betsson
8
Νέα Σαλαμίνα

Νέα Σαλαμίνα

  • Η
  • Ι
  • Ι
  • Ι
  • Ν
03/12/2023 - 19:00
Τελικό
0 - 2
4
Πάφος

Πάφος

  • Ν
  • Η
  • Ι
  • Ν
  • Ν
ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΕΙΣ
ΑΓΩΝΕΣ
OVER/UNDER
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΑΠΟΔΟΣΕΙΣ - ΟΠΑΠ

1 X 2 U 1,5 O 1,5 U 2,5 O 2,5 U 3,5 O 3,5 G NG 1X 12 X2 0-1 2-3 4-6 7+
5.5 4 1.44 3.55 1.22 1.95 1.68 1.35 2.77 1.88 1.72 2.35 1.14 1.06 3.5 1.9 2.9 22

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ
Ομάδα Θέση Βαθμοί Αγώνες Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/-
Πάφος 4 50 26 15 5 6 48 20 28
Νέα Σαλαμίνα 8 36 26 10 6 10 34 39 -5

ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΕΙΣ

Ημερομηνία Αγωνιστική Αγώνας Διοργάνωση
28/02/2024 Quarter-finals
Νέα Σαλαμίνα
0 - 5
Πάφος
Cup
19/02/2024 26
Πάφος
0 - 0
Νέα Σαλαμίνα
1η Κατηγορία
03/02/2023 22
Πάφος
1 - 2
Νέα Σαλαμίνα
1η Κατηγορία
29/10/2022 9
Νέα Σαλαμίνα
0 - 2
Πάφος
1η Κατηγορία
16/05/2021 11
Νέα Σαλαμίνα
1 - 2
Πάφος
1η Κατηγορία
20/03/2021 4
Πάφος
3 - 0
Νέα Σαλαμίνα
1η Κατηγορία
11/01/2021 19
Νέα Σαλαμίνα
2 - 0
Πάφος
1η Κατηγορία
03/10/2020 6
Πάφος
1 - 0
Νέα Σαλαμίνα
1η Κατηγορία
22/03/2020 3
Νέα Σαλαμίνα
Ακύρωση
Πάφος
1η Κατηγορία
29/01/2020 3
Νέα Σαλαμίνα
2 - 1
Πάφος
Cup
15/01/2020 3
Πάφος
0 - 1
Νέα Σαλαμίνα
Cup
06/12/2019 12
Πάφος
1 - 0
Νέα Σαλαμίνα
1η Κατηγορία
23/08/2019 1
Νέα Σαλαμίνα
1 - 2
Πάφος
1η Κατηγορία
12/01/2019 16
Πάφος
1 - 3
Νέα Σαλαμίνα
1η Κατηγορία
06/10/2018 5
Νέα Σαλαμίνα
3 - 0
Πάφος
1η Κατηγορία

ΑΓΩΝΕΣ

Δ/Α Αγώνας
Cup / 5
Νέα Σαλαμίνα
0 - 5
Πάφος
ΚΥΠ1 / 1
Νέα Σαλαμίνα
1 - 1
Οθέλλος Αθηαίνου
ΚΥΠ1 / 26
Πάφος
0 - 0
Νέα Σαλαμίνα
ΚΥΠ1 / 25
Νέα Σαλαμίνα
1 - 1
AEZ Ζακακίου
ΚΥΠ1 / 24
Δόξα Κατωκοπιάς
0 - 3
Νέα Σαλαμίνα
Δ/Α Αγώνας
Cup / 24
Νέα Σαλαμίνα
0 - 5
Πάφος
ΚΥΠ1 / 1
Πάφος
0 - 1
ΑΕΚ Λάρνακας
ΚΥΠ1 / 26
Πάφος
0 - 0
Νέα Σαλαμίνα
ΚΥΠ1 / 25
Οθέλλος Αθηαίνου
0 - 3
Πάφος
ΚΥΠ1 / 24
Πάφος
4 - 3
Εθνικός Άχνας

UNDER/OVER

1.5 2.5 3.5
ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ
Ομάδα Αγώνες Over Under Αγώνες Over Under Αγώνες Over Under
Νέα Σαλαμίνα 13 7 6 6 2 4 7 5 2
Πάφος 13 7 6 7 4 3 6 3 3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - 1. Division: Championship Round

ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
Θέση Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/- Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/- Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/-
1 ΑΠΟΕΛ ΑΠΟΕΛ 60 27 18 6 3 54 16 38 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
2 Άρης Λεμεσού Άρης Λεμεσού 56 27 18 2 7 54 23 31 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0
3 ΑΕΚ Λάρνακας ΑΕΚ Λάρνακας 55 27 16 7 4 45 26 19 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1
4 Ομόνοια Ομόνοια 52 27 15 7 5 51 31 20 0 0 0 0 0 0 1 0 0 2 1 1
5 Πάφος Πάφος 50 27 15 5 7 48 21 27 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0
6 Ανόρθωση Αμμοχώστου Ανόρθωση Αμμοχώστου 48 27 14 6 7 38 23 15 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - 1. Division: Regular Season

ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
Θέση Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/- Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/- Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/-
1 ΑΠΟΕΛ ΑΠΟΕΛ 59 26 18 5 3 54 16 38 11 2 0 34 6 28 7 3 3 20 10 10
2 Άρης Λεμεσού Άρης Λεμεσού 56 26 18 2 6 53 21 32 11 1 1 26 5 21 7 1 5 27 16 11
3 ΑΕΚ Λάρνακας ΑΕΚ Λάρνακας 52 26 15 7 4 44 26 18 9 2 2 28 16 12 6 5 2 16 10 6
4 Πάφος Πάφος 50 26 15 5 6 48 20 28 8 3 2 24 8 16 7 2 4 24 12 12
5 Ομόνοια Ομόνοια 49 26 14 7 5 49 30 19 9 3 1 32 13 19 5 4 4 17 17 0
6 Ανόρθωση Αμμοχώστου Ανόρθωση Αμμοχώστου 47 26 14 5 7 38 23 15 6 5 2 19 13 6 8 0 5 19 10 9
7 Απόλλων Λεμεσού Απόλλων Λεμεσού 38 26 10 8 8 37 27 10 3 4 6 11 13 -2 7 4 2 26 14 12
8 Νέα Σαλαμίνα Νέα Σαλαμίνα 36 26 10 6 10 34 39 -5 5 2 6 15 20 -5 5 4 4 19 19 0
9 ΑΕΛ Λεμεσού ΑΕΛ Λεμεσού 30 26 9 3 14 34 45 -11 5 3 5 20 23 -3 4 0 9 14 22 -8
10 Εθνικός Άχνας Εθνικός Άχνας 26 26 6 8 12 39 56 -17 5 3 5 22 24 -2 1 5 7 17 32 -15
11 Καρμιώτισσα Πολεμιδιών Καρμιώτισσα Πολεμιδιών 20 26 5 5 16 31 53 -22 3 4 6 21 24 -3 2 1 10 10 29 -19
12 AEZ Ζακακίου AEZ Ζακακίου 16 26 2 10 14 28 59 -31 1 5 7 13 32 -19 1 5 7 15 27 -12
13 Οθέλλος Αθηαίνου Οθέλλος Αθηαίνου 15 26 3 6 17 20 52 -32 2 2 9 7 23 -16 1 4 8 13 29 -16
14 Δόξα Κατωκοπιάς Δόξα Κατωκοπιάς 12 26 3 3 20 14 56 -42 2 1 10 7 24 -17 1 2 10 7 32 -25

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - 1. Division: Relegation Round

ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
Θέση Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/- Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/- Ν Ι H Γ/Υ Γ/Κ +/-
1 Απόλλων Λεμεσού Απόλλων Λεμεσού 38 27 10 8 9 37 28 9 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0
2 Νέα Σαλαμίνα Νέα Σαλαμίνα 37 27 10 7 10 35 40 -5 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
3 ΑΕΛ Λεμεσού ΑΕΛ Λεμεσού 33 27 10 3 14 36 46 -10 1 0 0 2 1 1 0 0 0 0 0 0
4 Εθνικός Άχνας Εθνικός Άχνας 29 27 7 8 12 41 57 -16 1 0 0 2 1 1 0 0 0 0 0 0
5 Καρμιώτισσα Πολεμιδιών Καρμιώτισσα Πολεμιδιών 20 27 5 5 17 32 55 -23 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 2 -1
6 AEZ Ζακακίου AEZ Ζακακίου 16 27 2 10 15 29 61 -32 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 2 -1
7 Οθέλλος Αθηαίνου Οθέλλος Αθηαίνου 16 27 3 7 17 21 53 -32 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 1 0
8 Δόξα Κατωκοπιάς Δόξα Κατωκοπιάς 15 27 4 3 10 15 56 -41 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1