betsson

Jupiler Pro League 2022

Βέλγιο - 1η Κατηγορία - 2022

Πρωτάθλημα (22/07/2022 - 04/06/2023) - 18 ομάδες
Επιλογή σεζόν
Κανονική Περίοδος - 1η αγωνιστική 22 - 24/07/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
22/07/2022 21:45 Σταντάρ Λιέγης Σταντάρ Λιέγης - Γάνδη Γάνδη 2-2 1-0
23/07/2022 17:00 Σαρλερουά Σαρλερουά - Έουπεν Έουπεν 3-1 1-0
23/07/2022 19:15 Κόρτραϊκ Κόρτραϊκ - Λέουβεν Λέουβεν 0-2 0-0
23/07/2022 19:15 Ζούλτε Βάρεγκεμ Ζούλτε Βάρεγκεμ - Σερένγκ Σερένγκ 2-0 0-0
23/07/2022 21:45 Σεντ Τρούιντεν Σεντ Τρούιντεν - Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ 1-1 1-0
24/07/2022 14:30 Κλαμπ Μπριζ Κλαμπ Μπριζ - Γκενκ Γκενκ 3-2 1-1
24/07/2022 17:00 Μαλίν Μαλίν - Αντβέρπ Αντβέρπ 0-2 0-2
24/07/2022 19:30 Άντερλεχτ Άντερλεχτ - Οστάνδη Οστάνδη 2-0 1-0
24/07/2022 22:00 Βέστερλο Βέστερλο - Σερκλ Μπριζ Σερκλ Μπριζ 2-0 1-0
Κανονική Περίοδος - 2η αγωνιστική 29 - 31/07/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/07/2022 21:45 Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ - Σαρλερουά Σαρλερουά 1-0 0-0
30/07/2022 17:00 Σερκλ Μπριζ Σερκλ Μπριζ - Άντερλεχτ Άντερλεχτ 1-0 0-0
30/07/2022 19:15 Οστάνδη Οστάνδη - Μαλίν Μαλίν 2-1 2-0
30/07/2022 19:15 Λέουβεν Λέουβεν - Βέστερλο Βέστερλο 2-0 1-0
30/07/2022 21:45 Γάνδη Γάνδη - Σεντ Τρούιντεν Σεντ Τρούιντεν 1-1 1-0
31/07/2022 14:30 Γκενκ Γκενκ - Σταντάρ Λιέγης Σταντάρ Λιέγης 3-1 3-1
31/07/2022 17:00 Έουπεν Έουπεν - Κλαμπ Μπριζ Κλαμπ Μπριζ 2-1 2-1
31/07/2022 19:30 Σερένγκ Σερένγκ - Κόρτραϊκ Κόρτραϊκ 0-1 0-0
31/07/2022 22:00 Αντβέρπ Αντβέρπ - Ζούλτε Βάρεγκεμ Ζούλτε Βάρεγκεμ 1-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 3η αγωνιστική 05 - 07/08/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/08/2022 21:45 Κλαμπ Μπριζ Κλαμπ Μπριζ - Ζούλτε Βάρεγκεμ Ζούλτε Βάρεγκεμ 1-1 0-0
06/08/2022 17:00 Γκενκ Γκενκ - Έουπεν Έουπεν 4-2 3-1
06/08/2022 19:15 Κόρτραϊκ Κόρτραϊκ - Σεντ Τρούιντεν Σεντ Τρούιντεν 0-0 0-0
06/08/2022 19:15 Σαρλερουά Σαρλερουά - Οστάνδη Οστάνδη 1-3 0-1
06/08/2022 21:45 Μαλίν Μαλίν - Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ 3-0 1-0
07/08/2022 14:30 Σταντάρ Λιέγης Σταντάρ Λιέγης - Σερκλ Μπριζ Σερκλ Μπριζ 2-0 2-0
07/08/2022 17:00 Γάνδη Γάνδη - Βέστερλο Βέστερλο 2-1 2-1
07/08/2022 19:30 Άντερλεχτ Άντερλεχτ - Σερένγκ Σερένγκ 3-1 3-0
07/08/2022 22:00 Αντβέρπ Αντβέρπ - Λέουβεν Λέουβεν 4-2 2-1
Κανονική Περίοδος - 4η αγωνιστική 12 - 14/08/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/08/2022 21:45 Οστάνδη Οστάνδη - Γάνδη Γάνδη 1-3 1-2
13/08/2022 17:00 Βέστερλο Βέστερλο - Σταντάρ Λιέγης Σταντάρ Λιέγης 4-2 1-0
13/08/2022 19:15 Σερκλ Μπριζ Σερκλ Μπριζ - Μαλίν Μαλίν 0-0 0-0
13/08/2022 19:15 Σερένγκ Σερένγκ - Σαρλερουά Σαρλερουά 0-1 0-0
13/08/2022 21:45 Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ - Κόρτραϊκ Κόρτραϊκ 2-1 1-0
14/08/2022 14:30 Σεντ Τρούιντεν Σεντ Τρούιντεν - Άντερλεχτ Άντερλεχτ 0-3 0-2
14/08/2022 17:00 Έουπεν Έουπεν - Αντβέρπ Αντβέρπ 0-1 0-0
14/08/2022 19:30 Λέουβεν Λέουβεν - Κλαμπ Μπριζ Κλαμπ Μπριζ 0-3 0-2
14/08/2022 22:00 Ζούλτε Βάρεγκεμ Ζούλτε Βάρεγκεμ - Γκενκ Γκενκ 1-4 1-3
Κανονική Περίοδος - 5η αγωνιστική 19/08 - 01/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/08/2022 21:45 Έουπεν Έουπεν - Σερένγκ Σερένγκ 1-3 0-3
20/08/2022 17:00 Οστάνδη Οστάνδη - Σεντ Τρούιντεν Σεντ Τρούιντεν 0-1 0-1
20/08/2022 19:15 Γκενκ Γκενκ - Σερκλ Μπριζ Σερκλ Μπριζ 2-1 1-0
21/08/2022 14:30 Κλαμπ Μπριζ Κλαμπ Μπριζ - Κόρτραϊκ Κόρτραϊκ 2-1 2-1
21/08/2022 17:00 Ζούλτε Βάρεγκεμ Ζούλτε Βάρεγκεμ - Σαρλερουά Σαρλερουά 1-3 1-1
21/08/2022 19:30 Σταντάρ Λιέγης Σταντάρ Λιέγης - Λέουβεν Λέουβεν 1-3 0-2
21/08/2022 22:00 Μαλίν Μαλίν - Βέστερλο Βέστερλο 5-4 1-1
31/08/2022 21:30 Αντβέρπ Αντβέρπ - Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ 4-2 4-1
01/09/2022 21:30 Άντερλεχτ Άντερλεχτ - Γάνδη Γάνδη 0-1 0-0
Κανονική Περίοδος - 6η αγωνιστική 26 - 28/08/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/08/2022 21:45 Σαρλερουά Σαρλερουά - Κλαμπ Μπριζ Κλαμπ Μπριζ 1-3 1-2
27/08/2022 17:00 Σερένγκ Σερένγκ - Γκενκ Γκενκ 0-4 0-1
27/08/2022 19:15 Σερκλ Μπριζ Σερκλ Μπριζ - Ζούλτε Βάρεγκεμ Ζούλτε Βάρεγκεμ 1-1 1-1
27/08/2022 19:15 Λέουβεν Λέουβεν - Οστάνδη Οστάνδη 2-1 0-1
27/08/2022 21:45 Σεντ Τρούιντεν Σεντ Τρούιντεν - Μαλίν Μαλίν 3-1 0-0
28/08/2022 14:30 Γάνδη Γάνδη - Αντβέρπ Αντβέρπ 1-2 1-2
28/08/2022 17:00 Κόρτραϊκ Κόρτραϊκ - Σταντάρ Λιέγης Σταντάρ Λιέγης 0-1 0-0
28/08/2022 19:30 Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ - Άντερλεχτ Άντερλεχτ 2-1 2-1
28/08/2022 22:00 Βέστερλο Βέστερλο - Έουπεν Έουπεν 0-1 0-0
Κανονική Περίοδος - 7η αγωνιστική 02 - 04/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
02/09/2022 21:45 Κλαμπ Μπριζ Κλαμπ Μπριζ - Σερκλ Μπριζ Σερκλ Μπριζ 4-0 1-0
03/09/2022 17:00 Γκενκ Γκενκ - Σεντ Τρούιντεν Σεντ Τρούιντεν 0-0 0-0
03/09/2022 19:15 Μαλίν Μαλίν - Σερένγκ Σερένγκ 2-3 2-1
03/09/2022 19:15 Έουπεν Έουπεν - Κόρτραϊκ Κόρτραϊκ 0-1 0-0
03/09/2022 21:45 Σταντάρ Λιέγης Σταντάρ Λιέγης - Οστάνδη Οστάνδη 1-0 0-0
04/09/2022 14:30 Άντερλεχτ Άντερλεχτ - Λέουβεν Λέουβεν 2-2 0-1
04/09/2022 17:00 Αντβέρπ Αντβέρπ - Βέστερλο Βέστερλο 3-0 1-0
04/09/2022 19:30 Σαρλερουά Σαρλερουά - Γάνδη Γάνδη 2-1 1-1
04/09/2022 22:00 Ζούλτε Βάρεγκεμ Ζούλτε Βάρεγκεμ - Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ 1-3 0-1
Κανονική Περίοδος - 8η αγωνιστική 09 - 11/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
09/09/2022 21:45 Σεντ Τρούιντεν Σεντ Τρούιντεν - Σταντάρ Λιέγης Σταντάρ Λιέγης 1-2 0-2
10/09/2022 17:00 Κόρτραϊκ Κόρτραϊκ - Μαλίν Μαλίν 1-4 0-2
10/09/2022 19:15 Σερένγκ Σερένγκ - Κλαμπ Μπριζ Κλαμπ Μπριζ 0-2 0-0
10/09/2022 19:15 Οστάνδη Οστάνδη - Έουπεν Έουπεν 1-0 0-0
10/09/2022 21:45 Λέουβεν Λέουβεν - Σαρλερουά Σαρλερουά 3-2 1-1
11/09/2022 14:30 Βέστερλο Βέστερλο - Άντερλεχτ Άντερλεχτ 2-1 1-0
11/09/2022 17:00 Σερκλ Μπριζ Σερκλ Μπριζ - Αντβέρπ Αντβέρπ 0-2 0-1
11/09/2022 19:30 Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ - Γκενκ Γκενκ 1-2 0-1
11/09/2022 22:00 Γάνδη Γάνδη - Ζούλτε Βάρεγκεμ Ζούλτε Βάρεγκεμ 2-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 9η αγωνιστική 16 - 18/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
16/09/2022 21:45 Αντβέρπ Αντβέρπ - Σερένγκ Σερένγκ 2-1 2-1
17/09/2022 17:00 Μαλίν Μαλίν - Λέουβεν Λέουβεν 0-0 0-0
17/09/2022 19:15 Σερκλ Μπριζ Σερκλ Μπριζ - Οστάνδη Οστάνδη 2-2 2-0
17/09/2022 19:15 Ζούλτε Βάρεγκεμ Ζούλτε Βάρεγκεμ - Σεντ Τρούιντεν Σεντ Τρούιντεν 0-3 0-1
17/09/2022 21:45 Σαρλερουά Σαρλερουά - Βέστερλο Βέστερλο 2-3 1-2
18/09/2022 14:30 Γκενκ Γκενκ - Γάνδη Γάνδη 1-0 0-0
18/09/2022 17:00 Έουπεν Έουπεν - Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ 1-2 1-1
18/09/2022 19:30 Σταντάρ Λιέγης Σταντάρ Λιέγης - Κλαμπ Μπριζ Κλαμπ Μπριζ 3-0 1-0
18/09/2022 22:00 Άντερλεχτ Άντερλεχτ - Κόρτραϊκ Κόρτραϊκ 4-1 1-0
Κανονική Περίοδος - 10η αγωνιστική 30/09 - 02/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/09/2022 21:45 Σταντάρ Λιέγης Σταντάρ Λιέγης - Σερένγκ Σερένγκ 0-2 0-1
01/10/2022 17:00 Λέουβεν Λέουβεν - Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ 0-3 0-2
01/10/2022 19:15 Βέστερλο Βέστερλο - Ζούλτε Βάρεγκεμ Ζούλτε Βάρεγκεμ 2-0 1-0
01/10/2022 19:15 Οστάνδη Οστάνδη - Γκενκ Γκενκ 1-2 1-1
01/10/2022 21:45 Κλαμπ Μπριζ Κλαμπ Μπριζ - Μαλίν Μαλίν 3-0 1-0
02/10/2022 14:30 Άντερλεχτ Άντερλεχτ - Σαρλερουά Σαρλερουά 0-1 0-0
02/10/2022 17:00 Γάνδη Γάνδη - Σερκλ Μπριζ Σερκλ Μπριζ 3-4 0-1
02/10/2022 19:30 Κόρτραϊκ Κόρτραϊκ - Αντβέρπ Αντβέρπ 2-1 2-0
02/10/2022 22:00 Σεντ Τρούιντεν Σεντ Τρούιντεν - Έουπεν Έουπεν 0-1 0-0
Κανονική Περίοδος - 11η αγωνιστική 07 - 09/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
07/10/2022 21:45 Αντβέρπ Αντβέρπ - Σεντ Τρούιντεν Σεντ Τρούιντεν 2-0 1-0
08/10/2022 17:00 Γκενκ Γκενκ - Κόρτραϊκ Κόρτραϊκ 2-1 1-0
08/10/2022 19:15 Σερένγκ Σερένγκ - Οστάνδη Οστάνδη 1-1 0-0
08/10/2022 19:15 Ζούλτε Βάρεγκεμ Ζούλτε Βάρεγκεμ - Λέουβεν Λέουβεν 2-5 1-0
08/10/2022 21:45 Κλαμπ Μπριζ Κλαμπ Μπριζ - Βέστερλο Βέστερλο 0-2 0-0
09/10/2022 14:30 Μαλίν Μαλίν - Άντερλεχτ Άντερλεχτ 1-3 1-0
09/10/2022 17:00 Έουπεν Έουπεν - Γάνδη Γάνδη 0-4 0-2
09/10/2022 19:30 Σαρλερουά Σαρλερουά - Σταντάρ Λιέγης Σταντάρ Λιέγης 0-1 0-1
09/10/2022 22:00 Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ - Σερκλ Μπριζ Σερκλ Μπριζ 2-1 1-0
Κανονική Περίοδος - 12η αγωνιστική 14 - 16/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
14/10/2022 21:45 Βέστερλο Βέστερλο - Σερένγκ Σερένγκ 2-2 2-1
15/10/2022 17:00 Κόρτραϊκ Κόρτραϊκ - Ζούλτε Βάρεγκεμ Ζούλτε Βάρεγκεμ 1-3 1-0
15/10/2022 19:15 Σερκλ Μπριζ Σερκλ Μπριζ - Έουπεν Έουπεν 5-1 3-1
15/10/2022 19:15 Σεντ Τρούιντεν Σεντ Τρούιντεν - Σαρλερουά Σαρλερουά 2-1 1-0
15/10/2022 21:45 Λέουβεν Λέουβεν - Γκενκ Γκενκ 0-1 0-1
16/10/2022 14:30 Σταντάρ Λιέγης Σταντάρ Λιέγης - Αντβέρπ Αντβέρπ 3-0 3-0
16/10/2022 17:00 Γάνδη Γάνδη - Μαλίν Μαλίν 3-0 1-0
16/10/2022 19:30 Άντερλεχτ Άντερλεχτ - Κλαμπ Μπριζ Κλαμπ Μπριζ 0-1 0-0
16/10/2022 22:00 Οστάνδη Οστάνδη - Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ 1-6 0-2
Κανονική Περίοδος - 13η αγωνιστική 18 - 20/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/10/2022 19:30 Σαρλερουά Σαρλερουά - Κόρτραϊκ Κόρτραϊκ 2-2 2-0
18/10/2022 19:30 Έουπεν Έουπεν - Λέουβεν Λέουβεν 4-2 2-2
18/10/2022 21:45 Γκενκ Γκενκ - Βέστερλο Βέστερλο 6-1 5-1
18/10/2022 21:45 Σερένγκ Σερένγκ - Σερκλ Μπριζ Σερκλ Μπριζ 0-1 0-1
19/10/2022 19:30 Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ - Γάνδη Γάνδη 2-0 1-0
19/10/2022 21:45 Κλαμπ Μπριζ Κλαμπ Μπριζ - Σεντ Τρούιντεν Σεντ Τρούιντεν 3-0 1-0
19/10/2022 21:45 Μαλίν Μαλίν - Σταντάρ Λιέγης Σταντάρ Λιέγης 2-0 0-0
20/10/2022 19:30 Αντβέρπ Αντβέρπ - Οστάνδη Οστάνδη 3-0 1-0
20/10/2022 21:45 Ζούλτε Βάρεγκεμ Ζούλτε Βάρεγκεμ - Άντερλεχτ Άντερλεχτ 3-2 1-1
Κανονική Περίοδος - 14η αγωνιστική 21 - 23/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
21/10/2022 21:45 Σερκλ Μπριζ Σερκλ Μπριζ - Σαρλερουά Σαρλερουά 4-1 1-0
22/10/2022 17:00 Κόρτραϊκ Κόρτραϊκ - Βέστερλο Βέστερλο 0-2 0-0
22/10/2022 19:15 Μαλίν Μαλίν - Έουπεν Έουπεν 2-1 1-1
22/10/2022 19:15 Σεντ Τρούιντεν Σεντ Τρούιντεν - Λέουβεν Λέουβεν 0-0 0-0
22/10/2022 21:45 Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ - Κλαμπ Μπριζ Κλαμπ Μπριζ 2-2 1-2
23/10/2022 14:30 Αντβέρπ Αντβέρπ - Γκενκ Γκενκ 1-3 1-2
23/10/2022 17:00 Γάνδη Γάνδη - Σερένγκ Σερένγκ 2-1 1-1
23/10/2022 19:30 Σταντάρ Λιέγης Σταντάρ Λιέγης - Άντερλεχτ Άντερλεχτ 3-1 2-1
23/10/2022 22:00 Οστάνδη Οστάνδη - Ζούλτε Βάρεγκεμ Ζούλτε Βάρεγκεμ 2-1 1-0
Κανονική Περίοδος - 15η αγωνιστική 28 - 30/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
28/10/2022 21:45 Γκενκ Γκενκ - Μαλίν Μαλίν 3-1 1-1
29/10/2022 17:00 Ζούλτε Βάρεγκεμ Ζούλτε Βάρεγκεμ - Σταντάρ Λιέγης Σταντάρ Λιέγης 0-3 0-0
29/10/2022 19:15 Κόρτραϊκ Κόρτραϊκ - Σερκλ Μπριζ Σερκλ Μπριζ 1-1 0-1
29/10/2022 19:15 Βέστερλο Βέστερλο - Σεντ Τρούιντεν Σεντ Τρούιντεν 2-3 0-2
29/10/2022 21:45 Κλαμπ Μπριζ Κλαμπ Μπριζ - Οστάνδη Οστάνδη 4-2 2-0
30/10/2022 14:30 Άντερλεχτ Άντερλεχτ - Έουπεν Έουπεν 4-2 2-1
30/10/2022 17:00 Σερένγκ Σερένγκ - Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ 1-2 0-0
30/10/2022 19:30 Λέουβεν Λέουβεν - Γάνδη Γάνδη 1-1 0-1
30/10/2022 22:00 Σαρλερουά Σαρλερουά - Αντβέρπ Αντβέρπ 1-0 1-0
Κανονική Περίοδος - 16η αγωνιστική 04 - 06/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/11/2022 21:45 Γκενκ Γκενκ - Σαρλερουά Σαρλερουά 4-1 2-0
05/11/2022 17:00 Μαλίν Μαλίν - Ζούλτε Βάρεγκεμ Ζούλτε Βάρεγκεμ 2-2 2-0
05/11/2022 19:15 Σερένγκ Σερένγκ - Σεντ Τρούιντεν Σεντ Τρούιντεν 1-2 1-0
05/11/2022 19:15 Σερκλ Μπριζ Σερκλ Μπριζ - Λέουβεν Λέουβεν 2-1 1-1
05/11/2022 21:45 Έουπεν Έουπεν - Σταντάρ Λιέγης Σταντάρ Λιέγης 2-0 0-0
06/11/2022 14:30 Γάνδη Γάνδη - Κλαμπ Μπριζ Κλαμπ Μπριζ 2-0 2-0
06/11/2022 17:00 Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ - Βέστερλο Βέστερλο 1-1 0-1
06/11/2022 19:30 Αντβέρπ Αντβέρπ - Άντερλεχτ Άντερλεχτ 0-0 0-0
06/11/2022 22:00 Οστάνδη Οστάνδη - Κόρτραϊκ Κόρτραϊκ 3-1 1-1
Κανονική Περίοδος - 17η αγωνιστική 11 - 13/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/11/2022 21:45 Λέουβεν Λέουβεν - Σερένγκ Σερένγκ 5-0 4-0
12/11/2022 17:00 Βέστερλο Βέστερλο - Οστάνδη Οστάνδη 6-0 3-0
12/11/2022 19:15 Ζούλτε Βάρεγκεμ Ζούλτε Βάρεγκεμ - Έουπεν Έουπεν 5-5 2-3
12/11/2022 19:15 Σεντ Τρούιντεν Σεντ Τρούιντεν - Σερκλ Μπριζ Σερκλ Μπριζ 0-1 0-0
12/11/2022 21:45 Σαρλερουά Σαρλερουά - Μαλίν Μαλίν 1-0 0-0
13/11/2022 14:30 Κλαμπ Μπριζ Κλαμπ Μπριζ - Αντβέρπ Αντβέρπ 2-2 1-0
13/11/2022 17:00 Σταντάρ Λιέγης Σταντάρ Λιέγης - Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ 2-3 0-1
13/11/2022 19:30 Άντερλεχτ Άντερλεχτ - Γκενκ Γκενκ 0-2 0-1
13/11/2022 22:00 Κόρτραϊκ Κόρτραϊκ - Γάνδη Γάνδη 0-4 0-2
Κανονική Περίοδος - 18η αγωνιστική 23 - 27/12/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
23/12/2022 19:30 Σερένγκ Σερένγκ - Έουπεν Έουπεν 0-1 0-0
23/12/2022 21:30 Γάνδη Γάνδη - Σταντάρ Λιέγης Σταντάρ Λιέγης 0-0 0-0
23/12/2022 21:30 Μαλίν Μαλίν - Σερκλ Μπριζ Σερκλ Μπριζ 1-1 0-1
26/12/2022 14:30 Κλαμπ Μπριζ Κλαμπ Μπριζ - Λέουβεν Λέουβεν 1-1 1-0
26/12/2022 17:00 Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ - Οστάνδη Οστάνδη 3-0 0-0
26/12/2022 19:15 Κόρτραϊκ Κόρτραϊκ - Γκενκ Γκενκ 1-0 0-0
26/12/2022 21:45 Σαρλερουά Σαρλερουά - Άντερλεχτ Άντερλεχτ 0-1 0-0
27/12/2022 21:00 Σεντ Τρούιντεν Σεντ Τρούιντεν - Ζούλτε Βάρεγκεμ Ζούλτε Βάρεγκεμ 2-0 1-0
27/12/2022 21:00 Βέστερλο Βέστερλο - Αντβέρπ Αντβέρπ 3-3 1-0
Κανονική Περίοδος - 19η αγωνιστική 06 - 08/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
06/01/2023 21:45 Σταντάρ Λιέγης Σταντάρ Λιέγης - Σεντ Τρούιντεν Σεντ Τρούιντεν 1-1 0-0
07/01/2023 17:00 Έουπεν Έουπεν - Σαρλερουά Σαρλερουά 1-2 1-0
07/01/2023 19:15 Σερκλ Μπριζ Σερκλ Μπριζ - Βέστερλο Βέστερλο 0-1 0-1
07/01/2023 19:15 Οστάνδη Οστάνδη - Σερένγκ Σερένγκ 1-2 1-1
07/01/2023 21:45 Αντβέρπ Αντβέρπ - Γάνδη Γάνδη 2-0 1-0
08/01/2023 14:30 Γκενκ Γκενκ - Κλαμπ Μπριζ Κλαμπ Μπριζ 3-1 1-1
08/01/2023 17:00 Ζούλτε Βάρεγκεμ Ζούλτε Βάρεγκεμ - Μαλίν Μαλίν 2-0 1-0
08/01/2023 19:30 Άντερλεχτ Άντερλεχτ - Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ 1-3 0-0
08/01/2023 22:00 Λέουβεν Λέουβεν - Κόρτραϊκ Κόρτραϊκ 2-3 1-1
Κανονική Περίοδος - 20η αγωνιστική 13 - 15/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
13/01/2023 21:45 Βέστερλο Βέστερλο - Λέουβεν Λέουβεν 1-2 0-0
14/01/2023 17:00 Σερένγκ Σερένγκ - Σταντάρ Λιέγης Σταντάρ Λιέγης 1-1 1-1
14/01/2023 19:15 Μαλίν Μαλίν - Οστάνδη Οστάνδη 2-1 1-0
14/01/2023 19:15 Έουπεν Έουπεν - Σεντ Τρούιντεν Σεντ Τρούιντεν 0-2 0-1
14/01/2023 21:45 Γκενκ Γκενκ - Ζούλτε Βάρεγκεμ Ζούλτε Βάρεγκεμ 1-0 1-0
15/01/2023 14:30 Κλαμπ Μπριζ Κλαμπ Μπριζ - Άντερλεχτ Άντερλεχτ 1-1 0-0
15/01/2023 17:00 Γάνδη Γάνδη - Κόρτραϊκ Κόρτραϊκ 2-1 1-0
15/01/2023 19:30 Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ - Αντβέρπ Αντβέρπ 2-0 1-0
15/01/2023 22:00 Σαρλερουά Σαρλερουά - Σερκλ Μπριζ Σερκλ Μπριζ 2-1 1-1
Κανονική Περίοδος - 21η αγωνιστική 17 - 19/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
17/01/2023 19:30 Λέουβεν Λέουβεν - Έουπεν Έουπεν 1-1 1-0
17/01/2023 21:45 Σταντάρ Λιέγης Σταντάρ Λιέγης - Μαλίν Μαλίν 2-0 1-0
17/01/2023 21:45 Βέστερλο Βέστερλο - Γκενκ Γκενκ 2-3 0-2
18/01/2023 19:30 Σερκλ Μπριζ Σερκλ Μπριζ - Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ 1-1 0-0
18/01/2023 19:30 Οστάνδη Οστάνδη - Αντβέρπ Αντβέρπ 0-3 0-2
18/01/2023 21:45 Άντερλεχτ Άντερλεχτ - Ζούλτε Βάρεγκεμ Ζούλτε Βάρεγκεμ 2-3 2-1
18/01/2023 21:45 Κόρτραϊκ Κόρτραϊκ - Σερένγκ Σερένγκ 3-2 2-1
19/01/2023 19:30 Γάνδη Γάνδη - Σαρλερουά Σαρλερουά 0-0 0-0
19/01/2023 21:45 Σεντ Τρούιντεν Σεντ Τρούιντεν - Κλαμπ Μπριζ Κλαμπ Μπριζ 1-1 0-1
Κανονική Περίοδος - 22η αγωνιστική 21/01 - 01/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
21/01/2023 17:00 Ζούλτε Βάρεγκεμ Ζούλτε Βάρεγκεμ - Βέστερλο Βέστερλο 1-1 0-1
21/01/2023 19:15 Μαλίν Μαλίν - Κόρτραϊκ Κόρτραϊκ 3-2 2-1
21/01/2023 19:15 Οστάνδη Οστάνδη - Σερκλ Μπριζ Σερκλ Μπριζ 1-2 0-1
21/01/2023 21:45 Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ - Λέουβεν Λέουβεν 1-0 0-0
22/01/2023 14:30 Αντβέρπ Αντβέρπ - Σταντάρ Λιέγης Σταντάρ Λιέγης 4-1 3-1
22/01/2023 17:00 Σερένγκ Σερένγκ - Άντερλεχτ Άντερλεχτ 0-1 0-0
22/01/2023 19:30 Κλαμπ Μπριζ Κλαμπ Μπριζ - Σαρλερουά Σαρλερουά 2-2 1-2
22/01/2023 22:00 Σεντ Τρούιντεν Σεντ Τρούιντεν - Γάνδη Γάνδη 0-3 0-2
01/02/2023 19:45 Έουπεν Έουπεν - Γκενκ Γκενκ 1-1 1-1
Κανονική Περίοδος - 23η αγωνιστική 27 - 29/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
27/01/2023 21:45 Σταντάρ Λιέγης Σταντάρ Λιέγης - Έουπεν Έουπεν 3-1 2-1
28/01/2023 17:00 Βέστερλο Βέστερλο - Μαλίν Μαλίν 2-0 1-0
28/01/2023 19:15 Λέουβεν Λέουβεν - Σεντ Τρούιντεν Σεντ Τρούιντεν 1-1 0-1
28/01/2023 19:15 Κόρτραϊκ Κόρτραϊκ - Οστάνδη Οστάνδη 2-2 1-1
28/01/2023 21:45 Σαρλερουά Σαρλερουά - Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ 0-1 0-1
29/01/2023 14:30 Άντερλεχτ Άντερλεχτ - Αντβέρπ Αντβέρπ 0-0 0-0
29/01/2023 17:00 Σερκλ Μπριζ Σερκλ Μπριζ - Γάνδη Γάνδη 3-2 0-0
29/01/2023 19:30 Ζούλτε Βάρεγκεμ Ζούλτε Βάρεγκεμ - Κλαμπ Μπριζ Κλαμπ Μπριζ 1-2 1-2
29/01/2023 22:00 Γκενκ Γκενκ - Σερένγκ Σερένγκ 4-0 2-0
Κανονική Περίοδος - 24η αγωνιστική 03 - 05/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
03/02/2023 21:45 Οστάνδη Οστάνδη - Άντερλεχτ Άντερλεχτ 0-2 0-1
04/02/2023 17:00 Σερκλ Μπριζ Σερκλ Μπριζ - Σταντάρ Λιέγης Σταντάρ Λιέγης 1-1 0-0
04/02/2023 19:15 Σερένγκ Σερένγκ - Λέουβεν Λέουβεν 2-1 1-1
04/02/2023 19:15 Έουπεν Έουπεν - Βέστερλο Βέστερλο 1-1 0-1
04/02/2023 21:45 Σεντ Τρούιντεν Σεντ Τρούιντεν - Κόρτραϊκ Κόρτραϊκ 1-0 1-0
05/02/2023 14:30 Αντβέρπ Αντβέρπ - Κλαμπ Μπριζ Κλαμπ Μπριζ 0-0 0-0
05/02/2023 17:00 Μαλίν Μαλίν - Σαρλερουά Σαρλερουά 2-2 2-0
05/02/2023 19:30 Γάνδη Γάνδη - Γκενκ Γκενκ 2-3 1-1
05/02/2023 20:15 Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ - Ζούλτε Βάρεγκεμ Ζούλτε Βάρεγκεμ 4-0 1-0
Κανονική Περίοδος - 25η αγωνιστική 10 - 12/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
10/02/2023 21:00 Λέουβεν Λέουβεν - Σερκλ Μπριζ Σερκλ Μπριζ 0-0 0-0
10/02/2023 21:45 Κλαμπ Μπριζ Κλαμπ Μπριζ - Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ 1-1 1-1
10/02/2023 21:45 Έουπεν Έουπεν - Μαλίν Μαλίν 2-1 0-1
11/02/2023 17:00 Βέστερλο Βέστερλο - Γάνδη Γάνδη 3-3 2-2
11/02/2023 19:15 Σαρλερουά Σαρλερουά - Σερένγκ Σερένγκ 3-0 1-0
12/02/2023 14:30 Γκενκ Γκενκ - Αντβέρπ Αντβέρπ 0-1 0-0
12/02/2023 17:00 Άντερλεχτ Άντερλεχτ - Σεντ Τρούιντεν Σεντ Τρούιντεν 3-1 0-0
12/02/2023 19:30 Σταντάρ Λιέγης Σταντάρ Λιέγης - Κόρτραϊκ Κόρτραϊκ 0-2 0-0
12/02/2023 20:15 Ζούλτε Βάρεγκεμ Ζούλτε Βάρεγκεμ - Οστάνδη Οστάνδη 1-1 1-0
Κανονική Περίοδος - 26η αγωνιστική 17 - 19/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
17/02/2023 21:45 Μαλίν Μαλίν - Γκενκ Γκενκ 2-2 1-1
18/02/2023 17:00 Αντβέρπ Αντβέρπ - Έουπεν Έουπεν 2-0 2-0
18/02/2023 19:15 Σερένγκ Σερένγκ - Ζούλτε Βάρεγκεμ Ζούλτε Βάρεγκεμ 1-1 0-1
18/02/2023 19:15 Οστάνδη Οστάνδη - Σαρλερουά Σαρλερουά 0-0 0-0
18/02/2023 21:45 Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ - Σταντάρ Λιέγης Σταντάρ Λιέγης 2-4 1-2
19/02/2023 14:30 Σερκλ Μπριζ Σερκλ Μπριζ - Κλαμπ Μπριζ Κλαμπ Μπριζ 2-2 0-1
19/02/2023 17:00 Γάνδη Γάνδη - Λέουβεν Λέουβεν 2-0 0-0
19/02/2023 19:30 Κόρτραϊκ Κόρτραϊκ - Άντερλεχτ Άντερλεχτ 2-2 0-1
19/02/2023 20:15 Σεντ Τρούιντεν Σεντ Τρούιντεν - Βέστερλο Βέστερλο 0-1 0-1
Κανονική Περίοδος - 27η αγωνιστική 24 - 26/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
24/02/2023 21:45 Ζούλτε Βάρεγκεμ Ζούλτε Βάρεγκεμ - Κόρτραϊκ Κόρτραϊκ 3-3 1-2
25/02/2023 17:00 Σερένγκ Σερένγκ - Μαλίν Μαλίν 0-2 0-1
25/02/2023 19:15 Γκενκ Γκενκ - Οστάνδη Οστάνδη 3-0 2-0
25/02/2023 19:15 Έουπεν Έουπεν - Σερκλ Μπριζ Σερκλ Μπριζ 2-2 2-2
25/02/2023 21:45 Βέστερλο Βέστερλο - Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ 4-2 2-1
26/02/2023 14:30 Κλαμπ Μπριζ Κλαμπ Μπριζ - Γάνδη Γάνδη 2-0 0-0
26/02/2023 17:00 Λέουβεν Λέουβεν - Αντβέρπ Αντβέρπ 1-1 1-0
26/02/2023 19:30 Άντερλεχτ Άντερλεχτ - Σταντάρ Λιέγης Σταντάρ Λιέγης 2-2 2-1
26/02/2023 20:15 Σαρλερουά Σαρλερουά - Σεντ Τρούιντεν Σεντ Τρούιντεν 1-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 28η αγωνιστική 03 - 05/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
03/03/2023 21:45 Οστάνδη Οστάνδη - Κλαμπ Μπριζ Κλαμπ Μπριζ 3-0 1-0
04/03/2023 17:00 Κόρτραϊκ Κόρτραϊκ - Σαρλερουά Σαρλερουά 0-1 0-0
04/03/2023 19:15 Λέουβεν Λέουβεν - Ζούλτε Βάρεγκεμ Ζούλτε Βάρεγκεμ 4-2 3-0
04/03/2023 19:15 Σερκλ Μπριζ Σερκλ Μπριζ - Σερένγκ Σερένγκ 3-1 2-1
04/03/2023 21:45 Σταντάρ Λιέγης Σταντάρ Λιέγης - Βέστερλο Βέστερλο 2-0 1-0
05/03/2023 14:30 Σεντ Τρούιντεν Σεντ Τρούιντεν - Γκενκ Γκενκ 2-2 1-1
05/03/2023 17:00 Αντβέρπ Αντβέρπ - Μαλίν Μαλίν 5-0 3-0
05/03/2023 19:30 Γάνδη Γάνδη - Άντερλεχτ Άντερλεχτ 1-0 0-0
05/03/2023 20:15 Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ - Έουπεν Έουπεν 2-1 1-0
Κανονική Περίοδος - 29η αγωνιστική 10 - 12/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
10/03/2023 21:45 Σαρλερουά Σαρλερουά - Λέουβεν Λέουβεν 0-1 0-1
11/03/2023 17:00 Μαλίν Μαλίν - Σεντ Τρούιντεν Σεντ Τρούιντεν 1-0 0-0
11/03/2023 19:15 Βέστερλο Βέστερλο - Κόρτραϊκ Κόρτραϊκ 3-1 1-0
11/03/2023 19:15 Έουπεν Έουπεν - Οστάνδη Οστάνδη 4-4 1-1
11/03/2023 21:45 Σερένγκ Σερένγκ - Αντβέρπ Αντβέρπ 0-2 0-2
12/03/2023 14:30 Κλαμπ Μπριζ Κλαμπ Μπριζ - Σταντάρ Λιέγης Σταντάρ Λιέγης 2-0 0-0
12/03/2023 17:00 Ζούλτε Βάρεγκεμ Ζούλτε Βάρεγκεμ - Γάνδη Γάνδη 2-6 0-2
12/03/2023 19:30 Γκενκ Γκενκ - Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ 1-2 1-2
12/03/2023 20:15 Άντερλεχτ Άντερλεχτ - Σερκλ Μπριζ Σερκλ Μπριζ 2-0 1-0
Κανονική Περίοδος - 30η αγωνιστική 17 - 19/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
17/03/2023 21:45 Σερκλ Μπριζ Σερκλ Μπριζ - Γκενκ Γκενκ 1-1 1-0
18/03/2023 17:00 Κόρτραϊκ Κόρτραϊκ - Κλαμπ Μπριζ Κλαμπ Μπριζ 1-0 1-0
18/03/2023 19:15 Σεντ Τρούιντεν Σεντ Τρούιντεν - Σερένγκ Σερένγκ 2-1 1-0
18/03/2023 19:15 Οστάνδη Οστάνδη - Βέστερλο Βέστερλο 1-2 0-1
18/03/2023 21:45 Σταντάρ Λιέγης Σταντάρ Λιέγης - Ζούλτε Βάρεγκεμ Ζούλτε Βάρεγκεμ 2-2 2-0
19/03/2023 14:30 Αντβέρπ Αντβέρπ - Σαρλερουά Σαρλερουά 0-1 0-1
19/03/2023 17:00 Λέουβεν Λέουβεν - Άντερλεχτ Άντερλεχτ 0-2 0-1
19/03/2023 19:30 Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ - Μαλίν Μαλίν 2-1 1-1
19/03/2023 20:15 Γάνδη Γάνδη - Έουπεν Έουπεν 3-0 1-0
Κανονική Περίοδος - 31η αγωνιστική 31/03 - 02/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
31/03/2023 21:45 Ζούλτε Βάρεγκεμ Ζούλτε Βάρεγκεμ - Αντβέρπ Αντβέρπ 0-2 0-0
01/04/2023 17:00 Σερκλ Μπριζ Σερκλ Μπριζ - Κόρτραϊκ Κόρτραϊκ 2-0 2-0
01/04/2023 19:15 Σερένγκ Σερένγκ - Γάνδη Γάνδη 0-5 0-1
01/04/2023 19:15 Βέστερλο Βέστερλο - Σαρλερουά Σαρλερουά 2-3 1-2
01/04/2023 21:45 Οστάνδη Οστάνδη - Σταντάρ Λιέγης Σταντάρ Λιέγης 1-3 1-3
02/04/2023 14:30 Γκενκ Γκενκ - Λέουβεν Λέουβεν 2-1 1-0
02/04/2023 17:00 Έουπεν Έουπεν - Άντερλεχτ Άντερλεχτ 0-1 0-0
02/04/2023 19:30 Μαλίν Μαλίν - Κλαμπ Μπριζ Κλαμπ Μπριζ 0-3 0-2
02/04/2023 20:15 Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ - Σεντ Τρούιντεν Σεντ Τρούιντεν 2-1 0-0
Κανονική Περίοδος - 32η αγωνιστική 07 - 09/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
07/04/2023 21:45 Κλαμπ Μπριζ Κλαμπ Μπριζ - Σερένγκ Σερένγκ 2-0 0-0
08/04/2023 17:00 Λέουβεν Λέουβεν - Μαλίν Μαλίν 4-1 2-0
08/04/2023 17:00 Κόρτραϊκ Κόρτραϊκ - Έουπεν Έουπεν 0-0 0-0
08/04/2023 19:15 Σαρλερουά Σαρλερουά - Ζούλτε Βάρεγκεμ Ζούλτε Βάρεγκεμ 3-2 0-1
08/04/2023 21:45 Γάνδη Γάνδη - Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ 1-1 0-1
09/04/2023 14:30 Άντερλεχτ Άντερλεχτ - Βέστερλο Βέστερλο 0-0 0-0
09/04/2023 17:00 Αντβέρπ Αντβέρπ - Σερκλ Μπριζ Σερκλ Μπριζ 2-1 0-1
09/04/2023 19:30 Σταντάρ Λιέγης Σταντάρ Λιέγης - Γκενκ Γκενκ 2-0 2-0
09/04/2023 20:15 Σεντ Τρούιντεν Σεντ Τρούιντεν - Οστάνδη Οστάνδη 5-0 2-0
Κανονική Περίοδος - 33η αγωνιστική 14 - 16/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
14/04/2023 21:45 Σταντάρ Λιέγης Σταντάρ Λιέγης - Σαρλερουά Σαρλερουά 3-1 1-0
15/04/2023 17:00 Έουπεν Έουπεν - Ζούλτε Βάρεγκεμ Ζούλτε Βάρεγκεμ 1-5 0-4
15/04/2023 19:15 Σερκλ Μπριζ Σερκλ Μπριζ - Σεντ Τρούιντεν Σεντ Τρούιντεν 3-1 2-0
15/04/2023 19:15 Οστάνδη Οστάνδη - Λέουβεν Λέουβεν 0-4 0-2
15/04/2023 21:45 Βέστερλο Βέστερλο - Κλαμπ Μπριζ Κλαμπ Μπριζ 0-0 0-0
16/04/2023 14:30 Γκενκ Γκενκ - Άντερλεχτ Άντερλεχτ 5-2 2-1
16/04/2023 17:00 Μαλίν Μαλίν - Γάνδη Γάνδη 1-1 1-1
16/04/2023 19:30 Αντβέρπ Αντβέρπ - Κόρτραϊκ Κόρτραϊκ 1-0 0-0
16/04/2023 20:15 Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ - Σερένγκ Σερένγκ 2-1 2-0
Κανονική Περίοδος - 34η αγωνιστική 22 - 23/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
22/04/2023 19:15 Σερένγκ Σερένγκ - Βέστερλο Βέστερλο 1-1 1-1
23/04/2023 14:30 Σεντ Τρούιντεν Σεντ Τρούιντεν - Αντβέρπ Αντβέρπ 0-1 0-0
23/04/2023 19:30 Κλαμπ Μπριζ Κλαμπ Μπριζ - Έουπεν Έουπεν 7-0 4-0
23/04/2023 19:30 Άντερλεχτ Άντερλεχτ - Μαλίν Μαλίν 2-3 1-2
23/04/2023 19:30 Γάνδη Γάνδη - Οστάνδη Οστάνδη 1-2 0-0
23/04/2023 19:30 Λέουβεν Λέουβεν - Σταντάρ Λιέγης Σταντάρ Λιέγης 3-2 1-0
23/04/2023 19:30 Κόρτραϊκ Κόρτραϊκ - Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ 2-4 2-1
23/04/2023 19:30 Ζούλτε Βάρεγκεμ Ζούλτε Βάρεγκεμ - Σερκλ Μπριζ Σερκλ Μπριζ 2-3 0-2
23/04/2023 19:30 Σαρλερουά Σαρλερουά - Γκενκ Γκενκ 2-2 1-2
Conference League Play-off Group - 1 28 - 29/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
28/04/2023 21:45 Γάνδη Γάνδη - Βέστερλο Βέστερλο 3-1 0-1
29/04/2023 19:15 Σερκλ Μπριζ Σερκλ Μπριζ - Σταντάρ Λιέγης Σταντάρ Λιέγης 0-0 0-0
Playoff - 1η αγωνιστική 30/04 - 03/05/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/04/2023 19:30 Γκενκ Γκενκ - Κλαμπ Μπριζ Κλαμπ Μπριζ 3-1 1-1
03/05/2023 21:30 Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ - Αντβέρπ Αντβέρπ 0-2 0-2
Playoff - 2η αγωνιστική 06 - 07/05/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
06/05/2023 19:15 Κλαμπ Μπριζ Κλαμπ Μπριζ - Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ 1-2 0-1
07/05/2023 19:30 Αντβέρπ Αντβέρπ - Γκενκ Γκενκ 2-1 1-1
Conference League Play-off Group - 2 06 - 07/05/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
06/05/2023 21:45 Σταντάρ Λιέγης Σταντάρ Λιέγης - Γάνδη Γάνδη 1-2 0-1
07/05/2023 14:30 Βέστερλο Βέστερλο - Σερκλ Μπριζ Σερκλ Μπριζ 3-5 1-4
Conference League Play-off Group - 3 13/05/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
13/05/2023 19:15 Σερκλ Μπριζ Σερκλ Μπριζ - Γάνδη Γάνδη 0-4 0-1
13/05/2023 21:45 Σταντάρ Λιέγης Σταντάρ Λιέγης - Βέστερλο Βέστερλο 2-2 1-0
Playoff - 3η αγωνιστική 14/05/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
14/05/2023 14:30 Αντβέρπ Αντβέρπ - Κλαμπ Μπριζ Κλαμπ Μπριζ 3-2 1-2
14/05/2023 19:30 Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ - Γκενκ Γκενκ 3-0 1-0
Conference League Play-off Group - 4 20/05/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
20/05/2023 19:15 Βέστερλο Βέστερλο - Σταντάρ Λιέγης Σταντάρ Λιέγης 3-0 2-0
20/05/2023 21:45 Γάνδη Γάνδη - Σερκλ Μπριζ Σερκλ Μπριζ 2-2 0-1
Playoff - 4η αγωνιστική 21/05/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
21/05/2023 14:30 Κλαμπ Μπριζ Κλαμπ Μπριζ - Αντβέρπ Αντβέρπ 2-0 0-0
21/05/2023 19:30 Γκενκ Γκενκ - Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ 1-1 1-1
Conference League Play-off Group - 5 27/05/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
27/05/2023 19:15 Βέστερλο Βέστερλο - Γάνδη Γάνδη 1-3 1-1
27/05/2023 21:45 Σταντάρ Λιέγης Σταντάρ Λιέγης - Σερκλ Μπριζ Σερκλ Μπριζ 0-4 0-1
Playoff - 5η αγωνιστική 28/05/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
28/05/2023 14:30 Αντβέρπ Αντβέρπ - Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ 1-1 1-0
28/05/2023 19:30 Κλαμπ Μπριζ Κλαμπ Μπριζ - Γκενκ Γκενκ 1-3 0-1
Conference League Play-off Group - 6 03/06/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
03/06/2023 21:30 Γάνδη Γάνδη - Σταντάρ Λιέγης Σταντάρ Λιέγης 3-1 2-1
03/06/2023 21:30 Σερκλ Μπριζ Σερκλ Μπριζ - Βέστερλο Βέστερλο 2-0 0-0
Playoff - 6η αγωνιστική 04/06/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/06/2023 19:30 Γκενκ Γκενκ - Αντβέρπ Αντβέρπ 2-2 1-0
04/06/2023 19:30 Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ - Κλαμπ Μπριζ Κλαμπ Μπριζ 1-3 0-0

Αθλητικές Ειδήσεις για Βέλγιο

Πλέι οφ Βελγίου: Γκενκ - Γάνδη, “αντέχει” το αουτσάιντερ!
A' Βελγίου: Αντίο με γκολ!
A’ Βελγίου: Γκενκ – Αντβέρπ, “τρέχουν” να… προλάβουν!
Α' Βελγίου: Και τώρα οι δυο τους!
Πλέι οφ Βελγίου: Γκολ στην αδιαφορία...
 Α’ Βελγίου: Σιντ Τρούιντεν – Λέουβεν, ρίσκο στο 2.85!
Πλέι οφ Βελγίου: Κλαμπ Μπριζ – Ουνιόν, ντέρμπι τίτλου με γκολ!
Α’ Βελγίου: Σταντάρ Λ. - Βέστερλο, γκολ στην αδιαφορία!
A' Βελγίου: Ντέρμπι τίτλου στις Βρυξέλλες!
Α' Βελγίου: Η Μολενμπέικ και τα γκολ!
Α' Βελγίου: Βέστερλο - Σιντ Τρουιντεν, "ξεφεύγει" το σκορ!
Α' Βελγίου: Βέστερλο – Σιντ Τρουιντεν, γκολ στην αδιαφορία!
Α' Βελγίου: Πονταρίσματα σε Άντερλεχτ!
A' Βελγίου: Ημέρα των γηπεδούχων!
Πλέι οφ Βελγίου: Εουπεν - Σαρλερουά, για την παραμονή στο 2.20!
Πλέι οφ Βελγίου: Αντβέρπ – Ουνιόν, χωρίς περιθώρια οι φιλοξενούμενοι
Α’ Βελγίου: “Ξεφεύγει” το σκορ!
Α’ Βελγίου: Χωρίς περιθώρια η Ουνιόν!
A’ Βελγίου: Δοκιμασία για Άντερλεχτ!
Πλέι οφ Βελγίου: Πονταρίσματα σε Ουνιόν
Πλέι οφ Βελγίου: Ντέρμπι στην Αμβέρσα!
Πλέι οφ Βελγίου: Μαλίν – Σιντ Τρούιντεν, για την ελπίδα στο 2.05!
Πλέι οφ Βελγίου: Δοκιμασία για Ουνιόν
Α' Βελγίου: Πονταρίσματα σε Αντερλεχτ
Πλέι οφ Βελγίου: Γάνδη - Σταντάρ, πρεμιέρα στο 1.70!
A' Βελγίου: Φινάλε με εκκρεμότητες!
A' Βελγίου: Με... φόρα η Άντερλεχτ!
Α’ Βελγίου: Ημέρα των γηπεδούχων!
Α’ Βελγίου: Με… φόρα η Αντερλεχτ!
Α' Βελγίου: Ασταμάτητη η Ουνιόν
Α’ Βελγίου: Βέστερλο - Σαρλερουά, λύση στο 1.80!
A’ Βελγίου: Ώρα για ντέρμπι!
Α’ Βελγίου: “Μάχες” παραμονής!
Α’ Βελγίου: Σαρλερουά - Γκενκ, λύση στα γκολ!
A’ Βελγίου: Η Αντερλεχτ και το ντέρμπι!
Α’ Βελγίου: Τα φαβορί και το… εξάποντο! 
A’ Βελγίου: Βέστερλο – Σταντάρ Λιέγης, “μάχη” υπομονής στο 1.80!
Α' Βελγίου: Αποστολές εκτός έδρας!
Α' Βελγίου: Άνετα τα φαβορί
Α’ Βελγίου: Σιντ Τρούιντεν - Κορτράικ, “φαγωμένο” φαβορί!
Α' Βελγίου: Ώρα για ντέρμπι!
A' Βελγίου: Δοκιμασία με... γκολ για την Ουνιόν!
Α’ Βελγίου: “Ψάχνει” αντίδραση η Άντερλεχτ
Α’ Βελγίου: Ασταμάτητη η Ουνιόν, ντέρμπι στη Λιέγη!
Α’ Βελγίου: Με.. φόρα η Κλαμπ Μπριζ!
Α’ Βελγίου: Ξανά οι δυο τους!
Α’ Βελγίου: “Χτίζει” σερί η Κλαμπ Μπριζ!
Α’ Βελγίου: Σερκλ Μπριζ-Σταντάρ Λιέγης, ποντάρισμα… υπομονής!
Α' Βελγίου: Η Αντβέρπ επιστρέφει!
Α' Βελγίου: Ημέρα των γηπεδούχων