Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Παράταση |
---|---|---|---|---|
07/10/2022 | 19:00 | Απόλλων Λεμεσού - ΑΠΟΕΛ | 59:95 | - |
08/10/2022 | 17:00 | Ανόρθωση Αμμοχώστου - Ένωση Νέων Παραλιμνίου | 65:64 | - |
08/10/2022 | 19:00 | Κεραυνός Στροβόλου Λευκωσία - Αχιλλέας Καϊμακλίου | 95:62 | - |
09/10/2022 | 17:00 | ΑΠΟΠ Πάφος - AEK Λάρνακας | 64:88 | - |
09/10/2022 | 19:00 | Ομόνοια Μπάσκετ - ΕΘΑ Ένγκωμης | 77:78 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Παράταση |
---|---|---|---|---|
14/10/2022 | 19:00 | Ένωση Νέων Παραλιμνίου - Ομόνοια Μπάσκετ | 58:46 | - |
15/10/2022 | 17:00 | Αχιλλέας Καϊμακλίου - Απόλλων Λεμεσού | 57:87 | - |
15/10/2022 | 19:00 | ΑΕΛ Λεμεσού - ΑΠΟΠ Πάφος | 75:58 | - |
16/10/2022 | 17:00 | AEK Λάρνακας - Ανόρθωση Αμμοχώστου | 76:52 | - |
16/10/2022 | 19:00 | ΕΘΑ Ένγκωμης - Κεραυνός Στροβόλου Λευκωσία | 74:82 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Παράταση |
---|---|---|---|---|
21/10/2022 | 19:00 | ΑΠΟΕΛ - Αχιλλέας Καϊμακλίου | 108:84 | - |
22/10/2022 | 17:00 | Κεραυνός Στροβόλου Λευκωσία - Ένωση Νέων Παραλιμνίου | 99:70 | - |
22/10/2022 | 19:00 | Απόλλων Λεμεσού - ΕΘΑ Ένγκωμης | 79:85 | - |
23/10/2022 | 17:00 | Ομόνοια Μπάσκετ - AEK Λάρνακας | 63:89 | - |
23/10/2022 | 19:00 | Ανόρθωση Αμμοχώστου - ΑΕΛ Λεμεσού | 70:103 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Παράταση |
---|---|---|---|---|
28/10/2022 | 17:30 | ΕΘΑ Ένγκωμης - ΑΠΟΕΛ | 66:87 | - |
28/10/2022 | 19:00 | ΑΠΟΠ Πάφος - Ανόρθωση Αμμοχώστου | 67:62 | - |
29/10/2022 | 16:00 | Ένωση Νέων Παραλιμνίου - Απόλλων Λεμεσού | 67:71 | - |
30/10/2022 | 19:00 | ΑΕΛ Λεμεσού - Ομόνοια Μπάσκετ | 92:76 | - |
30/10/2022 | 19:45 | AEK Λάρνακας - Κεραυνός Στροβόλου Λευκωσία | 65:47 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Παράταση |
---|---|---|---|---|
02/11/2022 | 19:00 | ΑΠΟΕΛ - Ένωση Νέων Παραλιμνίου | 78:71 | - |
02/11/2022 | 19:00 | Απόλλων Λεμεσού - AEK Λάρνακας | 71:67 | - |
04/11/2022 | 19:00 | Αχιλλέας Καϊμακλίου - ΕΘΑ Ένγκωμης | 60:67 | - |
04/11/2022 | 19:00 | Ομόνοια Μπάσκετ - ΑΠΟΠ Πάφος | 70:73 | - |
07/12/2022 | 19:00 | Κεραυνός Στροβόλου Λευκωσία - ΑΕΛ Λεμεσού | 103:82 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Παράταση |
---|---|---|---|---|
18/11/2022 | 19:00 | ΑΠΟΠ Πάφος - Κεραυνός Στροβόλου Λευκωσία | 53:81 | - |
19/11/2022 | 16:00 | Ανόρθωση Αμμοχώστου - Ομόνοια Μπάσκετ | 67:65 | - |
19/11/2022 | 18:00 | Ένωση Νέων Παραλιμνίου - Αχιλλέας Καϊμακλίου | 57:66 | - |
20/11/2022 | 17:00 | AEK Λάρνακας - ΑΠΟΕΛ | 88:94 | - |
20/11/2022 | 18:00 | ΑΕΛ Λεμεσού - Απόλλων Λεμεσού | 81:66 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Παράταση |
---|---|---|---|---|
25/11/2022 | 19:00 | ΑΠΟΕΛ - ΑΕΛ Λεμεσού | 111:94 | - |
26/11/2022 | 16:00 | ΕΘΑ Ένγκωμης - Ένωση Νέων Παραλιμνίου | 103:87 | - |
26/11/2022 | 19:30 | Κεραυνός Στροβόλου Λευκωσία - Ανόρθωση Αμμοχώστου | 103:85 | - |
27/11/2022 | 16:00 | Αχιλλέας Καϊμακλίου - AEK Λάρνακας | 77:74 | - |
27/11/2022 | 18:00 | Απόλλων Λεμεσού - ΑΠΟΠ Πάφος | 80:53 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Παράταση |
---|---|---|---|---|
02/12/2022 | 19:00 | ΑΕΛ Λεμεσού - Αχιλλέας Καϊμακλίου | 94:64 | - |
02/12/2022 | 19:00 | Ανόρθωση Αμμοχώστου - Απόλλων Λεμεσού | 79:62 | - |
03/12/2022 | 19:30 | Ομόνοια Μπάσκετ - Κεραυνός Στροβόλου Λευκωσία | 52:58 | - |
04/12/2022 | 16:00 | ΑΠΟΠ Πάφος - ΑΠΟΕΛ | 71:88 | - |
04/12/2022 | 18:00 | AEK Λάρνακας - ΕΘΑ Ένγκωμης | 82:59 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Παράταση |
---|---|---|---|---|
09/12/2022 | 19:00 | Απόλλων Λεμεσού - Ομόνοια Μπάσκετ | 82:67 | - |
10/12/2022 | 18:00 | Αχιλλέας Καϊμακλίου - ΑΠΟΠ Πάφος | 69:49 | - |
10/12/2022 | 18:00 | ΑΠΟΕΛ - Ανόρθωση Αμμοχώστου | 78:78 | 89:90 |
11/12/2022 | 16:00 | ΕΘΑ Ένγκωμης - ΑΕΛ Λεμεσού | 78:84 | - |
11/12/2022 | 18:00 | Ένωση Νέων Παραλιμνίου - AEK Λάρνακας | 51:51 | 58:60 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Παράταση |
---|---|---|---|---|
14/12/2022 | 18:30 | Ανόρθωση Αμμοχώστου - Αχιλλέας Καϊμακλίου | 68:68 | 83:79 |
14/12/2022 | 19:00 | Ομόνοια Μπάσκετ - ΑΠΟΕΛ | 62:64 | - |
16/12/2022 | 17:00 | ΑΕΛ Λεμεσού - Ένωση Νέων Παραλιμνίου | 92:78 | - |
29/12/2022 | 19:00 | Κεραυνός Στροβόλου Λευκωσία - Απόλλων Λεμεσού | 84:63 | - |
11/01/2023 | 19:00 | ΑΠΟΠ Πάφος - ΕΘΑ Ένγκωμης | 70:82 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Παράταση |
---|---|---|---|---|
21/12/2022 | 17:00 | AEK Λάρνακας - ΑΕΛ Λεμεσού | 118:103 | - |
21/12/2022 | 19:00 | Αχιλλέας Καϊμακλίου - Ομόνοια Μπάσκετ | 76:73 | - |
22/12/2022 | 17:00 | Ένωση Νέων Παραλιμνίου - ΑΠΟΠ Πάφος | 69:46 | - |
18/01/2023 | 19:00 | ΕΘΑ Ένγκωμης - Ανόρθωση Αμμοχώστου | 83:75 | - |
19/01/2023 | 19:00 | ΑΠΟΕΛ - Κεραυνός Στροβόλου Λευκωσία | 80:80 | 94:95 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Παράταση |
---|---|---|---|---|
03/01/2023 | 19:00 | Κεραυνός Στροβόλου Λευκωσία - ΕΘΑ Ένγκωμης | 108:65 | - |
03/01/2023 | 19:00 | Ομόνοια Μπάσκετ - Ένωση Νέων Παραλιμνίου | 80:73 | - |
03/01/2023 | 19:00 | Ανόρθωση Αμμοχώστου - AEK Λάρνακας | 70:81 | - |
04/01/2023 | 19:00 | ΑΠΟΠ Πάφος - ΑΕΛ Λεμεσού | 82:54 | - |
04/01/2023 | 19:00 | Απόλλων Λεμεσού - Αχιλλέας Καϊμακλίου | 83:70 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Παράταση |
---|---|---|---|---|
07/01/2023 | 15:00 | AEK Λάρνακας - Ομόνοια Μπάσκετ | 83:54 | - |
07/01/2023 | 17:00 | Ένωση Νέων Παραλιμνίου - Κεραυνός Στροβόλου Λευκωσία | 57:62 | - |
08/01/2023 | 16:00 | Αχιλλέας Καϊμακλίου - ΑΠΟΕΛ | 72:81 | - |
08/01/2023 | 16:30 | ΕΘΑ Ένγκωμης - Απόλλων Λεμεσού | 74:81 | - |
08/01/2023 | 17:00 | ΑΕΛ Λεμεσού - Ανόρθωση Αμμοχώστου | 88:76 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Παράταση |
---|---|---|---|---|
13/01/2023 | 19:00 | Ομόνοια Μπάσκετ - ΑΕΛ Λεμεσού | 70:91 | - |
14/01/2023 | 16:30 | Απόλλων Λεμεσού - Ένωση Νέων Παραλιμνίου | 70:70 | 83:77 |
14/01/2023 | 18:00 | Ανόρθωση Αμμοχώστου - ΑΠΟΠ Πάφος | 62:70 | - |
15/01/2023 | 16:00 | ΑΠΟΕΛ - ΕΘΑ Ένγκωμης | 107:95 | - |
15/01/2023 | 19:30 | Κεραυνός Στροβόλου Λευκωσία - AEK Λάρνακας | 93:78 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Παράταση |
---|---|---|---|---|
21/01/2023 | 16:00 | AEK Λάρνακας - Απόλλων Λεμεσού | 73:58 | - |
21/01/2023 | 18:00 | ΑΠΟΠ Πάφος - Ομόνοια Μπάσκετ | 66:71 | - |
22/01/2023 | 15:00 | Ένωση Νέων Παραλιμνίου - ΑΠΟΕΛ | 81:82 | - |
22/01/2023 | 18:00 | ΕΘΑ Ένγκωμης - Αχιλλέας Καϊμακλίου | 96:91 | - |
15/03/2023 | 19:00 | ΑΕΛ Λεμεσού - Κεραυνός Στροβόλου Λευκωσία | 78:92 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Παράταση |
---|---|---|---|---|
28/01/2023 | 16:00 | Απόλλων Λεμεσού - ΑΕΛ Λεμεσού | 99:71 | - |
28/01/2023 | 18:00 | Κεραυνός Στροβόλου Λευκωσία - ΑΠΟΠ Πάφος | 105:64 | - |
29/01/2023 | 16:00 | Αχιλλέας Καϊμακλίου - Ένωση Νέων Παραλιμνίου | 61:81 | - |
29/01/2023 | 18:00 | ΑΠΟΕΛ - AEK Λάρνακας | 73:77 | - |
30/01/2023 | 19:00 | Ομόνοια Μπάσκετ - Ανόρθωση Αμμοχώστου | 68:89 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Παράταση |
---|---|---|---|---|
01/02/2023 | 17:00 | ΑΠΟΠ Πάφος - Απόλλων Λεμεσού | 67:72 | - |
01/02/2023 | 18:30 | ΑΕΛ Λεμεσού - ΑΠΟΕΛ | 82:90 | - |
02/02/2023 | 19:00 | Ένωση Νέων Παραλιμνίου - ΕΘΑ Ένγκωμης | 75:75 | 95:86 |
16/03/2023 | 18:30 | AEK Λάρνακας - Αχιλλέας Καϊμακλίου | 106:50 | - |
18/03/2023 | 16:00 | Ανόρθωση Αμμοχώστου - Κεραυνός Στροβόλου Λευκωσία | 72:77 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Παράταση |
---|---|---|---|---|
06/02/2023 | 19:00 | Απόλλων Λεμεσού - Ανόρθωση Αμμοχώστου | 85:76 | - |
07/02/2023 | 19:00 | Αχιλλέας Καϊμακλίου - ΑΕΛ Λεμεσού | 88:68 | - |
07/02/2023 | 19:00 | ΑΠΟΕΛ - ΑΠΟΠ Πάφος | 88:78 | - |
13/02/2023 | 19:00 | Κεραυνός Στροβόλου Λευκωσία - Ομόνοια Μπάσκετ | 107:77 | - |
15/02/2023 | 19:00 | ΕΘΑ Ένγκωμης - AEK Λάρνακας | 52:94 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Παράταση |
---|---|---|---|---|
10/02/2023 | 17:00 | Ομόνοια Μπάσκετ - Απόλλων Λεμεσού | 80:84 | - |
10/02/2023 | 20:00 | AEK Λάρνακας - Ένωση Νέων Παραλιμνίου | 77:45 | - |
11/02/2023 | 16:00 | ΑΕΛ Λεμεσού - ΕΘΑ Ένγκωμης | 95:70 | - |
11/02/2023 | 16:30 | ΑΠΟΠ Πάφος - Αχιλλέας Καϊμακλίου | 79:66 | - |
11/02/2023 | 18:30 | Ανόρθωση Αμμοχώστου - ΑΠΟΕΛ | 81:67 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Παράταση |
---|---|---|---|---|
16/02/2023 | 19:00 | Αχιλλέας Καϊμακλίου - Ανόρθωση Αμμοχώστου | 80:103 | - |
17/02/2023 | 17:00 | ΑΠΟΕΛ - Ομόνοια Μπάσκετ | 86:74 | - |
17/02/2023 | 18:00 | Ένωση Νέων Παραλιμνίου - ΑΕΛ Λεμεσού | 82:82 | 104:103 |
17/02/2023 | 19:00 | Απόλλων Λεμεσού - Κεραυνός Στροβόλου Λευκωσία | 71:75 | - |
19/02/2023 | 15:00 | ΕΘΑ Ένγκωμης - ΑΠΟΠ Πάφος | 82:81 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Παράταση |
---|---|---|---|---|
04/03/2023 | 16:00 | Ανόρθωση Αμμοχώστου - ΕΘΑ Ένγκωμης | 77:37 | - |
04/03/2023 | 18:00 | Ομόνοια Μπάσκετ - Αχιλλέας Καϊμακλίου | 80:60 | - |
05/03/2023 | 15:00 | ΑΠΟΠ Πάφος - Ένωση Νέων Παραλιμνίου | 59:54 | - |
05/03/2023 | 16:00 | Κεραυνός Στροβόλου Λευκωσία - ΑΠΟΕΛ | 86:59 | - |
05/03/2023 | 19:00 | ΑΕΛ Λεμεσού - AEK Λάρνακας | 76:91 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Παράταση |
---|---|---|---|---|
18/03/2023 | 16:00 | ΕΘΑ Ένγκωμης - Ομόνοια Μπάσκετ | 51:75 | - |
21/03/2023 | 19:00 | Αχιλλέας Καϊμακλίου - Κεραυνός Στροβόλου Λευκωσία | 71:90 | - |
21/03/2023 | 19:00 | AEK Λάρνακας - ΑΠΟΠ Πάφος | 92:57 | - |
21/03/2023 | 19:00 | ΑΠΟΕΛ - Απόλλων Λεμεσού | 89:89 | 103:102 |
21/03/2023 | 19:00 | Ένωση Νέων Παραλιμνίου - Ανόρθωση Αμμοχώστου | 57:90 | - |