Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
03/08/2018 | 19:00 | Λεόμπεντορφ - Mattersburg II | 1-1 | 1-1 |
03/08/2018 | 20:00 | Μπρουκ Λέιθα - Βίνερ Σπορτκλουμπ | 1-2 | 1-2 |
03/08/2018 | 20:00 | Νεουσιέντλ 1919 - Σταντλάου | 2-2 | 1-0 |
03/08/2018 | 20:30 | Mάρχφελντ Ντονάουαουεν - Ebreichsdorf | 0-3 | 0-2 |
03/08/2018 | 20:30 | Τραϊσκίρτσεν - Καραμπάκχ Βιεν. | 1-2 | 1-1 |
03/08/2018 | 20:30 | Σκβέτσατ - St. Pölten II | 0-0 | 0-0 |
04/08/2018 | 19:00 | Team Wiener Linien - Αντμίρα Τζούνιορς | 3-0 | 1-0 |
28/08/2018 | 20:00 | Ραπίντ Βιέννης Β' - Πάρντορφ | 2-0 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
10/08/2018 | 19:00 | St. Pölten II - Ραπίντ Βιέννης Β' | 0-4 | 0-1 |
10/08/2018 | 20:00 | Πάρντορφ - Team Wiener Linien | 0-0 | 0-0 |
10/08/2018 | 20:30 | Ebreichsdorf - Mattersburg II | 5-0 | 1-0 |
10/08/2018 | 20:30 | Βίνερ Σπορτκλουμπ - Νεουσιέντλ 1919 | 2-4 | 1-1 |
10/08/2018 | 20:30 | Mάρχφελντ Ντονάουαουεν - Σκβέτσατ | 1-0 | 1-0 |
10/08/2018 | 20:30 | Καραμπάκχ Βιεν. - Λεόμπεντορφ | 1-0 | 1-0 |
10/08/2018 | 21:00 | Αντμίρα Τζούνιορς - Μπρουκ Λέιθα | 0-2 | 0-0 |
11/08/2018 | 17:00 | Σταντλάου - Τραϊσκίρτσεν | 1-1 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
17/08/2018 | 19:00 | Λεόμπεντορφ - Σταντλάου | 6-2 | - |
17/08/2018 | 20:00 | Ραπίντ Βιέννης Β' - Mάρχφελντ Ντονάουαουεν | 0-2 | - |
17/08/2018 | 20:00 | Νεουσιέντλ 1919 - Αντμίρα Τζούνιορς | 2-2 | - |
17/08/2018 | 20:00 | Mattersburg II - Καραμπάκχ Βιεν. | 2-0 | - |
17/08/2018 | 20:00 | Μπρουκ Λέιθα - Πάρντορφ | 4-3 | - |
17/08/2018 | 20:30 | Τραϊσκίρτσεν - Βίνερ Σπορτκλουμπ | 1-2 | - |
17/08/2018 | 20:30 | Σκβέτσατ - Ebreichsdorf | 0-5 | - |
18/08/2018 | 19:00 | Team Wiener Linien - St. Pölten II | 3-3 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
23/08/2018 | 21:30 | Αντμίρα Τζούνιορς - Τραϊσκίρτσεν | 1-3 | - |
24/08/2018 | 20:00 | Πάρντορφ - Νεουσιέντλ 1919 | 0-1 | - |
24/08/2018 | 20:00 | Mattersburg II - Σταντλάου | 3-0 | - |
24/08/2018 | 20:30 | Σκβέτσατ - Ραπίντ Βιέννης Β' | 0-3 | - |
24/08/2018 | 20:30 | Ebreichsdorf - Καραμπάκχ Βιεν. | 0-3 | - |
24/08/2018 | 20:30 | Βίνερ Σπορτκλουμπ - Λεόμπεντορφ | 3-1 | - |
26/08/2018 | 18:30 | St. Pölten II - Μπρουκ Λέιθα | 2-0 | 0-0 |
31/10/2018 | 20:00 | Mάρχφελντ Ντονάουαουεν - Team Wiener Linien | 1-0 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
31/08/2018 | 18:30 | Λεόμπεντορφ - Αντμίρα Τζούνιορς | 2-1 | 1-0 |
31/08/2018 | 20:00 | Ραπίντ Βιέννης Β' - Ebreichsdorf | 2-1 | 1-1 |
31/08/2018 | 20:00 | Mattersburg II - Βίνερ Σπορτκλουμπ | 1-3 | 1-1 |
31/08/2018 | 20:00 | Μπρουκ Λέιθα - Mάρχφελντ Ντονάουαουεν | 2-0 | 2-0 |
31/08/2018 | 20:00 | Νεουσιέντλ 1919 - St. Pölten II | 4-4 | 3-0 |
31/08/2018 | 20:00 | Team Wiener Linien - Σκβέτσατ | 2-1 | 1-0 |
31/08/2018 | 20:30 | Τραϊσκίρτσεν - Πάρντορφ | 2-0 | 0-0 |
31/08/2018 | 20:30 | Καραμπάκχ Βιεν. - Σταντλάου | 3-1 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
07/09/2018 | 20:00 | Πάρντορφ - Λεόμπεντορφ | 0-2 | 0-2 |
07/09/2018 | 20:00 | Αντμίρα Τζούνιορς - Mattersburg II | 2-2 | 0-1 |
07/09/2018 | 20:30 | Σκβέτσατ - Μπρουκ Λέιθα | 1-2 | 0-1 |
07/09/2018 | 20:30 | Mάρχφελντ Ντονάουαουεν - Νεουσιέντλ 1919 | 4-0 | 2-0 |
07/09/2018 | 20:30 | Βίνερ Σπορτκλουμπ - Καραμπάκχ Βιεν. | 1-4 | 0-1 |
07/09/2018 | 20:30 | Ebreichsdorf - Σταντλάου | 5-0 | 2-0 |
08/09/2018 | 17:30 | St. Pölten II - Τραϊσκίρτσεν | 3-1 | 1-0 |
18/09/2018 | 20:00 | Ραπίντ Βιέννης Β' - Team Wiener Linien | 3-0 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
14/09/2018 | 20:00 | Mattersburg II - Πάρντορφ | 2-1 | 1-1 |
14/09/2018 | 20:00 | Νεουσιέντλ 1919 - Σκβέτσατ | 4-0 | 0-0 |
14/09/2018 | 20:00 | Μπρουκ Λέιθα - Ραπίντ Βιέννης Β' | 1-0 | 0-0 |
14/09/2018 | 20:30 | Καραμπάκχ Βιεν. - Αντμίρα Τζούνιορς | 4-0 | 2-0 |
14/09/2018 | 20:30 | Τραϊσκίρτσεν - Mάρχφελντ Ντονάουαουεν | 1-1 | 0-0 |
15/09/2018 | 17:00 | Σταντλάου - Βίνερ Σπορτκλουμπ | 2-3 | - |
15/09/2018 | 17:30 | Λεόμπεντορφ - St. Pölten II | 1-0 | - |
15/09/2018 | 19:00 | Team Wiener Linien - Ebreichsdorf | 1-3 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
21/09/2018 | 20:00 | Πάρντορφ - Καραμπάκχ Βιεν. | 2-1 | 0-0 |
21/09/2018 | 20:30 | Ebreichsdorf - Βίνερ Σπορτκλουμπ | 6-1 | - |
21/09/2018 | 20:30 | Σκβέτσατ - Τραϊσκίρτσεν | 3-4 | - |
22/09/2018 | 17:00 | Ραπίντ Βιέννης Β' - Νεουσιέντλ 1919 | 3-1 | 2-0 |
22/09/2018 | 19:00 | Team Wiener Linien - Μπρουκ Λέιθα | 1-1 | 0-0 |
23/09/2018 | 17:30 | Αντμίρα Τζούνιορς - Σταντλάου | 3-1 | - |
23/09/2018 | 17:30 | St. Pölten II - Mattersburg II | 0-6 | - |
02/10/2018 | 20:00 | Mάρχφελντ Ντονάουαουεν - Λεόμπεντορφ | 0-4 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
28/09/2018 | 20:00 | Μπρουκ Λέιθα - Ebreichsdorf | 0-3 | - |
28/09/2018 | 20:00 | Mattersburg II - Mάρχφελντ Ντονάουαουεν | 4-0 | - |
28/09/2018 | 20:30 | Τραϊσκίρτσεν - Ραπίντ Βιέννης Β' | 2-1 | - |
28/09/2018 | 20:30 | Βίνερ Σπορτκλουμπ - Αντμίρα Τζούνιορς | 1-0 | - |
28/09/2018 | 20:30 | Καραμπάκχ Βιεν. - St. Pölten II | 1-0 | - |
29/09/2018 | 15:00 | Σταντλάου - Πάρντορφ | 0-0 | 0-0 |
29/09/2018 | 16:30 | Νεουσιέντλ 1919 - Team Wiener Linien | 1-2 | 1-0 |
29/09/2018 | 17:30 | Λεόμπεντορφ - Σκβέτσατ | 5-1 | 2-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
04/10/2018 | 20:30 | Σκβέτσατ - Mattersburg II | 1-3 | 1-1 |
05/10/2018 | 20:00 | St. Pölten II - Σταντλάου | 2-1 | - |
05/10/2018 | 20:00 | Ραπίντ Βιέννης Β' - Λεόμπεντορφ | 1-1 | - |
05/10/2018 | 20:00 | Πάρντορφ - Βίνερ Σπορτκλουμπ | 2-1 | - |
05/10/2018 | 20:30 | Mάρχφελντ Ντονάουαουεν - Καραμπάκχ Βιεν. | 2-0 | - |
06/10/2018 | 17:30 | Μπρουκ Λέιθα - Νεουσιέντλ 1919 | 1-1 | - |
06/10/2018 | 19:00 | Team Wiener Linien - Τραϊσκίρτσεν | 2-4 | 2-1 |
07/10/2018 | 17:00 | Ebreichsdorf - Αντμίρα Τζούνιορς | 2-0 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
09/10/2018 | 20:30 | Βίνερ Σπορτκλουμπ - St. Pölten II | 0-0 | - |
12/10/2018 | 19:45 | Τραϊσκίρτσεν - Μπρουκ Λέιθα | 1-2 | 0-2 |
12/10/2018 | 19:45 | Νεουσιέντλ 1919 - Ebreichsdorf | 1-2 | 0-1 |
12/10/2018 | 19:45 | Αντμίρα Τζούνιορς - Πάρντορφ | 2-3 | 2-1 |
12/10/2018 | 19:45 | Σκβέτσατ - Καραμπάκχ Βιεν. | 0-3 | 0-1 |
13/10/2018 | 15:00 | Σταντλάου - Mάρχφελντ Ντονάουαουεν | 2-5 | 1-3 |
13/10/2018 | 17:00 | Λεόμπεντορφ - Team Wiener Linien | 1-1 | 0-0 |
06/11/2018 | 20:00 | Mattersburg II - Ραπίντ Βιέννης Β' | 2-1 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
19/10/2018 | 20:00 | Νεουσιέντλ 1919 - Τραϊσκίρτσεν | 2-0 | - |
19/10/2018 | 20:00 | Μπρουκ Λέιθα - Λεόμπεντορφ | 0-2 | - |
19/10/2018 | 20:00 | St. Pölten II - Αντμίρα Τζούνιορς | 2-1 | - |
19/10/2018 | 20:30 | Ebreichsdorf - Πάρντορφ | 2-2 | - |
19/10/2018 | 20:30 | Σκβέτσατ - Σταντλάου | 0-0 | - |
19/10/2018 | 20:30 | Mάρχφελντ Ντονάουαουεν - Βίνερ Σπορτκλουμπ | 1-1 | - |
20/10/2018 | 19:00 | Team Wiener Linien - Mattersburg II | 2-2 | - |
21/10/2018 | 17:00 | Ραπίντ Βιέννης Β' - Καραμπάκχ Βιεν. | 1-2 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
25/10/2018 | 20:00 | Πάρντορφ - St. Pölten II | 3-1 | 2-0 |
26/10/2018 | 15:30 | Λεόμπεντορφ - Νεουσιέντλ 1919 | 2-0 | 0-0 |
26/10/2018 | 18:00 | Τραϊσκίρτσεν - Ebreichsdorf | 1-2 | 0-1 |
26/10/2018 | 18:00 | Καραμπάκχ Βιεν. - Team Wiener Linien | 3-2 | 2-0 |
26/10/2018 | 20:00 | Mattersburg II - Μπρουκ Λέιθα | 2-4 | - |
26/10/2018 | 20:30 | Βίνερ Σπορτκλουμπ - Σκβέτσατ | 3-0 | - |
27/10/2018 | 15:00 | Σταντλάου - Ραπίντ Βιέννης Β' | 2-2 | - |
28/10/2018 | 15:30 | Αντμίρα Τζούνιορς - Mάρχφελντ Ντονάουαουεν | 1-2 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
31/10/2018 | 20:30 | Ebreichsdorf - St. Pölten II | 4-0 | - |
02/11/2018 | 20:00 | Νεουσιέντλ 1919 - Mattersburg II | 3-1 | 1-0 |
02/11/2018 | 20:00 | Μπρουκ Λέιθα - Καραμπάκχ Βιεν. | 2-3 | 0-3 |
02/11/2018 | 20:00 | Ραπίντ Βιέννης Β' - Βίνερ Σπορτκλουμπ | 4-2 | 1-0 |
02/11/2018 | 20:30 | Σκβέτσατ - Αντμίρα Τζούνιορς | 2-3 | - |
02/11/2018 | 20:30 | Τραϊσκίρτσεν - Λεόμπεντορφ | 2-1 | - |
03/11/2018 | 17:00 | Mάρχφελντ Ντονάουαουεν - Πάρντορφ | 2-2 | 1-0 |
03/11/2018 | 19:00 | Team Wiener Linien - Σταντλάου | 2-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
09/11/2018 | 20:00 | Πάρντορφ - Σκβέτσατ | 2-1 | 1-1 |
09/11/2018 | 20:00 | St. Pölten II - Mάρχφελντ Ντονάουαουεν | 0-3 | 0-1 |
09/11/2018 | 20:00 | Mattersburg II - Τραϊσκίρτσεν | 2-3 | 0-2 |
09/11/2018 | 20:30 | Καραμπάκχ Βιεν. - Νεουσιέντλ 1919 | 3-1 | - |
09/11/2018 | 20:30 | Βίνερ Σπορτκλουμπ - Team Wiener Linien | 1-0 | - |
10/11/2018 | 15:00 | Σταντλάου - Μπρουκ Λέιθα | 1-4 | 0-3 |
10/11/2018 | 15:00 | Λεόμπεντορφ - Ebreichsdorf | 2-1 | 0-0 |
11/11/2018 | 15:00 | Αντμίρα Τζούνιορς - Ραπίντ Βιέννης Β' | 0-6 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
16/11/2018 | 20:00 | St. Pölten II - Σκβέτσατ | 0-2 | - |
16/11/2018 | 20:00 | Mattersburg II - Λεόμπεντορφ | 0-1 | - |
16/11/2018 | 20:00 | Αντμίρα Τζούνιορς - Team Wiener Linien | 4-2 | - |
16/11/2018 | 20:30 | Ebreichsdorf - Mάρχφελντ Ντονάουαουεν | 4-1 | - |
16/11/2018 | 20:30 | Βίνερ Σπορτκλουμπ - Μπρουκ Λέιθα | 2-0 | - |
16/11/2018 | 20:30 | Καραμπάκχ Βιεν. - Τραϊσκίρτσεν | 1-0 | - |
17/11/2018 | 15:00 | Σταντλάου - Νεουσιέντλ 1919 | 4-0 | 0-0 |
17/11/2018 | 16:00 | Πάρντορφ - Ραπίντ Βιέννης Β' | 1-2 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
08/03/2019 | 20:00 | Ραπίντ Βιέννης Β' - St. Pölten II | 3-0 | - |
08/03/2019 | 20:00 | Mattersburg II - Ebreichsdorf | 0-2 | - |
08/03/2019 | 20:00 | Νεουσιέντλ 1919 - Βίνερ Σπορτκλουμπ | 2-3 | - |
08/03/2019 | 20:30 | Σκβέτσατ - Mάρχφελντ Ντονάουαουεν | 0-1 | - |
08/03/2019 | 20:30 | Τραϊσκίρτσεν - Σταντλάου | 1-0 | - |
09/03/2019 | 16:30 | Μπρουκ Λέιθα - Αντμίρα Τζούνιορς | 1-2 | 0-1 |
09/03/2019 | 16:30 | Λεόμπεντορφ - Καραμπάκχ Βιεν. | 0-0 | 0-0 |
09/03/2019 | 17:00 | Team Wiener Linien - Πάρντορφ | 4-2 | 2-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
15/03/2019 | 20:00 | Πάρντορφ - Μπρουκ Λέιθα | 3-4 | 2-1 |
15/03/2019 | 20:30 | Καραμπάκχ Βιεν. - Mattersburg II | 1-1 | 0-1 |
15/03/2019 | 20:30 | Βίνερ Σπορτκλουμπ - Τραϊσκίρτσεν | 3-3 | 1-2 |
15/03/2019 | 20:30 | Mάρχφελντ Ντονάουαουεν - Ραπίντ Βιέννης Β' | 5-1 | 2-0 |
15/03/2019 | 20:30 | Ebreichsdorf - Σκβέτσατ | 7-0 | 5-0 |
16/03/2019 | 15:00 | Σταντλάου - Λεόμπεντορφ | 0-1 | 0-0 |
17/03/2019 | 17:00 | Αντμίρα Τζούνιορς - Νεουσιέντλ 1919 | 1-1 | 0-1 |
19/03/2019 | 20:00 | St. Pölten II - Team Wiener Linien | 3-3 | 2-3 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
22/03/2019 | 20:00 | Νεουσιέντλ 1919 - Πάρντορφ | 1-3 | 1-0 |
22/03/2019 | 20:30 | Καραμπάκχ Βιεν. - Ebreichsdorf | 0-0 | 0-0 |
22/03/2019 | 20:30 | Τραϊσκίρτσεν - Αντμίρα Τζούνιορς | 1-3 | 1-2 |
23/03/2019 | 15:00 | Σταντλάου - Mattersburg II | 2-2 | 1-0 |
23/03/2019 | 17:00 | Μπρουκ Λέιθα - St. Pölten II | 2-0 | 0-0 |
23/03/2019 | 17:00 | Λεόμπεντορφ - Βίνερ Σπορτκλουμπ | 1-1 | 1-0 |
23/03/2019 | 17:00 | Team Wiener Linien - Mάρχφελντ Ντονάουαουεν | 0-2 | 0-2 |
02/04/2019 | 20:00 | Ραπίντ Βιέννης Β' - Σκβέτσατ | 2-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
29/03/2019 | 20:00 | Πάρντορφ - Τραϊσκίρτσεν | 2-2 | 1-0 |
29/03/2019 | 20:00 | St. Pölten II - Νεουσιέντλ 1919 | 2-3 | 1-1 |
29/03/2019 | 20:30 | Ebreichsdorf - Ραπίντ Βιέννης Β' | 2-1 | - |
29/03/2019 | 20:30 | Mάρχφελντ Ντονάουαουεν - Μπρουκ Λέιθα | 5-0 | - |
29/03/2019 | 20:30 | Βίνερ Σπορτκλουμπ - Mattersburg II | 1-2 | - |
29/03/2019 | 20:30 | Σκβέτσατ - Team Wiener Linien | 2-1 | - |
30/03/2019 | 15:00 | Σταντλάου - Καραμπάκχ Βιεν. | 1-3 | - |
31/03/2019 | 17:30 | Αντμίρα Τζούνιορς - Λεόμπεντορφ | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
05/04/2019 | 20:00 | Μπρουκ Λέιθα - Σκβέτσατ | 2-1 | 0-0 |
05/04/2019 | 20:00 | Νεουσιέντλ 1919 - Mάρχφελντ Ντονάουαουεν | 2-1 | 0-0 |
05/04/2019 | 20:00 | Mattersburg II - Αντμίρα Τζούνιορς | 1-3 | 0-1 |
05/04/2019 | 20:30 | Καραμπάκχ Βιεν. - Βίνερ Σπορτκλουμπ | 1-2 | 1-1 |
05/04/2019 | 20:30 | Τραϊσκίρτσεν - St. Pölten II | 0-3 | 0-2 |
06/04/2019 | 15:00 | Σταντλάου - Ebreichsdorf | 0-4 | - |
06/04/2019 | 17:00 | Team Wiener Linien - Ραπίντ Βιέννης Β' | 0-1 | - |
06/04/2019 | 17:30 | Λεόμπεντορφ - Πάρντορφ | 3-1 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
12/04/2019 | 20:00 | Ραπίντ Βιέννης Β' - Μπρουκ Λέιθα | 4-1 | - |
12/04/2019 | 20:00 | Πάρντορφ - Mattersburg II | 1-1 | - |
12/04/2019 | 20:00 | St. Pölten II - Λεόμπεντορφ | 0-0 | - |
12/04/2019 | 20:30 | Mάρχφελντ Ντονάουαουεν - Τραϊσκίρτσεν | 1-0 | - |
12/04/2019 | 20:30 | Βίνερ Σπορτκλουμπ - Σταντλάου | 4-1 | - |
12/04/2019 | 20:30 | Σκβέτσατ - Νεουσιέντλ 1919 | 0-2 | - |
12/04/2019 | 20:30 | Ebreichsdorf - Team Wiener Linien | 2-1 | - |
14/04/2019 | 16:00 | Αντμίρα Τζούνιορς - Καραμπάκχ Βιεν. | 2-1 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
18/04/2019 | 20:00 | Νεουσιέντλ 1919 - Ραπίντ Βιέννης Β' | 3-0 | 1-0 |
19/04/2019 | 20:00 | Mattersburg II - St. Pölten II | 1-0 | 0-0 |
19/04/2019 | 20:00 | Μπρουκ Λέιθα - Team Wiener Linien | 2-3 | 1-1 |
19/04/2019 | 20:30 | Βίνερ Σπορτκλουμπ - Ebreichsdorf | 2-1 | 1-1 |
19/04/2019 | 20:30 | Καραμπάκχ Βιεν. - Πάρντορφ | 2-1 | 1-0 |
19/04/2019 | 20:30 | Τραϊσκίρτσεν - Σκβέτσατ | 4-2 | 1-0 |
20/04/2019 | 15:00 | Σταντλάου - Αντμίρα Τζούνιορς | 3-0 | 2-0 |
20/04/2019 | 17:30 | Λεόμπεντορφ - Mάρχφελντ Ντονάουαουεν | 0-2 | 0-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
26/04/2019 | 20:00 | Πάρντορφ - Σταντλάου | 1-1 | - |
26/04/2019 | 20:00 | Ραπίντ Βιέννης Β' - Τραϊσκίρτσεν | 0-1 | - |
26/04/2019 | 20:30 | Σκβέτσατ - Λεόμπεντορφ | 0-0 | - |
26/04/2019 | 20:30 | Ebreichsdorf - Μπρουκ Λέιθα | 1-1 | - |
26/04/2019 | 20:30 | Mάρχφελντ Ντονάουαουεν - Mattersburg II | 4-0 | - |
27/04/2019 | 15:00 | St. Pölten II - Καραμπάκχ Βιεν. | 2-2 | - |
27/04/2019 | 17:00 | Team Wiener Linien - Νεουσιέντλ 1919 | 1-0 | - |
28/04/2019 | 17:30 | Αντμίρα Τζούνιορς - Βίνερ Σπορτκλουμπ | 4-0 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
03/05/2019 | 19:30 | Τραϊσκίρτσεν - Team Wiener Linien | 2-4 | - |
03/05/2019 | 20:00 | Mattersburg II - Σκβέτσατ | 6-0 | - |
03/05/2019 | 20:00 | Νεουσιέντλ 1919 - Μπρουκ Λέιθα | 3-0 | - |
03/05/2019 | 20:30 | Βίνερ Σπορτκλουμπ - Πάρντορφ | 1-1 | - |
03/05/2019 | 20:30 | Καραμπάκχ Βιεν. - Mάρχφελντ Ντονάουαουεν | 2-2 | - |
04/05/2019 | 15:00 | Σταντλάου - St. Pölten II | 3-2 | 2-2 |
04/05/2019 | 17:30 | Λεόμπεντορφ - Ραπίντ Βιέννης Β' | 1-1 | 0-0 |
05/05/2019 | 17:30 | Αντμίρα Τζούνιορς - Ebreichsdorf | 0-4 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
10/05/2019 | 20:00 | Ραπίντ Βιέννης Β' - Mattersburg II | 2-0 | 0-0 |
10/05/2019 | 20:00 | Πάρντορφ - Αντμίρα Τζούνιορς | 1-1 | 0-0 |
10/05/2019 | 20:00 | Μπρουκ Λέιθα - Τραϊσκίρτσεν | 2-3 | - |
10/05/2019 | 20:00 | St. Pölten II - Βίνερ Σπορτκλουμπ | 0-3 | 0-1 |
10/05/2019 | 20:30 | Καραμπάκχ Βιεν. - Σκβέτσατ | 4-0 | 3-0 |
10/05/2019 | 20:30 | Ebreichsdorf - Νεουσιέντλ 1919 | 6-0 | 2-0 |
10/05/2019 | 20:30 | Mάρχφελντ Ντονάουαουεν - Σταντλάου | 4-0 | 2-0 |
10/05/2019 | 20:30 | Team Wiener Linien - Λεόμπεντορφ | 0-0 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
17/05/2019 | 19:30 | Τραϊσκίρτσεν - Νεουσιέντλ 1919 | 2-4 | 0-1 |
17/05/2019 | 20:00 | Πάρντορφ - Ebreichsdorf | 0-3 | - |
17/05/2019 | 20:00 | Mattersburg II - Team Wiener Linien | 2-1 | - |
17/05/2019 | 20:30 | Βίνερ Σπορτκλουμπ - Mάρχφελντ Ντονάουαουεν | 2-0 | - |
17/05/2019 | 20:30 | Καραμπάκχ Βιεν. - Ραπίντ Βιέννης Β' | 2-0 | - |
18/05/2019 | 15:00 | Σταντλάου - Σκβέτσατ | 3-1 | 1-0 |
18/05/2019 | 17:30 | Λεόμπεντορφ - Μπρουκ Λέιθα | 1-1 | 0-0 |
19/05/2019 | 17:30 | Αντμίρα Τζούνιορς - St. Pölten II | 4-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
24/05/2019 | 20:00 | Μπρουκ Λέιθα - Mattersburg II | 3-0 | 1-0 |
24/05/2019 | 20:00 | Νεουσιέντλ 1919 - Λεόμπεντορφ | 0-0 | 0-0 |
24/05/2019 | 20:00 | Ραπίντ Βιέννης Β' - Σταντλάου | 2-2 | 0-1 |
24/05/2019 | 20:00 | Team Wiener Linien - Καραμπάκχ Βιεν. | 1-4 | 1-2 |
24/05/2019 | 20:30 | Ebreichsdorf - Τραϊσκίρτσεν | 2-0 | 0-0 |
24/05/2019 | 20:30 | Mάρχφελντ Ντονάουαουεν - Αντμίρα Τζούνιορς | 5-1 | 2-0 |
24/05/2019 | 20:30 | Σκβέτσατ - Βίνερ Σπορτκλουμπ | 2-2 | 2-0 |
25/05/2019 | 17:30 | St. Pölten II - Πάρντορφ | 2-2 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
30/05/2019 | 19:00 | Αντμίρα Τζούνιορς - Σκβέτσατ | 3-1 | - |
31/05/2019 | 20:00 | Πάρντορφ - Mάρχφελντ Ντονάουαουεν | 1-1 | 0-0 |
31/05/2019 | 20:00 | Mattersburg II - Νεουσιέντλ 1919 | 1-2 | 0-1 |
31/05/2019 | 20:00 | St. Pölten II - Ebreichsdorf | 0-2 | 0-1 |
31/05/2019 | 20:30 | Καραμπάκχ Βιεν. - Μπρουκ Λέιθα | 5-0 | 2-0 |
31/05/2019 | 20:30 | Βίνερ Σπορτκλουμπ - Ραπίντ Βιέννης Β' | 1-2 | 0-1 |
01/06/2019 | 17:30 | Λεόμπεντορφ - Τραϊσκίρτσεν | 3-1 | 1-1 |
01/06/2019 | 17:30 | Σταντλάου - Team Wiener Linien | 0-2 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
07/06/2019 | 19:00 | Ebreichsdorf - Λεόμπεντορφ | 6-1 | 1-1 |
07/06/2019 | 19:45 | Μπρουκ Λέιθα - Σταντλάου | 0-2 | 0-0 |
07/06/2019 | 19:45 | Νεουσιέντλ 1919 - Καραμπάκχ Βιεν. | 2-3 | - |
07/06/2019 | 19:45 | Ραπίντ Βιέννης Β' - Αντμίρα Τζούνιορς | 1-1 | 0-0 |
07/06/2019 | 19:45 | Τραϊσκίρτσεν - Mattersburg II | 5-1 | - |
07/06/2019 | 19:45 | Σκβέτσατ - Πάρντορφ | 1-3 | 1-2 |
07/06/2019 | 19:45 | Mάρχφελντ Ντονάουαουεν - St. Pölten II | 3-3 | - |
07/06/2019 | 19:45 | Team Wiener Linien - Βίνερ Σπορτκλουμπ | 2-2 | 1-1 |