betsson

Landesliga - Vorarlbergliga 2021

Αυστρία - Landesliga - Vorarlbergliga - 2021

Πρωτάθλημα (16/07/2021 - 11/06/2022) - 17 ομάδες
Επιλογή σεζόν
Vorarlberg - 1η αγωνιστική 16 - 21/07/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
16/07/2021 03:00 Göfis Göfis - Blau-Weiß Feldkirch Blau-Weiß Feldkirch 5-0 -
16/07/2021 03:00 FC Nenzing FC Nenzing - Meiningen Meiningen 2-0 -
17/07/2021 03:00 Bizau Bizau - Ludesch Ludesch 3-2 -
17/07/2021 03:00 Alberschwende Alberschwende - Bezau Bezau 2-2 -
17/07/2021 03:00 Lochau Lochau - Fussach Fussach 4-2 -
17/07/2021 03:00 Höchst Höchst - Hard Hard 1-5 -
18/07/2021 03:00 Hörbranz Hörbranz - Schruns Schruns 4-1 -
21/07/2021 03:00 Lustenau Lustenau - Rheindorf Altach II Rheindorf Altach II 3-1 -
Vorarlberg - 2η αγωνιστική 23/07 - 04/08/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
23/07/2021 20:00 Bezau Bezau - Lochau Lochau 0-2 -
24/07/2021 18:00 Ludesch Ludesch - FC Nenzing FC Nenzing 2-2 -
24/07/2021 18:00 Andelsbuch Andelsbuch - Bizau Bizau 0-2 -
24/07/2021 18:00 Blau-Weiß Feldkirch Blau-Weiß Feldkirch - Alberschwende Alberschwende 0-1 -
24/07/2021 18:00 Meiningen Meiningen - Lustenau Lustenau 0-0 -
24/07/2021 19:30 Schruns Schruns - Göfis Göfis 0-2 -
25/07/2021 15:00 Rheindorf Altach II Rheindorf Altach II - Hörbranz Hörbranz 8-1 -
04/08/2021 19:30 Fussach Fussach - Höchst Höchst 6-0 -
Vorarlberg - 3η αγωνιστική 27 - 28/07/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
27/07/2021 20:00 Lochau Lochau - Blau-Weiß Feldkirch Blau-Weiß Feldkirch 3-1 -
28/07/2021 19:30 Höchst Höchst - Bezau Bezau 3-1 -
28/07/2021 19:30 FC Nenzing FC Nenzing - Andelsbuch Andelsbuch 2-3 -
28/07/2021 19:30 Lustenau Lustenau - Ludesch Ludesch 1-2 -
28/07/2021 19:30 Göfis Göfis - Rheindorf Altach II Rheindorf Altach II 2-2 -
28/07/2021 19:30 Alberschwende Alberschwende - Schruns Schruns 1-2 -
28/07/2021 19:30 Hard Hard - Fussach Fussach 3-3 -
28/07/2021 20:00 Hörbranz Hörbranz - Meiningen Meiningen 2-3 -
Vorarlberg - 4η αγωνιστική 31/07 - 01/08/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
31/07/2021 16:00 Rheindorf Altach II Rheindorf Altach II - Alberschwende Alberschwende 3-3 -
31/07/2021 17:00 Bezau Bezau - Hard Hard 2-2 -
31/07/2021 18:00 Ludesch Ludesch - Hörbranz Hörbranz 1-3 -
31/07/2021 18:00 Meiningen Meiningen - Göfis Göfis 0-0 -
31/07/2021 18:00 Blau-Weiß Feldkirch Blau-Weiß Feldkirch - Höchst Höchst 0-3 -
31/07/2021 19:30 Schruns Schruns - Lochau Lochau 1-2 -
01/08/2021 17:00 Andelsbuch Andelsbuch - Lustenau Lustenau 1-1 -
01/08/2021 18:00 Bizau Bizau - FC Nenzing FC Nenzing 5-2 -
Vorarlberg - 5η αγωνιστική 06/08 - 01/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
06/08/2021 19:30 Lochau Lochau - Rheindorf Altach II Rheindorf Altach II 3-1 -
07/08/2021 17:00 Alberschwende Alberschwende - Meiningen Meiningen - -
07/08/2021 17:00 Lustenau Lustenau - Bizau Bizau 2-1 -
07/08/2021 17:00 Höchst Höchst - Schruns Schruns 5-0 -
07/08/2021 18:00 Fussach Fussach - Bezau Bezau 2-0 -
07/08/2021 18:00 Hörbranz Hörbranz - Andelsbuch Andelsbuch 3-4 -
07/08/2021 19:00 Hard Hard - Blau-Weiß Feldkirch Blau-Weiß Feldkirch 6-1 -
01/09/2021 19:00 Göfis Göfis - Ludesch Ludesch 3-0 -
Vorarlberg - 6η αγωνιστική 10 - 11/08/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
10/08/2021 19:00 Blau-Weiß Feldkirch Blau-Weiß Feldkirch - Fussach Fussach 0-1 -
10/08/2021 19:30 Meiningen Meiningen - Lochau Lochau - -
10/08/2021 19:30 Rheindorf Altach II Rheindorf Altach II - Höchst Höchst 2-3 -
10/08/2021 19:30 FC Nenzing FC Nenzing - Lustenau Lustenau 0-0 -
11/08/2021 19:30 Andelsbuch Andelsbuch - Göfis Göfis 3-4 -
11/08/2021 19:30 Ludesch Ludesch - Alberschwende Alberschwende 1-5 -
11/08/2021 20:00 Bizau Bizau - Hörbranz Hörbranz 4-3 -
11/08/2021 20:30 Schruns Schruns - Hard Hard 1-1 -
Vorarlberg - 7η αγωνιστική 13 - 14/08/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
13/08/2021 19:00 Höchst Höchst - Meiningen Meiningen 3-0 -
13/08/2021 20:00 Bezau Bezau - Blau-Weiß Feldkirch Blau-Weiß Feldkirch 3-1 -
14/08/2021 15:30 Alberschwende Alberschwende - Andelsbuch Andelsbuch 3-1 -
14/08/2021 18:00 Fussach Fussach - Schruns Schruns 5-2 -
14/08/2021 18:00 Hörbranz Hörbranz - FC Nenzing FC Nenzing 1-3 -
14/08/2021 18:30 Göfis Göfis - Bizau Bizau 2-0 -
14/08/2021 19:00 Hard Hard - Rheindorf Altach II Rheindorf Altach II 4-3 -
14/08/2021 19:00 Lochau Lochau - Ludesch Ludesch 3-1 -
Vorarlberg - 8η αγωνιστική 21 - 22/08/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
21/08/2021 17:00 Bizau Bizau - Alberschwende Alberschwende 1-3 -
21/08/2021 17:00 Lustenau Lustenau - Hörbranz Hörbranz 0-1 -
21/08/2021 18:00 FC Nenzing FC Nenzing - Göfis Göfis 4-1 -
21/08/2021 18:00 Rheindorf Altach II Rheindorf Altach II - Fussach Fussach 5-2 -
21/08/2021 18:00 Meiningen Meiningen - Hard Hard 3-3 -
21/08/2021 18:30 Schruns Schruns - Bezau Bezau 1-3 -
22/08/2021 12:00 Ludesch Ludesch - Höchst Höchst 4-1 -
22/08/2021 17:00 Andelsbuch Andelsbuch - Lochau Lochau 3-3 -
Vorarlberg - 9η αγωνιστική 27 - 29/08/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
27/08/2021 20:00 Bezau Bezau - Rheindorf Altach II Rheindorf Altach II 1-2 -
28/08/2021 17:00 Alberschwende Alberschwende - FC Nenzing FC Nenzing 4-4 -
28/08/2021 17:00 Lochau Lochau - Bizau Bizau 4-4 -
28/08/2021 17:30 Göfis Göfis - Lustenau Lustenau 3-2 -
28/08/2021 18:00 Fussach Fussach - Meiningen Meiningen 5-0 -
28/08/2021 18:00 Hard Hard - Ludesch Ludesch 1-0 -
28/08/2021 18:00 Blau-Weiß Feldkirch Blau-Weiß Feldkirch - Schruns Schruns 0-0 -
29/08/2021 17:00 Höchst Höchst - Andelsbuch Andelsbuch 1-4 -
Vorarlberg - 10η αγωνιστική 03 - 05/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
03/09/2021 20:00 Bizau Bizau - Höchst Höchst 1-2 -
04/09/2021 17:00 Lustenau Lustenau - Alberschwende Alberschwende 0-1 -
04/09/2021 18:00 Ludesch Ludesch - Fussach Fussach 2-1 -
04/09/2021 18:00 Hörbranz Hörbranz - Göfis Göfis 0-4 -
04/09/2021 18:00 Meiningen Meiningen - Bezau Bezau 1-3 -
05/09/2021 17:00 FC Nenzing FC Nenzing - Lochau Lochau 0-2 -
05/09/2021 17:00 Andelsbuch Andelsbuch - Hard Hard 4-1 -
05/09/2021 18:00 Rheindorf Altach II Rheindorf Altach II - Blau-Weiß Feldkirch Blau-Weiß Feldkirch 10-0 -
Vorarlberg - 11η αγωνιστική 11/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/09/2021 16:00 Blau-Weiß Feldkirch Blau-Weiß Feldkirch - Meiningen Meiningen 2-2 -
11/09/2021 17:00 Hard Hard - Bizau Bizau 3-0 -
11/09/2021 18:00 Bezau Bezau - Ludesch Ludesch 4-1 -
11/09/2021 18:00 Höchst Höchst - FC Nenzing FC Nenzing 1-3 -
11/09/2021 18:00 Fussach Fussach - Andelsbuch Andelsbuch 2-2 -
11/09/2021 18:00 Lochau Lochau - Lustenau Lustenau 2-7 -
11/09/2021 18:00 Schruns Schruns - Rheindorf Altach II Rheindorf Altach II 0-5 -
11/09/2021 18:00 Alberschwende Alberschwende - Hörbranz Hörbranz 3-1 -
Vorarlberg - 12η αγωνιστική 18 - 19/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/09/2021 17:00 Andelsbuch Andelsbuch - Bezau Bezau 4-1 -
18/09/2021 17:00 Hörbranz Hörbranz - Lochau Lochau 0-1 -
18/09/2021 17:00 Lustenau Lustenau - Höchst Höchst 3-3 -
18/09/2021 17:30 Göfis Göfis - Alberschwende Alberschwende 1-2 -
18/09/2021 18:00 Ludesch Ludesch - Blau-Weiß Feldkirch Blau-Weiß Feldkirch 3-2 -
18/09/2021 18:00 Meiningen Meiningen - Schruns Schruns 1-3 -
18/09/2021 19:00 Bizau Bizau - Fussach Fussach 3-1 -
19/09/2021 17:00 FC Nenzing FC Nenzing - Hard Hard 4-0 -
Vorarlberg - 13η αγωνιστική 25 - 26/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
25/09/2021 16:00 Blau-Weiß Feldkirch Blau-Weiß Feldkirch - Andelsbuch Andelsbuch 0-4 -
25/09/2021 17:00 Fussach Fussach - FC Nenzing FC Nenzing 0-0 -
25/09/2021 17:00 Hard Hard - Lustenau Lustenau 1-2 -
25/09/2021 18:00 Bezau Bezau - Bizau Bizau 2-3 -
25/09/2021 18:00 Lochau Lochau - Göfis Göfis 2-1 -
25/09/2021 18:00 Schruns Schruns - Ludesch Ludesch 1-2 -
26/09/2021 16:00 Höchst Höchst - Hörbranz Hörbranz 2-2 -
26/09/2021 18:30 Rheindorf Altach II Rheindorf Altach II - Meiningen Meiningen 3-1 -
Vorarlberg - 14η αγωνιστική 02 - 03/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
02/10/2021 15:00 Alberschwende Alberschwende - Lochau Lochau 4-3 -
02/10/2021 17:00 Ludesch Ludesch - Rheindorf Altach II Rheindorf Altach II 1-4 -
02/10/2021 17:00 Bizau Bizau - Blau-Weiß Feldkirch Blau-Weiß Feldkirch 2-0 -
02/10/2021 17:00 Göfis Göfis - Höchst Höchst 4-3 -
03/10/2021 12:00 Lustenau Lustenau - Fussach Fussach 3-0 -
03/10/2021 17:00 Hörbranz Hörbranz - Hard Hard 3-3 -
03/10/2021 17:00 FC Nenzing FC Nenzing - Bezau Bezau 4-0 -
03/10/2021 17:00 Andelsbuch Andelsbuch - Schruns Schruns 4-1 -
Vorarlberg - 15η αγωνιστική 09 - 10/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
09/10/2021 15:00 Blau-Weiß Feldkirch Blau-Weiß Feldkirch - FC Nenzing FC Nenzing 0-4 -
09/10/2021 17:00 Schruns Schruns - Bizau Bizau 1-0 -
09/10/2021 17:00 Fussach Fussach - Hörbranz Hörbranz 5-2 -
09/10/2021 17:00 Rheindorf Altach II Rheindorf Altach II - Andelsbuch Andelsbuch 5-1 -
09/10/2021 17:00 Bezau Bezau - Lustenau Lustenau 0-2 -
09/10/2021 17:00 Hard Hard - Göfis Göfis 2-2 -
09/10/2021 17:00 Meiningen Meiningen - Ludesch Ludesch 1-1 -
10/10/2021 17:00 Höchst Höchst - Alberschwende Alberschwende 0-2 -
Vorarlberg - 16η αγωνιστική 16 - 17/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
16/10/2021 17:00 Göfis Göfis - Fussach Fussach 2-1 -
16/10/2021 17:00 Lochau Lochau - Höchst Höchst 3-1 -
16/10/2021 17:00 Hörbranz Hörbranz - Bezau Bezau 2-3 -
16/10/2021 17:00 Alberschwende Alberschwende - Hard Hard 2-0 -
16/10/2021 17:00 Lustenau Lustenau - Blau-Weiß Feldkirch Blau-Weiß Feldkirch 4-2 -
16/10/2021 17:00 Andelsbuch Andelsbuch - Meiningen Meiningen 1-2 -
16/10/2021 18:00 Bizau Bizau - Rheindorf Altach II Rheindorf Altach II 2-0 -
17/10/2021 17:00 FC Nenzing FC Nenzing - Schruns Schruns 1-0 -
Vorarlberg - 17η αγωνιστική 23 - 24/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
23/10/2021 15:00 Blau-Weiß Feldkirch Blau-Weiß Feldkirch - Hörbranz Hörbranz 2-1 -
23/10/2021 16:00 Bezau Bezau - Göfis Göfis 3-4 -
23/10/2021 16:00 Fussach Fussach - Alberschwende Alberschwende 0-2 -
23/10/2021 17:00 Ludesch Ludesch - Andelsbuch Andelsbuch 5-2 -
23/10/2021 17:00 Meiningen Meiningen - Bizau Bizau 1-1 -
23/10/2021 17:00 Hard Hard - Lochau Lochau 0-3 -
23/10/2021 17:00 Schruns Schruns - Lustenau Lustenau 1-0 -
24/10/2021 17:00 Rheindorf Altach II Rheindorf Altach II - FC Nenzing FC Nenzing 4-0 -
Vorarlberg - 18η αγωνιστική 30 - 31/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/10/2021 15:00 Blau-Weiß Feldkirch Blau-Weiß Feldkirch - Göfis Göfis 2-3 -
30/10/2021 15:30 Ludesch Ludesch - Bizau Bizau 0-2 -
30/10/2021 15:30 Fussach Fussach - Lochau Lochau 3-3 -
30/10/2021 16:00 Bezau Bezau - Alberschwende Alberschwende 1-0 -
30/10/2021 16:00 Hard Hard - Höchst Höchst 4-4 -
30/10/2021 17:00 Meiningen Meiningen - FC Nenzing FC Nenzing 0-3 -
30/10/2021 17:00 Schruns Schruns - Hörbranz Hörbranz 0-0 -
31/10/2021 17:00 Rheindorf Altach II Rheindorf Altach II - Lustenau Lustenau 7-1 -
Vorarlberg - 19η αγωνιστική 06/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
06/11/2021 15:00 Höchst Höchst - Fussach Fussach 4-0 -
06/11/2021 15:00 Lochau Lochau - Bezau Bezau 4-0 -
06/11/2021 15:00 Hörbranz Hörbranz - Rheindorf Altach II Rheindorf Altach II 0-0 -
06/11/2021 15:30 Lustenau Lustenau - Meiningen Meiningen 3-4 -
06/11/2021 15:30 Alberschwende Alberschwende - Blau-Weiß Feldkirch Blau-Weiß Feldkirch 5-1 -
06/11/2021 15:30 Göfis Göfis - Schruns Schruns 2-1 -
06/11/2021 15:30 FC Nenzing FC Nenzing - Ludesch Ludesch 5-0 -
06/11/2021 16:00 Bizau Bizau - Andelsbuch Andelsbuch 1-3 -
Vorarlberg - 20η αγωνιστική 19 - 20/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/03/2022 16:00 Meiningen Meiningen - Hörbranz Hörbranz 1-0 -
19/03/2022 16:00 Fussach Fussach - Hard Hard 1-1 -
19/03/2022 16:00 Blau-Weiß Feldkirch Blau-Weiß Feldkirch - Lochau Lochau 1-1 -
19/03/2022 16:00 Ludesch Ludesch - Lustenau Lustenau 1-2 -
19/03/2022 16:00 Bezau Bezau - Höchst Höchst 1-4 -
19/03/2022 16:00 Rheindorf Altach II Rheindorf Altach II - Göfis Göfis 4-0 -
19/03/2022 17:00 Schruns Schruns - Alberschwende Alberschwende 1-2 -
20/03/2022 16:00 Andelsbuch Andelsbuch - FC Nenzing FC Nenzing 1-0 -
Vorarlberg - 21η αγωνιστική 26 - 27/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/03/2022 16:00 Höchst Höchst - Blau-Weiß Feldkirch Blau-Weiß Feldkirch 3-5 -
26/03/2022 16:00 Hard Hard - Bezau Bezau 0-0 -
26/03/2022 16:00 Lochau Lochau - Schruns Schruns 2-2 -
26/03/2022 16:00 Lustenau Lustenau - Andelsbuch Andelsbuch 0-1 -
26/03/2022 16:00 Alberschwende Alberschwende - Rheindorf Altach II Rheindorf Altach II 0-3 -
26/03/2022 17:00 Hörbranz Hörbranz - Ludesch Ludesch 1-2 -
26/03/2022 17:00 Göfis Göfis - Meiningen Meiningen 1-2 -
27/03/2022 16:00 FC Nenzing FC Nenzing - Bizau Bizau 3-3 -
Vorarlberg - 22η αγωνιστική 01/04 - 04/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
01/04/2022 19:45 Bizau Bizau - Lustenau Lustenau 1-0 -
02/04/2022 15:00 Blau-Weiß Feldkirch Blau-Weiß Feldkirch - Hard Hard 1-3 -
02/04/2022 17:00 Schruns Schruns - Höchst Höchst 2-4 -
03/04/2022 16:00 Rheindorf Altach II Rheindorf Altach II - Lochau Lochau 5-1 -
03/04/2022 17:00 Andelsbuch Andelsbuch - Hörbranz Hörbranz 3-0 -
06/04/2022 20:00 Bezau Bezau - Fussach Fussach 1-1 -
04/05/2022 19:00 Ludesch Ludesch - Göfis Göfis 0-1 -
04/05/2022 19:00 Meiningen Meiningen - Alberschwende Alberschwende 4-1 -
Vorarlberg - 23η αγωνιστική 09 - 10/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
09/04/2022 17:00 Lochau Lochau - Meiningen Meiningen 1-1 -
09/04/2022 17:00 Hörbranz Hörbranz - Bizau Bizau 2-0 -
09/04/2022 17:00 Lustenau Lustenau - FC Nenzing FC Nenzing 4-0 -
09/04/2022 17:00 Hard Hard - Schruns Schruns 2-0 -
09/04/2022 18:00 Alberschwende Alberschwende - Ludesch Ludesch 2-0 -
09/04/2022 18:00 Höchst Höchst - Rheindorf Altach II Rheindorf Altach II 0-6 -
09/04/2022 18:00 Fussach Fussach - Blau-Weiß Feldkirch Blau-Weiß Feldkirch 2-1 -
10/04/2022 12:00 Göfis Göfis - Andelsbuch Andelsbuch 1-0 -
Vorarlberg - 24η αγωνιστική 15 - 16/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/04/2022 18:00 Meiningen Meiningen - Höchst Höchst 3-2 -
15/04/2022 20:30 Rheindorf Altach II Rheindorf Altach II - Hard Hard 2-1 -
16/04/2022 15:00 Blau-Weiß Feldkirch Blau-Weiß Feldkirch - Bezau Bezau 4-1 -
16/04/2022 16:30 FC Nenzing FC Nenzing - Hörbranz Hörbranz 2-2 -
16/04/2022 17:00 Schruns Schruns - Fussach Fussach 1-2 -
16/04/2022 17:00 Andelsbuch Andelsbuch - Alberschwende Alberschwende 1-3 -
16/04/2022 18:00 Ludesch Ludesch - Lochau Lochau 2-1 -
16/04/2022 18:00 Bizau Bizau - Göfis Göfis 1-2 -
Vorarlberg - 25η αγωνιστική 18/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/04/2022 12:00 Fussach Fussach - Rheindorf Altach II Rheindorf Altach II 2-5 -
18/04/2022 12:00 Hard Hard - Meiningen Meiningen 3-0 -
18/04/2022 12:30 Alberschwende Alberschwende - Bizau Bizau 1-1 -
18/04/2022 15:30 Göfis Göfis - FC Nenzing FC Nenzing 0-0 -
18/04/2022 16:00 Höchst Höchst - Ludesch Ludesch 1-2 -
18/04/2022 17:00 Hörbranz Hörbranz - Lustenau Lustenau 0-2 -
18/04/2022 17:00 Bezau Bezau - Schruns Schruns 3-0 -
18/04/2022 17:00 Lochau Lochau - Andelsbuch Andelsbuch 2-0 -
Vorarlberg - 26η αγωνιστική 23 - 24/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
23/04/2022 16:00 Rheindorf Altach II Rheindorf Altach II - Bezau Bezau 0-1 -
23/04/2022 17:00 Lustenau Lustenau - Göfis Göfis 2-1 -
23/04/2022 18:00 Ludesch Ludesch - Hard Hard 1-2 -
23/04/2022 18:00 Schruns Schruns - Blau-Weiß Feldkirch Blau-Weiß Feldkirch 1-2 -
23/04/2022 18:00 Bizau Bizau - Lochau Lochau 0-0 -
23/04/2022 18:00 Meiningen Meiningen - Fussach Fussach 5-1 -
24/04/2022 17:00 FC Nenzing FC Nenzing - Alberschwende Alberschwende 1-2 -
24/04/2022 17:00 Andelsbuch Andelsbuch - Höchst Höchst 0-2 -
Vorarlberg - 27η αγωνιστική 30/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/04/2022 16:00 Blau-Weiß Feldkirch Blau-Weiß Feldkirch - Rheindorf Altach II Rheindorf Altach II 0-2 -
30/04/2022 16:30 Alberschwende Alberschwende - Lustenau Lustenau 0-2 -
30/04/2022 17:00 Höchst Höchst - Bizau Bizau 2-2 -
30/04/2022 17:00 Hard Hard - Andelsbuch Andelsbuch 3-1 -
30/04/2022 17:00 Lochau Lochau - FC Nenzing FC Nenzing 0-4 -
30/04/2022 18:00 Göfis Göfis - Hörbranz Hörbranz 1-0 -
30/04/2022 18:00 Fussach Fussach - Ludesch Ludesch 1-1 -
30/04/2022 18:00 Bezau Bezau - Meiningen Meiningen 3-2 -
Vorarlberg - 28η αγωνιστική 06 - 08/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
06/05/2022 19:00 Rheindorf Altach II Rheindorf Altach II - Schruns Schruns 1-0 -
07/05/2022 17:00 Lustenau Lustenau - Lochau Lochau 2-2 -
07/05/2022 17:00 Hörbranz Hörbranz - Alberschwende Alberschwende 0-4 -
07/05/2022 17:00 Andelsbuch Andelsbuch - Fussach Fussach 0-1 -
07/05/2022 18:00 Bizau Bizau - Hard Hard 4-2 -
07/05/2022 18:00 Ludesch Ludesch - Bezau Bezau 2-4 -
07/05/2022 18:30 Meiningen Meiningen - Blau-Weiß Feldkirch Blau-Weiß Feldkirch 2-1 -
08/05/2022 17:00 FC Nenzing FC Nenzing - Höchst Höchst 1-1 -
Vorarlberg - 29η αγωνιστική 14/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
14/05/2022 16:00 Blau-Weiß Feldkirch Blau-Weiß Feldkirch - Ludesch Ludesch 3-1 -
14/05/2022 17:00 Alberschwende Alberschwende - Göfis Göfis 1-1 -
14/05/2022 17:00 Hard Hard - FC Nenzing FC Nenzing 2-1 -
14/05/2022 18:00 Bezau Bezau - Andelsbuch Andelsbuch 0-3 -
14/05/2022 18:00 Fussach Fussach - Bizau Bizau 2-2 -
14/05/2022 18:00 Schruns Schruns - Meiningen Meiningen 2-0 -
14/05/2022 18:00 Lochau Lochau - Hörbranz Hörbranz 3-0 -
14/05/2022 18:00 Höchst Höchst - Lustenau Lustenau 2-3 -
Vorarlberg - 30η αγωνιστική 21 - 22/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
21/05/2022 17:00 Hörbranz Hörbranz - Höchst Höchst 1-4 -
21/05/2022 17:00 Bizau Bizau - Bezau Bezau 1-3 -
21/05/2022 17:00 Göfis Göfis - Lochau Lochau 3-0 -
21/05/2022 17:00 Lustenau Lustenau - Hard Hard 3-1 -
21/05/2022 18:00 Ludesch Ludesch - Schruns Schruns 2-3 -
21/05/2022 18:30 Meiningen Meiningen - Rheindorf Altach II Rheindorf Altach II 3-3 -
22/05/2022 17:00 FC Nenzing FC Nenzing - Fussach Fussach 1-4 -
22/05/2022 17:00 Andelsbuch Andelsbuch - Blau-Weiß Feldkirch Blau-Weiß Feldkirch 3-2 -
Vorarlberg - 31η αγωνιστική 25 - 26/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
25/05/2022 19:00 Hard Hard - Hörbranz Hörbranz 3-0 -
25/05/2022 19:00 Höchst Höchst - Göfis Göfis 2-3 -
25/05/2022 19:30 Rheindorf Altach II Rheindorf Altach II - Ludesch Ludesch 2-1 -
25/05/2022 19:30 Lochau Lochau - Alberschwende Alberschwende 4-0 -
25/05/2022 20:00 Schruns Schruns - Andelsbuch Andelsbuch 2-3 -
25/05/2022 20:00 Bezau Bezau - FC Nenzing FC Nenzing 3-0 -
26/05/2022 12:00 Fussach Fussach - Lustenau Lustenau 0-3 -
26/05/2022 15:30 Blau-Weiß Feldkirch Blau-Weiß Feldkirch - Bizau Bizau 0-1 -
Vorarlberg - 32η αγωνιστική 27 - 29/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
27/05/2022 19:30 Göfis Göfis - Hard Hard 2-1 -
28/05/2022 17:00 Alberschwende Alberschwende - Höchst Höchst 1-0 -
28/05/2022 18:00 Hörbranz Hörbranz - Fussach Fussach 2-1 -
28/05/2022 18:00 Bizau Bizau - Schruns Schruns 4-2 -
28/05/2022 18:00 Ludesch Ludesch - Meiningen Meiningen 5-1 -
29/05/2022 12:00 Lustenau Lustenau - Bezau Bezau 4-0 -
29/05/2022 17:00 FC Nenzing FC Nenzing - Blau-Weiß Feldkirch Blau-Weiß Feldkirch 2-3 -
29/05/2022 17:00 Andelsbuch Andelsbuch - Rheindorf Altach II Rheindorf Altach II 1-3 -
Vorarlberg - 33η αγωνιστική 03 - 04/06/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
03/06/2022 19:30 Fussach Fussach - Göfis Göfis 1-4 -
04/06/2022 15:30 Blau-Weiß Feldkirch Blau-Weiß Feldkirch - Lustenau Lustenau 2-2 -
04/06/2022 17:00 Schruns Schruns - FC Nenzing FC Nenzing 0-3 -
04/06/2022 17:00 Hard Hard - Alberschwende Alberschwende 2-1 -
04/06/2022 18:00 Höchst Höchst - Lochau Lochau 3-4 -
04/06/2022 18:00 Bezau Bezau - Hörbranz Hörbranz 1-2 -
04/06/2022 18:00 Rheindorf Altach II Rheindorf Altach II - Bizau Bizau 1-4 -
04/06/2022 19:00 Meiningen Meiningen - Andelsbuch Andelsbuch 2-3 -
Vorarlberg - 34η αγωνιστική 11/06/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/06/2022 18:00 Andelsbuch Andelsbuch - Ludesch Ludesch 2-4 -
11/06/2022 18:00 FC Nenzing FC Nenzing - Rheindorf Altach II Rheindorf Altach II 4-1 -
11/06/2022 18:00 Göfis Göfis - Bezau Bezau 2-0 -
11/06/2022 18:00 Lochau Lochau - Hard Hard 0-0 -
11/06/2022 18:00 Bizau Bizau - Meiningen Meiningen 3-3 -
11/06/2022 18:00 Hörbranz Hörbranz - Blau-Weiß Feldkirch Blau-Weiß Feldkirch 3-1 -
11/06/2022 18:00 Alberschwende Alberschwende - Fussach Fussach 3-1 -
11/06/2022 18:00 Lustenau Lustenau - Schruns Schruns 4-1 -