ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Τσεχία - ZBL W - 2019-2020

Πρωτάθλημα (27/09/2019 - 15/03/2020) - 10 ομάδες
Επιλογή σεζόν
1η Αγωνιστική 27/09/2019 - 26/02/2020
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Παράταση
27/09/2019 20:00 Λεβχάρτιτσε Τσόμουτοβ (Γ) Λεβχάρτιτσε Τσόμουτοβ (Γ) - Σλάβια Πράγας (Γ) Σλάβια Πράγας (Γ) 75:72 -
28/09/2019 17:00 Zαμπίνι Μπρνο (Γ) Zαμπίνι Μπρνο (Γ) - Σοκόλ Χράντετς Κράλοβε (Γ) Σοκόλ Χράντετς Κράλοβε (Γ) 69:75 -
28/09/2019 18:00 Πράγα (Γ) Πράγα (Γ) - Σλοβάνκα (Γ) Σλοβάνκα (Γ) 105:36 -
29/09/2019 18:00 Κάρα Τρουτνόβ (Γ) Κάρα Τρουτνόβ (Γ) - Μπρνο (Γ) Μπρνο (Γ) 71:92 -
20/11/2019 18:30 Οστράβα (Γ) Οστράβα (Γ) - Chance U19 W Chance U19 W 90:45 -
26/02/2020 18:30 Μπρνο (Γ) Μπρνο (Γ) - Zαμπίνι Μπρνο (Γ) Zαμπίνι Μπρνο (Γ) 60:72 -
26/02/2020 19:00 Σοκόλ Χράντετς Κράλοβε (Γ) Σοκόλ Χράντετς Κράλοβε (Γ) - Σλάβια Πράγας (Γ) Σλάβια Πράγας (Γ) 86:61 -
26/02/2020 19:30 Κάρα Τρουτνόβ (Γ) Κάρα Τρουτνόβ (Γ) - Σλοβάνκα (Γ) Σλοβάνκα (Γ) 78:71 -
26/02/2020 20:15 Οστράβα (Γ) Οστράβα (Γ) - Chance U19 W Chance U19 W 82:65 -
2η Αγωνιστική 01/10/2019 - 01/03/2020
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Παράταση
01/10/2019 19:30 Zαμπίνι Μπρνο (Γ) Zαμπίνι Μπρνο (Γ) - Πράγα (Γ) Πράγα (Γ) 70:85 -
02/10/2019 19:00 Σοκόλ Χράντετς Κράλοβε (Γ) Σοκόλ Χράντετς Κράλοβε (Γ) - Μπρνο (Γ) Μπρνο (Γ) 86:61 -
02/10/2019 19:00 Σλοβάνκα (Γ) Σλοβάνκα (Γ) - Οστράβα (Γ) Οστράβα (Γ) 64:77 -
02/10/2019 19:30 Σλάβια Πράγας (Γ) Σλάβια Πράγας (Γ) - Κάρα Τρουτνόβ (Γ) Κάρα Τρουτνόβ (Γ) 95:70 -
15/11/2019 19:15 Chance U19 W Chance U19 W - Λεβχάρτιτσε Τσόμουτοβ (Γ) Λεβχάρτιτσε Τσόμουτοβ (Γ) 35:64 -
28/02/2020 20:30 Λεβχάρτιτσε Τσόμουτοβ (Γ) Λεβχάρτιτσε Τσόμουτοβ (Γ) - Οστράβα (Γ) Οστράβα (Γ) 78:74 -
29/02/2020 17:00 Σοκόλ Χράντετς Κράλοβε (Γ) Σοκόλ Χράντετς Κράλοβε (Γ) - Μπρνο (Γ) Μπρνο (Γ) 69:78 -
29/02/2020 20:00 Σλάβια Πράγας (Γ) Σλάβια Πράγας (Γ) - Zαμπίνι Μπρνο (Γ) Zαμπίνι Μπρνο (Γ) 64:97 -
01/03/2020 18:00 Chance U19 W Chance U19 W - Κάρα Τρουτνόβ (Γ) Κάρα Τρουτνόβ (Γ) 49:91 -
3η Αγωνιστική 04/10/2019 - 11/03/2020
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Παράταση
04/10/2019 20:00 Λεβχάρτιτσε Τσόμουτοβ (Γ) Λεβχάρτιτσε Τσόμουτοβ (Γ) - Σλοβάνκα (Γ) Σλοβάνκα (Γ) 74:65 -
05/10/2019 16:30 Μπρνο (Γ) Μπρνο (Γ) - Σλάβια Πράγας (Γ) Σλάβια Πράγας (Γ) 82:56 -
06/10/2019 18:00 Πράγα (Γ) Πράγα (Γ) - Σοκόλ Χράντετς Κράλοβε (Γ) Σοκόλ Χράντετς Κράλοβε (Γ) 102:62 -
17/10/2019 20:00 Κάρα Τρουτνόβ (Γ) Κάρα Τρουτνόβ (Γ) - Chance U19 W Chance U19 W 72:72 88:76
06/11/2019 18:30 Οστράβα (Γ) Οστράβα (Γ) - Zαμπίνι Μπρνο (Γ) Zαμπίνι Μπρνο (Γ) 54:81 -
04/03/2020 18:30 Μπρνο (Γ) Μπρνο (Γ) - Σλάβια Πράγας (Γ) Σλάβια Πράγας (Γ) 95:61 -
04/03/2020 19:00 Zαμπίνι Μπρνο (Γ) Zαμπίνι Μπρνο (Γ) - Σοκόλ Χράντετς Κράλοβε (Γ) Σοκόλ Χράντετς Κράλοβε (Γ) 57:58 -
04/03/2020 19:30 Κάρα Τρουτνόβ (Γ) Κάρα Τρουτνόβ (Γ) - Λεβχάρτιτσε Τσόμουτοβ (Γ) Λεβχάρτιτσε Τσόμουτοβ (Γ) 87:71 -
11/03/2020 19:00 Σλοβάνκα (Γ) Σλοβάνκα (Γ) - Chance U19 W Chance U19 W 99:54 -
4η Αγωνιστική 08/10/2019 - 11/03/2020
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Παράταση
08/10/2019 20:00 Σλοβάνκα (Γ) Σλοβάνκα (Γ) - Κάρα Τρουτνόβ (Γ) Κάρα Τρουτνόβ (Γ) 72:65 -
09/10/2019 18:30 Οστράβα (Γ) Οστράβα (Γ) - Πράγα (Γ) Πράγα (Γ) 64:125 -
09/10/2019 19:00 Zαμπίνι Μπρνο (Γ) Zαμπίνι Μπρνο (Γ) - Λεβχάρτιτσε Τσόμουτοβ (Γ) Λεβχάρτιτσε Τσόμουτοβ (Γ) 78:43 -
09/10/2019 19:00 Σοκόλ Χράντετς Κράλοβε (Γ) Σοκόλ Χράντετς Κράλοβε (Γ) - Σλάβια Πράγας (Γ) Σλάβια Πράγας (Γ) 79:71 -
09/10/2019 19:00 Chance U19 W Chance U19 W - Μπρνο (Γ) Μπρνο (Γ) 48:88 -
06/03/2020 17:30 Σλάβια Πράγας (Γ) Σλάβια Πράγας (Γ) - Σοκόλ Χράντετς Κράλοβε (Γ) Σοκόλ Χράντετς Κράλοβε (Γ) 64:84 -
06/03/2020 20:30 Λεβχάρτιτσε Τσόμουτοβ (Γ) Λεβχάρτιτσε Τσόμουτοβ (Γ) - Σλοβάνκα (Γ) Σλοβάνκα (Γ) 59:61 -
07/03/2020 18:00 Zαμπίνι Μπρνο (Γ) Zαμπίνι Μπρνο (Γ) - Μπρνο (Γ) Μπρνο (Γ) 62:75 -
11/03/2020 20:15 Οστράβα (Γ) Οστράβα (Γ) - Κάρα Τρουτνόβ (Γ) Κάρα Τρουτνόβ (Γ) 76:64 -
5η Αγωνιστική 11/10/2019 - 15/03/2020
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Παράταση
11/10/2019 20:00 Λεβχάρτιτσε Τσόμουτοβ (Γ) Λεβχάρτιτσε Τσόμουτοβ (Γ) - Πράγα (Γ) Πράγα (Γ) 41:89 -
12/10/2019 16:30 Μπρνο (Γ) Μπρνο (Γ) - Σλοβάνκα (Γ) Σλοβάνκα (Γ) 88:41 -
12/10/2019 18:00 Σλάβια Πράγας (Γ) Σλάβια Πράγας (Γ) - Chance U19 W Chance U19 W 116:60 -
12/10/2019 18:30 Κάρα Τρουτνόβ (Γ) Κάρα Τρουτνόβ (Γ) - Zαμπίνι Μπρνο (Γ) Zαμπίνι Μπρνο (Γ) 58:96 -
18/12/2019 18:30 Οστράβα (Γ) Οστράβα (Γ) - Σοκόλ Χράντετς Κράλοβε (Γ) Σοκόλ Χράντετς Κράλοβε (Γ) 67:89 -
11/03/2020 18:30 Μπρνο (Γ) Μπρνο (Γ) - Σοκόλ Χράντετς Κράλοβε (Γ) Σοκόλ Χράντετς Κράλοβε (Γ) 65:88 -
11/03/2020 19:00 Zαμπίνι Μπρνο (Γ) Zαμπίνι Μπρνο (Γ) - Σλάβια Πράγας (Γ) Σλάβια Πράγας (Γ) 20:0 -
15/03/2020 Ακυρώθηκε Σλοβάνκα (Γ) Σλοβάνκα (Γ) - Οστράβα (Γ) Οστράβα (Γ) - -
15/03/2020 Ακυρώθηκε Chance U19 W Chance U19 W - Λεβχάρτιτσε Τσόμουτοβ (Γ) Λεβχάρτιτσε Τσόμουτοβ (Γ) - -
6η Αγωνιστική 19/10/2019 - 14/03/2020
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Παράταση
19/10/2019 17:00 Σοκόλ Χράντετς Κράλοβε (Γ) Σοκόλ Χράντετς Κράλοβε (Γ) - Chance U19 W Chance U19 W 86:65 -
19/10/2019 18:00 Πράγα (Γ) Πράγα (Γ) - Κάρα Τρουτνόβ (Γ) Κάρα Τρουτνόβ (Γ) 141:34 -
19/10/2019 20:00 Σλάβια Πράγας (Γ) Σλάβια Πράγας (Γ) - Σλοβάνκα (Γ) Σλοβάνκα (Γ) 91:66 -
20/10/2019 16:30 Οστράβα (Γ) Οστράβα (Γ) - Λεβχάρτιτσε Τσόμουτοβ (Γ) Λεβχάρτιτσε Τσόμουτοβ (Γ) 75:72 -
20/10/2019 18:00 Zαμπίνι Μπρνο (Γ) Zαμπίνι Μπρνο (Γ) - Μπρνο (Γ) Μπρνο (Γ) 69:69 73:83
14/03/2020 Ακυρώθηκε Σοκόλ Χράντετς Κράλοβε (Γ) Σοκόλ Χράντετς Κράλοβε (Γ) - Zαμπίνι Μπρνο (Γ) Zαμπίνι Μπρνο (Γ) - -
14/03/2020 Ακυρώθηκε Σλάβια Πράγας (Γ) Σλάβια Πράγας (Γ) - Μπρνο (Γ) Μπρνο (Γ) - -
7η Αγωνιστική 25 - 27/10/2019
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Παράταση
25/10/2019 19:15 Chance U19 W Chance U19 W - Σλοβάνκα (Γ) Σλοβάνκα (Γ) 67:73 -
25/10/2019 20:00 Λεβχάρτιτσε Τσόμουτοβ (Γ) Λεβχάρτιτσε Τσόμουτοβ (Γ) - Σοκόλ Χράντετς Κράλοβε (Γ) Σοκόλ Χράντετς Κράλοβε (Γ) 49:86 -
26/10/2019 16:30 Μπρνο (Γ) Μπρνο (Γ) - Πράγα (Γ) Πράγα (Γ) 57:109 -
26/10/2019 18:00 Σλάβια Πράγας (Γ) Σλάβια Πράγας (Γ) - Zαμπίνι Μπρνο (Γ) Zαμπίνι Μπρνο (Γ) 87:84 -
27/10/2019 18:00 Κάρα Τρουτνόβ (Γ) Κάρα Τρουτνόβ (Γ) - Οστράβα (Γ) Οστράβα (Γ) 61:61 75:71
10η Αγωνιστική 30/10 - 01/12/2019
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Παράταση
30/10/2019 19:00 Σοκόλ Χράντετς Κράλοβε (Γ) Σοκόλ Χράντετς Κράλοβε (Γ) - Zαμπίνι Μπρνο (Γ) Zαμπίνι Μπρνο (Γ) 80:76 -
29/11/2019 19:15 Chance U19 W Chance U19 W - Οστράβα (Γ) Οστράβα (Γ) 68:63 -
30/11/2019 20:00 Σλάβια Πράγας (Γ) Σλάβια Πράγας (Γ) - Λεβχάρτιτσε Τσόμουτοβ (Γ) Λεβχάρτιτσε Τσόμουτοβ (Γ) 87:59 -
01/12/2019 16:30 Μπρνο (Γ) Μπρνο (Γ) - Κάρα Τρουτνόβ (Γ) Κάρα Τρουτνόβ (Γ) 104:66 -
01/12/2019 18:00 Σλοβάνκα (Γ) Σλοβάνκα (Γ) - Πράγα (Γ) Πράγα (Γ) 32:121 -
8η Αγωνιστική 01 - 03/11/2019
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Παράταση
01/11/2019 20:00 Λεβχάρτιτσε Τσόμουτοβ (Γ) Λεβχάρτιτσε Τσόμουτοβ (Γ) - Κάρα Τρουτνόβ (Γ) Κάρα Τρουτνόβ (Γ) 70:60 -
02/11/2019 17:00 Σοκόλ Χράντετς Κράλοβε (Γ) Σοκόλ Χράντετς Κράλοβε (Γ) - Σλοβάνκα (Γ) Σλοβάνκα (Γ) 69:55 -
02/11/2019 18:00 Πράγα (Γ) Πράγα (Γ) - Σλάβια Πράγας (Γ) Σλάβια Πράγας (Γ) 116:61 -
02/11/2019 18:00 Zαμπίνι Μπρνο (Γ) Zαμπίνι Μπρνο (Γ) - Chance U19 W Chance U19 W 102:34 -
03/11/2019 17:30 Οστράβα (Γ) Οστράβα (Γ) - Μπρνο (Γ) Μπρνο (Γ) 65:84 -
9η Αγωνιστική 22 - 24/11/2019
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Παράταση
22/11/2019 19:15 Chance U19 W Chance U19 W - Πράγα (Γ) Πράγα (Γ) 45:140 -
23/11/2019 16:30 Μπρνο (Γ) Μπρνο (Γ) - Λεβχάρτιτσε Τσόμουτοβ (Γ) Λεβχάρτιτσε Τσόμουτοβ (Γ) 77:55 -
23/11/2019 18:30 Κάρα Τρουτνόβ (Γ) Κάρα Τρουτνόβ (Γ) - Σοκόλ Χράντετς Κράλοβε (Γ) Σοκόλ Χράντετς Κράλοβε (Γ) 53:100 -
23/11/2019 20:00 Σλάβια Πράγας (Γ) Σλάβια Πράγας (Γ) - Οστράβα (Γ) Οστράβα (Γ) 79:60 -
24/11/2019 18:00 Σλοβάνκα (Γ) Σλοβάνκα (Γ) - Zαμπίνι Μπρνο (Γ) Zαμπίνι Μπρνο (Γ) 43:80 -
11η Αγωνιστική 06/12/2019 - 26/01/2020
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Παράταση
06/12/2019 20:00 Λεβχάρτιτσε Τσόμουτοβ (Γ) Λεβχάρτιτσε Τσόμουτοβ (Γ) - Chance U19 W Chance U19 W 84:72 -
07/12/2019 16:30 Μπρνο (Γ) Μπρνο (Γ) - Σοκόλ Χράντετς Κράλοβε (Γ) Σοκόλ Χράντετς Κράλοβε (Γ) 81:72 -
07/12/2019 17:00 Πράγα (Γ) Πράγα (Γ) - Zαμπίνι Μπρνο (Γ) Zαμπίνι Μπρνο (Γ) 108:76 -
07/12/2019 18:30 Κάρα Τρουτνόβ (Γ) Κάρα Τρουτνόβ (Γ) - Σλάβια Πράγας (Γ) Σλάβια Πράγας (Γ) 62:67 -
26/01/2020 17:30 Οστράβα (Γ) Οστράβα (Γ) - Σλοβάνκα (Γ) Σλοβάνκα (Γ) 61:61 71:65
12η Αγωνιστική 13 - 15/12/2019
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Παράταση
13/12/2019 19:15 Chance U19 W Chance U19 W - Κάρα Τρουτνόβ (Γ) Κάρα Τρουτνόβ (Γ) 76:80 -
14/12/2019 17:00 Σοκόλ Χράντετς Κράλοβε (Γ) Σοκόλ Χράντετς Κράλοβε (Γ) - Πράγα (Γ) Πράγα (Γ) 76:103 -
14/12/2019 18:00 Σλάβια Πράγας (Γ) Σλάβια Πράγας (Γ) - Μπρνο (Γ) Μπρνο (Γ) 64:88 -
14/12/2019 18:00 Zαμπίνι Μπρνο (Γ) Zαμπίνι Μπρνο (Γ) - Οστράβα (Γ) Οστράβα (Γ) 86:65 -
15/12/2019 18:00 Σλοβάνκα (Γ) Σλοβάνκα (Γ) - Λεβχάρτιτσε Τσόμουτοβ (Γ) Λεβχάρτιτσε Τσόμουτοβ (Γ) 56:56 63:71
13η Αγωνιστική 03 - 22/01/2020
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Παράταση
03/01/2020 20:00 Λεβχάρτιτσε Τσόμουτοβ (Γ) Λεβχάρτιτσε Τσόμουτοβ (Γ) - Zαμπίνι Μπρνο (Γ) Zαμπίνι Μπρνο (Γ) 58:80 -
10/01/2020 16:00 Πράγα (Γ) Πράγα (Γ) - Οστράβα (Γ) Οστράβα (Γ) 117:49 -
11/01/2020 16:30 Μπρνο (Γ) Μπρνο (Γ) - Chance U19 W Chance U19 W 108:49 -
11/01/2020 18:00 Σλάβια Πράγας (Γ) Σλάβια Πράγας (Γ) - Σοκόλ Χράντετς Κράλοβε (Γ) Σοκόλ Χράντετς Κράλοβε (Γ) 67:86 -
22/01/2020 20:00 Κάρα Τρουτνόβ (Γ) Κάρα Τρουτνόβ (Γ) - Σλοβάνκα (Γ) Σλοβάνκα (Γ) 90:74 -
14η Αγωνιστική 04 - 19/01/2020
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Παράταση
04/01/2020 17:00 Σοκόλ Χράντετς Κράλοβε (Γ) Σοκόλ Χράντετς Κράλοβε (Γ) - Οστράβα (Γ) Οστράβα (Γ) 91:48 -
17/01/2020 19:15 Chance U19 W Chance U19 W - Σλάβια Πράγας (Γ) Σλάβια Πράγας (Γ) 48:80 -
18/01/2020 18:00 Zαμπίνι Μπρνο (Γ) Zαμπίνι Μπρνο (Γ) - Κάρα Τρουτνόβ (Γ) Κάρα Τρουτνόβ (Γ) 119:67 -
18/01/2020 18:00 Πράγα (Γ) Πράγα (Γ) - Λεβχάρτιτσε Τσόμουτοβ (Γ) Λεβχάρτιτσε Τσόμουτοβ (Γ) 129:37 -
19/01/2020 18:00 Σλοβάνκα (Γ) Σλοβάνκα (Γ) - Μπρνο (Γ) Μπρνο (Γ) 40:79 -
15η Αγωνιστική 31/01 - 19/02/2020
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Παράταση
31/01/2020 19:15 Chance U19 W Chance U19 W - Σοκόλ Χράντετς Κράλοβε (Γ) Σοκόλ Χράντετς Κράλοβε (Γ) 44:92 -
31/01/2020 19:30 Κάρα Τρουτνόβ (Γ) Κάρα Τρουτνόβ (Γ) - Πράγα (Γ) Πράγα (Γ) 64:126 -
01/02/2020 16:30 Μπρνο (Γ) Μπρνο (Γ) - Zαμπίνι Μπρνο (Γ) Zαμπίνι Μπρνο (Γ) 55:59 -
01/02/2020 18:00 Σλοβάνκα (Γ) Σλοβάνκα (Γ) - Σλάβια Πράγας (Γ) Σλάβια Πράγας (Γ) 48:82 -
19/02/2020 20:00 Λεβχάρτιτσε Τσόμουτοβ (Γ) Λεβχάρτιτσε Τσόμουτοβ (Γ) - Οστράβα (Γ) Οστράβα (Γ) 60:77 -
16η Αγωνιστική 11 - 12/02/2020
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Παράταση
11/02/2020 19:00 Σοκόλ Χράντετς Κράλοβε (Γ) Σοκόλ Χράντετς Κράλοβε (Γ) - Λεβχάρτιτσε Τσόμουτοβ (Γ) Λεβχάρτιτσε Τσόμουτοβ (Γ) 91:45 -
12/02/2020 18:00 Σλοβάνκα (Γ) Σλοβάνκα (Γ) - Chance U19 W Chance U19 W 80:60 -
12/02/2020 19:00 Zαμπίνι Μπρνο (Γ) Zαμπίνι Μπρνο (Γ) - Σλάβια Πράγας (Γ) Σλάβια Πράγας (Γ) 81:63 -
12/02/2020 19:00 Πράγα (Γ) Πράγα (Γ) - Μπρνο (Γ) Μπρνο (Γ) 95:52 -
12/02/2020 20:15 Οστράβα (Γ) Οστράβα (Γ) - Κάρα Τρουτνόβ (Γ) Κάρα Τρουτνόβ (Γ) 83:73 -
17η Αγωνιστική 14 - 16/02/2020
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Παράταση
14/02/2020 19:15 Chance U19 W Chance U19 W - Zαμπίνι Μπρνο (Γ) Zαμπίνι Μπρνο (Γ) 66:105 -
15/02/2020 14:00 Σλοβάνκα (Γ) Σλοβάνκα (Γ) - Σοκόλ Χράντετς Κράλοβε (Γ) Σοκόλ Χράντετς Κράλοβε (Γ) 57:97 -
15/02/2020 16:30 Μπρνο (Γ) Μπρνο (Γ) - Οστράβα (Γ) Οστράβα (Γ) 95:59 -
15/02/2020 18:00 Σλάβια Πράγας (Γ) Σλάβια Πράγας (Γ) - Πράγα (Γ) Πράγα (Γ) 54:116 -
16/02/2020 16:00 Κάρα Τρουτνόβ (Γ) Κάρα Τρουτνόβ (Γ) - Λεβχάρτιτσε Τσόμουτοβ (Γ) Λεβχάρτιτσε Τσόμουτοβ (Γ) 81:86 -
18η Αγωνιστική 22/02/2020
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Παράταση
22/02/2020 18:00 Λεβχάρτιτσε Τσόμουτοβ (Γ) Λεβχάρτιτσε Τσόμουτοβ (Γ) - Μπρνο (Γ) Μπρνο (Γ) 46:82 -
22/02/2020 18:00 Οστράβα (Γ) Οστράβα (Γ) - Σλάβια Πράγας (Γ) Σλάβια Πράγας (Γ) 82:80 -
22/02/2020 18:00 Zαμπίνι Μπρνο (Γ) Zαμπίνι Μπρνο (Γ) - Σλοβάνκα (Γ) Σλοβάνκα (Γ) 68:58 -
22/02/2020 18:00 Σοκόλ Χράντετς Κράλοβε (Γ) Σοκόλ Χράντετς Κράλοβε (Γ) - Κάρα Τρουτνόβ (Γ) Κάρα Τρουτνόβ (Γ) 90:46 -
22/02/2020 18:00 Πράγα (Γ) Πράγα (Γ) - Chance U19 W Chance U19 W 155:35 -
Top