Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
03/08/2022 | 16:45 | Γουέστ Αρμενία - Ararat-Armenia II | 0-0 | 0-0 |
03/08/2022 | 16:45 | Ararat II - Mika | 7-0 | 3-0 |
04/08/2022 | 16:30 | Shirak II - Alashkert II | 3-0 | 0-0 |
04/08/2022 | 16:45 | Lernayin Artsakh II - Gandzasar | 1-3 | 1-2 |
04/08/2022 | 18:00 | Banants II - Gandzasar Kapan | 5-1 | 2-0 |
05/08/2022 | 16:45 | Pyunik II - BKMA II | 0-2 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
09/08/2022 | 16:30 | Gandzasar Kapan - Shirak II | 2-0 | - |
09/08/2022 | 16:45 | Ararat-Armenia II - Alashkert II | 3-1 | - |
09/08/2022 | 16:45 | Mika - Lernayin Artsakh II | 3-1 | - |
10/08/2022 | 16:30 | Gandzasar - Pyunik II | 1-3 | - |
10/08/2022 | 16:45 | BKMA II - Banants II | 6-0 | 2-0 |
10/08/2022 | 16:45 | Γουέστ Αρμενία - Ararat II | 0-2 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
13/08/2022 | 16:00 | Lernayin Artsakh II - Γουέστ Αρμενία | 0-12 | - |
13/08/2022 | 16:30 | Ararat II - Ararat-Armenia II | 4-1 | - |
13/08/2022 | 16:45 | Alashkert II - Gandzasar Kapan | 1-0 | - |
14/08/2022 | 16:00 | Shirak II - BKMA II | 1-3 | 0-1 |
14/08/2022 | 16:45 | Pyunik II - Mika | 4-0 | 2-0 |
14/08/2022 | 18:30 | Banants II - Gandzasar | 1-2 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
18/08/2022 | 16:00 | Ararat-Armenia II - Gandzasar Kapan | 2-0 | - |
18/08/2022 | 16:00 | Gandzasar - Shirak II | 2-0 | - |
18/08/2022 | 16:00 | Ararat II - Lernayin Artsakh II | 4-0 | - |
19/08/2022 | 16:00 | Mika - Banants II | 3-2 | 1-1 |
20/08/2022 | 16:00 | Γουέστ Αρμενία - Pyunik II | 1-0 | - |
21/10/2022 | 14:00 | BKMA II - Alashkert II | 2-1 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
23/08/2022 | 15:30 | Lernayin Artsakh II - Ararat-Armenia II | 1-6 | - |
24/08/2022 | 15:30 | Shirak II - Mika | 1-2 | 0-1 |
24/08/2022 | 16:00 | Pyunik II - Ararat II | 4-1 | 1-1 |
25/08/2022 | 16:00 | Alashkert II - Gandzasar | 2-4 | - |
25/08/2022 | 18:30 | Banants II - Γουέστ Αρμενία | 1-3 | 0-2 |
05/11/2022 | 12:30 | Gandzasar Kapan - BKMA II | 1-5 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
29/08/2022 | 16:00 | Ararat-Armenia II - BKMA II | 0-2 | 0-0 |
30/08/2022 | 16:00 | Gandzasar - Gandzasar Kapan | 2-0 | 1-0 |
30/08/2022 | 16:00 | Mika - Alashkert II | 4-2 | 1-2 |
30/08/2022 | 16:00 | Γουέστ Αρμενία - Shirak II | 2-1 | 1-1 |
30/08/2022 | 16:00 | Ararat II - Banants II | 7-3 | 2-1 |
30/08/2022 | 16:00 | Lernayin Artsakh II - Pyunik II | 1-4 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
04/09/2022 | 15:00 | Shirak II - Ararat II | 0-1 | - |
04/09/2022 | 15:30 | Pyunik II - Ararat-Armenia II | 1-3 | 1-2 |
04/09/2022 | 15:30 | Alashkert II - Γουέστ Αρμενία | 0-2 | - |
05/09/2022 | 15:30 | BKMA II - Gandzasar | 1-1 | 1-0 |
05/09/2022 | 18:30 | Gandzasar Kapan - Mika | 0-1 | - |
06/09/2022 | 18:30 | Banants II - Lernayin Artsakh II | 2-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
08/09/2022 | 15:00 | Ararat-Armenia II - Gandzasar | 2-0 | - |
10/09/2022 | 15:30 | Mika - BKMA II | 1-4 | 1-4 |
10/09/2022 | 15:30 | Lernayin Artsakh II - Shirak II | 2-3 | - |
11/09/2022 | 15:30 | Γουέστ Αρμενία - Gandzasar Kapan | 2-1 | - |
11/09/2022 | 15:30 | Ararat II - Alashkert II | 2-0 | 0-0 |
05/11/2022 | 12:00 | Pyunik II - Banants II | 2-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
15/09/2022 | 15:00 | BKMA II - Γουέστ Αρμενία | 2-4 | 1-2 |
16/09/2022 | 18:00 | Banants II - Ararat-Armenia II | 0-1 | 0-0 |
22/10/2022 | 13:30 | Gandzasar - Mika | 3-1 | - |
22/10/2022 | 14:00 | Shirak II - Pyunik II | 3-0 | - |
05/11/2022 | 12:30 | Alashkert II - Lernayin Artsakh II | 4-1 | 2-0 |
06/12/2022 | 12:30 | Gandzasar Kapan - Ararat II | 1-3 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
29/09/2022 | 14:00 | Lernayin Artsakh II - Gandzasar Kapan | 2-5 | - |
29/09/2022 | 14:00 | Ararat-Armenia II - Mika | 4-1 | - |
29/09/2022 | 14:00 | Γουέστ Αρμενία - Gandzasar | 1-0 | - |
29/09/2022 | 18:00 | Banants II - Shirak II | 1-0 | 0-0 |
30/09/2022 | 14:00 | Pyunik II - Alashkert II | 1-2 | 1-1 |
02/10/2022 | 14:00 | Ararat II - BKMA II | 2-1 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
08/10/2022 | 14:00 | Alashkert II - Banants II | 0-7 | 0-2 |
10/10/2022 | 14:00 | Shirak II - Ararat-Armenia II | 1-0 | - |
10/10/2022 | 14:00 | BKMA II - Lernayin Artsakh II | 4-3 | 3-2 |
10/10/2022 | 14:00 | Gandzasar - Ararat II | 2-2 | - |
12/10/2022 | 14:00 | Gandzasar Kapan - Pyunik II | 3-1 | - |
12/10/2022 | 14:00 | Mika - Γουέστ Αρμενία | 1-2 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
16/10/2022 | 14:00 | Gandzasar - Lernayin Artsakh II | 3-1 | - |
16/10/2022 | 14:00 | Alashkert II - Shirak II | 2-2 | - |
16/10/2022 | 14:00 | BKMA II - Pyunik II | 2-3 | 1-1 |
17/10/2022 | 14:00 | Mika - Ararat II | 0-3 | 0-3 |
18/10/2022 | 14:00 | Ararat-Armenia II - Γουέστ Αρμενία | 5-2 | - |
18/10/2022 | 14:00 | Gandzasar Kapan - Banants II | 3-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
25/10/2022 | 14:00 | Alashkert II - Ararat-Armenia II | 1-2 | 0-0 |
25/10/2022 | 14:00 | Ararat II - Γουέστ Αρμενία | 0-2 | - |
26/10/2022 | 13:30 | Shirak II - Gandzasar Kapan | 1-0 | - |
26/10/2022 | 13:30 | Lernayin Artsakh II - Mika | 1-1 | 0-0 |
26/10/2022 | 14:00 | Pyunik II - Gandzasar | 1-1 | 0-0 |
26/10/2022 | 18:00 | Banants II - BKMA II | 1-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
30/10/2022 | 12:30 | Gandzasar - Banants II | 0-1 | 0-1 |
31/10/2022 | 13:00 | Γουέστ Αρμενία - Lernayin Artsakh II | 2-0 | 2-0 |
31/10/2022 | 13:00 | Mika - Pyunik II | 0-1 | 0-1 |
31/10/2022 | 13:00 | BKMA II - Shirak II | 3-1 | 1-0 |
01/11/2022 | 12:30 | Gandzasar Kapan - Alashkert II | 5-0 | - |
01/11/2022 | 13:00 | Ararat-Armenia II - Ararat II | 1-4 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
10/11/2022 | 12:30 | Shirak II - Gandzasar | 0-1 | - |
11/11/2022 | 12:30 | Gandzasar Kapan - Ararat-Armenia II | 3-4 | 3-0 |
11/11/2022 | 12:30 | Alashkert II - BKMA II | 1-3 | 1-2 |
11/11/2022 | 12:30 | Pyunik II - Γουέστ Αρμενία | 2-1 | 1-1 |
11/11/2022 | 12:30 | Lernayin Artsakh II - Ararat II | 0-2 | 0-0 |
11/11/2022 | 16:30 | Banants II - Mika | 4-1 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
20/11/2022 | 12:00 | Gandzasar - Alashkert II | 9-0 | 2-0 |
20/11/2022 | 12:00 | BKMA II - Gandzasar Kapan | 2-0 | 0-0 |
21/11/2022 | 12:00 | Ararat-Armenia II - Lernayin Artsakh II | 2-2 | 2-2 |
21/11/2022 | 12:00 | Ararat II - Pyunik II | 0-4 | - |
21/11/2022 | 12:00 | Γουέστ Αρμενία - Banants II | 1-1 | 1-0 |
21/11/2022 | 12:00 | Mika - Shirak II | 0-1 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
25/11/2022 | 12:00 | BKMA II - Ararat-Armenia II | 0-1 | 0-0 |
25/11/2022 | 12:00 | Pyunik II - Lernayin Artsakh II | 5-1 | - |
25/11/2022 | 16:00 | Banants II - Ararat II | 1-2 | 1-1 |
26/11/2022 | 12:00 | Alashkert II - Mika | 0-3 | 0-1 |
26/11/2022 | 12:00 | Shirak II - Γουέστ Αρμενία | 0-2 | - |
29/11/2022 | 12:00 | Gandzasar Kapan - Gandzasar | 0-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
01/12/2022 | 12:00 | Ararat-Armenia II - Pyunik II | 2-1 | 0-1 |
01/12/2022 | 12:00 | Lernayin Artsakh II - Banants II | 1-2 | 0-1 |
01/12/2022 | 12:00 | Ararat II - Shirak II | 2-1 | 0-1 |
01/12/2022 | 12:00 | Γουέστ Αρμενία - Alashkert II | 5-0 | 1-0 |
02/12/2022 | 12:00 | Mika - Gandzasar Kapan | 0-1 | 0-0 |
02/12/2022 | 12:00 | Gandzasar - BKMA II | 1-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
04/03/2023 | 13:00 | Gandzasar - Ararat-Armenia II | 3-0 | 1-0 |
04/03/2023 | 13:00 | Alashkert II - Ararat II | 0-2 | 0-1 |
04/03/2023 | 14:00 | Banants II - Pyunik II | 2-1 | 0-0 |
05/03/2023 | 13:00 | BKMA II - Mika | 5-0 | 0-0 |
05/03/2023 | 13:00 | Gandzasar Kapan - Γουέστ Αρμενία | 1-2 | 1-1 |
05/03/2023 | 13:00 | Shirak II - Lernayin Artsakh II | - | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
09/03/2023 | 13:00 | Ararat-Armenia II - Banants II | 3-1 | 0-1 |
09/03/2023 | 13:00 | Ararat II - Gandzasar Kapan | 3-0 | 2-0 |
09/03/2023 | 13:00 | Γουέστ Αρμενία - BKMA II | 2-0 | 2-0 |
10/03/2023 | 13:00 | Pyunik II - Shirak II | 0-2 | 0-1 |
10/03/2023 | 13:00 | Lernayin Artsakh II - Alashkert II | - | - |
10/03/2023 | 13:00 | Mika - Gandzasar | 0-3 | 0-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
16/03/2023 | 13:00 | Gandzasar - Γουέστ Αρμενία | 0-1 | 0-1 |
17/03/2023 | 13:00 | Gandzasar Kapan - Lernayin Artsakh II | - | - |
17/03/2023 | 13:00 | BKMA II - Ararat II | 1-0 | 1-0 |
18/03/2023 | 13:00 | Mika - Ararat-Armenia II | 2-1 | 0-1 |
18/03/2023 | 13:00 | Alashkert II - Pyunik II | 3-4 | 0-3 |
18/03/2023 | 13:00 | Shirak II - Banants II | 0-0 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
29/03/2023 | 15:00 | Pyunik II - Gandzasar Kapan | 1-2 | 0-0 |
29/03/2023 | 15:00 | Lernayin Artsakh II - BKMA II | - | - |
29/03/2023 | 15:00 | Ararat II - Gandzasar | 0-3 | 0-2 |
29/03/2023 | 17:00 | Banants II - Alashkert II | 5-2 | 1-1 |
30/03/2023 | 15:00 | Ararat-Armenia II - Shirak II | 1-0 | 0-0 |
30/03/2023 | 15:00 | Γουέστ Αρμενία - Mika | 7-1 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
02/04/2023 | 15:00 | Lernayin Artsakh II - Gandzasar | - | - |
03/04/2023 | 15:00 | Pyunik II - BKMA II | 1-5 | 1-2 |
03/04/2023 | 17:00 | Banants II - Gandzasar Kapan | 4-3 | 3-2 |
04/04/2023 | 15:00 | Γουέστ Αρμενία - Ararat-Armenia II | 4-2 | - |
04/04/2023 | 15:00 | Ararat II - Mika | 4-0 | - |
04/04/2023 | 15:00 | Shirak II - Alashkert II | 3-2 | 1-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
08/04/2023 | 15:00 | Ararat-Armenia II - Alashkert II | 0-1 | - |
09/04/2023 | 14:00 | Gandzasar Kapan - Shirak II | 1-2 | 1-0 |
09/04/2023 | 15:00 | Mika - Lernayin Artsakh II | - | - |
10/04/2023 | 15:00 | BKMA II - Banants II | 1-2 | 1-0 |
10/04/2023 | 15:00 | Gandzasar - Pyunik II | 6-2 | - |
10/04/2023 | 15:00 | Γουέστ Αρμενία - Ararat II | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
14/04/2023 | 14:00 | Alashkert II - Gandzasar Kapan | 2-2 | 0-2 |
15/04/2023 | 14:00 | Lernayin Artsakh II - Γουέστ Αρμενία | - | - |
16/04/2023 | 14:00 | Pyunik II - Mika | 0-1 | 0-0 |
17/04/2023 | 14:00 | Ararat II - Ararat-Armenia II | 2-3 | 1-1 |
17/04/2023 | 14:00 | Shirak II - BKMA II | 0-2 | 0-1 |
17/04/2023 | 17:00 | Banants II - Gandzasar | 1-2 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
21/04/2023 | 14:00 | Γουέστ Αρμενία - Pyunik II | 1-3 | 0-1 |
22/04/2023 | 14:00 | BKMA II - Alashkert II | 2-1 | 1-1 |
22/04/2023 | 15:00 | Gandzasar - Shirak II | 2-1 | - |
23/04/2023 | 14:00 | Ararat-Armenia II - Gandzasar Kapan | 0-1 | 0-0 |
23/04/2023 | 14:00 | Mika - Banants II | 1-1 | 0-0 |
23/04/2023 | 14:00 | Ararat II - Lernayin Artsakh II | - | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
28/04/2023 | 15:00 | Lernayin Artsakh II - Ararat-Armenia II | - | - |
28/04/2023 | 15:00 | Pyunik II - Ararat II | 1-0 | 1-0 |
28/04/2023 | 15:00 | Shirak II - Mika | 2-0 | - |
28/04/2023 | 15:00 | Gandzasar Kapan - BKMA II | 0-1 | 0-1 |
28/04/2023 | 17:00 | Banants II - Γουέστ Αρμενία | 3-4 | - |
29/04/2023 | 15:00 | Alashkert II - Gandzasar | 0-5 | 0-3 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
04/05/2023 | 15:00 | Ararat-Armenia II - BKMA II | 0-6 | 0-4 |
04/05/2023 | 15:00 | Gandzasar - Gandzasar Kapan | 1-1 | 1-1 |
04/05/2023 | 15:00 | Mika - Alashkert II | 3-2 | 1-0 |
04/05/2023 | 15:00 | Γουέστ Αρμενία - Shirak II | 3-1 | - |
04/05/2023 | 15:00 | Ararat II - Banants II | 0-2 | - |
04/05/2023 | 15:00 | Lernayin Artsakh II - Pyunik II | - | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
09/05/2023 | 15:00 | Pyunik II - Ararat-Armenia II | 0-3 | 0-1 |
09/05/2023 | 15:00 | Shirak II - Ararat II | 1-1 | 1-0 |
09/05/2023 | 15:00 | Alashkert II - Γουέστ Αρμενία | 2-7 | 2-2 |
09/05/2023 | 15:00 | Gandzasar Kapan - Mika | 0-1 | 0-0 |
10/05/2023 | 15:00 | BKMA II - Gandzasar | 2-1 | 1-0 |
10/05/2023 | 17:00 | Banants II - Lernayin Artsakh II | - | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
14/05/2023 | 16:00 | Ararat-Armenia II - Gandzasar | 4-5 | - |
14/05/2023 | 16:00 | Γουέστ Αρμενία - Gandzasar Kapan | 3-1 | 2-0 |
14/05/2023 | 16:00 | Ararat II - Alashkert II | 2-1 | 0-0 |
14/05/2023 | 16:00 | Lernayin Artsakh II - Shirak II | - | - |
14/05/2023 | 16:00 | Pyunik II - Banants II | 0-0 | - |
15/05/2023 | 16:00 | Mika - BKMA II | 0-2 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
18/05/2023 | 16:00 | Gandzasar Kapan - Ararat II | 2-0 | 1-0 |
19/05/2023 | 16:00 | Shirak II - Pyunik II | 1-0 | - |
19/05/2023 | 16:00 | Alashkert II - Lernayin Artsakh II | - | - |
19/05/2023 | 16:00 | BKMA II - Γουέστ Αρμενία | 1-1 | 1-1 |
19/05/2023 | 16:00 | Gandzasar - Mika | 5-0 | - |
19/05/2023 | 17:00 | Banants II - Ararat-Armenia II | 2-2 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
23/05/2023 | 16:00 | Lernayin Artsakh II - Gandzasar Kapan | - | - |
23/05/2023 | 16:00 | Ararat-Armenia II - Mika | 3-0 | 1-0 |
23/05/2023 | 16:00 | Γουέστ Αρμενία - Gandzasar | 2-2 | 0-0 |
23/05/2023 | 16:00 | Ararat II - BKMA II | 0-4 | 0-1 |
23/05/2023 | 16:00 | Pyunik II - Alashkert II | 3-4 | 0-1 |
23/05/2023 | 17:00 | Banants II - Shirak II | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
26/05/2023 | 16:00 | Mika - Γουέστ Αρμενία | 1-1 | - |
27/05/2023 | 16:00 | Gandzasar Kapan - Pyunik II | 1-1 | 0-0 |
28/05/2023 | 16:00 | Shirak II - Ararat-Armenia II | 1-1 | - |
28/05/2023 | 16:00 | Alashkert II - Banants II | 4-3 | 2-3 |
28/05/2023 | 16:00 | BKMA II - Lernayin Artsakh II | - | - |
28/05/2023 | 16:00 | Gandzasar - Ararat II | 9-0 | 4-0 |