 2-1
27/05/2017 17:00 Ternopil' Ternopil' - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 0-0 0-0
27/05/2017 17:00 Veres Rivne Veres Rivne - Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro 0-0 0-0
27/05/2017 17:00 Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι - Kobra Kobra 1-1 1-0
27/05/2017 17:00 Ινγκουλέτς Ινγκουλέτς - Σαμί Σαμί 1-3 1-1
Κανονική Περίοδος - 34η αγωνιστική 01 - 02/06/2017
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
01/06/2017 19:00 Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου - Skala Stryi Skala Stryi 1-0 0-0
02/06/2017 17:00 Μάριουπολ Μάριουπολ - Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ 1-1 0-0
02/06/2017 17:00 Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv - Ινγκουλέτς Ινγκουλέτς 3-0 0-0
02/06/2017 17:00 Poltava Poltava - Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ 2-2 1-0
02/06/2017 17:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 1-0 1-0
02/06/2017 17:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 2-1 2-1
02/06/2017 17:00 Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro - Ternopil' Ternopil' 3-0 0-0
02/06/2017 17:00 Kobra Kobra - Veres Rivne Veres Rivne 2-1 0-1
02/06/2017 17:00 Σαμί Σαμί - Μπουκοβινα Σχερνοβτσι Μπουκοβινα Σχερνοβτσι 2-0 1-0
Top