Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
22/07/2022 | 20:00 | Όσναμπρικ - Ντούισμπουργκ | 1-0 | 0-0 |
23/07/2022 | 15:00 | RW Έσσεν - Έλβερσμπεργκ | 1-5 | 1-4 |
23/07/2022 | 15:00 | Σααρμπρίκεν - Βερλ | 1-0 | 0-0 |
23/07/2022 | 15:00 | Ντιναμό Δρέσδης - Μόναχο 1860 | 3-4 | 0-2 |
23/07/2022 | 15:00 | Βάλντχοφ Μανχάιμ - Βικτώρια Κολωνίας | 3-1 | 0-0 |
23/07/2022 | 15:00 | Ίνγκολσταντ - Μπαερούθ | 1-0 | 1-0 |
23/07/2022 | 15:00 | VFB Όλντενμπουργκ - Μέπεν | 1-1 | 0-1 |
24/07/2022 | 14:00 | Φράιμπουργκ Β' - 1. Μπόχολτ | 1-1 | 0-1 |
24/07/2022 | 15:00 | Σβικάου - Χάλεσερ | 3-2 | 2-0 |
25/07/2022 | 20:00 | Βέχεν - Ντόρτμουντ Β' | 1-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
05/08/2022 | 20:00 | Ντούισμπουργκ - RW Έσσεν | 2-2 | 1-0 |
06/08/2022 | 15:00 | Μπαερούθ - Φράιμπουργκ Β' | 0-1 | 0-0 |
06/08/2022 | 15:00 | Χάλεσερ - Ντιναμό Δρέσδης | 0-2 | 0-1 |
06/08/2022 | 15:00 | Μέπεν - Σβικάου | 3-0 | 0-0 |
06/08/2022 | 15:00 | Βικτώρια Κολωνίας - Βέχεν | 1-0 | 0-0 |
06/08/2022 | 15:00 | Έλβερσμπεργκ - Σααρμπρίκεν | 0-2 | 0-0 |
06/08/2022 | 15:00 | Μόναχο 1860 - VFB Όλντενμπουργκ | 1-0 | 0-0 |
07/08/2022 | 14:00 | Ντόρτμουντ Β' - Ίνγκολσταντ | 0-4 | 0-2 |
07/08/2022 | 15:00 | 1. Μπόχολτ - Όσναμπρικ | 1-1 | 1-1 |
07/08/2022 | 16:00 | Βερλ - Βάλντχοφ Μανχάιμ | 2-2 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
09/08/2022 | 19:30 | VFB Όλντενμπουργκ - Έλβερσμπεργκ | 2-3 | 0-1 |
09/08/2022 | 20:00 | Μόναχο 1860 - Μέπεν | 4-0 | 1-0 |
09/08/2022 | 20:00 | RW Έσσεν - Βικτώρια Κολωνίας | 1-4 | 0-2 |
09/08/2022 | 20:00 | Σβικάου - Ντούισμπουργκ | 0-1 | 0-1 |
09/08/2022 | 20:00 | Φράιμπουργκ Β' - Χάλεσερ | 2-0 | 0-0 |
10/08/2022 | 20:00 | Ντιναμό Δρέσδης - Βερλ | 2-0 | 1-0 |
10/08/2022 | 20:00 | Βάλντχοφ Μανχάιμ - 1. Μπόχολτ | 1-0 | 0-0 |
10/08/2022 | 20:00 | Όσναμπρικ - Ίνγκολσταντ | 0-1 | 0-1 |
10/08/2022 | 20:00 | Βέχεν - Μπαερούθ | 4-1 | 2-0 |
10/08/2022 | 20:00 | Σααρμπρίκεν - Ντόρτμουντ Β' | 1-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
12/08/2022 | 20:00 | Χάλεσερ - VFB Όλντενμπουργκ | 2-0 | 0-0 |
13/08/2022 | 15:00 | Μπαερούθ - Όσναμπρικ | 1-0 | 0-0 |
13/08/2022 | 15:00 | Βερλ - Μόναχο 1860 | 0-1 | 0-0 |
13/08/2022 | 15:00 | Βικτώρια Κολωνίας - Ντιναμό Δρέσδης | 2-1 | 2-1 |
13/08/2022 | 15:00 | Ντόρτμουντ Β' - RW Έσσεν | 1-0 | 1-0 |
13/08/2022 | 15:00 | Έλβερσμπεργκ - Σβικάου | 5-0 | 2-0 |
13/08/2022 | 15:00 | Ίνγκολσταντ - Σααρμπρίκεν | 0-0 | 0-0 |
14/08/2022 | 14:00 | Μέπεν - Βάλντχοφ Μανχάιμ | 6-2 | 3-1 |
14/08/2022 | 15:00 | 1. Μπόχολτ - Βέχεν | 1-5 | 0-2 |
15/08/2022 | 20:00 | Ντούισμπουργκ - Φράιμπουργκ Β' | 3-1 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
19/08/2022 | 20:00 | Μόναχο 1860 - Χάλεσερ | 3-1 | 1-0 |
20/08/2022 | 15:00 | Βέχεν - Όσναμπρικ | 1-1 | 0-0 |
20/08/2022 | 15:00 | Σααρμπρίκεν - 1. Μπόχολτ | 0-0 | 0-0 |
20/08/2022 | 15:00 | Ντιναμό Δρέσδης - Έλβερσμπεργκ | 2-3 | 1-2 |
20/08/2022 | 15:00 | Φράιμπουργκ Β' - Βικτώρια Κολωνίας | 1-0 | 1-0 |
20/08/2022 | 15:00 | RW Έσσεν - Ίνγκολσταντ | 2-2 | 2-0 |
20/08/2022 | 15:00 | Βάλντχοφ Μανχάιμ - Ντόρτμουντ Β' | 2-1 | 0-1 |
21/08/2022 | 14:00 | VFB Όλντενμπουργκ - Βερλ | 1-0 | 1-0 |
21/08/2022 | 15:00 | Μέπεν - Ντούισμπουργκ | 0-3 | 0-1 |
22/08/2022 | 20:00 | Σβικάου - Μπαερούθ | 2-0 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
26/08/2022 | 20:00 | Χάλεσερ - Μέπεν | 1-1 | 1-0 |
27/08/2022 | 15:01 | Έλβερσμπεργκ - Βάλντχοφ Μανχάιμ | 1-0 | 1-0 |
27/08/2022 | 15:01 | Βερλ - Σβικάου | 3-0 | 2-0 |
27/08/2022 | 15:01 | Βικτώρια Κολωνίας - Μόναχο 1860 | 1-1 | 1-0 |
27/08/2022 | 15:01 | Μπαερούθ - RW Έσσεν | 1-1 | 1-0 |
27/08/2022 | 15:01 | Ίνγκολσταντ - Βέχεν | 2-3 | 2-1 |
27/08/2022 | 15:01 | Όσναμπρικ - Σααρμπρίκεν | 2-2 | 1-1 |
28/08/2022 | 14:01 | Ντόρτμουντ Β' - Φράιμπουργκ Β' | 0-2 | 0-1 |
28/08/2022 | 15:01 | 1. Μπόχολτ - Ντιναμό Δρέσδης | 0-1 | 0-0 |
29/08/2022 | 20:01 | Ντούισμπουργκ - VFB Όλντενμπουργκ | 1-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
02/09/2022 | 20:00 | RW Έσσεν - 1. Μπόχολτ | 2-1 | 1-0 |
03/09/2022 | 15:00 | VFB Όλντενμπουργκ - Όσναμπρικ | 4-3 | 1-2 |
03/09/2022 | 15:00 | Ντιναμό Δρέσδης - Ντόρτμουντ Β' | 3-0 | 1-0 |
03/09/2022 | 15:00 | Χάλεσερ - Βερλ | 5-1 | 1-0 |
03/09/2022 | 15:00 | Βάλντχοφ Μανχάιμ - Μπαερούθ | 2-1 | 1-1 |
03/09/2022 | 15:00 | Μόναχο 1860 - Ντούισμπουργκ | 4-1 | 4-1 |
03/09/2022 | 15:00 | Φράιμπουργκ Β' - Ίνγκολσταντ | 1-0 | 0-0 |
04/09/2022 | 14:00 | Μέπεν - Έλβερσμπεργκ | 0-0 | 0-0 |
04/09/2022 | 15:00 | Σβικάου - Βικτώρια Κολωνίας | 0-0 | 0-0 |
05/09/2022 | 20:00 | Σααρμπρίκεν - Βέχεν | 2-2 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
09/09/2022 | 20:00 | Όσναμπρικ - RW Έσσεν | 1-0 | 1-0 |
10/09/2022 | 15:00 | Βέχεν - Φράιμπουργκ Β' | 3-1 | 1-1 |
10/09/2022 | 15:00 | Βικτώρια Κολωνίας - Χάλεσερ | 2-2 | 1-0 |
10/09/2022 | 15:00 | Ντόρτμουντ Β' - VFB Όλντενμπουργκ | 1-2 | 0-1 |
10/09/2022 | 15:00 | Έλβερσμπεργκ - Μόναχο 1860 | 4-1 | 3-0 |
10/09/2022 | 15:00 | Ίνγκολσταντ - Βάλντχοφ Μανχάιμ | 1-0 | 0-0 |
10/09/2022 | 15:00 | Μπαερούθ - Σααρμπρίκεν | 0-6 | 0-3 |
11/09/2022 | 14:00 | Ντούισμπουργκ - Ντιναμό Δρέσδης | 0-1 | 0-0 |
11/09/2022 | 15:00 | 1. Μπόχολτ - Σβικάου | 0-1 | 0-1 |
12/09/2022 | 20:00 | Βερλ - Μέπεν | 2-2 | 1-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
16/09/2022 | 20:00 | Μόναχο 1860 - 1. Μπόχολτ | 3-1 | 1-0 |
17/09/2022 | 15:00 | VFB Όλντενμπουργκ - Μπαερούθ | 1-1 | 1-0 |
17/09/2022 | 15:00 | Σβικάου - Ντόρτμουντ Β' | 1-2 | 1-0 |
17/09/2022 | 15:00 | Ντιναμό Δρέσδης - Ίνγκολσταντ | 1-1 | 1-1 |
17/09/2022 | 15:00 | Χάλεσερ - Έλβερσμπεργκ | 1-3 | 1-1 |
17/09/2022 | 15:00 | Μέπεν - Βικτώρια Κολωνίας | 2-2 | 1-0 |
17/09/2022 | 15:00 | Βάλντχοφ Μανχάιμ - Βέχεν | 1-0 | 0-0 |
18/09/2022 | 14:00 | Φράιμπουργκ Β' - Όσναμπρικ | 1-1 | 0-0 |
18/09/2022 | 15:00 | Βερλ - Ντούισμπουργκ | 1-0 | 0-0 |
19/09/2022 | 20:00 | RW Έσσεν - Σααρμπρίκεν | 1-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
30/09/2022 | 20:00 | 1. Μπόχολτ - Μέπεν | 3-0 | 2-0 |
01/10/2022 | 15:00 | Μπαερούθ - Ντιναμό Δρέσδης | 1-1 | 1-1 |
01/10/2022 | 15:00 | Σααρμπρίκεν - Φράιμπουργκ Β' | 2-2 | 0-1 |
01/10/2022 | 15:00 | Ντόρτμουντ Β' - Μόναχο 1860 | 1-1 | 0-0 |
01/10/2022 | 15:00 | Έλβερσμπεργκ - Βερλ | 1-2 | 1-0 |
01/10/2022 | 15:00 | Ντούισμπουργκ - Χάλεσερ | 1-0 | 0-0 |
01/10/2022 | 15:00 | Όσναμπρικ - Βάλντχοφ Μανχάιμ | 5-0 | 3-0 |
02/10/2022 | 14:00 | Βικτώρια Κολωνίας - VFB Όλντενμπουργκ | 1-2 | 0-0 |
02/10/2022 | 15:00 | Βέχεν - RW Έσσεν | 3-1 | 1-0 |
03/10/2022 | 20:00 | Ίνγκολσταντ - Σβικάου | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
07/10/2022 | 20:00 | Βερλ - Βικτώρια Κολωνίας | 2-2 | 0-0 |
08/10/2022 | 15:00 | VFB Όλντενμπουργκ - 1. Μπόχολτ | 1-3 | 1-1 |
08/10/2022 | 15:00 | Μόναχο 1860 - Ίνγκολσταντ | 1-2 | 0-1 |
08/10/2022 | 15:00 | Βάλντχοφ Μανχάιμ - Σααρμπρίκεν | 1-0 | 1-0 |
08/10/2022 | 15:00 | Έλβερσμπεργκ - Ντούισμπουργκ | 3-0 | 1-0 |
08/10/2022 | 15:00 | Μέπεν - Μπαερούθ | 0-1 | 0-0 |
08/10/2022 | 15:00 | Σβικάου - Βέχεν | 0-1 | 0-1 |
09/10/2022 | 14:00 | Ντιναμό Δρέσδης - Όσναμπρικ | 3-2 | 0-2 |
09/10/2022 | 15:00 | Φράιμπουργκ Β' - RW Έσσεν | 0-3 | 0-1 |
10/10/2022 | 20:00 | Χάλεσερ - Ντόρτμουντ Β' | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
14/10/2022 | 20:00 | 1. Μπόχολτ - Χάλεσερ | 1-1 | 0-1 |
15/10/2022 | 15:00 | RW Έσσεν - Ντιναμό Δρέσδης | 1-1 | 1-0 |
15/10/2022 | 15:00 | Όσναμπρικ - Μόναχο 1860 | 0-2 | 0-1 |
15/10/2022 | 15:00 | Ίνγκολσταντ - Μέπεν | 3-1 | 2-1 |
15/10/2022 | 15:00 | Φράιμπουργκ Β' - Βάλντχοφ Μανχάιμ | 3-2 | 0-1 |
15/10/2022 | 15:00 | Σααρμπρίκεν - Σβικάου | 3-2 | 2-0 |
15/10/2022 | 15:00 | Βικτώρια Κολωνίας - Έλβερσμπεργκ | 0-2 | 0-0 |
16/10/2022 | 14:00 | Μπαερούθ - Βερλ | 1-3 | 1-1 |
16/10/2022 | 15:00 | Ντόρτμουντ Β' - Ντούισμπουργκ | 2-0 | 1-0 |
17/10/2022 | 20:00 | Βέχεν - VFB Όλντενμπουργκ | 3-1 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
21/10/2022 | 20:00 | Σβικάου - Φράιμπουργκ Β' | 0-1 | 0-0 |
22/10/2022 | 15:00 | Μέπεν - Ντόρτμουντ Β' | 0-2 | 0-0 |
22/10/2022 | 15:00 | Ντούισμπουργκ - Βικτώρια Κολωνίας | 1-1 | 0-1 |
22/10/2022 | 15:00 | Μόναχο 1860 - Βέχεν | 3-1 | 0-0 |
22/10/2022 | 15:00 | Βάλντχοφ Μανχάιμ - RW Έσσεν | 1-2 | 1-2 |
22/10/2022 | 15:00 | Έλβερσμπεργκ - Όσναμπρικ | 4-1 | 2-0 |
22/10/2022 | 15:00 | Ντιναμό Δρέσδης - Σααρμπρίκεν | 1-2 | 0-1 |
23/10/2022 | 14:00 | VFB Όλντενμπουργκ - Ίνγκολσταντ | 0-3 | 0-2 |
23/10/2022 | 15:00 | Βερλ - 1. Μπόχολτ | 3-2 | 2-1 |
24/10/2022 | 20:00 | Χάλεσερ - Μπαερούθ | 3-0 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
28/10/2022 | 20:00 | Βέχεν - Ντούισμπουργκ | 1-3 | 0-0 |
29/10/2022 | 15:00 | Σααρμπρίκεν - Μέπεν | 0-0 | 0-0 |
29/10/2022 | 15:00 | Ντόρτμουντ Β' - Βερλ | 1-0 | 0-0 |
29/10/2022 | 15:00 | RW Έσσεν - Σβικάου | 1-1 | 1-1 |
29/10/2022 | 15:00 | Βάλντχοφ Μανχάιμ - Ντιναμό Δρέσδης | 2-1 | 2-0 |
29/10/2022 | 15:00 | 1. Μπόχολτ - Έλβερσμπεργκ | 1-1 | 0-0 |
29/10/2022 | 15:00 | Μπαερούθ - Μόναχο 1860 | 1-0 | 1-0 |
30/10/2022 | 14:00 | Φράιμπουργκ Β' - VFB Όλντενμπουργκ | 1-0 | 0-0 |
30/10/2022 | 15:00 | Ίνγκολσταντ - Βικτώρια Κολωνίας | 1-3 | 1-2 |
31/10/2022 | 20:00 | Όσναμπρικ - Χάλεσερ | 3-2 | 1-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
04/11/2022 | 20:00 | Μέπεν - Βέχεν | 0-3 | 0-2 |
05/11/2022 | 15:00 | Ντιναμό Δρέσδης - Φράιμπουργκ Β' | 1-1 | 0-0 |
05/11/2022 | 15:00 | Χάλεσερ - Βάλντχοφ Μανχάιμ | 3-1 | 2-1 |
05/11/2022 | 15:00 | Βερλ - Ίνγκολσταντ | 2-1 | 1-1 |
05/11/2022 | 15:00 | Βικτώρια Κολωνίας - 1. Μπόχολτ | 3-0 | 0-0 |
05/11/2022 | 15:00 | Έλβερσμπεργκ - Ντόρτμουντ Β' | 3-1 | 2-1 |
05/11/2022 | 15:00 | Ντούισμπουργκ - Μπαερούθ | 1-1 | 0-1 |
06/11/2022 | 14:00 | VFB Όλντενμπουργκ - RW Έσσεν | 3-5 | 1-2 |
06/11/2022 | 15:00 | Σβικάου - Όσναμπρικ | 4-3 | 3-2 |
06/11/2022 | 16:00 | Μόναχο 1860 - Σααρμπρίκεν | 0-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
08/11/2022 | 20:00 | Βέχεν - Ντιναμό Δρέσδης | 1-0 | 0-0 |
08/11/2022 | 20:00 | Ντόρτμουντ Β' - Βικτώρια Κολωνίας | 0-2 | 0-0 |
08/11/2022 | 20:00 | Μπαερούθ - Έλβερσμπεργκ | 0-1 | 0-1 |
08/11/2022 | 20:00 | Ίνγκολσταντ - Χάλεσερ | 1-0 | 0-0 |
08/11/2022 | 20:00 | 1. Μπόχολτ - Ντούισμπουργκ | 0-2 | 0-1 |
09/11/2022 | 20:00 | Βάλντχοφ Μανχάιμ - Σβικάου | 2-1 | 0-0 |
09/11/2022 | 20:00 | Όσναμπρικ - Βερλ | 2-1 | 0-1 |
09/11/2022 | 20:00 | Σααρμπρίκεν - VFB Όλντενμπουργκ | 3-1 | 3-0 |
09/11/2022 | 20:00 | Φράιμπουργκ Β' - Μόναχο 1860 | 2-0 | 1-0 |
09/11/2022 | 20:00 | RW Έσσεν - Μέπεν | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
11/11/2022 | 20:00 | Ντόρτμουντ Β' - 1. Μπόχολτ | 0-1 | 0-0 |
12/11/2022 | 15:00 | Βερλ - Βέχεν | 1-1 | 0-1 |
12/11/2022 | 15:00 | Ντούισμπουργκ - Ίνγκολσταντ | 0-1 | 0-0 |
12/11/2022 | 15:00 | Ντιναμό Δρέσδης - Σβικάου | 0-0 | 0-0 |
12/11/2022 | 15:00 | Έλβερσμπεργκ - Φράιμπουργκ Β' | 3-0 | 2-0 |
12/11/2022 | 15:00 | Χάλεσερ - Σααρμπρίκεν | 1-2 | 0-0 |
12/11/2022 | 15:00 | Μέπεν - Όσναμπρικ | 0-3 | 0-1 |
13/11/2022 | 14:00 | VFB Όλντενμπουργκ - Βάλντχοφ Μανχάιμ | 1-1 | 1-0 |
13/11/2022 | 15:00 | Βικτώρια Κολωνίας - Μπαερούθ | 2-1 | 0-1 |
14/11/2022 | 20:00 | Μόναχο 1860 - RW Έσσεν | 1-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
13/01/2023 | 20:00 | Σβικάου - VFB Όλντενμπουργκ | 0-1 | 0-1 |
14/01/2023 | 15:00 | Βέχεν - Έλβερσμπεργκ | 1-0 | 1-0 |
14/01/2023 | 15:00 | Όσναμπρικ - Βικτώρια Κολωνίας | 3-1 | 2-1 |
14/01/2023 | 15:00 | Φράιμπουργκ Β' - Βερλ | 1-1 | 0-0 |
14/01/2023 | 15:00 | Βάλντχοφ Μανχάιμ - Μόναχο 1860 | 3-1 | 1-1 |
14/01/2023 | 15:00 | RW Έσσεν - Χάλεσερ | 0-0 | 0-0 |
14/01/2023 | 15:00 | Σααρμπρίκεν - Ντούισμπουργκ | 2-3 | 0-2 |
15/01/2023 | 14:00 | Ντιναμό Δρέσδης - Μέπεν | 1-1 | 0-0 |
15/01/2023 | 15:00 | Μπαερούθ - Ντόρτμουντ Β' | 3-1 | 0-1 |
16/01/2023 | 20:00 | Ίνγκολσταντ - 1. Μπόχολτ | 1-2 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
20/01/2023 | 20:00 | Βικτώρια Κολωνίας - Σααρμπρίκεν | 0-2 | 0-1 |
21/01/2023 | 15:00 | 1. Μπόχολτ - Μπαερούθ | 4-0 | 3-0 |
21/01/2023 | 15:00 | Μέπεν - Φράιμπουργκ Β' | 1-2 | 0-2 |
21/01/2023 | 15:00 | Βερλ - RW Έσσεν | 1-1 | 0-0 |
21/01/2023 | 15:00 | Έλβερσμπεργκ - Ίνγκολσταντ | 4-3 | 3-1 |
21/01/2023 | 15:00 | Μόναχο 1860 - Σβικάου | 3-1 | 3-0 |
22/01/2023 | 14:00 | VFB Όλντενμπουργκ - Ντιναμό Δρέσδης | 1-3 | 1-0 |
22/01/2023 | 15:00 | Χάλεσερ - Βέχεν | 2-3 | 0-1 |
23/01/2023 | 20:00 | Ντούισμπουργκ - Βάλντχοφ Μανχάιμ | 1-3 | 1-1 |
24/01/2023 | 20:00 | Ντόρτμουντ Β' - Όσναμπρικ | 1-2 | 1-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
27/01/2023 | 20:00 | Έλβερσμπεργκ - RW Έσσεν | 3-0 | 0-0 |
28/01/2023 | 15:00 | Χάλεσερ - Σβικάου | 0-2 | 0-1 |
28/01/2023 | 15:00 | Ντούισμπουργκ - Όσναμπρικ | 1-2 | 0-2 |
28/01/2023 | 15:00 | 1. Μπόχολτ - Φράιμπουργκ Β' | 0-0 | 0-0 |
28/01/2023 | 15:00 | Μπαερούθ - Ίνγκολσταντ | 1-0 | 1-0 |
28/01/2023 | 15:00 | Μέπεν - VFB Όλντενμπουργκ | 1-1 | 1-1 |
28/01/2023 | 15:00 | Βερλ - Σααρμπρίκεν | 2-0 | 1-0 |
29/01/2023 | 14:00 | Βικτώρια Κολωνίας - Βάλντχοφ Μανχάιμ | 1-4 | 0-2 |
29/01/2023 | 15:00 | Ντόρτμουντ Β' - Βέχεν | 0-1 | 0-0 |
30/01/2023 | 20:00 | Μόναχο 1860 - Ντιναμό Δρέσδης | 1-2 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
03/02/2023 | 20:00 | Φράιμπουργκ Β' - Μπαερούθ | 2-0 | 1-0 |
04/02/2023 | 15:00 | Σβικάου - Μέπεν | 1-1 | 0-1 |
04/02/2023 | 15:00 | Βέχεν - Βικτώρια Κολωνίας | 1-1 | 0-0 |
04/02/2023 | 15:00 | Όσναμπρικ - 1. Μπόχολτ | 3-1 | 1-1 |
04/02/2023 | 15:00 | Ίνγκολσταντ - Ντόρτμουντ Β' | 1-2 | 0-2 |
04/02/2023 | 15:00 | Ντιναμό Δρέσδης - Χάλεσερ | 7-1 | 3-0 |
04/02/2023 | 15:00 | Σααρμπρίκεν - Έλβερσμπεργκ | 0-4 | 0-3 |
05/02/2023 | 14:00 | VFB Όλντενμπουργκ - Μόναχο 1860 | 2-2 | 0-0 |
05/02/2023 | 15:00 | RW Έσσεν - Ντούισμπουργκ | 1-1 | 0-0 |
06/02/2023 | 20:00 | Βάλντχοφ Μανχάιμ - Βερλ | 1-1 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
10/02/2023 | 20:00 | 1. Μπόχολτ - Βάλντχοφ Μανχάιμ | 2-1 | 2-0 |
11/02/2023 | 15:00 | Έλβερσμπεργκ - VFB Όλντενμπουργκ | 3-0 | 2-0 |
11/02/2023 | 15:00 | Μέπεν - Μόναχο 1860 | 2-1 | 1-1 |
11/02/2023 | 15:00 | Ντόρτμουντ Β' - Σααρμπρίκεν | 1-2 | 1-1 |
11/02/2023 | 15:00 | Ντούισμπουργκ - Σβικάου | 4-0 | 2-0 |
11/02/2023 | 15:00 | Βερλ - Ντιναμό Δρέσδης | 2-3 | 1-2 |
11/02/2023 | 15:00 | Χάλεσερ - Φράιμπουργκ Β' | 1-3 | 1-1 |
12/02/2023 | 14:00 | Ίνγκολσταντ - Όσναμπρικ | 1-4 | 1-3 |
12/02/2023 | 15:00 | Μπαερούθ - Βέχεν | 2-3 | 0-0 |
13/02/2023 | 20:00 | Βικτώρια Κολωνίας - RW Έσσεν | 1-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
17/02/2023 | 20:00 | Βέχεν - 1. Μπόχολτ | 1-2 | 0-1 |
18/02/2023 | 15:00 | Σααρμπρίκεν - Ίνγκολσταντ | 3-4 | 2-1 |
18/02/2023 | 15:00 | Σβικάου - Έλβερσμπεργκ | 0-2 | 0-0 |
18/02/2023 | 15:00 | Ντιναμό Δρέσδης - Βικτώρια Κολωνίας | 1-1 | 1-1 |
18/02/2023 | 15:00 | Φράιμπουργκ Β' - Ντούισμπουργκ | 2-0 | 1-0 |
18/02/2023 | 15:00 | Βάλντχοφ Μανχάιμ - Μέπεν | 3-1 | 2-1 |
18/02/2023 | 15:00 | Όσναμπρικ - Μπαερούθ | 2-3 | 1-0 |
19/02/2023 | 14:00 | Μόναχο 1860 - Βερλ | 0-3 | 0-0 |
19/02/2023 | 15:00 | RW Έσσεν - Ντόρτμουντ Β' | 2-0 | 0-0 |
20/02/2023 | 20:00 | VFB Όλντενμπουργκ - Χάλεσερ | 0-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
24/02/2023 | 20:00 | Χάλεσερ - Μόναχο 1860 | 0-0 | 0-0 |
25/02/2023 | 15:00 | Όσναμπρικ - Βέχεν | 4-1 | 2-0 |
25/02/2023 | 15:00 | Βερλ - VFB Όλντενμπουργκ | 2-1 | 1-0 |
25/02/2023 | 15:00 | Ντόρτμουντ Β' - Βάλντχοφ Μανχάιμ | 4-0 | 2-0 |
25/02/2023 | 15:00 | Ίνγκολσταντ - RW Έσσεν | 1-1 | 0-0 |
25/02/2023 | 15:00 | Ντούισμπουργκ - Μέπεν | 0-0 | 0-0 |
25/02/2023 | 15:00 | Μπαερούθ - Σβικάου | 5-3 | 1-1 |
26/02/2023 | 14:00 | Έλβερσμπεργκ - Ντιναμό Δρέσδης | 1-1 | 0-1 |
26/02/2023 | 15:00 | 1. Μπόχολτ - Σααρμπρίκεν | 2-1 | 0-1 |
27/02/2023 | 20:00 | Βικτώρια Κολωνίας - Φράιμπουργκ Β' | 0-3 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
03/03/2023 | 20:00 | Φράιμπουργκ Β' - Ντόρτμουντ Β' | 1-0 | 0-0 |
04/03/2023 | 15:00 | Σααρμπρίκεν - Όσναμπρικ | 1-2 | 1-0 |
04/03/2023 | 15:00 | Σβικάου - Βερλ | 2-1 | 2-0 |
04/03/2023 | 15:00 | Ντιναμό Δρέσδης - 1. Μπόχολτ | 1-0 | 1-0 |
04/03/2023 | 15:00 | Μέπεν - Χάλεσερ | 2-3 | 0-1 |
04/03/2023 | 15:00 | Μόναχο 1860 - Βικτώρια Κολωνίας | 0-1 | 0-1 |
04/03/2023 | 15:00 | Βέχεν - Ίνγκολσταντ | 4-1 | 2-1 |
05/03/2023 | 14:00 | RW Έσσεν - Μπαερούθ | 2-0 | 0-0 |
05/03/2023 | 15:00 | VFB Όλντενμπουργκ - Ντούισμπουργκ | 2-3 | 1-3 |
06/03/2023 | 20:00 | Βάλντχοφ Μανχάιμ - Έλβερσμπεργκ | 2-1 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
10/03/2023 | 20:00 | Βερλ - Χάλεσερ | 2-2 | 2-1 |
11/03/2023 | 15:00 | Μπαερούθ - Βάλντχοφ Μανχάιμ | 1-3 | 1-2 |
11/03/2023 | 15:00 | Βικτώρια Κολωνίας - Σβικάου | 1-1 | 0-1 |
11/03/2023 | 15:00 | Έλβερσμπεργκ - Μέπεν | 2-2 | 2-2 |
11/03/2023 | 15:00 | Ντούισμπουργκ - Μόναχο 1860 | 2-2 | 0-0 |
11/03/2023 | 15:00 | 1. Μπόχολτ - RW Έσσεν | 2-1 | 2-0 |
11/03/2023 | 15:00 | Όσναμπρικ - VFB Όλντενμπουργκ | 2-0 | 1-0 |
12/03/2023 | 14:00 | Ίνγκολσταντ - Φράιμπουργκ Β' | 0-1 | 0-0 |
12/03/2023 | 15:00 | Βέχεν - Σααρμπρίκεν | 0-2 | 0-0 |
12/03/2023 | 16:00 | Ντόρτμουντ Β' - Ντιναμό Δρέσδης | 1-3 | 0-3 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
14/03/2023 | 20:00 | Χάλεσερ - Βικτώρια Κολωνίας | 2-2 | 0-0 |
14/03/2023 | 20:00 | Μόναχο 1860 - Έλβερσμπεργκ | 1-1 | 1-1 |
14/03/2023 | 20:00 | RW Έσσεν - Όσναμπρικ | 1-1 | 0-1 |
14/03/2023 | 20:00 | Μέπεν - Βερλ | 1-3 | 0-2 |
14/03/2023 | 20:00 | Σβικάου - 1. Μπόχολτ | 0-2 | 0-0 |
15/03/2023 | 20:00 | Σααρμπρίκεν - Μπαερούθ | 5-0 | 1-0 |
15/03/2023 | 20:00 | Ντιναμό Δρέσδης - Ντούισμπουργκ | 2-0 | 0-0 |
15/03/2023 | 20:00 | VFB Όλντενμπουργκ - Ντόρτμουντ Β' | 2-1 | 1-1 |
15/03/2023 | 20:00 | Βάλντχοφ Μανχάιμ - Ίνγκολσταντ | 3-2 | 1-0 |
15/03/2023 | 20:00 | Φράιμπουργκ Β' - Βέχεν | 4-2 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
17/03/2023 | 20:00 | Βικτώρια Κολωνίας - Μέπεν | 3-1 | 1-1 |
18/03/2023 | 15:00 | Βέχεν - Βάλντχοφ Μανχάιμ | 3-0 | 0-0 |
18/03/2023 | 15:00 | Σααρμπρίκεν - RW Έσσεν | 3-0 | 2-0 |
18/03/2023 | 15:00 | Μπαερούθ - VFB Όλντενμπουργκ | 1-2 | 0-1 |
18/03/2023 | 15:00 | Ντούισμπουργκ - Βερλ | 3-3 | 2-2 |
18/03/2023 | 15:00 | 1. Μπόχολτ - Μόναχο 1860 | 1-3 | 0-2 |
18/03/2023 | 15:00 | Όσναμπρικ - Φράιμπουργκ Β' | 1-1 | 1-1 |
19/03/2023 | 14:00 | Έλβερσμπεργκ - Χάλεσερ | 1-1 | 1-0 |
19/03/2023 | 15:00 | Ντόρτμουντ Β' - Σβικάου | 4-0 | 2-0 |
20/03/2023 | 20:00 | Ίνγκολσταντ - Ντιναμό Δρέσδης | 2-3 | 1-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
24/03/2023 | 20:00 | Χάλεσερ - Ντούισμπουργκ | 2-2 | 1-1 |
25/03/2023 | 15:00 | Βερλ - Έλβερσμπεργκ | 1-2 | 0-1 |
25/03/2023 | 15:00 | Ντιναμό Δρέσδης - Μπαερούθ | 1-2 | 0-1 |
25/03/2023 | 15:00 | VFB Όλντενμπουργκ - Βικτώρια Κολωνίας | 1-3 | 0-2 |
25/03/2023 | 15:00 | Μέπεν - 1. Μπόχολτ | 3-2 | 1-1 |
25/03/2023 | 15:00 | RW Έσσεν - Βέχεν | 1-3 | 1-2 |
25/03/2023 | 15:00 | Βάλντχοφ Μανχάιμ - Όσναμπρικ | 0-2 | 0-1 |
26/03/2023 | 14:00 | Μόναχο 1860 - Ντόρτμουντ Β' | 1-4 | 0-3 |
26/03/2023 | 15:00 | Σβικάου - Ίνγκολσταντ | 2-0 | 0-0 |
27/03/2023 | 20:00 | Φράιμπουργκ Β' - Σααρμπρίκεν | 1-1 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
31/03/2023 | 20:00 | Μπαερούθ - Μέπεν | 3-0 | 1-0 |
01/04/2023 | 15:00 | Βικτώρια Κολωνίας - Βερλ | 2-1 | 0-1 |
01/04/2023 | 15:00 | Ντόρτμουντ Β' - Χάλεσερ | 0-0 | 0-0 |
01/04/2023 | 15:00 | RW Έσσεν - Φράιμπουργκ Β' | 2-0 | 1-0 |
01/04/2023 | 15:00 | 1. Μπόχολτ - VFB Όλντενμπουργκ | 1-0 | 0-0 |
01/04/2023 | 15:00 | Βέχεν - Σβικάου | 4-3 | 0-2 |
02/04/2023 | 14:00 | Όσναμπρικ - Ντιναμό Δρέσδης | 0-1 | 0-0 |
02/04/2023 | 15:00 | Σααρμπρίκεν - Βάλντχοφ Μανχάιμ | 2-1 | 0-1 |
03/04/2023 | 20:00 | Ίνγκολσταντ - Μόναχο 1860 | 1-3 | 0-2 |
25/04/2023 | 20:00 | Ντούισμπουργκ - Έλβερσμπεργκ | 2-2 | 1-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
08/04/2023 | 15:00 | VFB Όλντενμπουργκ - Βέχεν | 1-2 | 0-2 |
08/04/2023 | 15:00 | Ντούισμπουργκ - Ντόρτμουντ Β' | 0-5 | 0-1 |
08/04/2023 | 15:00 | Μόναχο 1860 - Όσναμπρικ | 3-0 | 1-0 |
08/04/2023 | 15:00 | Βάλντχοφ Μανχάιμ - Φράιμπουργκ Β' | 2-1 | 0-1 |
08/04/2023 | 15:00 | Ντιναμό Δρέσδης - RW Έσσεν | 2-1 | 1-1 |
08/04/2023 | 15:00 | Χάλεσερ - 1. Μπόχολτ | 5-2 | 1-2 |
09/04/2023 | 14:00 | Μέπεν - Ίνγκολσταντ | 0-3 | 0-0 |
09/04/2023 | 15:00 | Σβικάου - Σααρμπρίκεν | 2-2 | 1-0 |
09/04/2023 | 16:00 | Βερλ - Μπαερούθ | 4-1 | 2-0 |
10/04/2023 | 20:00 | Έλβερσμπεργκ - Βικτώρια Κολωνίας | 3-2 | 2-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
14/04/2023 | 20:00 | Σααρμπρίκεν - Ντιναμό Δρέσδης | 2-0 | 2-0 |
15/04/2023 | 15:00 | Βέχεν - Μόναχο 1860 | 2-0 | 1-0 |
15/04/2023 | 15:00 | Ντόρτμουντ Β' - Μέπεν | 1-0 | 0-0 |
15/04/2023 | 15:00 | Ίνγκολσταντ - VFB Όλντενμπουργκ | 0-2 | 0-2 |
15/04/2023 | 15:00 | 1. Μπόχολτ - Βερλ | 2-3 | 0-1 |
15/04/2023 | 15:00 | Όσναμπρικ - Έλβερσμπεργκ | 1-0 | 0-0 |
15/04/2023 | 15:00 | Μπαερούθ - Χάλεσερ | 0-1 | 0-1 |
16/04/2023 | 14:00 | Φράιμπουργκ Β' - Σβικάου | 4-0 | 4-0 |
16/04/2023 | 15:00 | RW Έσσεν - Βάλντχοφ Μανχάιμ | 0-3 | 0-1 |
17/04/2023 | 20:00 | Βικτώρια Κολωνίας - Ντούισμπουργκ | 2-2 | 2-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
21/04/2023 | 20:00 | Χάλεσερ - Όσναμπρικ | 0-1 | 0-1 |
22/04/2023 | 15:00 | VFB Όλντενμπουργκ - Φράιμπουργκ Β' | 0-0 | 0-0 |
22/04/2023 | 15:00 | Ντούισμπουργκ - Βέχεν | 1-1 | 0-1 |
22/04/2023 | 15:00 | Μόναχο 1860 - Μπαερούθ | 2-0 | 1-0 |
22/04/2023 | 15:00 | Έλβερσμπεργκ - 1. Μπόχολτ | 0-1 | 0-0 |
22/04/2023 | 15:00 | Βικτώρια Κολωνίας - Ίνγκολσταντ | 3-1 | 1-0 |
22/04/2023 | 15:00 | Ντιναμό Δρέσδης - Βάλντχοφ Μανχάιμ | 2-1 | 1-1 |
23/04/2023 | 14:00 | Μέπεν - Σααρμπρίκεν | 1-0 | 0-0 |
23/04/2023 | 15:00 | Σβικάου - RW Έσσεν | 1-1 | - |
24/04/2023 | 20:00 | Βερλ - Ντόρτμουντ Β' | 2-1 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
28/04/2023 | 20:00 | Βάλντχοφ Μανχάιμ - Χάλεσερ | 4-1 | 2-1 |
29/04/2023 | 15:00 | Βέχεν - Μέπεν | 1-2 | 1-1 |
29/04/2023 | 15:00 | Φράιμπουργκ Β' - Ντιναμό Δρέσδης | 1-1 | 0-1 |
29/04/2023 | 15:00 | Ντόρτμουντ Β' - Έλβερσμπεργκ | 2-0 | 1-0 |
29/04/2023 | 15:00 | Μπαερούθ - Ντούισμπουργκ | 0-4 | 0-1 |
29/04/2023 | 15:00 | Ίνγκολσταντ - Βερλ | 3-1 | 2-0 |
29/04/2023 | 15:00 | 1. Μπόχολτ - Βικτώρια Κολωνίας | 1-1 | 0-1 |
30/04/2023 | 14:00 | Όσναμπρικ - Σβικάου | 4-3 | 1-2 |
30/04/2023 | 15:00 | Σααρμπρίκεν - Μόναχο 1860 | 2-0 | 2-0 |
30/04/2023 | 16:00 | RW Έσσεν - VFB Όλντενμπουργκ | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
05/05/2023 | 20:00 | Ντούισμπουργκ - 1. Μπόχολτ | 3-0 | 1-0 |
06/05/2023 | 15:00 | Μέπεν - RW Έσσεν | 2-0 | 1-0 |
06/05/2023 | 15:00 | Μόναχο 1860 - Φράιμπουργκ Β' | 1-0 | 1-0 |
06/05/2023 | 15:00 | Έλβερσμπεργκ - Μπαερούθ | 5-2 | 4-2 |
06/05/2023 | 15:00 | Σβικάου - Βάλντχοφ Μανχάιμ | 3-1 | 0-1 |
06/05/2023 | 15:00 | Ντιναμό Δρέσδης - Βέχεν | 3-1 | 1-1 |
06/05/2023 | 15:00 | Χάλεσερ - Ίνγκολσταντ | 1-0 | 0-0 |
07/05/2023 | 14:00 | VFB Όλντενμπουργκ - Σααρμπρίκεν | 0-1 | 0-0 |
07/05/2023 | 15:00 | Βικτώρια Κολωνίας - Ντόρτμουντ Β' | 1-1 | 0-1 |
08/05/2023 | 20:00 | Βερλ - Όσναμπρικ | 0-1 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
12/05/2023 | 20:00 | Ίνγκολσταντ - Ντούισμπουργκ | 2-0 | 1-0 |
13/05/2023 | 15:00 | Βέχεν - Βερλ | 2-1 | 1-1 |
13/05/2023 | 15:00 | Φράιμπουργκ Β' - Έλβερσμπεργκ | 2-1 | 0-0 |
13/05/2023 | 15:00 | Σααρμπρίκεν - Χάλεσερ | 2-0 | 1-0 |
13/05/2023 | 15:00 | Σβικάου - Ντιναμό Δρέσδης | 0-1 | 0-1 |
13/05/2023 | 15:00 | Μπαερούθ - Βικτώρια Κολωνίας | 1-4 | 1-1 |
13/05/2023 | 15:00 | Βάλντχοφ Μανχάιμ - VFB Όλντενμπουργκ | 1-3 | 0-2 |
14/05/2023 | 14:00 | RW Έσσεν - Μόναχο 1860 | 2-2 | 1-0 |
14/05/2023 | 15:00 | Όσναμπρικ - Μέπεν | 2-2 | 1-1 |
15/05/2023 | 20:00 | 1. Μπόχολτ - Ντόρτμουντ Β' | 3-3 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
19/05/2023 | 20:00 | Μόναχο 1860 - Βάλντχοφ Μανχάιμ | 3-1 | 3-0 |
20/05/2023 | 15:00 | 1. Μπόχολτ - Ίνγκολσταντ | 0-3 | 0-3 |
20/05/2023 | 15:00 | Χάλεσερ - RW Έσσεν | 2-0 | 1-0 |
20/05/2023 | 15:00 | Βικτώρια Κολωνίας - Όσναμπρικ | 0-2 | 0-0 |
20/05/2023 | 15:00 | Ντόρτμουντ Β' - Μπαερούθ | 1-0 | 0-0 |
20/05/2023 | 15:00 | Έλβερσμπεργκ - Βέχεν | 1-1 | 0-0 |
20/05/2023 | 15:00 | Βερλ - Φράιμπουργκ Β' | 1-2 | 0-0 |
21/05/2023 | 14:00 | VFB Όλντενμπουργκ - Σβικάου | 1-2 | 1-0 |
21/05/2023 | 15:00 | Ντούισμπουργκ - Σααρμπρίκεν | 2-2 | 2-1 |
22/05/2023 | 20:00 | Μέπεν - Ντιναμό Δρέσδης | 4-1 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
27/05/2023 | 14:30 | Βέχεν - Χάλεσερ | 1-0 | 1-0 |
27/05/2023 | 14:30 | Φράιμπουργκ Β' - Μέπεν | 2-0 | 1-0 |
27/05/2023 | 14:30 | Σααρμπρίκεν - Βικτώρια Κολωνίας | 2-1 | 2-1 |
27/05/2023 | 14:30 | Σβικάου - Μόναχο 1860 | 2-2 | 0-0 |
27/05/2023 | 14:30 | Ντιναμό Δρέσδης - VFB Όλντενμπουργκ | 2-1 | 1-1 |
27/05/2023 | 14:30 | RW Έσσεν - Βερλ | 2-2 | 1-0 |
27/05/2023 | 14:30 | Βάλντχοφ Μανχάιμ - Ντούισμπουργκ | 3-1 | 2-0 |
27/05/2023 | 14:30 | Ίνγκολσταντ - Έλβερσμπεργκ | 1-2 | 0-1 |
27/05/2023 | 14:30 | Όσναμπρικ - Ντόρτμουντ Β' | 2-1 | 0-0 |
27/05/2023 | 14:30 | Μπαερούθ - 1. Μπόχολτ | 3-3 | 0-1 |
Εξ' αναβολής δράση στην τρίτη κατηγορία της Γερμανίας, με μία σημαντική αναμέτρηση, καθώς διασταυρώνουν τα ξίφη τους δύο από τις πιο φορμαρισμένες ομάδες της κατηγορίας και το σετ των αποδόσεων είναι μοιρασμένο.
Εξ αναβολής αναμέτρηση για την 18η αγωνιστική της 3ης εθνικής κατηγορίας της Γερμανίας.
Ολοκληρώνεται η 16η αγωνιστική της Γ' Γερμανίας, με την Σααρμπρίκεν να θέλει να καταφέρει ακόμη ένα πλήγμα στην ουραγό Ντούισμπουργκ.
Πολλά γκολ αναμένονται στην τρέχουσα αγωνιστική της 3ης κατηγορίας στη Γερμανία, ενώ ξεχωρίζουν οι άσοι Βικτόρια Κολωνίας και Ρέγκενσμπουργκ.
Το δεύτερο μέρος της 3ης αγωνιστικής πραγματοποιείται σήμερα με τα υπόλοιπα παιχνίδια της 3ης κατηγορίας της Γερμανίας.
Tρίτη αγωνιστική ημέρα στη 3η κατηγορία της Γερμανίας, με τα παιχνίδια να υπόσχονται αρκετά γκολ.
Του Άγγελου Γεώργα Αγωνιστική δράση σήμερα στη τρίτη κατηγορία της Γερμανίας, και tostoixima.gr είναι εδώ για να σας δώσει τις προτάσεις του.
Μονόπλευρο το κίνητρο στην αποψινή αναμέτρηση Χάλεσερ-Φράιμπουργκ Β'.