Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
05/08/2022 | 21:00 | Χέρενφεν - Σπάρτα Ρότερνταμ | 0-0 | 0-0 |
06/08/2022 | 17:30 | Φορτούνα Σιτάρντ - Άγιαξ | 2-3 | 1-0 |
06/08/2022 | 19:45 | Καμπούρ - Εξέλσιορ | 0-2 | 0-2 |
06/08/2022 | 21:00 | Αϊντχόφεν - Έμεν | 4-1 | 3-0 |
06/08/2022 | 22:00 | Βααλβάικ - Ουτρέχτη | 2-2 | 2-0 |
07/08/2022 | 13:15 | Γκρόνινγκεν - Φόλενταμ | 2-2 | 2-1 |
07/08/2022 | 15:30 | Φιτέσε - Φέγενορντ | 2-5 | 1-2 |
07/08/2022 | 15:30 | Ναϊμέγκεν - Τβέντε | 0-1 | 0-0 |
07/08/2022 | 17:45 | Άλκμααρ - Γκόου Αχέντ Ιγκλς | 2-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
12/08/2022 | 21:00 | Εξέλσιορ - Φιτέσε | 3-1 | 2-1 |
13/08/2022 | 19:45 | Γκόου Αχέντ Ιγκλς - Αϊντχόφεν | 2-5 | 1-3 |
13/08/2022 | 21:00 | Έμεν - Βααλβάικ | 1-1 | 0-0 |
13/08/2022 | 21:00 | Ουτρέχτη - Καμπούρ | 0-0 | 0-0 |
13/08/2022 | 22:00 | Φέγενορντ - Χέρενφεν | 0-0 | 0-0 |
14/08/2022 | 13:15 | Φόλενταμ - Ναϊμέγκεν | 1-4 | 1-2 |
14/08/2022 | 15:30 | Άγιαξ - Γκρόνινγκεν | 6-1 | 3-1 |
14/08/2022 | 15:30 | Τβέντε - Φορτούνα Σιτάρντ | 3-0 | 2-0 |
14/08/2022 | 17:45 | Σπάρτα Ρότερνταμ - Άλκμααρ | 2-3 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
20/08/2022 | 17:30 | Φιτέσε - Χέρενφεν | 0-4 | 0-2 |
20/08/2022 | 19:45 | Φορτούνα Σιτάρντ - Καμπούρ | 1-4 | 1-0 |
20/08/2022 | 22:00 | Έμεν - Ουτρέχτη | 3-2 | 1-2 |
21/08/2022 | 13:15 | Γκρόνινγκεν - Γκόου Αχέντ Ιγκλς | 1-0 | 1-0 |
21/08/2022 | 15:30 | Σπάρτα Ρότερνταμ - Άγιαξ | 0-1 | 0-1 |
21/08/2022 | 17:45 | Βααλβάικ - Φέγενορντ | 0-1 | 0-0 |
31/08/2022 | 19:45 | Αϊντχόφεν - Φόλενταμ | 7-1 | 3-1 |
31/08/2022 | 22:00 | Τβέντε - Εξέλσιορ | 4-0 | 2-0 |
01/09/2022 | 21:00 | Άλκμααρ - Ναϊμέγκεν | 1-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
26/08/2022 | 21:00 | Ναϊμέγκεν - Γκρόνινγκεν | 1-1 | 0-0 |
27/08/2022 | 17:30 | Γκόου Αχέντ Ιγκλς - Σπάρτα Ρότερνταμ | 0-1 | 0-1 |
27/08/2022 | 19:45 | Φιτέσε - Βααλβάικ | 2-2 | 0-1 |
27/08/2022 | 21:00 | Φέγενορντ - Έμεν | 4-0 | 0-0 |
27/08/2022 | 22:00 | Χέρενφεν - Φορτούνα Σιτάρντ | 2-1 | 2-0 |
28/08/2022 | 13:15 | Ουτρέχτη - Άγιαξ | 0-2 | 0-2 |
28/08/2022 | 15:30 | Εξέλσιορ - Αϊντχόφεν | 1-6 | 0-3 |
28/08/2022 | 15:30 | Φόλενταμ - Τβέντε | 1-0 | 0-0 |
28/08/2022 | 17:45 | Καμπούρ - Άλκμααρ | 0-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
02/09/2022 | 21:00 | Φορτούνα Σιτάρντ - Ουτρέχτη | 3-4 | 0-0 |
03/09/2022 | 17:30 | Άγιαξ - Καμπούρ | 4-0 | 2-0 |
03/09/2022 | 19:45 | Τβέντε - Αϊντχόφεν | 2-1 | 2-0 |
03/09/2022 | 21:00 | Σπάρτα Ρότερνταμ - Φόλενταμ | 4-0 | 1-0 |
03/09/2022 | 22:00 | Γκόου Αχέντ Ιγκλς - Φέγενορντ | 3-4 | 2-2 |
04/09/2022 | 13:15 | Βααλβάικ - Εξέλσιορ | 5-2 | 1-2 |
04/09/2022 | 15:30 | Έμεν - Άλκμααρ | 0-3 | 0-3 |
04/09/2022 | 15:30 | Χέρενφεν - Ναϊμέγκεν | 0-0 | 0-0 |
04/09/2022 | 17:45 | Γκρόνινγκεν - Φιτέσε | 0-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
09/09/2022 | 21:00 | Φόλενταμ - Γκόου Αχέντ Ιγκλς | 2-3 | 1-1 |
10/09/2022 | 17:30 | Ναϊμέγκεν - Φορτούνα Σιτάρντ | 1-1 | 0-0 |
10/09/2022 | 19:45 | Άγιαξ - Χέρενφεν | 5-0 | 2-0 |
10/09/2022 | 22:00 | Εξέλσιορ - Έμεν | 2-1 | 0-1 |
11/09/2022 | 13:15 | Ουτρέχτη - Φιτέσε | 1-0 | 0-0 |
11/09/2022 | 15:30 | Αϊντχόφεν - Βααλβάικ | 1-0 | 0-0 |
11/09/2022 | 15:30 | Καμπούρ - Γκρόνινγκεν | 0-1 | 0-0 |
11/09/2022 | 17:45 | Άλκμααρ - Τβέντε | 1-1 | 0-0 |
11/09/2022 | 21:00 | Φέγενορντ - Σπάρτα Ρότερνταμ | 3-0 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
16/09/2022 | 21:00 | Ουτρέχτη - Ναϊμέγκεν | 0-0 | 0-0 |
17/09/2022 | 17:30 | Σπάρτα Ρότερνταμ - Γκρόνινγκεν | 2-1 | 0-0 |
17/09/2022 | 19:45 | Φιτέσε - Φόλενταμ | 1-1 | 0-1 |
17/09/2022 | 21:00 | Βααλβάικ - Καμπούρ | 5-1 | 1-1 |
17/09/2022 | 22:00 | Φορτούνα Σιτάρντ - Εξέλσιορ | 1-0 | 0-0 |
18/09/2022 | 13:15 | Γκόου Αχέντ Ιγκλς - Έμεν | 2-0 | 1-0 |
18/09/2022 | 15:30 | Αϊντχόφεν - Φέγενορντ | 4-3 | 2-2 |
18/09/2022 | 15:30 | Χέρενφεν - Τβέντε | 2-1 | 2-1 |
18/09/2022 | 17:45 | Άλκμααρ - Άγιαξ | 2-1 | 2-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
01/10/2022 | 17:30 | Καμπούρ - Αϊντχόφεν | 3-0 | 0-0 |
01/10/2022 | 19:45 | Γκρόνινγκεν - Άλκμααρ | 1-4 | 1-2 |
01/10/2022 | 21:00 | Άγιαξ - Γκόου Αχέντ Ιγκλς | 1-1 | 1-0 |
01/10/2022 | 22:00 | Τβέντε - Φιτέσε | 3-0 | 1-0 |
02/10/2022 | 13:15 | Φορτούνα Σιτάρντ - Φόλενταμ | 2-0 | 2-0 |
02/10/2022 | 15:30 | Εξέλσιορ - Ουτρέχτη | 0-1 | 0-1 |
02/10/2022 | 15:30 | Ναϊμέγκεν - Φέγενορντ | 1-1 | 1-1 |
02/10/2022 | 17:45 | Βααλβάικ - Σπάρτα Ρότερνταμ | 2-2 | 1-1 |
02/10/2022 | 21:00 | Έμεν - Χέρενφεν | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
07/10/2022 | 21:00 | Γκρόνινγκεν - Βααλβάικ | 2-3 | 1-1 |
08/10/2022 | 17:30 | Φόλενταμ - Άγιαξ | 2-4 | 0-2 |
08/10/2022 | 19:45 | Σπάρτα Ρότερνταμ - Έμεν | 3-1 | 1-0 |
08/10/2022 | 22:00 | Ναϊμέγκεν - Εξέλσιορ | 1-1 | 0-0 |
09/10/2022 | 13:15 | Γκόου Αχέντ Ιγκλς - Καμπούρ | 0-0 | 0-0 |
09/10/2022 | 15:30 | Φέγενορντ - Τβέντε | 2-0 | 1-0 |
09/10/2022 | 15:30 | Ουτρέχτη - Άλκμααρ | 1-2 | 0-1 |
09/10/2022 | 17:45 | Χέρενφεν - Αϊντχόφεν | 0-1 | 0-0 |
09/10/2022 | 21:00 | Φιτέσε - Φορτούνα Σιτάρντ | 1-2 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
14/10/2022 | 21:00 | Έμεν - Φόλενταμ | 1-1 | 0-0 |
15/10/2022 | 19:45 | Φορτούνα Σιτάρντ - Βααλβάικ | 0-0 | 0-0 |
15/10/2022 | 21:00 | Γκόου Αχέντ Ιγκλς - Χέρενφεν | 1-1 | 0-0 |
15/10/2022 | 22:00 | Καμπούρ - Φιτέσε | 0-3 | 0-1 |
16/10/2022 | 13:15 | Σπάρτα Ρότερνταμ - Ναϊμέγκεν | 2-0 | 2-0 |
16/10/2022 | 15:30 | Τβέντε - Γκρόνινγκεν | 3-0 | 0-0 |
16/10/2022 | 15:30 | Αϊντχόφεν - Ουτρέχτη | 6-1 | 3-1 |
16/10/2022 | 17:45 | Άλκμααρ - Φέγενορντ | 1-3 | 1-1 |
16/10/2022 | 21:00 | Άγιαξ - Εξέλσιορ | 7-1 | 3-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
22/10/2022 | 17:30 | Φέγενορντ - Φορτούνα Σιτάρντ | 1-1 | 0-1 |
22/10/2022 | 19:45 | Βααλβάικ - Άγιαξ | 1-4 | 1-1 |
22/10/2022 | 22:00 | Φιτέσε - Έμεν | 2-1 | 2-0 |
23/10/2022 | 13:15 | Εξέλσιορ - Άλκμααρ | 2-1 | 2-0 |
23/10/2022 | 15:30 | Καμπούρ - Τβέντε | 0-1 | 0-0 |
23/10/2022 | 15:30 | Γκρόνινγκεν - Αϊντχόφεν | 4-2 | 3-1 |
23/10/2022 | 15:30 | Ναϊμέγκεν - Γκόου Αχέντ Ιγκλς | 3-3 | 1-2 |
23/10/2022 | 17:45 | Ουτρέχτη - Σπάρτα Ρότερνταμ | 3-1 | 1-0 |
23/10/2022 | 21:00 | Φόλενταμ - Χέρενφεν | 1-3 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
29/10/2022 | 17:30 | Χέρενφεν - Ουτρέχτη | 1-2 | 1-1 |
29/10/2022 | 19:45 | Σπάρτα Ρότερνταμ - Φορτούνα Σιτάρντ | 3-1 | 1-1 |
29/10/2022 | 22:00 | Γκόου Αχέντ Ιγκλς - Εξέλσιορ | 3-1 | 2-0 |
30/10/2022 | 13:15 | Έμεν - Γκρόνινγκεν | 0-0 | 0-0 |
30/10/2022 | 15:30 | Τβέντε - Βααλβάικ | 3-0 | 2-0 |
30/10/2022 | 15:30 | Αϊντχόφεν - Ναϊμέγκεν | 3-0 | 1-0 |
30/10/2022 | 17:45 | Άλκμααρ - Φόλενταμ | 2-1 | 2-0 |
09/11/2022 | 21:00 | Άγιαξ - Φιτέσε | 2-2 | 1-1 |
10/11/2022 | 21:00 | Φέγενορντ - Καμπούρ | 1-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
04/11/2022 | 21:00 | Καμπούρ - Ναϊμέγκεν | 0-1 | 0-1 |
05/11/2022 | 17:30 | Φιτέσε - Σπάρτα Ρότερνταμ | 0-4 | 0-0 |
05/11/2022 | 19:45 | Φορτούνα Σιτάρντ - Έμεν | 0-1 | 0-0 |
05/11/2022 | 22:00 | Εξέλσιορ - Χέρενφεν | 0-1 | 0-0 |
06/11/2022 | 13:15 | Ουτρέχτη - Γκρόνινγκεν | 2-1 | 0-1 |
06/11/2022 | 15:30 | Τβέντε - Γκόου Αχέντ Ιγκλς | 1-1 | 1-0 |
06/11/2022 | 15:30 | Φόλενταμ - Φέγενορντ | 0-2 | 0-2 |
06/11/2022 | 17:45 | Άγιαξ - Αϊντχόφεν | 1-2 | 0-1 |
06/11/2022 | 17:45 | Βααλβάικ - Άλκμααρ | 3-1 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
11/11/2022 | 21:00 | Σπάρτα Ρότερνταμ - Τβέντε | 1-1 | 0-0 |
12/11/2022 | 17:30 | Φόλενταμ - Ουτρέχτη | 0-4 | 0-1 |
12/11/2022 | 19:45 | Έμεν - Άγιαξ | 3-3 | 1-3 |
12/11/2022 | 22:00 | Αϊντχόφεν - Άλκμααρ | 0-1 | 0-1 |
13/11/2022 | 13:15 | Ναϊμέγκεν - Βααλβάικ | 6-1 | 1-1 |
13/11/2022 | 15:30 | Γκρόνινγκεν - Φορτούνα Σιτάρντ | 2-3 | 1-0 |
13/11/2022 | 15:30 | Χέρενφεν - Καμπούρ | 2-1 | 1-1 |
13/11/2022 | 17:45 | Φέγενορντ - Εξέλσιορ | 5-1 | 2-1 |
13/11/2022 | 21:00 | Γκόου Αχέντ Ιγκλς - Φιτέσε | 2-2 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
06/01/2023 | 21:00 | Τβέντε - Έμεν | 2-0 | 1-0 |
07/01/2023 | 17:30 | Βααλβάικ - Χέρενφεν | 0-0 | 0-0 |
07/01/2023 | 19:45 | Άλκμααρ - Φιτέσε | 1-1 | 0-0 |
07/01/2023 | 21:00 | Φορτούνα Σιτάρντ - Γκόου Αχέντ Ιγκλς | 0-2 | 0-2 |
07/01/2023 | 22:00 | Αϊντχόφεν - Σπάρτα Ρότερνταμ | 0-0 | 0-0 |
08/01/2023 | 13:15 | Ουτρέχτη - Φέγενορντ | 1-1 | 1-0 |
08/01/2023 | 15:30 | Ναϊμέγκεν - Άγιαξ | 1-1 | 0-1 |
08/01/2023 | 15:30 | Καμπούρ - Φόλενταμ | 0-3 | 0-2 |
08/01/2023 | 17:45 | Εξέλσιορ - Γκρόνινγκεν | 1-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
14/01/2023 | 19:45 | Χέρενφεν - Άλκμααρ | 0-2 | 0-1 |
14/01/2023 | 19:45 | Φόλενταμ - Βααλβάικ | 2-1 | 0-0 |
14/01/2023 | 22:00 | Σπάρτα Ρότερνταμ - Εξέλσιορ | 1-0 | 0-0 |
14/01/2023 | 22:00 | Άγιαξ - Τβέντε | 0-0 | 0-0 |
15/01/2023 | 13:15 | Φιτέσε - Ναϊμέγκεν | 0-0 | 0-0 |
15/01/2023 | 15:30 | Φορτούνα Σιτάρντ - Αϊντχόφεν | 2-2 | 1-0 |
15/01/2023 | 15:30 | Γκόου Αχέντ Ιγκλς - Ουτρέχτη | 2-2 | 1-2 |
15/01/2023 | 17:45 | Γκρόνινγκεν - Φέγενορντ | 0-3 | 0-2 |
15/01/2023 | 17:45 | Έμεν - Καμπούρ | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
20/01/2023 | 21:00 | Εξέλσιορ - Φόλενταμ | 2-0 | 1-0 |
21/01/2023 | 19:45 | Ναϊμέγκεν - Έμεν | 3-1 | 2-1 |
21/01/2023 | 21:00 | Αϊντχόφεν - Φιτέσε | 1-0 | 0-0 |
21/01/2023 | 21:00 | Καμπούρ - Σπάρτα Ρότερνταμ | 0-3 | 0-2 |
22/01/2023 | 13:15 | Χέρενφεν - Γκρόνινγκεν | 3-1 | 1-1 |
22/01/2023 | 15:30 | Τβέντε - Ουτρέχτη | 2-0 | 1-0 |
22/01/2023 | 15:30 | Φέγενορντ - Άγιαξ | 1-1 | 1-0 |
22/01/2023 | 17:45 | Άλκμααρ - Φορτούνα Σιτάρντ | 3-1 | 2-1 |
01/02/2023 | 21:00 | Βααλβάικ - Γκόου Αχέντ Ιγκλς | 3-1 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
24/01/2023 | 19:45 | Έμεν - Αϊντχόφεν | 1-0 | 1-0 |
24/01/2023 | 22:00 | Σπάρτα Ρότερνταμ - Βααλβάικ | 0-0 | 0-0 |
25/01/2023 | 19:45 | Γκόου Αχέντ Ιγκλς - Άλκμααρ | 1-4 | 0-1 |
25/01/2023 | 19:45 | Φιτέσε - Τβέντε | 2-2 | 1-1 |
25/01/2023 | 21:00 | Φορτούνα Σιτάρντ - Χέρενφεν | 2-0 | 0-0 |
25/01/2023 | 22:00 | Ουτρέχτη - Εξέλσιορ | 1-0 | 1-0 |
25/01/2023 | 22:00 | Φέγενορντ - Ναϊμέγκεν | 2-0 | 2-0 |
26/01/2023 | 19:45 | Γκρόνινγκεν - Καμπούρ | 0-1 | 0-0 |
26/01/2023 | 22:00 | Άγιαξ - Φόλενταμ | 1-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
28/01/2023 | 17:30 | Αϊντχόφεν - Γκόου Αχέντ Ιγκλς | 2-0 | 1-0 |
28/01/2023 | 19:45 | Βααλβάικ - Έμεν | 2-0 | 2-0 |
28/01/2023 | 21:00 | Ναϊμέγκεν - Σπάρτα Ρότερνταμ | 1-1 | 0-0 |
28/01/2023 | 21:00 | Χέρενφεν - Φιτέσε | 1-3 | 1-2 |
28/01/2023 | 22:00 | Άλκμααρ - Ουτρέχτη | 5-5 | 3-3 |
29/01/2023 | 13:15 | Τβέντε - Φέγενορντ | 1-1 | 0-1 |
29/01/2023 | 15:30 | Εξέλσιορ - Άγιαξ | 1-4 | 1-2 |
29/01/2023 | 15:30 | Φόλενταμ - Γκρόνινγκεν | 3-2 | 1-0 |
29/01/2023 | 17:45 | Καμπούρ - Φορτούνα Σιτάρντ | 1-2 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
03/02/2023 | 21:00 | Φορτούνα Σιτάρντ - Σπάρτα Ρότερνταμ | 0-0 | 0-0 |
04/02/2023 | 19:45 | Φόλενταμ - Άλκμααρ | 1-1 | 0-0 |
04/02/2023 | 21:00 | Έμεν - Φιτέσε | 2-2 | 1-2 |
04/02/2023 | 21:00 | Ουτρέχτη - Χέρενφεν | 1-0 | 0-0 |
04/02/2023 | 22:00 | Εξέλσιορ - Βααλβάικ | 0-0 | 0-0 |
05/02/2023 | 13:15 | Καμπούρ - Άγιαξ | 0-5 | 0-2 |
05/02/2023 | 15:30 | Φέγενορντ - Αϊντχόφεν | 2-2 | 0-1 |
05/02/2023 | 15:30 | Γκόου Αχέντ Ιγκλς - Ναϊμέγκεν | 1-0 | 1-0 |
05/02/2023 | 17:45 | Γκρόνινγκεν - Τβέντε | 1-1 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
10/02/2023 | 21:00 | Άλκμααρ - Εξέλσιορ | 5-0 | 5-0 |
11/02/2023 | 19:45 | Ναϊμέγκεν - Καμπούρ | 0-0 | 0-0 |
11/02/2023 | 21:00 | Αϊντχόφεν - Γκρόνινγκεν | 6-0 | 1-0 |
11/02/2023 | 22:00 | Έμεν - Φορτούνα Σιτάρντ | 0-1 | 0-0 |
12/02/2023 | 13:15 | Σπάρτα Ρότερνταμ - Γκόου Αχέντ Ιγκλς | 2-1 | 1-0 |
12/02/2023 | 15:30 | Χέρενφεν - Φέγενορντ | 1-2 | 0-2 |
12/02/2023 | 15:30 | Φιτέσε - Ουτρέχτη | 2-0 | 0-0 |
12/02/2023 | 17:45 | Άγιαξ - Βααλβάικ | 3-1 | 0-1 |
12/02/2023 | 17:45 | Τβέντε - Φόλενταμ | 3-0 | 3-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
17/02/2023 | 21:00 | Βααλβάικ - Φορτούνα Σιτάρντ | 3-1 | 0-0 |
18/02/2023 | 17:30 | Φόλενταμ - Φιτέσε | 2-0 | 1-0 |
18/02/2023 | 19:45 | Γκρόνινγκεν - Έμεν | 1-1 | 1-1 |
18/02/2023 | 22:00 | Φέγενορντ - Άλκμααρ | 2-1 | 1-1 |
19/02/2023 | 13:15 | Καμπούρ - Χέρενφεν | 1-2 | 1-1 |
19/02/2023 | 15:30 | Ουτρέχτη - Αϊντχόφεν | 2-2 | 1-1 |
19/02/2023 | 15:30 | Γκόου Αχέντ Ιγκλς - Τβέντε | 2-0 | 2-0 |
19/02/2023 | 17:45 | Άγιαξ - Σπάρτα Ρότερνταμ | 4-0 | 2-0 |
19/02/2023 | 21:00 | Εξέλσιορ - Ναϊμέγκεν | 0-3 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
24/02/2023 | 21:00 | Σπάρτα Ρότερνταμ - Ουτρέχτη | 0-3 | 0-0 |
25/02/2023 | 17:30 | Γκρόνινγκεν - Εξέλσιορ | 3-0 | 1-0 |
25/02/2023 | 19:45 | Χέρενφεν - Βααλβάικ | 1-4 | 1-0 |
25/02/2023 | 21:00 | Άλκμααρ - Καμπούρ | 2-1 | 1-0 |
25/02/2023 | 22:00 | Ναϊμέγκεν - Φόλενταμ | 3-0 | 0-0 |
26/02/2023 | 13:15 | Φορτούνα Σιτάρντ - Φέγενορντ | 2-4 | 0-3 |
26/02/2023 | 15:30 | Έμεν - Γκόου Αχέντ Ιγκλς | 2-2 | 1-1 |
26/02/2023 | 15:30 | Φιτέσε - Άγιαξ | 1-2 | 1-1 |
26/02/2023 | 17:45 | Αϊντχόφεν - Τβέντε | 3-1 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
03/03/2023 | 21:00 | Ουτρέχτη - Φορτούνα Σιτάρντ | 1-2 | 0-0 |
03/03/2023 | 21:00 | Φιτέσε - Άλκμααρ | 0-1 | 0-1 |
04/03/2023 | 19:45 | Φόλενταμ - Έμεν | 3-1 | 0-0 |
04/03/2023 | 21:00 | Φέγενορντ - Γκρόνινγκεν | 1-0 | 0-0 |
04/03/2023 | 22:00 | Τβέντε - Χέρενφεν | 3-3 | 1-1 |
05/03/2023 | 13:15 | Εξέλσιορ - Σπάρτα Ρότερνταμ | 1-4 | 1-1 |
05/03/2023 | 15:30 | Βααλβάικ - Αϊντχόφεν | 0-1 | 0-1 |
05/03/2023 | 17:45 | Άγιαξ - Ναϊμέγκεν | 1-0 | 0-0 |
05/03/2023 | 21:00 | Καμπούρ - Γκόου Αχέντ Ιγκλς | 4-1 | 2-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
11/03/2023 | 17:30 | Έμεν - Εξέλσιορ | 2-0 | 0-0 |
11/03/2023 | 19:45 | Φορτούνα Σιτάρντ - Τβέντε | 0-3 | 0-0 |
11/03/2023 | 21:00 | Άλκμααρ - Γκρόνινγκεν | 1-0 | 1-0 |
11/03/2023 | 22:00 | Σπάρτα Ρότερνταμ - Φιτέσε | 3-1 | 2-1 |
12/03/2023 | 13:15 | Ναϊμέγκεν - Ουτρέχτη | 2-2 | 1-0 |
12/03/2023 | 15:30 | Χέρενφεν - Άγιαξ | 2-4 | 1-3 |
12/03/2023 | 17:45 | Αϊντχόφεν - Καμπούρ | 5-2 | 1-1 |
12/03/2023 | 21:00 | Φέγενορντ - Φόλενταμ | 2-1 | 0-1 |
19/04/2023 | 19:45 | Γκόου Αχέντ Ιγκλς - Βααλβάικ | 3-2 | 2-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
17/03/2023 | 21:00 | Φόλενταμ - Φορτούνα Σιτάρντ | 2-1 | 1-0 |
18/03/2023 | 17:30 | Ουτρέχτη - Γκόου Αχέντ Ιγκλς | 1-2 | 1-1 |
18/03/2023 | 19:45 | Έμεν - Σπάρτα Ρότερνταμ | 0-2 | 0-1 |
18/03/2023 | 22:00 | Βααλβάικ - Ναϊμέγκεν | 1-3 | 0-3 |
19/03/2023 | 13:15 | Γκρόνινγκεν - Χέρενφεν | 0-2 | 0-2 |
19/03/2023 | 15:30 | Άγιαξ - Φέγενορντ | 2-3 | 2-1 |
19/03/2023 | 15:30 | Εξέλσιορ - Καμπούρ | 4-1 | 4-0 |
19/03/2023 | 17:45 | Φιτέσε - Αϊντχόφεν | 1-1 | 0-1 |
19/03/2023 | 21:00 | Τβέντε - Άλκμααρ | 2-1 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
01/04/2023 | 17:30 | Άλκμααρ - Χέρενφεν | 1-1 | 0-1 |
01/04/2023 | 19:45 | Εξέλσιορ - Τβέντε | 0-0 | 0-0 |
01/04/2023 | 21:00 | Ναϊμέγκεν - Αϊντχόφεν | 2-4 | 0-3 |
01/04/2023 | 21:00 | Καμπούρ - Έμεν | 1-2 | 0-0 |
01/04/2023 | 22:00 | Βααλβάικ - Φιτέσε | 1-0 | 1-0 |
02/04/2023 | 13:15 | Γκόου Αχέντ Ιγκλς - Άγιαξ | 0-0 | 0-0 |
02/04/2023 | 15:30 | Ουτρέχτη - Φόλενταμ | 0-0 | 0-0 |
02/04/2023 | 15:30 | Σπάρτα Ρότερνταμ - Φέγενορντ | 1-3 | 1-1 |
02/04/2023 | 17:45 | Φορτούνα Σιτάρντ - Γκρόνινγκεν | 3-1 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
07/04/2023 | 21:00 | Γκρόνινγκεν - Ουτρέχτη | 1-2 | 1-1 |
08/04/2023 | 19:45 | Φιτέσε - Γκόου Αχέντ Ιγκλς | 2-0 | 1-0 |
08/04/2023 | 21:00 | Άλκμααρ - Σπάρτα Ρότερνταμ | 0-1 | 0-1 |
08/04/2023 | 21:00 | Αϊντχόφεν - Εξέλσιορ | 4-0 | 1-0 |
08/04/2023 | 22:00 | Χέρενφεν - Φόλενταμ | 2-1 | 2-1 |
09/04/2023 | 13:15 | Τβέντε - Καμπούρ | 4-0 | 3-0 |
09/04/2023 | 15:30 | Έμεν - Ναϊμέγκεν | 0-0 | 0-0 |
09/04/2023 | 17:45 | Άγιαξ - Φορτούνα Σιτάρντ | 4-0 | 2-0 |
09/04/2023 | 21:00 | Φέγενορντ - Βααλβάικ | 5-1 | 3-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
14/04/2023 | 21:00 | Εξέλσιορ - Γκόου Αχέντ Ιγκλς | 2-1 | 0-0 |
15/04/2023 | 19:45 | Βααλβάικ - Γκρόνινγκεν | 2-1 | 0-0 |
15/04/2023 | 22:00 | Σπάρτα Ρότερνταμ - Χέρενφεν | 4-0 | 1-0 |
16/04/2023 | 13:15 | Ναϊμέγκεν - Φιτέσε | 1-4 | 0-2 |
16/04/2023 | 15:30 | Ουτρέχτη - Τβέντε | 1-0 | 0-0 |
16/04/2023 | 15:30 | Φόλενταμ - Αϊντχόφεν | 2-3 | 0-2 |
16/04/2023 | 17:45 | Καμπούρ - Φέγενορντ | 0-3 | 0-1 |
16/04/2023 | 21:00 | Άγιαξ - Έμεν | 3-1 | 2-0 |
16/04/2023 | 21:00 | Φορτούνα Σιτάρντ - Άλκμααρ | 0-3 | 0-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
21/04/2023 | 21:00 | Φόλενταμ - Καμπούρ | 2-0 | 1-0 |
22/04/2023 | 19:45 | Χέρενφεν - Έμεν | 2-3 | 1-0 |
22/04/2023 | 22:00 | Φιτέσε - Εξέλσιορ | 0-0 | 0-0 |
23/04/2023 | 13:15 | Τβέντε - Σπάρτα Ρότερνταμ | 3-3 | 1-2 |
23/04/2023 | 15:30 | Γκόου Αχέντ Ιγκλς - Φορτούνα Σιτάρντ | 2-0 | 1-0 |
23/04/2023 | 15:30 | Αϊντχόφεν - Άγιαξ | 3-0 | 1-0 |
23/04/2023 | 17:45 | Φέγενορντ - Ουτρέχτη | 3-1 | 1-0 |
23/04/2023 | 21:00 | Άλκμααρ - Βααλβάικ | 3-0 | 1-0 |
25/04/2023 | 21:00 | Γκρόνινγκεν - Ναϊμέγκεν | 0-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
05/05/2023 | 21:00 | Βααλβάικ - Φόλενταμ | 4-1 | 2-0 |
06/05/2023 | 19:45 | Σπάρτα Ρότερνταμ - Αϊντχόφεν | 0-1 | 0-0 |
06/05/2023 | 21:00 | Ναϊμέγκεν - Χέρενφεν | 2-3 | 1-1 |
06/05/2023 | 21:00 | Καμπούρ - Ουτρέχτη | 0-3 | 0-2 |
06/05/2023 | 22:00 | Άγιαξ - Άλκμααρ | 0-0 | 0-0 |
07/05/2023 | 13:15 | Έμεν - Τβέντε | 0-3 | 0-0 |
07/05/2023 | 15:30 | Εξέλσιορ - Φέγενορντ | 0-2 | 0-1 |
07/05/2023 | 15:30 | Γκόου Αχέντ Ιγκλς - Γκρόνινγκεν | 1-1 | 1-1 |
07/05/2023 | 17:45 | Φορτούνα Σιτάρντ - Φιτέσε | 2-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
12/05/2023 | 21:00 | Τβέντε - Ναϊμέγκεν | 4-0 | 1-0 |
13/05/2023 | 19:45 | Φόλενταμ - Σπάρτα Ρότερνταμ | 2-1 | 1-1 |
13/05/2023 | 21:00 | Χέρενφεν - Εξέλσιορ | 0-0 | 0-0 |
13/05/2023 | 22:00 | Ουτρέχτη - Βααλβάικ | 2-0 | 0-0 |
14/05/2023 | 13:15 | Φιτέσε - Καμπούρ | 2-0 | 0-0 |
14/05/2023 | 17:45 | Φέγενορντ - Γκόου Αχέντ Ιγκλς | 3-0 | 2-0 |
14/05/2023 | 21:00 | Άλκμααρ - Έμεν | 5-1 | 5-0 |
14/05/2023 | 21:00 | Αϊντχόφεν - Φορτούνα Σιτάρντ | 2-1 | 1-1 |
16/05/2023 | 16:00 | Γκρόνινγκεν - Άγιαξ | 2-3 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
21/05/2023 | 15:30 | Άγιαξ - Ουτρέχτη | 3-1 | 1-0 |
21/05/2023 | 15:30 | Έμεν - Φέγενορντ | 1-3 | 1-1 |
21/05/2023 | 15:30 | Εξέλσιορ - Φορτούνα Σιτάρντ | 3-0 | 0-0 |
21/05/2023 | 15:30 | Γκόου Αχέντ Ιγκλς - Φόλενταμ | 3-0 | 1-0 |
21/05/2023 | 15:30 | Ναϊμέγκεν - Άλκμααρ | 0-3 | 0-2 |
21/05/2023 | 15:30 | Αϊντχόφεν - Χέρενφεν | 3-3 | 1-2 |
21/05/2023 | 15:30 | Βααλβάικ - Τβέντε | 0-5 | 0-2 |
21/05/2023 | 15:30 | Σπάρτα Ρότερνταμ - Καμπούρ | 4-1 | 3-1 |
21/05/2023 | 15:30 | Φιτέσε - Γκρόνινγκεν | 6-0 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
22/05/2023 | 21:00 | ΦΚ Αϊντχόφεν - Άλμερε Σίτι | 1-0 | 0-0 |
23/05/2023 | 19:45 | Φένλο - Βίλεμ | 3-2 | 2-2 |
23/05/2023 | 22:00 | Μπρέντα - Μάαστριχτ | 1-0 | 1-0 |
26/05/2023 | 21:00 | Άλμερε Σίτι - ΦΚ Αϊντχόφεν | 3-1 | 0-0 |
27/05/2023 | 17:30 | Βίλεμ - Φένλο | 2-2 | 2-0 |
27/05/2023 | 21:00 | Μάαστριχτ - Μπρέντα | 1-4 | 0-3 |
30/05/2023 | 21:00 | Φένλο - Άλμερε Σίτι | 1-1 | 1-1 |
31/05/2023 | 19:45 | Μπρέντα - Έμεν | 1-2 | 0-2 |
03/06/2023 | 17:30 | Άλμερε Σίτι - Φένλο | 1-1 | 0-0 |
03/06/2023 | 21:00 | Έμεν - Μπρέντα | 2-0 | 0-0 |
06/06/2023 | 21:00 | Άλμερε Σίτι - Έμεν | 2-0 | 0-0 |
11/06/2023 | 19:00 | Έμεν - Άλμερε Σίτι | 1-2 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
28/05/2023 | 15:30 | Άλκμααρ - Αϊντχόφεν | 1-2 | 0-0 |
28/05/2023 | 15:30 | Καμπούρ - Βααλβάικ | 4-0 | 2-0 |
28/05/2023 | 15:30 | Φέγενορντ - Φιτέσε | 0-1 | 0-1 |
28/05/2023 | 15:30 | Φορτούνα Σιτάρντ - Ναϊμέγκεν | 1-1 | 0-0 |
28/05/2023 | 15:30 | Γκρόνινγκεν - Σπάρτα Ρότερνταμ | 0-5 | 0-1 |
28/05/2023 | 15:30 | Χέρενφεν - Γκόου Αχέντ Ιγκλς | 2-0 | 1-0 |
28/05/2023 | 15:30 | Τβέντε - Άγιαξ | 3-1 | 0-1 |
28/05/2023 | 15:30 | Ουτρέχτη - Έμεν | 3-2 | 1-1 |
28/05/2023 | 15:30 | Φόλενταμ - Εξέλσιορ | 3-2 | 3-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
01/06/2023 | 19:45 | Χέρενφεν - Τβέντε | 1-2 | 1-1 |
01/06/2023 | 22:00 | Ουτρέχτη - Σπάρτα Ρότερνταμ | 1-2 | 0-2 |
04/06/2023 | 15:30 | Τβέντε - Χέρενφεν | 4-0 | 3-0 |
04/06/2023 | 19:00 | Σπάρτα Ρότερνταμ - Ουτρέχτη | 0-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
08/06/2023 | 21:00 | Σπάρτα Ρότερνταμ - Τβέντε | 1-1 | 0-0 |
11/06/2023 | 15:30 | Τβέντε - Σπάρτα Ρότερνταμ | 1-0 | 0-0 |
Τα πονταρίσματα τερμάτων έχουν την… τιμητική τους στην αναμέτρηση της Χάγης καθώς και οι δύο ομάδες δεν… φημίζονται για την αμυντική τους συνέπεια.
Και οι δύο ομάδες εντυπωσίασαν στον πρώτο γύρο των πλέι οφ και δεν θα... μπλέξουμε με σημείο, προτιμώντας ποντάρισμα τερμάτων που... αβαντάρεται και απο τους αριθμούς.
Τα πονταρίσματα τερμάτων έχουν την... τιμητική τους στις περισσότερες αναμετρήσεις της τελευταίας αγωνιστικής. Για την 3η θέση παλεύουν Τβέντε και Αλκμααρ, αγωνία και για την ομάδα που θα αγωνιστεί στα πλέι άουτ.
Οι Λίμπουρχερς ήταν εξαιρετική φέτος μπροστά στο κοινό τους και οι περισσότεροι ήδη τους εμπιστεύονται παρά την ήττα στον πρώτο γύρο.
Στην “ουρά” του βαθμολογικού πίνακα και στις ομάδες που παλεύουν για την 3η θέση εστιάζει το ενδιαφέρον στην προτελευταία αγωνιστική της Eredivisie.
Και οι δύο ομάδες… καίγονται για βαθμούς αλλά δεν θα “μπλέξουμε” με σημείο, ακολουθούμε τους αριθμούς και επιλέγουμε ποντάρισμα τερμάτων.
Οι “μεγάλοι” έχουν την... τιμητική τους στις σημερινές αναμετρήσεις της Eredivisie και θα συνδυάσουμε τις νίκες τους με πονταρίσματα τερμάτων.
Το σκορ αναμένεται να...ξεφύγει στο Σιτάρντ, ενώ η Αλμίρε ψάχνει ένα τρίποντο παραμονής κόντρα στη ντεφορμέ Αλμίρε.
Η φορμαρισμένη Σπάρτα προσφέρει τον λογικό άσο της ημέρας, η Ουτρέχτη έχει τον πρώτο λόγο στο Βααλβάικ ενώ το σκορ μπορεί να… ξεφύγει στο ματς της Ναϊμέγκεν με την Αλκμααρ.
Η… φουριόζα Αϊντχόφεν έχει τον πρώτο και τελευταίο λόγο στο Χέρενφεν ενώ το σκορ αναμένεται να… ξεφύγει στο ματς της Γκο Αχέντ Ιγκλς – Φέγενορντ.
Ο προβληματικός Αγιαξ υποδέχεται την εξαιρετική φέτος Τβέντε, ενώ σε πτώση βρίσκεται ο άσος της Ουτρέχτης που υποδέχεται τη Γκο Αχέντ Ιγκλς.
Οι “μεγάλοι” έχουν τον πρώτο λόγο στις σημερινές αναμετρήσεις της Eredivisie και θα συνδυάσουμε τις νίκες τους με πονταρίσματα τερμάτων.
Η Φέγενορντ έχει τον πρώτο και τελευταίο λόγο κόντρα στον προβληματικό φέτος Αγιαξ, ενώ σε πτώση βρίσκεται και το διπλό της Ναϊμέγκεν στην έδρα της Φιτέσε σε μια ακόμη “γειτονική” μάχη.
Οι άσοι έχουν τον πρώτο λόγο στις σημερινές αναμετρήσεις της Eredivisie, με την πρωτοπόρο Αϊντχόφεν να υποδέχεται την Αλκμααρ στο πιο “ηχηρό” ματς.
Φέγενορντ και Αγιαξ έχουν τον πρώτο λόγο κόντρα σε Φόλενταμ και Γκο Αχέντ Ιγκλς ενώ σε πτώση βρίσκεται ο άσος της Βααλβάικ στο “εξάποντο” με την Αλμίρε.
Η ΑΖ έχει ανεβάσει την απόδοση της και οι περισσότεροι ήδη την εμπιστεύονται στην εκτός έδρας αναμέτρηση με τη ντεφορμέ Χεράκλες.
Η πρωτοπόρος PSV δεν αναμένεται να συναντήσει ιδιαίτερα προβλήματα στην έδρα της ντεφορμέ Εξέλσιορ, ενώ το σκορ μπορεί να… ξεφύγει στην αναμέτρηση της Φορτούνα με τη Ναϊμέγκεν.
Ο Αίας... καταδιώκει την 4η θέση και η ντεφορμέ Τσβόλε δεν δείχνει ικανή να την προβληματίσει, ενώ οι άσοι έχουν την... τιμητική τους στα λοιπά ματς της ημέρας.
Οι “μεγάλοι” (Αϊντχόφεν, Αλκμααρ) έχουν τον πρώτο και τελευταίο λόγο κόντρα σε Ναϊμέγκεν και Φιτέσε αντίστοιχα και συνδυάζουμε τις νίκες τους με ειδικές επιλογές.
Οι “μεγάλοι” έχουν την τιμητική τους στις σημερινές αναμετρήσεις και θα εμπιστευθούμε τις νίκες τους με συνδυαστικά πονταρίσματα τερμάτων.
Με τρεις αμφίρροπες αναμετρήσεις συνεχίζεται η 26η αγωνιστική στην Eredivisie με κομβικά ματς σε Ρότερνταμ και Αρνεμ που δύναται να αποδειχτούν καθοριστικά στη μάχη της παραμονής.
Αμφίρροπη κρίνεται η αναμέτρηση που “ανοίγει” την 26η αγωνιστική στην Eredivisie και θα ποντάρουμε σε επιλογή του πρώτου 45λεπτου.
Οι “μεγάλοι” έχουν εύκολες θεωρητικά εντός έδρας αποστολές και θα συνδυάσουμε τις νίκες τους με πονταρίσματα τερμάτων και επιλογές σκόρερ.
Η Τβέντε αποτελεί το δυνατό φαβορί της ημέρας, ενώ σε πτώση βρίσκεται το διπλό της Ουτρέχτης στην έδρα της Αλμίρε.
Οι φιλοξενούμενοι καλπάζουν προς την κατάκτηση του τίτλου αλλά οι “αετοί” παλεύουν όλα τα ματς φέτος και μπορούν να… αβαντάρουν στην εμφάνιση υψηλού σκορ.
Η αξιόπιστη φέτος Τβέντε δοκιμάζεται στην έδρα της “ασθμαίνουσας” Φιτέσε, ενώ η Αλκμααρ έχει τον πρώτο λόγο στο “Κάστεελ” επί της ντεφορμέ Σπάρτα.
Οι γηπεδούχοι αδυνατούν να βρουν λύσεις ενώ η NEC προέρχεται απο ιστορική πρόκριση στον τελικό του Κυπέλλου. Το διπλό προσφέρεται πάντως σε “διαβασμένη” τιμή.
Το γειτονικό ντέρμπι της ΑΖ με τον Άγιαξ ξεχωρίζει στο σημερινό πρόγραμμα, ενώ αρκετά πονταρίσματα έχει “πάρει” το διπλό της Χέρενφεν στην έδρα της παραπαίουσας Φόλενταμ.
Η πρωτοπόρος PSV δεν αναμένεται να συνεχίσει ιδιαίτερες δυσκολίες στο Τσβόλε, ενώ οι γηπεδούχοι έχουν τον πρώτο λόγο στις άλλες αποψινές αναμετρήσεις.
Οι γηπεδούχοι διάγουν τις καλύτερες ημέρες της σεζόν προερχόμενοι από ένα αήττητο 14 αγωνιστικών και έχουν τον πρώτο και τελευταίο κόντρα στους προβληματικούς εκτός έδρας, Αλμελόερς.
Οι άσοι έχουν την… τιμητική τους στις σημερινές αναμετρήσεις της Eredivisie και θα συνδυάσουμε τις νίκες τους με πονταρίσματα τερμάτων.
Ο άσος της Σπάρτα επί της Εξέλσιορ στο “μίνι” ντέρμπι του Ρότερνταμ ξεχωρίζει στο σημερινό πρόγραμμα της Eredivisie, ενώ σε πτώση βρίσκεται και η επικράτηση της Τσβόλε.
Βίοι αντίθετοι για τις δύο ομάδες και οι πρωτοπόροι αναμένεται να πραγματοποιήσουν μία ακόμη επίδειξη δύναμης. Συνδυάζουμε τη νίκη τους με ειδικές επιλογές στα όρια διπλασιασμού.
Οι “μεγάλοι” έχουν την… τιμητική τους στις σημερινές αναμετρήσεις της Eredivisie και συνδυάζουμε τις νίκες με πονταρίσματα τερμάτων.
Τα πονταρίσματα τερμάτων έχουν την… τιμητική τους στην εναρκτήρια αναμέτρηση της 21ης αγωνιστικής καθώς οι αριθμοί… αβαντάρουν την εμφάνιση υψηλού σκορ.
Οι πρωτοπόροι έχουν τον πρώτο και τελευταίο λόγο στο ντέρμπι με τον προβληματικό φέτος Αγιαξ. Λογικό φαβορί και η Τβέντε κόντρα στη εκ των ουραγών Βααλβάκ.
“Μάχη” υπομονής αναμένεται στο ματς… έξι βαθμών που “ανοίγει” την 20η αγωνιστική όπου το σετ δεν αποδίδει στοιχηματική δικαιοσύνη.
Η ΑΖ μπορεί να επιστρέψει στις επιτυχίες κόντρα στη ντεφορμέ Χέρενφεν, ενώ το σκορ μπορεί να... ξεφύγει στο ματς της Φέγενορντ με την Τβέντε.
Οι “μεγάλοι” (Αϊντχόφεν, Αγιαξ) δεν αναμένεται να συναντήσουν ιδιαίτερα προβλήματα κόντρα σε Αλμίρε και Χεράκλες, ενώ οι περισσότεροι ήδη εμπιστεύονται την Ουτρέχτη στην εκτός έδρας αναμέτρηση με την Εξέλσιορ.
Αμφίρροπη κρίνεται η αναμέτρηση που “ανοίγει” η 19η αγωνιστική στην Eredivisie ανάμεσα σε δύο ομάδες που παλεύουν για την παραμονή στην κατηγορία.
Οι “μεγάλοι” έχουν την... τιμητική τους στις σημερινές αναμετρήσεις της Eredivisie και θα συνδυάσουμε τις νίκες τους με ειδικές επιλογές τερμάτων και σκόρερ.
Το διπλό των αξιόπιστων Τούκερς στο Ναϊμέγκεν έχει πάρει ηδη... παιχνίδι στην στοιχηματική αγορά, ενώ σε πτώση βρίσκεται και ο άσος της Χεράκλες.
Τα πονταρίσματα τερμάτων έχουν την... τιμητική τους στην αναμέτρηση του "Βουντενστάιν" καθώς και οι δύο ομάδες δεν βρίσκουνμ λύσεις στην άμυνα όπως μαρτυρούν και τα αποτελέσματα.
Ο Αίας καλείται να... σώσει ότι σώζεται στον δεύτερο γύρο και οι περισσότεροι ήδη τον εμπιστεύονται για διπλό “ελπίδας”στην έδρα της Γκο Αχέντ Ιγκλς.
Η πρωτοπόρος PSV έχει τον πρώτο και τελευταίο λόγο κόντρα στην Εξέλσιορ, ενώ σε πτώση βρίσκεται ο άσος της εξαιρετικής στον πρώτο γύρο, Τβέντε κόντρα στην Αλκμααρ.
Επιστροφή στην δράση με “μάχη” ‘έξι βαθμών στην Eredivisie όπου η χωρίς συνέπεια RKC υποδέχεται τους ανανεωμένους και με νέο τεχνικό Αλμελόερς.
Η... φουριόζα PSV έχει απαιτητική αποστολή στην έδρα της αξιόπιστης και φέτος Αλκμααρ, ενώ εύκολο φαντάζει το έργο των Φέγενορντ και Αγιαξ κόντρα σε Χεράκλες και Τσβόλε αντίστοιχα.
Ο άσος της φορμαρισμένης Ουτρέχτης επί της Βααλβάικ έχει πάρει την... κατιούσα τις τελευταίες ώρες ενώ σε πτώση βρίσκεται και η επικράτηση της Χέρενφεν κόντρα στην ουραγό Φόλενταμ.
Η ΝΕC δεν πείθει εντός έδρας, οι φιλοξενούμενοι προβληματίζουν στις εξορμήσεις τους και έτσι θα επιλέξουμε ποντάρισμα… υπομονής!