ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Βέλγιο - Super League Women - 2021

Πρωτάθλημα (20/08/2021 - 07/05/2022) - 10 ομάδες
Επιλογή σεζόν
Κανονική Περίοδος - 1η αγωνιστική 20/08 - 28/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
20/08/2021 21:00 Σπόρτινγκ Σαρλερουά (Γ) Σπόρτινγκ Σαρλερουά (Γ) - Φερμίνα Γουάιτ Σταρ Βολούβε (Γ) Φερμίνα Γουάιτ Σταρ Βολούβε (Γ) 4-2 -
20/08/2021 21:30 Gent W Gent W - Ούντ-Εβέρλ Λεουβέν (Γ) Ούντ-Εβέρλ Λεουβέν (Γ) 0-1 -
21/08/2021 15:00 Κλαμπ Μπριζ (Γ) Κλαμπ Μπριζ (Γ) - Σταντάρ Λιέγης (Γ) Σταντάρ Λιέγης (Γ) 4-1 -
21/08/2021 15:00 Eendracht Aalst W Eendracht Aalst W - Ντάμες Ζούλτσε Βάρεγκεμ (Γ) Ντάμες Ζούλτσε Βάρεγκεμ (Γ) 0-1 -
28/09/2021 21:30 Γκενκ (Γ) Γκενκ (Γ) - Άντερλεχτ (Γ) Άντερλεχτ (Γ) 1-2 -
Κανονική Περίοδος - 2η αγωνιστική 27 - 29/08/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
27/08/2021 21:30 Φερμίνα Γουάιτ Σταρ Βολούβε (Γ) Φερμίνα Γουάιτ Σταρ Βολούβε (Γ) - Κλαμπ Μπριζ (Γ) Κλαμπ Μπριζ (Γ) 0-2 -
28/08/2021 15:00 Άντερλεχτ (Γ) Άντερλεχτ (Γ) - Σπόρτινγκ Σαρλερουά (Γ) Σπόρτινγκ Σαρλερουά (Γ) 7-0 -
28/08/2021 16:00 Ντάμες Ζούλτσε Βάρεγκεμ (Γ) Ντάμες Ζούλτσε Βάρεγκεμ (Γ) - Γκενκ (Γ) Γκενκ (Γ) 3-0 -
28/08/2021 16:00 Σταντάρ Λιέγης (Γ) Σταντάρ Λιέγης (Γ) - Gent W Gent W 3-2 -
29/08/2021 19:00 Ούντ-Εβέρλ Λεουβέν (Γ) Ούντ-Εβέρλ Λεουβέν (Γ) - Eendracht Aalst W Eendracht Aalst W 7-0 -
Κανονική Περίοδος - 3η αγωνιστική 03 - 05/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
03/09/2021 21:00 Σπόρτινγκ Σαρλερουά (Γ) Σπόρτινγκ Σαρλερουά (Γ) - Ντάμες Ζούλτσε Βάρεγκεμ (Γ) Ντάμες Ζούλτσε Βάρεγκεμ (Γ) 0-2 -
03/09/2021 21:30 Φερμίνα Γουάιτ Σταρ Βολούβε (Γ) Φερμίνα Γουάιτ Σταρ Βολούβε (Γ) - Gent W Gent W 1-1 -
04/09/2021 15:00 Eendracht Aalst W Eendracht Aalst W - Γκενκ (Γ) Γκενκ (Γ) 0-4 -
04/09/2021 15:00 Κλαμπ Μπριζ (Γ) Κλαμπ Μπριζ (Γ) - Άντερλεχτ (Γ) Άντερλεχτ (Γ) 2-1 -
05/09/2021 19:00 Ούντ-Εβέρλ Λεουβέν (Γ) Ούντ-Εβέρλ Λεουβέν (Γ) - Σταντάρ Λιέγης (Γ) Σταντάρ Λιέγης (Γ) 1-1 -
Κανονική Περίοδος - 4η αγωνιστική 10 - 11/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
10/09/2021 21:00 Άντερλεχτ (Γ) Άντερλεχτ (Γ) - Gent W Gent W 4-0 -
10/09/2021 21:30 Γκενκ (Γ) Γκενκ (Γ) - Σπόρτινγκ Σαρλερουά (Γ) Σπόρτινγκ Σαρλερουά (Γ) 7-1 -
10/09/2021 21:30 Φερμίνα Γουάιτ Σταρ Βολούβε (Γ) Φερμίνα Γουάιτ Σταρ Βολούβε (Γ) - Ούντ-Εβέρλ Λεουβέν (Γ) Ούντ-Εβέρλ Λεουβέν (Γ) 0-6 -
11/09/2021 15:00 Ντάμες Ζούλτσε Βάρεγκεμ (Γ) Ντάμες Ζούλτσε Βάρεγκεμ (Γ) - Κλαμπ Μπριζ (Γ) Κλαμπ Μπριζ (Γ) 0-3 -
11/09/2021 16:00 Σταντάρ Λιέγης (Γ) Σταντάρ Λιέγης (Γ) - Eendracht Aalst W Eendracht Aalst W 4-2 -
Κανονική Περίοδος - 5η αγωνιστική 01 - 03/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
01/10/2021 21:30 Gent W Gent W - Ντάμες Ζούλτσε Βάρεγκεμ (Γ) Ντάμες Ζούλτσε Βάρεγκεμ (Γ) 2-0 -
02/10/2021 15:00 Eendracht Aalst W Eendracht Aalst W - Σπόρτινγκ Σαρλερουά (Γ) Σπόρτινγκ Σαρλερουά (Γ) 2-3 -
02/10/2021 17:00 Σταντάρ Λιέγης (Γ) Σταντάρ Λιέγης (Γ) - Φερμίνα Γουάιτ Σταρ Βολούβε (Γ) Φερμίνα Γουάιτ Σταρ Βολούβε (Γ) 4-1 -
02/10/2021 17:15 Κλαμπ Μπριζ (Γ) Κλαμπ Μπριζ (Γ) - Γκενκ (Γ) Γκενκ (Γ) 1-0 -
03/10/2021 19:00 Ούντ-Εβέρλ Λεουβέν (Γ) Ούντ-Εβέρλ Λεουβέν (Γ) - Άντερλεχτ (Γ) Άντερλεχτ (Γ) 3-2 -
Κανονική Περίοδος - 6η αγωνιστική 08 - 09/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/10/2021 21:00 Σπόρτινγκ Σαρλερουά (Γ) Σπόρτινγκ Σαρλερουά (Γ) - Κλαμπ Μπριζ (Γ) Κλαμπ Μπριζ (Γ) 0-3 -
08/10/2021 21:30 Γκενκ (Γ) Γκενκ (Γ) - Gent W Gent W 1-1 -
08/10/2021 21:30 Φερμίνα Γουάιτ Σταρ Βολούβε (Γ) Φερμίνα Γουάιτ Σταρ Βολούβε (Γ) - Eendracht Aalst W Eendracht Aalst W 0-1 -
09/10/2021 15:00 Άντερλεχτ (Γ) Άντερλεχτ (Γ) - Σταντάρ Λιέγης (Γ) Σταντάρ Λιέγης (Γ) 4-1 -
09/10/2021 17:00 Ντάμες Ζούλτσε Βάρεγκεμ (Γ) Ντάμες Ζούλτσε Βάρεγκεμ (Γ) - Ούντ-Εβέρλ Λεουβέν (Γ) Ούντ-Εβέρλ Λεουβέν (Γ) 0-2 -
Κανονική Περίοδος - 7η αγωνιστική 15 - 16/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/10/2021 21:30 Φερμίνα Γουάιτ Σταρ Βολούβε (Γ) Φερμίνα Γουάιτ Σταρ Βολούβε (Γ) - Άντερλεχτ (Γ) Άντερλεχτ (Γ) 0-3 -
15/10/2021 21:30 Gent W Gent W - Σπόρτινγκ Σαρλερουά (Γ) Σπόρτινγκ Σαρλερουά (Γ) 3-0 -
16/10/2021 15:00 Ούντ-Εβέρλ Λεουβέν (Γ) Ούντ-Εβέρλ Λεουβέν (Γ) - Γκενκ (Γ) Γκενκ (Γ) 2-0 -
16/10/2021 17:00 Σταντάρ Λιέγης (Γ) Σταντάρ Λιέγης (Γ) - Ντάμες Ζούλτσε Βάρεγκεμ (Γ) Ντάμες Ζούλτσε Βάρεγκεμ (Γ) 2-0 -
16/10/2021 17:15 Κλαμπ Μπριζ (Γ) Κλαμπ Μπριζ (Γ) - Eendracht Aalst W Eendracht Aalst W 5-0 -
Κανονική Περίοδος - 8η αγωνιστική 05 - 06/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/11/2021 21:00 Σπόρτινγκ Σαρλερουά (Γ) Σπόρτινγκ Σαρλερουά (Γ) - Ούντ-Εβέρλ Λεουβέν (Γ) Ούντ-Εβέρλ Λεουβέν (Γ) 2-8 -
05/11/2021 21:30 Γκενκ (Γ) Γκενκ (Γ) - Σταντάρ Λιέγης (Γ) Σταντάρ Λιέγης (Γ) 1-4 -
06/11/2021 15:00 Gent W Gent W - Κλαμπ Μπριζ (Γ) Κλαμπ Μπριζ (Γ) 3-1 -
06/11/2021 17:00 Eendracht Aalst W Eendracht Aalst W - Άντερλεχτ (Γ) Άντερλεχτ (Γ) 0-5 -
06/11/2021 17:00 Ντάμες Ζούλτσε Βάρεγκεμ (Γ) Ντάμες Ζούλτσε Βάρεγκεμ (Γ) - Φερμίνα Γουάιτ Σταρ Βολούβε (Γ) Φερμίνα Γουάιτ Σταρ Βολούβε (Γ) 3-0 -
Κανονική Περίοδος - 9η αγωνιστική 09 - 10/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
09/11/2021 20:00 Σταντάρ Λιέγης (Γ) Σταντάρ Λιέγης (Γ) - Σπόρτινγκ Σαρλερουά (Γ) Σπόρτινγκ Σαρλερουά (Γ) 3-1 -
09/11/2021 21:00 Gent W Gent W - Eendracht Aalst W Eendracht Aalst W 7-2 -
09/11/2021 21:00 Άντερλεχτ (Γ) Άντερλεχτ (Γ) - Ντάμες Ζούλτσε Βάρεγκεμ (Γ) Ντάμες Ζούλτσε Βάρεγκεμ (Γ) 2-1 -
09/11/2021 21:30 Ούντ-Εβέρλ Λεουβέν (Γ) Ούντ-Εβέρλ Λεουβέν (Γ) - Κλαμπ Μπριζ (Γ) Κλαμπ Μπριζ (Γ) 3-0 -
10/11/2021 21:00 Φερμίνα Γουάιτ Σταρ Βολούβε (Γ) Φερμίνα Γουάιτ Σταρ Βολούβε (Γ) - Γκενκ (Γ) Γκενκ (Γ) 0-1 -
Κανονική Περίοδος - 10η αγωνιστική 13 - 14/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
13/11/2021 15:00 Φερμίνα Γουάιτ Σταρ Βολούβε (Γ) Φερμίνα Γουάιτ Σταρ Βολούβε (Γ) - Σπόρτινγκ Σαρλερουά (Γ) Σπόρτινγκ Σαρλερουά (Γ) 3-1 -
13/11/2021 17:00 Άντερλεχτ (Γ) Άντερλεχτ (Γ) - Γκενκ (Γ) Γκενκ (Γ) 6-1 -
13/11/2021 17:00 Σταντάρ Λιέγης (Γ) Σταντάρ Λιέγης (Γ) - Κλαμπ Μπριζ (Γ) Κλαμπ Μπριζ (Γ) 2-2 -
13/11/2021 17:00 Ντάμες Ζούλτσε Βάρεγκεμ (Γ) Ντάμες Ζούλτσε Βάρεγκεμ (Γ) - Eendracht Aalst W Eendracht Aalst W 1-3 -
14/11/2021 19:00 Ούντ-Εβέρλ Λεουβέν (Γ) Ούντ-Εβέρλ Λεουβέν (Γ) - Gent W Gent W 0-2 -
Κανονική Περίοδος - 11η αγωνιστική 19 - 20/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/11/2021 21:00 Σπόρτινγκ Σαρλερουά (Γ) Σπόρτινγκ Σαρλερουά (Γ) - Άντερλεχτ (Γ) Άντερλεχτ (Γ) 0-2 -
19/11/2021 21:30 Gent W Gent W - Σταντάρ Λιέγης (Γ) Σταντάρ Λιέγης (Γ) 0-2 -
20/11/2021 15:00 Γκενκ (Γ) Γκενκ (Γ) - Ντάμες Ζούλτσε Βάρεγκεμ (Γ) Ντάμες Ζούλτσε Βάρεγκεμ (Γ) 1-1 -
20/11/2021 17:00 Eendracht Aalst W Eendracht Aalst W - Ούντ-Εβέρλ Λεουβέν (Γ) Ούντ-Εβέρλ Λεουβέν (Γ) 0-1 -
20/11/2021 17:15 Κλαμπ Μπριζ (Γ) Κλαμπ Μπριζ (Γ) - Φερμίνα Γουάιτ Σταρ Βολούβε (Γ) Φερμίνα Γουάιτ Σταρ Βολούβε (Γ) 3-1 -
Κανονική Περίοδος - 12η αγωνιστική 10 - 11/12/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
10/12/2021 21:00 Άντερλεχτ (Γ) Άντερλεχτ (Γ) - Κλαμπ Μπριζ (Γ) Κλαμπ Μπριζ (Γ) 3-1 2-0
10/12/2021 21:00 Γκενκ (Γ) Γκενκ (Γ) - Eendracht Aalst W Eendracht Aalst W 2-1 1-1
10/12/2021 21:30 Gent W Gent W - Φερμίνα Γουάιτ Σταρ Βολούβε (Γ) Φερμίνα Γουάιτ Σταρ Βολούβε (Γ) 5-1 2-1
11/12/2021 15:00 Σταντάρ Λιέγης (Γ) Σταντάρ Λιέγης (Γ) - Ούντ-Εβέρλ Λεουβέν (Γ) Ούντ-Εβέρλ Λεουβέν (Γ) 0-4 0-2
11/12/2021 17:00 Ντάμες Ζούλτσε Βάρεγκεμ (Γ) Ντάμες Ζούλτσε Βάρεγκεμ (Γ) - Σπόρτινγκ Σαρλερουά (Γ) Σπόρτινγκ Σαρλερουά (Γ) 3-0 2-0
Κανονική Περίοδος - 13η αγωνιστική 17 - 18/12/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
17/12/2021 21:00 Σπόρτινγκ Σαρλερουά (Γ) Σπόρτινγκ Σαρλερουά (Γ) - Γκενκ (Γ) Γκενκ (Γ) 0-4 0-3
17/12/2021 22:00 Ούντ-Εβέρλ Λεουβέν (Γ) Ούντ-Εβέρλ Λεουβέν (Γ) - Φερμίνα Γουάιτ Σταρ Βολούβε (Γ) Φερμίνα Γουάιτ Σταρ Βολούβε (Γ) 7-0 2-0
18/12/2021 15:00 Gent W Gent W - Άντερλεχτ (Γ) Άντερλεχτ (Γ) 0-1 0-1
18/12/2021 16:30 Κλαμπ Μπριζ (Γ) Κλαμπ Μπριζ (Γ) - Ντάμες Ζούλτσε Βάρεγκεμ (Γ) Ντάμες Ζούλτσε Βάρεγκεμ (Γ) 2-1 1-0
18/12/2021 17:00 Eendracht Aalst W Eendracht Aalst W - Σταντάρ Λιέγης (Γ) Σταντάρ Λιέγης (Γ) 1-3 0-1
Κανονική Περίοδος - 14η αγωνιστική 21/12/2021 - 11/01/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
21/12/2021 21:00 Άντερλεχτ (Γ) Άντερλεχτ (Γ) - Ούντ-Εβέρλ Λεουβέν (Γ) Ούντ-Εβέρλ Λεουβέν (Γ) 0-1 0-0
21/12/2021 21:00 Ντάμες Ζούλτσε Βάρεγκεμ (Γ) Ντάμες Ζούλτσε Βάρεγκεμ (Γ) - Gent W Gent W 1-0 0-0
22/12/2021 21:00 Σπόρτινγκ Σαρλερουά (Γ) Σπόρτινγκ Σαρλερουά (Γ) - Eendracht Aalst W Eendracht Aalst W 2-0 0-0
08/01/2022 17:30 Γκενκ (Γ) Γκενκ (Γ) - Κλαμπ Μπριζ (Γ) Κλαμπ Μπριζ (Γ) 2-0 1-0
11/01/2022 21:00 Φερμίνα Γουάιτ Σταρ Βολούβε (Γ) Φερμίνα Γουάιτ Σταρ Βολούβε (Γ) - Σταντάρ Λιέγης (Γ) Σταντάρ Λιέγης (Γ) 0-3 0-1
Κανονική Περίοδος - 15η αγωνιστική 21/01 - 02/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
21/01/2022 21:30 Gent W Gent W - Γκενκ (Γ) Γκενκ (Γ) 0-1 0-1
22/01/2022 15:00 Σταντάρ Λιέγης (Γ) Σταντάρ Λιέγης (Γ) - Άντερλεχτ (Γ) Άντερλεχτ (Γ) 0-2 0-1
22/01/2022 17:00 Eendracht Aalst W Eendracht Aalst W - Φερμίνα Γουάιτ Σταρ Βολούβε (Γ) Φερμίνα Γουάιτ Σταρ Βολούβε (Γ) 2-3 1-3
22/01/2022 17:15 Κλαμπ Μπριζ (Γ) Κλαμπ Μπριζ (Γ) - Σπόρτινγκ Σαρλερουά (Γ) Σπόρτινγκ Σαρλερουά (Γ) 8-0 5-0
02/02/2022 21:30 Ούντ-Εβέρλ Λεουβέν (Γ) Ούντ-Εβέρλ Λεουβέν (Γ) - Ντάμες Ζούλτσε Βάρεγκεμ (Γ) Ντάμες Ζούλτσε Βάρεγκεμ (Γ) 5-1 3-0
Κανονική Περίοδος - 16η αγωνιστική 28/01 - 02/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
28/01/2022 21:00 Σπόρτινγκ Σαρλερουά (Γ) Σπόρτινγκ Σαρλερουά (Γ) - Gent W Gent W 0-3 0-2
28/01/2022 21:00 Άντερλεχτ (Γ) Άντερλεχτ (Γ) - Φερμίνα Γουάιτ Σταρ Βολούβε (Γ) Φερμίνα Γουάιτ Σταρ Βολούβε (Γ) 9-2 3-0
28/01/2022 21:30 Γκενκ (Γ) Γκενκ (Γ) - Ούντ-Εβέρλ Λεουβέν (Γ) Ούντ-Εβέρλ Λεουβέν (Γ) 2-1 1-0
29/01/2022 15:00 Eendracht Aalst W Eendracht Aalst W - Κλαμπ Μπριζ (Γ) Κλαμπ Μπριζ (Γ) 1-4 1-1
02/03/2022 21:30 Ντάμες Ζούλτσε Βάρεγκεμ (Γ) Ντάμες Ζούλτσε Βάρεγκεμ (Γ) - Σταντάρ Λιέγης (Γ) Σταντάρ Λιέγης (Γ) 1-2 1-1
Κανονική Περίοδος - 17η αγωνιστική 05 - 27/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/02/2022 15:00 Κλαμπ Μπριζ (Γ) Κλαμπ Μπριζ (Γ) - Gent W Gent W 0-3 0-0
05/02/2022 15:00 Φερμίνα Γουάιτ Σταρ Βολούβε (Γ) Φερμίνα Γουάιτ Σταρ Βολούβε (Γ) - Ντάμες Ζούλτσε Βάρεγκεμ (Γ) Ντάμες Ζούλτσε Βάρεγκεμ (Γ) 1-3 0-1
05/02/2022 15:00 Άντερλεχτ (Γ) Άντερλεχτ (Γ) - Eendracht Aalst W Eendracht Aalst W 4-1 2-0
26/02/2022 15:00 Σταντάρ Λιέγης (Γ) Σταντάρ Λιέγης (Γ) - Γκενκ (Γ) Γκενκ (Γ) 1-1 1-0
27/02/2022 19:00 Ούντ-Εβέρλ Λεουβέν (Γ) Ούντ-Εβέρλ Λεουβέν (Γ) - Σπόρτινγκ Σαρλερουά (Γ) Σπόρτινγκ Σαρλερουά (Γ) 1-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 18η αγωνιστική 12/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/02/2022 15:00 Κλαμπ Μπριζ (Γ) Κλαμπ Μπριζ (Γ) - Ούντ-Εβέρλ Λεουβέν (Γ) Ούντ-Εβέρλ Λεουβέν (Γ) 0-0 0-0
12/02/2022 15:00 Eendracht Aalst W Eendracht Aalst W - Gent W Gent W 1-4 0-2
12/02/2022 15:00 Ντάμες Ζούλτσε Βάρεγκεμ (Γ) Ντάμες Ζούλτσε Βάρεγκεμ (Γ) - Άντερλεχτ (Γ) Άντερλεχτ (Γ) 1-4 0-3
12/02/2022 15:00 Σπόρτινγκ Σαρλερουά (Γ) Σπόρτινγκ Σαρλερουά (Γ) - Σταντάρ Λιέγης (Γ) Σταντάρ Λιέγης (Γ) 2-3 2-0
12/02/2022 15:00 Γκενκ (Γ) Γκενκ (Γ) - Φερμίνα Γουάιτ Σταρ Βολούβε (Γ) Φερμίνα Γουάιτ Σταρ Βολούβε (Γ) 7-1 5-0
Playout - 1η αγωνιστική 04 - 05/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/03/2022 21:00 Σπόρτινγκ Σαρλερουά (Γ) Σπόρτινγκ Σαρλερουά (Γ) - Gent W Gent W 0-5 0-2
05/03/2022 15:00 Eendracht Aalst W Eendracht Aalst W - Φερμίνα Γουάιτ Σταρ Βολούβε (Γ) Φερμίνα Γουάιτ Σταρ Βολούβε (Γ) 2-1 0-0
Playoff - 1η αγωνιστική 05/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/03/2022 15:00 Άντερλεχτ (Γ) Άντερλεχτ (Γ) - Γκενκ (Γ) Γκενκ (Γ) 2-1 1-1
05/03/2022 17:00 Κλαμπ Μπριζ (Γ) Κλαμπ Μπριζ (Γ) - Ούντ-Εβέρλ Λεουβέν (Γ) Ούντ-Εβέρλ Λεουβέν (Γ) 0-6 0-2
Playoff - 2η αγωνιστική 11 - 12/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/03/2022 21:30 Γκενκ (Γ) Γκενκ (Γ) - Κλαμπ Μπριζ (Γ) Κλαμπ Μπριζ (Γ) 0-0 0-0
12/03/2022 15:00 Σταντάρ Λιέγης (Γ) Σταντάρ Λιέγης (Γ) - Άντερλεχτ (Γ) Άντερλεχτ (Γ) 1-0 0-0
Playout - 2η αγωνιστική 11/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/03/2022 21:30 Φερμίνα Γουάιτ Σταρ Βολούβε (Γ) Φερμίνα Γουάιτ Σταρ Βολούβε (Γ) - Σπόρτινγκ Σαρλερουά (Γ) Σπόρτινγκ Σαρλερουά (Γ) 1-0 1-0
11/03/2022 21:30 Ντάμες Ζούλτσε Βάρεγκεμ (Γ) Ντάμες Ζούλτσε Βάρεγκεμ (Γ) - Eendracht Aalst W Eendracht Aalst W 2-0 1-0
Playoff - 3η αγωνιστική 18 - 19/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/03/2022 21:30 Γκενκ (Γ) Γκενκ (Γ) - Σταντάρ Λιέγης (Γ) Σταντάρ Λιέγης (Γ) 3-0 1-0
19/03/2022 15:00 Άντερλεχτ (Γ) Άντερλεχτ (Γ) - Ούντ-Εβέρλ Λεουβέν (Γ) Ούντ-Εβέρλ Λεουβέν (Γ) 4-1 2-1
Playout - 3η αγωνιστική 19/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/03/2022 15:00 Eendracht Aalst W Eendracht Aalst W - Σπόρτινγκ Σαρλερουά (Γ) Σπόρτινγκ Σαρλερουά (Γ) 0-0 0-0
19/03/2022 17:00 Ντάμες Ζούλτσε Βάρεγκεμ (Γ) Ντάμες Ζούλτσε Βάρεγκεμ (Γ) - Gent W Gent W 1-2 0-1
Playout - 4η αγωνιστική 25 - 26/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
25/03/2022 21:30 Φερμίνα Γουάιτ Σταρ Βολούβε (Γ) Φερμίνα Γουάιτ Σταρ Βολούβε (Γ) - Ντάμες Ζούλτσε Βάρεγκεμ (Γ) Ντάμες Ζούλτσε Βάρεγκεμ (Γ) 0-1 0-0
26/03/2022 15:00 Eendracht Aalst W Eendracht Aalst W - Gent W Gent W 0-2 0-0
Playoff - 4η αγωνιστική 27/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
27/03/2022 15:00 Κλαμπ Μπριζ (Γ) Κλαμπ Μπριζ (Γ) - Σταντάρ Λιέγης (Γ) Σταντάρ Λιέγης (Γ) 1-2 0-2
27/03/2022 19:00 Ούντ-Εβέρλ Λεουβέν (Γ) Ούντ-Εβέρλ Λεουβέν (Γ) - Γκενκ (Γ) Γκενκ (Γ) 0-0 0-0
Playoff - 5η αγωνιστική 01 - 02/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
01/04/2022 21:00 Άντερλεχτ (Γ) Άντερλεχτ (Γ) - Κλαμπ Μπριζ (Γ) Κλαμπ Μπριζ (Γ) 4-2 1-0
02/04/2022 15:00 Σταντάρ Λιέγης (Γ) Σταντάρ Λιέγης (Γ) - Ούντ-Εβέρλ Λεουβέν (Γ) Ούντ-Εβέρλ Λεουβέν (Γ) 2-2 0-0
Playout - 5η αγωνιστική 01 - 02/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
01/04/2022 21:30 Gent W Gent W - Φερμίνα Γουάιτ Σταρ Βολούβε (Γ) Φερμίνα Γουάιτ Σταρ Βολούβε (Γ) 9-0 4-0
02/04/2022 15:00 Ντάμες Ζούλτσε Βάρεγκεμ (Γ) Ντάμες Ζούλτσε Βάρεγκεμ (Γ) - Σπόρτινγκ Σαρλερουά (Γ) Σπόρτινγκ Σαρλερουά (Γ) 4-0 1-0
Playout - 6η αγωνιστική 15/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/04/2022 21:30 Gent W Gent W - Σπόρτινγκ Σαρλερουά (Γ) Σπόρτινγκ Σαρλερουά (Γ) 6-0 2-0
15/04/2022 21:30 Φερμίνα Γουάιτ Σταρ Βολούβε (Γ) Φερμίνα Γουάιτ Σταρ Βολούβε (Γ) - Eendracht Aalst W Eendracht Aalst W 1-2 1-0
Playoff - 6η αγωνιστική 16 - 17/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
16/04/2022 15:00 Γκενκ (Γ) Γκενκ (Γ) - Άντερλεχτ (Γ) Άντερλεχτ (Γ) 0-6 0-3
17/04/2022 19:00 Ούντ-Εβέρλ Λεουβέν (Γ) Ούντ-Εβέρλ Λεουβέν (Γ) - Κλαμπ Μπριζ (Γ) Κλαμπ Μπριζ (Γ) 5-0 3-0
Playoff - 7η αγωνιστική 22 - 23/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
22/04/2022 21:00 Άντερλεχτ (Γ) Άντερλεχτ (Γ) - Σταντάρ Λιέγης (Γ) Σταντάρ Λιέγης (Γ) 2-0 2-0
23/04/2022 15:00 Κλαμπ Μπριζ (Γ) Κλαμπ Μπριζ (Γ) - Γκενκ (Γ) Γκενκ (Γ) 1-1 0-0
Playout - 7η αγωνιστική 22 - 23/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
22/04/2022 21:00 Σπόρτινγκ Σαρλερουά (Γ) Σπόρτινγκ Σαρλερουά (Γ) - Φερμίνα Γουάιτ Σταρ Βολούβε (Γ) Φερμίνα Γουάιτ Σταρ Βολούβε (Γ) 1-2 1-0
23/04/2022 15:00 Eendracht Aalst W Eendracht Aalst W - Ντάμες Ζούλτσε Βάρεγκεμ (Γ) Ντάμες Ζούλτσε Βάρεγκεμ (Γ) 2-1 1-1
Playoff - 8η αγωνιστική 27/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
27/04/2022 21:00 Σταντάρ Λιέγης (Γ) Σταντάρ Λιέγης (Γ) - Γκενκ (Γ) Γκενκ (Γ) 1-1 0-0
27/04/2022 21:00 Ούντ-Εβέρλ Λεουβέν (Γ) Ούντ-Εβέρλ Λεουβέν (Γ) - Άντερλεχτ (Γ) Άντερλεχτ (Γ) 0-1 0-1
Playout - 8η αγωνιστική 27/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
27/04/2022 21:00 Σπόρτινγκ Σαρλερουά (Γ) Σπόρτινγκ Σαρλερουά (Γ) - Eendracht Aalst W Eendracht Aalst W 0-4 0-1
27/04/2022 21:00 Gent W Gent W - Ντάμες Ζούλτσε Βάρεγκεμ (Γ) Ντάμες Ζούλτσε Βάρεγκεμ (Γ) 4-0 1-0
Playout - 9η αγωνιστική 29 - 30/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/04/2022 21:30 Gent W Gent W - Eendracht Aalst W Eendracht Aalst W 4-1 3-1
30/04/2022 17:00 Ντάμες Ζούλτσε Βάρεγκεμ (Γ) Ντάμες Ζούλτσε Βάρεγκεμ (Γ) - Φερμίνα Γουάιτ Σταρ Βολούβε (Γ) Φερμίνα Γουάιτ Σταρ Βολούβε (Γ) 7-0 4-0
Playoff - 9η αγωνιστική 30/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/04/2022 15:00 Σταντάρ Λιέγης (Γ) Σταντάρ Λιέγης (Γ) - Κλαμπ Μπριζ (Γ) Κλαμπ Μπριζ (Γ) 4-1 1-0
30/04/2022 15:00 Γκενκ (Γ) Γκενκ (Γ) - Ούντ-Εβέρλ Λεουβέν (Γ) Ούντ-Εβέρλ Λεουβέν (Γ) 1-4 0-2
Playout - 10η αγωνιστική 06/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
06/05/2022 21:00 Σπόρτινγκ Σαρλερουά (Γ) Σπόρτινγκ Σαρλερουά (Γ) - Ντάμες Ζούλτσε Βάρεγκεμ (Γ) Ντάμες Ζούλτσε Βάρεγκεμ (Γ) 0-2 0-1
06/05/2022 21:30 Φερμίνα Γουάιτ Σταρ Βολούβε (Γ) Φερμίνα Γουάιτ Σταρ Βολούβε (Γ) - Gent W Gent W 0-2 0-1
Playoff - 10η αγωνιστική 07/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
07/05/2022 15:00 Ούντ-Εβέρλ Λεουβέν (Γ) Ούντ-Εβέρλ Λεουβέν (Γ) - Σταντάρ Λιέγης (Γ) Σταντάρ Λιέγης (Γ) 5-2 2-1
07/05/2022 15:00 Κλαμπ Μπριζ (Γ) Κλαμπ Μπριζ (Γ) - Άντερλεχτ (Γ) Άντερλεχτ (Γ) 0-3 0-0
Top