ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Βέλγιο - Second Amateur Division - VFV A - 2021

Πρωτάθλημα (04/09/2021 - 01/05/2022) - 16 ομάδες
Επιλογή σεζόν
match_round_vfv-a - 1η αγωνιστική 04 - 05/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/09/2021 19:00 Harelbeke Harelbeke - RFC Wetteren RFC Wetteren 2-1 -
04/09/2021 20:30 Ronse Ronse - Sparta Petegem Sparta Petegem 1-2 -
04/09/2021 20:30 Ninove Ninove - Toekomst Menen Toekomst Menen 1-0 -
04/09/2021 21:00 Dikkelvenne Dikkelvenne - Lokeren-Temse Lokeren-Temse 1-2 -
04/09/2021 21:30 Oudenaarde Oudenaarde - Olsa Brakel Olsa Brakel 1-3 -
05/09/2021 16:00 Voorwaarts Zwevezele Voorwaarts Zwevezele - Gullegem Gullegem 3-1 -
05/09/2021 16:00 Zelzate Zelzate - Γκεντ-Ζεεχάβεν Γκεντ-Ζεεχάβεν 3-2 -
05/09/2021 16:00 Merelbeke Merelbeke - Westhoek Westhoek 2-1 -
match_round_vfv-a - 2η αγωνιστική 11 - 12/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/09/2021 20:30 Gullegem Gullegem - Ninove Ninove 1-3 -
11/09/2021 21:00 Lokeren-Temse Lokeren-Temse - Harelbeke Harelbeke 1-0 -
11/09/2021 21:00 Γκεντ-Ζεεχάβεν Γκεντ-Ζεεχάβεν - Voorwaarts Zwevezele Voorwaarts Zwevezele 2-4 -
12/09/2021 16:00 RFC Wetteren RFC Wetteren - Merelbeke Merelbeke 1-4 -
12/09/2021 16:00 Westhoek Westhoek - Oudenaarde Oudenaarde 2-0 -
12/09/2021 16:00 Toekomst Menen Toekomst Menen - Dikkelvenne Dikkelvenne 2-2 -
12/09/2021 16:00 Olsa Brakel Olsa Brakel - Ronse Ronse 2-1 -
12/09/2021 16:00 Sparta Petegem Sparta Petegem - Zelzate Zelzate 3-1 -
match_round_vfv-a - 3η αγωνιστική 18 - 19/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/09/2021 17:00 Harelbeke Harelbeke - Toekomst Menen Toekomst Menen 4-2 -
18/09/2021 20:30 Ronse Ronse - Westhoek Westhoek 4-3 -
18/09/2021 20:30 Ninove Ninove - Γκεντ-Ζεεχάβεν Γκεντ-Ζεεχάβεν 2-0 -
18/09/2021 21:00 RFC Wetteren RFC Wetteren - Lokeren-Temse Lokeren-Temse 0-1 -
19/09/2021 16:00 Dikkelvenne Dikkelvenne - Gullegem Gullegem 3-2 -
19/09/2021 16:00 Zelzate Zelzate - Olsa Brakel Olsa Brakel 0-1 -
19/09/2021 16:00 Voorwaarts Zwevezele Voorwaarts Zwevezele - Sparta Petegem Sparta Petegem 2-2 -
19/09/2021 16:00 Merelbeke Merelbeke - Oudenaarde Oudenaarde 3-1 -
match_round_vfv-a - 4η αγωνιστική 25 - 26/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
25/09/2021 20:30 Sparta Petegem Sparta Petegem - Ninove Ninove 1-1 -
25/09/2021 21:00 Oudenaarde Oudenaarde - Ronse Ronse 3-1 -
25/09/2021 21:00 Lokeren-Temse Lokeren-Temse - Merelbeke Merelbeke 3-0 -
25/09/2021 21:00 Γκεντ-Ζεεχάβεν Γκεντ-Ζεεχάβεν - Dikkelvenne Dikkelvenne 1-1 -
26/09/2021 16:00 Westhoek Westhoek - Zelzate Zelzate 0-2 -
26/09/2021 16:00 Toekomst Menen Toekomst Menen - RFC Wetteren RFC Wetteren 2-1 -
26/09/2021 16:00 Gullegem Gullegem - Harelbeke Harelbeke 1-0 -
26/09/2021 16:00 Olsa Brakel Olsa Brakel - Voorwaarts Zwevezele Voorwaarts Zwevezele 3-4 -
match_round_vfv-a - 5η αγωνιστική 02 - 03/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
02/10/2021 17:00 Zelzate Zelzate - Oudenaarde Oudenaarde 2-0 -
02/10/2021 19:00 Harelbeke Harelbeke - Γκεντ-Ζεεχάβεν Γκεντ-Ζεεχάβεν 0-1 -
02/10/2021 20:30 Ninove Ninove - Olsa Brakel Olsa Brakel 1-1 -
02/10/2021 20:30 Dikkelvenne Dikkelvenne - Sparta Petegem Sparta Petegem 2-4 -
02/10/2021 21:00 Lokeren-Temse Lokeren-Temse - Toekomst Menen Toekomst Menen 1-1 -
02/10/2021 21:00 RFC Wetteren RFC Wetteren - Gullegem Gullegem 1-0 -
03/10/2021 16:00 Voorwaarts Zwevezele Voorwaarts Zwevezele - Westhoek Westhoek 8-0 -
03/10/2021 16:00 Merelbeke Merelbeke - Ronse Ronse 3-0 -
match_round_vfv-a - 6η αγωνιστική 09 - 10/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
09/10/2021 20:30 Oudenaarde Oudenaarde - Voorwaarts Zwevezele Voorwaarts Zwevezele 1-3 -
09/10/2021 20:30 Ronse Ronse - Zelzate Zelzate 0-1 -
09/10/2021 21:00 Γκεντ-Ζεεχάβεν Γκεντ-Ζεεχάβεν - RFC Wetteren RFC Wetteren 0-2 -
10/10/2021 16:00 Sparta Petegem Sparta Petegem - Harelbeke Harelbeke 2-2 -
10/10/2021 16:00 Gullegem Gullegem - Lokeren-Temse Lokeren-Temse 3-1 -
10/10/2021 16:00 Toekomst Menen Toekomst Menen - Merelbeke Merelbeke 1-4 -
10/10/2021 16:00 Olsa Brakel Olsa Brakel - Dikkelvenne Dikkelvenne 6-0 -
10/10/2021 16:00 Westhoek Westhoek - Ninove Ninove 0-3 -
match_round_vfv-a - 7η αγωνιστική 16 - 17/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
16/10/2021 19:00 Harelbeke Harelbeke - Olsa Brakel Olsa Brakel 0-2 -
16/10/2021 20:30 Ninove Ninove - Oudenaarde Oudenaarde 3-0 -
16/10/2021 20:30 Dikkelvenne Dikkelvenne - Westhoek Westhoek 1-1 -
16/10/2021 21:00 Lokeren-Temse Lokeren-Temse - Γκεντ-Ζεεχάβεν Γκεντ-Ζεεχάβεν 0-2 -
17/10/2021 16:00 RFC Wetteren RFC Wetteren - Sparta Petegem Sparta Petegem 1-4 -
17/10/2021 16:00 Toekomst Menen Toekomst Menen - Gullegem Gullegem 1-2 -
17/10/2021 16:00 Voorwaarts Zwevezele Voorwaarts Zwevezele - Ronse Ronse 1-0 -
17/10/2021 16:00 Merelbeke Merelbeke - Zelzate Zelzate 0-1 -
match_round_vfv-a - 8η αγωνιστική 23 - 24/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
23/10/2021 16:00 Zelzate Zelzate - Voorwaarts Zwevezele Voorwaarts Zwevezele 0-3 -
23/10/2021 20:30 Ronse Ronse - Ninove Ninove 0-1 -
23/10/2021 21:00 Oudenaarde Oudenaarde - Dikkelvenne Dikkelvenne 0-3 -
23/10/2021 21:00 Γκεντ-Ζεεχάβεν Γκεντ-Ζεεχάβεν - Toekomst Menen Toekomst Menen 3-0 -
24/10/2021 16:00 Westhoek Westhoek - Harelbeke Harelbeke 2-3 -
24/10/2021 16:00 Gullegem Gullegem - Merelbeke Merelbeke 2-1 -
24/10/2021 16:00 Sparta Petegem Sparta Petegem - Lokeren-Temse Lokeren-Temse 2-0 -
24/10/2021 16:00 Olsa Brakel Olsa Brakel - RFC Wetteren RFC Wetteren 2-1 -
match_round_vfv-a - 9η αγωνιστική 30 - 31/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/10/2021 19:00 Harelbeke Harelbeke - Oudenaarde Oudenaarde 4-2 -
30/10/2021 20:30 Ninove Ninove - Zelzate Zelzate 6-1 -
30/10/2021 20:30 Dikkelvenne Dikkelvenne - Ronse Ronse 4-2 -
30/10/2021 21:00 Lokeren-Temse Lokeren-Temse - Olsa Brakel Olsa Brakel 0-0 -
31/10/2021 16:00 RFC Wetteren RFC Wetteren - Westhoek Westhoek 0-5 -
31/10/2021 16:00 Toekomst Menen Toekomst Menen - Sparta Petegem Sparta Petegem 3-2 -
31/10/2021 16:00 Gullegem Gullegem - Γκεντ-Ζεεχάβεν Γκεντ-Ζεεχάβεν 2-0 -
31/10/2021 16:00 Merelbeke Merelbeke - Voorwaarts Zwevezele Voorwaarts Zwevezele 2-2 -
match_round_vfv-a - 10η αγωνιστική 07/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
07/11/2021 15:30 Oudenaarde Oudenaarde - RFC Wetteren RFC Wetteren 3-2 -
07/11/2021 15:30 Westhoek Westhoek - Lokeren-Temse Lokeren-Temse 0-1 -
07/11/2021 15:30 Ronse Ronse - Harelbeke Harelbeke 2-2 -
07/11/2021 15:30 Zelzate Zelzate - Dikkelvenne Dikkelvenne 0-0 -
07/11/2021 15:30 Voorwaarts Zwevezele Voorwaarts Zwevezele - Ninove Ninove 1-2 -
07/11/2021 15:30 Γκεντ-Ζεεχάβεν Γκεντ-Ζεεχάβεν - Merelbeke Merelbeke 0-0 -
07/11/2021 15:30 Sparta Petegem Sparta Petegem - Gullegem Gullegem 2-3 -
07/11/2021 15:30 Olsa Brakel Olsa Brakel - Toekomst Menen Toekomst Menen 1-1 -
match_round_vfv-a - 11η αγωνιστική 14/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
14/11/2021 16:00 Harelbeke Harelbeke - Zelzate Zelzate 0-0 -
14/11/2021 16:00 RFC Wetteren RFC Wetteren - Ronse Ronse 3-1 -
14/11/2021 16:00 Lokeren-Temse Lokeren-Temse - Oudenaarde Oudenaarde 1-2 -
14/11/2021 16:00 Toekomst Menen Toekomst Menen - Westhoek Westhoek 0-1 -
14/11/2021 16:00 Gullegem Gullegem - Olsa Brakel Olsa Brakel 3-1 -
14/11/2021 16:00 Γκεντ-Ζεεχάβεν Γκεντ-Ζεεχάβεν - Sparta Petegem Sparta Petegem 0-6 -
14/11/2021 16:00 Dikkelvenne Dikkelvenne - Voorwaarts Zwevezele Voorwaarts Zwevezele 0-0 -
14/11/2021 16:00 Merelbeke Merelbeke - Ninove Ninove 0-3 -
match_round_vfv-a - 12η αγωνιστική 20/11 - 01/12/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
20/11/2021 20:30 Oudenaarde Oudenaarde - Toekomst Menen Toekomst Menen 2-1 -
20/11/2021 20:30 Ninove Ninove - Dikkelvenne Dikkelvenne 1-1 -
20/11/2021 20:30 Sparta Petegem Sparta Petegem - Merelbeke Merelbeke 3-0 -
21/11/2021 15:30 Zelzate Zelzate - RFC Wetteren RFC Wetteren 3-1 -
21/11/2021 15:30 Voorwaarts Zwevezele Voorwaarts Zwevezele - Harelbeke Harelbeke 2-1 -
21/11/2021 16:00 Westhoek Westhoek - Gullegem Gullegem 2-0 -
21/11/2021 16:00 Olsa Brakel Olsa Brakel - Γκεντ-Ζεεχάβεν Γκεντ-Ζεεχάβεν 3-0 -
01/12/2021 21:00 Ronse Ronse - Lokeren-Temse Lokeren-Temse 1-2 -
match_round_vfv-a - 13η αγωνιστική 27/11 - 08/12/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
27/11/2021 19:00 Harelbeke Harelbeke - Ninove Ninove 4-2 -
27/11/2021 21:00 Γκεντ-Ζεεχάβεν Γκεντ-Ζεεχάβεν - Westhoek Westhoek 3-1 -
28/11/2021 15:30 Merelbeke Merelbeke - Dikkelvenne Dikkelvenne 2-0 -
28/11/2021 16:00 Gullegem Gullegem - Oudenaarde Oudenaarde 1-2 -
28/11/2021 16:00 Toekomst Menen Toekomst Menen - Ronse Ronse 4-1 -
08/12/2021 20:30 RFC Wetteren RFC Wetteren - Voorwaarts Zwevezele Voorwaarts Zwevezele 3-4 1-0
08/12/2021 20:30 Sparta Petegem Sparta Petegem - Olsa Brakel Olsa Brakel 4-0 2-0
08/12/2021 21:00 Lokeren-Temse Lokeren-Temse - Zelzate Zelzate 2-1 2-1
match_round_vfv-a - 14η αγωνιστική 03 - 05/12/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
03/12/2021 21:00 Oudenaarde Oudenaarde - Γκεντ-Ζεεχάβεν Γκεντ-Ζεεχάβεν 2-1 -
04/12/2021 20:00 Dikkelvenne Dikkelvenne - Harelbeke Harelbeke 0-2 -
04/12/2021 20:30 Ronse Ronse - Gullegem Gullegem 0-1 -
04/12/2021 20:30 Ninove Ninove - RFC Wetteren RFC Wetteren 3-0 -
05/12/2021 15:30 Zelzate Zelzate - Toekomst Menen Toekomst Menen 1-0 -
05/12/2021 15:30 Voorwaarts Zwevezele Voorwaarts Zwevezele - Lokeren-Temse Lokeren-Temse 0-0 -
05/12/2021 15:30 Merelbeke Merelbeke - Olsa Brakel Olsa Brakel 0-0 -
05/12/2021 16:00 Westhoek Westhoek - Sparta Petegem Sparta Petegem 1-5 -
match_round_vfv-a - 15η αγωνιστική 11/12/2021 - 09/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/12/2021 19:00 Harelbeke Harelbeke - Merelbeke Merelbeke 1-1 -
11/12/2021 20:30 Γκεντ-Ζεεχάβεν Γκεντ-Ζεεχάβεν - Ronse Ronse 1-2 -
11/12/2021 21:00 Lokeren-Temse Lokeren-Temse - Ninove Ninove 2-0 0-0
12/12/2021 16:00 Gullegem Gullegem - Zelzate Zelzate 1-0 1-0
12/12/2021 16:00 RFC Wetteren RFC Wetteren - Dikkelvenne Dikkelvenne 0-3 0-1
12/12/2021 16:00 Sparta Petegem Sparta Petegem - Oudenaarde Oudenaarde 1-0 1-0
12/12/2021 16:00 Olsa Brakel Olsa Brakel - Westhoek Westhoek 2-0 0-0
09/02/2022 21:00 Toekomst Menen Toekomst Menen - Voorwaarts Zwevezele Voorwaarts Zwevezele 0-6 -
match_round_vfv-a - 16η αγωνιστική 18 - 19/12/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/12/2021 19:00 Gullegem Gullegem - Voorwaarts Zwevezele Voorwaarts Zwevezele 1-1 -
18/12/2021 19:00 Sparta Petegem Sparta Petegem - Ronse Ronse 3-1 -
18/12/2021 20:30 Γκεντ-Ζεεχάβεν Γκεντ-Ζεεχάβεν - Zelzate Zelzate 3-1 0-1
18/12/2021 21:00 Lokeren-Temse Lokeren-Temse - Dikkelvenne Dikkelvenne 3-0 2-0
19/12/2021 16:00 RFC Wetteren RFC Wetteren - Harelbeke Harelbeke 0-0 0-0
19/12/2021 16:00 Olsa Brakel Olsa Brakel - Oudenaarde Oudenaarde 2-0 2-0
19/12/2021 16:00 Toekomst Menen Toekomst Menen - Ninove Ninove 0-3 0-1
19/12/2021 16:00 Westhoek Westhoek - Merelbeke Merelbeke 0-3 0-1
match_round_vfv-a - 19η αγωνιστική 29/01 - 09/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/01/2022 19:00 Harelbeke Harelbeke - Gullegem Gullegem 1-1 1-1
29/01/2022 20:30 Ronse Ronse - Oudenaarde Oudenaarde 0-3 0-2
29/01/2022 20:30 Ninove Ninove - Sparta Petegem Sparta Petegem 1-1 0-0
30/01/2022 15:30 Zelzate Zelzate - Westhoek Westhoek 2-4 0-2
30/01/2022 15:30 Merelbeke Merelbeke - Lokeren-Temse Lokeren-Temse 0-2 0-0
30/01/2022 15:30 Voorwaarts Zwevezele Voorwaarts Zwevezele - Olsa Brakel Olsa Brakel 2-1 0-1
30/01/2022 16:00 RFC Wetteren RFC Wetteren - Toekomst Menen Toekomst Menen 2-1 -
09/02/2022 20:30 Dikkelvenne Dikkelvenne - Γκεντ-Ζεεχάβεν Γκεντ-Ζεεχάβεν 2-1 0-0
match_round_vfv-a - 20η αγωνιστική 05 - 06/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/02/2022 20:30 Γκεντ-Ζεεχάβεν Γκεντ-Ζεεχάβεν - Harelbeke Harelbeke 0-2 0-1
06/02/2022 16:00 Gullegem Gullegem - RFC Wetteren RFC Wetteren 2-2 -
06/02/2022 16:00 Toekomst Menen Toekomst Menen - Lokeren-Temse Lokeren-Temse 2-3 1-0
06/02/2022 16:00 Oudenaarde Oudenaarde - Zelzate Zelzate 0-2 0-0
06/02/2022 16:00 Westhoek Westhoek - Voorwaarts Zwevezele Voorwaarts Zwevezele 0-1 -
06/02/2022 16:00 Olsa Brakel Olsa Brakel - Ninove Ninove 2-2 0-2
06/02/2022 16:00 Sparta Petegem Sparta Petegem - Dikkelvenne Dikkelvenne 0-0 0-0
06/02/2022 16:00 Ronse Ronse - Merelbeke Merelbeke 1-1 1-1
match_round_vfv-a - 21η αγωνιστική 12 - 13/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/02/2022 20:30 Ninove Ninove - Westhoek Westhoek 4-1 -
12/02/2022 20:30 Dikkelvenne Dikkelvenne - Olsa Brakel Olsa Brakel 2-5 -
12/02/2022 21:00 Lokeren-Temse Lokeren-Temse - Gullegem Gullegem 2-1 2-1
13/02/2022 16:00 Harelbeke Harelbeke - Sparta Petegem Sparta Petegem 1-1 0-0
13/02/2022 16:00 Voorwaarts Zwevezele Voorwaarts Zwevezele - Oudenaarde Oudenaarde 3-3 1-2
13/02/2022 16:00 Zelzate Zelzate - Ronse Ronse 3-0 1-0
13/02/2022 16:00 Merelbeke Merelbeke - Toekomst Menen Toekomst Menen 3-0 3-0
13/02/2022 16:00 RFC Wetteren RFC Wetteren - Γκεντ-Ζεεχάβεν Γκεντ-Ζεεχάβεν 2-2 1-1
match_round_vfv-a - 22η αγωνιστική 19 - 20/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/02/2022 20:30 Ronse Ronse - Voorwaarts Zwevezele Voorwaarts Zwevezele 0-2 0-1
19/02/2022 20:30 Oudenaarde Oudenaarde - Ninove Ninove 2-0 1-0
19/02/2022 20:30 Sparta Petegem Sparta Petegem - RFC Wetteren RFC Wetteren 2-1 1-0
20/02/2022 15:30 Γκεντ-Ζεεχάβεν Γκεντ-Ζεεχάβεν - Lokeren-Temse Lokeren-Temse 2-0 -
20/02/2022 16:00 Olsa Brakel Olsa Brakel - Harelbeke Harelbeke 1-0 1-0
20/02/2022 16:00 Gullegem Gullegem - Toekomst Menen Toekomst Menen 3-0 -
20/02/2022 16:00 Westhoek Westhoek - Dikkelvenne Dikkelvenne 2-1 2-0
20/02/2022 16:00 Zelzate Zelzate - Merelbeke Merelbeke 4-0 -
match_round_vfv-a - 17η αγωνιστική 26/02 - 09/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/02/2022 20:00 Oudenaarde Oudenaarde - Westhoek Westhoek 0-0 0-0
26/02/2022 20:30 Harelbeke Harelbeke - Lokeren-Temse Lokeren-Temse 1-2 0-0
26/02/2022 20:30 Dikkelvenne Dikkelvenne - Toekomst Menen Toekomst Menen 4-0 3-0
26/02/2022 20:30 Ninove Ninove - Gullegem Gullegem 5-1 2-1
26/02/2022 20:30 Ronse Ronse - Olsa Brakel Olsa Brakel 0-3 -
27/02/2022 16:00 Merelbeke Merelbeke - RFC Wetteren RFC Wetteren 4-2 0-0
27/02/2022 16:00 Voorwaarts Zwevezele Voorwaarts Zwevezele - Γκεντ-Ζεεχάβεν Γκεντ-Ζεεχάβεν 0-1 0-1
09/03/2022 21:00 Zelzate Zelzate - Sparta Petegem Sparta Petegem 1-2 1-0
match_round_vfv-a - 23η αγωνιστική 05 - 06/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/03/2022 20:30 Harelbeke Harelbeke - Westhoek Westhoek 3-2 0-1
05/03/2022 20:30 Ninove Ninove - Ronse Ronse 8-0 3-0
05/03/2022 21:00 Dikkelvenne Dikkelvenne - Oudenaarde Oudenaarde 0-2 0-0
05/03/2022 21:00 Lokeren-Temse Lokeren-Temse - Sparta Petegem Sparta Petegem 0-2 0-1
06/03/2022 16:00 Voorwaarts Zwevezele Voorwaarts Zwevezele - Zelzate Zelzate 1-2 -
06/03/2022 16:00 Merelbeke Merelbeke - Gullegem Gullegem 1-1 0-0
06/03/2022 16:00 RFC Wetteren RFC Wetteren - Olsa Brakel Olsa Brakel 0-1 0-0
06/03/2022 17:00 Toekomst Menen Toekomst Menen - Γκεντ-Ζεεχάβεν Γκεντ-Ζεεχάβεν 0-3 0-1
match_round_vfv-a - 24η αγωνιστική 12 - 13/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/03/2022 20:30 Oudenaarde Oudenaarde - Harelbeke Harelbeke 2-0 2-0
12/03/2022 20:30 Ronse Ronse - Dikkelvenne Dikkelvenne 0-2 0-1
12/03/2022 21:00 Γκεντ-Ζεεχάβεν Γκεντ-Ζεεχάβεν - Gullegem Gullegem 3-1 1-0
13/03/2022 16:00 Westhoek Westhoek - RFC Wetteren RFC Wetteren 3-0 -
13/03/2022 16:00 Olsa Brakel Olsa Brakel - Lokeren-Temse Lokeren-Temse 2-2 1-1
13/03/2022 16:00 Sparta Petegem Sparta Petegem - Toekomst Menen Toekomst Menen 5-1 1-0
13/03/2022 16:00 Zelzate Zelzate - Ninove Ninove 3-2 -
13/03/2022 16:00 Voorwaarts Zwevezele Voorwaarts Zwevezele - Merelbeke Merelbeke 0-1 -
match_round_vfv-a - 25η αγωνιστική 19 - 20/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/03/2022 19:00 Harelbeke Harelbeke - Ronse Ronse 5-0 -
19/03/2022 20:30 Dikkelvenne Dikkelvenne - Zelzate Zelzate 1-1 1-1
19/03/2022 20:30 Ninove Ninove - Voorwaarts Zwevezele Voorwaarts Zwevezele 1-1 -
19/03/2022 21:00 Lokeren-Temse Lokeren-Temse - Westhoek Westhoek 2-1 1-1
20/03/2022 16:00 RFC Wetteren RFC Wetteren - Oudenaarde Oudenaarde 2-0 1-0
20/03/2022 16:00 Merelbeke Merelbeke - Γκεντ-Ζεεχάβεν Γκεντ-Ζεεχάβεν 1-0 1-0
20/03/2022 16:00 Gullegem Gullegem - Sparta Petegem Sparta Petegem 0-1 0-1
20/03/2022 16:00 Toekomst Menen Toekomst Menen - Olsa Brakel Olsa Brakel 1-7 0-3
match_round_vfv-a - 26η αγωνιστική 26 - 27/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/03/2022 20:00 Westhoek Westhoek - Toekomst Menen Toekomst Menen 4-1 -
26/03/2022 20:30 Ronse Ronse - RFC Wetteren RFC Wetteren 0-0 0-0
26/03/2022 20:30 Ninove Ninove - Merelbeke Merelbeke 2-1 1-1
26/03/2022 21:00 Oudenaarde Oudenaarde - Lokeren-Temse Lokeren-Temse 0-0 0-0
27/03/2022 16:00 Zelzate Zelzate - Harelbeke Harelbeke 1-2 0-1
27/03/2022 16:00 Olsa Brakel Olsa Brakel - Gullegem Gullegem 1-1 1-0
27/03/2022 16:00 Sparta Petegem Sparta Petegem - Γκεντ-Ζεεχάβεν Γκεντ-Ζεεχάβεν 1-0 1-0
27/03/2022 16:00 Voorwaarts Zwevezele Voorwaarts Zwevezele - Dikkelvenne Dikkelvenne 3-0 1-0
match_round_vfv-a - 27η αγωνιστική 02/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
02/04/2022 19:00 Harelbeke Harelbeke - Voorwaarts Zwevezele Voorwaarts Zwevezele 5-0 4-0
02/04/2022 19:15 Merelbeke Merelbeke - Sparta Petegem Sparta Petegem 0-2 0-0
02/04/2022 20:00 Toekomst Menen Toekomst Menen - Oudenaarde Oudenaarde 3-1 1-1
02/04/2022 20:30 Dikkelvenne Dikkelvenne - Ninove Ninove 1-0 -
02/04/2022 20:30 Gullegem Gullegem - Westhoek Westhoek 1-1 0-0
02/04/2022 21:00 Lokeren-Temse Lokeren-Temse - Ronse Ronse 2-0 1-0
02/04/2022 21:00 RFC Wetteren RFC Wetteren - Zelzate Zelzate 0-3 0-2
02/04/2022 21:00 Γκεντ-Ζεεχάβεν Γκεντ-Ζεεχάβεν - Olsa Brakel Olsa Brakel 1-3 1-0
match_round_vfv-a - 28η αγωνιστική 09 - 10/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
09/04/2022 20:30 Ninove Ninove - Harelbeke Harelbeke 3-1 -
09/04/2022 20:30 Oudenaarde Oudenaarde - Gullegem Gullegem 1-1 0-0
09/04/2022 20:30 Ronse Ronse - Toekomst Menen Toekomst Menen 1-0 1-0
09/04/2022 21:00 Dikkelvenne Dikkelvenne - Merelbeke Merelbeke 4-1 3-0
10/04/2022 16:00 Zelzate Zelzate - Lokeren-Temse Lokeren-Temse 1-2 0-2
10/04/2022 16:00 Westhoek Westhoek - Γκεντ-Ζεεχάβεν Γκεντ-Ζεεχάβεν 1-4 1-2
10/04/2022 16:00 Voorwaarts Zwevezele Voorwaarts Zwevezele - RFC Wetteren RFC Wetteren 1-0 1-0
10/04/2022 16:00 Olsa Brakel Olsa Brakel - Sparta Petegem Sparta Petegem 1-3 0-2
match_round_vfv-a - 18η αγωνιστική 15 - 16/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/04/2022 21:00 Lokeren-Temse Lokeren-Temse - RFC Wetteren RFC Wetteren 1-1 1-0
15/04/2022 21:00 Sparta Petegem Sparta Petegem - Voorwaarts Zwevezele Voorwaarts Zwevezele 2-0 2-0
16/04/2022 19:00 Gullegem Gullegem - Dikkelvenne Dikkelvenne 2-1 -
16/04/2022 20:00 Toekomst Menen Toekomst Menen - Harelbeke Harelbeke 4-2 1-0
16/04/2022 20:00 Westhoek Westhoek - Ronse Ronse 5-1 4-1
16/04/2022 20:30 Oudenaarde Oudenaarde - Merelbeke Merelbeke 0-1 0-1
16/04/2022 20:30 Olsa Brakel Olsa Brakel - Zelzate Zelzate 1-5 1-1
16/04/2022 21:00 Γκεντ-Ζεεχάβεν Γκεντ-Ζεεχάβεν - Ninove Ninove 1-0 0-0
match_round_vfv-a - 29η αγωνιστική 24/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
24/04/2022 16:00 Γκεντ-Ζεεχάβεν Γκεντ-Ζεεχάβεν - Oudenaarde Oudenaarde 1-2 1-1
24/04/2022 16:00 Gullegem Gullegem - Ronse Ronse 5-0 3-0
24/04/2022 16:00 RFC Wetteren RFC Wetteren - Ninove Ninove 2-4 1-2
24/04/2022 16:00 Harelbeke Harelbeke - Dikkelvenne Dikkelvenne 1-2 0-0
24/04/2022 16:00 Toekomst Menen Toekomst Menen - Zelzate Zelzate 0-3 0-1
24/04/2022 16:00 Lokeren-Temse Lokeren-Temse - Voorwaarts Zwevezele Voorwaarts Zwevezele 2-3 0-0
24/04/2022 16:00 Olsa Brakel Olsa Brakel - Merelbeke Merelbeke 4-1 0-1
24/04/2022 16:00 Sparta Petegem Sparta Petegem - Westhoek Westhoek 2-2 0-2
match_round_vfv-a - 30η αγωνιστική 01/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
01/05/2022 16:00 Merelbeke Merelbeke - Harelbeke Harelbeke 3-2 1-1
01/05/2022 16:00 Ninove Ninove - Lokeren-Temse Lokeren-Temse 2-1 1-1
01/05/2022 16:00 Ronse Ronse - Γκεντ-Ζεεχάβεν Γκεντ-Ζεεχάβεν 2-4 2-1
01/05/2022 16:00 Zelzate Zelzate - Gullegem Gullegem 2-2 0-1
01/05/2022 16:00 Dikkelvenne Dikkelvenne - RFC Wetteren RFC Wetteren 2-4 -
01/05/2022 16:00 Voorwaarts Zwevezele Voorwaarts Zwevezele - Toekomst Menen Toekomst Menen 1-1 0-1
01/05/2022 16:00 Oudenaarde Oudenaarde - Sparta Petegem Sparta Petegem 4-3 3-0
01/05/2022 16:00 Westhoek Westhoek - Olsa Brakel Olsa Brakel 2-3 1-2
Top