• 22:20, Καμερούν - Βραζιλία: Ακόμη 0-0 αλλά με τη μορφή του ματς αξίζει το OVER 1,5 (2.42)
  • 22:09, Σερβία - Ελβετία: Γρήγορο γκολ των Ελβετών στο 2ο μέρος, αλλά η βραδιά έχει και άλλα (OVER 6,5 στο 1.90)
  • 17:22, Γκάνα - Ουρουγουάη, "πατά" καλύτερα η "σελέστε", στο 3.25 το διπλό στο ημίχρονο
  • 17.25 Ν. Κορέα-Πορτογαλία: Το over 1,5 γκολ στο πρώτο ημίχρονο είναι σε καλή τιμή, 2.30 και αξίζει το ρίσκο
  • Ειδική ανάλυση για νικητές ομίλων

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Τσεχία - NBL - 2021-2022

Πρωτάθλημα (17/09/2021 - 26/05/2022) - 12 ομάδες
Επιλογή σεζόν
1η Αγωνιστική 17/09/2021 - 02/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Παράταση
17/09/2021 18:00 Ολομούτσκο Προστέχοβ Ολομούτσκο Προστέχοβ - Λάιονς Χράντεκ Λάιονς Χράντεκ 100:92 -
18/09/2021 18:45 Γκέοσαν Κόλιν Γκέοσαν Κόλιν - Νίμπουργκ Νίμπουργκ 86:91 -
18/09/2021 19:00 Ντέτσιν Ντέτσιν - Οστράβα Οστράβα 70:73 -
19/09/2021 19:00 Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ - Κραλόβστι Σόκολι Κραλόβστι Σόκολι 64:72 -
06/10/2021 19:20 Μπρνο Μπρνο - Πράγα Πράγα 90:99 -
11/01/2022 18:30 Παρντούμπιτσε Παρντούμπιτσε - Οπάβα Οπάβα 85:73 -
29/01/2022 18:30 Οστράβα Οστράβα - Λάιονς Χράντεκ Λάιονς Χράντεκ 98:83 -
29/01/2022 18:30 Παρντούμπιτσε Παρντούμπιτσε - Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ 91:68 -
29/01/2022 18:30 Πράγα Πράγα - Μπρνο Μπρνο 88:109 -
29/01/2022 18:45 Γκέοσαν Κόλιν Γκέοσαν Κόλιν - Κραλόβστι Σόκολι Κραλόβστι Σόκολι 80:86 -
29/01/2022 19:00 Ολομούτσκο Προστέχοβ Ολομούτσκο Προστέχοβ - Ντέτσιν Ντέτσιν 79:81 -
02/04/2022 18:00 Νίμπουργκ Νίμπουργκ - Οπάβα Οπάβα 110:68 -
2η Αγωνιστική 22/09/2021 - 12/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Παράταση
22/09/2021 18:30 Παρντούμπιτσε Παρντούμπιτσε - Ντέτσιν Ντέτσιν 97:73 -
22/09/2021 19:00 Μπρνο Μπρνο - Λάιονς Χράντεκ Λάιονς Χράντεκ 110:83 -
22/09/2021 19:00 Νίμπουργκ Νίμπουργκ - Οπάβα Οπάβα 82:82 91:89
22/09/2021 19:00 Ολομούτσκο Προστέχοβ Ολομούτσκο Προστέχοβ - Γκέοσαν Κόλιν Γκέοσαν Κόλιν 87:98 -
22/09/2021 19:00 Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ - Οστράβα Οστράβα 86:72 -
22/09/2021 20:00 Κραλόβστι Σόκολι Κραλόβστι Σόκολι - Πράγα Πράγα 95:102 -
05/02/2022 18:00 Νίμπουργκ Νίμπουργκ - Παρντούμπιτσε Παρντούμπιτσε 81:75 -
05/02/2022 19:00 Μπρνο Μπρνο - Οπάβα Οπάβα 94:100 -
05/02/2022 19:00 Λάιονς Χράντεκ Λάιονς Χράντεκ - Ντέτσιν Ντέτσιν 80:87 -
22/02/2022 18:00 Κραλόβστι Σόκολι Κραλόβστι Σόκολι - Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ 91:113 -
12/03/2022 18:30 Οστράβα Οστράβα - Ολομούτσκο Προστέχοβ Ολομούτσκο Προστέχοβ 73:109 -
12/03/2022 18:45 Γκέοσαν Κόλιν Γκέοσαν Κόλιν - Πράγα Πράγα 113:99 -
3η Αγωνιστική 25/09/2021 - 19/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Παράταση
25/09/2021 18:30 Οστράβα Οστράβα - Παρντούμπιτσε Παρντούμπιτσε 78:85 -
25/09/2021 18:30 Πράγα Πράγα - Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ 91:65 -
25/09/2021 18:45 Γκέοσαν Κόλιν Γκέοσαν Κόλιν - Μπρνο Μπρνο 80:89 -
25/09/2021 19:00 Λάιονς Χράντεκ Λάιονς Χράντεκ - Κραλόβστι Σόκολι Κραλόβστι Σόκολι 75:82 -
25/09/2021 19:00 Οπάβα Οπάβα - Ολομούτσκο Προστέχοβ Ολομούτσκο Προστέχοβ 101:93 -
25/09/2021 19:00 Ντέτσιν Ντέτσιν - Νίμπουργκ Νίμπουργκ 74:92 -
07/02/2022 19:00 Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ - Νίμπουργκ Νίμπουργκ 78:92 -
09/02/2022 18:30 Παρντούμπιτσε Παρντούμπιτσε - Μπρνο Μπρνο 84:88 -
09/02/2022 19:00 Οπάβα Οπάβα - Γκέοσαν Κόλιν Γκέοσαν Κόλιν 115:70 -
12/02/2022 19:00 Ντέτσιν Ντέτσιν - Οστράβα Οστράβα 102:88 -
12/02/2022 20:00 Ολομούτσκο Προστέχοβ Ολομούτσκο Προστέχοβ - Λάιονς Χράντεκ Λάιονς Χράντεκ 87:99 -
19/03/2022 18:30 Πράγα Πράγα - Κραλόβστι Σόκολι Κραλόβστι Σόκολι 104:84 -
4η Αγωνιστική 29/09/2021 - 16/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Παράταση
29/09/2021 19:00 Ολομούτσκο Προστέχοβ Ολομούτσκο Προστέχοβ - Ντέτσιν Ντέτσιν 84:85 -
29/09/2021 19:00 Πράγα Πράγα - Λάιονς Χράντεκ Λάιονς Χράντεκ 86:75 -
29/09/2021 19:00 Μπρνο Μπρνο - Οπάβα Οπάβα 78:84 -
29/09/2021 19:00 Νίμπουργκ Νίμπουργκ - Οστράβα Οστράβα 115:59 -
29/09/2021 20:00 Κραλόβστι Σόκολι Κραλόβστι Σόκολι - Γκέοσαν Κόλιν Γκέοσαν Κόλιν 87:81 -
17/11/2021 17:00 Παρντούμπιτσε Παρντούμπιτσε - Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ 76:80 -
12/02/2022 18:30 Πράγα Πράγα - Οπάβα Οπάβα 80:87 -
12/02/2022 18:45 Γκέοσαν Κόλιν Γκέοσαν Κόλιν - Παρντούμπιτσε Παρντούμπιτσε 92:83 -
12/02/2022 19:00 Κραλόβστι Σόκολι Κραλόβστι Σόκολι - Νίμπουργκ Νίμπουργκ 80:90 -
13/02/2022 19:00 Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ - Μπρνο Μπρνο 76:78 -
16/02/2022 19:00 Ντέτσιν Ντέτσιν - Ολομούτσκο Προστέχοβ Ολομούτσκο Προστέχοβ 92:84 -
16/02/2022 20:00 Λάιονς Χράντεκ Λάιονς Χράντεκ - Οστράβα Οστράβα 84:66 -
5η Αγωνιστική 02/10/2021 - 19/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Παράταση
02/10/2021 17:00 Οπάβα Οπάβα - Κραλόβστι Σόκολι Κραλόβστι Σόκολι 112:59 -
02/10/2021 18:30 Παρντούμπιτσε Παρντούμπιτσε - Νίμπουργκ Νίμπουργκ 65:102 -
02/10/2021 18:30 Οστράβα Οστράβα - Ολομούτσκο Προστέχοβ Ολομούτσκο Προστέχοβ 86:81 -
02/10/2021 18:45 Γκέοσαν Κόλιν Γκέοσαν Κόλιν - Πράγα Πράγα 95:88 -
02/10/2021 19:00 Ντέτσιν Ντέτσιν - Μπρνο Μπρνο 63:79 -
02/10/2021 19:00 Λάιονς Χράντεκ Λάιονς Χράντεκ - Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ 68:97 -
16/02/2022 18:30 Παρντούμπιτσε Παρντούμπιτσε - Πράγα Πράγα 76:57 -
16/02/2022 19:00 Νίμπουργκ Νίμπουργκ - Μπρνο Μπρνο 92:86 -
16/02/2022 19:00 Οπάβα Οπάβα - Κραλόβστι Σόκολι Κραλόβστι Σόκολι 100:36 -
16/02/2022 19:00 Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ - Γκέοσαν Κόλιν Γκέοσαν Κόλιν 78:71 -
19/02/2022 19:00 Ντέτσιν Ντέτσιν - Λάιονς Χράντεκ Λάιονς Χράντεκ 87:71 -
19/02/2022 20:00 Ολομούτσκο Προστέχοβ Ολομούτσκο Προστέχοβ - Οστράβα Οστράβα 85:76 -
6η Αγωνιστική 06/10/2021 - 05/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Παράταση
06/10/2021 19:00 Ολομούτσκο Προστέχοβ Ολομούτσκο Προστέχοβ - Παρντούμπιτσε Παρντούμπιτσε 55:79 -
09/10/2021 18:00 Νίμπουργκ Νίμπουργκ - Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ 101:74 -
09/10/2021 19:00 Οπάβα Οπάβα - Πράγα Πράγα 80:73 -
09/10/2021 19:00 Λάιονς Χράντεκ Λάιονς Χράντεκ - Γκέοσαν Κόλιν Γκέοσαν Κόλιν 79:84 -
09/10/2021 19:00 Ντέτσιν Ντέτσιν - Κραλόβστι Σόκολι Κραλόβστι Σόκολι 68:82 -
09/10/2021 20:00 Μπρνο Μπρνο - Οστράβα Οστράβα 87:82 -
18/02/2022 18:30 Παρντούμπιτσε Παρντούμπιτσε - Οπάβα Οπάβα 79:91 -
19/02/2022 18:30 Πράγα Πράγα - Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ 88:94 -
19/02/2022 18:45 Γκέοσαν Κόλιν Γκέοσαν Κόλιν - Νίμπουργκ Νίμπουργκ 82:129 -
19/02/2022 20:30 Κραλόβστι Σόκολι Κραλόβστι Σόκολι - Μπρνο Μπρνο 51:67 -
05/03/2022 18:30 Οστράβα Οστράβα - Ντέτσιν Ντέτσιν 97:93 -
05/03/2022 19:00 Λάιονς Χράντεκ Λάιονς Χράντεκ - Ολομούτσκο Προστέχοβ Ολομούτσκο Προστέχοβ 69:77 -
7η Αγωνιστική 06/10/2021 - 09/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Παράταση
06/10/2021 19:00 Οπάβα Οπάβα - Λάιονς Χράντεκ Λάιονς Χράντεκ 95:71 -
13/10/2021 18:30 Παρντούμπιτσε Παρντούμπιτσε - Μπρνο Μπρνο 87:82 -
13/10/2021 18:30 Οστράβα Οστράβα - Κραλόβστι Σόκολι Κραλόβστι Σόκολι 82:73 -
13/10/2021 18:45 Γκέοσαν Κόλιν Γκέοσαν Κόλιν - Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ 84:104 -
13/10/2021 19:00 Ντέτσιν Ντέτσιν - Πράγα Πράγα 80:89 -
17/11/2021 19:00 Νίμπουργκ Νίμπουργκ - Ολομούτσκο Προστέχοβ Ολομούτσκο Προστέχοβ 96:63 -
03/03/2022 18:30 Παρντούμπιτσε Παρντούμπιτσε - Κραλόβστι Σόκολι Κραλόβστι Σόκολι 93:79 -
03/03/2022 19:00 Πράγα Πράγα - Νίμπουργκ Νίμπουργκ 80:104 -
03/03/2022 19:00 Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ - Οπάβα Οπάβα 85:78 -
04/03/2022 18:00 Μπρνο Μπρνο - Γκέοσαν Κόλιν Γκέοσαν Κόλιν 84:74 -
09/03/2022 18:30 Οστράβα Οστράβα - Λάιονς Χράντεκ Λάιονς Χράντεκ 79:66 -
09/03/2022 19:00 Ολομούτσκο Προστέχοβ Ολομούτσκο Προστέχοβ - Ντέτσιν Ντέτσιν 86:83 -
8η Αγωνιστική 16/10/2021 - 16/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Παράταση
16/10/2021 18:30 Πράγα Πράγα - Οστράβα Οστράβα 92:78 -
16/10/2021 18:45 Γκέοσαν Κόλιν Γκέοσαν Κόλιν - Οπάβα Οπάβα 92:81 -
16/10/2021 19:00 Κραλόβστι Σόκολι Κραλόβστι Σόκολι - Παρντούμπιτσε Παρντούμπιτσε 92:96 -
16/10/2021 19:00 Λάιονς Χράντεκ Λάιονς Χράντεκ - Ντέτσιν Ντέτσιν 66:94 -
16/10/2021 19:30 Μπρνο Μπρνο - Νίμπουργκ Νίμπουργκ 70:88 -
17/10/2021 19:00 Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ - Ολομούτσκο Προστέχοβ Ολομούτσκο Προστέχοβ 92:59 -
06/03/2022 19:00 Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ - Παρντούμπιτσε Παρντούμπιτσε 84:84 97:92
06/03/2022 19:00 Οπάβα Οπάβα - Νίμπουργκ Νίμπουργκ 88:102 -
06/03/2022 19:00 Κραλόβστι Σόκολι Κραλόβστι Σόκολι - Γκέοσαν Κόλιν Γκέοσαν Κόλιν 84:90 -
06/03/2022 20:00 Μπρνο Μπρνο - Πράγα Πράγα 76:64 -
16/03/2022 20:30 Οστράβα Οστράβα - Ολομούτσκο Προστέχοβ Ολομούτσκο Προστέχοβ 88:88 101:99
16/03/2022 21:15 Λάιονς Χράντεκ Λάιονς Χράντεκ - Ντέτσιν Ντέτσιν 106:75 -
15η Αγωνιστική 20/10 - 08/12/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Παράταση
20/10/2021 18:30 Οστράβα Οστράβα - Νίμπουργκ Νίμπουργκ 75:101 -
02/12/2021 18:45 Γκέοσαν Κόλιν Γκέοσαν Κόλιν - Κραλόβστι Σόκολι Κραλόβστι Σόκολι 86:68 -
02/12/2021 19:00 Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ - Παρντούμπιτσε Παρντούμπιτσε 86:76 -
02/12/2021 19:00 Ντέτσιν Ντέτσιν - Ολομούτσκο Προστέχοβ Ολομούτσκο Προστέχοβ 74:63 -
02/12/2021 20:00 Λάιονς Χράντεκ Λάιονς Χράντεκ - Πράγα Πράγα 75:98 -
08/12/2021 19:00 Οπάβα Οπάβα - Μπρνο Μπρνο 86:64 -
9η Αγωνιστική 20/10/2021 - 23/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Παράταση
20/10/2021 19:00 Ολομούτσκο Προστέχοβ Ολομούτσκο Προστέχοβ - Μπρνο Μπρνο 56:61 -
23/10/2021 18:30 Παρντούμπιτσε Παρντούμπιτσε - Πράγα Πράγα 87:100 -
23/10/2021 18:30 Οστράβα Οστράβα - Λάιονς Χράντεκ Λάιονς Χράντεκ 98:81 -
23/10/2021 18:30 Νίμπουργκ Νίμπουργκ - Κραλόβστι Σόκολι Κραλόβστι Σόκολι 91:70 -
23/10/2021 18:45 Ντέτσιν Ντέτσιν - Γκέοσαν Κόλιν Γκέοσαν Κόλιν 91:97 -
23/10/2021 19:00 Οπάβα Οπάβα - Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ 80:67 -
09/03/2022 18:30 Παρντούμπιτσε Παρντούμπιτσε - Νίμπουργκ Νίμπουργκ 65:98 -
09/03/2022 19:00 Οπάβα Οπάβα - Μπρνο Μπρνο 74:87 -
09/03/2022 19:00 Πράγα Πράγα - Γκέοσαν Κόλιν Γκέοσαν Κόλιν 78:78 88:90
09/03/2022 19:00 Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ - Κραλόβστι Σόκολι Κραλόβστι Σόκολι 75:70 -
23/03/2022 19:00 Ολομούτσκο Προστέχοβ Ολομούτσκο Προστέχοβ - Λάιονς Χράντεκ Λάιονς Χράντεκ 90:81 -
23/03/2022 19:00 Ντέτσιν Ντέτσιν - Οστράβα Οστράβα 79:65 -
11η Αγωνιστική 27/10/2021 - 30/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Παράταση
27/10/2021 19:00 Ντέτσιν Ντέτσιν - Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ 83:67 -
02/11/2021 18:30 Οστράβα Οστράβα - Οπάβα Οπάβα 68:85 -
03/11/2021 19:00 Νίμπουργκ Νίμπουργκ - Λάιονς Χράντεκ Λάιονς Χράντεκ 116:75 -
03/11/2021 19:00 Ολομούτσκο Προστέχοβ Ολομούτσκο Προστέχοβ - Πράγα Πράγα 85:104 -
16/11/2021 18:30 Μπρνο Μπρνο - Κραλόβστι Σόκολι Κραλόβστι Σόκολι 92:76 -
08/12/2021 18:30 Παρντούμπιτσε Παρντούμπιτσε - Γκέοσαν Κόλιν Γκέοσαν Κόλιν 90:86 -
23/03/2022 18:00 Μπρνο Μπρνο - Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ 92:74 -
23/03/2022 18:45 Γκέοσαν Κόλιν Γκέοσαν Κόλιν - Παρντούμπιτσε Παρντούμπιτσε 86:84 -
23/03/2022 19:00 Νίμπουργκ Νίμπουργκ - Κραλόβστι Σόκολι Κραλόβστι Σόκολι 110:83 -
23/03/2022 19:00 Οπάβα Οπάβα - Πράγα Πράγα 97:80 -
30/03/2022 19:00 Ολομούτσκο Προστέχοβ Ολομούτσκο Προστέχοβ - Οστράβα Οστράβα 99:90 -
30/03/2022 19:00 Ντέτσιν Ντέτσιν - Λάιονς Χράντεκ Λάιονς Χράντεκ 87:73 -
10η Αγωνιστική 30/10/2021 - 01/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Παράταση
30/10/2021 18:30 Πράγα Πράγα - Νίμπουργκ Νίμπουργκ 78:104 -
30/10/2021 18:45 Γκέοσαν Κόλιν Γκέοσαν Κόλιν - Οστράβα Οστράβα 105:81 -
30/10/2021 19:00 Κραλόβστι Σόκολι Κραλόβστι Σόκολι - Ολομούτσκο Προστέχοβ Ολομούτσκο Προστέχοβ 105:77 -
30/10/2021 19:00 Οπάβα Οπάβα - Ντέτσιν Ντέτσιν 92:64 -
30/10/2021 19:00 Μπρνο Μπρνο - Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ 85:77 -
30/10/2021 19:00 Λάιονς Χράντεκ Λάιονς Χράντεκ - Παρντούμπιτσε Παρντούμπιτσε 92:90 -
16/03/2022 20:30 Κραλόβστι Σόκολι Κραλόβστι Σόκολι - Πράγα Πράγα 93:70 -
17/03/2022 18:45 Γκέοσαν Κόλιν Γκέοσαν Κόλιν - Οπάβα Οπάβα 67:87 -
17/03/2022 19:00 Νίμπουργκ Νίμπουργκ - Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ 94:53 -
26/03/2022 19:00 Λάιονς Χράντεκ Λάιονς Χράντεκ - Οστράβα Οστράβα 81:70 -
26/03/2022 19:00 Ντέτσιν Ντέτσιν - Ολομούτσκο Προστέχοβ Ολομούτσκο Προστέχοβ 95:59 -
01/04/2022 18:00 Μπρνο Μπρνο - Παρντούμπιτσε Παρντούμπιτσε 84:73 -
12η Αγωνιστική 06/11/2021 - 04/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Παράταση
06/11/2021 18:00 Νίμπουργκ Νίμπουργκ - Γκέοσαν Κόλιν Γκέοσαν Κόλιν 108:93 -
06/11/2021 18:30 Πράγα Πράγα - Μπρνο Μπρνο 82:86 -
06/11/2021 18:30 Οστράβα Οστράβα - Ντέτσιν Ντέτσιν 86:73 -
06/11/2021 19:00 Οπάβα Οπάβα - Παρντούμπιτσε Παρντούμπιτσε 92:65 -
06/11/2021 19:00 Λάιονς Χράντεκ Λάιονς Χράντεκ - Ολομούτσκο Προστέχοβ Ολομούτσκο Προστέχοβ 82:77 -
02/01/2022 19:00 Κραλόβστι Σόκολι Κραλόβστι Σόκολι - Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ 85:73 -
26/03/2022 18:30 Πράγα Πράγα - Παρντούμπιτσε Παρντούμπιτσε 72:70 -
26/03/2022 18:45 Γκέοσαν Κόλιν Γκέοσαν Κόλιν - Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ 103:78 -
26/03/2022 19:00 Κραλόβστι Σόκολι Κραλόβστι Σόκολι - Οπάβα Οπάβα 89:93 -
26/03/2022 19:00 Μπρνο Μπρνο - Νίμπουργκ Νίμπουργκ 79:93 -
02/04/2022 19:00 Λάιονς Χράντεκ Λάιονς Χράντεκ - Ολομούτσκο Προστέχοβ Ολομούτσκο Προστέχοβ 85:83 -
04/04/2022 19:00 Οστράβα Οστράβα - Ντέτσιν Ντέτσιν 92:86 -
13η Αγωνιστική 13/11/2021 - 30/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Παράταση
13/11/2021 19:00 Λάιονς Χράντεκ Λάιονς Χράντεκ - Μπρνο Μπρνο 84:92 -
13/11/2021 19:00 Οπάβα Οπάβα - Νίμπουργκ Νίμπουργκ 100:98 -
13/11/2021 20:30 Πράγα Πράγα - Κραλόβστι Σόκολι Κραλόβστι Σόκολι 104:89 -
13/11/2021 20:30 Ντέτσιν Ντέτσιν - Παρντούμπιτσε Παρντούμπιτσε 79:87 -
13/11/2021 20:45 Γκέοσαν Κόλιν Γκέοσαν Κόλιν - Ολομούτσκο Προστέχοβ Ολομούτσκο Προστέχοβ 86:86 102:94
13/11/2021 21:00 Οστράβα Οστράβα - Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ 87:75 -
30/03/2022 11:00 Νίμπουργκ Νίμπουργκ - Γκέοσαν Κόλιν Γκέοσαν Κόλιν 107:75 -
30/03/2022 19:00 Οπάβα Οπάβα - Παρντούμπιτσε Παρντούμπιτσε 88:86 -
30/03/2022 19:00 Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ - Πράγα Πράγα 93:82 -
30/03/2022 21:15 Μπρνο Μπρνο - Κραλόβστι Σόκολι Κραλόβστι Σόκολι 84:63 -
14η Αγωνιστική 19/11/2021 - 04/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Παράταση
19/11/2021 18:00 Παρντούμπιτσε Παρντούμπιτσε - Οστράβα Οστράβα 101:82 -
20/11/2021 19:00 Ολομούτσκο Προστέχοβ Ολομούτσκο Προστέχοβ - Οπάβα Οπάβα 79:74 -
20/11/2021 19:00 Κραλόβστι Σόκολι Κραλόβστι Σόκολι - Λάιονς Χράντεκ Λάιονς Χράντεκ 102:85 -
20/11/2021 19:00 Μπρνο Μπρνο - Γκέοσαν Κόλιν Γκέοσαν Κόλιν 94:84 -
21/11/2021 19:00 Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ - Πράγα Πράγα 102:94 -
29/12/2021 19:00 Νίμπουργκ Νίμπουργκ - Ντέτσιν Ντέτσιν 96:89 -
04/04/2022 18:30 Κραλόβστι Σόκολι Κραλόβστι Σόκολι - Παρντούμπιτσε Παρντούμπιτσε 76:82 -
04/04/2022 19:00 Νίμπουργκ Νίμπουργκ - Πράγα Πράγα 103:81 -
04/04/2022 19:00 Γκέοσαν Κόλιν Γκέοσαν Κόλιν - Μπρνο Μπρνο 93:92 -
04/04/2022 19:00 Οπάβα Οπάβα - Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ 105:87 -
16η Αγωνιστική 04 - 05/12/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Παράταση
04/12/2021 18:00 Νίμπουργκ Νίμπουργκ - Παρντούμπιτσε Παρντούμπιτσε 99:78 -
05/12/2021 18:30 Πράγα Πράγα - Γκέοσαν Κόλιν Γκέοσαν Κόλιν 97:93 -
05/12/2021 19:00 Μπρνο Μπρνο - Ντέτσιν Ντέτσιν 87:87 95:96
05/12/2021 19:00 Κραλόβστι Σόκολι Κραλόβστι Σόκολι - Οπάβα Οπάβα 77:101 -
05/12/2021 19:00 Ολομούτσκο Προστέχοβ Ολομούτσκο Προστέχοβ - Οστράβα Οστράβα 71:87 -
05/12/2021 19:00 Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ - Λάιονς Χράντεκ Λάιονς Χράντεκ 97:78 -
17η Αγωνιστική 09 - 11/12/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Παράταση
09/12/2021 19:00 Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ - Νίμπουργκ Νίμπουργκ 78:96 -
11/12/2021 18:30 Παρντούμπιτσε Παρντούμπιτσε - Ολομούτσκο Προστέχοβ Ολομούτσκο Προστέχοβ 91:60 -
11/12/2021 18:30 Πράγα Πράγα - Οπάβα Οπάβα 65:74 -
11/12/2021 18:30 Οστράβα Οστράβα - Μπρνο Μπρνο 72:85 -
11/12/2021 18:45 Γκέοσαν Κόλιν Γκέοσαν Κόλιν - Λάιονς Χράντεκ Λάιονς Χράντεκ 113:88 -
11/12/2021 19:00 Κραλόβστι Σόκολι Κραλόβστι Σόκολι - Ντέτσιν Ντέτσιν 87:79 -
19η Αγωνιστική 13/12/2021 - 13/01/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Παράταση
13/12/2021 19:00 Νίμπουργκ Νίμπουργκ - Μπρνο Μπρνο 88:76 -
28/12/2021 18:30 Παρντούμπιτσε Παρντούμπιτσε - Κραλόβστι Σόκολι Κραλόβστι Σόκολι 82:85 -
28/12/2021 19:00 Ντέτσιν Ντέτσιν - Λάιονς Χράντεκ Λάιονς Χράντεκ 95:84 -
28/12/2021 19:00 Ολομούτσκο Προστέχοβ Ολομούτσκο Προστέχοβ - Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ 61:73 -
29/12/2021 18:30 Οστράβα Οστράβα - Πράγα Πράγα 75:79 -
13/01/2022 19:00 Οπάβα Οπάβα - Γκέοσαν Κόλιν Γκέοσαν Κόλιν 89:94 -
18η Αγωνιστική 18 - 19/12/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Παράταση
18/12/2021 18:30 Πράγα Πράγα - Ντέτσιν Ντέτσιν 74:92 -
18/12/2021 19:00 Κραλόβστι Σόκολι Κραλόβστι Σόκολι - Οστράβα Οστράβα 87:76 -
18/12/2021 19:00 Λάιονς Χράντεκ Λάιονς Χράντεκ - Οπάβα Οπάβα 69:103 -
18/12/2021 19:00 Ολομούτσκο Προστέχοβ Ολομούτσκο Προστέχοβ - Νίμπουργκ Νίμπουργκ 90:126 -
18/12/2021 19:15 Μπρνο Μπρνο - Παρντούμπιτσε Παρντούμπιτσε 82:67 -
19/12/2021 18:00 Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ - Γκέοσαν Κόλιν Γκέοσαν Κόλιν 76:88 -
20η Αγωνιστική 02 - 11/01/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Παράταση
02/01/2022 18:30 Πράγα Πράγα - Παρντούμπιτσε Παρντούμπιτσε 81:90 -
02/01/2022 19:00 Μπρνο Μπρνο - Ολομούτσκο Προστέχοβ Ολομούτσκο Προστέχοβ 85:76 -
04/01/2022 20:00 Λάιονς Χράντεκ Λάιονς Χράντεκ - Οστράβα Οστράβα 84:93 -
05/01/2022 20:00 Κραλόβστι Σόκολι Κραλόβστι Σόκολι - Νίμπουργκ Νίμπουργκ 65:98 -
06/01/2022 19:00 Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ - Οπάβα Οπάβα 78:65 -
11/01/2022 18:45 Γκέοσαν Κόλιν Γκέοσαν Κόλιν - Ντέτσιν Ντέτσιν 72:91 -
21η Αγωνιστική 07 - 09/01/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Παράταση
07/01/2022 19:00 Ντέτσιν Ντέτσιν - Οπάβα Οπάβα 88:65 -
08/01/2022 18:00 Νίμπουργκ Νίμπουργκ - Πράγα Πράγα 97:71 -
08/01/2022 20:30 Παρντούμπιτσε Παρντούμπιτσε - Λάιονς Χράντεκ Λάιονς Χράντεκ 86:74 -
08/01/2022 20:30 Οστράβα Οστράβα - Γκέοσαν Κόλιν Γκέοσαν Κόλιν 80:85 -
08/01/2022 21:00 Ολομούτσκο Προστέχοβ Ολομούτσκο Προστέχοβ - Κραλόβστι Σόκολι Κραλόβστι Σόκολι 71:73 -
09/01/2022 19:00 Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ - Μπρνο Μπρνο 77:82 -
22η Αγωνιστική 15/01 - 14/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Παράταση
15/01/2022 19:00 Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ - Ντέτσιν Ντέτσιν 77:73 -
22/01/2022 19:00 Λάιονς Χράντεκ Λάιονς Χράντεκ - Νίμπουργκ Νίμπουργκ 89:112 -
22/01/2022 19:30 Παρντούμπιτσε Παρντούμπιτσε - Γκέοσαν Κόλιν Γκέοσαν Κόλιν 102:82 -
22/01/2022 20:30 Πράγα Πράγα - Ολομούτσκο Προστέχοβ Ολομούτσκο Προστέχοβ 79:81 -
22/01/2022 21:00 Οπάβα Οπάβα - Οστράβα Οστράβα 80:68 -
14/02/2022 19:00 Κραλόβστι Σόκολι Κραλόβστι Σόκολι - Μπρνο Μπρνο 86:75 -
b_nbl-final 20/03 - 26/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Παράταση
20/03/2022 17:00 Team Czech Team Czech - Team World Team World 118:149 -
06/05/2022 21:00 Σλάβια Πράγας Σλάβια Πράγας - Λάιονς Χράντεκ Λάιονς Χράντεκ 74:78 -
08/05/2022 19:00 Λάιονς Χράντεκ Λάιονς Χράντεκ - Σλάβια Πράγας Σλάβια Πράγας 64:78 -
20/05/2022 18:00 Νίμπουργκ Νίμπουργκ - Οπάβα Οπάβα 99:72 -
22/05/2022 18:00 Οπάβα Οπάβα - Νίμπουργκ Νίμπουργκ 78:76 -
24/05/2022 18:00 Νίμπουργκ Νίμπουργκ - Οπάβα Οπάβα 110:65 -
26/05/2022 19:00 Οπάβα Οπάβα - Νίμπουργκ Νίμπουργκ 65:87 -
b_nbl-quarter-finals 15 - 28/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Παράταση
15/04/2022 17:00 Μπρνο Μπρνο - Παρντούμπιτσε Παρντούμπιτσε 89:84 -
15/04/2022 18:45 Γκέοσαν Κόλιν Γκέοσαν Κόλιν - Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ 81:77 -
16/04/2022 18:45 Γκέοσαν Κόλιν Γκέοσαν Κόλιν - Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ 79:79 86:94
16/04/2022 19:00 Μπρνο Μπρνο - Παρντούμπιτσε Παρντούμπιτσε 98:92 -
17/04/2022 14:30 Νίμπουργκ Νίμπουργκ - Ντέτσιν Ντέτσιν 89:74 -
17/04/2022 19:00 Οπάβα Οπάβα - Πράγα Πράγα 110:91 -
18/04/2022 19:00 Νίμπουργκ Νίμπουργκ - Ντέτσιν Ντέτσιν 91:84 -
18/04/2022 19:00 Οπάβα Οπάβα - Πράγα Πράγα 96:99 -
19/04/2022 18:30 Παρντούμπιτσε Παρντούμπιτσε - Μπρνο Μπρνο 97:84 -
19/04/2022 19:00 Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ - Γκέοσαν Κόλιν Γκέοσαν Κόλιν 89:78 -
20/04/2022 18:30 Παρντούμπιτσε Παρντούμπιτσε - Μπρνο Μπρνο 89:87 -
20/04/2022 19:00 Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ - Γκέοσαν Κόλιν Γκέοσαν Κόλιν 73:63 -
21/04/2022 19:00 Ντέτσιν Ντέτσιν - Νίμπουργκ Νίμπουργκ 72:92 -
21/04/2022 19:00 Πράγα Πράγα - Οπάβα Οπάβα 69:85 -
22/04/2022 19:00 Ντέτσιν Ντέτσιν - Νίμπουργκ Νίμπουργκ 70:115 -
22/04/2022 19:00 Πράγα Πράγα - Οπάβα Οπάβα 76:92 -
23/04/2022 18:45 Γκέοσαν Κόλιν Γκέοσαν Κόλιν - Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ 71:85 -
23/04/2022 19:00 Μπρνο Μπρνο - Παρντούμπιτσε Παρντούμπιτσε 83:71 -
25/04/2022 19:00 Οπάβα Οπάβα - Πράγα Πράγα 97:72 -
26/04/2022 18:30 Παρντούμπιτσε Παρντούμπιτσε - Μπρνο Μπρνο 93:59 -
28/04/2022 19:00 Μπρνο Μπρνο - Παρντούμπιτσε Παρντούμπιτσε 83:76 -
b_nbl-semi-finals 02 - 10/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Παράταση
02/05/2022 19:00 Οπάβα Οπάβα - Μπρνο Μπρνο 121:85 -
03/05/2022 19:00 Οπάβα Οπάβα - Μπρνο Μπρνο 83:78 -
04/05/2022 19:00 Νίμπουργκ Νίμπουργκ - Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ 93:70 -
05/05/2022 19:00 Νίμπουργκ Νίμπουργκ - Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ 100:72 -
06/05/2022 19:00 Μπρνο Μπρνο - Οπάβα Οπάβα 95:88 -
07/05/2022 19:00 Μπρνο Μπρνο - Οπάβα Οπάβα 81:87 -
08/05/2022 19:00 Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ - Νίμπουργκ Νίμπουργκ 75:100 -
09/05/2022 19:00 Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ - Νίμπουργκ Νίμπουργκ 64:102 -
10/05/2022 19:00 Οπάβα Οπάβα - Μπρνο Μπρνο 83:66 -
b_nbl-3rd-place 19 - 23/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Παράταση
19/05/2022 19:00 Μπρνο Μπρνο - Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ 74:74 80:84
21/05/2022 19:00 Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ - Μπρνο Μπρνο 74:74 77:82
23/05/2022 19:00 Μπρνο Μπρνο - Ούστι Ναντ Λάμπεμ Ούστι Ναντ Λάμπεμ 71:67 -
Top