ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Βολιβία - Nacional B - 2021

Πρωτάθλημα (11/09 - 11/12/2021) - 35 ομάδες
Επιλογή σεζόν
Κανονική Περίοδος - 1η αγωνιστική 11 - 22/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/09/2021 03:00 Libertad Libertad - Los Almendros Los Almendros 5-0 -
12/09/2021 03:00 Deportivo Kivón Deportivo Kivón - Villa Real Sociedad Villa Real Sociedad 1-1 -
18/09/2021 18:30 ABB ABB - Deportivo FATIC Deportivo FATIC 1-4 -
18/09/2021 22:00 Ουνιβερσιτάριο Ντε Σούκρε Ουνιβερσιτάριο Ντε Σούκρε - Fancesa Fancesa 2-1 -
18/09/2021 22:00 Unión Maestranza Unión Maestranza - Municipal Achocalla Municipal Achocalla 3-2 -
18/09/2021 22:30 Ferrocarril Palmeiras Ferrocarril Palmeiras - Rosario Central Rosario Central 2-1 -
19/09/2021 00:00 Mariscal Sucre Mariscal Sucre - Moto Club Moto Club 3-2 -
19/09/2021 03:00 Mojocoya Mojocoya - Atlético de Padilla Atlético de Padilla 4-0 -
19/09/2021 20:20 EM Huanuni EM Huanuni - Deportivo Sur-Car Deportivo Sur-Car 2-1 -
19/09/2021 22:30 Deportivo Shalon Deportivo Shalon - San José de Caracollo San José de Caracollo 3-1 -
19/09/2021 22:30 Wilstermann Cooperativa Wilstermann Cooperativa - América Villazón América Villazón 5-2 -
19/09/2021 22:30 García Ágreda García Ágreda - Nacional SENAC Nacional SENAC 2-1 -
19/09/2021 22:30 Quebracho Villa Montes Quebracho Villa Montes - CA Bermejo CA Bermejo 0-1 -
20/09/2021 20:30 Ciudad Nueva Santa Cruz Ciudad Nueva Santa Cruz - Academia Santa Cruz Academia Santa Cruz 3-1 -
20/09/2021 22:30 Torre Fuerte Torre Fuerte - Αρχεντίνος Τζούνιορς Αρχεντίνος Τζούνιορς 0-0 -
22/09/2021 22:30 Cochabamba FC Cochabamba FC - San Antonio Bulo Bulo San Antonio Bulo Bulo 1-2 -
22/09/2021 22:30 Γιουνίβ Ντε Βίντο Γιουνίβ Ντε Βίντο - Nueva Cliza Nueva Cliza 3-0 -
Κανονική Περίοδος - 2η αγωνιστική 15 - 26/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/09/2021 23:00 Villa Real Sociedad Villa Real Sociedad - Libertad Libertad 1-2 -
16/09/2021 00:00 Los Almendros Los Almendros - Deportivo Kivón Deportivo Kivón 0-1 -
22/09/2021 03:00 Unión Maestranza Unión Maestranza - ABB ABB 4-0 -
22/09/2021 03:00 Deportivo Sur-Car Deportivo Sur-Car - Deportivo Shalon Deportivo Shalon 0-1 -
22/09/2021 22:00 Deportivo FATIC Deportivo FATIC - Municipal Achocalla Municipal Achocalla 4-0 -
22/09/2021 22:00 Fancesa Fancesa - Atlético de Padilla Atlético de Padilla 5-0 -
22/09/2021 22:30 San José de Caracollo San José de Caracollo - EM Huanuni EM Huanuni 0-1 -
23/09/2021 03:00 Vaca Díez Vaca Díez - Moto Club Moto Club 2-0 -
23/09/2021 03:00 Ουνιβερσιτάριο Ντε Σούκρε Ουνιβερσιτάριο Ντε Σούκρε - Mojocoya Mojocoya 0-1 -
23/09/2021 22:30 Quebracho Villa Montes Quebracho Villa Montes - García Ágreda García Ágreda 4-2 -
23/09/2021 22:30 CA Bermejo CA Bermejo - Nacional SENAC Nacional SENAC 2-2 -
24/09/2021 21:00 Academia Santa Cruz Academia Santa Cruz - Torre Fuerte Torre Fuerte 0-2 -
24/09/2021 23:00 Αρχεντίνος Τζούνιορς Αρχεντίνος Τζούνιορς - Ciudad Nueva Santa Cruz Ciudad Nueva Santa Cruz 1-1 -
25/09/2021 22:30 Wilstermann Cooperativa Wilstermann Cooperativa - Ferrocarril Palmeiras Ferrocarril Palmeiras 2-1 -
25/09/2021 22:30 Nueva Cliza Nueva Cliza - San Antonio Bulo Bulo San Antonio Bulo Bulo 0-0 -
25/09/2021 22:30 Γιουνίβ Ντε Βίντο Γιουνίβ Ντε Βίντο - Cochabamba FC Cochabamba FC 0-0 -
26/09/2021 22:30 América Villazón América Villazón - Rosario Central Rosario Central 1-4 -
Κανονική Περίοδος - 3η αγωνιστική 18/09 - 01/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/09/2021 23:00 Libertad Libertad - Deportivo Kivón Deportivo Kivón 1-0 -
19/09/2021 23:00 Villa Real Sociedad Villa Real Sociedad - Los Almendros Los Almendros 2-4 -
25/09/2021 20:00 Municipal Achocalla Municipal Achocalla - ABB ABB 2-3 -
25/09/2021 22:00 Mojocoya Mojocoya - Fancesa Fancesa 0-1 -
25/09/2021 22:00 Deportivo FATIC Deportivo FATIC - Unión Maestranza Unión Maestranza 3-1 -
25/09/2021 22:30 García Ágreda García Ágreda - CA Bermejo CA Bermejo 1-1 -
26/09/2021 00:00 Mariscal Sucre Mariscal Sucre - Vaca Díez Vaca Díez 0-0 -
26/09/2021 00:30 Nacional SENAC Nacional SENAC - Quebracho Villa Montes Quebracho Villa Montes 2-1 -
26/09/2021 20:20 Deportivo Shalon Deportivo Shalon - EM Huanuni EM Huanuni 0-3 -
26/09/2021 22:00 Atlético de Padilla Atlético de Padilla - Ουνιβερσιτάριο Ντε Σούκρε Ουνιβερσιτάριο Ντε Σούκρε 1-3 -
26/09/2021 22:30 San José de Caracollo San José de Caracollo - Deportivo Sur-Car Deportivo Sur-Car 0-4 -
27/09/2021 21:00 Ciudad Nueva Santa Cruz Ciudad Nueva Santa Cruz - Torre Fuerte Torre Fuerte 1-1 -
27/09/2021 23:00 Αρχεντίνος Τζούνιορς Αρχεντίνος Τζούνιορς - Academia Santa Cruz Academia Santa Cruz 4-1 -
29/09/2021 22:30 Cochabamba FC Cochabamba FC - Nueva Cliza Nueva Cliza 1-0 -
29/09/2021 22:30 San Antonio Bulo Bulo San Antonio Bulo Bulo - Γιουνίβ Ντε Βίντο Γιουνίβ Ντε Βίντο 2-1 -
01/10/2021 20:00 Ferrocarril Palmeiras Ferrocarril Palmeiras - América Villazón América Villazón 1-1 -
01/10/2021 22:15 Rosario Central Rosario Central - Wilstermann Cooperativa Wilstermann Cooperativa 1-5 -
Κανονική Περίοδος - 4η αγωνιστική 23/09 - 04/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
23/09/2021 00:00 Los Almendros Los Almendros - Libertad Libertad 1-4 -
23/09/2021 02:00 Villa Real Sociedad Villa Real Sociedad - Deportivo Kivón Deportivo Kivón 1-1 -
29/09/2021 01:00 Atlético de Padilla Atlético de Padilla - Mojocoya Mojocoya 0-2 -
29/09/2021 19:00 Unión Maestranza Unión Maestranza - Deportivo FATIC Deportivo FATIC 0-1 -
29/09/2021 20:20 San José de Caracollo San José de Caracollo - Deportivo Shalon Deportivo Shalon 1-5 -
29/09/2021 22:00 ABB ABB - Municipal Achocalla Municipal Achocalla 5-1 -
29/09/2021 22:00 Fancesa Fancesa - Ουνιβερσιτάριο Ντε Σούκρε Ουνιβερσιτάριο Ντε Σούκρε 0-2 -
29/09/2021 22:30 Deportivo Sur-Car Deportivo Sur-Car - EM Huanuni EM Huanuni 1-3 -
30/09/2021 20:30 Αρχεντίνος Τζούνιορς Αρχεντίνος Τζούνιορς - Torre Fuerte Torre Fuerte 1-2 -
30/09/2021 22:30 CA Bermejo CA Bermejo - Quebracho Villa Montes Quebracho Villa Montes 5-1 -
30/09/2021 22:30 Academia Santa Cruz Academia Santa Cruz - Ciudad Nueva Santa Cruz Ciudad Nueva Santa Cruz 1-3 -
01/10/2021 02:30 Nacional SENAC Nacional SENAC - García Ágreda García Ágreda 1-3 -
02/10/2021 22:30 Nueva Cliza Nueva Cliza - Γιουνίβ Ντε Βίντο Γιουνίβ Ντε Βίντο 1-3 -
02/10/2021 22:30 San Antonio Bulo Bulo San Antonio Bulo Bulo - Cochabamba FC Cochabamba FC 1-0 -
03/10/2021 22:30 Rosario Central Rosario Central - Ferrocarril Palmeiras Ferrocarril Palmeiras 2-1 -
03/10/2021 22:30 América Villazón América Villazón - Wilstermann Cooperativa Wilstermann Cooperativa 0-2 -
04/10/2021 00:00 Vaca Díez Vaca Díez - Mariscal Sucre Mariscal Sucre 1-1 -
Κανονική Περίοδος - 5η αγωνιστική 02 - 07/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
02/10/2021 23:00 Deportivo Kivón Deportivo Kivón - Los Almendros Los Almendros 3-2 -
03/10/2021 18:00 ABB ABB - Unión Maestranza Unión Maestranza 0-0 -
03/10/2021 20:20 EM Huanuni EM Huanuni - San José de Caracollo San José de Caracollo 6-1 -
03/10/2021 22:00 Municipal Achocalla Municipal Achocalla - Deportivo FATIC Deportivo FATIC 0-8 -
03/10/2021 22:30 Nacional SENAC Nacional SENAC - CA Bermejo CA Bermejo 3-4 -
03/10/2021 22:30 Atlético de Padilla Atlético de Padilla - Fancesa Fancesa 1-1 -
03/10/2021 22:30 Deportivo Shalon Deportivo Shalon - Deportivo Sur-Car Deportivo Sur-Car 2-1 -
03/10/2021 23:00 Libertad Libertad - Villa Real Sociedad Villa Real Sociedad 2-0 -
04/10/2021 00:30 García Ágreda García Ágreda - Quebracho Villa Montes Quebracho Villa Montes 2-2 -
04/10/2021 03:00 Mojocoya Mojocoya - Ουνιβερσιτάριο Ντε Σούκρε Ουνιβερσιτάριο Ντε Σούκρε 1-1 -
05/10/2021 20:30 Torre Fuerte Torre Fuerte - Academia Santa Cruz Academia Santa Cruz 3-0 -
05/10/2021 22:30 Ciudad Nueva Santa Cruz Ciudad Nueva Santa Cruz - Αρχεντίνος Τζούνιορς Αρχεντίνος Τζούνιορς 1-1 -
06/10/2021 03:00 Rosario Central Rosario Central - América Villazón América Villazón 2-1 -
06/10/2021 22:30 San Antonio Bulo Bulo San Antonio Bulo Bulo - Nueva Cliza Nueva Cliza 3-1 -
06/10/2021 22:30 Cochabamba FC Cochabamba FC - Γιουνίβ Ντε Βίντο Γιουνίβ Ντε Βίντο 1-1 -
07/10/2021 03:00 Moto Club Moto Club - Vaca Díez Vaca Díez 1-3 -
07/10/2021 22:30 Ferrocarril Palmeiras Ferrocarril Palmeiras - Wilstermann Cooperativa Wilstermann Cooperativa 0-1 -
Κανονική Περίοδος - 6η αγωνιστική 06 - 10/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
06/10/2021 03:00 Deportivo Sur-Car Deportivo Sur-Car - San José de Caracollo San José de Caracollo 2-1 -
06/10/2021 03:00 EM Huanuni EM Huanuni - Deportivo Shalon Deportivo Shalon 0-2 -
06/10/2021 23:00 Deportivo Kivón Deportivo Kivón - Libertad Libertad 2-0 -
07/10/2021 00:00 Los Almendros Los Almendros - Villa Real Sociedad Villa Real Sociedad 4-3 -
07/10/2021 22:00 Fancesa Fancesa - Mojocoya Mojocoya 0-1 -
08/10/2021 03:00 Municipal Achocalla Municipal Achocalla - Unión Maestranza Unión Maestranza 1-4 -
08/10/2021 03:00 Ουνιβερσιτάριο Ντε Σούκρε Ουνιβερσιτάριο Ντε Σούκρε - Atlético de Padilla Atlético de Padilla 7-2 -
08/10/2021 03:00 Deportivo FATIC Deportivo FATIC - ABB ABB 6-1 -
09/10/2021 20:30 Academia Santa Cruz Academia Santa Cruz - Αρχεντίνος Τζούνιορς Αρχεντίνος Τζούνιορς 2-1 -
09/10/2021 22:30 Γιουνίβ Ντε Βίντο Γιουνίβ Ντε Βίντο - San Antonio Bulo Bulo San Antonio Bulo Bulo 2-0 -
09/10/2021 22:30 CA Bermejo CA Bermejo - García Ágreda García Ágreda 0-4 -
09/10/2021 22:30 Nueva Cliza Nueva Cliza - Cochabamba FC Cochabamba FC 2-4 -
09/10/2021 22:30 Torre Fuerte Torre Fuerte - Ciudad Nueva Santa Cruz Ciudad Nueva Santa Cruz 1-1 -
10/10/2021 00:00 Moto Club Moto Club - Mariscal Sucre Mariscal Sucre 3-3 -
10/10/2021 03:00 Wilstermann Cooperativa Wilstermann Cooperativa - Rosario Central Rosario Central 2-0 -
10/10/2021 03:00 América Villazón América Villazón - Ferrocarril Palmeiras Ferrocarril Palmeiras 0-1 -
10/10/2021 22:30 Quebracho Villa Montes Quebracho Villa Montes - Nacional SENAC Nacional SENAC 2-1 -
2ος Γύρος 12 - 18/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/10/2021 20:00 Ciudad Nueva Santa Cruz Ciudad Nueva Santa Cruz - Libertad Libertad 1-0 -
12/10/2021 22:30 CA Bermejo CA Bermejo - Ουνιβερσιτάριο Ντε Σούκρε Ουνιβερσιτάριο Ντε Σούκρε 1-0 -
12/10/2021 23:30 Mojocoya Mojocoya - García Ágreda García Ágreda 2-2 -
13/10/2021 20:00 Unión Maestranza Unión Maestranza - San Antonio Bulo Bulo San Antonio Bulo Bulo 1-5 -
13/10/2021 20:00 Γιουνίβ Ντε Βίντο Γιουνίβ Ντε Βίντο - Deportivo FATIC Deportivo FATIC 2-0 -
13/10/2021 22:00 Deportivo Shalon Deportivo Shalon - Wilstermann Cooperativa Wilstermann Cooperativa 2-1 -
14/10/2021 03:00 Mariscal Sucre Mariscal Sucre - Vaca Díez Vaca Díez 1-1 -
14/10/2021 22:30 Rosario Central Rosario Central - EM Huanuni EM Huanuni 2-6 -
15/10/2021 02:00 Deportivo Kivón Deportivo Kivón - Torre Fuerte Torre Fuerte 0-0 -
16/10/2021 22:00 Deportivo FATIC Deportivo FATIC - Γιουνίβ Ντε Βίντο Γιουνίβ Ντε Βίντο 1-2 -
17/10/2021 20:00 Torre Fuerte Torre Fuerte - Deportivo Kivón Deportivo Kivón 4-1 -
17/10/2021 22:00 Ουνιβερσιτάριο Ντε Σούκρε Ουνιβερσιτάριο Ντε Σούκρε - CA Bermejo CA Bermejo 6-0 0-0
17/10/2021 22:00 EM Huanuni EM Huanuni - Rosario Central Rosario Central 0-1 0-0
17/10/2021 22:30 San Antonio Bulo Bulo San Antonio Bulo Bulo - Unión Maestranza Unión Maestranza 1-0 -
17/10/2021 22:30 Wilstermann Cooperativa Wilstermann Cooperativa - Deportivo Shalon Deportivo Shalon 1-1 -
17/10/2021 23:00 García Ágreda García Ágreda - Mojocoya Mojocoya 1-1 0-0
17/10/2021 23:00 Libertad Libertad - Ciudad Nueva Santa Cruz Ciudad Nueva Santa Cruz 1-1 -
18/10/2021 00:00 Vaca Díez Vaca Díez - Mariscal Sucre Mariscal Sucre 1-0 -
3ος Γύρος 23/10 - 01/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
23/10/2021 22:00 Rosario Central Rosario Central - Ουνιβερσιτάριο Ντε Σούκρε Ουνιβερσιτάριο Ντε Σούκρε 0-3 -
24/10/2021 22:00 Deportivo Shalon Deportivo Shalon - Torre Fuerte Torre Fuerte 2-1 -
24/10/2021 22:30 CA Bermejo CA Bermejo - Γιουνίβ Ντε Βίντο Γιουνίβ Ντε Βίντο 0-3 -
24/10/2021 23:00 Vaca Díez Vaca Díez - EM Huanuni EM Huanuni 2-0 -
25/10/2021 22:00 Ciudad Nueva Santa Cruz Ciudad Nueva Santa Cruz - San Antonio Bulo Bulo San Antonio Bulo Bulo 1-0 -
26/10/2021 02:30 García Ágreda García Ágreda - Mojocoya Mojocoya 2-0 -
30/10/2021 20:00 Torre Fuerte Torre Fuerte - Deportivo Shalon Deportivo Shalon 4-0 0-0
30/10/2021 22:00 EM Huanuni EM Huanuni - Vaca Díez Vaca Díez 2-0 0-0
31/10/2021 19:00 San Antonio Bulo Bulo San Antonio Bulo Bulo - Ciudad Nueva Santa Cruz Ciudad Nueva Santa Cruz 2-1 0-0
31/10/2021 21:00 Mojocoya Mojocoya - García Ágreda García Ágreda 2-3 -
01/11/2021 01:00 Ουνιβερσιτάριο Ντε Σούκρε Ουνιβερσιτάριο Ντε Σούκρε - Rosario Central Rosario Central 7-2 -
01/11/2021 21:30 Γιουνίβ Ντε Βίντο Γιουνίβ Ντε Βίντο - CA Bermejo CA Bermejo 2-2 -
Προημιτελικοί 06 - 14/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
06/11/2021 21:00 EM Huanuni EM Huanuni - Vaca Díez Vaca Díez 2-1 -
07/11/2021 19:00 Torre Fuerte Torre Fuerte - Ουνιβερσιτάριο Ντε Σούκρε Ουνιβερσιτάριο Ντε Σούκρε 2-3 -
07/11/2021 21:00 San Antonio Bulo Bulo San Antonio Bulo Bulo - García Ágreda García Ágreda 2-2 -
07/11/2021 21:45 Ciudad Nueva Santa Cruz Ciudad Nueva Santa Cruz - Γιουνίβ Ντε Βίντο Γιουνίβ Ντε Βίντο 0-1 -
13/11/2021 21:00 García Ágreda García Ágreda - San Antonio Bulo Bulo San Antonio Bulo Bulo 5-2 -
14/11/2021 21:00 Vaca Díez Vaca Díez - EM Huanuni EM Huanuni 3-2 0-0
14/11/2021 21:00 Γιουνίβ Ντε Βίντο Γιουνίβ Ντε Βίντο - Ciudad Nueva Santa Cruz Ciudad Nueva Santa Cruz 3-2 -
14/11/2021 23:00 Ουνιβερσιτάριο Ντε Σούκρε Ουνιβερσιτάριο Ντε Σούκρε - Torre Fuerte Torre Fuerte 3-0 -
Ημιτελικοί 20 - 28/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
20/11/2021 21:00 García Ágreda García Ágreda - Ουνιβερσιτάριο Ντε Σούκρε Ουνιβερσιτάριο Ντε Σούκρε 2-2 -
21/11/2021 21:00 Vaca Díez Vaca Díez - Γιουνίβ Ντε Βίντο Γιουνίβ Ντε Βίντο 0-3 -
26/11/2021 21:00 Γιουνίβ Ντε Βίντο Γιουνίβ Ντε Βίντο - Vaca Díez Vaca Díez 4-1 -
28/11/2021 21:00 Ουνιβερσιτάριο Ντε Σούκρε Ουνιβερσιτάριο Ντε Σούκρε - García Ágreda García Ágreda 4-0 -
Τελικός 03 - 11/12/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
03/12/2021 21:30 Γιουνίβ Ντε Βίντο Γιουνίβ Ντε Βίντο - Ουνιβερσιτάριο Ντε Σούκρε Ουνιβερσιτάριο Ντε Σούκρε 2-1 -
11/12/2021 22:00 Ουνιβερσιτάριο Ντε Σούκρε Ουνιβερσιτάριο Ντε Σούκρε - Γιουνίβ Ντε Βίντο Γιουνίβ Ντε Βίντο 1-1 -
Top