ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Ιταλία - Α1 (Γ) - 2018-2019

Πρωτάθλημα (06/10/2018 - 09/05/2019) - 12 ομάδες
Επιλογή σεζόν
1η Αγωνιστική 06 - 07/10/2018
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Παράταση
06/10/2018 15:00 Μπράκο Σέλτικς (Γ) Μπράκο Σέλτικς (Γ) - Ραγκούσα (Γ) Ραγκούσα (Γ) 51:78 -
06/10/2018 17:00 Ρέγιερ Βενέτσια (Γ) Ρέγιερ Βενέτσια (Γ) - Σινιόλι Μπρόνι (Γ) Σινιόλι Μπρόνι (Γ) 82:60 -
06/10/2018 19:00 Dike Napoli W Dike Napoli W - Σαν Μαρτίνο (Γ) Σαν Μαρτίνο (Γ) 65:65 72:70
07/10/2018 15:00 Γκεσάμ Γκας Λούκα (Γ) Γκεσάμ Γκας Λούκα (Γ) - Empoli W Empoli W 75:67 -
07/10/2018 17:00 Φαμίλια Σκιό (Γ) Φαμίλια Σκιό (Γ) - Battipaglia W Battipaglia W 69:63 -
07/10/2018 19:00 Fixi Piramis Torino W Fixi Piramis Torino W - Vigarano W Vigarano W 77:69 -
2η Αγωνιστική 13 - 16/10/2018
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Παράταση
13/10/2018 21:30 Vigarano W Vigarano W - Φαμίλια Σκιό (Γ) Φαμίλια Σκιό (Γ) 59:84 -
13/10/2018 22:00 Battipaglia W Battipaglia W - Fixi Piramis Torino W Fixi Piramis Torino W 79:71 -
14/10/2018 19:00 Σινιόλι Μπρόνι (Γ) Σινιόλι Μπρόνι (Γ) - Μπράκο Σέλτικς (Γ) Μπράκο Σέλτικς (Γ) 64:57 -
14/10/2018 19:00 Σαν Μαρτίνο (Γ) Σαν Μαρτίνο (Γ) - Γκεσάμ Γκας Λούκα (Γ) Γκεσάμ Γκας Λούκα (Γ) 83:69 -
14/10/2018 19:00 Empoli W Empoli W - Dike Napoli W Dike Napoli W 71:76 -
16/10/2018 21:30 Ραγκούσα (Γ) Ραγκούσα (Γ) - Ρέγιερ Βενέτσια (Γ) Ρέγιερ Βενέτσια (Γ) 72:75 -
3η Αγωνιστική 21/10/2018
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Παράταση
21/10/2018 17:00 Ρέγιερ Βενέτσια (Γ) Ρέγιερ Βενέτσια (Γ) - Fixi Piramis Torino W Fixi Piramis Torino W 98:53 -
21/10/2018 19:00 Γκεσάμ Γκας Λούκα (Γ) Γκεσάμ Γκας Λούκα (Γ) - Σινιόλι Μπρόνι (Γ) Σινιόλι Μπρόνι (Γ) 65:65 70:74
21/10/2018 19:00 Σαν Μαρτίνο (Γ) Σαν Μαρτίνο (Γ) - Empoli W Empoli W 80:56 -
21/10/2018 19:00 Dike Napoli W Dike Napoli W - Battipaglia W Battipaglia W 75:54 -
21/10/2018 19:00 Μπράκο Σέλτικς (Γ) Μπράκο Σέλτικς (Γ) - Vigarano W Vigarano W 73:83 -
21/10/2018 20:00 Φαμίλια Σκιό (Γ) Φαμίλια Σκιό (Γ) - Ραγκούσα (Γ) Ραγκούσα (Γ) 75:64 -
4η Αγωνιστική 28/10/2018
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Παράταση
28/10/2018 18:00 Battipaglia W Battipaglia W - Σαν Μαρτίνο (Γ) Σαν Μαρτίνο (Γ) 60:76 -
28/10/2018 18:30 Ρέγιερ Βενέτσια (Γ) Ρέγιερ Βενέτσια (Γ) - Dike Napoli W Dike Napoli W 67:60 -
28/10/2018 19:00 Σινιόλι Μπρόνι (Γ) Σινιόλι Μπρόνι (Γ) - Ραγκούσα (Γ) Ραγκούσα (Γ) 57:67 -
28/10/2018 19:00 Vigarano W Vigarano W - Γκεσάμ Γκας Λούκα (Γ) Γκεσάμ Γκας Λούκα (Γ) 62:62 72:79
28/10/2018 19:00 Fixi Piramis Torino W Fixi Piramis Torino W - Φαμίλια Σκιό (Γ) Φαμίλια Σκιό (Γ) 61:98 -
28/10/2018 20:00 Empoli W Empoli W - Μπράκο Σέλτικς (Γ) Μπράκο Σέλτικς (Γ) 60:75 -
5η Αγωνιστική 04/11/2018
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Παράταση
04/11/2018 19:00 Σινιόλι Μπρόνι (Γ) Σινιόλι Μπρόνι (Γ) - Empoli W Empoli W 89:65 -
04/11/2018 19:00 Ραγκούσα (Γ) Ραγκούσα (Γ) - Γκεσάμ Γκας Λούκα (Γ) Γκεσάμ Γκας Λούκα (Γ) 67:56 -
04/11/2018 19:00 Dike Napoli W Dike Napoli W - Fixi Piramis Torino W Fixi Piramis Torino W 93:59 -
04/11/2018 19:00 Vigarano W Vigarano W - Battipaglia W Battipaglia W 70:69 -
04/11/2018 19:00 Μπράκο Σέλτικς (Γ) Μπράκο Σέλτικς (Γ) - Σαν Μαρτίνο (Γ) Σαν Μαρτίνο (Γ) 66:54 -
04/11/2018 20:00 Φαμίλια Σκιό (Γ) Φαμίλια Σκιό (Γ) - Ρέγιερ Βενέτσια (Γ) Ρέγιερ Βενέτσια (Γ) 62:67 -
6η Αγωνιστική 10/11/2018
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Παράταση
10/11/2018 21:30 Σαν Μαρτίνο (Γ) Σαν Μαρτίνο (Γ) - Ραγκούσα (Γ) Ραγκούσα (Γ) 62:49 -
10/11/2018 21:30 Ρέγιερ Βενέτσια (Γ) Ρέγιερ Βενέτσια (Γ) - Vigarano W Vigarano W 72:66 -
10/11/2018 21:30 Γκεσάμ Γκας Λούκα (Γ) Γκεσάμ Γκας Λούκα (Γ) - Μπράκο Σέλτικς (Γ) Μπράκο Σέλτικς (Γ) 70:55 -
10/11/2018 21:30 Fixi Piramis Torino W Fixi Piramis Torino W - Σινιόλι Μπρόνι (Γ) Σινιόλι Μπρόνι (Γ) 65:79 -
10/11/2018 21:30 Empoli W Empoli W - Battipaglia W Battipaglia W 57:56 -
10/11/2018 21:30 Dike Napoli W Dike Napoli W - Φαμίλια Σκιό (Γ) Φαμίλια Σκιό (Γ) 67:72 -
7η Αγωνιστική 25/11/2018
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Παράταση
25/11/2018 19:00 Φαμίλια Σκιό (Γ) Φαμίλια Σκιό (Γ) - Γκεσάμ Γκας Λούκα (Γ) Γκεσάμ Γκας Λούκα (Γ) 63:42 -
25/11/2018 19:00 Σινιόλι Μπρόνι (Γ) Σινιόλι Μπρόνι (Γ) - Σαν Μαρτίνο (Γ) Σαν Μαρτίνο (Γ) 75:74 -
25/11/2018 19:00 Battipaglia W Battipaglia W - Ρέγιερ Βενέτσια (Γ) Ρέγιερ Βενέτσια (Γ) 48:82 -
25/11/2018 19:00 Fixi Piramis Torino W Fixi Piramis Torino W - Μπράκο Σέλτικς (Γ) Μπράκο Σέλτικς (Γ) 65:98 -
25/11/2018 19:00 Vigarano W Vigarano W - Dike Napoli W Dike Napoli W 67:73 -
25/11/2018 20:00 Ραγκούσα (Γ) Ραγκούσα (Γ) - Empoli W Empoli W 82:64 -
8η Αγωνιστική 02/12/2018
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Παράταση
02/12/2018 18:30 Μπράκο Σέλτικς (Γ) Μπράκο Σέλτικς (Γ) - Dike Napoli W Dike Napoli W 75:70 -
02/12/2018 19:00 Σαν Μαρτίνο (Γ) Σαν Μαρτίνο (Γ) - Φαμίλια Σκιό (Γ) Φαμίλια Σκιό (Γ) 69:67 -
02/12/2018 19:00 Ραγκούσα (Γ) Ραγκούσα (Γ) - Vigarano W Vigarano W 70:56 -
02/12/2018 19:00 Empoli W Empoli W - Fixi Piramis Torino W Fixi Piramis Torino W 60:75 -
02/12/2018 19:00 Σινιόλι Μπρόνι (Γ) Σινιόλι Μπρόνι (Γ) - Battipaglia W Battipaglia W 72:55 -
02/12/2018 20:00 Γκεσάμ Γκας Λούκα (Γ) Γκεσάμ Γκας Λούκα (Γ) - Ρέγιερ Βενέτσια (Γ) Ρέγιερ Βενέτσια (Γ) 54:74 -
9η Αγωνιστική 09/12/2018
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Παράταση
09/12/2018 17:00 Ρέγιερ Βενέτσια (Γ) Ρέγιερ Βενέτσια (Γ) - Σαν Μαρτίνο (Γ) Σαν Μαρτίνο (Γ) 62:58 -
09/12/2018 19:00 Φαμίλια Σκιό (Γ) Φαμίλια Σκιό (Γ) - Empoli W Empoli W 106:62 -
09/12/2018 19:00 Dike Napoli W Dike Napoli W - Γκεσάμ Γκας Λούκα (Γ) Γκεσάμ Γκας Λούκα (Γ) 73:82 -
09/12/2018 19:00 Battipaglia W Battipaglia W - Μπράκο Σέλτικς (Γ) Μπράκο Σέλτικς (Γ) 76:70 -
09/12/2018 19:00 Fixi Piramis Torino W Fixi Piramis Torino W - Ραγκούσα (Γ) Ραγκούσα (Γ) 48:77 -
09/12/2018 20:00 Vigarano W Vigarano W - Σινιόλι Μπρόνι (Γ) Σινιόλι Μπρόνι (Γ) 58:75 -
10η Αγωνιστική 16/12/2018
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Παράταση
16/12/2018 19:00 Μπράκο Σέλτικς (Γ) Μπράκο Σέλτικς (Γ) - Ρέγιερ Βενέτσια (Γ) Ρέγιερ Βενέτσια (Γ) 53:77 -
16/12/2018 19:00 Empoli W Empoli W - Vigarano W Vigarano W 85:89 -
16/12/2018 19:00 Σινιόλι Μπρόνι (Γ) Σινιόλι Μπρόνι (Γ) - Φαμίλια Σκιό (Γ) Φαμίλια Σκιό (Γ) 55:67 -
16/12/2018 19:00 Σαν Μαρτίνο (Γ) Σαν Μαρτίνο (Γ) - Fixi Piramis Torino W Fixi Piramis Torino W 80:53 -
16/12/2018 19:00 Ραγκούσα (Γ) Ραγκούσα (Γ) - Dike Napoli W Dike Napoli W 63:61 -
16/12/2018 19:00 Γκεσάμ Γκας Λούκα (Γ) Γκεσάμ Γκας Λούκα (Γ) - Battipaglia W Battipaglia W 79:68 -
11η Αγωνιστική 21 - 22/12/2018
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Παράταση
21/12/2018 21:30 Vigarano W Vigarano W - Σαν Μαρτίνο (Γ) Σαν Μαρτίνο (Γ) 61:53 -
22/12/2018 21:30 Ρέγιερ Βενέτσια (Γ) Ρέγιερ Βενέτσια (Γ) - Empoli W Empoli W 78:58 -
22/12/2018 21:30 Φαμίλια Σκιό (Γ) Φαμίλια Σκιό (Γ) - Μπράκο Σέλτικς (Γ) Μπράκο Σέλτικς (Γ) 73:42 -
22/12/2018 21:30 Battipaglia W Battipaglia W - Ραγκούσα (Γ) Ραγκούσα (Γ) 63:79 -
22/12/2018 21:30 Fixi Piramis Torino W Fixi Piramis Torino W - Γκεσάμ Γκας Λούκα (Γ) Γκεσάμ Γκας Λούκα (Γ) 60:96 -
22/12/2018 21:30 Dike Napoli W Dike Napoli W - Σινιόλι Μπρόνι (Γ) Σινιόλι Μπρόνι (Γ) 97:82 -
12η Αγωνιστική 06/01/2019
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Παράταση
06/01/2019 18:00 Μπράκο Σέλτικς (Γ) Μπράκο Σέλτικς (Γ) - Ραγκούσα (Γ) Ραγκούσα (Γ) 57:72 -
06/01/2019 19:00 Σινιόλι Μπρόνι (Γ) Σινιόλι Μπρόνι (Γ) - Ρέγιερ Βενέτσια (Γ) Ρέγιερ Βενέτσια (Γ) 74:68 -
06/01/2019 19:00 Battipaglia W Battipaglia W - Φαμίλια Σκιό (Γ) Φαμίλια Σκιό (Γ) 41:84 -
06/01/2019 19:00 Σαν Μαρτίνο (Γ) Σαν Μαρτίνο (Γ) - Dike Napoli W Dike Napoli W 62:70 -
06/01/2019 19:00 Empoli W Empoli W - Γκεσάμ Γκας Λούκα (Γ) Γκεσάμ Γκας Λούκα (Γ) 62:76 -
06/01/2019 21:30 Vigarano W Vigarano W - Fixi Piramis Torino W Fixi Piramis Torino W 83:72 -
13η Αγωνιστική 13/01/2019
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Παράταση
13/01/2019 18:00 Fixi Piramis Torino W Fixi Piramis Torino W - Battipaglia W Battipaglia W 67:86 -
13/01/2019 19:00 Μπράκο Σέλτικς (Γ) Μπράκο Σέλτικς (Γ) - Σινιόλι Μπρόνι (Γ) Σινιόλι Μπρόνι (Γ) 65:61 -
13/01/2019 19:00 Γκεσάμ Γκας Λούκα (Γ) Γκεσάμ Γκας Λούκα (Γ) - Σαν Μαρτίνο (Γ) Σαν Μαρτίνο (Γ) 59:59 68:70
13/01/2019 19:00 Dike Napoli W Dike Napoli W - Empoli W Empoli W 87:65 -
13/01/2019 19:00 Φαμίλια Σκιό (Γ) Φαμίλια Σκιό (Γ) - Vigarano W Vigarano W 89:69 -
13/01/2019 20:00 Ρέγιερ Βενέτσια (Γ) Ρέγιερ Βενέτσια (Γ) - Ραγκούσα (Γ) Ραγκούσα (Γ) 72:60 -
14η Αγωνιστική 20/01/2019
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Παράταση
20/01/2019 19:00 Σινιόλι Μπρόνι (Γ) Σινιόλι Μπρόνι (Γ) - Γκεσάμ Γκας Λούκα (Γ) Γκεσάμ Γκας Λούκα (Γ) 73:71 -
20/01/2019 19:00 Empoli W Empoli W - Σαν Μαρτίνο (Γ) Σαν Μαρτίνο (Γ) 61:52 -
20/01/2019 19:00 Battipaglia W Battipaglia W - Dike Napoli W Dike Napoli W 56:67 -
20/01/2019 19:00 Fixi Piramis Torino W Fixi Piramis Torino W - Ρέγιερ Βενέτσια (Γ) Ρέγιερ Βενέτσια (Γ) 60:91 -
20/01/2019 19:00 Ραγκούσα (Γ) Ραγκούσα (Γ) - Φαμίλια Σκιό (Γ) Φαμίλια Σκιό (Γ) 80:74 -
20/01/2019 19:00 Vigarano W Vigarano W - Μπράκο Σέλτικς (Γ) Μπράκο Σέλτικς (Γ) 93:74 -
15η Αγωνιστική 27/01/2019
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Παράταση
27/01/2019 19:00 Ραγκούσα (Γ) Ραγκούσα (Γ) - Σινιόλι Μπρόνι (Γ) Σινιόλι Μπρόνι (Γ) 82:50 -
27/01/2019 19:00 Φαμίλια Σκιό (Γ) Φαμίλια Σκιό (Γ) - Fixi Piramis Torino W Fixi Piramis Torino W 80:47 -
27/01/2019 19:00 Σαν Μαρτίνο (Γ) Σαν Μαρτίνο (Γ) - Battipaglia W Battipaglia W 80:66 -
27/01/2019 19:00 Γκεσάμ Γκας Λούκα (Γ) Γκεσάμ Γκας Λούκα (Γ) - Vigarano W Vigarano W 64:62 -
27/01/2019 19:00 Μπράκο Σέλτικς (Γ) Μπράκο Σέλτικς (Γ) - Empoli W Empoli W 86:54 -
16η Αγωνιστική 03/02/2019
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Παράταση
03/02/2019 19:00 Empoli W Empoli W - Σινιόλι Μπρόνι (Γ) Σινιόλι Μπρόνι (Γ) 50:75 -
03/02/2019 19:00 Γκεσάμ Γκας Λούκα (Γ) Γκεσάμ Γκας Λούκα (Γ) - Ραγκούσα (Γ) Ραγκούσα (Γ) 61:74 -
03/02/2019 19:00 Σαν Μαρτίνο (Γ) Σαν Μαρτίνο (Γ) - Μπράκο Σέλτικς (Γ) Μπράκο Σέλτικς (Γ) 65:55 -
03/02/2019 19:00 Battipaglia W Battipaglia W - Vigarano W Vigarano W 67:74 -
03/02/2019 20:00 Ρέγιερ Βενέτσια (Γ) Ρέγιερ Βενέτσια (Γ) - Φαμίλια Σκιό (Γ) Φαμίλια Σκιό (Γ) 74:81 -
17η Αγωνιστική 10/02/2019
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Παράταση
10/02/2019 18:30 Ραγκούσα (Γ) Ραγκούσα (Γ) - Σαν Μαρτίνο (Γ) Σαν Μαρτίνο (Γ) 69:64 -
10/02/2019 19:00 Vigarano W Vigarano W - Ρέγιερ Βενέτσια (Γ) Ρέγιερ Βενέτσια (Γ) 73:81 -
10/02/2019 19:00 Μπράκο Σέλτικς (Γ) Μπράκο Σέλτικς (Γ) - Γκεσάμ Γκας Λούκα (Γ) Γκεσάμ Γκας Λούκα (Γ) 75:66 -
10/02/2019 19:00 Battipaglia W Battipaglia W - Empoli W Empoli W 60:60 63:71
10/02/2019 19:00 Σινιόλι Μπρόνι (Γ) Σινιόλι Μπρόνι (Γ) - Fixi Piramis Torino W Fixi Piramis Torino W 80:54 -
18η Αγωνιστική 17/02/2019
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Παράταση
17/02/2019 19:00 Empoli W Empoli W - Ραγκούσα (Γ) Ραγκούσα (Γ) 55:100 -
17/02/2019 19:00 Γκεσάμ Γκας Λούκα (Γ) Γκεσάμ Γκας Λούκα (Γ) - Φαμίλια Σκιό (Γ) Φαμίλια Σκιό (Γ) 54:79 -
17/02/2019 19:00 Σαν Μαρτίνο (Γ) Σαν Μαρτίνο (Γ) - Σινιόλι Μπρόνι (Γ) Σινιόλι Μπρόνι (Γ) 64:46 -
17/02/2019 19:00 Μπράκο Σέλτικς (Γ) Μπράκο Σέλτικς (Γ) - Fixi Piramis Torino W Fixi Piramis Torino W 84:68 -
17/02/2019 19:00 Ρέγιερ Βενέτσια (Γ) Ρέγιερ Βενέτσια (Γ) - Battipaglia W Battipaglia W 83:46 -
19η Αγωνιστική 24/02/2019
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Παράταση
24/02/2019 19:00 Ρέγιερ Βενέτσια (Γ) Ρέγιερ Βενέτσια (Γ) - Γκεσάμ Γκας Λούκα (Γ) Γκεσάμ Γκας Λούκα (Γ) 80:74 -
24/02/2019 19:00 Vigarano W Vigarano W - Ραγκούσα (Γ) Ραγκούσα (Γ) 70:94 -
24/02/2019 19:00 Fixi Piramis Torino W Fixi Piramis Torino W - Empoli W Empoli W 88:68 -
24/02/2019 19:00 Battipaglia W Battipaglia W - Σινιόλι Μπρόνι (Γ) Σινιόλι Μπρόνι (Γ) 72:80 -
24/02/2019 20:00 Φαμίλια Σκιό (Γ) Φαμίλια Σκιό (Γ) - Σαν Μαρτίνο (Γ) Σαν Μαρτίνο (Γ) 67:57 -
21η Αγωνιστική 10/03/2019
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Παράταση
10/03/2019 17:00 Ρέγιερ Βενέτσια (Γ) Ρέγιερ Βενέτσια (Γ) - Μπράκο Σέλτικς (Γ) Μπράκο Σέλτικς (Γ) 74:62 -
10/03/2019 19:00 Battipaglia W Battipaglia W - Γκεσάμ Γκας Λούκα (Γ) Γκεσάμ Γκας Λούκα (Γ) 64:65 -
10/03/2019 19:00 Fixi Piramis Torino W Fixi Piramis Torino W - Σαν Μαρτίνο (Γ) Σαν Μαρτίνο (Γ) 62:73 -
10/03/2019 19:00 Φαμίλια Σκιό (Γ) Φαμίλια Σκιό (Γ) - Σινιόλι Μπρόνι (Γ) Σινιόλι Μπρόνι (Γ) 88:66 -
10/03/2019 19:00 Vigarano W Vigarano W - Empoli W Empoli W 83:98 -
22η Αγωνιστική 17/03/2019
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Παράταση
17/03/2019 19:00 Empoli W Empoli W - Ρέγιερ Βενέτσια (Γ) Ρέγιερ Βενέτσια (Γ) 50:81 -
17/03/2019 19:00 Μπράκο Σέλτικς (Γ) Μπράκο Σέλτικς (Γ) - Φαμίλια Σκιό (Γ) Φαμίλια Σκιό (Γ) 70:76 -
17/03/2019 19:00 Σαν Μαρτίνο (Γ) Σαν Μαρτίνο (Γ) - Vigarano W Vigarano W 74:57 -
17/03/2019 19:00 Ραγκούσα (Γ) Ραγκούσα (Γ) - Battipaglia W Battipaglia W 81:44 -
17/03/2019 19:00 Γκεσάμ Γκας Λούκα (Γ) Γκεσάμ Γκας Λούκα (Γ) - Fixi Piramis Torino W Fixi Piramis Torino W 94:76 -
20η Αγωνιστική 24/03/2019
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Παράταση
24/03/2019 19:00 Empoli W Empoli W - Φαμίλια Σκιό (Γ) Φαμίλια Σκιό (Γ) 63:79 -
24/03/2019 19:00 Σαν Μαρτίνο (Γ) Σαν Μαρτίνο (Γ) - Ρέγιερ Βενέτσια (Γ) Ρέγιερ Βενέτσια (Γ) 55:54 -
24/03/2019 19:00 Μπράκο Σέλτικς (Γ) Μπράκο Σέλτικς (Γ) - Battipaglia W Battipaglia W 67:47 -
24/03/2019 19:00 Σινιόλι Μπρόνι (Γ) Σινιόλι Μπρόνι (Γ) - Vigarano W Vigarano W 84:52 -
24/03/2019 20:00 Ραγκούσα (Γ) Ραγκούσα (Γ) - Fixi Piramis Torino W Fixi Piramis Torino W 96:78 -
27 - 31/03/2019
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Παράταση
27/03/2019 21:30 Battipaglia W Battipaglia W - Μπράκο Σέλτικς (Γ) Μπράκο Σέλτικς (Γ) 60:74 -
27/03/2019 21:30 Empoli W Empoli W - Vigarano W Vigarano W 70:69 -
31/03/2019 19:00 Vigarano W Vigarano W - Empoli W Empoli W 80:68 -
31/03/2019 19:00 Μπράκο Σέλτικς (Γ) Μπράκο Σέλτικς (Γ) - Battipaglia W Battipaglia W 85:33 -
b_serie-a1-women-quarter-finals 04 - 13/04/2019
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Παράταση
04/04/2019 21:30 Ραγκούσα (Γ) Ραγκούσα (Γ) - Γκεσάμ Γκας Λούκα (Γ) Γκεσάμ Γκας Λούκα (Γ) 92:60 -
05/04/2019 21:00 Ρέγιερ Βενέτσια (Γ) Ρέγιερ Βενέτσια (Γ) - Μπράκο Σέλτικς (Γ) Μπράκο Σέλτικς (Γ) 76:57 -
05/04/2019 21:30 Φαμίλια Σκιό (Γ) Φαμίλια Σκιό (Γ) - Vigarano W Vigarano W 88:53 -
06/04/2019 21:30 Σαν Μαρτίνο (Γ) Σαν Μαρτίνο (Γ) - Σινιόλι Μπρόνι (Γ) Σινιόλι Μπρόνι (Γ) 54:53 -
07/04/2019 21:30 Γκεσάμ Γκας Λούκα (Γ) Γκεσάμ Γκας Λούκα (Γ) - Ραγκούσα (Γ) Ραγκούσα (Γ) 49:77 -
08/04/2019 21:30 Μπράκο Σέλτικς (Γ) Μπράκο Σέλτικς (Γ) - Ρέγιερ Βενέτσια (Γ) Ρέγιερ Βενέτσια (Γ) 59:94 -
09/04/2019 21:30 Vigarano W Vigarano W - Φαμίλια Σκιό (Γ) Φαμίλια Σκιό (Γ) 48:82 -
09/04/2019 21:30 Σινιόλι Μπρόνι (Γ) Σινιόλι Μπρόνι (Γ) - Σαν Μαρτίνο (Γ) Σαν Μαρτίνο (Γ) 66:53 -
13/04/2019 21:30 Σαν Μαρτίνο (Γ) Σαν Μαρτίνο (Γ) - Σινιόλι Μπρόνι (Γ) Σινιόλι Μπρόνι (Γ) 75:68 -
b_serie-a1-women-semi-finals 16 - 27/04/2019
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Παράταση
16/04/2019 21:00 Ρέγιερ Βενέτσια (Γ) Ρέγιερ Βενέτσια (Γ) - Ραγκούσα (Γ) Ραγκούσα (Γ) 73:69 -
16/04/2019 21:30 Φαμίλια Σκιό (Γ) Φαμίλια Σκιό (Γ) - Σαν Μαρτίνο (Γ) Σαν Μαρτίνο (Γ) 61:47 -
18/04/2019 21:00 Ρέγιερ Βενέτσια (Γ) Ρέγιερ Βενέτσια (Γ) - Ραγκούσα (Γ) Ραγκούσα (Γ) 68:53 -
18/04/2019 21:30 Φαμίλια Σκιό (Γ) Φαμίλια Σκιό (Γ) - Σαν Μαρτίνο (Γ) Σαν Μαρτίνο (Γ) 64:66 -
22/04/2019 21:30 Σαν Μαρτίνο (Γ) Σαν Μαρτίνο (Γ) - Φαμίλια Σκιό (Γ) Φαμίλια Σκιό (Γ) 50:55 -
22/04/2019 21:30 Ραγκούσα (Γ) Ραγκούσα (Γ) - Ρέγιερ Βενέτσια (Γ) Ρέγιερ Βενέτσια (Γ) 73:56 -
24/04/2019 21:30 Ραγκούσα (Γ) Ραγκούσα (Γ) - Ρέγιερ Βενέτσια (Γ) Ρέγιερ Βενέτσια (Γ) 66:57 -
24/04/2019 22:00 Σαν Μαρτίνο (Γ) Σαν Μαρτίνο (Γ) - Φαμίλια Σκιό (Γ) Φαμίλια Σκιό (Γ) 53:62 -
27/04/2019 19:00 Ρέγιερ Βενέτσια (Γ) Ρέγιερ Βενέτσια (Γ) - Ραγκούσα (Γ) Ραγκούσα (Γ) 76:82 -
b_serie-a1-women-final 01 - 09/05/2019
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Παράταση
01/05/2019 21:45 Φαμίλια Σκιό (Γ) Φαμίλια Σκιό (Γ) - Ραγκούσα (Γ) Ραγκούσα (Γ) 69:64 -
03/05/2019 21:45 Φαμίλια Σκιό (Γ) Φαμίλια Σκιό (Γ) - Ραγκούσα (Γ) Ραγκούσα (Γ) 65:47 -
07/05/2019 21:45 Ραγκούσα (Γ) Ραγκούσα (Γ) - Φαμίλια Σκιό (Γ) Φαμίλια Σκιό (Γ) 67:62 -
09/05/2019 21:30 Ραγκούσα (Γ) Ραγκούσα (Γ) - Φαμίλια Σκιό (Γ) Φαμίλια Σκιό (Γ) 62:81 -
Top