Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
22/07/2022 | 21:45 | Σταντάρ Λιέγης - Γάνδη | 2-2 | 1-0 |
23/07/2022 | 17:00 | Σαρλερουά - Έουπεν | 3-1 | 1-0 |
23/07/2022 | 19:15 | Κόρτραϊκ - Λέουβεν | 0-2 | 0-0 |
23/07/2022 | 19:15 | Ζούλτε Βάρεγκεμ - Σερένγκ | 2-0 | 0-0 |
23/07/2022 | 21:45 | Σεντ Τρούιντεν - Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ | 1-1 | 1-0 |
24/07/2022 | 14:30 | Κλαμπ Μπριζ - Γκενκ | 3-2 | 1-1 |
24/07/2022 | 17:00 | Μαλίν - Αντβέρπ | 0-2 | 0-2 |
24/07/2022 | 19:30 | Άντερλεχτ - Οστάνδη | 2-0 | 1-0 |
24/07/2022 | 22:00 | Βέστερλο - Σερκλ Μπριζ | 2-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
29/07/2022 | 21:45 | Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ - Σαρλερουά | 1-0 | 0-0 |
30/07/2022 | 17:00 | Σερκλ Μπριζ - Άντερλεχτ | 1-0 | 0-0 |
30/07/2022 | 19:15 | Οστάνδη - Μαλίν | 2-1 | 2-0 |
30/07/2022 | 19:15 | Λέουβεν - Βέστερλο | 2-0 | 1-0 |
30/07/2022 | 21:45 | Γάνδη - Σεντ Τρούιντεν | 1-1 | 1-0 |
31/07/2022 | 14:30 | Γκενκ - Σταντάρ Λιέγης | 3-1 | 3-1 |
31/07/2022 | 17:00 | Έουπεν - Κλαμπ Μπριζ | 2-1 | 2-1 |
31/07/2022 | 19:30 | Σερένγκ - Κόρτραϊκ | 0-1 | 0-0 |
31/07/2022 | 22:00 | Αντβέρπ - Ζούλτε Βάρεγκεμ | 1-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
05/08/2022 | 21:45 | Κλαμπ Μπριζ - Ζούλτε Βάρεγκεμ | 1-1 | 0-0 |
06/08/2022 | 17:00 | Γκενκ - Έουπεν | 4-2 | 3-1 |
06/08/2022 | 19:15 | Κόρτραϊκ - Σεντ Τρούιντεν | 0-0 | 0-0 |
06/08/2022 | 19:15 | Σαρλερουά - Οστάνδη | 1-3 | 0-1 |
06/08/2022 | 21:45 | Μαλίν - Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ | 3-0 | 1-0 |
07/08/2022 | 14:30 | Σταντάρ Λιέγης - Σερκλ Μπριζ | 2-0 | 2-0 |
07/08/2022 | 17:00 | Γάνδη - Βέστερλο | 2-1 | 2-1 |
07/08/2022 | 19:30 | Άντερλεχτ - Σερένγκ | 3-1 | 3-0 |
07/08/2022 | 22:00 | Αντβέρπ - Λέουβεν | 4-2 | 2-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
12/08/2022 | 21:45 | Οστάνδη - Γάνδη | 1-3 | 1-2 |
13/08/2022 | 17:00 | Βέστερλο - Σταντάρ Λιέγης | 4-2 | 1-0 |
13/08/2022 | 19:15 | Σερκλ Μπριζ - Μαλίν | 0-0 | 0-0 |
13/08/2022 | 19:15 | Σερένγκ - Σαρλερουά | 0-1 | 0-0 |
13/08/2022 | 21:45 | Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ - Κόρτραϊκ | 2-1 | 1-0 |
14/08/2022 | 14:30 | Σεντ Τρούιντεν - Άντερλεχτ | 0-3 | 0-2 |
14/08/2022 | 17:00 | Έουπεν - Αντβέρπ | 0-1 | 0-0 |
14/08/2022 | 19:30 | Λέουβεν - Κλαμπ Μπριζ | 0-3 | 0-2 |
14/08/2022 | 22:00 | Ζούλτε Βάρεγκεμ - Γκενκ | 1-4 | 1-3 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
19/08/2022 | 21:45 | Έουπεν - Σερένγκ | 1-3 | 0-3 |
20/08/2022 | 17:00 | Οστάνδη - Σεντ Τρούιντεν | 0-1 | 0-1 |
20/08/2022 | 19:15 | Γκενκ - Σερκλ Μπριζ | 2-1 | 1-0 |
21/08/2022 | 14:30 | Κλαμπ Μπριζ - Κόρτραϊκ | 2-1 | 2-1 |
21/08/2022 | 17:00 | Ζούλτε Βάρεγκεμ - Σαρλερουά | 1-3 | 1-1 |
21/08/2022 | 19:30 | Σταντάρ Λιέγης - Λέουβεν | 1-3 | 0-2 |
21/08/2022 | 22:00 | Μαλίν - Βέστερλο | 5-4 | 1-1 |
31/08/2022 | 21:30 | Αντβέρπ - Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ | 4-2 | 4-1 |
01/09/2022 | 21:30 | Άντερλεχτ - Γάνδη | 0-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
26/08/2022 | 21:45 | Σαρλερουά - Κλαμπ Μπριζ | 1-3 | 1-2 |
27/08/2022 | 17:00 | Σερένγκ - Γκενκ | 0-4 | 0-1 |
27/08/2022 | 19:15 | Σερκλ Μπριζ - Ζούλτε Βάρεγκεμ | 1-1 | 1-1 |
27/08/2022 | 19:15 | Λέουβεν - Οστάνδη | 2-1 | 0-1 |
27/08/2022 | 21:45 | Σεντ Τρούιντεν - Μαλίν | 3-1 | 0-0 |
28/08/2022 | 14:30 | Γάνδη - Αντβέρπ | 1-2 | 1-2 |
28/08/2022 | 17:00 | Κόρτραϊκ - Σταντάρ Λιέγης | 0-1 | 0-0 |
28/08/2022 | 19:30 | Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ - Άντερλεχτ | 2-1 | 2-1 |
28/08/2022 | 22:00 | Βέστερλο - Έουπεν | 0-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
02/09/2022 | 21:45 | Κλαμπ Μπριζ - Σερκλ Μπριζ | 4-0 | 1-0 |
03/09/2022 | 17:00 | Γκενκ - Σεντ Τρούιντεν | 0-0 | 0-0 |
03/09/2022 | 19:15 | Μαλίν - Σερένγκ | 2-3 | 2-1 |
03/09/2022 | 19:15 | Έουπεν - Κόρτραϊκ | 0-1 | 0-0 |
03/09/2022 | 21:45 | Σταντάρ Λιέγης - Οστάνδη | 1-0 | 0-0 |
04/09/2022 | 14:30 | Άντερλεχτ - Λέουβεν | 2-2 | 0-1 |
04/09/2022 | 17:00 | Αντβέρπ - Βέστερλο | 3-0 | 1-0 |
04/09/2022 | 19:30 | Σαρλερουά - Γάνδη | 2-1 | 1-1 |
04/09/2022 | 22:00 | Ζούλτε Βάρεγκεμ - Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ | 1-3 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
09/09/2022 | 21:45 | Σεντ Τρούιντεν - Σταντάρ Λιέγης | 1-2 | 0-2 |
10/09/2022 | 17:00 | Κόρτραϊκ - Μαλίν | 1-4 | 0-2 |
10/09/2022 | 19:15 | Σερένγκ - Κλαμπ Μπριζ | 0-2 | 0-0 |
10/09/2022 | 19:15 | Οστάνδη - Έουπεν | 1-0 | 0-0 |
10/09/2022 | 21:45 | Λέουβεν - Σαρλερουά | 3-2 | 1-1 |
11/09/2022 | 14:30 | Βέστερλο - Άντερλεχτ | 2-1 | 1-0 |
11/09/2022 | 17:00 | Σερκλ Μπριζ - Αντβέρπ | 0-2 | 0-1 |
11/09/2022 | 19:30 | Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ - Γκενκ | 1-2 | 0-1 |
11/09/2022 | 22:00 | Γάνδη - Ζούλτε Βάρεγκεμ | 2-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
16/09/2022 | 21:45 | Αντβέρπ - Σερένγκ | 2-1 | 2-1 |
17/09/2022 | 17:00 | Μαλίν - Λέουβεν | 0-0 | 0-0 |
17/09/2022 | 19:15 | Σερκλ Μπριζ - Οστάνδη | 2-2 | 2-0 |
17/09/2022 | 19:15 | Ζούλτε Βάρεγκεμ - Σεντ Τρούιντεν | 0-3 | 0-1 |
17/09/2022 | 21:45 | Σαρλερουά - Βέστερλο | 2-3 | 1-2 |
18/09/2022 | 14:30 | Γκενκ - Γάνδη | 1-0 | 0-0 |
18/09/2022 | 17:00 | Έουπεν - Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ | 1-2 | 1-1 |
18/09/2022 | 19:30 | Σταντάρ Λιέγης - Κλαμπ Μπριζ | 3-0 | 1-0 |
18/09/2022 | 22:00 | Άντερλεχτ - Κόρτραϊκ | 4-1 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
30/09/2022 | 21:45 | Σταντάρ Λιέγης - Σερένγκ | 0-2 | 0-1 |
01/10/2022 | 17:00 | Λέουβεν - Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ | 0-3 | 0-2 |
01/10/2022 | 19:15 | Βέστερλο - Ζούλτε Βάρεγκεμ | 2-0 | 1-0 |
01/10/2022 | 19:15 | Οστάνδη - Γκενκ | 1-2 | 1-1 |
01/10/2022 | 21:45 | Κλαμπ Μπριζ - Μαλίν | 3-0 | 1-0 |
02/10/2022 | 14:30 | Άντερλεχτ - Σαρλερουά | 0-1 | 0-0 |
02/10/2022 | 17:00 | Γάνδη - Σερκλ Μπριζ | 3-4 | 0-1 |
02/10/2022 | 19:30 | Κόρτραϊκ - Αντβέρπ | 2-1 | 2-0 |
02/10/2022 | 22:00 | Σεντ Τρούιντεν - Έουπεν | 0-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
07/10/2022 | 21:45 | Αντβέρπ - Σεντ Τρούιντεν | 2-0 | 1-0 |
08/10/2022 | 17:00 | Γκενκ - Κόρτραϊκ | 2-1 | 1-0 |
08/10/2022 | 19:15 | Σερένγκ - Οστάνδη | 1-1 | 0-0 |
08/10/2022 | 19:15 | Ζούλτε Βάρεγκεμ - Λέουβεν | 2-5 | 1-0 |
08/10/2022 | 21:45 | Κλαμπ Μπριζ - Βέστερλο | 0-2 | 0-0 |
09/10/2022 | 14:30 | Μαλίν - Άντερλεχτ | 1-3 | 1-0 |
09/10/2022 | 17:00 | Έουπεν - Γάνδη | 0-4 | 0-2 |
09/10/2022 | 19:30 | Σαρλερουά - Σταντάρ Λιέγης | 0-1 | 0-1 |
09/10/2022 | 22:00 | Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ - Σερκλ Μπριζ | 2-1 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
14/10/2022 | 21:45 | Βέστερλο - Σερένγκ | 2-2 | 2-1 |
15/10/2022 | 17:00 | Κόρτραϊκ - Ζούλτε Βάρεγκεμ | 1-3 | 1-0 |
15/10/2022 | 19:15 | Σερκλ Μπριζ - Έουπεν | 5-1 | 3-1 |
15/10/2022 | 19:15 | Σεντ Τρούιντεν - Σαρλερουά | 2-1 | 1-0 |
15/10/2022 | 21:45 | Λέουβεν - Γκενκ | 0-1 | 0-1 |
16/10/2022 | 14:30 | Σταντάρ Λιέγης - Αντβέρπ | 3-0 | 3-0 |
16/10/2022 | 17:00 | Γάνδη - Μαλίν | 3-0 | 1-0 |
16/10/2022 | 19:30 | Άντερλεχτ - Κλαμπ Μπριζ | 0-1 | 0-0 |
16/10/2022 | 22:00 | Οστάνδη - Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ | 1-6 | 0-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
18/10/2022 | 19:30 | Σαρλερουά - Κόρτραϊκ | 2-2 | 2-0 |
18/10/2022 | 19:30 | Έουπεν - Λέουβεν | 4-2 | 2-2 |
18/10/2022 | 21:45 | Γκενκ - Βέστερλο | 6-1 | 5-1 |
18/10/2022 | 21:45 | Σερένγκ - Σερκλ Μπριζ | 0-1 | 0-1 |
19/10/2022 | 19:30 | Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ - Γάνδη | 2-0 | 1-0 |
19/10/2022 | 21:45 | Κλαμπ Μπριζ - Σεντ Τρούιντεν | 3-0 | 1-0 |
19/10/2022 | 21:45 | Μαλίν - Σταντάρ Λιέγης | 2-0 | 0-0 |
20/10/2022 | 19:30 | Αντβέρπ - Οστάνδη | 3-0 | 1-0 |
20/10/2022 | 21:45 | Ζούλτε Βάρεγκεμ - Άντερλεχτ | 3-2 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
21/10/2022 | 21:45 | Σερκλ Μπριζ - Σαρλερουά | 4-1 | 1-0 |
22/10/2022 | 17:00 | Κόρτραϊκ - Βέστερλο | 0-2 | 0-0 |
22/10/2022 | 19:15 | Μαλίν - Έουπεν | 2-1 | 1-1 |
22/10/2022 | 19:15 | Σεντ Τρούιντεν - Λέουβεν | 0-0 | 0-0 |
22/10/2022 | 21:45 | Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ - Κλαμπ Μπριζ | 2-2 | 1-2 |
23/10/2022 | 14:30 | Αντβέρπ - Γκενκ | 1-3 | 1-2 |
23/10/2022 | 17:00 | Γάνδη - Σερένγκ | 2-1 | 1-1 |
23/10/2022 | 19:30 | Σταντάρ Λιέγης - Άντερλεχτ | 3-1 | 2-1 |
23/10/2022 | 22:00 | Οστάνδη - Ζούλτε Βάρεγκεμ | 2-1 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
28/10/2022 | 21:45 | Γκενκ - Μαλίν | 3-1 | 1-1 |
29/10/2022 | 17:00 | Ζούλτε Βάρεγκεμ - Σταντάρ Λιέγης | 0-3 | 0-0 |
29/10/2022 | 19:15 | Κόρτραϊκ - Σερκλ Μπριζ | 1-1 | 0-1 |
29/10/2022 | 19:15 | Βέστερλο - Σεντ Τρούιντεν | 2-3 | 0-2 |
29/10/2022 | 21:45 | Κλαμπ Μπριζ - Οστάνδη | 4-2 | 2-0 |
30/10/2022 | 14:30 | Άντερλεχτ - Έουπεν | 4-2 | 2-1 |
30/10/2022 | 17:00 | Σερένγκ - Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ | 1-2 | 0-0 |
30/10/2022 | 19:30 | Λέουβεν - Γάνδη | 1-1 | 0-1 |
30/10/2022 | 22:00 | Σαρλερουά - Αντβέρπ | 1-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
04/11/2022 | 21:45 | Γκενκ - Σαρλερουά | 4-1 | 2-0 |
05/11/2022 | 17:00 | Μαλίν - Ζούλτε Βάρεγκεμ | 2-2 | 2-0 |
05/11/2022 | 19:15 | Σερένγκ - Σεντ Τρούιντεν | 1-2 | 1-0 |
05/11/2022 | 19:15 | Σερκλ Μπριζ - Λέουβεν | 2-1 | 1-1 |
05/11/2022 | 21:45 | Έουπεν - Σταντάρ Λιέγης | 2-0 | 0-0 |
06/11/2022 | 14:30 | Γάνδη - Κλαμπ Μπριζ | 2-0 | 2-0 |
06/11/2022 | 17:00 | Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ - Βέστερλο | 1-1 | 0-1 |
06/11/2022 | 19:30 | Αντβέρπ - Άντερλεχτ | 0-0 | 0-0 |
06/11/2022 | 22:00 | Οστάνδη - Κόρτραϊκ | 3-1 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
11/11/2022 | 21:45 | Λέουβεν - Σερένγκ | 5-0 | 4-0 |
12/11/2022 | 17:00 | Βέστερλο - Οστάνδη | 6-0 | 3-0 |
12/11/2022 | 19:15 | Ζούλτε Βάρεγκεμ - Έουπεν | 5-5 | 2-3 |
12/11/2022 | 19:15 | Σεντ Τρούιντεν - Σερκλ Μπριζ | 0-1 | 0-0 |
12/11/2022 | 21:45 | Σαρλερουά - Μαλίν | 1-0 | 0-0 |
13/11/2022 | 14:30 | Κλαμπ Μπριζ - Αντβέρπ | 2-2 | 1-0 |
13/11/2022 | 17:00 | Σταντάρ Λιέγης - Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ | 2-3 | 0-1 |
13/11/2022 | 19:30 | Άντερλεχτ - Γκενκ | 0-2 | 0-1 |
13/11/2022 | 22:00 | Κόρτραϊκ - Γάνδη | 0-4 | 0-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
23/12/2022 | 19:30 | Σερένγκ - Έουπεν | 0-1 | 0-0 |
23/12/2022 | 21:30 | Γάνδη - Σταντάρ Λιέγης | 0-0 | 0-0 |
23/12/2022 | 21:30 | Μαλίν - Σερκλ Μπριζ | 1-1 | 0-1 |
26/12/2022 | 14:30 | Κλαμπ Μπριζ - Λέουβεν | 1-1 | 1-0 |
26/12/2022 | 17:00 | Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ - Οστάνδη | 3-0 | 0-0 |
26/12/2022 | 19:15 | Κόρτραϊκ - Γκενκ | 1-0 | 0-0 |
26/12/2022 | 21:45 | Σαρλερουά - Άντερλεχτ | 0-1 | 0-0 |
27/12/2022 | 21:00 | Σεντ Τρούιντεν - Ζούλτε Βάρεγκεμ | 2-0 | 1-0 |
27/12/2022 | 21:00 | Βέστερλο - Αντβέρπ | 3-3 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
06/01/2023 | 21:45 | Σταντάρ Λιέγης - Σεντ Τρούιντεν | 1-1 | 0-0 |
07/01/2023 | 17:00 | Έουπεν - Σαρλερουά | 1-2 | 1-0 |
07/01/2023 | 19:15 | Σερκλ Μπριζ - Βέστερλο | 0-1 | 0-1 |
07/01/2023 | 19:15 | Οστάνδη - Σερένγκ | 1-2 | 1-1 |
07/01/2023 | 21:45 | Αντβέρπ - Γάνδη | 2-0 | 1-0 |
08/01/2023 | 14:30 | Γκενκ - Κλαμπ Μπριζ | 3-1 | 1-1 |
08/01/2023 | 17:00 | Ζούλτε Βάρεγκεμ - Μαλίν | 2-0 | 1-0 |
08/01/2023 | 19:30 | Άντερλεχτ - Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ | 1-3 | 0-0 |
08/01/2023 | 22:00 | Λέουβεν - Κόρτραϊκ | 2-3 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
13/01/2023 | 21:45 | Βέστερλο - Λέουβεν | 1-2 | 0-0 |
14/01/2023 | 17:00 | Σερένγκ - Σταντάρ Λιέγης | 1-1 | 1-1 |
14/01/2023 | 19:15 | Μαλίν - Οστάνδη | 2-1 | 1-0 |
14/01/2023 | 19:15 | Έουπεν - Σεντ Τρούιντεν | 0-2 | 0-1 |
14/01/2023 | 21:45 | Γκενκ - Ζούλτε Βάρεγκεμ | 1-0 | 1-0 |
15/01/2023 | 14:30 | Κλαμπ Μπριζ - Άντερλεχτ | 1-1 | 0-0 |
15/01/2023 | 17:00 | Γάνδη - Κόρτραϊκ | 2-1 | 1-0 |
15/01/2023 | 19:30 | Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ - Αντβέρπ | 2-0 | 1-0 |
15/01/2023 | 22:00 | Σαρλερουά - Σερκλ Μπριζ | 2-1 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
17/01/2023 | 19:30 | Λέουβεν - Έουπεν | 1-1 | 1-0 |
17/01/2023 | 21:45 | Σταντάρ Λιέγης - Μαλίν | 2-0 | 1-0 |
17/01/2023 | 21:45 | Βέστερλο - Γκενκ | 2-3 | 0-2 |
18/01/2023 | 19:30 | Σερκλ Μπριζ - Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ | 1-1 | 0-0 |
18/01/2023 | 19:30 | Οστάνδη - Αντβέρπ | 0-3 | 0-2 |
18/01/2023 | 21:45 | Άντερλεχτ - Ζούλτε Βάρεγκεμ | 2-3 | 2-1 |
18/01/2023 | 21:45 | Κόρτραϊκ - Σερένγκ | 3-2 | 2-1 |
19/01/2023 | 19:30 | Γάνδη - Σαρλερουά | 0-0 | 0-0 |
19/01/2023 | 21:45 | Σεντ Τρούιντεν - Κλαμπ Μπριζ | 1-1 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
21/01/2023 | 17:00 | Ζούλτε Βάρεγκεμ - Βέστερλο | 1-1 | 0-1 |
21/01/2023 | 19:15 | Μαλίν - Κόρτραϊκ | 3-2 | 2-1 |
21/01/2023 | 19:15 | Οστάνδη - Σερκλ Μπριζ | 1-2 | 0-1 |
21/01/2023 | 21:45 | Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ - Λέουβεν | 1-0 | 0-0 |
22/01/2023 | 14:30 | Αντβέρπ - Σταντάρ Λιέγης | 4-1 | 3-1 |
22/01/2023 | 17:00 | Σερένγκ - Άντερλεχτ | 0-1 | 0-0 |
22/01/2023 | 19:30 | Κλαμπ Μπριζ - Σαρλερουά | 2-2 | 1-2 |
22/01/2023 | 22:00 | Σεντ Τρούιντεν - Γάνδη | 0-3 | 0-2 |
01/02/2023 | 19:45 | Έουπεν - Γκενκ | 1-1 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
27/01/2023 | 21:45 | Σταντάρ Λιέγης - Έουπεν | 3-1 | 2-1 |
28/01/2023 | 17:00 | Βέστερλο - Μαλίν | 2-0 | 1-0 |
28/01/2023 | 19:15 | Λέουβεν - Σεντ Τρούιντεν | 1-1 | 0-1 |
28/01/2023 | 19:15 | Κόρτραϊκ - Οστάνδη | 2-2 | 1-1 |
28/01/2023 | 21:45 | Σαρλερουά - Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ | 0-1 | 0-1 |
29/01/2023 | 14:30 | Άντερλεχτ - Αντβέρπ | 0-0 | 0-0 |
29/01/2023 | 17:00 | Σερκλ Μπριζ - Γάνδη | 3-2 | 0-0 |
29/01/2023 | 19:30 | Ζούλτε Βάρεγκεμ - Κλαμπ Μπριζ | 1-2 | 1-2 |
29/01/2023 | 22:00 | Γκενκ - Σερένγκ | 4-0 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
03/02/2023 | 21:45 | Οστάνδη - Άντερλεχτ | 0-2 | 0-1 |
04/02/2023 | 17:00 | Σερκλ Μπριζ - Σταντάρ Λιέγης | 1-1 | 0-0 |
04/02/2023 | 19:15 | Σερένγκ - Λέουβεν | 2-1 | 1-1 |
04/02/2023 | 19:15 | Έουπεν - Βέστερλο | 1-1 | 0-1 |
04/02/2023 | 21:45 | Σεντ Τρούιντεν - Κόρτραϊκ | 1-0 | 1-0 |
05/02/2023 | 14:30 | Αντβέρπ - Κλαμπ Μπριζ | 0-0 | 0-0 |
05/02/2023 | 17:00 | Μαλίν - Σαρλερουά | 2-2 | 2-0 |
05/02/2023 | 19:30 | Γάνδη - Γκενκ | 2-3 | 1-1 |
05/02/2023 | 20:15 | Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ - Ζούλτε Βάρεγκεμ | 4-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
10/02/2023 | 21:00 | Λέουβεν - Σερκλ Μπριζ | 0-0 | 0-0 |
10/02/2023 | 21:45 | Κλαμπ Μπριζ - Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ | 1-1 | 1-1 |
10/02/2023 | 21:45 | Έουπεν - Μαλίν | 2-1 | 0-1 |
11/02/2023 | 17:00 | Βέστερλο - Γάνδη | 3-3 | 2-2 |
11/02/2023 | 19:15 | Σαρλερουά - Σερένγκ | 3-0 | 1-0 |
12/02/2023 | 14:30 | Γκενκ - Αντβέρπ | 0-1 | 0-0 |
12/02/2023 | 17:00 | Άντερλεχτ - Σεντ Τρούιντεν | 3-1 | 0-0 |
12/02/2023 | 19:30 | Σταντάρ Λιέγης - Κόρτραϊκ | 0-2 | 0-0 |
12/02/2023 | 20:15 | Ζούλτε Βάρεγκεμ - Οστάνδη | 1-1 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
17/02/2023 | 21:45 | Μαλίν - Γκενκ | 2-2 | 1-1 |
18/02/2023 | 17:00 | Αντβέρπ - Έουπεν | 2-0 | 2-0 |
18/02/2023 | 19:15 | Σερένγκ - Ζούλτε Βάρεγκεμ | 1-1 | 0-1 |
18/02/2023 | 19:15 | Οστάνδη - Σαρλερουά | 0-0 | 0-0 |
18/02/2023 | 21:45 | Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ - Σταντάρ Λιέγης | 2-4 | 1-2 |
19/02/2023 | 14:30 | Σερκλ Μπριζ - Κλαμπ Μπριζ | 2-2 | 0-1 |
19/02/2023 | 17:00 | Γάνδη - Λέουβεν | 2-0 | 0-0 |
19/02/2023 | 19:30 | Κόρτραϊκ - Άντερλεχτ | 2-2 | 0-1 |
19/02/2023 | 20:15 | Σεντ Τρούιντεν - Βέστερλο | 0-1 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
24/02/2023 | 21:45 | Ζούλτε Βάρεγκεμ - Κόρτραϊκ | 3-3 | 1-2 |
25/02/2023 | 17:00 | Σερένγκ - Μαλίν | 0-2 | 0-1 |
25/02/2023 | 19:15 | Γκενκ - Οστάνδη | 3-0 | 2-0 |
25/02/2023 | 19:15 | Έουπεν - Σερκλ Μπριζ | 2-2 | 2-2 |
25/02/2023 | 21:45 | Βέστερλο - Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ | 4-2 | 2-1 |
26/02/2023 | 14:30 | Κλαμπ Μπριζ - Γάνδη | 2-0 | 0-0 |
26/02/2023 | 17:00 | Λέουβεν - Αντβέρπ | 1-1 | 1-0 |
26/02/2023 | 19:30 | Άντερλεχτ - Σταντάρ Λιέγης | 2-2 | 2-1 |
26/02/2023 | 20:15 | Σαρλερουά - Σεντ Τρούιντεν | 1-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
03/03/2023 | 21:45 | Οστάνδη - Κλαμπ Μπριζ | 3-0 | 1-0 |
04/03/2023 | 17:00 | Κόρτραϊκ - Σαρλερουά | 0-1 | 0-0 |
04/03/2023 | 19:15 | Λέουβεν - Ζούλτε Βάρεγκεμ | 4-2 | 3-0 |
04/03/2023 | 19:15 | Σερκλ Μπριζ - Σερένγκ | 3-1 | 2-1 |
04/03/2023 | 21:45 | Σταντάρ Λιέγης - Βέστερλο | 2-0 | 1-0 |
05/03/2023 | 14:30 | Σεντ Τρούιντεν - Γκενκ | 2-2 | 1-1 |
05/03/2023 | 17:00 | Αντβέρπ - Μαλίν | 5-0 | 3-0 |
05/03/2023 | 19:30 | Γάνδη - Άντερλεχτ | 1-0 | 0-0 |
05/03/2023 | 20:15 | Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ - Έουπεν | 2-1 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
10/03/2023 | 21:45 | Σαρλερουά - Λέουβεν | 0-1 | 0-1 |
11/03/2023 | 17:00 | Μαλίν - Σεντ Τρούιντεν | 1-0 | 0-0 |
11/03/2023 | 19:15 | Βέστερλο - Κόρτραϊκ | 3-1 | 1-0 |
11/03/2023 | 19:15 | Έουπεν - Οστάνδη | 4-4 | 1-1 |
11/03/2023 | 21:45 | Σερένγκ - Αντβέρπ | 0-2 | 0-2 |
12/03/2023 | 14:30 | Κλαμπ Μπριζ - Σταντάρ Λιέγης | 2-0 | 0-0 |
12/03/2023 | 17:00 | Ζούλτε Βάρεγκεμ - Γάνδη | 2-6 | 0-2 |
12/03/2023 | 19:30 | Γκενκ - Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ | 1-2 | 1-2 |
12/03/2023 | 20:15 | Άντερλεχτ - Σερκλ Μπριζ | 2-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
17/03/2023 | 21:45 | Σερκλ Μπριζ - Γκενκ | 1-1 | 1-0 |
18/03/2023 | 17:00 | Κόρτραϊκ - Κλαμπ Μπριζ | 1-0 | 1-0 |
18/03/2023 | 19:15 | Σεντ Τρούιντεν - Σερένγκ | 2-1 | 1-0 |
18/03/2023 | 19:15 | Οστάνδη - Βέστερλο | 1-2 | 0-1 |
18/03/2023 | 21:45 | Σταντάρ Λιέγης - Ζούλτε Βάρεγκεμ | 2-2 | 2-0 |
19/03/2023 | 14:30 | Αντβέρπ - Σαρλερουά | 0-1 | 0-1 |
19/03/2023 | 17:00 | Λέουβεν - Άντερλεχτ | 0-2 | 0-1 |
19/03/2023 | 19:30 | Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ - Μαλίν | 2-1 | 1-1 |
19/03/2023 | 20:15 | Γάνδη - Έουπεν | 3-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
31/03/2023 | 21:45 | Ζούλτε Βάρεγκεμ - Αντβέρπ | 0-2 | 0-0 |
01/04/2023 | 17:00 | Σερκλ Μπριζ - Κόρτραϊκ | 2-0 | 2-0 |
01/04/2023 | 19:15 | Σερένγκ - Γάνδη | 0-5 | 0-1 |
01/04/2023 | 19:15 | Βέστερλο - Σαρλερουά | 2-3 | 1-2 |
01/04/2023 | 21:45 | Οστάνδη - Σταντάρ Λιέγης | 1-3 | 1-3 |
02/04/2023 | 14:30 | Γκενκ - Λέουβεν | 2-1 | 1-0 |
02/04/2023 | 17:00 | Έουπεν - Άντερλεχτ | 0-1 | 0-0 |
02/04/2023 | 19:30 | Μαλίν - Κλαμπ Μπριζ | 0-3 | 0-2 |
02/04/2023 | 20:15 | Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ - Σεντ Τρούιντεν | 2-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
07/04/2023 | 21:45 | Κλαμπ Μπριζ - Σερένγκ | 2-0 | 0-0 |
08/04/2023 | 17:00 | Λέουβεν - Μαλίν | 4-1 | 2-0 |
08/04/2023 | 17:00 | Κόρτραϊκ - Έουπεν | 0-0 | 0-0 |
08/04/2023 | 19:15 | Σαρλερουά - Ζούλτε Βάρεγκεμ | 3-2 | 0-1 |
08/04/2023 | 21:45 | Γάνδη - Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ | 1-1 | 0-1 |
09/04/2023 | 14:30 | Άντερλεχτ - Βέστερλο | 0-0 | 0-0 |
09/04/2023 | 17:00 | Αντβέρπ - Σερκλ Μπριζ | 2-1 | 0-1 |
09/04/2023 | 19:30 | Σταντάρ Λιέγης - Γκενκ | 2-0 | 2-0 |
09/04/2023 | 20:15 | Σεντ Τρούιντεν - Οστάνδη | 5-0 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
14/04/2023 | 21:45 | Σταντάρ Λιέγης - Σαρλερουά | 3-1 | 1-0 |
15/04/2023 | 17:00 | Έουπεν - Ζούλτε Βάρεγκεμ | 1-5 | 0-4 |
15/04/2023 | 19:15 | Σερκλ Μπριζ - Σεντ Τρούιντεν | 3-1 | 2-0 |
15/04/2023 | 19:15 | Οστάνδη - Λέουβεν | 0-4 | 0-2 |
15/04/2023 | 21:45 | Βέστερλο - Κλαμπ Μπριζ | 0-0 | 0-0 |
16/04/2023 | 14:30 | Γκενκ - Άντερλεχτ | 5-2 | 2-1 |
16/04/2023 | 17:00 | Μαλίν - Γάνδη | 1-1 | 1-1 |
16/04/2023 | 19:30 | Αντβέρπ - Κόρτραϊκ | 1-0 | 0-0 |
16/04/2023 | 20:15 | Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ - Σερένγκ | 2-1 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
22/04/2023 | 19:15 | Σερένγκ - Βέστερλο | 1-1 | 1-1 |
23/04/2023 | 14:30 | Σεντ Τρούιντεν - Αντβέρπ | 0-1 | 0-0 |
23/04/2023 | 19:30 | Κλαμπ Μπριζ - Έουπεν | 7-0 | 4-0 |
23/04/2023 | 19:30 | Άντερλεχτ - Μαλίν | 2-3 | 1-2 |
23/04/2023 | 19:30 | Γάνδη - Οστάνδη | 1-2 | 0-0 |
23/04/2023 | 19:30 | Λέουβεν - Σταντάρ Λιέγης | 3-2 | 1-0 |
23/04/2023 | 19:30 | Κόρτραϊκ - Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ | 2-4 | 2-1 |
23/04/2023 | 19:30 | Ζούλτε Βάρεγκεμ - Σερκλ Μπριζ | 2-3 | 0-2 |
23/04/2023 | 19:30 | Σαρλερουά - Γκενκ | 2-2 | 1-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
28/04/2023 | 21:45 | Γάνδη - Βέστερλο | 3-1 | 0-1 |
29/04/2023 | 19:15 | Σερκλ Μπριζ - Σταντάρ Λιέγης | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
30/04/2023 | 19:30 | Γκενκ - Κλαμπ Μπριζ | 3-1 | 1-1 |
03/05/2023 | 21:30 | Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ - Αντβέρπ | 0-2 | 0-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
06/05/2023 | 19:15 | Κλαμπ Μπριζ - Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ | 1-2 | 0-1 |
07/05/2023 | 19:30 | Αντβέρπ - Γκενκ | 2-1 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
06/05/2023 | 21:45 | Σταντάρ Λιέγης - Γάνδη | 1-2 | 0-1 |
07/05/2023 | 14:30 | Βέστερλο - Σερκλ Μπριζ | 3-5 | 1-4 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
13/05/2023 | 19:15 | Σερκλ Μπριζ - Γάνδη | 0-4 | 0-1 |
13/05/2023 | 21:45 | Σταντάρ Λιέγης - Βέστερλο | 2-2 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
14/05/2023 | 14:30 | Αντβέρπ - Κλαμπ Μπριζ | 3-2 | 1-2 |
14/05/2023 | 19:30 | Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ - Γκενκ | 3-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
20/05/2023 | 19:15 | Βέστερλο - Σταντάρ Λιέγης | 3-0 | 2-0 |
20/05/2023 | 21:45 | Γάνδη - Σερκλ Μπριζ | 2-2 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
21/05/2023 | 14:30 | Κλαμπ Μπριζ - Αντβέρπ | 2-0 | 0-0 |
21/05/2023 | 19:30 | Γκενκ - Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ | 1-1 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
27/05/2023 | 19:15 | Βέστερλο - Γάνδη | 1-3 | 1-1 |
27/05/2023 | 21:45 | Σταντάρ Λιέγης - Σερκλ Μπριζ | 0-4 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
28/05/2023 | 14:30 | Αντβέρπ - Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ | 1-1 | 1-0 |
28/05/2023 | 19:30 | Κλαμπ Μπριζ - Γκενκ | 1-3 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
03/06/2023 | 21:30 | Γάνδη - Σταντάρ Λιέγης | 3-1 | 2-1 |
03/06/2023 | 21:30 | Σερκλ Μπριζ - Βέστερλο | 2-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
04/06/2023 | 19:30 | Γκενκ - Αντβέρπ | 2-2 | 1-0 |
04/06/2023 | 19:30 | Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ - Κλαμπ Μπριζ | 1-3 | 0-0 |
Οι φιλοξενούμενοι εξασφαλίζουν την παραμονή τους σε περίπτωση νίκης και το διπλό βρίσκεται ήδη σε πτώση στην στοιχηματική αγορά.
Οι πρωτευουσιάνοι ρίχνουν τα ρέστα τους για να επιστρέψει στη μάχη του τίτλου και το διπλό στην Αμβέρσα έχει πάρει ήδη παιχνίδι στην στοιχηματική αγορά.
Τα πονταρίσματα τερμάτων έχουν την… τιμητική τους στις σημερινές αναμετρήσεις των πλέι οφ καθώς αρκετές ομάδες έχουν… ξεμείνει από στόχους και αγωνίζονται χωρίς σκοπιμότητες.
Οι πρωτευουσιάνοι δεν… αντέχουν απώλεια βαθμών κόντρα στην “κουρασμένη” Κλαμπ Μπριζ ενώ σε πτώση βρίσκεται ο άσος της Σαρλερουά στα πλέι οφ παραμονής.
Η πρωτοπόρος δοκιμάζεται στην έδρα της φορμαρισμένης Γκενκ ενώ η Γάνδη υποδέχεται τη Μαλίν σε μια αναμέτρηση που δύναται να καθορίσει την πρωτιά στα πλέι οφ 7-12.
Οι πρωτευουσιάνοι υποδέχονται τη Σερκλ Μπριζ και ο άσος έχει πάρει ήδη παιχνίδι στην στοιχηματική αγορά, ενώ σε πτώση βρίσκεται και το διπλό της Γάνδης στο Βέστερλο.
Η Αντβέρπ υποδέχεται τη Γκενκ στο ντέρμπι της ημέρας ενώ σε πτώση βρίσκεται ο άσος της Σαρλερουά που φιλοξενεί τη Μολενμπέικ.
Όποια ομάδα επικρατήσει θα παραμείνει στο κόλπο για την πρωτιά και θα ποντάρουμε βάσει φόρμας στους γηπεδούχους.
Με δύο δυνατές αναμετρήσεις ολοκληρώνεται η 1η αγωνιστική στα πλέι οφ τίτλου, καθώς η πρωτοπόρος Ουνιόν δοκιμάζεται στο Γκενκ ενώ Σερκλ και Κλαμπ κοντράρονται στο τοπικό ντέρμπι του Μπρούχε.
Οι πρωτευουσιάνοι υποδέχονται την Αντβέρπ στην πρεμιέρα των πλέι οφ 1-6 στο Βέλγιο, ενώ η εξαιρετική εσχάτως Μαλίν δοκιμάζεται στην έδρα της Λέουβεν και το διπλό βρίσκεται σε πτώση τις τελευταίες ώρες στη στοιχηματική αγορά.
Οι γηπεδούχοι έχουν τον πρώτο λόγο στην εναρκτήρια αναμέτρηση των πλέι οφ 7-12 αλλά ο άσος προσφέρεται σε “φαγωμένη” τιμή και θα προτιμήσουμε ποντάρισμα τερμάτων.
Τελευταία αγωνιστική στη Pro Jupiler League με το ενδιαφέρον να εστιάζεται στις ομάδες που παλεύουν για το πλασάρισμα στην πρώτη εξάδα και την αποφυγή των πλέι άουτ.
Με δύο αναμετρήσεις “ανοίγει” η 30η και τελευταία αγωνιστική της κανονικής διάρκειας της Pro Jupiler League, όπου οι γηπεδούχοι έχουν τον πρώτο λόγο.
Η Μπριζ προσφέρει έναν λογικό άσο, η Ουνιόν έχει τον πρώτο λόγο κόντρα στη Γάνδη ενώ αρκετά πονταρίσματα έχει “μαζέψει” και η επικράτηση της Γκενκ επί της Σταντάρ.
Οι “μοβ” έχουν τον πρώτο και τελευταίο κόντρα στη συμπολίτισσα Μολενμπέικ, ενώ λογικό φαβορί φαντάζει και η Αντβέρπ στην έδρα της Κορτράικ.
Οι πρωτευουσιάνοι δεν αναμένεται να συναντήσουν ιδιαίτερα προβλήματα στην έδρα της προβληματικής Λέουβεν, ενώ τα πονταρίσματα τερμάτων έχουν την... τιμητική τους στα άλλα ματς της βραδιάς.
“Εξάποντο” κρίνεται το ματς στο “Κάουπχε” και δεν θα… μπλέξουμε με σημείο, προτιμώντας ποντάρισμα τερμάτων.
Η αναμέτρηση Κλαμπ Μπριζ – Αντερλεχτ κλέβει την παράσταση στο σημερινό πρόγραμμα, με το σετ να κρίνεται υπερβολικό και να αδικεί τους φιλοξενούμενους.
Με τρεις καθοριστικές αναμετρήσεις στην “ουρά” του βαθμολογικού πίνακα συνεχίζεται η δράση στην Pro Jupiler League, με το διπλό της Λέουβεν να έχει πάρει ήδη… παιχνίδι στη στοιχηματική αγορά.
Στενεύουν τα περιθώρια και για τις δύο ομάδες τέσσερις στροφές πριν την ολοκλήρωση της κανονικής διάρκειας και το ματς στο “Μαμπούργκ” δύναται να αποδειχτεί καθοριστικό για τη συνέχεια τους.
Η “μάχη” του Μπρούχε ανάμεσα στη Σερκλ και τη Κλαμπ ξεχωρίζει στο σημερινό πρόγραμμα, ενώ η αξιόπιστη φέτος Αντερλεχτ προσφέρει έναν δυνατό άσο.
Οι “μεγάλοι” (Αντβέρπ, Γκενκ) προσφέρουν δύο λογικούς άσους ενώ η Λέουβεν υποδέχεται τη Σαρλερουά σε μια κομβική αναμέτρηση στην μάχη της παραμονής στην κατηγορία.
Και οι δύο ομάδες… συμμαζεύτηκαν μετά την αλλαγή τεχνικού και περιμένουμε να αποφύγουν τα ρίσκα στο ματς που “ανοίγει” την 26η αγωνιστική.
Οι δοκιμασίες των Αντβέρπ και Αντερλεχτ σε Βρυξέλλες και Σαρλερουά ξεχωρίζουν στο σημερινό πρόγραμμα, ενώ η Γάνδη υποδέχεται την Σερκλ Μπριζ σεμια αμφίρροπη αναμέτρηση.
Οι συνδυαστικοί άσοι έχουν την... τιμητική τους στις σημερινές αναμετρήσεις καθώς Ουνιόν και Κλαμπ Μπριζ έχουν τον πρώτο και τελευταίο λόγο κόντρα σε Βέστερλο και Εουπεν αντίστοιχα.
Οι φιλοξενούμενοι διάγουν τις καλύτερες ημέρες στη σεζόν και αδικούνται από το σετ αποδόσεων στην εξόρμηση στο “Στάγιεν”.
Super Sunday στη Jupiler League καθώς η Αντβέρπ υποδέχεται την Κλαμπ Μπριζ ενώ η Αντερλεχτ φιλοξενει την Γάνδη σε δύο κρίσιμες αναμετρήσεις στην κορυφή του βαθμολογικού πίνακα.
Η πρωτοπόρος έχει απαιτητικό έργο στην έδρα της Γκενκ, ενώ σε πτώση βρίσκεται τις τελευταίες ώρες το διπλό της Σταντάρ Λιέγης.
Μπορεί οι πρωτευουσιάνοι να μην έχουν ξεκινήσει πειστικά το 2024 αλλά οι περισσότεροι ήδη τους εμπιστεύονται στην εκτός έδρας αναμέτρηση με τη Μαλίν.
Η πρωτοπόρος Ουνιόν έχει τον πρώτο λόγο στο μίνι ντέρμπι των Βρυξελλών, η Γκενκ ψάχνει απαντήσεις στο Λέουβεν, ενώ η περυσινή πρωταθλήτρια Αντβέρπ δοκιμάζεται στην έδρα της Σταντάρ.
Η ομάδα του Ρόνι Ντέιλα έχει βρει για τα καλά ρυθμό και δεν αναμένεται να συναντήσει ιδιαίτερες δυσκολίες κόντρα στη Κορτράικ. Πιο “ανοιχτό” το ματς της Βέστερλο με τη Σερκλ Μπριζ.
Λίγες ημέρες μετά το ματς Κυπέλλου, Αντερλεχτ και Ουνιόν διασταυρώνουν εκ νέου τα ξίφη τους στο ντέρμπι κορυφής της Pro League. Ντέρμπι μίσους και το Σιντ Τρουιντεν – Γκενκ, ενώ πιο εύκολο φαντάζει το εργο της Αντβέρπ στο Εουπεν.
Η ομάδα του Ρόνι Ντέιλα έχει ανεβάσει την απόδοση της και οι περισσότεροι ήδη την εμπιστεύονται για διπλό στην έδρα της προβληματικής Σαρλερουά.
Οι γηπεδούχοι δεν έχουν επικρατήσει της ομάδας από την Λιέγη απο το μακρινό 2010 και το ματς στο “Γιαν Μπρέιντελ” φαντάζει πιο δύσκολο απο ότι δείχνει το σετ αποδόσεων.
Η περυσινή πρωταθλήτρια καλείται να καλύψει το χαμένο έδαφος και οι περισσότεροι ήδη την εμπιστεύονται κόντρα στην με σημαντικές απουσίες, Σαρλερουά.
Οι έδρες έχουν την... τιμητική τους στις αποψινές αναμετρήσεις της Pro League και οι νίκες των Μπριζ και Σταντάρ έχουν πάρει ήδη... παιχνίδι στην στοιχηματική αγορά.
Οι γηπεδούχοι αντιμετωπίζουν αρκετά αγωνιστικά προβλήματα και μοιραία θα αγωνιστούν με... πειραματικό σχήμα και σετ κρίνεται έτσι υπερβολικό.
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τα τρία παιχνίδια που θα διεξαχθούν σήμερα Τετάρτη (27/12) για την 20η αγωνιστική του πρωταθλήματος.
Το Βέλγιο έχει σήμερα Τρίτη (26/12) πέντε παιχνίδια για την 20η αγωνιστική με το ντέρμπι Κλαμπ Μπριζ - Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ να κλέβει την παράσταση.
Η Αντερλεχτ κοντράρεται με τη Γκενκ στο ντέρμπι της ημέρας, ενώ Ουνιόν και Αντβέρπ δεν αναμένεται να... λαθέψουν κόντρα σε Εουπεν και Βέστερλο αντίστοιχα.
Οι γηπεδούχοι έχουν τον πρώτο και τελευταίο λόγο κόντρα σε μια προβληματική ομάδα και ο άσος προσφέρεται αναμενόμενα σε αδιάφορες τιμές.
Η αξιόπιστη φέτος Σερκλ Μπριζ έχει τον πρώτο λόγο κόντρα στην προβληματική Κορτράικ ενώ “ανοιχτή” σε όλα τα αποτελέσματα είναι η αναμέτρηση της Μαλίν με τη Σερκλ Μπριζ.
Η περυσινή πρωταθλήτρια Αντβέρπ υποδέχεται την εξαιρετική φέτος Αντερλεχτ, ενώ η Κλαμπ Μπριζ φιλοξενεί την αξιόπιστη Γάνδη σε μια... Super Sunday σύμφωνα με τον Τύπο της χώρας!
Η αναμέτρηση της Σταντάρ Λιέγης με τη Σαρλερουά ξεχωρίζει στο σημερινό πρόγραμμα της 18ης αγωνιστικής, με φόρμα και παράδοση να “φωτογραφίζουν” τον άσο.
Τα πονταρίσματα τερμάτων έχουν την τιμητική τους στο ντέρμπι ουράς που “ανοίγει” την 18η αγωνιστική στην Pro League. Με νέο τεχνικό οι γηπεδούχοι.
Η περυσινή πρωταθλήτρια έχει απαιτητικό έργο στην έδρα της ισχυρής Σερκλ Μπριζ, ενώ η Γάνδη προσφέρει έναν δυνατό άσο κόντρα στην περιορισμένων δυνατοτήτων Μολενμπέικ.
Τα πονταρίσματα τερμάτων έχουν την... τιμητική τους στο σημερινό πρόγραμμα της Pro Jupiler League όπου ξεχωρίζει το ντέρμπι της Κλαμπ Μπριζ με τη Σταντάρ Λιέγης.
Ο συνδυαστικός άσος της ομάδας του Μάρκο φαν Μπόμελ ξεχωρίζει στο σημερινό πρόγραμμα της Pro League ενώ το σκορ αναμένεται να... ξεφύγει στο ματς της Μολενμπέικ με τη Σαρλερουά.
Βίοι αντίθετοι για τις δύο ομάδες και το διπλό των εξαιρετικών φέτος πρωτευουσιάνων έχει πάρει ήδη παιχνίδι στην στοιχηματική αγορά.
Το ντέρμπι κορυφής ανάμεσα στην Γάνδη και την Ουνιόν ξεχωρίζει στο σημερινό πρόγραμμα, ενώ Κλαμπ Μπριζ και Αντερλεχτ έχουν τον πρώτο λόγο κόντρα σε Λέουβεν και Μολενμπέικ αντίστοιχα.