Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
06/08/2019 | 16:00 | Masis - Dilijan | - | - |
06/08/2019 | 16:00 | Banants II - Ani Yerevan | 7-0 | - |
06/08/2019 | 16:00 | Shirak II - Alashkert II | 1-3 | - |
07/08/2019 | 16:00 | Σεβάν - Γουέστ Αρμενία | 0-3 | - |
07/08/2019 | 16:00 | Ararat-Armenia II - Βαν | 1-2 | - |
08/08/2019 | 16:00 | Lokomotiv - BKMA Ερεβάν | 2-1 | - |
08/08/2019 | 16:00 | Ararat II - Aragats | 0-1 | - |
10/09/2019 | 15:30 | Λερναγίν Αρτσάκ - Torpedo Yerevan | 0-1 | - |
04/12/2019 | 11:00 | Pyunik II - Makaravank | - | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
12/08/2019 | 16:00 | Alashkert II - Pyunik II | 4-1 | - |
12/08/2019 | 16:00 | Torpedo Yerevan - Ararat-Armenia II | 0-4 | - |
12/08/2019 | 16:00 | Γουέστ Αρμενία - Shirak II | 3-0 | - |
13/08/2019 | 16:00 | Dilijan - Aragats | 1-5 | - |
13/08/2019 | 16:00 | BKMA Ερεβάν - Ararat II | 2-1 | - |
13/08/2019 | 16:00 | Βαν - Lokomotiv | 3-0 | - |
13/08/2019 | 16:00 | Ani Yerevan - Σεβάν | 0-1 | - |
13/08/2019 | 16:00 | Masis - Banants II | 0-9 | - |
04/12/2019 | 11:00 | Makaravank - Λερναγίν Αρτσάκ | - | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
16/08/2019 | 16:00 | Λερναγίν Αρτσάκ - Alashkert II | 0-0 | - |
16/08/2019 | 16:00 | Σεβάν - Masis | 3-2 | - |
16/08/2019 | 16:00 | Aragats - BKMA Ερεβάν | 1-3 | - |
16/08/2019 | 16:00 | Ararat-Armenia II - Makaravank | - | - |
17/08/2019 | 16:00 | Shirak II - Ani Yerevan | 0-0 | - |
17/08/2019 | 16:00 | Pyunik II - Γουέστ Αρμενία | 2-5 | - |
17/08/2019 | 16:00 | Lokomotiv - Torpedo Yerevan | 4-1 | - |
17/08/2019 | 16:00 | Ararat II - Βαν | 0-6 | - |
17/08/2019 | 18:15 | Banants II - Dilijan | 7-0 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
20/08/2019 | 16:00 | Βαν - Aragats | 4-1 | - |
20/08/2019 | 16:00 | Alashkert II - Ararat-Armenia II | 7-1 | - |
20/08/2019 | 16:00 | Masis - Shirak II | 2-2 | - |
20/08/2019 | 16:00 | Makaravank - Lokomotiv | - | - |
21/08/2019 | 16:00 | Torpedo Yerevan - Ararat II | 2-8 | - |
21/08/2019 | 16:00 | Γουέστ Αρμενία - Λερναγίν Αρτσάκ | 3-2 | - |
21/08/2019 | 16:00 | Ani Yerevan - Pyunik II | 0-3 | - |
21/08/2019 | 18:15 | Banants II - Σεβάν | 2-1 | - |
20/09/2019 | 15:00 | Dilijan - BKMA Ερεβάν | 3-2 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
26/08/2019 | 16:00 | Σεβάν - Dilijan | 4-1 | - |
26/08/2019 | 16:00 | Shirak II - Banants II | 0-1 | - |
26/08/2019 | 16:00 | Pyunik II - Masis | 4-1 | - |
26/08/2019 | 16:00 | Ararat-Armenia II - Γουέστ Αρμενία | 1-3 | - |
26/08/2019 | 16:00 | Lokomotiv - Alashkert II | 3-2 | - |
27/08/2019 | 16:00 | Λερναγίν Αρτσάκ - Ani Yerevan | 5-0 | - |
27/08/2019 | 16:00 | Aragats - Torpedo Yerevan | 3-4 | - |
27/08/2019 | 16:00 | BKMA Ερεβάν - Βαν | 0-4 | - |
27/08/2019 | 16:00 | Ararat II - Makaravank | - | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
29/08/2019 | 16:00 | Σεβάν - Shirak II | 0-0 | - |
30/08/2019 | 16:00 | Alashkert II - Ararat II | 1-2 | - |
30/08/2019 | 16:00 | Γουέστ Αρμενία - Lokomotiv | 0-1 | - |
30/08/2019 | 18:15 | Banants II - Pyunik II | 0-0 | - |
31/08/2019 | 16:00 | Dilijan - Βαν | 0-1 | - |
31/08/2019 | 16:00 | Torpedo Yerevan - BKMA Ερεβάν | 2-1 | - |
31/08/2019 | 16:00 | Ani Yerevan - Ararat-Armenia II | 1-2 | - |
31/08/2019 | 16:00 | Masis - Λερναγίν Αρτσάκ | 5-3 | - |
31/08/2019 | 16:00 | Makaravank - Aragats | - | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
16/09/2019 | 15:30 | Λερναγίν Αρτσάκ - Banants II | 0-0 | - |
16/09/2019 | 15:30 | Shirak II - Dilijan | 8-2 | - |
16/09/2019 | 15:30 | Pyunik II - Σεβάν | 2-4 | - |
16/09/2019 | 15:30 | Ararat-Armenia II - Masis | 3-2 | - |
16/09/2019 | 15:30 | Lokomotiv - Ani Yerevan | 2-0 | - |
16/09/2019 | 15:30 | Ararat II - Γουέστ Αρμενία | 4-5 | - |
16/09/2019 | 15:30 | Aragats - Alashkert II | 3-3 | - |
16/09/2019 | 15:30 | Βαν - Torpedo Yerevan | 4-3 | - |
16/09/2019 | 15:30 | BKMA Ερεβάν - Makaravank | - | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
23/09/2019 | 15:30 | Σεβάν - Λερναγίν Αρτσάκ | 1-0 | - |
24/09/2019 | 15:30 | Dilijan - Torpedo Yerevan | 1-2 | - |
24/09/2019 | 15:30 | Alashkert II - BKMA Ερεβάν | 2-4 | - |
24/09/2019 | 15:30 | Γουέστ Αρμενία - Aragats | 2-1 | - |
24/09/2019 | 15:30 | Shirak II - Pyunik II | 1-0 | - |
24/09/2019 | 15:30 | Makaravank - Βαν | - | - |
25/09/2019 | 15:30 | Ani Yerevan - Ararat II | 0-1 | - |
25/09/2019 | 15:30 | Masis - Lokomotiv | 2-7 | - |
25/09/2019 | 18:15 | Banants II - Ararat-Armenia II | 0-1 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
30/09/2019 | 15:00 | Pyunik II - Dilijan | 6-0 | - |
30/09/2019 | 15:00 | Λερναγίν Αρτσάκ - Shirak II | 3-0 | - |
30/09/2019 | 15:00 | Aragats - Ani Yerevan | 2-2 | - |
30/09/2019 | 15:00 | BKMA Ερεβάν - Γουέστ Αρμενία | 2-3 | - |
30/09/2019 | 15:00 | Βαν - Alashkert II | 0-1 | - |
30/09/2019 | 15:00 | Torpedo Yerevan - Makaravank | - | - |
01/10/2019 | 15:00 | Ararat-Armenia II - Σεβάν | 1-1 | - |
01/10/2019 | 15:00 | Lokomotiv - Banants II | 2-0 | - |
01/10/2019 | 15:00 | Ararat II - Masis | 7-2 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
04/10/2019 | 15:00 | Alashkert II - Torpedo Yerevan | 5-1 | - |
04/10/2019 | 15:00 | Masis - Aragats | 3-7 | - |
04/10/2019 | 15:00 | Shirak II - Ararat-Armenia II | 2-3 | - |
04/10/2019 | 15:00 | Dilijan - Makaravank | - | - |
05/10/2019 | 15:00 | Pyunik II - Λερναγίν Αρτσάκ | 5-1 | - |
05/10/2019 | 15:00 | Γουέστ Αρμενία - Βαν | 3-3 | - |
06/10/2019 | 15:00 | Ani Yerevan - BKMA Ερεβάν | 0-8 | - |
06/10/2019 | 15:00 | Σεβάν - Lokomotiv | 2-2 | - |
06/10/2019 | 18:15 | Banants II - Ararat II | 1-0 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
16/10/2019 | 14:30 | Λερναγίν Αρτσάκ - Dilijan | 6-1 | - |
16/10/2019 | 14:30 | Ararat II - Σεβάν | 0-0 | - |
16/10/2019 | 14:30 | BKMA Ερεβάν - Masis | 1-0 | - |
16/10/2019 | 14:30 | Βαν - Ani Yerevan | 5-0 | - |
16/10/2019 | 14:30 | Torpedo Yerevan - Γουέστ Αρμενία | 1-2 | - |
16/10/2019 | 14:30 | Makaravank - Alashkert II | - | - |
18/10/2019 | 14:00 | Ararat-Armenia II - Pyunik II | 3-0 | - |
18/10/2019 | 14:00 | Lokomotiv - Shirak II | 2-1 | - |
18/10/2019 | 14:00 | Aragats - Banants II | 3-2 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
21/10/2019 | 14:30 | Σεβάν - Aragats | 1-0 | - |
22/10/2019 | 14:30 | Λερναγίν Αρτσάκ - Ararat-Armenia II | 1-2 | - |
22/10/2019 | 14:30 | Dilijan - Alashkert II | 0-7 | - |
22/10/2019 | 14:30 | Ani Yerevan - Torpedo Yerevan | 1-2 | - |
22/10/2019 | 14:30 | Shirak II - Ararat II | 1-1 | - |
22/10/2019 | 14:30 | Γουέστ Αρμενία - Makaravank | - | - |
22/10/2019 | 16:30 | Banants II - BKMA Ερεβάν | 1-1 | - |
23/10/2019 | 14:30 | Masis - Βαν | 0-3 | - |
23/10/2019 | 14:30 | Pyunik II - Lokomotiv | 0-4 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
28/10/2019 | 13:00 | Lokomotiv - Λερναγίν Αρτσάκ | 3-0 | - |
28/10/2019 | 13:00 | Alashkert II - Γουέστ Αρμενία | 0-5 | - |
29/10/2019 | 13:00 | Ararat-Armenia II - Dilijan | 7-1 | - |
29/10/2019 | 13:00 | Ararat II - Pyunik II | 1-0 | - |
29/10/2019 | 13:00 | Aragats - Shirak II | 6-1 | - |
29/10/2019 | 13:00 | Βαν - Banants II | 2-0 | - |
30/10/2019 | 13:00 | BKMA Ερεβάν - Σεβάν | 2-4 | - |
30/10/2019 | 13:00 | Torpedo Yerevan - Masis | 2-0 | - |
30/10/2019 | 14:00 | Makaravank - Ani Yerevan | - | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
05/11/2019 | 13:00 | Ani Yerevan - Alashkert II | 0-5 | - |
05/11/2019 | 13:00 | Shirak II - BKMA Ερεβάν | 0-3 | - |
05/11/2019 | 13:00 | Λερναγίν Αρτσάκ - Ararat II | 0-2 | - |
05/11/2019 | 13:00 | Ararat-Armenia II - Lokomotiv | 1-3 | - |
05/11/2019 | 14:00 | Masis - Makaravank | - | - |
06/11/2019 | 12:00 | Dilijan - Γουέστ Αρμενία | 0-8 | - |
06/11/2019 | 13:00 | Σεβάν - Βαν | 2-0 | - |
06/11/2019 | 13:00 | Pyunik II - Aragats | 2-2 | - |
06/11/2019 | 15:30 | Banants II - Torpedo Yerevan | 3-0 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
21/11/2019 | 13:00 | Γουέστ Αρμενία - Ani Yerevan | 3-1 | - |
22/11/2019 | 13:00 | Lokomotiv - Dilijan | 3-1 | - |
22/11/2019 | 13:00 | Ararat II - Ararat-Armenia II | 3-4 | - |
22/11/2019 | 13:00 | Aragats - Λερναγίν Αρτσάκ | 0-2 | - |
22/11/2019 | 13:00 | Βαν - Shirak II | 6-0 | - |
22/11/2019 | 13:00 | Torpedo Yerevan - Σεβάν | 1-2 | - |
22/11/2019 | 13:00 | Alashkert II - Masis | 5-0 | - |
22/11/2019 | 14:00 | Makaravank - Banants II | - | - |
24/11/2019 | 13:00 | BKMA Ερεβάν - Pyunik II | 2-0 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
28/11/2019 | 13:00 | Dilijan - Ani Yerevan | 4-2 | - |
28/11/2019 | 13:00 | Masis - Γουέστ Αρμενία | 1-2 | - |
28/11/2019 | 13:00 | Shirak II - Torpedo Yerevan | 2-1 | - |
28/11/2019 | 13:00 | Λερναγίν Αρτσάκ - BKMA Ερεβάν | 0-3 | - |
28/11/2019 | 13:00 | Ararat-Armenia II - Aragats | 6-0 | - |
28/11/2019 | 13:00 | Lokomotiv - Ararat II | 4-0 | - |
28/11/2019 | 15:30 | Banants II - Alashkert II | 3-2 | - |
29/11/2019 | 14:00 | Σεβάν - Makaravank | - | - |
30/11/2019 | 13:00 | Pyunik II - Βαν | 0-2 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
02/12/2019 | 12:00 | Γουέστ Αρμενία - Banants II | 5-2 | - |
02/12/2019 | 12:00 | Ani Yerevan - Masis | 2-0 | - |
03/12/2019 | 12:00 | Ararat II - Dilijan | 5-2 | - |
03/12/2019 | 12:00 | Aragats - Lokomotiv | 2-2 | - |
03/12/2019 | 12:00 | BKMA Ερεβάν - Ararat-Armenia II | 3-2 | - |
03/12/2019 | 12:00 | Βαν - Λερναγίν Αρτσάκ | 3-3 | - |
03/12/2019 | 12:00 | Torpedo Yerevan - Pyunik II | 5-4 | - |
03/12/2019 | 12:00 | Alashkert II - Σεβάν | 3-2 | - |
03/12/2019 | 13:00 | Makaravank - Shirak II | - | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
06/12/2019 | 12:00 | Ani Yerevan - Banants II | 0-12 | - |
06/12/2019 | 12:00 | Γουέστ Αρμενία - Σεβάν | 2-1 | - |
06/12/2019 | 12:00 | BKMA Ερεβάν - Lokomotiv | 1-2 | - |
08/12/2019 | 12:00 | Dilijan - Masis | 1-1 | - |
08/12/2019 | 12:00 | Alashkert II - Shirak II | 1-0 | - |
08/12/2019 | 12:00 | Torpedo Yerevan - Λερναγίν Αρτσάκ | 0-6 | - |
08/12/2019 | 12:00 | Βαν - Ararat-Armenia II | 2-0 | - |
08/12/2019 | 12:00 | Aragats - Ararat II | 2-2 | - |
08/12/2019 | 13:00 | Makaravank - Pyunik II | - | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
28/02/2020 | 12:00 | Pyunik II - Alashkert II | 0-3 | - |
28/02/2020 | 12:00 | Aragats - Dilijan | 0-3 | - |
28/02/2020 | 12:00 | Ararat II - BKMA Ερεβάν | 1-2 | - |
28/02/2020 | 12:00 | Lokomotiv - Βαν | 0-0 | - |
28/02/2020 | 12:00 | Ararat-Armenia II - Torpedo Yerevan | 6-0 | - |
28/02/2020 | 12:00 | Shirak II - Γουέστ Αρμενία | 0-3 | - |
28/02/2020 | 13:00 | Λερναγίν Αρτσάκ - Makaravank | - | - |
28/02/2020 | 15:30 | Banants II - Masis | 1-2 | - |
29/02/2020 | 12:00 | Σεβάν - Ani Yerevan | 0-3 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
04/03/2020 | 12:00 | Masis - Σεβάν | 1-1 | - |
04/03/2020 | 12:00 | Torpedo Yerevan - Lokomotiv | 2-3 | - |
04/03/2020 | 12:00 | Βαν - Ararat II | 3-0 | - |
04/03/2020 | 12:00 | BKMA Ερεβάν - Aragats | 6-1 | - |
04/03/2020 | 13:00 | Makaravank - Ararat-Armenia II | - | - |
04/03/2020 | 13:30 | Ani Yerevan - Shirak II | 5-4 | - |
05/03/2020 | 12:00 | Alashkert II - Λερναγίν Αρτσάκ | 1-1 | - |
05/03/2020 | 12:00 | Dilijan - Banants II | 1-5 | - |
05/03/2020 | 12:00 | Γουέστ Αρμενία - Pyunik II | 4-2 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
09/03/2020 | 12:00 | Σεβάν - Banants II | 3-1 | - |
10/03/2020 | 12:00 | BKMA Ερεβάν - Dilijan | 1-0 | - |
10/03/2020 | 12:00 | Aragats - Βαν | 0-1 | - |
10/03/2020 | 12:00 | Ararat II - Torpedo Yerevan | 5-2 | - |
10/03/2020 | 12:00 | Ararat-Armenia II - Alashkert II | 3-0 | - |
10/03/2020 | 12:00 | Λερναγίν Αρτσάκ - Γουέστ Αρμενία | 1-2 | - |
10/03/2020 | 12:00 | Pyunik II - Ani Yerevan | 1-2 | - |
10/03/2020 | 12:00 | Shirak II - Masis | 1-4 | - |
10/03/2020 | 13:00 | Lokomotiv - Makaravank | - | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
16/03/2020 | 13:00 | Makaravank - Ararat II | - | - |
30/05/2020 | 16:00 | Dilijan - Σεβάν | 0-2 | - |
30/05/2020 | 16:00 | Alashkert II - Lokomotiv | 0-2 | - |
30/05/2020 | 16:00 | Masis - Pyunik II | 8-3 | - |
31/05/2020 | 15:30 | Torpedo Yerevan - Aragats | 1-4 | - |
31/05/2020 | 15:30 | Βαν - BKMA Ερεβάν | 1-1 | - |
31/05/2020 | 16:00 | Γουέστ Αρμενία - Ararat-Armenia II | 2-2 | - |
31/05/2020 | 16:00 | Ani Yerevan - Λερναγίν Αρτσάκ | 0-0 | - |
31/05/2020 | 17:00 | Banants II - Shirak II | 5-1 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
20/03/2020 | 14:00 | Aragats - Makaravank | - | - |
03/06/2020 | 14:30 | Λερναγίν Αρτσάκ - Masis | - | - |
03/06/2020 | 15:00 | Shirak II - Σεβάν | 2-0 | - |
03/06/2020 | 15:30 | Ararat II - Alashkert II | 0-2 | - |
04/06/2020 | 15:30 | Βαν - Dilijan | 5-1 | - |
04/06/2020 | 15:45 | BKMA Ερεβάν - Torpedo Yerevan | 7-0 | - |
04/06/2020 | 16:00 | Lokomotiv - Γουέστ Αρμενία | 1-1 | - |
04/06/2020 | 16:00 | Pyunik II - Banants II | 3-4 | - |
04/06/2020 | 16:30 | Ararat-Armenia II - Ani Yerevan | 9-2 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
05/04/2020 | 14:00 | Makaravank - BKMA Ερεβάν | - | - |
07/06/2020 | 15:30 | Dilijan - Shirak II | 4-4 | - |
07/06/2020 | 15:45 | Masis - Ararat-Armenia II | 1-3 | - |
07/06/2020 | 16:00 | Alashkert II - Aragats | 7-2 | - |
08/06/2020 | 15:45 | Σεβάν - Pyunik II | 5-2 | - |
08/06/2020 | 16:00 | Ani Yerevan - Lokomotiv | 1-5 | - |
08/06/2020 | 17:30 | Banants II - Λερναγίν Αρτσάκ | - | - |
09/06/2020 | 15:45 | Γουέστ Αρμενία - Ararat II | 2-1 | - |
09/06/2020 | 16:00 | Torpedo Yerevan - Βαν | 0-7 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
10/04/2020 | 14:00 | Βαν - Makaravank | - | - |
11/06/2020 | 16:00 | Λερναγίν Αρτσάκ - Σεβάν | 1-3 | - |
11/06/2020 | 16:30 | BKMA Ερεβάν - Alashkert II | 1-2 | - |
12/06/2020 | 16:00 | Aragats - Γουέστ Αρμενία | 1-2 | - |
12/06/2020 | 16:00 | Ararat II - Ani Yerevan | 3-5 | - |
12/06/2020 | 16:15 | Torpedo Yerevan - Dilijan | 1-1 | - |
12/06/2020 | 16:30 | Ararat-Armenia II - Banants II | 1-3 | - |
12/06/2020 | 16:30 | Lokomotiv - Masis | 2-1 | - |
12/06/2020 | 16:30 | Pyunik II - Shirak II | 0-1 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
15/04/2020 | 14:00 | Makaravank - Torpedo Yerevan | - | - |
15/06/2020 | 16:00 | Shirak II - Λερναγίν Αρτσάκ | 3-1 | - |
15/06/2020 | 16:30 | Masis - Ararat II | 3-3 | - |
15/06/2020 | 16:30 | Alashkert II - Βαν | 1-2 | - |
16/06/2020 | 16:30 | Dilijan - Pyunik II | 3-2 | - |
16/06/2020 | 16:30 | Σεβάν - Ararat-Armenia II | 4-2 | - |
16/06/2020 | 16:30 | Banants II - Lokomotiv | 1-2 | - |
16/06/2020 | 16:30 | Ani Yerevan - Aragats | 3-2 | - |
17/06/2020 | 16:30 | Γουέστ Αρμενία - BKMA Ερεβάν | 2-1 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
20/04/2020 | 14:30 | Makaravank - Dilijan | - | - |
19/06/2020 | 16:30 | Aragats - Masis | 0-1 | - |
19/06/2020 | 17:00 | Ararat II - Banants II | 3-0 | - |
19/06/2020 | 17:00 | Ararat-Armenia II - Shirak II | 4-0 | - |
20/06/2020 | 16:30 | Torpedo Yerevan - Alashkert II | 1-1 | 1-1 |
20/06/2020 | 17:00 | Λερναγίν Αρτσάκ - Pyunik II | 3-0 | 1-0 |
20/06/2020 | 17:00 | Lokomotiv - Σεβάν | 2-0 | 1-0 |
20/06/2020 | 17:00 | BKMA Ερεβάν - Ani Yerevan | 2-0 | 1-0 |
21/06/2020 | 16:30 | Βαν - Γουέστ Αρμενία | 4-0 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
26/04/2020 | 14:30 | Alashkert II - Makaravank | - | - |
23/06/2020 | 17:00 | Pyunik II - Ararat-Armenia II | 2-1 | - |
23/06/2020 | 17:00 | Masis - BKMA Ερεβάν | 1-2 | - |
23/06/2020 | 18:00 | Banants II - Aragats | 2-1 | - |
24/06/2020 | 16:00 | Shirak II - Lokomotiv | 0-6 | 0-2 |
24/06/2020 | 17:00 | Dilijan - Λερναγίν Αρτσάκ | 4-2 | - |
24/06/2020 | 17:00 | Σεβάν - Ararat II | 2-3 | 0-3 |
24/06/2020 | 17:00 | Ani Yerevan - Βαν | 1-8 | 0-3 |
25/06/2020 | 17:00 | Γουέστ Αρμενία - Torpedo Yerevan | 7-0 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
04/05/2020 | 15:30 | Makaravank - Γουέστ Αρμενία | - | - |
27/06/2020 | 16:00 | Ararat-Armenia II - Λερναγίν Αρτσάκ | 2-2 | 2-0 |
27/06/2020 | 17:00 | Alashkert II - Dilijan | 1-1 | - |
27/06/2020 | 17:00 | BKMA Ερεβάν - Banants II | 1-0 | 1-0 |
28/06/2020 | 16:30 | Torpedo Yerevan - Ani Yerevan | 12-0 | 3-0 |
28/06/2020 | 16:30 | Βαν - Masis | 4-0 | 1-0 |
28/06/2020 | 16:30 | Aragats - Σεβάν | 4-3 | - |
28/06/2020 | 17:00 | Ararat II - Shirak II | 0-0 | - |
28/06/2020 | 17:00 | Lokomotiv - Pyunik II | 7-0 | 4-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
08/05/2020 | 16:00 | Ani Yerevan - Makaravank | - | - |
01/07/2020 | 16:30 | Shirak II - Aragats | 2-2 | - |
01/07/2020 | 17:00 | Masis - Torpedo Yerevan | 1-1 | 0-0 |
02/07/2020 | 17:00 | Σεβάν - BKMA Ερεβάν | - | - |
02/07/2020 | 17:30 | Banants II - Βαν | 0-5 | - |
03/07/2020 | 17:00 | Dilijan - Ararat-Armenia II | - | - |
03/07/2020 | 17:00 | Γουέστ Αρμενία - Alashkert II | - | - |
03/07/2020 | 17:00 | Pyunik II - Ararat II | - | - |
04/07/2020 | 17:00 | Λερναγίν Αρτσάκ - Lokomotiv | - | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
14/05/2020 | 16:00 | Makaravank - Masis | - | - |
05/07/2020 | 17:00 | Torpedo Yerevan - Banants II | - | - |
05/07/2020 | 17:00 | BKMA Ερεβάν - Shirak II | - | - |
06/07/2020 | 17:00 | Γουέστ Αρμενία - Dilijan | - | - |
06/07/2020 | 17:00 | Alashkert II - Ani Yerevan | - | - |
06/07/2020 | 17:00 | Βαν - Σεβάν | - | - |
07/07/2020 | 17:00 | Aragats - Pyunik II | - | - |
07/07/2020 | 17:00 | Lokomotiv - Ararat-Armenia II | - | - |
08/07/2020 | 17:00 | Ararat II - Λερναγίν Αρτσάκ | - | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
18/05/2020 | 16:00 | Banants II - Makaravank | - | - |
09/07/2020 | 17:00 | Σεβάν - Torpedo Yerevan | - | - |
10/07/2020 | 16:30 | Shirak II - Βαν | - | - |
10/07/2020 | 17:00 | Masis - Alashkert II | - | - |
10/07/2020 | 17:00 | Ani Yerevan - Γουέστ Αρμενία | - | - |
11/07/2020 | 17:00 | Dilijan - Lokomotiv | - | - |
11/07/2020 | 17:00 | Ararat-Armenia II - Ararat II | - | - |
11/07/2020 | 17:00 | Pyunik II - BKMA Ερεβάν | - | - |
11/07/2020 | 17:00 | Λερναγίν Αρτσάκ - Aragats | - | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
22/05/2020 | 16:00 | Makaravank - Σεβάν | - | - |
12/07/2020 | 09:00 | Γουέστ Αρμενία - Masis | - | - |
12/07/2020 | 09:00 | Alashkert II - Banants II | - | - |
13/07/2020 | 09:00 | Torpedo Yerevan - Shirak II | - | - |
13/07/2020 | 09:00 | Aragats - Ararat-Armenia II | - | - |
14/07/2020 | 09:00 | Ani Yerevan - Dilijan | - | - |
14/07/2020 | 09:00 | Βαν - Pyunik II | - | - |
14/07/2020 | 09:00 | Ararat II - Lokomotiv | - | - |
14/07/2020 | 09:00 | BKMA Ερεβάν - Λερναγίν Αρτσάκ | - | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
27/05/2020 | 16:00 | Shirak II - Makaravank | - | - |
18/07/2020 | 09:00 | Masis - Ani Yerevan | - | - |
18/07/2020 | 09:00 | Dilijan - Ararat II | - | - |
18/07/2020 | 09:00 | Ararat-Armenia II - BKMA Ερεβάν | - | - |
18/07/2020 | 09:00 | Pyunik II - Torpedo Yerevan | - | - |
18/07/2020 | 09:00 | Banants II - Γουέστ Αρμενία | - | - |
19/07/2020 | 09:00 | Lokomotiv - Aragats | - | - |
19/07/2020 | 09:00 | Λερναγίν Αρτσάκ - Βαν | - | - |
19/07/2020 | 09:00 | Σεβάν - Alashkert II | - | - |